UFO

Asztrológia, ufók, földönkívüli élet
Dr. Opál

UFO (88641)

HozzászólásSzerző: Dr. Opál » 2016.08.29. 11:16

Vajon hányszor kell még megírnom a , hogy sohasem adtam űrhajózásról interjút sem a Bors Magazin munkatársainak, sem másoknak? Miként sohasem állítottam azt, hogy a Mars bolygón jártam. Egyszer ugyan viccelődtem ilyesmivel az egyik tanfolyamomon, ahol egy erősen ittas hallgatóm az előadásom közben elaludt és az előadás szünetében hazaküldtem, hogy aludja ki magát. Lehet, hogy a többiek előtti leégéséért a Bors Magazin megvezetésével akart bosszút állni rajtam? Nem tudom. Tény azonban, hogy az évekkel ezelőtti viccelődésemből még mindig lakmározik a soha senkit nem kímélő bulvársajtó, miként a Szektikus Fórum is. Üdv. dr. Opál Sándor :D

Solaris

UFO (88658)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2016.08.29. 19:34

Dr. Opál írta:Hozzászólás forrása Vajon hányszor kell még megírnom a , hogy sohasem adtam űrhajózásról interjút sem a Bors Magazin munkatársainak, sem másoknak? ...

Úgy gondolom, hogy ezek után

Szakképzettségeit tekintve egyebek mellett okleveles bioenergetikus és pszi-sebész, ...

teljesen mindegy. :mrgreen:

Popula(c)tion

UFO (88659)

HozzászólásSzerző: Popula(c)tion » 2016.08.30. 16:47

Dr. Opál írta:Vajon hányszor kell még megírnom...

Szerintem a kutyát sem érdekli egy habókos vén ezoterikus hablatyolása, nopláne a fent említett "tudományos szaklap" szintű médiumokban. 8-)

Nopersze, ha valami világrengető bejelenteni valód van UFO témában, az esetleg lehet itt releváns...

piciloo

UFO (88660)

HozzászólásSzerző: piciloo » 2016.09.01. 17:27

Engem meg már azért nem érdekelnek az UFO -kal kapcsolatos leírások, beszámolók, mert egy részük alvásparalízises haluzás (elrablásos sztorik), másik része hazugság, harmadik része az űrhajónak vélt bármi (természeti jelenség, kísérleti repülőtipusok), negyedik része meg tegyük fel hogy tán igaz, de arra meg általában nincs bizonyíték, ha van bizonyíték azt meg sokan hamisnak vagy kétesnek vélik.

Popula(c)tion

UFO (88662)

HozzászólásSzerző: Popula(c)tion » 2016.09.01. 18:24

piciloo írta:Engem meg már azért nem érdekelnek az UFO -kal kapcsolatos leírások, beszámolók,...
Ezek még érdekelnének is, csak Opál úr rangkórsága, pénzen vett címei, "tudományos" fokozatai és ezekkel igazolni vélt bulvárszereplései vannak nálam orbitális magasságból letojva. ;-/
OFF
jól látom, hogy nincsenek emotikonok?
no az ott a végén egy kacsintós...akar lenni

/OFF Elnézést!

Popula(c)tion

UFO (88714)

HozzászólásSzerző: Popula(c)tion » 2016.09.07. 19:57

Dr. Opál írta:Vajon hányszor kell még megírnom a , hogy sohasem adtam űrhajózásról interjút sem a Bors Magazin munkatársainak, sem másoknak? ... Üdv. dr. Opál Sándor :D
(Kiemelés tőlem.)
Ez milyen interjú?: https://www.youtube.com/watch?v=cREAKkaMqNA
Mert itt azt állítja 6:40 -től (2013-ban), hogy a Naprendszer gyarmatosítása folyik...Mindkét részről...Ami meg ugye űrhajózás nélkül nehezen elképzelhető...
Hm?

idegen

UFO (88739)

HozzászólásSzerző: idegen » 2016.09.10. 23:20

Sándor!
Ezt komolyan gondolod?
Vagy nagyon le vagyunk maradva...vagy Neked kellene újragondolni és tálalni.
Az emberek hülyítése mindig is fontos volt és lesz is.Ez a korszak véget ért,az emberek már nem hülyék.

Barna12

UFO (90302)

HozzászólásSzerző: Barna12 » 2017.06.06. 08:51

Szilágyi András, :D Dr. Opál Sándor nyilvánosságra hozta a korábban a hatóságok által titkosított önéletrajzát. Elérhetőségének URL-je: https://plus.google.com/105934813437600 ... CRZMwtRwwg Szerintem ideje lenne, ha minden illetékes bocsánatot kérne tőle azért a mellőzésért, amit az Orbán-kormány hatalomra kerülése óta elszenvedett.

Barna12

UFO (90303)

HozzászólásSzerző: Barna12 » 2017.06.06. 09:20

bekukk, bekukk, :| Dr Opál Sándort 2000-ben nem kitiltották az úgynevezett "angyalképzőből", az akkori valódi nevén a RAI Reiki magyar csoportjának egyik rendezvényéről, hanem írásos meghívóval tőrbe csalták annak az egyik Balaton melletti rendezvényére. Amikor a rendezvény esti előadása után vissza akart menni a szállodai szobájába, akkor egy sötét parkban öt álarcos fiatalember ismeretlen okból megtámadta és megpróbálta őt meggyilkolni. Csak az mentette meg az életét, hogy akkor még az országgyűlési szakértői munkaköre miatt mindenhova civilben két honvéd testőr kísérte. Azok riasztó pisztolylövésekkel szétugrasztották a bandát. A súlyos sérüléseket szenvedett Opál Sándort pedig gépkocsival azonnal egy budapesti kórházba vitték. A rendezvény fő szervezőjét, a Nemzetközi Reiki Szövetség (RAI) elnökét, egy német származású férfit pedig végleg kitiltották Magyarországról. Tudomásom szerint hasonló okok miatt később Németországból is elmenekült. :!:

Morcos

UFO (91145)

HozzászólásSzerző: Morcos » 2017.07.05. 22:07

Érdekes interjú Dr. Ferencz Csaba űrkutatóval az UFO-król, szkeptikusokról, űrutazásról:

http://imgur.com/B3BtXAC
http://imgur.com/zcz5GIE

Vissza: “Csillagászat”