UFO

Asztrológia, ufók, földönkívüli élet
ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

UFO

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.12.30. 03:24

@Mark1993 (75632): a vicc magyarazata:
lassan repulni baromi veszelyes, konnyen bekovetkezhet az atesesnek nevezett jelenseg, es lezuhan a repulo...

alacsonyan repulni baromi veszelyes, mert baj eseten nincs ido es hely korrigalni....

Komolyra fordulva: fogalmad sincs, milyen repulok leteznek, es milyenek letezhetnek, megis azt akarod allitani, hogy a vidopzott fenyek azok repulogephez, plane foldnkivul repulogephez tartoztak.

Persze, az is lehet. Csak epp baromi vaoszinutlen. Sok mas egyeb is lehet, amiket te 1. nem ismert, 2. nem vagy haljlando megfontoni 3. "megcafolsz" (nem tul hiteles a cafolatod, tudod: azon az alapon, hogy olyan izet nem ismerunk tehat nem az, a repulgepeid is cafolva vannak, mert olyan repulot sem ismerunk, ami igy viselkedik, ahogy ollyan infracsalit sem (allitasod szerint).
Tehat ha nem infracsali, akkor nem is repulo.

Nem tudjuk, mi volt az.
0 x

Avatar
Mark1993
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2012.04.29. 23:12

UFO

Hozzászólás Szerző: Mark1993 » 2013.12.30. 16:35

@ennyi (75635):

Az UAV-ket nem alacsonyan és lassan reptetik ?
0 x

Avatar
Jc Denton
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2012.12.09. 14:53

UFO

Hozzászólás Szerző: Jc Denton » 2013.12.31. 12:46

0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

UFO

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.12.31. 15:33

@Mark1993 (75644): Az nem jarmu.

Ha mar itt tartunk, hogyan zartad ki, hogy ember alkotta UAV-k vilagitottak videon?
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

UFO

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.12.31. 16:31

@ennyi (75685):
Az nem jarmu.
Micsudi?
Bármelyik hagyományos repülő szerkezetből lehet UAV-t csinálni, ha az irányító személyzetet elektronikus eszközökkel helyettesíted. ( A betűszóban a V pedig szó szerint pont járművet jelent.)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

UFO

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.12.31. 16:36

@Popula(c)tion (75687):

igazad van, tagabb ertelemben minden mozgo (jar) szerkezet (mu) jarmu.

Ugyanakkor a jarmunek van egy olyan jelentese is, hogy utasokat szallito eszkoz, es itt az UFO-fenyek eseten hallgatolagosan arrol van szo, hogy az idegen lenyek utazo-eszkoze, jarmuve (benne az idegen lenyekkel) az ami a videon szerepel.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

UFO

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.12.31. 22:06

@ennyi (75689):
Végül is az majd csak a következő kérdés, hogy ha jármű, akkor mi (ki) van benne.
Az ufó hívők akkor izgulnak rá egy jelenségre, ha úgy tűnik, hogy az jelentősen eltér az aktuálisan korszerű(nek vélt) technológiai szinten elérhető mozgásoktól, mert ugye akkor mi más is lehetne, mint valami fejlettebb tudás eredménye, ami persze egyesegyedül földönkívüli értelmes lények produktuma kell legyen... Hurrááá, íme a bizonyíték az E.T.-re!
A gebasz -a logikai bakikon túl- ott van, hogy egyre kevesebb olyan mozgásformát tudunk kiötleni, amit már meg ne tudhatna oldani a fejlődő földi aviatika.
(De bezzeg én a Balaton-parton annak idején,... 8-) )
0 x

Avatar
Mark1993
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2012.04.29. 23:12

UFO

Hozzászólás Szerző: Mark1993 » 2014.01.14. 14:11

@ennyi (75624):

Nem csak UAV lehetett a Phoenix-i fény, hanem a Project 1794 / VZ-9 Avrocar továbbfejlesztése is. A Project 1794 és a VZ-9 Avrocar is így úgy repült, mint a Phoenix-i fény.
0 x

tibula39
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.08.19. 09:10

UFO

Hozzászólás Szerző: tibula39 » 2014.08.19. 19:40

Kedves semmiben nem hisző szkeptikus emberek!
Vágó Istvánt addig kedveltem mig nem lett tagja ennek a társaságnak.
Aki csak a materiális dolgokban,csak amit a saját szemével lát dolgokban hisz,elég szegényes lehet az élete.Sokan mondják ,"Csak saját magamban hiszek"Az nagyon karcsú.Lenézni más ,tölem sokkal inteligensebb ,tanultabb embereket,csak mert hisznek valamiben?butaság lenne ugy gondolom.Én tiszteletben tartom mindenki vallását,hacsak nem sátánista vagy egyéb torzszülemény.
Jómagam igy felnött fejjel már hivőnek tartom,bár nem sürün koptatom a padot a templomban.Az a fontos amit a lelkemben ,érzek a világ dolgairól.
Ahogy korosodik az ember tapasztaltabbá,és kiváncsbbá válik rendes esetben egy úttal.Én is így vagyok,érdekelne,honnan jöttünk,hová tartunk.Szeretnék még életemben valami tutiságról értesülni.Kézzel fogható bizonyitékkal szolgálni minden szkeptikus számára,külső erö igenis létezik,hivhatjuk Istennek,vagy akár földön kivüli civilizációnak.Badarság lenne azt gondolni,hogy a határtalan univerzumban csak egyedül vagyunk.
Hiszek a megérzésekben is,amiket saját magam tapasztaltam,saját magamnak miért hazudnék?
Hiszek az Isteni szikrákban,annak az embnernek valóban rá kellettt jönnie valamire.
Gyerek koromban sokat horgásztam.Egyik éjszaka azt álmodtam,hogy egy fogaskereket beépitve az egyébként az egy tekerésre csak egyet forduló tároló orsóba,többet fog fordulni.Másnap mi történt?Ismét horgászni mentem,és találtam a parton egy olyan orsót,ami igy müködik!!És én olyat még elötte soha nem láttam és nem is foglalkoztatott ez a dolog.Ez mi,ha nem megérzés?Tudom a válaszotok,véletlen..Ilyen véletlen nincs.
Másik,érdekelt mindég a madarak világa.Egy természetfilmben a környezetbe beleolvadva rejtözködö fajokrol volt szó,egész pontosan a lappantyúról,népi nevén kecskefejő.Ezen a néven el kezdtem agyalni,régen azt tartották róla hogy iszik az állatok tögyéböl.Másnap a Kőrös parton egyszercsak ott ül elöötettem a fán egy lappantyú,ami arra felé nem is honos.Előtte csak képen láttam...Ez is véletlen gondolom.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

UFO

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.08.19. 21:20

@tibula39 (80577):
Aki csak a materiális dolgokban,csak amit a saját szemével lát dolgokban hisz,elég szegényes lehet az élete.
En a mikroszkoppal meg a tavcsovel latott dolgokat is "elhiszem". ;-)

Nagyon naiv elkepzelesed van arrol, hogy mit jelent szkeptikusnak lenni.

"Mit is jelent a "szkeptikus" szó?

A "szkeptikus" kifejezés egy filozófiai irányvonalat és gondolkodásmódot takar, mely szerint a világról alkotott képünket a logikára és a tudomány kellően alátámasztott eredményeire kell alapozni, nem pedig tekintélyre, hagyományra vagy bármiféle olyan dogmára, amely a racionális gondolkodás akadálya lehet. A magyarországi Szkeptikus Társaság azt vallja, hogy a körülöttünk levő világ megismerésének legmegbízhatóbb módja a tudományos módszer."

Olvasom a Szkeptikus Tarsasag bemutatkozo lapjan.
http://www.szkeptikustarsasag.hu/bemutatkozas

A megerzeseid kapcsan lenne egy kerdesem hozzad: elore tudod egy gondolatrol, alomrol, hogy az most megerzes, egy masikrol meg hogy az nem megerzes, vagy ezt csak utolag derul ki a szamodra?
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

UFO

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2014.08.19. 21:39

@ennyi (80578):
ennyi írta:Nagyon naiv elkepzelesed van arrol, hogy mit jelent szkeptikusnak lenni.
Ahogy én az írását olvastam, tibulának az égegyadta világon MINDEN MÁSRÓL is végtelenül naiv elképzelése van. Az a kategória, aki nem is akar megtudni semmi biztosat a világról, annak működéséről, ő határozottan csakis egy álomvilágban akarja leélni az életét. Lelke rajta. De hogy az ars poeticája miért került az "UFO" témába, az számomra is rejtély.
0 x

Avatar
the_zenith
*
*
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:09
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

UFO

Hozzászólás Szerző: the_zenith » 2014.08.19. 22:12

Na, néhány dolog. Sok mindenről beszéltél, nem is biztos, tudtalak követni. Szóval:

"Kedves semmiben nem hisző szkeptikus emberek!"

Az első dolog, amire kíváncsi vagyok egy beszélgetés elkezdésekor az az, hogy érdemes-e a hangszálakat/billenytűzetet koptatni a vitapartner véleményének a legminimálisabb elmozdításához. Egy ilyen indítás után biztos, hogy nem, de azért válaszolok.

Az hülyeség, hogy valaki csak materiális dolgokban hisz. Én hiszek az emberi jóságban, az őszinteségben, a szabad gondolkodásban stb. Ezek nem kézzel fogható, azaz immateriális dolgok.

A Szkeptikus Társaság - most már - nem vesz részt vallási vitákban, nem kívánja az embereket lebeszélni hitükről. Ha valaki tesz egy tudományos állítást, mondjuk az evolúcióval kapcsolatban, akkor arra válaszolunk, mert tudományosan vizsgálható állítást tett. Lásd a mai Semjén-interjút. Ha minden igaz, akkor még ma fenn lesz egy kis írás a Hírfigyelőben, de nem azért mert a Semjén vallásos. Ha egy ateista tesz hasonló kijelentést, csak más indokkal, akkor is kitérünk rá. Azzal nem tudunk mit kezdeni, hogy valaki hisz-e egy istenfigurában vagy sem, ez a kérdés nem vizsgálható.

A "Lenézni más, tőlem sokkal intelligensebb, tanultabb embert" részt hagyjuk, mert az állítás igazolhatósága számít, nem az, aki az állítást teszi.

Engem is érdekel, honnan jöttünk, hová tartunk, de ettől még nem kell egyből isteni vagy földönkívüli magyarázathoz nyúlnom. Szeretnék hinni a Földön kívüli intelligens életben, de okom nincs rá. Egyébként egykoron masszív ufó- és paleoasztronautika-hívő voltam, de rájöttem, hogy túl sok lyuk van a hitemben, és az "Ancient Astronauts Debunked" c. film abszolút meggyőzött arról, hogy amiben hittem. Túl sok volt a ferdítés, a konkrét hazugság, a cáfolatot erősebbnek találtam az állításnál. Amikor rávettem magam, hogy megkérdőjelezzem az eddigi tudásomat, egyre mélyebbre ástam, és az egyszerűbb, bizonyíthatóbb magyarázatok meggyőzőbbnek tűntek az ufóhívők által megfogalmazott fantasztikumoknál. Tudom, itt azt fogod mondani, hogy földhöz ragadott vagyok, ami a szkeptikus-nemszkeptikus viták egyik alapvádja. Ezzel nem lehet mit kezdeni, nem is akarom tovább vinni ezt a gondolatszálat, ebben a kérdésben úgysem jútunk dűlőre. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy másképp értelmezzük a "bizonyosságot". (ajánlott olvasmány)

Írtál még arról, hogy badarság abban hinni, egyedül vagyunk az univerzumban? Állítottunk mi ilyet? Vagy az, hogy elenyésző a valószínűsége annak, egyedül vagyunk intelligens élet az univerzumban, bizonyítja, hogy idegenek látogatnak minket a Földön?

A saját megérzések és a természetes emberi tévedések meg megérnének egy külön topikot, ha nincs még nekik. Az az igazság, hogy nem csak múlandóak vagyunk, hanem tévedünk is. Mással, másokkal, saját magunkkal kapcsolatban is. Leírnám az én "elrablási történetemet".

Egy időben nagyon szerettem a YouTube-on videókat nézegetni. Egyik este valami ufós műsort néztem (még hívőként!), nem tudom, pontosan melyik esetről, de a lényeg, hogy aznap este semmi mással nem foglalkoztam, mint az ufótémával. Este, mint mindig elmentem aludni, el is aludtam nyugodtan (akkor még tudtam ilyet). Azt nem tudom, volt-e valami "semleges" álmom vagy sem, de egyszer csak arra ébredek, hogy mozdulni nem tudok, alig látok és úgy érzem, mintha körülvettek volna, voltak rémisztő zajok is. Egy húsz másodperc után meg tudtam annyira mozdulni, hogy oldalra nézzek. Alakok meg ilyesmik nem voltak már, de valami furcsa elektromos eszköz világított a sötétben, valami porszívóhoz hasonlított. Láttam, a számítógépem is világított, és a hosszabító is. Felébredtem.

Aztán rájöttem, hogy sem a számítógép, sem a hosszabító nem ott van, ahol már egy ideje, a fények sem stimmeltek, a bútorok kinézete, elhelyezkedése sem, tehát lehetetlen, hogy aznap hajnalban kis zöld emberkék kísérleteket végeztek rajtam a saját szobámban. Gondoltam, már megint a szokásos bénulás (igen, sokszor volt már ilyen), csak kicsit extrásabb. Mivel a bénulás amúgy is csak részleges volt, ezért a tipikus eltérítéses történetbe amúgy sem illettem bele. A dolog feledésbe merült, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Nem tudom mennyivel rá véletlenül rátaláltam a Szkeptikus Wiki Alvási bénulás cikkjére, ami sok mindent elmagyarázott. Utánaolvastam. Minden stimmelt: bénulás, hangok, félelem. Rájöttem, az agyam játszik velem. Persze, az álmunkban az aznapi eseményeket dolgozzuk fel, logikus tehát, hogy ekkor ufókról álmodtam. Aztán tovább kutattam, majd jött az aposztázia. Megismerkedtem az emberi elme sérülékenységével, az áltudományok érvrendszerével stb. Fél évvel később már a Szkeptikus Társaság tagja voltam. És azóta nem volt alvási bénulásom.

[szerk]Formázás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára the_zenith 2014.08.20. 11:45-kor.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

UFO

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.08.19. 23:06

@tibula39 (80577):
OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Vágó Istvánt addig kedveltem mig nem lett tagja ennek a társaságnak.
/OFF Elnézést!
OFF

en rakerestem erre a nevre de sehol semmi publikaciojat nem talaltam az hogy vlaki valahol musorvezeto es igy valt ismertte elmondva azt amit ele raktak / a TV vetelkedokben semmi nem spontan szoveg /egyes csatornak meg a jatekosoknak is eloirjak, hogy mi az a pl 10 mondat aminek mindenkeppen el kell hangzania kulonben lehet olyan okos az illeto amilyen akar, de a kituzott , megnyerheto jutalomat ,penzt/dijat csak akkor kapja meg, ha az elerakott 10 mondatot beleszotte a valaszaiba. Sokszor szenvednek is szegenyek, mert gyakorta ertekrendjukkel nem egyezik meg amit bamban idetlenul el kellene poenkent mondaniuk. :( Talaltam meg olyat hogy homeopatia teren demonstralt . Na ha valaki ert az orvostudomanyhoz e teren az O, Edzard Ernst

/OFF Elnézést!
OFF
“The evidence does not support treating migraine or osteoarthritis with homeopathy”
/OFF Elnézést!
OFF

http://edzardernst.com/2014/08/the-evid ... omeopathy/

Na most ez a Vagot miert kedvelted ?

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

UFO

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.08.20. 08:08

@tibula39 (80577):
találtam a parton egy olyan orsót,ami igy müködik!!És én olyat még elötte soha nem láttam és nem is foglalkoztatott ez a dolog.Ez mi,ha nem megérzés?Tudom a válaszotok,véletlen..Ilyen véletlen nincs.
Elso dolgod ugye az volt, hogy leadtad a rendorsegen, vagy a horgasz-szovetseg irodajaban.
Nem UFO tette le Neked, vagy az Universum hallgatott meg: egy horgasz elvesztette .
Eltulajdonitasa UFO-ak talan igen , de a Joistennek nem tetszik .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2014.08.20. 08:47-kor.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

UFO

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.08.20. 08:27

@flygandeangel (80581):
Vago Istvan erdeme a racionalis gondolkodas nepszerusitese. Az ujbabona es az ujezoteria szarnyait jol megcibalta. Szkeptikus .
Hiaba linkelsz be szaz es szaz publikaciot , ha nincs "egyszeru" embernyelven , akkor feneket turli vele a csodaszerrel telt biobolt eladoja es vevoje ...
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.08.20. 10:58

@tibula39 (80577):
Kedves semmiben nem hisző szkeptikus emberek!
Vágó Istvánt addig kedveltem mig nem lett tagja ennek a társaságnak.
Aki csak a materiális dolgokban,csak amit a saját szemével lát dolgokban hisz,elég szegényes lehet az élete.
Ennyi elég is belőled.
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

UFO

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2014.08.20. 16:47

@tibula39 (80577):

"saját magamnak miért hazudnék?"

elég durván naív vagy
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

UFO

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2014.08.20. 17:51

@Haibane (80610):
Haibane írta:@tibula39 (80577):

"saját magamnak miért hazudnék?"

elég durván naív vagy
Az a szép ebben, hogy már vagy fél éve a NatGeo-n olyan sorozatok mennek, amikben bemutatják, hogy az evolúció által hatékonyra formált idegrendszerünk miképpen is csap be minket nap mint nap. Kezdve az optikai illúzióktól, az emlékeket is átíró (a múltat megváltoztató) agyműködésen át, az olyan ösztönös logikai hibákig, mint a valószínűségek hibás kezelése (a Monty Hall paradoxonnak néhány matematikus is bedőlt első blikkre!) Az agyunk tényleg megtréfál, nota bene becsap minket tulajdonképpen állandóan. Azért van ez, mert gazdaságossági szempontból lehetetlen, funkcionális szempontból pedig felesleges a valóságot precízen pontosan leképezni egy idegrendszerrel, hogy az evolúciós versenyben nyertes lehessen az egyed. Az evolúció pedig végtelenül lusta, nem csinál semmi olyasmit, ami pocsékolás: az idegrendszerünket is olyanra formálta, hogy minél kisebb költségekkel, minél hatékonyabban, minél jobb gyors leképezését adja a valóságnak, de egy hajszálnyival sem jobbat mint ami éppen elegendő a túléléshez. Emiatt pedig nem azt "látjuk" ami a szemünk előtt van, nem arra "emlékszünk" ami valóban megtörtént, és gyors, de alapjában véve hibás algoritmusokat futtatunk a háttérben, amikor a dolgok jövőbeli történéseivel számolunk.

(Bocs, de nálam általában az "ismeretterjesztő" csatornák vannak a TV-n bekapcsolva háttérnek, mert a többi csatorna műsora még azoknál is sz@rabb.)
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

UFO

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2014.08.20. 20:30

@Rigel (80613):

Egyetértek veled teljesen, de én túl lusta vagyok ezt kifejteni valakinek, aki a saját első mondandóját úgy kezdi, hogy ő kit nem kedvel és hogy mi mind hülyék vagyunk.
0 x

sedr66
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2013.06.13. 22:56

UFO

Hozzászólás Szerző: sedr66 » 2014.08.22. 10:15

Emberünk megfutamodott volna tán? :D
0 x

Dr. Bujtás Margó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.31. 14:03

UFO

Hozzászólás Szerző: Dr. Bujtás Margó » 2014.10.31. 14:16

@Szilágyi András (71202):
Tisztelt Szilágyi András Úr!

Tájékoztatom, hogy az Ufómagazin 2014. novemberi számának 8 - 11. oldalán olvasható Marsi földönkívüliek, továbbá az ugyanott található Titkoszolgálati eszközök című cikk, valamint a 48. oldalon lévő X-aktás ügyek című olvasói levelekből egyértelműen kitűnik, hogy feltehetőleg kik és miért akarják újra és újra meggyilkolni, valamint a karaktergyilkosság módszereivel lejáratni az emberiség egyik hősét, jogi védencemet, dr. Opál Sándort.
Éppen ezért kérem, hogy a T. Szervergazda a vele kapcsolatos lejárató és becsületsértő jellegű kommenteket a lehető leggyorsabban távolítsa el a honlapjukról. Ellenkező esetben a sértett kérésére becsületsértésért és a jóhírnevének rontásáért polgári peres eljárást indítunk.

Tisztelettel:
dr. Bujtás Margó ügyvéd
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.10.31. 15:10

Már megint a tuggyukkik vannak a háttérben. De bangó margit doktor szembeszáll! :mrgreen:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.10.31. 15:59

@the_zenith (80580):
Én hiszek az emberi jóságban, az őszinteségben, a szabad gondolkodásban stb. Ezek nem kézzel fogható, azaz immateriális dolgok.
Ez egyáltalán nem biztos, sőt, sokkal inkább ésszerű megközelítés az, hogy ezen immateriálisnak gondolt fogalmak az agyunkban lévő materiális mintázatok.
0 x

Nsolt
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:26

UFO

Hozzászólás Szerző: Nsolt » 2014.11.01. 01:29

@Dr. Bujtás Margó (81497):

Miért nevezi emberiség hősének védencét?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

UFO

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.01. 09:41

@Nsolt (81505):
Miért nevezi emberiség hősének védencét?
:shock: nem tudtad???????? szovjet kituntetes ...
Abban az idoben mikor az Opalfele emberek hősse lettek avatva, a hatalom a 4 elemis nagyerdemuek kezeben volt...Ezeknek talaltak ki annakidejen , 50-es evekben a "dolgozok iskolajat". Az az iskola este lett szervezve , minden keruletben volt egy , es a tanaroknak kotelezo volt osztalyt vallalni, suriteni az anyagot es ledaralni az oda sem figyelo vorosorru rendor elott , este 20 es 22 H kozott. A dolgozok iskolajaban voltak valodi tanulnivagyok is, de ott ult s meg gyorsabban vegzett a vezetoi allasba dugott irastudatlan , nagypofaju , haveri/csaladi alapon kivalasztott vezeto, aki 6 honap alatt "elvegzett" tobb ev altalanost ... Hipp-hopp , 6. altalanosbol ket ev alatt erettsegizett faszi lett...Kulon bizottsag elott nyomtak le az erettsegit : alairtak a papirt es megszoritottak a kezet. Pont. Erettsegizett.
. Ugyanakkor a diplomas okostojas parittyaval volt fizetve es "improduktiv szferanak" lett nevezve , mert a szellemi munka az nem "munka" volt...az ertelmisegi szarnak lett nezve.
A sarlatanok ujjal az orrukat turkalva szopattak be veluk, ezekkel a tokhulye hatalmon levokkel , akarmit es igy tortent az, hogy az Opal urak a vezeto parttagelvtars felesegenek a melleit noveltek s allami penzzel tollasodtak...
Valami baja lehet Opal urnak , hogy ezt nem szegyenli , valahogy ottmaradt abban a korban, ahol O volt a superman . Ma is erdem nelkul szeretne az elso is es a gazdag is lenni . Epitgeti legujabb auralato es csoda-amulett-elado kft-jet a fiacskaja , akinek ugyanugy megvan a kezrateteles pranagyogyasz mellnoveszto kepessege stb , mint ahogy sarlataneknal szokas: aparol fiura szallva. S nyomjak az X-aktakat es a kadarkori titoktartast es a pranagyogyitast = ezeket az "ugyvedholgy" ???? nevet guglizva lehet olvasni vagy nemolvasni ...
0 x

Avatar
Jc Denton
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2012.12.09. 14:53

UFO

Hozzászólás Szerző: Jc Denton » 2014.11.01. 11:43

@bekukk (81506):
Abban az idoben mikor az Opalfele emberek hősse lettek avatva
Ahogy ma is innovatív hősök vannak, akik fél kézzel kitudják nyomni a palancsintából a lekvárt!
a hatalom a 4 elemis nagyerdemuek kezeben volt...
Ez a mai fejlett társadalmunkban is így vagy, hogy a konzisztens elméletet alátámasszam, csak picit változott a 4 elemi kifejezés, egy plagizált büfészakon végzett diplomára!
Ezeknek talaltak ki annakidejen , 50-es evekben a "dolgozok iskolajat". Az az iskola este lett szervezve , minden keruletben volt egy , es a tanaroknak kotelezo volt osztalyt vallalni, suriteni az anyagot es ledaralni az oda sem figyelo vorosorru rendor elott , este 20 es 22 H kozott.
Legalább volt igény a tanulásra abban az időben.
A dolgozok iskolajaban voltak valodi tanulnivagyok is, de ott ult s meg gyorsabban vegzett a vezetoi allasba dugott irastudatlan , nagypofaju , haveri/csaladi alapon kivalasztott vezeto, aki 6 honap alatt "elvegzett" tobb ev altalanost ...
Ma már 6 hónap alatt le is lehet diplomázni.
Hipp-hopp , 6. altalanosbol ket ev alatt erettsegizett faszi lett...Kulon bizottsag elott nyomtak le az erettsegit : alairtak a papirt es megszoritottak a kezet. Pont. Erettsegizett.
Ez a járható út semmit nem változott az idők folyamán.
Ugyanakkor a diplomas okostojas parittyaval volt fizetve es "improduktiv szferanak" lett nevezve , mert a szellemi munka az nem "munka" volt...az ertelmisegi szarnak lett nezve.
Ez sajnos nem igaz!! Az értelmiségnek nagyon is nagy szava lehetett volna, ha nem disszidál külföldre! Természetesen, ha tényleg értelmiségi, és ért is valamihez!!
Szerintem nem Opál úrral kellene foglalkozni!!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.11.01. 11:52

@Jc Denton (81507):
Az értelmiségnek nagyon is nagy szava lehetett volna, ha nem disszidál külföldre!
Nem disszidált mindenki külföldre. Igenis a munkáshatalom ideológia mentén az értelmiség alulértékelt volt - azokkal csak a baj volt, túl sokat okoskodtak, ahelyett, hogy termeltek volna a gépsor mellett az acél országában.
0 x

Avatar
Jc Denton
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2012.12.09. 14:53

UFO

Hozzászólás Szerző: Jc Denton » 2014.11.01. 12:01

@mimindannyian (81508):
Nem disszidált mindenki külföldre. Igenis a munkáshatalom ideológia mentén az értelmiség alulértékelt volt - azokkal csak a baj volt, túl sokat okoskodtak, ahelyett, hogy termeltek volna a gépsor mellett az acél országában.
Bocsi! Elég nagy szám disszidált '56-ban külföldre, és nem az un. "melósok"! Másrészről, már nehogy megmagyarázd, hogy egy orvosnak, fizikusnak, mérnöknek, biológusnak a földeken kellett dolgozni vagy a cséplőgép mellett! Az igaz, hogy 56-ban még nem éltem, de amit állítasz ilyen nem volt, mert már egy művezetőtől elájultak, nemhogy egy mérnöktől, vagy orvostól!! Pontosan a mai modern korban vannak implicit értéktelen/haszontalan foglalkozási ágak!! A tényleges tudást nagyon is megbecsülték 30-40 éve, és "mint istenre" néztek fel az ilyen személyekre!! Ja! Hogy nem volt szükség abban a korban pszichiáterre és pszichológusra? Szerintem az a kor vagy civilizáció nem lehet büszke ha szükség van rá!!
azokkal csak a baj volt, túl sokat okoskodtak, ahelyett, hogy termeltek volna a gépsor mellett
Ez a mai korra kivetíthetően és bizonyítottan igaz!! Sok ember csak szövegelni tud ahelyett, hogy értéket, vagy használható ideológiát "teremtene"!!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.11.03. 09:52

Azt hiszem, teljesen értelmetlen válaszolni, de kikapcsolódásképp megteszem.
Bocsi! Elég nagy szám disszidált '56-ban külföldre, és nem az un. "melósok"!
És ez miben befolyásolja az állítást? Semmiben. Persze, hogy nem a paraszt disszidált a földjével.
Másrészről, már nehogy megmagyarázd, hogy egy orvosnak, fizikusnak, mérnöknek, biológusnak a földeken kellett dolgozni vagy a cséplőgép mellett!
Nem magyarázom meg, mert ez marhaság, a te elméd büszke szüleménye.
Az igaz, hogy 56-ban még nem éltem, de amit állítasz ilyen nem volt, mert már egy művezetőtől elájultak, nemhogy egy mérnöktől, vagy orvostól!!
Kevered a szakma rendszer általi értékeltségét az emberek általi megbecsüléssel. Te az utóbbiról beszélsz, s valóban, ez nem változott annyit. De emitt a rendszer általi megbecsülésről volt szó, pl. a bérek relációját tekintve. Messze túlértékeltek voltak a fizikai munkák az értelmiségiekhez képest.
Pontosan a mai modern korban vannak implicit értéktelen/haszontalan foglalkozási ágak!!
Mire gondolsz? Egy piacgazdaságban nem él meg az értéktelen szakma, csak akkor, ha mégse piaci alapon szerveződik, mert pl. az állam ringatja a bürokrata rendszerét. Régen viszont gyakorlatilag csak ilyen, mesterségesen éltetett szakmák voltak, a piac nemigen tudott diktálni.
A tényleges tudást nagyon is megbecsülték 30-40 éve, és "mint istenre" néztek fel az ilyen személyekre!!
Tévedés. Ezt mire alapozod? Az értékrend politikailag diktált volt, arra néztek istenként, aki közel ült a párttitkár tüzéhez.
Ja! Hogy nem volt szükség abban a korban pszichiáterre és pszichológusra? Szerintem az a kor vagy civilizáció nem lehet büszke ha szükség van rá!!
1. Nagyon is szükség lett volna! Azon kor torzulásai, téves nevelési elvei máig kísértenek az élők és azok gyerekeiben is.
2. Végtelen ostobaság, ha így vélekedsz a pszichógusokról. Nincs olyan kor, amelyikben ne lennének személyes problémák, mindenféle politikai rendszertől függetlenül - melyekkel való foglalkozás vagy sikerül személyes ismerettségben, vagy jobb olyanhoz fordulni, aki ezt tanulta, ehhez ért. Talán pl. a gyász, egy gyermek elvesztése a szocializmusban nem jelentett lelki megrázkódtatást?... Aladár, te végtelenül buta vagy. Mentségedre legyen szólva, és visszaszívom, ha még nem vagy nagykorú.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.03. 14:40

Jc Denton írta:@bekukk (81506):

"Ez a mai fejlett társadalmunkban is így vagy, hogy a konzisztens elméletet alátámasszam, csak picit változott a 4 elemi kifejezés, egy plagizált büfészakon végzett diplomára!"
Azt hiszem, értem, hogy mit szeretnél mondani, de engedj meg egy kis pontosítást:

A hatalom kívülről nézve jogi szakon végzett, semmihez sem értő, vagy egykori papból lett, a misézéshez talán értő miniszterek, szentfazekak kezében összpontosul. Hangsúlyozom, hogy kívülről szemlélve. A valóságban azoké a hatalom, akik a fent említett kirakatfigurák mögött állnak, vagyis azoké, akik az ország termelő eszközeit birtokolják, vagyis a tőkét - nem a pénzt, mert a pénz önmagában nem tőke közgazdasági értelemben -, a termőföldet, bányákat, termelő üzemeket, stb.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.11.03. 15:13

Vajon a hatalom a katona kezében van-e, akinél a fegyver, vagy a parancsnoknál, aki a katonát utasítja?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.03. 18:37

mimindannyian írta:Vajon a hatalom a katona kezében van-e, akinél a fegyver, vagy a parancsnoknál, aki a katonát utasítja?
Minden hatalom addig tart, ameddig engedelmeskednek neki. Lásd: Római császárok. :)
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.11.03. 19:51

Hát pont ez az. Ennek fényében kérdőjeles, hogy a hatalom "azoké, akik az ország termelő eszközeit birtokolják". Nem két élesen szétváló réteg az előtér bábok hada és a mögöttes tőkések csoportja. Van, hogy a bábok meséjét beveszi a tőkés, van, amikor a tőkés érdekeire táncol a báb.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.03. 22:18

mimindannyian írta:Hát pont ez az. Ennek fényében kérdőjeles, hogy a hatalom "azoké, akik az ország termelő eszközeit birtokolják". Nem két élesen szétváló réteg az előtér bábok hada és a mögöttes tőkések csoportja. Van, hogy a bábok meséjét beveszi a tőkés, van, amikor a tőkés érdekeire táncol a báb.
Nem, nem kérdés, éppen azért nem, mert a két halmaz - politikusbábok és tőkések - nem diszjunkt halmazok.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.04. 18:17

Nsolt írta:@Dr. Bujtás Margó (81497):

Miért nevezi emberiség hősének védencét?
Nagyon nem vicces , mert beteg ez az ember , de megtalaltam a valodi miertjet...en fejembe vettem, hogy azert lett kituntetve , mert allami penzert novelte a parttagholgyek mellet....De nem. A Marsra utazott es targyalt a gyarmatositokkal...
A canadahun forumon beszel errol , Nagy Gyorgy urhajozasi fizikus neven :
ő volt az első ember, aki a hidegháború idején, ráadásul a marslakók egyik űrhajóján, a Szovjetunióból elindulva és oda visszaérkezve nyerte el elsőként ezt a kitüntetést.
... ugyanezen a Nagy Gyorgy urhajozasi fizikus neven siratja sajat Opal-magat egy realis zoldek nevu forumon...
múló napok szinte minden órájában testi és lelki kínoktól szenvedve ugyan él még, de a karaktergyilkosság minden lehetséges módszerét is bevetik ellene.

Masik klonja , a Bujtas Margo ugyvedno is megtalalhato a canadahunon...
Eleg friss bejegyzesek : 2014 julius , szeptember
0 x

Nsolt
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:26

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Nsolt » 2014.11.05. 11:31

OMG! Köszi, hogy utánanéztél!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.11.23. 20:32

Lehet hogy az osszeeskuves elmeletbe kell/lene vinnem ?
Ujbol AREA51 !
Igenis leteznek foldonkivuliek allitotta hala elott Boyd Bushman a vele keszult interjuben. Mi tobb ezt fenykepekkel is igazolja .
TAG Aliens, UFO, Area 51, conspiracy theories, Boyd Bushman
Former Area 51 scientist claims aliens, UFOs exist. Pictures shown as proof [Video]
http://www.techtimes.com/articles/19013 ... -video.htm
Boyd Bushman Last Interview Aliens are real AREA 51 former Lockheed Martin engineer
https://www.youtube.com/watch?v=8YtTbyCx_JM
Kommentek se rosszak :D
Thomas Eamesvor 5 Tagen
And for those who insist this is a bullshit documentary, perhaps I just haven't come to learn about the Grandpa and Grandpa UFO Network which consist of really old people that go out and tell bullshit stories about aliens and UFOs on YouTube. They must get paid an awful lot of money to put together their information and make phony photos of aliens in their spare time just to fool everybody else in the world. If you still don't believe in this phenomenon, then perhaps it is you which is the foolish arrogant close minded nincompoop that needs to be abducted and taken advantage of sexually in order to become a true Believer...! Übersetzen
Christian Niehausvor 1 Woche
lol. i guess the cam recorderd this bullshit was from ET-Tech,too.LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Übersetzen·
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.02.15. 08:40

Mondhattok amit akartok. Jon vagy itt van az foldonkivuli sperma . Milyenek lesznek az utodok ?Kép
UK Nobel Prize winning Scientists: Aliens May Have Sent Space Seeds To Create Life On Earth
Scientists in the U.K. have examined a tiny metal circular object, and are suggesting it might be a micro-organism deliberately sent by extraterrestrials to create life on Earth.

"One theory is it was sent to Earth by some unknown civilization in order to continue seeding the planet with life," Wainwright hypothesizes.

That theory comes from a Nobel Prize winner.

"This seeming piece of science fiction -- called 'directed panspermia' -- would probably not be taken seriously by any scientist were it not for the fact that it was very seriously suggested by the Nobel Prize winner of DNA fame, Francis Crick," said Wainwright.....
http://www.godlikeproductions.com/forum ... 792555/pg1

http://www.huffingtonpost.com/2015/02/0 ... mg00000022
0 x

Dudi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.03.01. 21:30

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Dudi » 2015.03.01. 21:47

Sziasztok!

Szerintem Opál Sándor nem akarja félrevezetni az emberiséget, de aki teljes bátorsággal kitálal Grüll Antal!
Sajnos eltűnt az eredeti oldala de itt olvasható a könyve: http://valosag.net/Grull_Antal_-_Atlan_ ... ete%29.pdf

Remélem egyikük sem esett el az igázságkeresésben folytatott csatában :arrow:

"A marsi témájú interjúk előtt senki sem tájékoztatott arról, hogy a marsi utazásról is szó lesz. Még kevésbé a két volt beosztottam által írt olvasói levelekről, amelyek az Ufómagazin novemberi számában jelentek meg erről. Az tény, hogy 1969-70-ben marslakók űrhajóján a SZU-ból kiindulva és oda visszatérve elsőként térképeztem fel a Mars bolygót. Ezért a nemzetközi jog szerint a civilizált országok előtt még nem ismert akár földi, akár földönkívüli terület tulajdon- vagy birtoklási joga azt az országot illeti meg, amelynek a kifejezetten kutatási célra kiküldött embere elsőként ér oda. Ezért az általam felfedezett területek a SZU jogutódját, Oroszországot, illetve a FÁK országait illeti meg.

Tekintettel arra, hogy a nagyhatalmak és földönkívüli népségek részéről már régen folyik a versengés a Nap-rendszer gyarmatosításáért, az utazásomról eddig csak annyit mondhattam el mind a Pataky Attilával tavaly együtt adott tévé interjúban, mind pedig az ufómagazin munkatársának, hogy versengés folyik a Nap-rendszer gyarmatosításáért. Azt azonban az engem is eláruló, de jelenleg szökésben lévő két volt munkatársam most igen csak kiegészítette. Az árulásuk miatt most már nemcsak a magyar és Oroszország, hanem a NATO és az EU titkosszolgálatai is körözik őket. Tekintettel arra, hogy minden további ismeretem az említett államszövetségeknél és Magyarországon is szigorúan titkos, különösen fontos szövetségi szintű titokká van nyilvánítva, bármennyire is megharagudott ezért rám Pataky Attila és mások, még az ő kérésére sem adhattam interjút pl. a Frizbi című tévé műsorban általa beígért meghívásomkor.

90 évre államszövetségi szintű titokká lett minősítve a marsi utazásomon szerzett minden konkrét tapasztalatom. Mindezért azt javaslom, hogy Ön se foglalkozzon egyelőre ezzel a rendkívül veszélyes témával. "

A valóság minden képzeletet felülmúl!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.03.02. 10:57

Ő fontosnak érzi magát, a média pedig örül, hogy van valami izgalmas téma. Az igazság és a racionális mérlegelés teljesen más lapra tartozik.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2015.03.02. 17:36

Dudi írta:A valóság minden képzeletet felülmúl!
Az emberi hülyeség is...
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2015.03.04. 22:19

Dudi írta:Sziasztok!

Szerintem Opál Sándor nem akarja félrevezetni az emberiséget, de aki teljes bátorsággal kitálal Grüll Antal!
...

A valóság minden képzeletet felülmúl!
Ennek nyithattál volna egy Rossz viccek c. topikot.
0 x

Tamás91
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.05. 18:29

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Tamás91 » 2015.03.05. 18:38

Most kapaszkodjon mindenki az alsóneműjébe! Tehát, már a 11. és 19. században is láttak emberek olyasmit amiről nem tudták micsoda, ezért földönkívüliek!(Egy 11. századi kínai polihisztor és egy 19. századi festő leírása) :D

http://letuntvilagokenigmai.blogspot.hu ... meben.html
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2015.03.05. 19:01

Nekem a blogbejegyzés végén a pirossal szedett szöveg tetszik a legjobban. Mintha a "szerző" mélységesen meg lenne győződve arról, hogy valami értékeset alkotott, amit bárki galádul el akarna lopni...
0 x

Tamás91
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.05. 18:29

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Tamás91 » 2015.03.05. 19:08

Már a kezdőlap borító képe alat is hasonló köszntés vár. Az meg külön tetszik, hogy a facebook oldalán tudományos weboldalnak sorolja be magát https://www.facebook.com/LetuntVilagokEnigmai
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2015.03.05. 23:23

Tamás91 írta:Már a kezdőlap borító képe alat is hasonló köszntés vár. Az meg külön tetszik, hogy a facebook oldalán tudományos weboldalnak sorolja be magát https://www.facebook.com/LetuntVilagokEnigmai
Miért ne lehetne tudományos weboldal? Természetesen az, áltudományos badarságok gyűjteménye "szerzői jogvédelem alatt" UFO hívők számára. Egy a sok szemétkupac közül.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2015.03.05. 23:26

Tamás91 írta:Most kapaszkodjon mindenki az alsóneműjébe! Tehát, már a 11. és 19. században is láttak emberek olyasmit amiről nem tudták micsoda, ezért földönkívüliek!(Egy 11. századi kínai polihisztor és egy 19. századi festő leírása) :D

http://letuntvilagokenigmai.blogspot.hu ... meben.html
Különösen szép az 5 km távolság kifejezés egy ősrégi kínai szöveg fordításában. Vicclap.
0 x

csigafika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.03.08. 16:57

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: csigafika » 2015.03.08. 17:03

0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.03.08. 20:36

csigafika írta:https://www.youtube.com/watch?v=hU4UCMlWVdQ mi a véleményetek?
En hulye megneztem pedig megfogadtam hogy csak nagyon megbizhatotol fogadok el ilyen link nezest , majd rakerestem
mast nem talaltam rola, csak ezt a magyar bulvar lapot

http://www.borsonline.hu/20140423_urhaj ... laci_bacsi
ŰRHAJÓT ÉPÍT A NYUGDÍJAS LACI BÁCSI
....azt ígéri, ősszel robbantani fog a pesti ufókonferencián: bemutatja az űrhajót. – Ezután már jöhetnek a NASA szakemberei, akik kivihetik és kipróbálhatják az űrben. Számításaim szerint ezzel már a naprendszer széléig is el lehet majd utazni. Egy Mars-utazás nyolc hónap helyett akár két hétre is lerövidülhet és vissza is lehet vele jönni – ígér csodát a mester.
Ez
2014.04.23
elvitte a NASA ?
OFF
azt hogy mimi mit fog mondani azt csak sejtem
/OFF Elnézést!
0 x

csigafika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.03.08. 16:57

Re: UFO

Hozzászólás Szerző: csigafika » 2015.03.09. 18:38

flygandeangel írta:
csigafika írta:https://www.youtube.com/watch?v=hU4UCMlWVdQ mi a véleményetek?
En hulye megneztem pedig megfogadtam hogy csak nagyon megbizhatotol fogadok el ilyen link nezest , majd rakerestem
mast nem talaltam rola, csak ezt a magyar bulvar lapot

http://www.borsonline.hu/20140423_urhaj ... laci_bacsi
ŰRHAJÓT ÉPÍT A NYUGDÍJAS LACI BÁCSI
....azt ígéri, ősszel robbantani fog a pesti ufókonferencián: bemutatja az űrhajót. – Ezután már jöhetnek a NASA szakemberei, akik kivihetik és kipróbálhatják az űrben. Számításaim szerint ezzel már a naprendszer széléig is el lehet majd utazni. Egy Mars-utazás nyolc hónap helyett akár két hétre is lerövidülhet és vissza is lehet vele jönni – ígér csodát a mester.
Ez
2014.04.23
elvitte a NASA ?
OFF
azt hogy mimi mit fog mondani azt csak sejtem
/OFF Elnézést!

Mokkában is volt, mi van ha igaza van? http://tv2.hu/musoraink/mokka/149126_az ... itene.html
0 x

Válasz küldése