Agykontroll

Pszí, jövőbelátás, telepátia, telekinézis
Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 12:06

@Question (50540):
Mutasd meg hol van a kérdőjel.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.07.08. 12:13

Pont ez az: kérést írt repair, nem kérdést. Nem kell kérdőjel. 2012.07.06. 12:29-es hozzászólás is kérés, nem kérdés.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.07.08. 12:16

@Question (50545): De ha nem kell kérdőjel, akkor miért vagy te itt??
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 12:21

@Question (50545):
Pont ez az: kérést írt repair, nem kérdést. Nem kell kérdőjel. 2012.07.06. 12:29-es hozzászólás is kérés, nem kérdés.
Egy frászt. Esdetleg diszlexiával küzdesz, de én segítek neked.

Repair ezt írta, pontosan idézem:
@repair (50499):
Te most bagatellizálod a dolgot, és nem válaszolsz a kérdésre.
Figyelj az utolsó szóra. Keresd meg a negyedik betűt. az egy dé lesz.
Vagyis nem kérés, hanem kérDés.
Érdeklődve várom, értetlen válaszodat.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.07.08. 12:26

Ezt értem, de én erre reagáltam:
Most megint tőled:
Idézet:
Lehet, hogy elnéztem? Hova lett az a kérésem értelmezése, ami Szilárd Leóval kapcsolatos?
Igen, már megint elnézted. Én csak elnézem itt a fórumban, ahogy állandóan elnézel dolgokat...
Nem tudom nem észrevenni, hogy nem vetted észre: nem tettél fel kérdést.
Csökkent hallók és gyengén látok részére, valamint lassan is írtam, a könnyebb érthetőség kedvéért:
nem tettél fel kérdést
Szerk.: itt az általad idézett rész kérésről szól, te meg kérdésről írsz. Ez az, ami nekem fura volt. De persze ha másra értetted, akkor annyi történt, hogy elbeszéltünk egymás mellett.
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 12:38

@Question (50550):
Ezexerint nem kell beiratkoznod elnézés-tanfolyamra. Már te is túl vagy rajta, mint repair.
Mi lett volna, megpróbálsz igazán utána járni, hogy mi történt? Csak kb. 2-3 hozzászólást kellett volna még időben visszafelé átolvasnod.
Írtad, hogy furának találtad a dolgot. Miért nem néztél akkor utána?
És nem elbeszéltünk egymás mellett. Én pontosan tudtam, hogy miről van szó, te pedig csak képzelted, hogy tudod.
Mindezek tükrében, akkor foglalj állást a kérdés-kérés vitában.
Az kevés, hogy elismerted, hogy tévedtél.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.07.08. 12:42

Kéréses idézet alatt, arra válaszul írtál kérdésről. Pont. Félreérthető, ezen kár mit ragozni. Értem hogy másra gondoltál, de akkor se én legyek már a hülye, mert az én következtetésem is teljesen logikus volt. (Amúgy már rég nem ér ennyit az egész, gondolom törlik is majd)
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 12:55

@Question (50553):
Kéréses idézet alatt, arra válaszul írtál kérdésről. Pont. Félreérthető, ezen kár mit ragozni. Értem hogy másra gondoltál, de akkor se én legyek már a hülye, mert az én következtetésem is teljesen logikus volt. (Amúgy már rég nem ér ennyit az egész, gondolom törlik is majd)
Már elnézést, de hülyeség amit írsz.
A "kéréses idézet alatt" amit írtam, az egy hozzászólás-folyam egy része volt. Te ezt ragadtad ki az egészből, és azt gondolod, ha azt írod "Pont" akkor ezt észre sem veszik az emberek. Tévedtél.
Értem, hogy azt hiszed, hogy értetted, hogy mire gondoltam, de ebben is tévedtél. De, majd én felhomályosítalak.
Én pontosan arra gondoltam, amit írtam, és nem arra amit te gondoltál. Olvasd el visszamenőleg a teljes, idevonatkozó poszt-sorozatot. Az elejétől.
Látni fogod, hogy felületes voltál és ezért a következtetésed illogikus volt. Csak lejáratod magad azzal, hogy továbbra is csak védegetni próbálod magad, ahelyett, hogy ennyit írnál: Igazad van, tévedtem.
Nehéz dolog ezt megtenni?
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: repair » 2012.07.08. 13:03

@Aku-Aku (50536):

Neked az írtam!!! Hova lett az a kérésem / kérés --- em és nem kérdés ..em , értelmezése, ami Szilárd Leóval kapcsolatos?
Tegyük hozzá, semmilyen kérdést nem intéztél hozzám, ergo nem is kellett rá válaszolnom.
Ez így igaz. Ezt akkor minek nevezed:
Neked pedig azt kellene elolvasnod amit a sírkövére írtak.
Az nem vitás, nem kellett válaszolnod, de ez megtörtént, akár kötelező volt akár nem. Akkor pedig ez nálam már válasz, akkor is, ha nem is az illető válaszolt rá.
Sőt az illetőnek sem kérdés volt, csak kérés, vagy talán javaslat.

Eddig világos?

Ha egy kibic beleszól abban a kőrben, amibe nem volt neki lap osztva, valahogy meg kell KÉRDEZNI tőle, ismeri e / legalább / a kiindulási alapot, miután nem volt kötelező a válasza.
Ha nem kötözködni akartál csak, és elolvastad azt a kérést, vagy javaslatot, miért nem arra válaszoltál?
Amennyiben indokolatlan a ” válasz ” adás, / és jelen pillanatban számomra az /értelem szerűen indokolatlan a kérdés feltevés használata is.
Ez így meg felel?
Lehet, hogy már kicsit késő, de, miért kellett volna elolvasnom azt amit a sírkövére írtak?
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.07.08. 13:10

@Aku-Aku (50554):
Figyelj, volt egy idézet, amiben kérésről van szó. Te az alatt (tehát arra reakcióként) kérdésről írtál. Ez önmagában fura. Visszaolvasva is fura lenne, miért kérésre reagálva írsz kérdésről, de úgy nyilván megértettem volna. Maximum ennyi az én hibám, ez OK.
Viszont akkor sem tartom logikátlannak, amit írtam. Ez is egy logikus következtetés volt, nem láthatok bele a fejedbe, hogy mit-minek a folytatásának szánsz. Ezt meg neked lehetne elismerni, szerintem.
Az itteni emberek véleménye meg nem igazán érdekel. Mindenki gondol, amit szeretne. Egyébként meg volt már itt a fórumon, mikor elismertem, hogy tévedtem. De most nem egészen erről van szó.
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 13:25

@repair (50556):
Te folyamatosan hülyeségeket írsz.
Most legutóbb ezt írtad:
Neked az írtam!!! Hova lett az a kérésem / kérés --- em és nem kérdés ..em , értelmezése, ami Szilárd Leóval kapcsolatos?
Viszont itt:
@repair (50556):
Te most bagatellizálod a dolgot, és nem válaszolsz a kérdésre.
Ez volt a legelső hozzászólásod felém ebben a témában.
Neked is csak azt tudom írni amit Questionnak:
Figyelj az utolsó szóra. Keresd meg a negyedik betűt. az egy dé lesz.
Vagyis nem kérés, hanem kérDés.
Érdeklődve várom, értetlen válaszodat.

A legutóbbi hozzászólásodban felém még efelől is érdeklődté, miért írtam ezt nekedl:
Neked pedig azt kellene elolvasnod amit a sírkövére írtak.
Azért kellene elolvasnod, mert Szilárd Leóra hivatkoztál, de a nevét hibásan írtad le. Pusztán erre akartam felhívni b. figyelmedet. Kétségkívül, az ember időnként elkövet gépelési hibákat, de a fontos dolgokat, mint pl. olyanok neve akire hivatkozunk, illene legalább kétszer átnézni mielőtt elküldjük a hozzászólást.
Az nem vitás, nem kellett válaszolnod, de ez megtörtént, akár kötelező volt akár nem. Akkor pedig ez nálam már válasz, akkor is, ha nem is az illető válaszolt rá.
Sőt az illetőnek sem kérdés volt, csak kérés, vagy talán javaslat.

Eddig világos?
Tévedsz, nem válaszoltam neked. Hozzászólást intéztem irányodba, tehát nem válasz, bármit is próbálsz csűrni-csavarni.
Világos?
Ha egy kibic beleszól abban a kőrben, amibe nem volt neki lap osztva, valahogy meg kell KÉRDEZNI tőle, ismeri e / legalább / a kiindulási alapot, miután nem volt kötelező a válasza.
Ez egy, viszonylag, szabad fórum. Tehát, ha nem ütközik valami szabályba, ahhoz szólok hozzá amihez akarok. Így tehát, te nem fogsz lapot osztani senkinek, ezt azért jobb ha tudod, így kb. a 475-ik hozzászólásod után.
Ugyanígy szabad, hibásan is írni. Te ezt alaposan ki is használod. A kőr a francia kártyában un. lap szín. Kör pedig a játékosok tevékenységének felosztási mértékegysége. Beleszólni körbe lehet, és kőr lapot lehet pl. dobni. Így, ezt is sikerült hibásan írnod. Tehát nem kötözködés volt, amiért eredetileg írtam neked, hanem figyelem felhívás.
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.08. 13:29

@Question (50558):
Jó, végül is elismerted a hibádat.
További mentegetőzésekkel talán már nem érdemes foglalkozni. Javaslom itt zárjuk le.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: repair » 2012.07.09. 10:00

@mimindannyian (50538):

Nekem, se házi orvosom , se házi gyógyszerészem,sem gyógypedikűrösöm, sem házi aerobik edzőm, sem házi pszihiáterem nincs.
Csak egy jól nevelt edzőm van, aki karbantartja azt a kb. 15 milliárd szürke ” lovat ” ami a birtokomban van.
Remélem sikerült ezzel egy régi kérdést megoldanod!
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: repair » 2012.07.09. 10:12

@Aku-Aku (50560):

Két dolgot elismerek!
Az egyik a két betű elírása!
Ez egy, viszonylag, szabad fórum. Tehát, ha nem ütközik valami szabályba, ahhoz szólok hozzá amihez akarok.
Talán olvastál tőlem valamit, ami ezt kétségbe vonta?
Ugyanígy szabad, hibásan is írni. Te ezt alaposan ki is használod.
Ha annyira értelmetlen lennék mint Te. Ugyanis ,szerintem ennek semmi értelme nem volna.
Tévedsz, nem válaszoltam neked. Hozzászólást intéztem irányodba,
Tévedsz, ez nem így van! Ez nem hozzá szólás, ez észrevétel, a meghatározásod meg szubjektív.
Talán még el is lehetne fogadni. ha az agykontrollhoz kapcsolódott volna.
Ugyanis mihez szóltál hozzá? Ahhoz aminek semmi köze, az agykontrollról szóló írásaimhoz?
Ugyanis nem Szilárd Leó volt a téma, hanem annak az egyik írása.

Azt, hogy találtál egy íráshibát, teljesen érthetetlen, és körülményes módon tudattad.
És ráment egy fél napom, a körülményeskedésedre. Nem egyszerűbb lett volna, még ha ezt is írod?
Tanulj meg helyesen írni?
…. olyanok neve akire hivatkozunk, illene legalább kétszer átnézni mielőtt elküldjük a hozzászólást.
Nem tudsz fogalmazni ?Mi ez? Felséges többes ? Én egyedül írtam, és nem szoktam a különbséget tenni a nevek ellenőrzésekor akár elküldöm akár nem.
Így tehát, te nem fogsz lapot osztani senkinek,
Honnan szedted, hogy én osztottam?
Az csak egy példa volt. Csak az benne a biztos, abban a körben te voltál a kibic, és történetesen ultiztak.

Most került rám az osztás sora.
Itt már válaszolhatsz ha akarsz, a konkrét kérdésekre is, amik neked szólnak.
Remél(jük )nem tévesztet(tünk) több helyesírási hibát mint az előzőekben.

És a kártya hasonlat után, egy snóbli mondás:
„ Bármit mondsz …” ezek után neked lesz igazad, feladom. Előre mondom igazad van.

A másik: Maga az ötlet szellemes, csak ordenáré módon lett kivitelezve!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.07.09. 10:45

@repair (50605):
Nekem, se házi orvosom , se házi gyógyszerészem,sem gyógypedikűrösöm, sem házi aerobik edzőm, sem házi pszihiáterem nincs.
Csak egy jól nevelt edzőm van, aki karbantartja azt a kb. 15 milliárd szürke ” lovat ” ami a birtokomban van.
Remélem sikerült ezzel egy régi kérdést megoldanod!
Igen, ettől tartottam. Egy egészséges agyban 100 milliárd szürke ló van, nálad a 15 tényleg magyarázatul szolgálhat a kezdetleges szellemi képességekre. Ezt csak tetézi, hogy nincs pszichiátered. Fokozottan hátrányos helyzet. Részvétem.
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2012.07.09. 20:26

@repair (50606):
Továbbra is nagyon sok hibával írsz, és keveset értesz.
Össze-vissza csapongsz, nem érted meg amit írnak neked.
Szerintem hagyjuk.
Nem én leszek az, aki kigyógyít a problémáidból.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: repair » 2012.07.10. 11:24

@mimindannyian (50611):

Lehet, hogy igazad van, én csak az egyszínűekről beszéltem és nem az istálló létszámáról.
De legalább teszteltem a mondást: Akinél sötét van, ott minden ló szürke.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.07.10. 11:51

@repair (50690): Kár, hogy ilyen mondás nincs. Ráadásul ostoba képzavar.
0 x

Judit
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.12.27. 17:51

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Judit » 2012.12.27. 18:58

Sziasztok,

én agykontrollos vagyok. Voltam alaptanfolyamon is és Ultra tanfolyamon is. Szerintem tök jó dolog. Én kimondottan élveztem a tanfolyamon ill. még utána otthon az esettanulmányozást. Én például az agykontroll segítségével gyógyítottam meg az allergiámat. Csak jót tudok mondani. Ráadásul sok embert ismerek, akik sokkal ügyesebbek nálam esettanulmányozásban és egyáltalán. Csak a nyitja, hogy nagyon sokat kell gyakorolni esettanulmányt és egyéb technikákat. Egyik barátnőmnek úgy 1 év után (miközben minden nap gyakorolt esettanulmányt és egyéb technikákat) kezdődött az igazi nagy áttörő sikereinek halmaza. Szóval csak rajtatok áll, hogy mennyire aknázzátok ki.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.12.27. 19:52

@Judit (60979): No, ezt a nagy semmit szépen összeszedted az agykontrollról. :)
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2012.12.27. 22:55

@Judit (60979):
Én például az agykontroll segítségével gyógyítottam meg az allergiámat.
Milyen allergiád volt, és mikor diagnosztizálták?
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2012.12.27. 23:20

@Judit (60979):
Egyik barátnőmnek úgy 1 év után (miközben minden nap gyakorolt esettanulmányt és egyéb technikákat) kezdődött az igazi nagy áttörő sikereinek halmaza.
Ettol a mondattol tudom magam franciakockasra karmolni . :oops: Tudom tudom akar petefeszek cisztat is el tudtok tuntetni a modszerrel.

En meg lattam nem egy olyat aki agykontroll konyvet kiolvasott gyakorolt es kezdetben jol volt majd becsavarodott .
Szurni kell/lene hogy agykontrollt ki vegezhessen el, ugyanis sok embernel az agy osszezavarodasat idezi elo .
Nem art tudni ,hogy meditacios technikakat tilos alkalmazni bizonyos psziches zavaroknal
Psziches elme/zavarokat / lehet kivaltani arra fogekonyaknal ezekkel az agykontrollos technikakkal.
En is kerdezem azt amit Gabor :ki ?mikor ? milyen allargiat diagnosztizalt Nalad ?
ami agykontroll gyakorlas utan eltunt.

Mindjart lemegyek alfaba es felderitem miert is jut/hat most nekem errol hirtelen eszembe Guy Obolensky vagy a Vortex Ring Generator ?

Ha Te a tanult technikaddal hamarabb rajossz igazan megmondhatnad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2012.12.28. 01:20-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.12.27. 23:55

.
0 x

Katalin
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.11.14. 15:11
Tartózkodási hely: Budapest

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Katalin » 2018.11.19. 15:15

Egy barátnőm dumált rá, hogy végezzem el a tanfolyamot, mert eléggé magam alatt voltam. Semmi nem jött össze, se a munkahelyemen, sem a magánéletben. Depressziós lettem, ráadásul egy autoimmun betegséget is diagnosztizáltak rajtam. Kezdtem azt hinni, hogy mindennek vége, és nincs kiút. 34 évesen én már arra gondoltam, hogy ebből semmi nem fog kirángatni. Aztán berugdostak Domján Áron tanfolyamára, ami után nagytakarítottam kicsit fejben, magyarul: teljes életmódot váltottam. Azóta a methodic módszerszerint táplálkozom, és rendszeres testmozgást is végzek: elkezdtem kung fuzni. A melót otthagytam, és szabadúszó lettem (180 fokban váltottam), egyéni vállalkozáson töröm a fejem, tele vagyok jó ötletekkel és energiával. A vérképem folyamatosan javul. A társkeresőn naponta 5-6 jófej srác is rámír. Most már csak azt sajnálom, hogy nem végeztem el sokkal korábban ezt a tanfolyamot.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2018.11.21. 13:06

Katalin írta:
2018.11.19. 15:15
nagytakarítottam kicsit fejben, magyarul: teljes életmódot váltottam...
Ehhez nem kell áltudományos tanfolyam. Egy pszichológus sokat segíthet.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2018.12.26. 12:00

Katalin, tehát ha jól értem,te pénzt adtál ki egy olyan tanfolyamra,ahol elmagyarázták neked, hogy az életed akkor változik meg, ha bizonyos változtatásokat eszközölsz rajta.
Kissé gyanúsan hangzó egyszerűsége ellenére mégis érdekelne a dolog,feltéve ha olyan varázsigékre is megtanítanak, amelyektől nem jófej srácok, hanem hasonló kvalitású lànyok írnak majd ràm.
0 x

rtrgrr
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.02.10. 17:01

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: rtrgrr » 2019.02.10. 17:07

sziasztok!

Szerintetek lehetséges vastagabb és egyenes pénisz kialakítani önszuggeszcióval?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2019.02.13. 09:59

rtrgrr írta:
2019.02.10. 17:07
Szerintetek lehetséges vastagabb és egyenes pénisz kialakítani önszuggeszcióval?
Már hogyne lehetne! Akár ötágút is fejleszthetsz belőle, ami revolver módjára működik. Lövés, tár elfordul, újabb lövés és így tovább. Igen gyors és jó eredmény érhető el, ha lefotózod és alkalmazod az Adobe Photoshop programját. A hölgyek odáig lesznek az eredménytől.
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2019.02.14. 12:55

OFF
Össze vagyok zavarodva: Eddig nem így működött kb. 14 - 60 év közötti, egészséges férfiaknál? Bár agykontrollnak még nem hallottam emlegetni... :)
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2019.02.21. 08:57

...szerintem inkabb csipjen meg egy mehecske . Az 100 szazalek vastagit .
S ez bio modszer , antalvali dijas , valamint nem gyarapitod a Domjan csalad milliardjait...

Domjan Laszlo hirdetett olyan dolgokat, lasd a belinkelt agykontroll cikk vegen , hogy meg lehet venni tobb szammal nagyobb cicitartot es vasakarattal belenoni....
O beszelt az uzletelese elejen a farokvastagitasrol...
O eresztette szélnek , hogy a veletlenul levagott ujjat agykontrollal visszanovelte az asztalos...
De gondolkozz : ha ez igaz lenne , akkor lenne még a vilagon ma rovid gorbe farok ?
S lapos kislany/no ?
Hianyzo ujj ? stb
Itt nezegetheted , hogyan valhatsz milliarderesse , /egy kiscsaj sem nevet ki milliarderest pici gorbe farok miatt /... csak olyanokat kell media elott allitanod , mint mr Domjan
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2019.02.21. 09:04

En most eppen azt programozom tobb nap ota , hogy valaki adjon mar hirt a Csabairol Kép
1 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2019.02.25. 14:30

bekukk írta:
2019.02.21. 08:57
O eresztette szélnek , hogy a veletlenul levagott ujjat agykontrollal visszanovelte az asztalos...
Itt hagytam abba: " Először nem értette, hogy miért, mígnem levette az ortopéd cipőjét, kiment az előszobába a tükörhöz, és döbbenten látta, hogy nyílegyenes a gerince és egyforma hosszú a két lába. Elkezdtek ömleni a könnyei, "
Ha nyílegyenes lenne a gerincem, már attól ömlenének a könnyeim, nem kell ehhez semmiféle tükör :facepalm:.
(Különben meg nem értem, hogy ki az az ortopéd, akinek a cipőjét levette? :) )
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: idegen » 2019.02.26. 23:53

Agykontroll????
Nem szabad átadni a lehetőséget.Sem Domjánnak sem csabainak sem O1G-nek.Aki nem tudja kontrollálni a saját agyát az hülye.
Saját magának kell rendet rakni a fejében mindenkinek. Másoktól jó megoldást várni(mint a sült galambot)öreg hiba!Drága pénzért is csak egy nagy nesze semmit kapsz ezektől a zsivány kóklerektől.Ha a leckét megvetted és használod akkor már csak rajtad múlik.Ez a titkos recept.Érted?Te vagy a hibás ha nem lesz vastagabb és egyenesebb,mert minden infót megkaptál.Így még egy kis bűntudatot is keltenek benned.Bár ettől rtrgrr pénisze nem lesz vastagabb sem egyenesebb,de van még remény:biztos van olyan akinek csak a vékony és görbe jó...
0 x

Avatar
LaposFöldReptoid
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.08.05. 22:05
Tartózkodási hely: Sirius System

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: LaposFöldReptoid » 2019.08.06. 00:19

A mi fajunk természetéből fakadóan képes alacsonyabb kognitív kapacitással rendelkező lények telepatikus kontrolljára. Hogy megállapíthassuk önök is képesek-e erre, kérem oldják meg az alábbi feladványt a 6-ik dimenzió figyelembevételével:

A 350000 nephron/ns átlagsebességgel repülő Cygnus teherszállító indulása után 2 parszekkel egy 600000 gerzeh/h átlagsebességgel repülő RV-1 személyszállítót is elindítanak ugyanabba az irányba. Hány fényév múlva éri utol a személyszállító gép a teherszállító gépet?

Sok-sok kozmikus szeretettel várom megoldásaikat:
Szkeptoid, a Lapos Föld Reptoid :mrgreen:
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: idegen » 2019.08.06. 23:11

Türelem!
Valamelyik okostojás hamarosan kiszámolja az áhított eredményt.
0 x

Avatar
LaposFöldReptoid
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.08.05. 22:05
Tartózkodási hely: Sirius System

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: LaposFöldReptoid » 2020.01.28. 22:40

Eredményeiket még mindig várjuk sok-sok kozmikus szeretettel!
0 x

rézevőfiamór
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.09.11. 21:01

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: rézevőfiamór » 2020.01.31. 19:52

Graetzbe kötött 14 db Intel i7 processzorral négyszázhuszonhét óra alatt számítottam ki:

Az eredmény 8 tizedes pontossággal = 6*10* √-1 пуд/avemaria
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.08.21. 00:39

Ez egy frissült topik?érdekes.
Ez az egész fórum döglött,vagy már új helyen vagytok?
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.08.22. 00:16

Ezt a topikot érdeklődés hiánya miatt bezárom.
Bay-bay:)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Agykontroll

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.08.22. 00:22

Sőt a többit is.
Magamat is kizárom.
0 x

Válasz küldése