Pálmalevelek

Pszí, jövőbelátás, telepátia, telekinézis
heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2010.12.14. 12:34

@pounderstibbons (8469):

Egy mondattal kezdenék:

"A bizonytalanok mindig mindent túlbonyolítanak."

Akasha: Az emberiség egyetemes tudáskincse, amiből információk hívhatók le. Az Akasha-króni-kában megtalálható az összes lélek története annak megfogantatásától kezdve.

A maharishik ebbe láttak bele.

Az UNESCO azokat a leveleket védte le, amik az emberiség sorsáról íródtak.(globálisan)
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2010.12.14. 13:27

@heni palmalevel (8470):

Amennyiben bizonytalannak tűnök, az csak annak köszönhető, hogy nem kapok egyértelmű válaszokat Önöktől.

Ha jól értem, akkor ezek szerint az Önök által közvetített iratok mégsincsenek az Unesco őrizetében.
(mellesleg ami van, az nem foglalkozik az emberiség sorsával globálisan, de ez mellékszál.)

Akkor miért is hivatkoznak egyáltalán az Unesco-ra?

Az Akashában pedig megvan minden lélek története, csodás.
Akkor az illető lélek lakcíme miért nincs benne, ahova kiküldhetnék a leveleket? Nem tűnik ez bonyolultabbnak, mint az illetők rokonai nevének vagy az illető körülményeinek és életcéljának a leírása.

Továbbá megjegyezném, hogy még mindig nem válaszoltak arra kérdésre (se), hogy melyik nemzetközi szervezet tagjai is Önök.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2010.12.14. 14:08

@heni palmalevel (8466): @heni palmalevel (8432): Senkinek nincs meg az ujjlenyomata , szimplán egy kódrendszer, ami az ujjlenyomatból kiolvasható. Ez alapján keresik a pálmalevél köteget.

Újra bemásolom a kérdéseim.........

Kedves Heni!

Hogyan tudnád Nekem bebizonyítani, hogy ez a kódrendszer működik. Kik, milyen matematikai képleteket és összefüggéseket használtak? Hol lehet ezeket áttekinteni, hogy valódiak-e és működnek-e?
Nem a kódfejtők neveire, fajtájukra és darabszámukra vagyok kíváncsi, hanem a KÓDRENDSZERRE!!!!!!!
Miért higgyem el, hogy ez működik? Mert Te és 75 másik valaki ezt mondja? Szeretném a kódrendszert átvizsgálni. Nyilván a számok és a matematika alapján íródott, vagy nem? Vagy Te sem tudod? Akkor miért hiszel nekik? Mert ezt mondják, vagy mert részesülsz a pénzből?

Sok kérdés ez, de mint ahogy eddig-ezután sem fogsz válaszolni rájuk. :evil:
0 x

zFlag
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.12.15. 07:29

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: zFlag » 2010.12.16. 08:39

Informatikusként engem is érdekelne a leképezés, amely kapcsolatot létesít egy ujjlenyomat képe és az ősi indiai pálmalevelek azonosító tartalma között. Figyelemreméltó továbbá az, hogy egy többezer éves iraton szerepló kódsorozatot sikerült megfejteni, főleg annak a tükrében, hogy a kódsorozat nem köznapi dolgok leírására szolgál, hanem ténylegesen egy kód. Esetleg valami publikáció van ezzel kapcsolatban? Ezek az eredmények igen jelentősek lennének mind a nyelvtudományok, mind a kódelmélet számára.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.12.16. 18:16

@zFlag (8537):
Egyáltalán; honnan tudták, hogy az egy kód, amit meg kell fejteni, és hogy párosították össze az ujjlenyomattal.
0 x

zFlag
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.12.15. 07:29

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: zFlag » 2010.12.17. 07:16

@Dorka11 (8564):
Igen, pontosan ezért (is) lenne jelentős a publikálása kódelméleti és nyelvészeti szempontból is.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.12.17. 16:22

http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/111019

Tegnap megint eldurrant Oszter úr agymenése. :)
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2010.12.17. 19:39

@Dorka11 (8617):

"A levelek többsége több mint kétezer éve íródott, de a legkorábbi is többszáz éves."
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.12.17. 21:18

@pounderstibbons (8626):
Persze, persze, majd elfelejtettem........ :oops:
0 x

wmiki
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010.08.18. 21:58

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: wmiki » 2010.12.21. 10:10

@vaskalapos (895):
hát, ez nagyon jó lenne, ha így lenne, de sajnos most, a szent tudomány rákényszeríti a hittételeit az emberekre, és abban kell hinni, amit ott hirdetnek

de egyetértek, jó lenne, ha már végre szétválna az állam, és a hittérítés
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.12.21. 10:28

@wmiki (8739):
a szent tudomány rákényszeríti a hittételeit az emberekre,
A tudománynak nem kell kényszeríteni magát az emberekre, mert a világ a tudomány szerint működik. Te se tudnál ideírni ha nem így lenne.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2010.12.21. 13:41

@wmiki (8739):
a szent tudomány rákényszeríti a hittételeit az emberekre, és abban kell hinni, amit ott hirdetnek
1. Nem kötelező elfogadni és nem kötelező használni az eredményeit. Lehet használni az eredményeit és lehet a barlangot is választani, csak rajtad múlik, de akkor legalább legyél következetes és ne a tudomány alapján készített eszközök használatával kiöpködj annyira, hanem mondjuk telepátiával terjeszd az okosságaidat.
2. Kíváncsi lennék, hogy mit teszel, amikor nem akar működni a számítógéped, elkezdesz hinni abban, hogy működni fog, vagy elviszed szerelőhöz?
0 x

zFlag
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.12.15. 07:29

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: zFlag » 2010.12.21. 15:10

@wmiki (8739):
A szent tudomány billentyűin gépelsz, amikor ezeket a sorokat írod a számítógépednél, a szent tudomány tiszta vize folyik a csapból, ha megnyitod, a szent tudomány fűtésrendszerei miatt nem fázol, a szent tudomány járműveire szállsz fel, ha utazol, a szent tudomány gyógyszereit szeded, ha megbetegszel, a szent tudomány elektromos árama működteti megannyi általad is használt dolgot, a szent tudomány által megalkotott anyagokból van számtalan kozmetikai, ruházati és használati tárgyad.

Ha a tudományt elutasítod, ezeket utasítod el.
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.01.07. 18:07

Maharishik:

A pálmaleveleket maharishik iratták le tanítványaiknakkal rövidített, kódolt szöveg formájában.

Kódrendszer:

A kódrendszert csak és kizárólag a pálmalevél kereső szent emberek ismerik. Ahhoz, hogy megállapítsák, melyik kódrendszerbe tartozol, megvizsgálják az ujjlenyomat rajzolatát, sérüléseit, pontok konstellációit. Ez egy több ezer éves tradíció.

Megkülönböztetés:

Kérdeztétek, hogy tudjuk magunkat megkülönböztetni egy horoszkóppal foglalkozó cégtől. Nem kell megkülönböztetnünk magunkat, mivel NEM TARTOZUNK ebbe a kategóriába. A pálmalevél kerestetés és felolvasás évezredes hagyomány és emberek milliói igazolták vissza hitelességét.

Személyes pálmalevél:

Hogy mennyire személyes is a pálmalevél? Annyira, hogy beszámol például a visszatérő álmaidról, személyes vágyaidról, gyermekkori emlékeidről, betegségeidről. Volt olyan személy, akit nem csak a neve alapján azonosítottak be, hanem személyes jegye (anyajegy) alapján. Persze a szülőket bárhonnan kideríthetik, de az álmaidat ritkán. Nemrég bejött hozzánk egy Hölgy, aki akkor 2 hetes terhes volt. Nemrég tudta meg ő is, kizárólag az Édesanyjával közölte az örömhírt, hogy babát vár. A férjének és a családnak most karácsonykor szerette volna bejelenteni. Természetesen ezt a felolvasás előtt velünk sem közölte. Ám amikor leült és olvasták a levelét, az első hír az volt, hogy Te jelenleg 2 hetes terhes vagy, amihez szívből gratulálunk. Nos, azt a megdöbbenést, ami az arcára kiült, nem hiszem, hogy ecsetelnem kellene.

Egy másik apróság. Egy idősebb Hölgynek is megtalálták a levelét, amiben szerepelt, hogy van 4 lánya és az egyiknek épp most egy olasz udvarlója van, akit név szerint megneveztek. Mikor a Hölgy elkezdte kerestetni a levelét, a lánya ezzel a fiúval még egyáltalán nem találkozott, csak most kb. 1 hónapja.
Én úgy vélem nem a racionális információk fontosak, hanem ezek a személyes megélések..
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.07. 19:44

@heni palmalevel (9838):

No lám, no lám, kit nem látnak lelki szemeim (is)!
A pálmaleveleket maharishik iratták le tanítványaiknakkal rövidített, kódolt szöveg formájában.
És ők kik voltak és mit csináltak, és hol és mikor?
A kódrendszert csak és kizárólag a pálmalevél kereső szent emberek ismerik. Ahhoz, hogy megállapítsák, melyik kódrendszerbe tartozol, megvizsgálják az ujjlenyomat rajzolatát, sérüléseit, pontok konstellációit. Ez egy több ezer éves tradíció.
Jé, a sérülések is számítanak? Na és ha valaki akkor kéri ki, amikor még nem sérült meg a keze? Vagy a keze összes lehetséges állapotát is tartalmazza a kódrendszer? Ha igen, akkor miért is baj, hogy a másik kéz folyamatosan változik?
Kérdeztétek, hogy tudjuk magunkat megkülönböztetni egy horoszkóppal foglalkozó cégtől. Nem kell megkülönböztetnünk magunkat, mivel NEM TARTOZUNK ebbe a kategóriába. A pálmalevél kerestetés és felolvasás évezredes hagyomány és emberek milliói igazolták vissza hitelességét.
Szerintem nem az hangzott el, hogy horoszkópot készítenének, hanem hogy pont annyira megbízhatatlanok mint azok. (amit mintha Ön is elismerne a horoszkópokkal kapcsolatosan fenti kijelentésével)
Jelezném, hogy a horoszkópkészítők is azt állítják, hogy az ő jóslási módjuk is "évezredes hagyomány és emberek milliói igazolták vissza hitelességét" tehát most pont erősítette a velük való párhuzamot.

Az álmok között vannak teljesen tipikusak, amelyek ráadásul vissza is térhetnek, ráadásul rengeteg ember kifejezetten kiteregeti az álmait az ismerőseinek.

Hát ez a 2 hetes terheses pálmalevél meg egészen elképesztő. Ezek szerint az is kiderül a pálmalevélből, hogy mikor olvassák fel, mert különben honnan tudnák, hogy két hetes terhes lesz az illető a felolvasáskor. Egy ilyet több évszázadra előre megtippelni nem semmi. A lakcímét leolvasni az illetőnek azonban mégsem megy valamiért...

Az utolsó esetben pedig az se derül ki pontosan leveléből, kedves Heni, hogy a felolvasáskor udvarolt e már neki a fiú, mert ha igen, az csak annyit jelent, hogy pl. a srác bejelölte a kislányt az iwiwen és már kész is a rettentő aktuális információ...
Amennyiben a felolvasáskor még nem udvarolt az olasz úriember, az viszont pont a korábbi pontosságnak mond ellent, mert olyan olasz udvarlót tüntettek fel aktuálisnak, aki még nem is udvarolt. Akkor most ez mennyire is pontos?

Ha gyermekként levélben értesítene a Mikulás olyanokról, amikről már amúgy is tudok, bármennyire személyes a megélés, inkább arra tippelnék, hogy a szüleim írtak nekem levelet, minthogy a Mikulás. Valamiért Önök mintha továbbra is a Mikulásra gyanakodnának.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.01.07. 20:14

@pounderstibbons (9849): Hát ez a 2 hetes terheses pálmalevél meg egészen elképesztő. Ezek szerint az is kiderül a pálmalevélből, hogy mikor olvassák fel, mert különben honnan tudnák, hogy két hetes terhes lesz az illető a felolvasáskor. Egy ilyet több évszázadra előre megtippelni nem semmi. A lakcímét leolvasni az illetőnek azonban mégsem megy valamiért...

GRATULÁLOK!!!!!
A számból vetted ki a szót.......
Ráadásul, ha csak pár napot késik a felolvasás,akkor már három hetes a kis anyuka.......nem semmi ez a pontosság.
Mennyi halálos balesetet, katasztrófát meg egyebeket lehetne elkerülni, ha ezek nem pénzért csinálnák, hanem simán értesítenék mondjuk a mobilukon a potenciális veszélyeztetetteket.......
0 x

egyanya
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.01.08. 13:35

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: egyanya » 2011.01.08. 13:41

Valamiért idetévedtem erre a fórumra, és eltöprengtem, hogy tényleg ilyen esetekben, hogy lehet egy kis fényt gyújtani. Neked van türelmed Heni, hát kitartást és sok sikert.
Nekem nincs pálmalevelem, ha bele nem számítom a cserepest az ablakban, viszont vannak más irányú tapasztalataim és a hozzászólásokból, most rájöttem, hogy mikor energiakezelés hatására egy halálos beteg gyerek meggyógyul akkor az a titkosszolgálatnak köszönhetően történt. Annak a buta gyógyítónak, aki arra tette fel az életét, hogy segítsen másokon, kopjon fel az álla, az idióta miért ezt választotta. Úgy kell neked, dolgozz ingyen.
Összefoglalva ki miben hisz az Ő hite és ebben megsérteni szerintem bűn, mert legyen az pálmalevél vagy más jellegű tevékenység, ha az, az oda érkező életébe a saját hitének megfelelő változásokat indít el, akkor arra neki szüksége van.

Akihez én jártam sokkal, keményebb energiákkal dolgozik, mint ti és Ő kerek perec ki is jelenti, hogy ha nem érzed magadénak, ne gyere ide, azért ne gyere ide, hogy árts, akkor menj máshová ez nem a te utad, mert csak bajod származhat belőle.

Még egy utolsó hozzáfűzni valóm van a témához ahol 1000 ember, összegyűlik és mind beteg de, csak az a kettő gyógyul, meg akinek a legnagyobb szüksége van rá, már megérte összegyűlni. Mert lehet, hogy a többiek csak iránymutatást kaptak de, ha össze sem gyűlnek mindannyian, csak veszítenek.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.01.08. 13:45

@egyanya (9909):

Egyszerű és rövid kérdés: ha 1000 ember összegyűlik és csak 2 gyógyul meg, akkor honnan tudod, hogy a kezelés miatt gyógyultak meg? Ha a kezelés annyira jó, nem kellene a többieken is segítsen? Honnan tudod, hogy nem gyógyultak-e volna meg alapból?
0 x

egyanya
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.01.08. 13:35

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: egyanya » 2011.01.08. 13:54

Erre keresd meg te a választ, szerintem már tudod is, sokat nem kell azért törni rajta a fejedet.
Vitatkozni csak azért mert te most unatkozol, nem szeretnék.
Megengeded? Köszönöm szépen.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.01.08. 14:31

@egyanya (9911): Vitatkozni csak azért mert te most unatkozol, nem szeretnék.

A hit az egy szép dolog. Aki akar hisz, mégpedig abban amiben akar. Ezt senki nem akarja sem megváltoztatni sem eltörölni. A BAJ akkor kezdődik mikor jönnek a csalók és az együgyű hívőtől kicsalják a pénzt gyógyulás, meggazdagodás, jobb élet, stb címszóval.
Szóval ne is akarj vitatkozni, mert vitázni csak az tud aki tud is ALÁTÁMASZTOTT BIZONYÍTÉKOKKAL szolgálni. Márpedig Te csak azzal tudsz, hogy 2 ember az ezerből jobban lett......(persze ez sem bizonyított)
Mit szólnál hozzá, ha a kórházakból csak minden 500-adik ember jönne ki gyógyultan?????
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.01.08. 18:13

@egyanya (9911):

Én nem vitatkozni, hanem beszélgetni próbáltam. De úgy látszik azt nem lehet veled, ennyire meg vagy győzve arról, hogy tévedhetetlen vagy. Ez a szűklátókörűség remek példája :)
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.01.08. 18:50

@egyanya (9909):
Ő kerek perec ki is jelenti, hogy ha nem érzed magadénak, ne gyere ide,
Persze, hiszen csak a hiszékeny balek a biztos pénzforrás. :lol:
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.01.09. 16:42

@egyanya (9909):
eltöprengtem, hogy tényleg ilyen esetekben, hogy lehet egy kis fényt gyújtani.
Először gyúljon ki a fény, utána töprengj. :idea:
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.01.10. 11:30

A pálmalevél tartalmazz azt a dátumot,amikor azt fel fogják olvasni.

Miért kellene tartalmazni a levélnek egy lakcímet ,amit amúgy is tud az ember? A pálmalevél nem erre hivatott. Egy életutat ad, és a célok elérésében segít.

"Egy döbbenetes történet arról,hogy nincsenek véletlenek!! Beusnak először nem találták meg a pálmalevelét..aztán...

Az én történetem eléggé érdekes, ugyanis decemberben regisztráltam, majd hívtak júliusban, hogy megtalálták, örültem is neki, mert épp egy nagy döntés előtt álltam. Választanom kellett, a karrier, és család között. Mivel kaptam egy külföldi, nagyon jó munka ajánlatot. Elmentem a leegyeztetett időpontra, hogy ismertessék velem, a levelemet. Beazonosítással kezdődött, előhoztak egy tekercset, amiből elkezdtek kérdezgeti nagyjából 30 perc alatt a köteg végére értünk, amikor meglepetten azt mondta a felolvasó, hogy sajnos nem lett meg a levelem, pedig ő érzi, hogy meg van. Ennek az lett a következménye, hogy azt mondták egy két hét múlva mennyek vissza, addig tovább keresik! Én ezen nagyon elkeseredtem, mert igazából a pálmalevelemtől vártam a nagy választ. Sajnos nem jött, össze, magamra lettem utalva ezért akármennyire vártam az új időpontot a döntés sürgetett, tehát a döntést meghoztam és a családommal maradtam. Nagyon érdekes volt, mert, ahogy közöltem a főnökömmel a döntést az nap hívtak a pálmalevelektől , hogy megvan az új köteg, mennyek felolvasásra. Nagy nehezen eljött az időpont, ami szintén beazonosítással kezdődött, de most nagyjából, 10 perc alatt megtaláltuk a levelem. Ha hiszitek, ha nem az első mondat, amit a szentember felolvasott, hogy most 28 éves vagy és meghoztad életed legnehezebb döntését.
Én ezen hihetetlenül elérzékenyültem . Megmondom őszintén, hogy ez annyira mélyen érintett, hogy ennyire pontos, és hogy mennyire nincsenek, véletlenek, hogy már csak 30%-ban voltam jelen a felolvasás hátralévő idejében, Az újranézések hada, ami segített a megértésében. Én nagyon hálás vagyok Oszter Tamásnak, és a Pálmalevelek szövetségének, hogy segítettek, elérhetővé tenni számomra ezt a csodát!"

"Zsófi szkepticizmussal jött el a pálmalevél felolvasására, aztán csak annyit tudott mondani, hogy az "Indiaiak megmondták"..

Sziasztok én benne voltam az első 50 emberbe akinek felolvasták itthon, tehát már relatív régóta megvan az én levelem. Azóta ugye, sok víz lefolyt már a Dunán.
Én a felolvasás alatt és után is erős szkepticizmussa l kezeltem az ott hallottakat.
Ezzel kapcsolatban mesélnék el egy történetet. A levelemben az állt, hogy boldog életet fogok élni azzal a fiúval akivel akkor kapcsolatban voltam. Azt is mondták hogy 8 hónapon belül összeházasodunk , és jövő őszre már a kis jövevény is meglesz. Na mármost a sors úgy hozta, hogy már akkor se voltunk túl jól de június közepén kidobott. Én meg teljesen magam alatt voltam, természetes hogy a pálmaleveleket hibáztattam, hogy biztos elbíztam magam, és azért történt, meg hogy az egy baromság, ezzel is jól átvertek. Egy hétig ki se nagyon mozdultam otthonról, sőt a szobámból is csak nagy kényszerek árán. Nagyon összetörtem, és akkor jött egy hatalmas meglepetés. Július 3. szombat este megjelent a volt párom az ajtóba, 1 órán keresztül könyörgött a bocsánatomért majd elővett a zsebéből egy gyűrűt és megkérte a kezem. Én meg igent mondtam :)
Azóta az esküvő időpontja ki lett tűzve, mi meg a legnagyobb harmóniába élünk újra együtt.
Erre mit mondhatnék, hogy az indiaiak megmondták? Csak kételkedtem? Igen Igazuk volt.
Most már csak abban bízhatok hogy a kis lúrkó is úton van :)"
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.10. 11:50

@heni palmalevel (9983):

Elsődlegesen annyit mondanék, hogy az ellenőrizhetetlen pálmaleveles bejelentések nem lehetnek mérvadóak egy jóslással foglalkozó cég megítélésében, ahogy egy orvos sem reklámozhatja magát azzal, hogy beazonosíthatatlan betegek róla alkotott véleményét kiplakátolja.
Honnan tudjuk, hogy nem ő, vagy barátai írták (vagy torzították a saját kedvükre) az összeset?

Amennyiben mégis eredetiek az idézeteid, még az sem túl perdöntő:

Beus esetére több szkeptikus válasz kínálkozik:
- A felolvasók tudták, hogy mi az az időpont amikorra döntenie kell, és ehhez igazították a következő felolvasást.

- Ha jól értem a családja és munkahelye is tudott döntéséről, +még akárhány ismerőse is akinek elmondta, ami akár a pálmalevél központba is eljuthatott, pláne ha blogol vagy facebookozik, esetleg iwiwel, vagy valami hasonló módon jelentget saját magáról.

Ezek bármelyike szerintem ésszerűbb, mint hogy ismeretlen személyek többszáz évre előre látják, hogy mikor választ jókorát az ember.

Mellesleg az ember ujjlenyomata elég egyedi jegy és az ujjlenyomat adatbázisok is bizonyos fix pontokkal dolgoznak, mint állításod szerint Oszter T. és a rejtélyes bölcsek.

Akkor mégis hogyan lehet, hogy egy kötegnyi pálmalevelet kell felolvasni, mire kiderül, hogy nincs is benne???
Vagy láttál olyan krimit, amiben az ujjlenyomat alapján 30-40 embert hoznak be a rendőrségre kihallgatásra?

Mellesleg az nem fura, hogy a konkrét döntést nem mondták meg? Pedig annak birtokában bizonyára jobb jóslatot tudtak volna tenni az életcélra. Nem?


Zsófi esetében meg fura, hogy örök boldogságot emlegetnek, de valahogy a 2 hét különélést elfelejtik megemlíteni, de kéthetes terhességekről meg simán tudnak máskor.
(mellesleg ezt a jóslatot 50% eséllyel fel lehet kínálni tetszőleges leendő házaspárnak a válási statisztikák alapján, ehhez nem kell semmiféle ókori misztikus indiai bölcsesség)

Másrészt visszakapja Zsófi a pénzét, ha mégse lesz boldog a házassága élete végéig?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pounderstibbons 2011.01.10. 14:08-kor.
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.01.10. 12:56

@pounderstibbons (9984):

Kedves Ubul Alfréd,

Ahogy emailben is kértem, jöjjön be központunkba és minden kérdésére válaszolunk.
Amennyiben nem vállalja fel Önmagát,azt hiszem az energiáját pazarolja a sok kérdéssel...:)
Úgy látszik Ön ráér, míg én nem...
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.10. 13:26

@heni palmalevel (9986):

(a fórum olvasóinak kedvéért jelzem, hogy tényleg valódi nevemet eltitkolva küldtem el kérdéseimet a kerdesek@palmalevelek.hu címre, mire azt a választ kaptam - Oszter Tamás aláírással - hogy fáradjak be személyesen, hogy választ kapjak a kérdéseimre)


Kedves Heni/Oszter Tamás!

Köszönöm, hogy mostani kommentjével legalább egy kérdésemre válaszolt, és nyilvánvalóvá vált, hogy Ön tényleg az Oszter Tamás féle Központnak dolgozik.
Ráadásul amennyiben tényleg Ön írta nekem az emailt is, ebben az esetben Ön személyesen Oszter Tamás. Ebben az esetben, mintha Ön sem túlozná el Önmaga felvállalását... ;D

Engem a névtelenséghez való ragaszkodásomhoz az vezetett, hogy elképzelhetőnek tartom,hogy Önök nem indiai pálmalevelek, hanem nyilvános (vagy esetleg titkos) adatbázisok segítségével készítik el az Önökhöz jelentkezőkhöz passzoló pálmalevelek szövegét.
Természetesen az is egy lehetőség, hogy Önöket is megtéveszti egy Indiában működő szélhámos szervezet, vagy akár az is lehetséges (bármennyire valószerűtlennek is tartom), hogy tényleg sokszáz éves pálmalevelek őrzik ma élő emberek olyan adatait, minthogy mikor terhesek, és ki udvarol a lányuknak.
Utóbbi esetben viszont az Önök által felhozott bizonyítékok a pálmalevelek valódisága mellett felettébb gyöngék, főleg ahhoz képes, hogy a világról alkotott ismereteink szerintem alapvető átdolgozásra szorulnának, ha az állításai bizonyíthatóak lennének.

Amennyiben úgy érzik, hogy a korábban ebben a fórumban valamint levelemben is feltett kérdésekre továbbra is csak személyesen képesek válaszolni, a személyes találkozót se tartom feltétlenül lehetetlennek, viszont jelezném, hogy anonimitásomat továbbra is szeretném megőrizni, de hüvelykujjam lenyomatát hajlandó vagyok Önöknek átadni. :)

Vélhetően a Szkeptikus blogon megjelenő cikkemet az Önök válaszai nélkül is meg tudom írni, de tényleg örülnék, ha az Önök válaszait is tartalmazná a cikk.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.01.10. 13:30

@heni palmalevel (9983): Kedves Heni?!

az érvei szánalmasak és hiteltelenek!!!!
Jöjjön el a nyomozó irodámba és a végére járunk a dolognak!!!
Mikorra jegyezhetem elő a naptáramba?
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.01.10. 13:48

@pounderstibbons (9987):

Biztosíthatom nem Oszter Tamás vagyok, de tényleg elbeszélgetnénk Önnel, így ha befárad az irodánkba ,természetesen biztosítjuk anonimitásának megőrzéséről.

A továbbiakban kérem írjon emailt, ha talált megfelelő időpontot a találkozóra.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.10. 14:03

@heni palmalevel (9990):

Köszönöm, igyekezni fogok, hogy létrejöjjön a találkozó.
0 x

egyanya
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.01.08. 13:35

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: egyanya » 2011.01.12. 12:45

@énkérdezek (9913):
Nemrég hívott fel az egyik ismerősöm, akivel már 10 éve nem beszéltem telefonon, megkérdezte, hogy ott dolgozom-e még ahol te dolgoztál, mondtam nem, valamiért olthatatlan vágyat érzett, hogy elmesélje, hányan nyugdíjaztatták magukat hány évesen és fognak hasonló vállalkozásba, mint te. Persze közben nekik megvan a biztos hátterű megélhetési forrásuk. Mit ad Isten jön a kötelező magánnyugdíj pénztártól a levél, hogy visszaolvasztják őket az Állami nyugdíj pénztárba. Vajon miért? Fel kéne ütni a Ptk-t és utána nézni, hogy 2015-től mit találtak ki az akkortól nyugállományba vonulóknak. Az utána levők meg szerintem ne is számítsanak semmire. Tudod több ezer hülye hívő naiv munkanélküli embernek, meg ez szúrja a szemét. A többinek meg az hogy ma dolgozik, fizet azért, hogy valakinek viszonylag fiatalon (férfiak) legyen egy biztos fix jövedelme és mellette más is.
Szeretnélek megkérni, hogy ne üvöltöz legközelebb a válaszaidban (egy anyával meg főleg ne) mert nem tudhatod még te sem, hogy ki ül ott a másik székben.
Ami meg a naivitást és a hiszékenységet illeti azzal akkor te is tisztában vagy, hogy tudnak az emberek egyik pillanatról a másikra tudatlanná válni. Nem olyan hülyék az emberek ezt meg mind ketten tudjuk. Azzal is tisztában vagy gondolom hogy nagyon magas helyeken is foglalkoztatnak különleges képességű embereket. Vajon miért? Ő vele meg ma találkoztam össze. Ez se véletlen. Azt is tudod, hogy a hal is honnan bűzlik és gondolom egy-egy ügy után be is kellett……….. Hidd el én megértelek, nagy szar ez, de ha cápát akarsz fogni akkor ne guppikra vadásszál.
A tévedések elkerülése végett az orvosokat meg én is nagyon tisztelem és becsülöm, csak tudod vannak olyan esetek amikor Ők is kerek perec azt mondják, hogy már meg tettek minden tőlük telhetőt és itt már csak a csoda, Isten (kinek mi) segíthet. Hát segített. Ennyi.
Olyan ez az ország mit egy guppikkal teli akvárium ahol egymás farkát tépik. Időnként beszórnak egy kis eleséget, hogy legyen miért újra tépkedni, a cápák meg jót röhögnek, legalább a Bíróságon van munka.
Az meg már csak élettapasztalat, hogy ma én ülök, ebben a székben holnap meg lehet te az enyémben. Szerintem mindenki kezdjen el először a saját kis háza táján sepregetni és rendbe tenni dolgokat senki nem fehér. Manapság bárkiről bármit be lehet 5 perc alatt bizonyítani. Ilyen világot élünk. Most megyek, megnézem a saját és családtagjaim cipőjét nem-e lépett valaki szarba, aztán a szennyest rakom rendbe, majd kitakarítok, és ki viszem a szemetet, és kikötöm a hajómat, hogy más vizekre evezzek. Másoknak is ezt tanácsolom.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.01.12. 13:05

@egyanya (10075): Nemrég hívott fel az egyik ismerősöm, akivel már 10 éve nem beszéltem telefonon, megkérdezte, hogy ott dolgozom-e még ahol te dolgoztál, mondtam nem, valamiért olthatatlan vágyat érzett, hogy elmesélje, hányan nyugdíjaztatták magukat hány évesen és fognak hasonló vállalkozásba, mint te. Persze közben nekik megvan a biztos hátterű megélhetési forrásuk. Mit ad Isten jön a kötelező magánnyugdíj pénztártól a levél, hogy visszaolvasztják őket az Állami nyugdíj pénztárba. Vajon miért? Fel kéne ütni a Ptk-t és utána nézni, hogy 2015-től mit találtak ki az akkortól nyugállományba vonulóknak. Az utána levők meg szerintem ne is számítsanak semmire. Tudod több ezer hülye hívő naiv munkanélküli embernek, meg ez szúrja a szemét. A többinek meg az hogy ma dolgozik, fizet azért, hogy valakinek viszonylag fiatalon (férfiak) legyen egy biztos fix jövedelme és mellette más is.
Szeretnélek megkérni, hogy ne üvöltöz legközelebb a válaszaidban (egy anyával meg főleg ne) mert nem tudhatod még te sem, hogy ki ül ott a másik székben.
Ami meg a naivitást és a hiszékenységet illeti azzal akkor te is tisztában vagy, hogy tudnak az emberek egyik pillanatról a másikra tudatlanná válni. Nem olyan hülyék az emberek ezt meg mind ketten tudjuk. Azzal is tisztában vagy gondolom hogy nagyon magas helyeken is foglalkoztatnak különleges képességű embereket. Vajon miért? Ő vele meg ma találkoztam össze. Ez se véletlen. Azt is tudod, hogy a hal is honnan bűzlik és gondolom egy-egy ügy után be is kellett……….. Hidd el én megértelek, nagy szar ez, de ha cápát akarsz fogni akkor ne guppikra vadásszál.
A tévedések elkerülése végett az orvosokat meg én is nagyon tisztelem és becsülöm, csak tudod vannak olyan esetek amikor Ők is kerek perec azt mondják, hogy már meg tettek minden tőlük telhetőt és itt már csak a csoda, Isten (kinek mi) segíthet. Hát segített. Ennyi.
Olyan ez az ország mit egy guppikkal teli akvárium ahol egymás farkát tépik. Időnként beszórnak egy kis eleséget, hogy legyen miért újra tépkedni, a cápák meg jót röhögnek, legalább a Bíróságon van munka.
Az meg már csak élettapasztalat, hogy ma én ülök, ebben a székben holnap meg lehet te az enyémben. Szerintem mindenki kezdjen el először a saját kis háza táján sepregetni és rendbe tenni dolgokat senki nem fehér. Manapság bárkiről bármit be lehet 5 perc alatt bizonyítani. Ilyen világot élünk. Most megyek, megnézem a saját és családtagjaim cipőjét nem-e lépett valaki szarba, aztán a szennyest rakom rendbe, majd kitakarítok, és ki viszem a szemetet, és kikötöm a hajómat, hogy más vizekre evezzek. Másoknak is ezt tanácsolom.



Már meg ne sértődj, de ez a sok értelmetlen rizsa nem tartozik a tárgyhoz.!!!!! A pálmalevelek HITELESSÉGÉT kéne bizonyítani. Mint írtam korábban, lehet hogy a gyenge hívőket el lehet kápráztatni egy ilyen se eleje se vége írással, de engem csak az érdekel, hogy milyen bizonyíték van a pálmalevelek mellett???
Bemásolom újra a hozzászólásom, hátha újraolvasás után megviláglik valami.......


A hit az egy szép dolog. Aki akar hisz, mégpedig abban amiben akar. Ezt senki nem akarja sem megváltoztatni sem eltörölni. A BAJ akkor kezdődik mikor jönnek a csalók és az együgyű hívőtől kicsalják a pénzt gyógyulás, meggazdagodás, jobb élet, stb címszóval.
Szóval ne is akarj vitatkozni, mert vitázni csak az tud aki tud is ALÁTÁMASZTOTT BIZONYÍTÉKOKKAL szolgálni. Márpedig Te csak azzal tudsz, hogy 2 ember az ezerből jobban lett......(persze ez sem bizonyított)
Mit szólnál hozzá, ha a kórházakból csak minden 500-adik ember jönne ki gyógyultan?????




Zárásként annyit, hogy erős állítás erős bizonyítékot kíván. A pálmalevél ilyen dolog!!
A magánnyugdíj meg egész más, ha gondolod indíts egy topic-ot valahol, ott kell elmélkedni róla. Ezen a fórumon a józan gondolkodású emberek szeretnek bizonyítékkal alátámasztott dolgokról eszmét cserélni.....de sajnos a lúzerek és csalók mindíg csak szájkaratéznak, bizonyíték meg sehol........
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tamási Jocó 2011.01.12. 14:01-kor.
Ok: Javítottam, mert az egész link lett
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.01.12. 18:11

@pounderstibbons (9987):
Csak nem képzeled, hogy a MESTER személyesen foglalkozik, Veled amikor nyakig ül a nirvanaban.
Heni a titkárság munkatársa, egyben szóvivő. :mrgreen:
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.12. 18:30

@Dorka11 (10097):

OFF
Csak össze vagyok zavarodva, mert az emailt a MESTER aláírásával kaptam, és fentebb Heni azt állította, hogy ő írta.

Azt nem gondolnám, hogy Heni a Mester tudta nélkül ír, de azt se, hogy a Mester levelét a sajátjának tekinti.

De ilyen apróságokon úgy látom nem érdemes fennakadni, amikor a világról alkotott képem a tét. :)

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.01.12. 18:46

@pounderstibbons (10098): OFF
Heninek van aláírási joga :!:
/OFF Elnézést!
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.01.13. 14:03

@Dorka11 (10097):

Olyan kiváltságos lett, hogy az úgynevezett MESTER személyesen fog Vele találkozni.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.01.13. 15:23

@heni palmalevel (10174):

Mindjárt hátast vágok.......... :lol:
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.01.13. 17:30

@heni palmalevel (10174):
Pounderstibbons !
Mélységes alázattal kérdem: a találkozó után továbbra is tegezhetünk, leülhetek a jelenlétedben, megérinthetem esetleg a ruhád szegélyét, megcsókolhatom a lábnyomod....., megengeded, ó Nagyuram......... :lol: ?
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.25. 22:48

@Popula(c)tion (10197):

Hát sajnos nem részesülhettem a Mester társaságából, ahogy a helyettesem is hiába ért a tetthelyre, akarom mondani helyszínre, a Mester éppen nagyon el volt foglalva, így csak a már sokszor ismételt kérdéseimet adhatta át.

Válasz mindezidáig nem érkezett, így vélhetőleg a hamarosan megszülető cikkbe kerülnek majd beépítésre a kérdéseim.

Amit viszont nem én fogok megírni, de igyekszem majd rajta tartani a szemem a Szövetségen...
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.01.25. 23:09

@pounderstibbons (11025):
Kíváncsian várom a cikked, addig is csókolom a lábnyomod (hát még a MESTERét.... :lol: !).
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.01.28. 09:28

@Popula(c)tion (11033):


http://szkeptikus.blog.hu/2011/01/28/in ... szovetsege


OFF
Félreértések elkerülése végett: NEM vagyok Vágó István.
Sem rokona, maximum ismerőse.

/OFF Elnézést!
0 x

Buzzword
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.01.31. 00:16

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: Buzzword » 2011.01.31. 00:21

heni palmalevel írta:@énkérdezek (8448):


A kódrenszert a maharishik és leszármazottaik ismerik. Körülbelül 75 maharishi élt eddig a világon és ők láttak bele az akasha-ba. Ők írták a leveleket, amit az UNESCO őriz.

A pálmalevél kerestetéshez egyáltalán semmilyen név nem szükséges, csak ujjlenyomyat és születési dátum. Akkor még pontosabb a keresés, ha a pontos időt is megadjuk, de ez nem szükséges.
Kedves Heni!
Kíván reagálni az alábbi honlapon olvasható leírásra?
http://www.pecelilovarda.hu/oldal/palmalevelek

p.s: Nem én írtam a beszámolót, lovagolni sem tudok :) és a pálmalevélre írt jövőm sem érdekel tízezrekért.
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.02.03. 11:31

Kedves Buzzword,

Semmilyen eseményt és történést nem élhetünk meg ugyanúgy. Nem történhetnek mindenkivel csodák,amit esetleg várna. Olykor az is egy feladat (mondjuk egy nőnek), hogy szüljön és tisztességben felnevelje a gyerekét. Ha úgy indulunk neki,hogy most valami óriási dolog fog velünk történni,akkor lehet csalódhatunk. Valaki egy pozitív megerősítést kap arra, amit eddig csak elképzelt..



@Buzzword (11502):
0 x

heni palmalevel
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.12.08. 15:33

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: heni palmalevel » 2011.02.03. 11:40

Az Indiai Pálmalevél Szövetség válaszolni fog a megalapozatlan állításokra, és az előzményekkel együtt megjelenteti weboldalán.



@pounderstibbons (11256):
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.03. 13:06

@heni palmalevel (11880):

Én már egy ideje várom a válaszokat a kérdéseimre.

Még mennyi idő kell kb.?

Lesz még pálmalevele valakinek, mire válaszolnak?
Az Indiai Pálmalevél Szövetség válaszolni fog a megalapozatlan állításokra
Ezek szerint amelyik állításra nem válaszolnak, az akkor megalapozott?
Csak mert eddig a legegyszerűbbekre se sikerült...
0 x

kapucnee
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:36

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: kapucnee » 2011.02.04. 13:33

Kedveseim,

valószínűleg a hozzászólásom érdemben semmit sem fog változtatni a dolgok menetén de szeretném megosztani Veletek -lehetőleg nem regény terjedelemben, hogy engem hogyan is érintett/érint a pálmalevelem... Aztán majd mindenki levonhatja a maga következtetéseit.
2009 karácsonya előtt én is elkezdtem kerestetni a szóban forgó köteget, majd 2010 októberében felhívtak, hogy megtalálták és be kellene fáradnom a beazonosításra. Egyéb okok miatt sokadik egyeztetésre lebeszéltük nov. 25-ét. Nov. 24-én kiderült: babát várok, ami a másnapi beazonosításkor/felolvasáskor szintén elhangzott, sőt közölték is velem, hogy ez a baba meg fog születni és egészséges kisfiú lesz. Ezt követően szinte évekre lebontva felolvasták, hogy mi vár rám a hátralévő életemben -mintha egy csodás mesét hallottam volna. Mindig is naivnak tartottam magam de az egész túl szépen hangzott. A végén hozzátette a felolvasó, hogy ezek az ESÉLYEK. Hülye vagyok, mert bár ott voltam, mégsem kérdeztem meg, mégis mi várható ellenkező esetben. [Ha meg van írva az ember sorsa de mégis beüt valami, akkor mi van? "Variációk (majdnem) ugyanarra a témára?"...???]
...már lényegtelen... mert a Babát nem tarthattam meg, bármennyire is szerettem volna...ennek egy hónapja és nem gondolom, hogy valaha is túl fogom-e tudni tenni magam a történteken.... A levélben benne volt szüleim keresztneve, a testvéreimről egy-egy dolog illetve a párom keresztneve, az egészségügyi problémám is. Mindezek tulajdonképpen bárhonnan kideríthetőek de a bennem lévő érzések -amelyekkel kapcsolatban szintén felolvastak egy-egy mozzanatot- nem. Az is elhangzott, hogy a kisfiam mikor fog megnősülni, mikor lesz gyermeke... Én tényleg hittem ebben de ha a sors valóban úgy akarta volna, a gyermekem még mindig velem lenne...(?) ..de akkor miért nem kaptam semmilyen "útmutatót" -mint állítólag oly sokan-, hogy mikre kell odafigyelnem? Hiszen ha a sorsomat leírták, figyelmeztetni is tudtak volna, milyen pokol vár rám...de ez valahogy kimaradt. Felolvastak egy szép életet és elmondható, hogy például a terhesség is 50%-ban bejöhet...vagy terhes vagy nem az érintett alany... Csak ha valaki valóban babát vár és "rákontráznak" egy festői élettel -benne a gyermekkel-, azután pedig sajnos a szöges ellentétje következik be, az kimondhatatlanul lélekölően nyomorító...
Ráadásul fizettem is érte, nem keveset. Minden tekintetben és értelemben. Úgy is fogalmazhatnék, megfizettem érte...
Az érdekes, hogy a beazonosítást megelőzően csörgött jópárszor a telefonom, hogy mikor tudnék bemenni hozzájuk - a sikeres beazonosítást követően kell kifizetni a fennmaradó huszonX Mátyás királyt. A felolvasáskor elhangzott, hogy egyik előző életemből hoztam magammal a negatív karmámat de megszabadulhatok ettől bizonyos tisztító gyakorlat-sorozattal, ami nagyjából abból áll, hogy meg kell látogatni a szentélyt x alkalommal, virágot és nem tudom mit vinni, továbbá 1 ffi -1 női öltözetet, újat, alsó-felső résszel együtt, valamint forintra átszámolva még további ~20-30 db Mátyás királyt leszurkolni és akkor imákat is mondanak majd értem Indiában vagy vmi ilyesmi.... Ezen még egy naiv, hiszékeny ember is megütközik. Szerintem. Pénzre váltani egy sorsot...vagy mi? Tehát a költségek nagyjából: kerestetés ~12e -amit visszakapsz, ha nem járnak sikerrel-; beazonosítás, felolvasás ~25e és ez a rejtélyes karmatisztító gyakorlat-sorozat további ~20-30e... A felolvasást követően megkérdeztem, mikor kapom meg a felvételt -mert rögzítik az egész beazonosítást és felolvasást- illetve azt a listát, amire leírták a tisztító gyakorlatokat. A válasz az volt, hogy majd telefonon hívni fognak, ha kiírták lemezre a dolgokat. Én elhiszem, hogy hosszú a várólista, sok dolguk van de a max. két perces diszk-írás mióta tart több mint két hónapba? Azóta is hívnak...
Nem szeretném összefoglalni a leírtakat... Szétlőtt hadilábakon áll ez az egész vagy csak azért mondom ezt, mert már csupán egy szív dobog a testemben, nem tudom.
Akár létezik, akár nem, ez a formája finoman szólva is gyanús....
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.04. 13:51

@kapucnee (11925):


Először is fogadd őszinte részvétem.



Köszönöm, hogy leírtad a palmalevelek.hu -val kapcsolatos esetedet, mert egyre inkább úgy tűnik, hogy egy olyan szélhámosságról van szó, amiben lehet, hogy eseted nem annyira kivétel, mint inkább szabály.

Mégse hinném, hogy esetedet (vagy hozzá hasonlókat) Oszter Tamásék feltennék a honlapjukra vagy a facebook oldalukra. Ami egy jó fokmérője az illetők gerincességének és hogy mennyiben tartják védhetőnek a saját igazukat.

Reméljük sikerül másokat lebeszélni erről a felesleges anyagi és esetenként érzelmi áldozatokkal járó nonszensz színjátékról.
0 x

szkeptika
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.02.25. 09:17

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: szkeptika » 2011.02.25. 10:01

Ha a mikrofilm nem látszódortt soha sehol, a pálmalevél kötegek meg igen, akkor melyik létezik ?
Ha India nem arról híres , hogy a hittel és a vallással kufárkodjanak, akkor miért nem lehet igaz?

Ha sokan nem találkoznak Istennel, mégis hisznek benne, vagy ha nem is benne, de valamiben ami lehet megérzés, sugallat, segítő, követő, Allah, Devla, Jézus, vagy akármi más.

Ha csalás lenne, és titkosszolgálati eszközökkel a hónapok alatt infót gyüjtene be akárki is, akkor már rég le lettek volna buktatva. Vagy ha olyan ügyes valaki, akkor nosza . Bizonyára hatalmas pénzt jelentene egy Magyar-Indiai pálmalevél csaló maffia. Ha valaki beépített ember lenne a Belügynél, akkor másnak szemet szúrt volna, hogy x.y.főtörzs nyakig benne van non-stop az állampolgárok adataiban. Évekig nem tudná megcsinálni senki . Márpedig a titok akkor titok, ha rajtad kívül senki más nem ismeri.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.25. 11:59

@szkeptika (13392):
Ha India nem arról híres, hogy a hittel és a vallással kufárkodjanak, akkor miért nem lehet igaz?
De, pont erről is híres.
http://www.rationalistinternational.net ... maruku.htm

Ott nem csak az unatkozó, ezoterikus hitekben vigaszt találó vénasszonyok tartják el a csodatévőket, hanem a lakosság túlnyomó része. Ennek megfelelően állítólagos csodatévő guruból és tantrikus mágusból, meg ki tudja még milyen csodabogárból Gangeszt lehet náluk rekeszteni.


A mikrofilmes ötletem azon alapult, hogy ha valaki csak bemondásra elhiszoi, hogy az ő pálmalevelét olvassák fel Indiában, akkor hogyan tudná kizárni, hogy én az ő átverésének a mikrofilmjét olvastatom fel.
Pont ugyanannyi bizonyítékot tudnék elmutatni mind a kettő mellett.


Az, hogy hisznek valamiben (Istenben, Allahban, Pálmalevelekben) még nem bizonyíték a létezésükre, mert pl. a mikulásban is sokan hisznek.

A titkosszolgálati módszereket az újabb adatok fényében én is kizárnám, de a csalást nem.
Már vannak leveledzésen átesett tanúink, akik szerint beszélgetések során kiszedték belőlük az információkat, amit utána visszahallottak hónapokkal később.
Ki emlékszik már pontosan, hogy miket osztott meg valakivel egy órányi hosszúságú beszélgetésben, hónapokkal korábban?

A pálmalevelesek a blogon megjelent cikkünkre lassan egy hónapja nem válaszoltak, pedig ígérték.
Ez a hallgatás számomra eléggé beszédes.
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Pálmalevelek

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.02.25. 13:31

@szkeptika (13392):

nem kell ahhoz semmilyen titkos szolgálat, hogy ilyen szintű információkat begyűjthessenek bárkiről. Az elmondások szerint nagyjából olyan dolgokról beszélnek ezek a levelek, amiket a tulajdonosa is tudott. Pl ilyeneket h mi a volt férjük neve, merre nyaraltak 2 éve, stb.
Ilyen információkat könnyedén belehet szerezni azáltal is, ha valaki megadja az email címét. Ugyanis az emberek jelentős része, egy email címmel regisztrál mindenhová (közösségi oldalak, fórumok, bloggok). Ezt helyezi el hirdetésekben, stb. Arról ne is beszéljünk, ha költenek valami középkategóriás hackerre, aki ip cím alapján leköveti merre szörfölt a delikvens, és az alapján egy teljesen átfogó képet lehet adni a személyről. A számtalan egyéb információról amit elkérnek az átverés áldozatától mikor elindítja a procedúrát, szintén ne beszéljünk. Könnyűszerrel lehet így mondani bárkiről bármit.

És még mindig védekezhetnek ha nem járnának sikerrel az adathalászatban, mondván h nincs sajna pálma levele... :roll:
0 x

Válasz küldése