Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Pszí, jövőbelátás, telepátia, telekinézis
Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.07. 18:59

cseppkő írta:Hogy az álom ésszerű-e? Kérdeztétek. -- az álomra szüksége van az agynak, épp ugy mint az álom nélküli periódusokra. Tegnap hallgattam vagy pénteken a csudatudja- a Mindentudás egyetemi előadást ahol egy professzor azt magyarázta, hogy az agy soha nem pihen, hisz ezért van az álom is.

Ez így nem igaz. Az álom a feszültséggel meglévő idegsejteknek lesimítása a mágneses szálakkal, ezért vannak különböző álmaink hol melyik emlék maradt feszültséggel telített. azt lesimítja. Azért is igaz az a mondás --aludjunk egyet a problémákra, reggelre majd másképp látjuk-egyszerűbbnek. az agy működés a szervezet működése lelassul, de a gondolati mágneses töltések alkotta energia az nem-- az ugyan úgy száguldozik. ezért van mindig gondolatunk

Ha valakinek nem áll módjában aludni több napon keresztül akkor sajnos 5-6-7 nap után először is felforrósodik a fej, másodszor hallucinációi lesznek. Megszűnik a valóság és csak a hallucinált lesz a valóság más lesz a gondolkodás, más lesz a cselekvés kimenetele is.

Amikor nincs álom, akkor a mágneses szálak körbe-körbe sugározzák egy-egy szervünket, mint a tudat végig ellenőrzi és ha lehet kijavitja. Mint ahogy minden szervünk önmagát is regenerálja éjjel és nappal 2 óránként.

Aztán hajnal felé, felerősödik a légzés a szív verés és a szervezet felkészül az ébredésre.
Ezért van az, hogy minden tetszhalott, hajnali 3-5 óra között tér magához egy nagy légzéssel.
És mint mindig, most is van kivétel. Egy emberkét mutogattak a televízióban az egyik tudományos csatornán. Ő valamiféle betegség folytán nem tud évek óta aludni és állítólag egészséges ennek ellenére. De a kivétel erősíti a szabályt, pár nap után is bekattansz ha nem alszol.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2010.02.07. 19:10

Dorka11 írta:
vegyati írta:
cseppkő írta: Amit ugye nekem senki nem hisz el példul az, hogy lementem a földünk belsejébe.
Én elhiszem. Én is voltam ott. Úgy hívták barlang.
Méghozzá cseppkőbarlang 8-)
:lol: :lol:
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2010.02.07. 19:27

cseppkő írta:Vegyati --ajánlom neked saját oldalamat, hogy a barlangról" legyen valami leírásod is.
http://letezesunk.5mp.eu/web.php?a=letezesunk.
Azt hittem ez az oldalad:
http://czihakiviktoria.mindenkilapja.hu/

Hogyan magyarázod azt, hogy az általad érzékelt felépítése a Földnek semmivel sem igazolható, sőt a tudományos alapokon nyugvó fizikai vizsgálatok az ellenkezőjét igazolják? (nagy üres térről való leírásod pld.)

"Majd akkor fogják el hinni ha egyszer valaki szintén őrült módon és veszi a fáradságot és lemegy egy valamiféle járművel odáig. akkor azt fogja mondani---tényleg igaz volt amit ez a cseppkő nevezetű sóderolt"... Szóval ilyen őrültségek viszik előre az emberi tudást."
Nem. Az emberi tudást nem ez viszi előre. Tudod az ilyen, mostani ismereteinktől radikálisan eltérő állításokat irtózatosan erős bizonyítékokkal kell alátámasztani. Hol vannak?
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.07. 20:13

Nem vegyati a mindenki lapjából régen kimaradtam, mivel három éve volt egy nagy infarktusom és valamiért oda már nem tudtam visszamenni. De ott még csak jelzéseket írtam. A mostani lap viszont egy teljes gondolat sor, és mivel nincs pénzem kiadni könyvben így feltettem erre a oldalra ami ingyenes is ráadásul. Igaz valamit szükséges módosítani, hisz még sem könyv forma, ráadásul, meghatározott mennyi oldal áll a rendelkezésemre. Na és az illusztrációkat sajnos még nem tudtam feltenni--nem sikerül valahogy... a csudába!

Egyébként sokat dilemmáztam azon írjak ne írjak, hisz senki nem hiszi el---na de azt gondolom az életért muszáj leírnom és azt is gondolom, hogy majd csak lesznek magasabb képesítésű emberek akik csak elgondolkodnak azon amit írok és ha logikailag megértik, akkor az Ő szavukat már elhiszik..

Vagy is amit leírtam lehet nem hinni és lehet rajta tovább gondolkodni...egy a lényeg a földünk, sajnos haldoklik!! Az hogy ez egy bolygó estében meddig tart azt én nem tudhatom ehhez magasabb geofizikai számítás szükséges. 1000- vagy 100 ezer év? Én leírom mind azt amit tudok, hisz van 4 csodálatos unokám akik folytatni fogják az én életem.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.07. 20:18

Egyébként vegyati vannak rajtam kivül is örült fazonok és pedig magasan képzettek akik ilyen őrültségre vállalkoznának Az egyik japán a másik a NASA -nál mérnök.

Amíg a tudomány csak feltételezi milyen a földünk belső szerkezete, akkor azt gondolom hogy hálával és köszönettel tartozna nekem a tudós világ, hogy ilyen életet veszélyeztető őrültségre is képes voltam... Igaz saját kíváncsiságom hajtott de ennek minden élő hasznát láthatja egyszer...
0 x

Csahos Fenevad
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.02.07. 16:40
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Csahos Fenevad » 2010.02.07. 22:11

Cseppkő,

Végigolvastam a hozzászólásaidat és úgy gondolom, hogy illene valamilyen bizonyítékot nyújtanod végre. Te sem várhatod el, (és senki sem) hogy ezeket a dolgokat bemondásra bárki is komolyan vegye. Nyilván tisztában vagy vele hogy elég vad dolgokat állítasz. Testből kilépés, távgyógyítás, kézrátétel...stb. Tudod hogy nem te vagy az egyetlen aki ezzel jön? És tudod, hogy eddig még nem is bizonyította be ezeket senki? Nem lényeges, hogy mennyire logikus vagy logikátlan amit mondasz, az sem hogy mennyit tudsz róla beszélni. Anekdota marad és te meg a mesélő.
Ha valamennyire tiszteled a tudományt és annak művelőit, akik évszázadok óta izzadnak hogy állításaikat bizonyítható, dokumentálható és reprodukálható kísérletekkel igazolják... akkor nem kérheted, hogy fantasztikus és zavaros leírásaidat bárki komolyan vegye.
Ha ez a hited.. akkor okés. Ha mesélő vagy, rendben. De nem fogod tudni ezt valóságként eladni, sem igazolni semmilyen áltudományos hablattyal, mert történeteidnek nincsen valóságtartalma, legfeljebb számodra. Felmerült már benned, hogy esetleg te tévedsz? Végigolvasva írásaidat és válaszaidat azt mondanám, hogy a "téveseszme" klasszikus szép példája tárul fel az írásokból. Minden amit állítasz szépen beleillik az elméletrendszeredbe, csak az alapjuk sántít. Képtelen vagy igazolni amit mondasz, de lehetetlen eltántorítani a meggyőződésedtől. Ez nem a gondolkodó ember magatartása.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 08:56

Vannak még apróbb dolgok amit megmutattam volna de egyesek visszakoztak. Abban pedig nincs igazad hogy egy teóriát elméletet nem lehet logikailag követni illetve elfogadni, hisz a tudományoknak számtalan teóriáját tanítják jelenleg is egyetemi szinten, holott, semmi kézzelfogható bizonyítás nincs hozzá. Csak logikai elmélet. Vannak dolgok és ezt tudomásul kell venni, amit a mai technikai tudás nem tud reprezentálni, de attól még létezhet...

Azért mert egy matematikai egyenlet két oldala egyenlőséget mutat, az nem jelenti azt hogy maga az egyenlet igaz... valamiképp így fest a tudomány számtalan válasza a létezésről, a mindenségről anyagról és életről, halálról.

De én mint írtam, csak mesélek, és igyekszem felhívni a figyelmet arra, hogy a társadalom rossz irányba halad ha megengedi a babonaságot és segítő kezet nyújt újabb és újabb vallási tébolynak, ami csak arra jó, hogy az egyszerű átlag embereket kihasználják, pénzüket, vagyonkájukat ellopják, az adóból pedig az állam dotálja.
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.08. 12:40

Abban igaza van cseppkőnek hogy van egypár elméleti tudomány és annak erdményeit nemigazán vonják (vagy csak kevesen) kétségbe.
0 x

Iparigáz
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Balaton

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Iparigáz » 2010.02.08. 12:44

monolit írta:Abban igaza van cseppkőnek hogy van egypár elméleti tudomány és annak erdményeit nemigazán vonják (vagy csak kevesen) kétségbe.
Pl.?
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.08. 13:04

Történelem pl. ?

A fennálló társadalmi rendnek megfelelően alakítják az eseményeket. Az ellenforradalmár ma már forradalmár. Az utcatáblát is gyorsan levették. Amit most fejlődésnek propagálnak holnap már a fejlődés kerékkötője lesz stb. stb. Teljes egyetértés még a régmúlt dolgaiban sincsen nemhogy a közelmúltéban. Több nemzet hőse is lehet egy ember, romániai ismerősöm mesélte hogy náluk is nemzeti hős az aki nálunk. Már nem emlékszem pontosan hogy kit mondott, de meglepődtem rajta.

Mint a viccben. Fiam voltam már én Magyar, Német, Orosz, és közben egyszer sem költöztem, mindvégig itt laktam.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 13:12

Tudjátok ha csak megmutatni szeretném, miképp lehet érzékelni azt amit érzékelek, mert mindenki képes lehet rá, tekintettel arra, hogy a férjem egy tipikus humán gondolkodású és a fizika vagy matematika vagy kémia számára valamiféle héber , fel sem fogja miről van szó, még is az ő földhözragadt szellemiségét rátudtam vezetni, hogy érzékelje amit kell, akkor azt gondolom minden képes ha egy kicsit képes koncentráltan egy valamire figyelni.

De amit mesélgetek a tudomány számára sem ismeretlen, hisz ma már mérni képes az EKG, EEG, EMG és talán már több is van mióta nem dolgozom. Valamint a kínaiak használják a másik elektromos szálat, annak pontjait szurkálgatják, és mára már van olyan szerkentyüjük is mint hallom amivel ezeket az test-energia pontokat érzékelni, kimutatni képesek. Az megint más, hogy magától kevés ember képes érzékelni azokat a pontokat az összekötő szálakat. Vagy is azok tulajdonképpen nem szálak mint az idegrendszer hálózata amiben fut az infót felvevő fekete elektromos részecske, hanem a töltések olyan gyorsan futnak, hogy szálnak érzékelhető.

Én nem tettem mást, mint amit tanultam neurológiából és amit érzékeltem saját magam szálat, a kettőt összehoztam egyetlen elméletbe. Mert azért nekem senki ne mondja hogy egyetlen idegi szálban ami elektromosság van az egy teljes elektromosság aminek úgye két pólusa van, mert akkor bizony szépen lassú égéssel elégne az emberi testünk. És persze minden keresgélésem a neurológián vagy máshol erre szorítkozott ---és ezt vittem tovább a nagyobb gondolatok keresésében is

A másik a természet nem alkot felesleges dolgokat vagy is akkor mi a frásznak van még egy hálózata a testnek? -ha nem azért mert az agyban miután keletkezik az elektromosság a két pólusa ketté vált és kialakított egy elektromágneses rezgőkört a testen belül egy zárt önmagába visszatérő elektromos kört. Ezért van az, hogy gondolatunk állandó, hogy bármikor vissza-visszatér ugyan az a gondolat és ezért van az, hogy az agy képi adataival, kódjaival együtt szinte látjuk a gondolatunk tárgyát. viszont az élő, aktuális gondolati kép a neuronokon, bizony aktiválódnak feszültséggel töltődnek amikor a gondolati szál ráfut és felizzítja. Ezt szünteti meg és simítja el az alvás álmodásos fázisa.

Tulajdonképpen az hogy kiléptem-nem léptem anno, lényegtelen, sőt talán nem is jó példa, hisz nagyon sok embernek talán felhívná a figyelmét és leállnának önmagukat veszélyeztetni, hisz nélkülem is csinálnak épp elég butaságot.

Ennek lehetséges volta sokkal bonyolultabb annál, hogy átlag ember kísérletezni kezdjen a maga elméjének kárára. Nekem spontán volt, spontán ismétlődött és gyermekkortól kezdve és valószínűleg, ehhez igazodott mindkét energia. A tudatos kilépés csupán egy betetőzése volt valaminek, ami már meg volt, és annyi volt időben, mintha elszámoltam volna mondjuk 5. ig, de volt mikor szinte idő sem kellett hozzá.
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.08. 13:18

Maga az emberi tesz is nonszensz. 70 % víz, abban meg áram :roll: .
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 13:27

Pl. iparigáz itt van az elméleti fizika számtalan elméleti tétele, mindjárt az első a NAGY Bumm elmélete, vagy a Tér-idő elmélete, ami elképzelhető akkor fog megdőlni amikor az űrhajósok elindulnak a Marsra. De ebből is főleg az IDŐ ami kérdéses mint meghatározás, az sem egy tökéletes csak hipotézis, találgatás...de vehetjük a jelenleg folyó nagy kísérletet is, amire horribilis összeget költöttek már --a részecske gyorsítót és annak leendő eredményét...? Pedig biztosra veszem, hogy a matematikai egyenletek valami eredményt csak kimutattak, különben nem építették volna meg...csak hát csalatkozni fognak...

Vagy ott volt az atom bomba és a hidrogén bomba... miért nem próbálták ki a hidrogén bombát? --mert már atom bomba is a vártnál, a matematikai számításoknál sokkalta erősebb volt, ---így a hidrogén bomba kísérlettől, már megijedtek és elálltak...
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 13:38

Tulajdonképpen nem nonszensz, hisz hiába egy vízzel telített anyagi forma, de a pozitivitása az szigetelt vezetékben fut. Csak a másik fut szabadon és annak viszont ez az ionizált vizes közeg szinte jó, vezetni képes a TE Gondolataidat még gyorsabban, mint ahogy a homlok lebenyi részen a liqvor, szinte rásegíti a mágneses szálakat, rendezik oda ahol szükség van az agy felszíni érintkezésre. Azon kívül az agyvíz arra is jó, hogy a jobb agyféltekéből a töltéseket átvezesse a bal agyféltekébe. Anélkül, hogy kisülés keletkezne útközben. Olyan valamiképp az agyvíz, mint trafóban a olaj, --vezetőként viselkedik, felmelegedést is megakadályozva. ( Vagy is nem csak azért mert, ne ütődjön a koponyához az agy állománya, mint tanítják, sokkal komolyabb szerepe van.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.02.08. 16:21

cseppkő írta:Vagy ott volt az atom bomba és a hidrogén bomba... miért nem próbálták ki a hidrogén bombát? --mert már atom bomba is a vártnál, a matematikai számításoknál sokkalta erősebb volt, ---így a hidrogén bomba kísérlettől, már megijedtek és elálltak...
Az első amerikai hidrogénbomba-robbantás 1952. november 1-jén a Marshall atollon történt.

RDSz–6 (Reaktivnyi Dvigatel Sztalina) nevű első szovjet hidrogénbomba, amelyet 1953. augusztus 12-én robbantottak fel.

Cseppkő! Figyelj oda! Nem lehetek mindig melletted. :idea:
0 x

Csahos Fenevad
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.02.07. 16:40
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Csahos Fenevad » 2010.02.08. 16:28

Cseppko,
Valoban nem mindent egyes tetel nyer bizonyitast, de vajon ez azt jelenti, hogy akkor ezen az alapon barmilyen allitast el kellene fogadni?
Nem bizony!
Azok az allitasok elfogadhatok amelyek a meglevo igazsagok (torvenyek, tapasztalatok) egy olyan integralt rendszerebe illeszkedik, aminek segitsegevel kovetkezteteseket tudunk levonni. Gondolat-kiserleteket csak akkor tudunk vegezni, ha van kozos alap, kozos szabaly, kozos torvenyszeruseg.

No, a testbol valo kilepes melyik tudomanyos alapigazsaggal cseng egybe? A kezrateteles gyogyitas mihez illeszkedik? Akkor viszont muszaly lesz bizonyitani, hogy a jelenseg letezo, es nem csak meselni rola.

Es egyebkent meg abbol, hogy vannak nem megmagyarzahato de letezo igazsagok, meg nem kovetkezik, hogy minden nem megmagyarazhato dolog igazsag lenne.

Amennyiben a "bizonyitek" vagya a "tudomanyos" kulonfelekeppen ertelmezzuk... akkor mirol vitazunk? Ket malomban orlunk (legalabb).

OFF
bocsanat, a munkahelyemen nincs magyar bill. beallitva
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 18:21

Ebben igazad van Csehov amit írtál --No, a testbol valo kilepes melyik tudomanyos alapigazsaggal cseng egybe? A kezrateteles gyogyitas mihez illeszkedik? Akkor viszont muszaly lesz bizonyitani, hogy a jelenseg letezo, es nem csak meselni rola.---

A testből való kilépést valóban magával a kilépéssel bizonyítható, amit mint régebben írtam, már kivitelezni képtelen vagyok talán korom, talán a szívem miatt. De logikalig talán mint fizikai jelenséget talán még is értelmezhetjük. Ha egy test-energia lecsökkenni képes, akkor a mágneses elszakadni képes. Vagy a mindenségben és talán itt a földön is ismer a tudomány mágneses erőket, a meglévő és őt létrehozó anyagtól függetlenül.

A kézrátétes gyógyítás is létezhet, de létezhet a kézrátétes megbetegítés is csak erről nem szól a fáma.

Mitől létezhet? Egy az elektromos kisugárzás, ami embernél lágy, képes besugározni a testbe, a tudat pedig érzékelni képes hogy erős-e ott az elektromosság, vagy gyenge a természeteshez képest. Amit igy vagy úgy korrigálni képes, vagy elszív belőle vagy rásugároz és ad hozzá. Ez a sima tapizó" módszeres gyógyítás lényege.

Ami ennek a hátulütője hogy árthat vagy a gyógyítónak vagy a betegnek. A betegnek olyan képp hogy az ilyen olyan gyógyítok már sorszámot osztogatnak és ha valóban működik ez a ki-be sugárzó képessége, a saját tudata, a saját egoista energiái, bizony elvehetnek onnan is ahol nem volna szabad csak saját maga számára, mert egyensúlyra törekszik saját testén belül--igy válhat ártalmassá a kuruzslás.

Persze megnyugtatlak nagyon sok ilyen gyógyító semmit nem csinál csak a pénzt szedi be és halandzsázik hókusz-pókol. Ilyen a divatos reiki és ilyen a mostanság divatba jött csakra gyógyítás is.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2010.02.08. 18:37

cseppkő írta:Ebben igazad van Csehov amit írtál --No, a testbol valo kilepes melyik tudomanyos alapigazsaggal cseng egybe? A kezrateteles gyogyitas mihez illeszkedik? Akkor viszont muszaly lesz bizonyitani, hogy a jelenseg letezo, es nem csak meselni rola.---

A testből való kilépést valóban magával a kilépéssel bizonyítható, amit mint régebben írtam, már kivitelezni képtelen vagyok talán korom, talán a szívem miatt. De logikalig talán mint fizikai jelenséget talán még is értelmezhetjük. Ha egy test-energia lecsökkenni képes, akkor a mágneses elszakadni képes. Vagy a mindenségben és talán itt a földön is ismer a tudomány mágneses erőket, a meglévő és őt létrehozó anyagtól függetlenül.

A kézrátétes gyógyítás is létezhet, de létezhet a kézrátétes megbetegítés is csak erről nem szól a fáma.

Mitől létezhet? Egy az elektromos kisugárzás, ami embernél lágy, képes besugározni a testbe, a tudat pedig érzékelni képes hogy erős-e ott az elektromosság, vagy gyenge a természeteshez képest. Amit igy vagy úgy korrigálni képes, vagy elszív belőle vagy rásugároz és ad hozzá. Ez a sima tapizó" módszeres gyógyítás lényege.

Ami ennek a hátulütője hogy árthat vagy a gyógyítónak vagy a betegnek. A betegnek olyan képp hogy az ilyen olyan gyógyítok már sorszámot osztogatnak és ha valóban működik ez a ki-be sugárzó képessége, a saját tudata, a saját egoista energiái, bizony elvehetnek onnan is ahol nem volna szabad csak saját maga számára, mert egyensúlyra törekszik saját testén belül--igy válhat ártalmassá a kuruzslás.

Persze megnyugtatlak nagyon sok ilyen gyógyító semmit nem csinál csak a pénzt szedi be és halandzsázik hókusz-pókol. Ilyen a divatos reiki és ilyen a mostanság divatba jött csakra gyógyítás is.
Nem Csehov, hanem Csahos Fenevad! Ülj le! Elégtelen. :mrgreen: Jövő órára százszor leírod, hogy "Fórumtársaim nevét helyesen írom le". mintegy kifejezve irántuk való tiszteletemet.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2010.02.08. 18:39

cseppkő írta:de létezhet a kézrátétes megbetegítés
kézrátétes megbetegítés (tréfás kifejezés)= alapos verés után kialakult, 8 napon belül gyógyuló könnyű testi sértés :twisted:
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 19:08

Igzad van Dorka, de csak röptébe írtam be mondandóm és elnéztem a csahos nevet. Itt topogott a kamasz mellettem ujjongva az angol doga jegyet mutatva. Addig szövegeltem arról neki hogy ilyen elmaradott primitív az angol és utálom, hogy mindenből 5-4, -- de angolból 2 lett. Most hozta az első 5 dogát és 4 jegyet belőle.Általában futtában írok be-- elolvasom majd elmegyek a gyerekszobába, majd vissza és beírom amit elhagytam... szóval kb igy. Vagy mellettem szól hangosan a Tv készülék, mert férjem nézi. Három férfi" bitorol, kettő borotválkozik a harmadik azt kérdezi, én mikor fogok?-- mert már nő, hidd el mami...

Egyébként az atom robbantásos őrületről a szigetvilágban, hallottam de hogy a szemetek hidrogént is kipróbáltak, azt nem. Mindegyik szemétláda nagyobb nemzet játszadozott" az atom kísérlettel. Na ez az amiért felelőséggel tartozik minden tudós és minden szemétláda hatalom. Undorodom az emberi mocskosságoktól... ne is beszéljünk erről a témáról, mert ismét bezárkózom.
Az ember kísérletezhet őrületig saját magával, de mások élete kárára senkinek nincs joga. Még szerencse, hogy nem én vagyok a törvény mert sok embert állítanék a falhoz --például a miilliós tételeket elsikkasztókat. És még azt mondja az ember a magas képesítés, nagy fokú intelligenciával egyenlő --csak még nagyobb baromagyúvá teheti...
0 x

Csahos Fenevad
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.02.07. 16:40
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Csahos Fenevad » 2010.02.08. 19:49

cseppkő írta: A testből való kilépést valóban magával a kilépéssel bizonyítható, amit mint régebben írtam, már kivitelezni képtelen vagyok talán korom, talán a szívem miatt. De logikalig talán mint fizikai jelenséget talán még is értelmezhetjük. Ha egy test-energia lecsökkenni képes, akkor a mágneses elszakadni képes. Vagy a mindenségben és talán itt a földön is ismer a tudomány mágneses erőket, a meglévő és őt létrehozó anyagtól függetlenül.

A kézrátétes gyógyítás is létezhet, de létezhet a kézrátétes megbetegítés is csak erről nem szól a fáma.

Mitől létezhet? Egy az elektromos kisugárzás, ami embernél lágy, képes besugározni a testbe, a tudat pedig érzékelni képes hogy erős-e ott az elektromosság, vagy gyenge a természeteshez képest. Amit igy vagy úgy korrigálni képes, vagy elszív belőle vagy rásugároz és ad hozzá. Ez a sima tapizó" módszeres gyógyítás lényege.
Ez eddig nem bizonyítás volt, hanem spekuláció.
Nemrég egy négyéves elmagyarázta nekem, hogy a szél úgy keletkezik, hogy a fa csapkod az ágaival, és így "legyezi a szelet". Logikus, nem? Így is tűnhet ránézésre, hm? És ez mindjárt bizonyítaná a hogy a fák igenis mozognak, és annak ellenére hogy a tudomány még nem tart ott... maga a jelenség bizonyíték arra hogy az igaz!
No, kb ezt látom a magyarázataidban.

@Dorka
Köszi hogy figyelsz a részletekre! :lol: Nem rossz a Csehov, de hirtelen nem tudtam hogy nekem szól.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 19:53

Igazad van Vegyati, némely embernek nem ártana az ilyen fajta kézrátét" ismételten, hogy ne felejtse, mit jelent a felelőség és mit jelent tisztelni az életet.

Egyébként a kézrátét ténylegesen besugárzás, de a komolyabb bajoknál ez nem működik. Mint műtét utáni bénaság, vagy egy gerinc súlyos roncsolódásánál. ezeknél az eseteknél valósul meg egy magasabb fokú, képesség használata a fókuszált sugárzás és végig vezetése a megszakadt elektromos szálaknak... Ez árt a legjobban annak, aki gyógyít. Viszont maga a technika mesterségen talán megvalósítható lehetett volna, ha amikor dolgoztam még ágy mellet az orvosok odafigyelnek... nem pedig tovább sietnek zavartan...mert nem tudományos...
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.08. 20:39

monolit írta:Abban igaza van cseppkőnek hogy van egypár elméleti tudomány és annak erdményeit nemigazán vonják (vagy csak kevesen) kétségbe.
cseppkő lázálmai ha jobban elolvasod akkor a megfigyeléseket,és tényeket vonja kétségbe...
legtöbb ilyet könnyen bizonyítható lenne,de ahol acsalás lehetőségét kizárták érdekes módon eltűnt...
Kitalálhat a részvevőt bármit,de ha tényleg tudja akkor mi a baj a demonstrációval?
ne csak hiszékeny,sokszor akaratgyenge embereket siekrüljön átvágni,ha kell szkeptikus gondolkodású emberen mutassa be mit tud,amikor 10 kamera nézi minden mozdulatodat nem csionálsz vmit...

Sokkal komplikáltabbakat is sikerült igazolni,proton léte meg hasonlók..

Ki tudsz lépni a testedből?könnyű bizonyítani!
Be egy laborba,és egy lezárt szobába kell benézned,gondolom egy test nélküli léleknek nem baj átlebegni egyik szobából a másikba..de ilyet otthon is kivitelezhető...
Egyik szomszédnál még sose voltál,kilépsz a testedből(vmit megjegyzel) és bemész következő nap vmi ürüggyel bekéretketsz..és lám ott van-e?
Mondjuk nem a legtökéletesebb,jobb ha leírós mi volt és egy semlegest kérsz meg a nézésre..
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.08. 20:47

cseppkő írta:Ebben igazad van Csehov amit írtál --No, a testbol valo kilepes melyik tudomanyos alapigazsaggal cseng egybe? A kezrateteles gyogyitas mihez illeszkedik? Akkor viszont muszaly lesz bizonyitani, hogy a jelenseg letezo, es nem csak meselni rola.---

A testből való kilépést valóban magával a kilépéssel bizonyítható, amit mint régebben írtam, már kivitelezni képtelen vagyok talán korom, talán a szívem miatt. De logikalig talán mint fizikai jelenséget talán még is értelmezhetjük. Ha egy test-energia lecsökkenni képes, akkor a mágneses elszakadni képes. Vagy a mindenségben és talán itt a földön is ismer a tudomány mágneses erőket, a meglévő és őt létrehozó anyagtól függetlenül.

A kézrátétes gyógyítás is létezhet, de létezhet a kézrátétes megbetegítés is csak erről nem szól a fáma.

Mitől létezhet? Egy az elektromos kisugárzás, ami embernél lágy, képes besugározni a testbe, a tudat pedig érzékelni képes hogy erős-e ott az elektromosság, vagy gyenge a természeteshez képest. Amit igy vagy úgy korrigálni képes, vagy elszív belőle vagy rásugároz és ad hozzá. Ez a sima tapizó" módszeres gyógyítás lényege.

Ami ennek a hátulütője hogy árthat vagy a gyógyítónak vagy a betegnek. A betegnek olyan képp hogy az ilyen olyan gyógyítok már sorszámot osztogatnak és ha valóban működik ez a ki-be sugárzó képessége, a saját tudata, a saját egoista energiái, bizony elvehetnek onnan is ahol nem volna szabad csak saját maga számára, mert egyensúlyra törekszik saját testén belül--igy válhat ártalmassá a kuruzslás.

Persze megnyugtatlak nagyon sok ilyen gyógyító semmit nem csinál csak a pénzt szedi be és halandzsázik hókusz-pókol. Ilyen a divatos reiki és ilyen a mostanság divatba jött csakra gyógyítás is.
Létező lenne rég be lehetett volna bizonyítani,eddig mindenki aki váltig állította tudja elbukott..pedig csak demonstrálni kellett volna neki!
persze hiszékeny embereket könnyű átvágni...
elektromos kisugárzás, ami embernél lágy, képes besugározni a testbe, a tudat pedig érzékelni képes hogy erős-e ott az elektromosság, vagy gyenge a természeteshez képest. Amit igy vagy úgy korrigálni képes, vagy elszív belőle vagy rásugároz és ad hozzá. Ez a sima tapizó" módszeres gyógyítás lényege.
tiszta bullshit semmi értelme nincs,de tényleg...
Ez még egy fantasyba is gyenge lenne,ez kb mintha vmi Zs kategóriás szennyből idézted volna..
A betegnek olyan képp hogy az ilyen olyan gyógyítok már sorszámot osztogatnak és ha valóban működik ez a ki-be sugárzó képessége, a saját tudata, a saját egoista energiái, bizony elvehetnek onnan is ahol nem volna szabad csak saját maga számára, mert egyensúlyra törekszik saját testén belül--igy válhat ártalmassá a kuruzslás.
fogadd meg,ne kuruzsolj..
ha lenne egy szigorú vizsga,szkeptikusokkal nagy kérdés hány ilyen kuruzsló mente át,kb egy se,de Te se,ott nem érdekelne senkit mit hablatyolsz össze,bizonyítani kellene..
támadod a vallásokat és más "gyógyítókat" és közben te is detto azt csinálod,ez szánalmas..
pont ugyanakkora maszlagot mondasz mint ők...
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 21:54

Ad egy fairi, én nem foglalkozom gyógyítással, utoljára komolyan a klinikai munkám során. A másik hogy foglalkoztam véletlenül az elmúlt időben, az csak azért volt, mert egy orvos küldte hozzám az illetők szó szerint kikeresgélték ma hol lakom. Részben kellemetlen volt , mert itt senki nem tud rólam semmit. De való igaz nem küldtem el még a korom miatt sem, mert képtelen voltam nemet mondani egy fiatalnak amikor nyaktól lefelé, teljesen béna volt és rám nézett azzal a szomorú tekintettével. Azóta mozog a karja, képes megülni ellátni önmagát igaz deréktól lefelé nem tudtam segíteni, mert azok az idegszálak valószínűleg szétroncsolódtak, vagy szétroncsolták Szlovákiában, ahol összeszegecselték a nyaki csigolyáit, hosszú fém lemezekkel. De tolószékesként és kezének használatával, már élni lesz képes, mint ahogy azt hiszem, azóta befejezte a műszaki egyetemet is amit a baleset miatt abba hagyott. De különben nem gyógyítok, mert nem cukorka amit csak osztogathat az ember...

Tanítani szívesen tanítok de csak öngyógyítást, ha valaki kéri

Támadom a vallásokat? Igaz, támadom a nagy vallásokat egy részt mert megengedik az állami vezetéssel együtt, hogy számtalan "gondolok egyet alapon" újabb és újabb vallási csoportokat engedélyeznek. Amelyek olyan vallásosnak nevezett szélhámosságok ami nem egyéb, mint pénz, üzlet amivel a az egyszerűbb embereket becsapják, kihasználják, de még az adódból a vallásoknak járó apanázst is felmarkolják a nemzet vagyonából ami jelenleg a csőd szélén áll.

Egy olyan kicsi nemzet mint a mienk annak felesleges 100 feletti számú vallásos ideológia, de még a több színű politikai drapéria is, mert szétszakítja a nemzet egységes gondolkodását. A másik hogy még nagyobb lesz a babonaság. Ha igaz lenne bármelyik vallás elmélet legalább fele részt abból ami ez idáig beáramlott határainkon, akkor egy szót sem szólnék, de egyik nagyobb képtelenséggel tömi az emberek fejét mint a másik.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.08. 23:47

Az, hogy a tömegnek, az emberek jó részének szüksége van valamiféle kapaszkodóra, azt megértem, ilyen értelemben kell a vallás de ehhez elegendő lett volna a már itt meglévő két nagy vallási felekezet is a zsidó és keresztény, nem pedig beengedni mindenféle elképesztő marhaságot, hogy az amúgy babonaságra hajlamos embert még jobban megbolondítsák, szektákba csalják, és agymosáson essenek át, miközben nem csak önmagukat veszthetik el hanem ennek sok szélhámos üzérkedőnek áldozataivá válhatnak, mert még a vagyonkájukat is oda viszik.

Kiakadtam a Létkonferencián, milyen ökörséget szövegeltek, a krisnások a reinkarnációról. Kiakadok egy-egy tv csatornának közvetítésén amikor azt szövegeli egy öltönyös fazon, hogy majd a holt léleknek várakoznia kell az alvilágban Isten ítéletére várva, vagy a purgatóriumba kerül--és ezt nyomja a tv mindenkinek.

Még a katolikus templomban sem és a szidók gyülekezetében sem hangzik el ilyen blődség ma a XXI szd-ban--legfeljebb példabeszédek, a mindennapi élethez útmutatásul..

Hisz az embereknek ma már nem a mesét kell adni, hanem munkát, tisztességes életlehetőséget.
A mesétől nem lesz tele a hasa egyetlen családnak sem és meleg tisztességes otthona sem.

Mert mese minden érted? Nincs más mint anyag és energiák, amelyek az anyagot mozgásban tartják. Nincs személyes Isten és nincs se mennyország sem pokol. Csak matéria és energia és törvényszerűség és tudat. ---Esetleg!!! ha igaz az energia megmaradás elve akkor túléled halálodat mint tudatos -energia rajzolat. Amit az ember személyes Istennek nevezett,és képzelt az nem létezik, csak Teremtő energiák léteznek! Az hogy léleknek nevezetem a tudatos emberi energiát---csak azért mert ez az ismert fogalom arra az energia formációra, ami lehetővé teszi, hogy élj.

Azt gondolom, nincs értelme hogy többet írjak nektek, mert a para-normálra ha válaszolnék is azt sem hiszitek el. Jobb lenne ha eldöntenétek miben akartok hinni egyáltalán ha a vallást véditek a fizikai lét megvalósulásait pedig nem akarjátok felfogni. Olyan sokat magyaráztam már és még mindig sötétben vagytok ---azt jelenti képtelenek vagytok felülemelkedni a valóságunk látható 3 dimenziójából..... Sajnálom... azt hiszem az emberi tudat még nem érett hozzá.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.09. 00:27

Még valamit mindnyájatoknak. A halált mint állapotot, megtapasztaltam munkám során, mit jelent és mikortól van a tényleges halál, legalább is a test számára. akkor lép ki a lélek ha a test lelassul ( ez független a szívtől) de még élő anyag, mert csendben, de még működnek a sejtek

Az emberek nem azért vallásosak mert azok akarnak lenni, hanem azért, mert odacsalják őket s az ember mivel esendő és fél a haláltól a megsemmisüléstől, így odacsapódik bárhová aki megérinteni képes a félelmében és valamiféle kapaszkodót nyújt számára.

Holott mindenféle mese helyett van ésszerű és még is csodálatos válasz a halálra és az utána következő létre. Több esetben újraélesztetem embereket amikor már nem érzékeltem a lélekenergiát sem" Biztonságosan 10 percen belül, ha a test még élni képes állapotban van, visszahozható az életbe. Mert a lélek egy pár percig téblábol a valóságban nyugtalanul. Vagy ha elindult az útra" akkor is még visszahozható.

Ha és most kénytelen vagyok leírni, kiléptem és anno a lelkem tudta hol kell lemennie a földünk belsejébe ahol vékony a kéreg, sőt azt is tudta hogy milyen sebességgel haladjak ott lent, hogy lássak is de ne semmisüljek meg, akkor eredendően ez a törvény benne van az anyagban, benne a lélekszálán, és így jártam meg a holtak utját, mint élő kíváncsi tudat.

Ha beléptem volna a nagy mágneses energiába akkor lelkem olyan erőssé vált volna, mint gondolkodni képes tudat, hogy részévé vált volna a mindenségnek földünk által. Ez az ut viszont igaz lehet a holt léleknek is.

Ezt csak azért írtam le most, hogy a sok mese helyett amit a vallások adnak, létezik igazi fantasztikumba illő természeti törvény is a testhalál utáni állapotra ami, reményt és kapaszkodót adhat az emberi félelmekre.... és arra is miképp kell ehhez élni, hogy a lélek tiszta maradjon....!
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.09. 11:10

fairi írta:
monolit írta:Abban igaza van cseppkőnek hogy van egypár elméleti tudomány és annak erdményeit nemigazán vonják (vagy csak kevesen) kétségbe.
cseppkő lázálmai ha jobban elolvasod akkor a megfigyeléseket,és tényeket vonja kétségbe...
legtöbb ilyet könnyen bizonyítható lenne,de ahol acsalás lehetőségét kizárták érdekes módon eltűnt...
Kitalálhat a részvevőt bármit,de ha tényleg tudja akkor mi a baj a demonstrációval?
ne csak hiszékeny,sokszor akaratgyenge embereket siekrüljön átvágni,ha kell szkeptikus gondolkodású emberen mutassa be mit tud,amikor 10 kamera nézi minden mozdulatodat nem csionálsz vmit...

Sokkal komplikáltabbakat is sikerült igazolni,proton léte meg hasonlók..

Ki tudsz lépni a testedből?könnyű bizonyítani!
Be egy laborba,és egy lezárt szobába kell benézned,gondolom egy test nélküli léleknek nem baj átlebegni egyik szobából a másikba..de ilyet otthon is kivitelezhető...
Egyik szomszédnál még sose voltál,kilépsz a testedből(vmit megjegyzel) és bemész következő nap vmi ürüggyel bekéretketsz..és lám ott van-e?
Mondjuk nem a legtökéletesebb,jobb ha leírós mi volt és egy semlegest kérsz meg a nézésre..

Pont az, hogy nehéz bizonyítani! Nálam legalábbis :( .

Teljes mértékben igazad van így lehetne, csak sajnos ez egyszer történt meg velem, és az sem volt akaratlagos.

Jobb alannyal meg lehetne valószínűleg vizsgálni, de erre pénzt senki nem adna, még az ötletet is elvetnék.

Klinikai halálból visszatérőknél leírtak ilyeneket, de nem tudom itthon vizsgálja-e valaki?
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.09. 11:30

"Mert a lélek egy pár percig téblábol a valóságban nyugtalanul."

Amikor apám váratlanul meghalt tapasztaltuk ezt, de nem pár percig hanem hosszabb ideig. Több jelenség volt, ahol többen észleltük egy időben egymástól függetlenül !

Hogy meddig tart? Nem tudom én sem.

Egyes leírások szerint 7, másokban 17nap után is visszafordítható. Nem véletlen hogy régen nem egyből temették el a halottat, kivártak vele. Ahol laktam egy embert az orvos halottnak nyilvánított, aki később a saját lábán jött haza. Azaz mégiscsak igaza lett az orvosnak, mivel az illető a hűtéstől megfázott és tényleg meghalt.
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.09. 15:02

cseppkő írta:Ad egy fairi, én nem foglalkozom gyógyítással, utoljára komolyan a klinikai munkám során. A másik hogy foglalkoztam véletlenül az elmúlt időben, az csak azért volt, mert egy orvos küldte hozzám az illetők szó szerint kikeresgélték ma hol lakom. Részben kellemetlen volt , mert itt senki nem tud rólam semmit. De való igaz nem küldtem el még a korom miatt sem, mert képtelen voltam nemet mondani egy fiatalnak amikor nyaktól lefelé, teljesen béna volt és rám nézett azzal a szomorú tekintettével. Azóta mozog a karja, képes megülni ellátni önmagát igaz deréktól lefelé nem tudtam segíteni, mert azok az idegszálak valószínűleg szétroncsolódtak, vagy szétroncsolták Szlovákiában, ahol összeszegecselték a nyaki csigolyáit, hosszú fém lemezekkel. De tolószékesként és kezének használatával, már élni lesz képes, mint ahogy azt hiszem, azóta befejezte a műszaki egyetemet is amit a baleset miatt abba hagyott. De különben nem gyógyítok, mert nem cukorka amit csak osztogathat az ember..
Vagy ott volt az atom bomba és a hidrogén bomba... miért nem próbálták ki a hidrogén bombát? --mert már atom bomba is a vártnál, a matematikai számításoknál sokkalta erősebb volt, ---így a hidrogén bomba kísérlettől, már megijedtek és elálltak...
ez a mondatod óta már lassan azt gondolom ezt mind kitalálod vaktában..
mind a gyógyítói kariert,mint amit mondasz..

bármelyik sztorid dokumentálva van??én is tudok kitalálni ilyeneket,megfelelő fórumon jól tálalva el is hinnék..
Pl H-bombának google utána lehetett járni,és le is buktál,de mostani sztoridnak nem tudunk,így marad az erős kételkedés a hitelességben...
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.09. 15:05

monolit írta:
fairi írta:
monolit írta:Abban igaza van cseppkőnek hogy van egypár elméleti tudomány és annak erdményeit nemigazán vonják (vagy csak kevesen) kétségbe.
cseppkő lázálmai ha jobban elolvasod akkor a megfigyeléseket,és tényeket vonja kétségbe...
legtöbb ilyet könnyen bizonyítható lenne,de ahol acsalás lehetőségét kizárták érdekes módon eltűnt...
Kitalálhat a részvevőt bármit,de ha tényleg tudja akkor mi a baj a demonstrációval?
ne csak hiszékeny,sokszor akaratgyenge embereket siekrüljön átvágni,ha kell szkeptikus gondolkodású emberen mutassa be mit tud,amikor 10 kamera nézi minden mozdulatodat nem csionálsz vmit...

Sokkal komplikáltabbakat is sikerült igazolni,proton léte meg hasonlók..

Ki tudsz lépni a testedből?könnyű bizonyítani!
Be egy laborba,és egy lezárt szobába kell benézned,gondolom egy test nélküli léleknek nem baj átlebegni egyik szobából a másikba..de ilyet otthon is kivitelezhető...
Egyik szomszédnál még sose voltál,kilépsz a testedből(vmit megjegyzel) és bemész következő nap vmi ürüggyel bekéretketsz..és lám ott van-e?
Mondjuk nem a legtökéletesebb,jobb ha leírós mi volt és egy semlegest kérsz meg a nézésre..

Pont az, hogy nehéz bizonyítani! Nálam legalábbis :( .

Teljes mértékben igazad van így lehetne, csak sajnos ez egyszer történt meg velem, és az sem volt akaratlagos.

Jobb alannyal meg lehetne valószínűleg vizsgálni, de erre pénzt senki nem adna, még az ötletet is elvetnék.

Klinikai halálból visszatérőknél leírtak ilyeneket, de nem tudom itthon vizsgálja-e valaki?
Nincs benne semmi extra,alvási zavar,semi extra,csak az ezosok magyaráznak bele mindent,pénz az pénz vhogy el kell adni a könyveket...
Ezek a "betegek" olyan infóval nem tudnak szolgáltatni amit ezzel a képeséggel lehetett volna megszereznig,vagyis jogos a feltételezés,inkább csak egy fura álom,az ébrenlét és alvás határán..
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.09. 15:23

cseppkő írta:Az, hogy a tömegnek, az emberek jó részének szüksége van valamiféle kapaszkodóra, azt megértem, ilyen értelemben kell a vallás de ehhez elegendő lett volna a már itt meglévő két nagy vallási felekezet is a zsidó és keresztény, nem pedig beengedni mindenféle elképesztő marhaságot, hogy az amúgy babonaságra hajlamos embert még jobban megbolondítsák, szektákba csalják, és agymosáson essenek át, miközben nem csak önmagukat veszthetik el hanem ennek sok szélhámos üzérkedőnek áldozataivá válhatnak, mert még a vagyonkájukat is oda viszik.
te is uyganazt csinálod mint a vallás kitaláltálk egy világot,amiben te gyógyító vagy,kilépsz a testedből és mindenhol rezgő körök van..
Pont ugyanolyan mint a vallás,de még nem épült rá szekta,ennyibe vagy különb..Bizonyítani nem tudsz,nem is akarsz,képtelen sztoriaid vannak,és sokszor beégsz mint a villanykörte...
Kiakadtam a Létkonferencián, milyen ökörséget szövegeltek, a krisnások a reinkarnációról. Kiakadok egy-egy tv csatornának közvetítésén amikor azt szövegeli egy öltönyös fazon, hogy majd a holt léleknek várakoznia kell az alvilágban Isten ítéletére várva, vagy a purgatóriumba kerül--és ezt nyomja a tv mindenkinek.
Holló a hollónak..
Kb. pont olyan zavaros amit mondasz mint ők..HIT,el kell hinni gondolkodás nélkül..Ez nálad is fennáll,és náluk is..De sokszor olyanba kötsz bele,vagy szólsz ami garantálja a lebukásodat..
Mert mese minden érted? Nincs más mint anyag és energiák, amelyek az anyagot mozgásban tartják. Nincs személyes Isten és nincs se mennyország sem pokol. Csak matéria és energia és törvényszerűség és tudat. ---Esetleg!!! ha igaz az energia megmaradás elve akkor túléled halálodat mint tudatos -energia rajzolat. Amit az ember személyes Istennek nevezett,és képzelt az nem létezik, csak Teremtő energiák léteznek! Az hogy léleknek nevezetem a tudatos emberi energiát---csak azért mert ez az ismert fogalom arra az energia formációra, ami lehetővé teszi, hogy élj.
szuper a tudatot mutasd ki,mutasd hol a Teremtő energia,definiáld mi az,és mondj egy leírást...
Ha nem érzékelhető,megfigyelhető hanem csak hinni kell benne mert azt mondja cseppkő,akkor ott vagyunk ahol a többiek,ez egy elnevezés Istennek.,Kigyó a farkába harapott!
istent Jolly Joker,bárhova beilleszthető ha vmit nem akarunk megmagyarázni..

te se magyaráztál meg semmit,csak hadoválsz egy Teremtő energiáról,látom nagy betűvel írtad ami sokat elárul,és lebuktat!

Azt gondolom, nincs értelme hogy többet írjak nektek, mert a para-normálra ha válaszolnék is azt sem hiszitek el. Jobb lenne ha eldöntenétek miben akartok hinni egyáltalán ha a vallást véditek a fizikai lét megvalósulásait pedig nem akarjátok felfogni. Olyan sokat magyaráztam már és még mindig sötétben vagytok ---azt jelenti képtelenek vagytok felülemelkedni a valóságunk látható 3 dimenziójából..... Sajnálom... azt hiszem az emberi tudat még nem érett hozzá
Kb. jó hiszed mert nincs okunk h higgyünk neked..
Látod te is mondtad HINNI,mert mást nem tehetünk,vagy elfogadjuk amit mondasz vagy nem..
és eddig nem volt ok,amiért elfogadjunk,főleg az a H-bombás bullshit mutatja a tudatlanságodat amit fantáziával pótolsz..

Továbbra se fogod fel,azért jutottunk el idáig,mert igény lett a bizonyításra..
Hidat se lehet HIT alapján építeni,de mikroprocesszort se...
Igazság se deríthető ki HIT alapján,mert sok hit van,és mi alapján döntsünk..
Szép szem,kellemes hang vagy mi alapján döntsem el h a jehovás becsengetőnek vagy neked van igazad?
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.09. 16:39

Túl sokszor is mondtam, hogy a természet törvényei ismétlik önmagukat csak a matéria minősége változik. elégszer elmagyaráztam miképp változik, miáltal, a holt anyag élővé és tudatossá, és mi az ami hiányzik belőle ha elpusztul. Ugyan ez érvényes a nagy természetben is noha maga a formáció mint matéria gigantikus, még is ezek az energiák teszi élő bolygóvá. Aki meglátja a harmóniát a törvényszerűséget a természet részletében és egészében, az megtalálja az Okokat is. Aki idáig eljut gondolatig az a transzcendenciával szembesül, annak keretet adva.

Az hogy Isten-t nagy betűvel írtam az csak egy teremtésnek kijáró köszönet, az életemért, még nem vallásosság, de mélyebb értelemben, hogy még mit gondolok erről az energiáról, azt inkább nem írom le, de hogy nem jó, -aki előtt térdre vagy hasra nem esnék,-- az biztos! Még akkor sem, ha jelenleg még védőn borul az élet fölé...meddig? Ha leírnám a véleményem, akkor az embernek azt kevés illúzióját is összetörném amire viszont épp gyengesége miatt van szüksége...

De tőlem,, fairi lehet hinni a reinkarnációban is. Jézus visszatértében is vagy bármiben....

A vallás alapításról, azt gondolom, -- akkor minden természettel, élettel összefüggő megállapítás miatt vallási szektát kell alapítani? Mert én semmi másról nem írtam, mint a természetben meglévő elektromosságról, töltésekről miniatűr és gigantikus formában... és még véletlenül sem hasonlítható egy vallási dogmához, mert a létezés fizikai törvényei.

Érdekes módon ha olyan nagyon velem kötekedtek akkor ezen az alapon ugyan ezen idő alatt miért nem foglalkoztok a különböző paranormális képesség megfejtésével miképp létezhet, mi az ami nem érthető?

Annyi felvetődött és közel kétszer annyi van még --az elektromos haltól, a gépkocsit vezető vak emberig, a hipnózis vagy a telepátia. A feleslegessé váló és eltávolított emberi végtagok esetei vagy az önmagán belül elszenesedett testrészekről.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.09. 17:11

Tévedsz monolit, a kilépést megfizették volna, és már le is leveleztem egy szkeptikus csoporttal 2008-2009 telén. Azt kellett volna, hogy itt fogadom őket nálunk, szegedi szállóban, majd nálam, és egy kilépést mutattam volna nekik amiért kaptam volna előlegként 10 000 dollárt. aztán haza mentek volna és otthon megszervezték volna a másik kísérletet, amiért kaptam volna 1 millió dollárt!

Aztán nyár elején május juni elején lemondtam mindent, mert amit magamnak kísérletet végeztem csak részben sikerült. Először arra gondoltam nem jó a kiválasztott személy, mert visszatértem azonnal. aztán arra gondoltam talán nem beteg eléggé, a harmadiknál beteg is volt, kedveltem is sok km-re volt tőle, és ott is voltam, de még is visszatértem ismételten egy percen belül. aztán a harmadik esetnél esett le a tantuszom, mikor nagyon beteghez mentem, és talán tovvább is voltam valamivel, hogy a szívem majd ki ugrott a helyéről akkorát dobbant amikor visszazöttyentem. Igy kellett rádöbbennem, hogy én már csak akkor tudok kilépni ha a szívem valamitől - mesterségesen -folyamatosan ver. Mert saját magától már nem működik jól---vagy is soha nem tudom bemutatni már a kilépést. Sajnáltam, mert a családom nagyon felajzottá vált a pénzszagra" e-miatt sok nézeteltérésem volt az utóbbi hónapban, mert nem érti ma sem.

De talán így a legjobb, az ember nem érdemli meg ezt a fajta csodát...egyesek pedig a rengeteg pénzt ha fel sem fogja, eszibe sem jut, hogy az életemmel jászom minden kísérletnél...
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.09. 20:53

cseppkő írta:Túl sokszor is mondtam, hogy a természet törvényei ismétlik önmagukat csak a matéria minősége változik. elégszer elmagyaráztam miképp változik, miáltal, a holt anyag élővé és tudatossá, és mi az ami hiányzik belőle ha elpusztul. Ugyan ez érvényes a nagy természetben is noha maga a formáció mint matéria gigantikus, még is ezek az energiák teszi élő bolygóvá. Aki meglátja a harmóniát a törvényszerűséget a természet részletében és egészében, az megtalálja az Okokat is. Aki idáig eljut gondolatig az a transzcendenciával szembesül, annak keretet adva.

Az hogy Isten-t nagy betűvel írtam az csak egy teremtésnek kijáró köszönet, az életemért, még nem vallásosság, de mélyebb értelemben, hogy még mit gondolok erről az energiáról, azt inkább nem írom le, de hogy nem jó, -aki előtt térdre vagy hasra nem esnék,-- az biztos! Még akkor sem, ha jelenleg még védőn borul az élet fölé...meddig? Ha leírnám a véleményem, akkor az embernek azt kevés illúzióját is összetörném amire viszont épp gyengesége miatt van szüksége....
magyarázataidnak semmi értelme,Biblia is "elmagyarázza" a teremtést,kb hasonló szinten van tied is..valósághoz semmi küöze az is elég biztos..
Az hogy Isten-t nagy betűvel írtam az csak egy teremtésnek kijáró köszönet, az életemért, még nem vallásosság, de mélyebb értelemben, hogy még mit gondolok erről az energiáról, azt inkább nem írom le, de hogy nem jó, -aki előtt térdre vagy hasra nem esnék,-- az biztos! Még akkor sem, ha jelenleg még védőn borul az élet fölé...meddig? Ha leírnám a véleményem, akkor az embernek azt kevés illúzióját is összetörném amire viszont épp gyengesége miatt van szüksége..

ne hazudj a saját szemedben,attól ugyanúgy vallásos vagy..Csak nem a katolikus vallást követted,hanem egy saját magad által kreált újat....
istened ez a teremtő erő,eszerint alakul minden írásod is...Pont ugyanúgy vallás ez is,csak nincs könyvbe írva tanításai,és világmagyarázata...
Sőt még egyházzá se alakult,de ez csak részletkérdés...
ezzel a viselkedésse(támadod a másikat,közben te is ugyanazt csinálod) nem tudom mi acélod,csak nevetség tárgyává válsz még jobban...
A vallás alapításról, azt gondolom, -- akkor minden természettel, élettel összefüggő megállapítás miatt vallási szektát kell alapítani? Mert én semmi másról nem írtam, mint a természetben meglévő elektromosságról, töltésekről miniatűr és gigantikus formában... és még véletlenül sem hasonlítható egy vallási dogmához, mert a létezés fizikai törvényei.
ha fenn akar maradni akkor IGEN,ha nincs követőd a halálod után eltűnik a "bölcsességed",mondjuk nem kár,de igazán nem oszt nem szoroz még egy vallási tanítás.
Mert én semmi másról nem írtam, mint a természetben meglévő elektromosságról, töltésekről miniatűr és gigantikus formában...
így eben a formában,így kijelentve a vallási dogmád alapja,de nem a fizikai-kémiai értelembe vet töltésekről beszélsz,és semmi kutatás nincs tőled ami ate értelmezésed helyességét mutatná..
Kijelenteted,és dogmává tetted,el kéne nekünk szted fogadni...
de miért,mert azt mondod?
nem látod a fától az erdőt?
Érdekes módon ha olyan nagyon velem kötekedtek akkor ezen az alapon ugyan ezen idő alatt miért nem foglalkoztok a különböző paranormális képesség megfejtésével miképp létezhet, mi az ami nem érthető?
mert mondjuk sok értelme nincs,nem ellenőrizhető,és nem illeszkedik bele a magyarázataid a mai tudásunkba?
zsigerből kijeleted és higgyünk benne!Ámen!
Annyi felvetődött és közel kétszer annyi van még --az elektromos haltól, a gépkocsit vezető vak emberig, a hipnózis vagy a telepátia. A feleslegessé váló és eltávolított emberi végtagok esetei vagy az önmagán belül elszenesedett testrészekről.
gépkocsit vezető vak emberre kicsit bővebben,betanult úton vagy bárhol..
elektromos hal semmi extra,értjük h csinálja...
Hipnózishoz se kell a te fantáziád..
telepátia nem sikerült senkinek bizonyítani,marad az önámítás...de vannak a tiednél jobb magyarázatok is.
emberi végtag eltávolítással mi van?fantomfájdalom,vagy mire gondolsz?

önmagán elszenesedettről is bővebben,mert megint vmi Blikk hír?
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.09. 21:04

cseppkő írta:Tévedsz monolit, a kilépést megfizették volna, és már le is leveleztem egy szkeptikus csoporttal 2008-2009 telén. Azt kellett volna, hogy itt fogadom őket nálunk, szegedi szállóban, majd nálam, és egy kilépést mutattam volna nekik amiért kaptam volna előlegként 10 000 dollárt. aztán haza mentek volna és otthon megszervezték volna a másik kísérletet, amiért kaptam volna 1 millió dollárt!

Aztán nyár elején május juni elején lemondtam mindent, mert amit magamnak kísérletet végeztem csak részben sikerült. Először arra gondoltam nem jó a kiválasztott személy, mert visszatértem azonnal. aztán arra gondoltam talán nem beteg eléggé, a harmadiknál beteg is volt, kedveltem is sok km-re volt tőle, és ott is voltam, de még is visszatértem ismételten egy percen belül. aztán a harmadik esetnél esett le a tantuszom, mikor nagyon beteghez mentem, és talán tovvább is voltam valamivel, hogy a szívem majd ki ugrott a helyéről akkorát dobbant amikor visszazöttyentem. Igy kellett rádöbbennem, hogy én már csak akkor tudok kilépni ha a szívem valamitől - mesterségesen -folyamatosan ver. Mert saját magától már nem működik jól---vagy is soha nem tudom bemutatni már a kilépést. Sajnáltam, mert a családom nagyon felajzottá vált a pénzszagra" e-miatt sok nézeteltérésem volt az utóbbi hónapban, mert nem érti ma sem.

De talán így a legjobb, az ember nem érdemli meg ezt a fajta csodát...egyesek pedig a rengeteg pénzt ha fel sem fogja, eszibe sem jut, hogy az életemmel jászom minden kísérletnél...
nem kell a magyarázni a dolgot,féltél, lebuktál volna..

Emiatt tartunk csalónak..Kóklernek..
persze dumálni könnyű,fórumon okoskodni is megy,de prezentálni,na az már nem..
Minden ilyen kóklerrel ez a baj,mikor vmi mutatni kell akkor jön a vijjogás emiatt nem,amiatt nem..

Hipnózis a tudomány része,de testből kilépés nem.
vajon miért?Válasz:testből kilépést senki nem produkálta,ez van!

180 millió egy egyszerű képességért,vajon miért nem kapra meg senki?

Pl azért mert nem léteznek?sárkányt se lőtt még senki?Gondolom azért is lehetne szép summát kérni:)
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.09. 22:52

Nagyon röviden fairi Te ***MODERÁLVA***
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.09. 23:18

Ki vagy Te hogy hazugnak merj nevezni, és csak azért, mert nem vagyunk egymással szemben, mert ha itt lennél, megemlegetnéd a hátralevő életben garantálom. Jól jegyezd meg te Pö én soha nem hazudtam, én soha két fillért mástól nem vettem el és soha nem ártottam készakarva senkinek, hogy abból bármi hasznom lehessen.

az ember leírhatja a véleményét, leírhatja a a megtapasztalásait, de soha nem törölhet el olyan fogalmat, és nem gázolhat bele barbár módon olyan szentségbe, amiben 6 milliárd ember hisz a földön! Az Isten fogalmát! Ha Te olyan földhöz ragadt elmével születtél akkor inkább hallgass, mert az eddigi írásaimból fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy váltogattam a természeti erők, a nagy energiák és Isten fogalmat. ÉS NEM VÉLETLENÜL --mindenki azt érti belőle amiben hisz...ennyire egyszerű. Ha mindent el is töröl az ember, egyet soha nem szabad tanuld meg, azt az ember által alkotott teremtményt" amit elismer maga felett, amiben hisz, amiben reménykedik amitől tart...Istent.

Majd ha egyszer megcsap a halál szele, gondolata, akkor majd felfogni lesz képes az agyad is, csak hát akkor már késő lesz!
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.10. 06:53

cseppkő írta:Tévedsz monolit, a kilépést megfizették volna, és már le is leveleztem egy szkeptikus csoporttal 2008-2009 telén. Azt kellett volna, hogy itt fogadom őket nálunk, szegedi szállóban, majd nálam, és egy kilépést mutattam volna nekik amiért kaptam volna előlegként 10 000 dollárt. aztán haza mentek volna és otthon megszervezték volna a másik kísérletet, amiért kaptam volna 1 millió dollárt!

Aztán nyár elején május juni elején lemondtam mindent, mert amit magamnak kísérletet végeztem csak részben sikerült. Először arra gondoltam nem jó a kiválasztott személy, mert visszatértem azonnal. aztán arra gondoltam talán nem beteg eléggé, a harmadiknál beteg is volt, kedveltem is sok km-re volt tőle, és ott is voltam, de még is visszatértem ismételten egy percen belül. aztán a harmadik esetnél esett le a tantuszom, mikor nagyon beteghez mentem, és talán tovvább is voltam valamivel, hogy a szívem majd ki ugrott a helyéről akkorát dobbant amikor visszazöttyentem. Igy kellett rádöbbennem, hogy én már csak akkor tudok kilépni ha a szívem valamitől - mesterségesen -folyamatosan ver. Mert saját magától már nem működik jól---vagy is soha nem tudom bemutatni már a kilépést. Sajnáltam, mert a családom nagyon felajzottá vált a pénzszagra" e-miatt sok nézeteltérésem volt az utóbbi hónapban, mert nem érti ma sem.

De talán így a legjobb, az ember nem érdemli meg ezt a fajta csodát...egyesek pedig a rengeteg pénzt ha fel sem fogja, eszibe sem jut, hogy az életemmel jászom minden kísérletnél...
Nem gondolta volna hogy valaki pénzt kínál érte, főként hogy ekkorát. Én ekkora összegtől is legfeljebb a bőrömből tudnék kibújni és azt is csak örömömben :D .

Lehet arról tudni miként szerették volna bebizonyítani a létezését?
0 x

Avatar
monolit
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.01.29. 19:17

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: monolit » 2010.02.10. 07:14

fairi

Abban igaza van cseppkőnek, hogy normálisabb legyen az emberi hozzáállásod. Kételkedhetsz ahogy csak bírsz, de a másikat ne sértsd ezzel meg lehetőleg. Ezt nevezheted toleranciának is, aminek mi Magyarok sokszor híján vagyunk. Egyszerűen csak finomabban a kritikával.

Tudod a történelem folyamán túl sokszor vonták már kétségbe egyes emberek szavahihetőségét, de ők váltig ragaszkodtak hozzá akár az életük árán is. Ha ezek az emberek nem ilyen kitartóak te még mindig a lapos földes teóriáddal jössz. Abban igazad van, hogy tudományos bizonyíték kell. Sokan akik leírják tapasztalataikat azonban nem tudósok. Ők is a magyarázatot várnák. Sajnos akik megmagyarázhatnák rosszul állnak a dologhoz, egyszerűen nem foglalkoznak vele mivel ez tudománytalannak minősül és ezzel részükről pont.

A világunkat nagyon leegyszerűsítettük hogy az azon belül zajló folyamatokat megérthessük, de az élt sokszor rácáfol erre, nem így működik. Az emberiség hajnalát is egyre toljuk kifelé. Igen ám, de akkor a kőbunkóval hogyan is hozhatták létre azokat a csodálatos dolgokat? Magán a földön gyakran is párhuzamos a fejlődés. Mi már voltunk a holdon, de vannak még kőkorszaki szinten élő (boldog) emberek. Majd amikor atommal kiírtjuk egymást, csodálkozva fedezik fel egy előző "barbár" nép hanyatlását.

Mostanában is fedeznek fel újabb és újabb állatfajokat, többet közüle indiánok "meséje" alapján. Sajnos ebben az évezredben eluralkodott a hazugság szinte minden szinten, nehéz kiválogatni mi igaz. De ne feledd el, még a mai napig nem fedeztünk fel mindent és ez vonatkozik az ember vizsgálatára is!
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.10. 10:12

cseppkő írta:Ki vagy Te hogy hazugnak merj nevezni, és csak azért, mert nem vagyunk egymással szemben, mert ha itt lennél, megemlegetnéd a hátralevő életben garantálom. Jól jegyezd meg te Pö én soha nem hazudtam, én soha két fillért mástól nem vettem el és soha nem ártottam készakarva senkinek, hogy abból bármi hasznom lehessen.
/quote]

eddig csak állítasz de nem bizonyítasz...
mikor megadatott neki h tényleg bemutassa amire képes kifogásokat találsz h ez mégse jó...
én itt meghalsz szimbolikusan értelmezem,mivel a meséd ott halt volna meg az tuti...ez a tudatalattid üzenete ;)
gondolom bármilyen képesség prezentálást elfogadták,és te elég sokat mondtál már nekünk...


az ember leírhatja a véleményét, leírhatja a a megtapasztalásait, de soha nem törölhet el olyan fogalmat, és nem gázolhat bele barbár módon olyan szentségbe, amiben 6 milliárd ember hisz a földön! Az Isten fogalmát! Ha Te olyan földhöz ragadt elmével születtél akkor inkább hallgass, mert az eddigi írásaimból fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy váltogattam a természeti erők, a nagy energiák és Isten fogalmat. ÉS NEM VÉLETLENÜL --mindenki azt érti belőle amiben hisz...ennyire egyszerű. Ha mindent el is töröl az ember, egyet soha nem szabad tanuld meg, azt az ember által alkotott teremtményt" amit elismer maga felett, amiben hisz, amiben reménykedik amitől tart...Istent.
ezek az emberek is elvárják h ne gázolj bele,ám te minden nap szidod úgy h nem ismered a vallásukat(igazán a fórum se foglalkozik vallásokkal,mivel nehéz téma,és csak akkor kerül szóba ha HIT-ük miatt támadnak evolcúciót,de vallásuk hülyeségét nem pellengérezzük ki),persze ha neked előjogod van ahhoz,h lecsalózd,lehazugozd őket(vagy más "gyógyítokat"),mert te tudod az igazat,és neked tényleg van képességed..
naja volt alkalmad megmutatnod te mégis más volt,h te nem vagy hazug,csaló,de szépen visszatáncoltál
Majd ha egyszer megcsap a halál szele, gondolata, akkor majd felfogni lesz képes az agyad is, csak hát akkor már késő lesz!
már megint kavarsz,te állítod ezek a amit mi paranormális tartunk természetes képessége az életnek(ez a fórum főcíme),nem kellett volna test kilépés bármi megfelelt volna ami sztünk paranormál,és csak ilyen képességgel kellett volna bemutatni..
hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát...
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.10. 10:26

monolit írta:fairi

Abban igaza van cseppkőnek, hogy normálisabb legyen az emberi hozzáállásod. Kételkedhetsz ahogy csak bírsz, de a másikat ne sértsd ezzel meg lehetőleg. Ezt nevezheted toleranciának is, aminek mi Magyarok sokszor híján vagyunk. Egyszerűen csak finomabban a kritikával.

Tudod a történelem folyamán túl sokszor vonták már kétségbe egyes emberek szavahihetőségét, de ők váltig ragaszkodtak hozzá akár az életük árán is. Ha ezek az emberek nem ilyen kitartóak te még mindig a lapos földes teóriáddal jössz. Abban igazad van, hogy tudományos bizonyíték kell. Sokan akik leírják tapasztalataikat azonban nem tudósok. Ők is a magyarázatot várnák. Sajnos akik megmagyarázhatnák rosszul állnak a dologhoz, egyszerűen nem foglalkoznak vele mivel ez tudománytalannak minősül és ezzel részükről pont.

A világunkat nagyon leegyszerűsítettük hogy az azon belül zajló folyamatokat megérthessük, de az élt sokszor rácáfol erre, nem így működik. Az emberiség hajnalát is egyre toljuk kifelé. Igen ám, de akkor a kőbunkóval hogyan is hozhatták létre azokat a csodálatos dolgokat? Magán a földön gyakran is párhuzamos a fejlődés. Mi már voltunk a holdon, de vannak még kőkorszaki szinten élő (boldog) emberek. Majd amikor atommal kiírtjuk egymást, csodálkozva fedezik fel egy előző "barbár" nép hanyatlását.

Mostanában is fedeznek fel újabb és újabb állatfajokat, többet közüle indiánok "meséje" alapján. Sajnos ebben az évezredben eluralkodott a hazugság szinte minden szinten, nehéz kiválogatni mi igaz. De ne feledd el, még a mai napig nem fedeztünk fel mindent és ez vonatkozik az ember vizsgálatára is!
hazug ember neve hazug....
megkapta a lehetőséget h állítását igazolja,erre visszatáncolt,és ahelyett h csendben elment volna visszajött és továbbra is állítja,és gyenge mesét talált(főleg nézd a főcímet,ami elég provokatívy az élet természetes képessségének bemutatása halálos legyen)

1. vagy parapszicholgia nagyon különleges képesség,amihez speciális körülmények kellenek(hiszékeny ember,vagy nagyon jű fittség,mindennek össze kell jönni)
1. vagy ez egy élet természetes része,aki tud az tud bármikor ilyet tud prezentálni,nem kell feltétlenül testből kilépés,ha ezt veszélyeket is rejt,sok állítást tett cseppkő....

Ami engem bosszant,h továbbra is pont lelkesen propagálja mit tud(elvileg),pedig már minden ilyen veszélyes neki,és nem képes prezentálni...
mindezek ellenére vérmesen támadja a többi ezoterikust,vallást,h hazudnak(vagy ámítanak,csalók),de persze ő tudja az igazat(minden vallás ezt állítja)..jaj de prezentálás mégse,de higgyünk neki..
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.10. 10:36

fairi írta:
cseppkő írta:Ki vagy Te hogy hazugnak merj nevezni, és csak azért, mert nem vagyunk egymással szemben, mert ha itt lennél, megemlegetnéd a hátralevő életben garantálom. Jól jegyezd meg te Pö én soha nem hazudtam, én soha két fillért mástól nem vettem el és soha nem ártottam készakarva senkinek, hogy abból bármi hasznom lehessen.
/quote]

eddig csak állítasz de nem bizonyítasz...
mikor megadatott neki h tényleg bemutassa amire képes kifogásokat találsz h ez mégse jó...
én itt meghalsz szimbolikusan értelmezem,mivel a meséd ott halt volna meg az tuti...ez a tudatalattid üzenete ;)
gondolom bármilyen képesség prezentálást elfogadták,és te elég sokat mondtál már nekünk...


az ember leírhatja a véleményét, leírhatja a a megtapasztalásait, de soha nem törölhet el olyan fogalmat, és nem gázolhat bele barbár módon olyan szentségbe, amiben 6 milliárd ember hisz a földön! Az Isten fogalmát! Ha Te olyan földhöz ragadt elmével születtél akkor inkább hallgass, mert az eddigi írásaimból fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy váltogattam a természeti erők, a nagy energiák és Isten fogalmat. ÉS NEM VÉLETLENÜL --mindenki azt érti belőle amiben hisz...ennyire egyszerű. Ha mindent el is töröl az ember, egyet soha nem szabad tanuld meg, azt az ember által alkotott teremtményt" amit elismer maga felett, amiben hisz, amiben reménykedik amitől tart...Istent.
ezek az emberek is elvárják h ne gázolj bele,ám te minden nap szidod úgy h nem ismered a vallásukat(igazán a fórum se foglalkozik vallásokkal,mivel nehéz téma,és csak akkor kerül szóba ha HIT-ük miatt támadnak evolcúciót,de vallásuk hülyeségét nem pellengérezzük ki),persze ha neked előjogod van ahhoz,h lecsalózd,lehazugozd őket(vagy más "gyógyítokat"),mert te tudod az igazat,és neked tényleg van képességed..
naja volt alkalmad megmutatnod te mégis más volt,h te nem vagy hazug,csaló,de szépen visszatáncoltál
Majd ha egyszer megcsap a halál szele, gondolata, akkor majd felfogni lesz képes az agyad is, csak hát akkor már késő lesz!
már megint kavarsz,te állítod ezek a amit mi paranormális tartunk természetes képessége az életnek(ez a fórum főcíme),nem kellett volna test kilépés bármi megfelelt volna ami sztünk paranormál,és csak ilyen képességgel kellett volna bemutatni..
hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát...

ilyen pénzdíj van,csak olyat kell mutatni amire nincs logikus magyarázat...
egy kísérlet a pénzért..
http://www.termeszetvilaga.hu/tv2002/tv0208/randi.html

"James Randi, a világhírű amerikai bűvész már közel két évtizeddel ezelőtt 10 000 dollár díjat tűzött ki annak, aki ellenőrzött kísérleti körülmények között valami olyanra képes, amit a tudomány jelenlegi állása szerint nem képes megmagyarázni. Kezdeményezésének az évek során számos támogatója akadt, létrejött a James Randi Oktatási Alapítvány (JREF), és a korábbi díj összege a szponzoroknak köszönhetően egymillió (!) dollárra emelkedett. Erre az összegre bárki pályázhat. A pályázat feltételei megtalálhatók az alapítvány honlapján (http://www.randi.org). Az alábbi cikk egy ilyen pályázatot követő tesztről számol be. A felajánlott összeget még egyszer sem kellett kifizetni."
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2010.02.10. 11:27



Figyelem

Legyetek szívesek jobban tolerálni egymást! Több tiszteletet!
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.10. 11:48

Először is fairi, én pont ezzel a "James Randi" alapítvánnyal vettem fel a kapcsolatot, mint ahogy leírtam. Csak arra nem gondoltam, hogy az infarktusom után visszamaradt Tawara szár blokk miatt a kísérletre már nem leszek alkalmas. Nem égtem fel, hisz a megbeszéléshez híven az első itt rendezett kísérlet időpontjához kértem hogy felkészülhessek, tekintettel arra, hogy idestova 20 éve nem lépek ki. Így derült ki saját kísérleteimnél a szív okozta probléma --ezért írtam, Nekik, hogy sajnálom de bizonyos okok miatt sajnos, már nem vállalhatom. Ennyi.

De ebből az esetből is levonható egy orvosilag eddig ismeretlen tanulság még pedig az, hogy a jobb szívfél pitvarában lévő szinusz csomót épp a fehér-energia hozza működésbe, és vált ki ingert aminek következtében a szív ismét mozgásba lendül. Tudnivaló a
Tawara szár blokk lényege épp az, hogy a jobb szív nem mozog majd nem egy percig, és csak akkor indul be ismét amikor a szinusz csomótól ingert kap. Vagy is amikor kiléptem anno ott a másik helyen is ez a lélek-energia, mint tudat, "figyelemmel kísérte" a testi, és szív működésemet, így bár ott voltam, de egy percen belül, vissza is tértem és ezért érzékeltem olyan fura módon azt a bazi nagy sziv--beindulást. Ennyi ha érted jó ha nem sajnálom. Most mennem kell...
0 x

Csahos Fenevad
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.02.07. 16:40
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Csahos Fenevad » 2010.02.10. 11:56

Először is fairi, én pont ezzel a "James Randi" alapítvánnyal vettem fel a kapcsolatot, mint ahogy leírtam. Csak arra nem gondoltam, hogy az infarktusom után visszamaradt Tawara szár blokk miatt a kísérletre már nem leszek alkalmas. Nem égtem fel, hisz a megbeszéléshez híven az első itt rendezett kísérlet időpontjához kértem hogy felkészülhessek, tekintettel arra, hogy idestova 20 éve nem lépek ki. Így derült ki saját kísérleteimnél a szív okozta probléma --ezért írtam, Nekik, hogy sajnálom de bizonyos okok miatt sajnos, már nem vállalhatom. Ennyi.
Elgondolkoztál már hogy miért ajánlgatott Randi annyi pénzt olyan bátor bőkezűséggel? Nem csak neked ajánlanak Cseppkő, hanem ez nyitva áll bárki előtt. Randi tudta hogy nem fogsz te ott semmit bemutatni. Ahogy senki sem.

Szerintem teljesen meddő vita ez itt. Cseppkőnek és bárkinek is meg van a lehetősége hogy bizonyítson és túllépjen a mesék birodalmán.
Lehet betegségre hivatkozni, bedobni ezt-azt érvként hogy miért is nem kellene ezt a dolgot bizonyítani... lehet ködösíteni, meg anekdotázni. Nem hiszem hogy bárki meglepődött a kimenetelen. SENKI nem bizonyitott még ilyen képességeket ellenőrzütt körülmények közt. Ez van. A többi csak maszlag.
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.02.10. 12:45

Az hogy kinek mi a maszlag azt most hagyjuk.

Fairi azt írtad monolitnak idézem-- Nincs benne semmi extra,alvási zavar,semi extra,csak az ezosok magyaráznak bele mindent,pénz az pénz vhogy el kell adni a könyveket...
Ezek a "betegek" olyan infóval nem tudnak szolgáltatni amit ezzel a képeséggel lehetett volna megszereznig,vagyis jogos a feltételezés,inkább csak egy fura álom,az ébrenlét és alvás határán..--

Látod ez a szűklátókörűség, hogy képtelen vagy bármit is elképzelni, tovább gondolni, holott -e nélkül sem érteni nem leszel képes bármit is de kritikával sem élhetsz semmivel szemben. azért mert Te nem éltél át semmit az nem jelenti azt, hogy monolit se élt át ilyen eseményt. Mert spontán bármikor, bárki átélheti ha alvás közben túlságosan lelassul a testi elektromosság feszültsége. Vagy egy műtét közbeni szív megállásnál szintén létrejöhet ez a vízió, ha a lélek-energia nem zúg el azonnal és nem onnan rántják vissza újraélesztéssel. Hanem ott téblábol a tudat-energia a test-felett, mert Ő még élni akar --akkor hallhatja mit beszéltek teste felett az orvosok egymás között.-

A másik a régi vádjaidra. Egy a vallás ellenesség vádjára. Nem vagyok vallás ellenes, mert vallásra az embereknek épp gyengeségük miatt szükség van. Én csak azt kifogásolom, hogy a demokrácia okán a kormány a törvény, minden üzleti jött ment vallásos spekulációt megengedve, újabb és újabb vallást jegyez be. Hitnek egy ilyen kicsi országban épp elég fogódzó az embereknek a régi két nagy vallás--de még az is reformációra szorulna ha a korunk tudományos fejlődését nézzük. Mert bár az ember még felnőttnek is gyerekes, de még sem szabad hogy egyik oldalon racionalitást várunk ezzel szemben a másik oldalon mesékkel igyekszünk betömni azokat a hiányosságokat, valamiféle álom világba küldi az embereket amit .-épp a felelőtlen kormányzás, a diszharmonikus politika okoz ismételten, mint a létszükséglet egyre növekvő hiánya okozta élet feszültségei stb

Az hogy egyes dogmákat kritizálok és rámutatok annak mesés és képtelen részleteire, épp abból adódik, mert ezt okozta az elmúlt 20 év demokráciája hazánkban. Amit inkább nevezhetünk magánérdekek hatalmi harcának és a minél több pénz megszerzésének egyes emberek számára, mint sem demokráciának. Abszolút nem törődik a politikai elit azzal, hogy hány szekta, hány vallás van bejegyezve, az a fő, hogy "elfoglalja magát a tömeg" miközben olyan tételeket hoznak be a különböző beáramlott vallási gyülekezések, ami már a XIX sz tudományos tudáshoz is elmaradott volt, még népi szinten is.
A legnagyobb probléma ott van, hogy az ember örökké gyermek egészen haláláig, és esendően képes félni az élettől az emberektől és bizony a megsemmisüléstől is, ezért belemenekülni képes egy-egy ilyen vallásos őrületbe --aminek következtében, tudatilag elszállhat" miközben az üzleti fogásra alapított újabb és újabb vallási spekulánsok, a maguk zsebére játszanak. Mert leemelik az államtól a részüket, aztán kikunyerálják a tömegtől az 1% adójukat, aztán ugye van a személyes perselyezés, aztán a ráhagyatkozó öregek végrendeletei, vagy a megszédült fiatalok közül akik áldozatai lesznek egy -egy ilyen szektának ...soroljam tovább?

És akkor nem is említettem mind azt a kőkorszaki irreális tant amit ugye elhintenek a fejekben és sajnos gyökeret is ereszt ---azt gondolom, hogy nem szabad ezt megengedni, hisz minden emberi élet és ezzel a tudata is, egy velünk mert egyetlen anyanyelven beszélünk. Engem nem érdekel, hogy mit tanítanak a hindusnak, arabnak, angolnak vagy hottentottának---mert itt élek, ez az otthonom ez a föld és ez a nép az, aminek része vagyok, amiért felelőséggel tartozom --ezért van az hogy nem fogom be a számat. Sose fogtam be, sose tűrtem a hazugságot és csalást, igazságtalanságot és babonaságot--ez után sem fogom--én nem változom.

Reinkarnáció--menny-- pokol, alvilág sátán, ördög, angyalok, visszatérő szüzmária csodák.. ugyan kérem XXI szd-ban élünk, és az Űrt akarjuk meghódítani, birtokba venni, ehhez már nem való az ennyire irreális mese, csak letisztított útmutatás, fogódzó kellene, hogy felnőjön végre az ember.
0 x

Csahos Fenevad
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.02.07. 16:40
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: Csahos Fenevad » 2010.02.10. 13:49

Az hogy kinek mi a maszlag azt most hagyjuk.
Látod, ez a bibi. Olyan nagyvonalúan leinted az embert amikor arra kérnek, hogy ugyan valamivel bizonyítsad már az állításaidat. Bizonyitani?? Haha, minek????? :roll:
Pedig anélkül ez valóban csak maszlag.
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.10. 15:31

cseppkő írta:Először is fairi, én pont ezzel a "James Randi" alapítvánnyal vettem fel a kapcsolatot, mint ahogy leírtam. Csak arra nem gondoltam, hogy az infarktusom után visszamaradt Tawara szár blokk miatt a kísérletre már nem leszek alkalmas. Nem égtem fel, hisz a megbeszéléshez híven az első itt rendezett kísérlet időpontjához kértem hogy felkészülhessek, tekintettel arra, hogy idestova 20 éve nem lépek ki. Így derült ki saját kísérleteimnél a szív okozta probléma --ezért írtam, Nekik, hogy sajnálom de bizonyos okok miatt sajnos, már nem vállalhatom. Ennyi.

De ebből az esetből is levonható egy orvosilag eddig ismeretlen tanulság még pedig az, hogy a jobb szívfél pitvarában lévő szinusz csomót épp a fehér-energia hozza működésbe, és vált ki ingert aminek következtében a szív ismét mozgásba lendül. Tudnivaló a
Tawara szár blokk lényege épp az, hogy a jobb szív nem mozog majd nem egy percig, és csak akkor indul be ismét amikor a szinusz csomótól ingert kap. Vagy is amikor kiléptem anno ott a másik helyen is ez a lélek-energia, mint tudat, "figyelemmel kísérte" a testi, és szív működésemet, így bár ott voltam, de egy percen belül, vissza is tértem és ezért érzékeltem olyan fura módon azt a bazi nagy sziv--beindulást. Ennyi ha érted jó ha nem sajnálom. Most mennem kell...
tudom h folyik!
figyu,eddig halt meg vki is asztrális utazástól?
ha kilépés nem tudod akkor csinálj mást,vedd rá gondolattal az ott levő szkeptikusokat h rángatózzanak,égesd meg a kezüket,vagy bármit...
Most h tudományos köntösbe bujtattad a fantáziádat,ugyanaz maradt te kitalációd amit nem hiszünk el neked..
épp a fehér-energia hozza működésbe, és vált ki ingert aminek következtében a szív ismét mozgásba lendül. Tudnivaló a
ez teljesen hülyeség,tudjuk hogy működik a szív,és gyógyszerekkel be tudjuk folyásolni...
fehér energia?az mi,így ebben a formában zagyvaság,nem lehet mást mondani róla..orvosi élettankönyvet javaslom,ott leírva h történik az ingerületgenerálás,semmi misztikum nincs benne..

Ez mind csak maszlag,önámítás,mese gyerekeknek stb.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fairi 2010.02.10. 15:34-kor.
0 x

fairi
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:16
Tartózkodási hely: Budapest

Parapszichológia vagy egy természetes képessége az életnek?

Hozzászólás Szerző: fairi » 2010.02.10. 15:33

Csahos Fenevad írta:
Az hogy kinek mi a maszlag azt most hagyjuk.
Látod, ez a bibi. Olyan nagyvonalúan leinted az embert amikor arra kérnek, hogy ugyan valamivel bizonyítsad már az állításaidat. Bizonyitani?? Haha, minek????? :roll:
Pedig anélkül ez valóban csak maszlag.

Persze kikérik maguknak h higgyük el,de bizonyítás nem megy..
vagy beégnek,vagy lemondják,gélnek a totál megszégyenüléstől...
legsúlyosabb esetek még szkeptikus TV showra is vállalkoznak(Amrikában van),na ott tudnak égni mint a villanykörte...
0 x

Válasz küldése