Morinda termékek

Kérdéses termékek, gyanús reklámok, versenyhivatali, fogyasztóvédelmi döntések
Nsolt
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:26

Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: Nsolt » 2014.11.29. 19:22

Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:

http://444.hu/2014/11/29/gyogyhatasu-cs ... elyettese/
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.11.30. 00:28

Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:

http://444.hu/2014/11/29/gyogyhatasu-cs ... elyettese/
Gyógyhatású csodaszert hirdet az ELTE TTK oktatási dékánhelyettese
..
Dr. Horváth Erzsébet aki a videó felirata szerint terméktanácsadó. A videó a Morinda Magyarország “Morinda Nyílt Eseménye” nevű rendezvényét reklámozza.
Ott mint termektanacsado szerepel minden titulus nelkul .Talan ezt nem olvasta ?
http://en.wikipedia.org/wiki/Noni_juice
Kerdes .Ilyen keveset keresnek a dekanhelyettesek ? :o
Valakinek csak el kellene menni a december8-i 17:35as eloadasara .
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.30. 08:52

Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:

http://444.hu/2014/11/29/gyogyhatasu-cs ... elyettese/
Lehet, hogy antalvali meggyozte...

Kulonben volt mar ezzel a cuccal botrany, ugy 10 eve ilyen dolgok miatt , 2004-ben
es GVH buntetes is , 2005-ben
es az uj noni engedelyezve lett etelkiegeszitokent 2010-ben
Itt most szemely lesz tamadva , vagy porteka?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.01. 09:51

Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:

http://444.hu/2014/11/29/gyogyhatasu-cs ... elyettese/
a 444 cikkjevel kapcsolatban nem a dekanhelyettes miatt huzom fel a szemoldokom.

A honlapjuk "LEHETOSEG" pontja , az jobban zavar

Az is zavar , hogy a bonuszbrigad oldalon rajuktalaltam : a szkannerjukra es a kis termeszetgyogyasz-reflexologusra...
OFF
azt olvasom a facebook oldalan a kisholgynek, hogy Fr orszagban korhazban "externe" .???????? A termeszetgyogyasz/reflexologus 2012-ben indult tanulni fr. orvosi egyetemre... Kerdes: hogy lehet Mo-n butikja , ha fr. korhazban externe ?
Fr-ban externe csak 4 es 6. ev kozott lehet egy ORVOSTANHALLGATO...hallgatonak kell lennie . De ez lehet egyszeru eliras is , tehat csak pletykaerteku eszrevetel, mint a dekanhelyettes funkciojan nyelvet koszorulni/csodalkozni....

/OFF Elnézést!
kep1 kep2 kep3
Arrol, amirol en tobbet szeretnek tudni, az a biologiai eletkort tutin mutato szkanner... ?
Ennek a szkannernak a kozremukodesevel aruljak a meregdraga etelkiegeszito gyumolcslevet.

1 erdeklodo/kliens = 30 masodperc + egy adag maxinoni etelkiegeszito=5500+53 600 forintba kerul
Nekem ez a 60 000 ft huzza fel a szemoldokomet es szeretnem tudni, hogy a szkannert aruljak-e , vagy a honlapon feltett kerdes "szeretnel-e ilyet otthon?" csak MLM epitesre toboroz .

Es a masik : annyian aruljak ezt a nonit...antalvali alkalmazottja , a varga nicoletta , rakellenes harcba veti meg most is , es ismetelgeti az osszes VGH-altal megkerdojelezett gyogyhatast.
Ki jelentette be az ujsagironak kibeszelesre ezt a not ? A tudomany/a tudomanyos fikazasara/lejaratasara irta a cikket ?
Miert nem tette be az antalvalit a cikkbe , vagy a dr'chan-okat es drTim-eket es a tobbi nanit arulot is a cikkbe az ujsagiro ? A csodaszer/a csalas vakarta a tollat , vagy mi ?
OFF
:twisted: Lehetseges, hogy sajat maguk kozt verekszenek piac-uralasert a csodaszerarusok es kihasznaltak a tollat......
/OFF Elnézést!

Erdemes figyelmesen vegignezni a csodalottyot terjeszto vasar hangulatu facebook -oldalat... Ok bio-aktivistak.... a sejtelmesen , felig mutatott , piros BIO... pl Barnai Roberto is jatszik ezzel /bio-logika/, az antropozofia is /bio-dinamique/ : a bio az mindenkinek a "jo"=mereg nelkuli taplalkozas , a "jo"=pollucio nelkuli levego stb : bement a koztudatba mint "jo" , kovetni valo....
Altalanossa valik a BIO-t szisztematikusan minden sarlatansaghoz felhasznalni..

Rohej ezen a megreszegito, zene , tanc, ajandektelt facebook oldalon ratalalni egy halal boldog 80 ev koruli oregurra, aki buszken mutatja a truAge skanner iteletet : a biologiai eletkora 54 ev
kep1 kep2
Mi a biologiai eletkor ? Mi ez a szkanner ?
0 x

Nsolt
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:26

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: Nsolt » 2014.12.01. 10:16

bekukk írta:
Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:
Itt most szemely lesz tamadva , vagy porteka?
Azt majd a hozzászólók eldöntik. Úgy gondoltam, nem árt ha minél többen értesülnek erről.
0 x

Nsolt
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:26

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: Nsolt » 2014.12.01. 10:25

bekukk írta:Mi a biologiai eletkor ? Mi ez a szkanner ?
Hát csak el kell olvasni a honlapot :)
"A TrūAge
Szkenner egy klinikailag tesztelt
készülék, amely fájdalommentes eljárás során másodpercek alattképes megmérni a test AGE-szintjét, és ehhez nincs szükség vér- vagy vizeletmintára. Hogyan működik a TrūAge Szkenner valójában? A következő rövid filmből pontosan ki fog derülni."
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.02. 10:05

Nsolt írta:Hát csak el kell olvasni a honlapot :)
Az nem eleg. Azt olvastam.
Hosszu ideig kulon utakon probalkozo ket penzfiadzasra megalmodott dolog talalkozott.
Utananeztem a szkanner tortenetenek.
Diabetologianak kellene hasznalnia.

le kell gurulni a lap aljara
….ket piacradobhatasi engedelykeres kozben eloszor az esetleges felhasznaloknak mutatjak be ????

Jott a talalkozas , ha jol olvastam 2013-ban , a noni csodanovennyel es nyertek.
Morindaeknal ma mar mindenutt a ketto megy egyutt es a harmadik osszetevoje a nyertes koktelnak az MLM , a penznyeresi lehetoseg. Hatalmas otlet volt.
"Érdekes gondolat, hogy megtudjuk valódi életkorunkat, én egyből kíváncsi lettem rá!" Feltamadt a haldoklo nonibiznessz.
A szkanner feltalaloi vegre penzt keresnek a szkannerrel .
En korhazi hasznalatban nem talaltam milliardossa tevo nagy mennyisegben ezt a segedeszkozt , bevallom, hogy egyaltalan nem latok mast, mint vervetelt diabetologiaban.
Ez a megmért AGE sulyos betegseget mutat ki : ez diagnosztika . A mért AGE-nak jelentese van, es az mas mint az eladott noni/liter kapcsolat …. Ez a problema . Nem-orvosok olvasnak le olyat , ami hozzaertonek valamit jelent.
Es megegyszer: a kodpiszkalo is beszelt errol tegnap, ott is/nekik is a dekanhelyettes szurta a szemet. Szerintem a problema nem az , ki hitte el , vagy ki keres vele penzt , hanem az, hogy a cukorbaj ol, es ez az uj noni formula azt hireszteli, hogy rendszeres ivassal 24 szazalekig csokkenhet az AGE...
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.04. 09:57

Meg valami a truage szkannerrol , ami ma elvalaszthatatlan a Morinda termekektol.
Franciaorszagban es Angliaban megvizsgaltak ezeket a "meroket" ... ketto is van beloluk. A SCOUT DS , VeraLight jelentette be a megjeleneset , a Psilos groupe belefektetett 5 millio dollart 2011-ben a piacradobasaba , ma patikakban megtalalhato : a kivancsi rateheti a karjat es rohan orvoshoz, ha valami aggasztot talal...
A masik a Truage szkanner = Diab-spot , ez ma ugy nez ki , Morindanak adta el a lelket .
Mindenfajta klinikai izevel es orvosokba takarodzva beszel Morinda a noni eladasban segito szkannerrol . Ebben van igaz is , de megsem.
Korhazi alkalmazasukhoz tuzetesen at lett nezve , mik is ezek a segedeszkozok es hogyan mukodnek es a megjegyzes/itelet az : nincs eleg kiserlet, beteggel, , nem lehet ezek nelkul tudni , hogy pontosan mire is hasznalhatok korhazi kozegben.
VeraLight nem tudom, mit csinal , folytatja-e a kutatast , a Truage szkenner= diab-spot pillanatnyilag sok noni-t arul es penzt csinal.
Itt olvashatok azok az anyagok, amik alapjan a velemeny megszuletett. A lap aljan hiteles dok.-ok
Ezeknek a talalmanyoknak a diagnosztika a felada . Legalabbis szuletesukkor ezen a cimen kertek hozzajuk bizonyitvanyt a tudomanytol ... Az nem stimmel nekem, hogy akarki, aki nem orvos, aki pl reflexologus , diagnosztikat olvas le es kezdi a "kuralast" , cukorbetegsegre , veseelegtelensegre utalo szamokkal, etrendkiegeszitovel .........
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.01.26. 21:23

Nsolt írta:
bekukk írta:
Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:
Itt most szemely lesz tamadva , vagy porteka?
Azt majd a hozzászólók eldöntik. Úgy gondoltam, nem árt ha minél többen értesülnek erről.
hejja a hejjanak vagy hogy is van a szemekkel ? :twisted:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Morinda termékek

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.01.26. 21:30

bekukk írta:
Nsolt írta:Van az a pénz, amiért az ő haja is korpásodik:
Itt most szemely lesz tamadva , vagy porteka?
Ahogy nezem egyik sem Kép
sot ezt lattad ?
https://www.facebook.com/dr.horvath.erzsebet?fref=ts
...A noni hatását érintő hipotéziseket neves kutatóközpontokkal és egyetemekkel együttműködve vizsgáltuk. Az eredmények indokolták a további kutatást. Itt jegyezném meg, hogy a Morinda azon kevés vállalat egyike, mely bevételeinek jelentős részét forgatja vissza költséges kutatások finanszírozásába – s így lesz ez a jövőben is, abban a reményben, hogy bebizonyosodhat minden kétséget kizáróan az, amit fogyasztóink tapasztalnak. Kutatásaink, vagy a tőlünk független, a témával foglalkozó tudományos munkák mindenki számára megismerhetőek a Medline.com és a Pubmed.com oldalakon...
...E sorba illeszkedik a napokban befejeződő humán klinikai kísérlet is, mely kapcsán az Orosz Orvostudományi Akadémiával együttműködésben kutattuk a noni hatékonyságát.,,,,
Kép
0 x

Válasz küldése