Árnyékkormány / Háttérhatalom

Ki, mikor, kinek, miért?
Avatar
Mark1993
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2012.04.29. 23:12

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Mark1993 » 2012.05.13. 14:56

@stark (47296):

"Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy az "árnyékkormány" vesszőparipája azoknak, akik nincsenek tisztában a piszkos világpolitikával. "
Szerintem meg azok beszélnek árnyékkormányról, akik tisztában vannak a politikával. Ha figyelnéd a híreket, láthatnád, hogy Izraelnek nagy befolyása van az angolszász politikára. Vagy azt is, hogy nem az elnökök irányítanak, hanem a mögöttük álló pénzemberek. Pl az USA-ban ott tőkés csoportok támogatják az elnökjelölteket a kampányuk során, fizetik a reklámfilmeket, az aktivistákat, a plakátokat, azaz minden költséget. Nem jószívűségből támogatják az elnökjelölteket, hanem azért, hogy hatalomra kerüljön a jelöltjük, és a kampánypénz visszafizetéseként az elnökök a támogatóiknak (pénzemberek) megfelelő törvényeket hozzák...

Számomra az is furcsa dolog, hogy egy magántársaság határozza meg az USA pénzügyeit...

Szerinted kik irányítanak? A "szegénylegény" elnökök vagy a Rockefeller és Rothschild-féle pénzoligarchák? Mindig is a vagyonnal rendelkezők irányították a világot, nekik van hozzá erejük. Ez nem összeesküvés. Kik irányítsanak, a szalagmunkások?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.05.13. 15:40

@Mark1993 (47313):
Te nem vagy kiadva azon, hogy az USA egy olyan államot támogat erősen, mely naponta szegi meg az ENSZ határozatokat ill. vezetői legjobb esetben félőrültek?
Elég érdekes, hogy Kennedy halála után az USA rögtön elkezdett helyeselni Izraelnek illetve elnézett neki mindent. Még a USS Liberty megtámadását is.
Már Kennedy halála előtt is szívélyes volt a viszony a két ország között. A USS libertyhez hasonló balhét szövetségesek között mindig vannak. A pakik is lőttek már agyon amerikai katonát véletlen, az amerikaiak is bombáztak már véletlenül angolokat.

OFF
Vicc: Mi a különbség egy iraki és egy brit katona között?
Nem Tudom...
Üdvözöljük az amerikai légierőnél

/OFF Elnézést!

Amikor ilyenek történnek, akkor a hibát elkövető fél nagyon szépen bocsánatot kér, a másik fél pedig szomorúan elfogadja, és mindenki sajnál mindent. Ha a USS Libertyhez hasonló esetek nem lennének minig "elnézve", akkor már az USA és Anglia egymás torkát mardosná.

Semmivel nem kezelik különbül az amerikaiak a zsidókat, mint bármely fronton harcoló szövetségesüket. Azoknak is gyakran szabad szabályokat szegni.

Továbbá, ENSZ határozatainak megszegése el van nézve, akárcsak a tény, hogy Izraelt militáns faszok irányítják, mégpedig azért, mert az Izraelt körülvevő környező országokban meg vérszomjas gecik vannak (hol hatalmon, hol underground), akik ha tehetnék röhögve permeteznének szét ideggázt amerikai óvodákban.

Az amerikaiaknak nagyon jó, hogy ott van nekik Izrael, akik fizikai fronton nyújtanak támadási felületet, és harcolnak a térség terrorszervezetei ellen, így a helyi elmebetegek nem a Nyugat felé fordulnak. Az USA szerintem örömmel ad pénzt arra, hogy ne nekik kelljen telerakni katonákkal a környéket.

A zsidó lobbi erős az USA-ban, akárcsak az olaj lobbi, a gyorskaja lobbi, a dohány lobbi, és az alkohol lobbi. Mindenki lobbiziki, miért baj, hogy a zsidók is ezt csinálják?
USA-nak nem egy kormánya van, hanem 3. Van a választott kormány, van a FED és zsidó lobby. A "választott" kormány csak bólongat, míg a FED / zsidó lobby hozza a (valódi) döntéseket... Wright Patman is hasonló dologról beszélt.
Akkor mondj egy olyan intézkedést az USA-ban, amit a FED vezetett be.
John J. Mearsheimer (University of Chicago) és Stephen M. Walt (Harvard University, Kennedy School of Government) professzorok az amerikai zsidó lobby negatív befolyással van az amerikai külpolitikára, mert az USA érdekeit az izraeli érdekeknek rendeli alá, és jóvátehetetlenül megrontja az USA viszonyát az arab államokkal.
Mondj egy olyan dolgot, ami az USA-nak súlyos, behozhatatlan hátrányt hozott, és az izraeliek kényszerítették ki.
Woodrow Wilson elnök szerint nem a Kongresszus vezérli Amerikát, hanem néhány bankárcsalád.
Ezt már elmondtam neked a gyakorikérdések.hu-n is - hello - a politikusok gyakran veszik elő a bankár-kártyát, hogy szavazatra váltsák. Minden politikus imád a nép megmentőjének a szerepében tetszelegni, van aki náciktól akarja megmenteni az országát, van aki zsidóktól, van aki meg a bankoktól. Az ilyen szövegelésből lehet politikai tőkét kovácsolni, csak nem ártana egyetlen egy normális bizonyítékot felhozni mellette, a spekuláción kívül.
Az IMF-nek ne csak az legyen az érdeke, hogy a hülye politikus ne okozzon hiperinflációt, hanem az is, hogy a politikai felelősségre vonás nélküli magánszemélyek által vezérelt jegybank ne sanyargassa a népet...
Kérdések:
1. Honnan veszed, hogy nem vonhatók felelősségre a jegybanki vezetők?
2. Milyen magánszemélyek (a magyar jegybank nem magántulajdonú, az amerikai az)?
3. Mikor és hogyan sanyargatta akármelyik jegybank a népet?
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2012.05.14. 10:58

@Mark1993 (47313):
Te nem vagy kiadva azon, hogy az USA egy olyan államot támogat erősen, mely naponta szegi meg az ENSZ határozatokat ill. vezetői legjobb esetben félőrültek?
A neked nem tetsző dolgokból nem következik, hogy az USA-t irányítja valaki. Ez tipikus "Móricka-effektus", minden rosszról ugyanaz jut eszedbe, csak elfejted, hogy ami neked rossz, az másnak jó! A világkormány bizonyításra, a te _szubjektív_ erkölcsi ítéletednél több bizonyítékra lenne szükség! Had idézzelek, "Jó, hogy támogatja a csatlósait."
Carter könyvéből meg más okos emberektől megtudtuk, hogy USA a zsidó lobby nyomása (pontosabban irányítása) miatt támogatja Izraelt, ill az USA-ban az (egyik) úr a zsidó lobby, amely úgy táncoltatja a (látható) kormányt, ahogy akarja. Elég érdekes, hogy Kennedy halála után az USA rögtön elkezdett helyeselni Izraelnek illetve elnézett neki mindent. Még a USS Liberty megtámadását is.
A lobby nem irányítás. Az USA vagy Izrael meg létező kormányok.
IMF-es dologra visszatérve: én úgy tekintettem és tekintek arra a szervezetre, mint egy, a pénzoligarchia által kreált intézményre, amely nem enged minket szabadulni. Az IMF-nek ne csak az legyen az érdeke, hogy a hülye politikus ne okozzon hiperinflációt, hanem az is, hogy a politikai felelősségre vonás nélküli magánszemélyek által vezérelt jegybank ne sanyargassa a népet...
Lehet, hogy te úgy tekintesz rá, de ez csak azért van mert fogalmad sincs mi fán terem az IMF. Ennyi.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.05.14. 21:53

@Mark1993 (47314):
Szerintem meg azok beszélnek árnyékkormányról, akik tisztában vannak a politikával.
A tapasztalatok nem ezt mutatják. Az árnyékkormányokra épülő teóriák hívei általában a következő fogalmakkal nincsenek tisztában:

- Mi az az IMF
- Milyen az egy- illetve kétszintes bankrendszer, és az azok közti különbségek
- Pontosan mit is csinál a FED
- Mit is csinál az MNB
- A tényleges titkosszolgálati tevékenységek történetéről (elképzeltekről annál több)

Továbbá:

- Ha egy politikus a teóriáddal egybehangzó szöveget nyomat, akkor kérdés nélkül elhiszed, nem nézve utána, hogy pontosan mik is lehetnek a kijelentések hátterében (pedig nem ártana)
- Alapvetően fogalmi zavaraid vannak az állam, a jegybankok, és a pénzügyek témakörében
- Történelmi alapismereteknek vagy a hiányában
Ha figyelnéd a híreket, láthatnád, hogy Izraelnek nagy befolyása van az angolszász politikára.
Ez így nem igaz. Az angolok jelenleg is finanszíroznak palesztin telepeket Ciszjordániában és a Gázai övezetben is, az angol baloldal pedig alapvetően ellenségesen viszonyul Izraelhez.

A brit Cooperative Group (az ország egyik legnagyobb élelmiszer- ill. banklánca, illetve náluk kapható a kedvenc trüffelem) felfüggesztette a vásárlást az illegálisan állított zsidó telepektől:
http://palestinecampaign.org/index7b.as ... nt_ID=2551

Még az USA-val is összeszólalkoznak emiatt:
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... state.html
Vagy azt is, hogy nem az elnökök irányítanak, hanem a mögöttük álló pénzemberek.
Ez így csak szöveg, valami, ami mellett kardoskodsz, de nem tudod alátámasztani. A pénzemberek jelentős - és nélkülözhetetlen - hatalmi tényezői a globális politikának, de már rengetegszer láttuk jelét, hogy nem ők irányítanak.

Olvasd vissza a gyk.hu-s levelezésünket.
az USA-ban ott tőkés csoportok támogatják az elnökjelölteket a kampányuk során, fizetik a reklámfilmeket, az aktivistákat, a plakátokat, azaz minden költséget.
Röhögni fogsz, ilyen van Magyarországon is.
Nem jószívűségből támogatják az elnökjelölteket, hanem azért, hogy hatalomra kerüljön a jelöltjük, és a kampánypénz visszafizetéseként az elnökök a támogatóiknak (pénzemberek) megfelelő törvényeket hozzák...
Na igen, sok mindenbe beleszólhat a lobbicsoport, kaphatnak előnyöket a támogatásért, na de törvényeket azokat nagyon nem ők írják.

Ha így lenne, akkor az USA-ban nem 7,5 dollár/óra lenne a minimálbér, és nem tudná a kirúgott szalagmunkás is szénné perelni a mamutvállalatot, ha éppen igaza van. Vagy nem kapnál 600.000 dollárt, mert forró volt a kávé, amit magadra öntöttél:
http://en.wikipedia.org/wiki/Liebeck_v. ... estaurants

Ha a pénzemberek uralnák a világot, akkor nem Strauss-Kahnt vitték volna el bilincsben, hanem a szobalányt.

Ha a pénzemberek uralnák a világot, akkor nem lennének törvény adta szigorítások a hitelfelvételre (seholsem) nem lenne törvény által meghatározott módja annak sehol, hogy a bank mikor mennyit vehet el (nézz utána a magáncsőd intézményének).
Számomra az is furcsa dolog, hogy egy magántársaság határozza meg az USA pénzügyeit...
Nekem meg az volt a furcsa, hogy valaki megeszi a marhagyomrot.
De már túltettem magam rajta.

Mellesleg a FED nem határozza meg az USA pénzügyeit, hanem csak a monetáris politikát.
A költségvetés, az adók és a transzferek az aktuális kormányhoz tartoznak, nem a FED-hez.

Ugye tudod mi a különbség a monetáris politika, és a fiskális politika között?
Szerinted kik irányítanak? A "szegénylegény" elnökök vagy a Rockefeller és Rothschild-féle pénzoligarchák?
Hamis dillemma. Nem csak ez a két véglet lehetséges.

Mellesleg az elnök és a kormány felelőssége és törvény adta joga rendelkezni az USA 2.300.000.000.000.000 USD éves bevétele felett.

A Rothschild vagyon nagyjából 38.500.000.000 USD (az ő ill. a Rockefellerek 500 trillió dolláros vagyonáról (ukról) szóló mesék nevetségesek, és alapot nélkülözőek.) vagyonnal rendelkeznek, amiből 60% a család (számos) tagja közt oszlik meg, a többi külső részvényesek pénze.

http://www.ft.com/cms/s/2/f159e16a-3610 ... z1usKCLRnw

A Rockefellerek 5-10 milliárd USD birtokosai.

http://www.nytimes.com/1992/02/16/us/ro ... all&src=pm

Na akkor ki is a szegénylegény?
Mindig is a vagyonnal rendelkezők irányították a világot, nekik van hozzá erejük.
Akkor miért kardoskodsz amelett, hogy a milliárdosok irányítják a trilliókat mozgatókat?
Ez nem összeesküvés.
Ismételgetni ismételgeted ezt már régóta, csak éppen egyetlen szájbabaszott bizonyítékot nem sikerült villantanod.
Kik irányítsanak, a szalagmunkások?
ű

Te egyáltalán nem érted a hatalmi ágak szétválását, igaz?
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.05.29. 21:07

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 14:59-kor.
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.05.31. 23:20

@Mark1993 (46833):

Természetesen létezik ez a háttérhatalom .
Mint ahogy létezik több ezer éve , tudomásom szerint .
De ez a hatalom nem politikai , vagy gazdasági jellegű .
Ez a háttérhatalom nem egy messzi földalatti bunkerből irányít .
Azért tapogatódzik mindenki a ködben , mert ez a hatalom így akarja .
Rendkívüli intelligenciával rendelkezik , ezért nehéz átlátni a trükkjein .
Régóta vannak olyanok akik ismerik ezt a hatalmat . De nyilvánosan nem leplezhetik le .
Hogy miért , annak oka az , hogy ez a háttérhatalom olyan módon biztosította be magát , hogy ellene csak a legelszántabbak vehetik fel a harcot . Mondhatni csak azok akiknek nincs vesztenivalójuk . Ne kérdezzétek ,hogy mi ez a háttérhatalom , csak azt mondhatom el hogy mik a trükkjei . De azt is tudom , hogy itt ezen a fórumon is figyel , ezért nem adhatom ki egy az egyben . Természetesen gondolhatjátok hogy kimenő van a diliházban ezért írom ezeket . Igen , kissé őrültnek kell lenni ahhoz hogy ilyet bevállaljak .
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.05.31. 23:24

@Dordzse (48250): Lazíts pajtás, most jó kedvem van. Elárulhatod nekik, hogy én vagyok az árnyékhatalom. A trükkjeim meg, áh... jó, tudod hogy van az... Mindennek megvan a maga módja, nem lehet csak úgy hűbelebalázs módjára...
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.05.31. 23:31

@mimindannyian (48254):

Akkor jó . Elárulom hogy te vagy a háttérhatalom .
De miért árultad el magad ? :?:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 00:18

@Dordzse (48257):
De miért árultad el magad ?
Bocsi, azt te még nem tudhatod.
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 00:29

@mimindannyian (48265):

Gondolom azért mert már nincs szükséged a rejtőzködésre .
Azt hiszed hogy nem érhet meglepetés?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 00:38

@Dordzse (48267): Tévedsz, egészen más az ok. Sajnos hiába is mondanám el, még nem vagy kész a befogadására.
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2012.06.01. 07:48

@Dordzse (48250):
Mesélj még kérlek erről a sátánról háttérhatalomról, és a trükkjeiről. Én tegnapig burokban éltem, és nem tudom mi folyik a világban, kérlek világosítsd meg elmémet!
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.06.01. 08:32

@mimindannyian (47122):

Amilyen apró,lehet,hogy inkább egy nagy hálót kéne kifeszíteni az ország fölé,hogy amikor majd esetleg megindul felé valamilyen nem kívánt "atomhatás",akkor azok visszapattannak a hálóról,és aki másnak vermet ás lesz!Atomháló lenne a neve.Vagy nem teljesen értem eme rácsodálkozásodat.Azért én betojnék,ha valaki az önéletrajzában kőbe vési,naponta- hetente még révedezve fel is olvassa,erről jókat beszélget a barátaival,hogy már pedig nekem meg kell halni.Akkor lehet azt mondom,hogy nézzük már meg,hogy mivel akar kinyírni aztán villantsunk neki valamit,hátha azt mondja,hogy kétszer meggondolja az egyet...Szerintem...Persze igyekeznék a világ legjobb szemfüleseivel megtudakozni lelkes gyűlölőm legeldugottabb titkát és ha olyat tudok meg,akkor abból meg barátságot kovácsolni.Ne legyek már annyira egyedül,ha netán mégis bajba kerülnék... ;)
(ha érted)
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.06.01. 08:34

@Mark1993 (47157):
De az iráni / iraki atomtöltet nem zavar.
Ezt b+ egyből levettem...Szinte feleslegesen írtad le,süt rólad... :evil:
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 10:28

sajnos_kacat írta:@Dordzse (48250):
Mesélj még kérlek erről a sátánról háttérhatalomról, és a trükkjeiről. Én tegnapig burokban éltem, és nem tudom mi folyik a világban, kérlek világosítsd meg elmémet!
Jó mesélek neked . Bár átjön , hogy mennyire tájékozottnak tartod magadat . :P

A világban a következő folyik . A háttérhatalom először is azt csinálta , és csinálja , hogy ismervén az emberi elme csapdáit különböző világnézeteket ad az embereknek . Ezek után különböző korszakokban mindig mást kényszerített az emberekre . Hol a vallást , majd utána a materializmust , máskor szkepticizmust , aztán megint a vallást , egyiket a másik után . A lényeg az hogy jól össze legyenek zavarodva az emberek . És hogy mindenki ragaszkodjon a saját világnézetéhez , és ezért még ölni is képes legyen . Megerősítette az intellektusban való feltétlen hitet , mondván ha nem vagy az elme rabszolgája , akkor semmire se vagy jó . Gondolkodom tehát vagyok . Ilyenekkel jön . Az oktatás erről szól , ha nem magolod be a hülyeségeket , kizárunk az életből . Legyél okos , legyél tudós , kutató , professzor , mert hatalmi vágyadat legálisan kiélheted . Hiszen csak azok lehetnek a toppon akik eléggé el tudják hitetni másokkal , hogy mekkora hülyék , de ők majd segítenek nekünk . Erre aztán azok akik nem rendelkeznek megfelelő méretű aggyal , azt hiszik hogy akkor ők tényleg kevesebbek az agyasoknál , és megpróbálják utolérni őket . Itt már bele is estek a csapdába , hiszen nem az emberi okoskodás határozza meg az ember értékét , hanem az hogy önpusztító módon él -e vagy sem . De mivel a társadalmat úgy építette fel a háttérhatalom hogy az egyszerű ember csak abban bízhat hogy nála okosabb emberek majd megmondják a tutit . Ez működik a tudomány magasztalásakor , és működik amikor az emberek gurukat keresnek . A lényeg az , hogy mindenki mindig mástól akarja megtudni az igazságot . Hétmilliárd vak hétmilliárd vaktól kérdezi , hogy milyenek a színek . A háttérhatalom pedig kényelmesen hátra dől , sikerült megosztani és uralkodni .

A háttérhatalom irányítja a vallási hazugságok terjesztését , és a vallások ellenzőinek buzdítását is . Így aztán a hívők lenézhetik a nem hívőket , a nem hívők pedig köpködhetik a hívőket , vagy másként gondolkodókat . Mint ahogy ez a fórum is kiválóan bemutatja ezt . Az emberek tehát akik egy és ugyanazon bolygón laknak , és ugyanúgy ki vannak téve az emberi élet nehézségeinek , elkezdenek civakodni , ahelyett hogy egymás megértésére törekednének .
A háttérhatalom jót röhög . Az emberek már nem arra gondolnak ,hogy egy esetleges bajban csak egymásra számíthatnak , hanem arra hogy hogyan tekerjék ki a másként gondolkodók nyakát . Ezt teszi a gondolkodásban való feltétlen hit . A gondolkodásnak nem a nemgondolkodás az ellentét párja , hanem az ösztönös tudás . Ami a vadonélő állatoknak még megvan . És azért mert a gondolatainkon keresztül vezetnek meg minket , ezért egy zseniális trükkhöz folyamodott a háttérhatalom. El kellett hitetni , hogy az ösztönök alacsonyabb rendűek a gondolkodásnál . DE látott -e már valaki olyan őzet ami felbukott az erdőben futás közben mert belebotlott egy kőbe , vagy olyan halat amelyik sivatagban akart volna élni , vagy olyan mókust ami az egyik fáról a másik fára való ugrás közben leesett a földre . Az emberrel pedig elhitették hogy ne bízzon az ösztöneiben , és erre azért volt nagy szükség mert az ösztönök csalhatatlanul megmondják hogy mi a hazugság és mi nem . Tehát elmondható hogy a háttérhatalom zseniálisan felépítette rendszerét . A megoldás nem az , hogy a gondolkodást dobjuk ki az ablakon , hanem az hogy GONDOLKODJUNK el azon hogy mit súgnak az ösztöneink .
Nem lesz ugyan könnyű , mert eléggé elsorvadt már ez az érzékelésünk , de ez az a részünk amit nem lehet manipulálni .
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 10:46

@Dordzse (48275):
A megoldás nem az , hogy a gondolkodást dobjuk ki az ablakon , hanem az hogy GONDOLKODJUNK el azon hogy mit súgnak az ösztöneink .
Fordítva ülsz a lovon. A kényelem uralta világban egyre kevesebben szorulnak rá, hogy érdemben használják az agyukat; ehelyett pont azt teszik, amit javasolsz: azon tökölnek, hogy az ösztöneiket hogyan élhetik ki minél színesebben. Meg is van az eredménye, bevesznek minden baromságot. Az ösztönökre építő reklám sikeresebb, mint valaha. Ez lenne az út, a szebb jövő felé? Aha, a karámban víg az élet.

Csak megerősíted, amit mondtam: te vagy az egyik legjobb agymosottunk, büszkék vagyunk rád, a teljes háttérhatalmi kiképzőiskola tanárai, mi mindannyian.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.06.01. 10:49

Intő példa a háttérhatalom ellen "lázongóknak":
http://mandiner.hu/cikk/20120416_titan_ ... f_arpadnak
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 10:58

mimindannyian írta:Fordítva ülsz a lovon. A kényelem uralta világban egyre kevesebben szorulnak rá, hogy érdemben használják az agyukat; ehelyett pont azt teszik, amit javasolsz: azon tökölnek, hogy az ösztöneiket hogyan élhetik ki minél színesebben. Meg is van az eredménye, bevesznek minden baromságot. Az ösztönökre építő reklám sikeresebb, mint valaha. Ez lenne az út, a szebb jövő felé? Aha, a karámban víg az élet.
Lám te vagy az élő bizonyítékom . :P Az agy akkor jó ha nagy :lol:
Fogalmad sincs az ösztönök valódi természetéről . Főleg hogy kijelented hogy az ösztöneik miatt hiszik el az emberek a baromságokat . Te ülsz fordítva a lovon .

Különben is elárultad hogy te vagy a háttérhatalom :mrgreen:
Miért kellene tovább hinni neked ? :roll:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 11:02

@Dordzse (48281):
Fogalmad sincs az ösztönök valódi természetéről.
Mesélj hát az ösztönök valódi természetéről!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.06.01. 11:06

@Dordzse (48275):
DE látott -e már valaki olyan őzet ami felbukott az erdőben futás közben mert belebotlott egy kőbe , vagy olyan halat amelyik sivatagban akart volna élni , vagy olyan mókust ami az egyik fáról a másik fára való ugrás közben leesett a földre .
Ebből nekem az jön le, hogy te valamiért (talán az ösztöneidre hallgatva?) kifejezetten kerülöd a természetet, de még a róla készült videók nézését is.
http://www.youtube.com/watch?v=gfAJY3te ... re=related

Jah, és a te ősöd is többek között egy olyan hal volt, amelyik inkább akart élni a sivatagban, mint a vízben.

Már látom, hogy ez gumiszoba ajtaja lassan rád zárul, csak azon gondolkozom, hogy Osamuka és Gyuszi mellett, vagy külön leszel jobb helyen.

Még elkerülheted, ha képes vagy érdemben válaszolni a feltett kérdésekre.

Itt van néhány újabb:
Mire ment pl. a dodó az ő ösztöneivel? Ha az állatok ösztön létélménye annyival jobb mint a miénk, miért nem élsz köztük, a hozzád hasonló ezobioökós tisztánlátókkal egyetemben? Mi ez a megveszekedett internethasználat?
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 11:11

pounderstibbons írta: Mi ez a megveszekedett internethasználat?
@pounderstibbons (48285):

Fejlődőképes ösztönlény vagyok :P
Neked is köszönöm a közreműködésedet .
További jó szórakozást :D
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 11:13

mimindannyian írta:Mesélj hát az ösztönök valódi természetéről!
@mimindannyian (48283):

Egy mesternek ?
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 11:22

mimindannyian írta:a teljes háttérhatalmi kiképzőiskola tanárai, mi mindannyian.
Mi mindannyian . Tényleg senki nem vette még észre ezen a fórumon hogy Ti mindannyian a kiképzőiskola tanárai vagytok ? Tényleg jók vagytok !!!
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.01. 11:44

@pounderstibbons (48285):

Nyugalom, nem foglak többé bennetek zaklatni .
A munka elvégeztetett . :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 11:48

@Dordzse (48287):
Egy mesternek ?
Lássam, sikeres volt-e az agymosás. Mondd fel az anyagot! Vagy szelelj el szégyenszemre.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.06.01. 21:08

Hűafaszomakurvaéletbebele, nem akarok senkit se basztatni, de legközelebb zárjátok be rendesen a gumiszoba ajtaját, és ne, ismétlem ne hagyjátok elől a drogokat.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.06.01. 21:40

@stark (48298): Ne izgasd fel magad! :D Úgy tűnik, elmúlt a veszély.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.06.01. 22:13

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 14:57-kor.
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.02. 10:37

@solarboat (48303):

Van egy olyan jelenség , hogy az ember önkéntelenül a beteg , fájó testrészére teszi a kezét . :lol:
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.02. 11:19

"Azoknak, akik a potenciális hazugok perspektívájából nézik a dolgokat, más a gondjuk. Számukra gyakran nehéz a választás. Hihetik Machiavellivel azt, hogy mindig azok hoztak létre „nagy dolgokat”, akik „mit sem törődtek a jóhiszeműséggel”.Bízhatnak benne, hogy majd bölcsen használják fel a hatalmat,melyre hazugság által tettek szert. Bízhatnak továbbá abban a képességükben, hogy észrevegyék azokat a pillanatokat, amikor jó okok szólnak a hazugság mellett.A hazugok, akárcsak azok, akiket megtévesztenek, arra törekszenek,hogy ne
legyenek
megtévesztve. A hazugság választásának jogát szeretnék fenntartani a maguk számára, ahhoz viszont ragaszkodnak, hogy mások feltétel nélkül tisztességesek legyenek.Más szóval olyan „kiemelt” státust szeretnének, amely azzal az

előnnyel jár, hogy hazudhatnak, a nélkül a kockázat nélkül, hogy nekik is hazudni fognak. Egyesek csak maguknak kívánják ezt a ki-emelt státust."
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.06.03. 14:17

@Dordzse (48324):

Akkor mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy ehelyett a homályos szövegelés helyett nevezz meg valamit, ami szerinted egyértelműen hazugság, és cáfold is meg rögtön.
0 x

Dordzse

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Dordzse » 2012.06.03. 15:30

@stark (48401):

Nem teljesen értelek . Nevezzek meg egy hazugságot , és utána cáfoljam meg ezt az állítást ?
Én nem vagyok szkeptikus :P
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.06.03. 16:08

@Dordzse (48410):

Te is nyomod a Herbal Haze-t?

Ha tudod, hogy valami hazugság, akkor meg is tudod cáfolni (azért tudod, hogy hazugság).

Ha erre képtelen vagy, akkor amikor a világot átszövő hazugságokról beszélsz, akkor valójában nem tudod, hogy miről beszélsz.

Mondok erre példát:

Állítás:
"Az IMF gazdasági rabszolgaságba akarja taszítani Magyarországot, a magyar földet úgy, hogy uzsorakamatra ad hitelt, amit aztán az ország nem tud visszafizetni"

Na, ez hazugság, amit nagyon sokan igaznak gondolnak. Ha visszaolvasod a topicot, akkor látod, hogy már cáfoltuk azzal, hogy az IMF nagyon alacsony kamatra ad hitelt, csak akkor ha indokolt, csak bajbajutottaknak, csak ha kérik, ráadásul a profitjukat sem osztják szét zsebbe.

Ilyen egyszerű, nem kérek tőled sokat. Itt rizsáztál a hazugságokról, na itt a lehetőség: nevezd meg, hogy mik ezek a hazugságok, és miért hazugságok.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.06.06. 18:16

Már sokan sejtik, sőt tudják is, hogy bedől az egész bankrendszer és a vágyfokozó fogyasztói társadalom hamarosan szőröstől-bőröstől eltűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=apeoRfnE ... re=related

http://www.portfolio.hu/gazdasag/ez_mar ... aggregator

http://www.youtube.com/watch?v=qG_YOI_V6Pc

Méghogy növekvő pályára áll a gazdaság... :shock:
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2012.06.06. 18:46

@Fabri (48737): Még, hogy felvilágosodás kora... :cry:
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.06.07. 21:19

@Fabri (48737):

Fabri, aki Drábik Jánost idézi, az automatikusan hülye gazdaságilag.

Az az ürge semmiféle körülírható sejtéssel sem rendelkezik közgazdaságból, hanem egyszerűen mániákus elmebeteg, aki az összeesküvés-elméleteit minden lehetséges forrásból gyűjtögeti, és duzzasztja, olyan alapvető fiskális politikával kapcsolatos tényeket kihagyva, hogy az már a bohózat szintjét veri.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.06.08. 11:02

@stark (48807): Nekem úgy tűnik, hogy egy elkésett marxista. Persze mellette paranoid és konteóhívő is...
0 x

Avatar
Mark1993
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2012.04.29. 23:12

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Mark1993 » 2012.06.23. 22:43

@pounderstibbons (46904):

Te is szoktad Árpi "bölcsességeit" nézni? :D
0 x

Marcus Goldstein
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.03.04. 12:55

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Marcus Goldstein » 2013.03.06. 10:18

Véletlen megint meghalt egy világrend/cion ellenes nagy ember. Biztos mind véletlen volt.

http://www.youtube.com/watch?v=4FvMdZpAL54 Ezt mindenkinek látnia kell.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.03.06. 10:23

@Marcus Goldstein (65300):

Hogyan kellene meghalnia egy ilyen embernek(vagy bárkinek)?

Éljen örökké?

Cionisták sosem halnak meg hólyagrákban?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.03.06. 10:25

@Totholio (65297): Szóval itt mindenki cionista, vagy kommunista? Azt hiszem, te nem vagy az alapvető fogalmakkal (sem) tisztában. Elég szomorú, hogy ennek ellenére osztani akarod az észt, amiből magadnak sincs elegendő.
0 x

Marcus Goldstein
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.03.04. 12:55

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Marcus Goldstein » 2013.03.06. 11:18

@pounderstibbons (65303):

Chavezre gondoltam te tudatlan.
0 x

Marcus Goldstein
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.03.04. 12:55

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Marcus Goldstein » 2013.03.06. 11:18

@Solaris (65304):

Sajnos igaza van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marcus Goldstein 2013.03.06. 11:20-kor.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.03.06. 11:19

@Marcus Goldstein (65313): Van az életnek értelme? Taníts, mester!
0 x

Marcus Goldstein
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.03.04. 12:55

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Marcus Goldstein » 2013.03.06. 11:30

@mimindannyian (65315):

Ne akard, így is épp elég bajod van.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.03.06. 11:38

@Marcus Goldstein (65320): Nem tudsz válaszolni, biztos voltam benne. A bajaidra nem tudok orvosságot, viszont jobb lenne, ha inkább zsebkendőbe tüsszögnél, nem fórumon szórnád a beteg gondolatokat.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2013.03.06. 12:18

@Marcus Goldstein (65300):

Nem lehetett véletlen, hisz köztudott ugye, hogy az emberek nem szoktak meghalni. Ha valaki mégis meghal, az csakis szándékos machináció lehet, egy összeesküvés.

:mrgreen:
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Question » 2013.03.06. 14:21

@Totholio (65350):
Bezzeg te annyi mindent produkáltál ám....

Ja, nem.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: stark » 2013.03.06. 15:11

@Totholio (65350):

Ez sokkal hitelesebben hangzana, ha eddig bármelyik neked szegezett kérdésre válaszoltál volna, vagy bármely mondatodat legalább megpróbáltad volna bizonyítani.

Ki is szájkaratézik, ember?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Árnyékkormány / Háttérhatalom

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.03.06. 16:03

@Marcus Goldstein (65312): Néhai Chávez annyira kommunista volt, hogy a Magyar Kommunista Munkáspárt követendő példának tartja a munkásságát. Te itt kommunistázol és közben egy kommunista halálán sajnálkozol? Nem vagy kissé következetlen?
0 x

Válasz küldése