HAARP-összeesküvés

Ki, mikor, kinek, miért?
Avatar
agen_kolar11
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:41

HAARP-összeesküvés

Hozzászólás Szerző: agen_kolar11 » 2015.07.13. 21:42

Kedves fórumozók!

Olvastam nemrégiben a HAARP-összeesküvésről az alábbi linken:

http://konteo.blogrepublik.eu/2011/03/1 ... zeeskuves/

Akik felvetették a témát,azokban felmerült,hogy a HAARP-antennákkal képesek természeti katasztrófákat előiézni (pld. szökárak,hurrikánok),képesek az elektromosságot távolról befolyásolni,illetve valamilyen szintű agykontrollra.

A kérdés:mi az ami alátámasztani látszik ezt az összeesküvés-elméletet,és mi az ami nem?A témával kapcsolatban (egyelőre) én is kételkedő vagyok,érdekelne a szkeptikusok véleménye. 8-)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: HAARP-összeesküvés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.07.13. 22:34

Semmi sem támasztja alá. Nem képes semmi ilyesmire. A HAARP egyedül az ionoszféra egy kis területére hat, semmi köze az időjáráshoz, pláne földrengésekhez. Mellesleg tavaly le is kapcsolták. A legújabb hír az, hogy augusztusban átadják az Alaszkai Egyetemnek, hogy az egyetem kutatói használhassák.
0 x

Avatar
agen_kolar11
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:41

Re: HAARP-összeesküvés

Hozzászólás Szerző: agen_kolar11 » 2015.07.14. 00:35

Szilágyi András írta:Semmi sem támasztja alá. Nem képes semmi ilyesmire. A HAARP egyedül az ionoszféra egy kis területére hat, semmi köze az időjáráshoz, pláne földrengésekhez. Mellesleg tavaly le is kapcsolták. A legújabb hír az, hogy augusztusban átadják az Alaszkai Egyetemnek, hogy az egyetem kutatói használhassák.
Ok,ezek alapján nagyon úgy látszik,hogy nincs semmi veszély.De ettől függetlenül:mi bizonyítja,hogy csak és kizárólag az ionoszféra babrálására volt használható?Azért azt ne feledjük,hogy az antennarendszer nem kisstílű,és laikusként nem látok át a linken leírtakon.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: HAARP-összeesküvés

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.07.14. 08:20

A tudatlanságra ne alapozz feltételezéseket.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: HAARP-összeesküvés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.07.14. 12:29

Fölfelé sugároz rádióhullámokat, amelyek simán átmennek a légkörön, és csak az ionoszférára hatnak, ahol töltött részecskék vannak. Az időjárás a troposzférában zajlik, aminek a teteje 17 km magasságban van, az ionoszféra meg 80 km-nél kezdődik. Tehát zéró esély van arra, hogy az időjárást bármiképpen is befolyásolja a HAARP, azt meg el sem tudom képzelni, hogy földrengést ugyan hogy a fenébe tudna előidézni.
0 x

Válasz küldése