Fórum hozzászólások stílusa

Be nem sorolható, egyéb szkeptikus témák
Pezo

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: Pezo » 2012.04.03. 23:10

@lorenz (45130):
''Szerintem ez a nyelv nem ismeretének
és a talmi ékesszólásnak a katyvasza.''

Halvány kisérletem a monoton lingvisztikai elemek megtörésére szárba szökkentette nyelvi fóbiád, hogy burjánzó gyomként megfojtsa a lényeget? :mrgreen:
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.04.03. 23:11

Jajaj, ebbe a topicba kicsit rémülten néztem bele, azt hittem valakinél kibaszta a biztosítékot - már megint - hogy csúnyán beszélek (írok). Vagy hogy kis képekkel és .gif animációkkal fűszerezem a kommenteket...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.04.03. 23:15

@Pezo (45140):


Ö..., ha ez azt jelenti, hogy utálom a cikornyás stílust, akkor igen.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.04.03. 23:31

@stark (45141):

A te fűszerezésedet legalább élvezni lehet :)
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.08. 04:45

Néhányan a vitapartner önérzetét célba véve, sértő megjegyzésekkel tarkítják a hozzászólásaikat. Ez a magatartás könnyen elindíthat egy topikromboló szólavinát, mely azon kívűl, hogy pöffeszti a "kirobbantó" személy túlburjánzó egóját és felkavarja a kedélyeket, semmire sem jó. Hatásos ellenszer nincsen velük szemben. Ők az önjelölt megmondóemberek, akiknek mindig igaza kell, hogy legyen. Virágnyelven szólva: az ilyen romboló tüzeket nem lehet lehugyozással kioltani.
Ezért én a továbbiakban nem, vagy csak szolídan fogom etetni az ilyen intellektuálisan rettegő fórumsztárocskákat. Nem fogok mégegyszer abba a hibába esni, hogy az efféle morálvírusok miatt karanténba zárassam magam. Vettétek? Akkor jó.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.08. 07:16

@T.,Zs. (76090): Kutyazsoltiból nem lesz szalonna. Ugyanaz a lemez. Az értelmes vitát lesöpröd, és utána sipákolsz, hogy ezt valaki szóvá teszi. Vár téged az a karantén. Nem a "morálvírusok" miatt, hanem azért, mert az éppeszű vitára képtelen vagy.

Egyet tudsz tenni, ha el akarod kerülni, de mégis megmaradni a vitaképtelen stílus mellett: repair, tamáskodó és tárait követed: nem kijelenteni világosan semmit, nem foglalni állást, zagyválni, csak sejtetni és éreztetni. Azzal végtelenségig lehet húzni az üres fecsegést.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.08. 14:20

@mimindannyian (76093):

Tanulságos olvasni, hogy egyesek mennyire el vannak tájolódva az objektivítás terén.
Megnyugtatlak, hogy efféle hoaxokat, miket idehánytál rólam, én is tudnék költeni rólad. De miért tennék ilyet? Indulatosságod mutatja, hogy van neked elég bajod anélkűl is. A megmondóember már csak ilyen: emocionálisan labilis. Rosszabb esetben megfől saját levében.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.08. 14:42

@T.,Zs. (76108): Megint kerülted, hogy a tartalmi részre reagálj, akárhogy is igyekszel, csak a személyeskedésnek áll számodra a világ. Régen is, amikor szabadjára engedted a mocskos pofazacskód, és most is, amikor cizelláltan próbálsz fogalmazni, de azért a mucsai szójárás be-be csúszik. Nálatok az étel megföl? :D
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.08. 20:42

@mimindannyian (76110):

Megföl? Megfől-t írtam, úgy látszik elgurult a szemüveged.
És mivel a kultúrált vita nekem szimpatikusabb mint az általad szorgalmazott ostoba veszekedés, ezért a továbbiakban igyekszem elfelejteni, hogy a világon vagy. :facepalm:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.08. 20:50

@T.,Zs. (76118):
Megföl? Megfől-t írtam,
ezt vlaki le fogja csapni, de ne is torodj vele
en kerestem a forditoban de nem talaltam :oops:

http://www.nemetmagyarszotar.com/nemet_ ... %91l/69757
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.01.08. 20:52

Jó ég! Pezo sporttárshoz képest Ságvári elmehet a búsba a 32 nevével! Ennek mindegy milyen név mögé rejtőzik, azonnal megismerszik a szövege tartalmáról és formájáról. El vagyok képedve, hogy éppen ő emel kifogást a hozzászólások stílusa miatt, ő, aki nem képes sem helyesen, sem tartalmasan és értelmesen írni. Az ilyen süketelések, mint
Tanulságos olvasni, hogy egyesek mennyire el vannak tájolódva az objektivítás terén.
és az ilyen ostoba, cikornyás szólamok
Néhányan a vitapartner önérzetét célba véve, sértő megjegyzésekkel tarkítják a hozzászólásaikat. Ez a magatartás könnyen elindíthat egy topikromboló szólavinát, mely azon kívűl, hogy pöffeszti a "kirobbantó" személy túlburjánzó egóját és felkavarja a kedélyeket, semmire sem jó. ...
csak bosszantják az olvasót.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.08. 21:54

Jelentem: Ez a barbár stílus egyáltalán nem idegesít engem, ezért kár erőltetni.
Bár, ha ez gonoszságból, rosszindulatból, vagy mentális betegségből fakad, akkor nincs ellenszere. Abbahagyhatatlanul kényszeríti a szerencsétlen áldozatát arra, hogy a nyomorúságos élete okozta frusztrációit olyan debilis módon vezesse le, mint pl. a másik fél érzelmi macerálása.
Bár ez káros hatással lehet még egy érzelmileg kiegyensúlyozott emberre is, jómagam mindezidáig csak a röhögtető hatását éreztem az efféle személyiségpatológiai jegyektől szenvedő fórumlakók kisstílű, gennyes köpeteinek.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.08. 22:49

@T.,Zs. (76124): Elgondolkozhatnál néha napján, ha van otthon tükröd, miért kapod mindig ugyanezeket a pofonokat. Miért mindig ugyanebbe a spirálba kerülsz. Más miért nem jár így, miért más az útja. Na, ott leled meg magad, és a butaságod gyökerét. De ehhez bátornak kell lenned, és ebben csalódni fogunk benned.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.09. 19:31

@mimindannyian (76127):
"Na,
ott leled meg magad, és a butaságod
gyökerét. De ehhez bátornak kell lenned,
és ebben csalódni fogunk benned."

Ezt, mint magánvéleményt nyugtáztam, bár az objektivítása megkérdőjelzhető.
Tartalmaz egy állítást: buta vagyok. Nem tehetek róla, de nem vagyok buta. :mrgreen:
És tartalmaz egy jóslatot: csalódni fogunk. 1. Nem hiszek a jóslatoknak. 2. Mindig is sejtettem, hogy te többen vagy.
:mrgreen:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.10. 00:25

@T.,Zs. (76160):
Ezt, mint magánvéleményt nyugtáztam, bár az objektivítása megkérdőjelzhető.
Igen, ez egy vélemény volt, amit az eddig felmutatott viselkedésed alapozott meg. Én nagyon remélem, hogy eljön a töréspont, és ezután mással vidítod a fórumot, egy gondolkodáshoz bátor, önnön hitét megkérdőjelezni merő embert alakítasz. Nem pedig egy olyat, aki csak azon ismeretekkel szemben szkeptikus, melyek ellentmondanak a hitének.
És tartalmaz egy jóslatot: csalódni fogunk. 1. Nem hiszek a jóslatoknak. 2. Mindig is sejtettem, hogy te többen vagy.
Ez nem jóslat volt, a meteorológus sem jósol. Olvass utána mi a múltból levont következtetések szerinti jövő becslése, és a jóslat közötti különbség. Ha megvan, add elő, hadd lássuk, sikerült-e megértened, miben tévedtél! :mrgreen: Meglepne, ha megtennéd. Itt sem fogok csalódni. :)
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.10. 23:51

@mimindannyian (76169):

Van néhány helytállónak látszó megállapításod, csak az a baj, hogy többnyire ezt beárnyékolja a fölösleges dölyfösséged.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.10. 23:51

@T.,Zs. (76208): Ne zavartasd magad, szorítkozz nyugodtan a lényegre - elvégre, te tudod mi az. :mrgreen: Az előadásod elmaradt, ez is bejött. Köszi.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.11. 00:04

@mimindannyian (76209):

Érzelmi macerálásod a legcsekélyebb hatással sincsen rám, ezért nem szükséges az elfogultságodat folyton hangsúlyozni.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.11. 00:14

@T.,Zs. (76211):
Érzelmi macerálásod a legcsekélyebb hatással sincsen rám
de hatassal van Rad , mert ha nem lenne nem is reflektalnal.
Kulonben meg nem baj ha hatassal van Rad. Gyakorta valoban tanacsos megemeszteni azt amit kozol.
Kulonben en kedvelem a stilusat./akkor is ha kegyetlen / Tobb kg-t kellett letornaznom mar , mert hszeit olvasva elhiztam volna a nevetestol :oops:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.11. 00:16

@T.,Zs. (76211):
Érzelmi macerálásod a legcsekélyebb hatással sincsen rám
Két eset van, vagy ez merő hazugság, azért reagálsz állandóan az érzelmi vonulatra a tények és érvek helyett, vagy tényleg nem zavar az érzelmi töltet, viszont akkor feltehetőleg nincsenek érveid, és ezért csak mintegy egérútként térsz el a kivagyiság folytonos taglalására.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.11. 00:37

@mimindannyian (76215):
"azért reagálsz állandóan az érzelmi
vonulatra"

Kezdjük ott, hogy ha te egy komoly érvelő lennél, akkor az érzelmi ráhatásokat TELJES MÉRTÉKBEN kihagynád az irományaidból. Te nem vitázol, hanem veszekedsz. Gondolom ennek valami nagyon mély oka van, mindenesetre kiegyensúlyozatlan személyiségről tanuskodik.
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.11. 00:46

@flygandeangel (76214):
"de hatassal van Rad , mert ha nem lenne
nem is reflektalnal."

Értem a célzást: Amelyik tüzet nem tápláljuk, az kialszik. :mrgreen:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.11. 00:58

@T.,Zs. (76217):
Te nem vitázol, hanem veszekedsz.
Tevedsz .Figyeld csak mit mondott
Két eset van, vagy ez merő hazugság, azért reagálsz állandóan az érzelmi vonulatra a tények és érvek helyett, vagy tényleg nem zavar az érzelmi töltet, viszont akkor feltehetőleg nincsenek érveid, és ezért csak mintegy egérútként térsz el a kivagyiság folytonos taglalására[/b].
ezek logikus tokeletes ervek
Gondolom ennek valami nagyon mély oka van, mindenesetre kiegyensúlyozatlan személyiségről tanuskodik.
Nem nem tanuskodik ez csupan a Te kepzelegesed rola .Ilyeneket ervkent nem hozunk fel .
Egy forumon soha nem azon agyalgunk hogy ki milyen lehet , kicsi, nagy , oreg ,ffi-e vagy no, sovany, arva ,tulsulyos vagy sem....az lenyegtelen hiszen sem talalkozni nem akarunk vele, sem megismerkedni baratkozni sem....
OFF
arrol mar nem is beszelve, hogy mimi kepes ugyarrol allitani is meg ugyanarrol tagadni is
/OFF Elnézést!
Olvasd csak el mit mondott !!!!!
Két eset van, vagy ez merő hazugság, azért reagálsz állandóan az érzelmi vonulatra a tények és érvek helyett, vagy tényleg nem zavar az érzelmi töltet, viszont akkor feltehetőleg nincsenek érveid, és ezért csak mintegy egérútként térsz el a kivagyiság folytonos taglalására.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.11. 01:25

@T.,Zs. (76217):
Kezdjük ott, hogy ha te egy komoly érvelő lennél, akkor az érzelmi ráhatásokat TELJES MÉRTÉKBEN kihagynád az irományaidból. Te nem vitázol, hanem veszekedsz. Gondolom ennek valami nagyon mély oka van, mindenesetre kiegyensúlyozatlan személyiségről tanuskodik.
A helyzet az, hogy csak azért teszek bele érzelmeket, mert az érvekkel nem tudsz kezdeni semmit, és így legalább jól szórakozok a vergődéseden. Lemegyek a szintedre, és ott is porig alázlak. Kedvelem, hogy ilyen aktív boxzsák vagy, és kedvemre provokálhatlak :). Ha már nem zártak ki, arra használlak, amire lehet :)
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.11. 01:35

Zsoltiiiiiiiiiiiiiii !

Most fel ne vedd a kesztyut !!!!!!
ezt
így legalább jól szórakozok a vergődéseden. Lemegyek a szintedre, és ott is porig alázlak....
nem lehet uberelni !

Nem kell mindig minden melysegbe leszallni !
Kedvelem, hogy ilyen aktív boxzsák vagy, és kedvemre provokálhatlak :). Ha már nem zártak ki, arra használlak, amire lehet
mimi hszet olvasva most csak az jut/hat az ember eszebe, hogy aki felulkerekedik alul marad :(
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.11. 07:21

@flygandeangel (76224):
"nem lehet uberelni !
Nem kell mindig minden melysegbe
leszallni !"

Igazad van. Hülye lennék ennek a szerencsétlennek az álintellektuális játszmáiban részt venni. Nemde? Na ugye. :mrgreen:

"mimi hszet olvasva most csak az jut/hat
az ember eszebe, hogy aki felulkerekedik
alul marad"

Ő már rég alul van, csak még nem fogta fel.
Belekerült ebbe a csapdába:
"az internetes vitafórumokon
való aktív részvétel csak egy rövid ideig
ad enyhülést a felgyülemlett feszültség
levezetésre, azonban az ideges, vagy
felháborodott hangvételű kommentelés
hosszútávon csak még több haragot és
frusztrációt eredményez."

http://www.noinetcafe.hu/index.php/eges ... veszekedes

Ez megmagyarázza, hogy miért változatlanul otromba a vitatechnikája évek óta.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.11. 10:25

@T.,Zs. (76225):

Rendben de
...Hülye lennék ennek a szerencsétlennek...
ez tudod megint mihez vezet ?Megjelenhetnek a tamogatoink, ellensegeink, ellenfeleink, szovetsegeseink...es azok fognak pufolni
Kulonben mimi elso reflekciojat olvastam , az nem volt olyan banto csak atirta .
Ez megmagyarázza, hogy miért változatlanul otromba a vitatechnikája évek óta...
Az amit linkeltel abban van igazsag, de mimit az zavarja, hogy Neked /nekem vagy gyakorta masnak nincs meg az a megfelelo ismeretanyaga, ,tudasa, temaban valo jartassaga amivel erdemben hozzaszolhat/na. /tudod amikor vlaki 20x kerdezi meg mas mas formaban miert van negy laba a lonak noha egyszer mar kapott ra valaszt / Ez meg nagy baj nem lenne, ha kerdon tennek fel a "nemtudom" dolgot, es a kapott valaszt fel is fognak ,de amikor valaki vegbelbol allit olyat , ami bizonyitottan eszementseg,es mar parszor korbeirtak hogy az nem ugy van am,
na az az ami kihozza itt a "professzorkaim"-bol jogosan az "allatot ".
Itt ez a hely nem az a hely , ahol okosabbak lehetunk naluk. Talan szebbek, ;) de okosabbak az nem. Na erre kell/lene ugyelni.Kulonben sok jo dolgot olvashatunk Toluk .
OFF
tudomasul kell venni hogy igazabol nem ez a Te/ en, mi.....homokozonk :oops:
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.11. 11:51

@flygandeangel (76232):
"ez tudod megint mihez vezet ?
Megjelenhetnek a tamogatoink,
ellensegeink, ellenfeleink,
szovetsegeseink...es azok fognak pufolni"

Nos nem egészen így van, mert engemet a moderátor két làbbal rúg ki innen. A kettős mérce így működik itt is: Amit az egyiknek szabad, azt a másiknak nem. Nem kell találgatni, mert a tapasztalati alapom már megvan: Nêmelyek még az anyámat is szidhatnák következmények nélkül. Nekem meg kuss a nevem. Pofára megy a dolog.
0 x

tamáskodó
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2012.07.17. 20:12

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: tamáskodó » 2014.01.11. 21:05

@mimindannyian (76093):

"Egyet tudsz tenni, ha el akarod kerülni, de mégis megmaradni a vitaképtelen stílus mellett: repair, tamáskodó és tárait követed: nem kijelenteni világosan semmit, nem foglalni állást, zagyválni, csak sejtetni és éreztetni. Azzal végtelenségig lehet húzni az üres fecsegést."

Üres fecsegés? Szerintem annak a szobrát rólad lehetne mintázni. Így látatlanban mondom.
Klasszikus csokoládékatona, kinek fegyvere a halandzsa.
0 x

tamáskodó
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2012.07.17. 20:12

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: tamáskodó » 2014.01.11. 21:09

@mimindannyian (76221):

Török Zsoltnak írtad:
"A helyzet az, hogy csak azért teszek bele érzelmeket, mert az érvekkel nem tudsz kezdeni semmit, és így legalább jól szórakozok a vergődéseden. Lemegyek a szintedre, és ott is porig alázlak. Kedvelem, hogy ilyen aktív boxzsák vagy, és kedvemre provokálhatlak. Ha már nem zártak ki, arra használlak, amire lehet."

Valójában eddig csak magadat aláztad és a saját püfölésedben veszel részt aktívan.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2014.01.11. 21:57

@tamáskodó (76249):
Üres fecsegés? Szerintem annak a szobrát rólad lehetne mintázni. Így látatlanban mondom.
Nos igen, te látatlanban szoktál véleményt alkotni, és a antiszemita fixációd kerülgetésében pont ügyesen egyensúlyozol, ahogy fentebb írtam. Kerek perec nem mondasz ki semmit, csak sejtetsz, mellébeszélsz, töméntelen látszólagos érvet hozol, szorgalommal helyettesíted a hozzáértést és a mérlegelést. Egy mocskos antiszemita troll vagy. És ezt nem látatlanban mondom. :o
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.12. 22:03

@tamáskodó (76250):
mimindannyiannak írtad:

"Valójában eddig csak magadat aláztad és
a saját püfölésedben veszel részt aktívan."

Egyetértek. Annál is inkább, mert közhírré tette azt,amit egy inteligens egyén privát üzenetben közölt volna:
"Kedvelem, hogy ilyen aktív boxzsák vagy,
és kedvemre provokálhatlak. Ha már nem
zártak ki, arra használlak, amire lehet."
Ez a tény megcáfolhatatlanul bizonyítja, hogy neki a nyilvános szereplés közbeni egoista kivagyiság okoz perverz örömet.

Nos ezekután azt már le sem merem írni, hogy a fenti megállapításodat mivel egészíteném ki. Vagyok olyan kultúrált, hogy nem kergetem szellemi öngyilkosságba ezt a lepkeszellentést.
0 x

tamáskodó
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2012.07.17. 20:12

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: tamáskodó » 2014.01.13. 10:12

@mimindannyian (76255):

"Nos igen, te látatlanban szoktál véleményt alkotni, és a antiszemita fixációd kerülgetésében pont ügyesen egyensúlyozol, ahogy fentebb írtam. Kerek perec nem mondasz ki semmit, csak sejtetsz, mellébeszélsz, töméntelen látszólagos érvet hozol, szorgalommal helyettesíted a hozzáértést és a mérlegelést. Egy mocskos antiszemita troll vagy. És ezt nem látatlanban mondom"

Látatlanban mondtam, hogy alkalmas lennél a szobor modelljének, mert még nem láttalak. Így valójában nem tudhatom, hogy van-e olyan anyag, amiből megformálható lenne a másod.

Mit kellene kimondani? A téma ott a zsidó holokauszt és mítoszai. Amikben nem hiszek, mert nem vagyok hülye. Mi köze ennek az antiszemitizmushoz? Te azért nem veszel rezet aranyárban az aluljáróban, mert cigánygyűlölő vagy? Esetleg csak nem hiszed el , hogy a réz otthon nálatok arannyá válik? ;)

Ha a konkrétumokba is belebonyolódnál, akkor ha nem is lenne igazad, de legalább némi hiteled lehetne.
0 x

tamáskodó
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2012.07.17. 20:12

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: tamáskodó » 2014.01.13. 10:20

@T.,Zs. (76267):

Intelligens? Vigyázz, mit írsz róla, mert még megsértődik. Nem hiszem, hogy az intelligencia pozitív tartalommal bírna a számára. :)
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2014.01.13. 10:21

Ez most gumiszoba kettő? Tiszta ovi van itt bakker :S
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.01.13. 12:50

@Haibane (76279): Hol nem lesz gumiszoba, ahol Pezo sporttárs tevékenyen publikál? :)
0 x

Avatar
T.,Zs.
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2013.12.15. 13:22
Tartózkodási hely: Csertő Szőlőhegy 446.

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: T.,Zs. » 2014.01.13. 15:44

@Solaris (76289):
"Hol nem lesz
gumiszoba, ahol Pezo sporttárs
tevékenyen publikál?"

Kedves kocavadász, nehezedre esne egy kicsit visszaolvasni, mielőtt a valóságnak nem megfelelő szöveggel koptatnád a klaviaturát? :facepalm:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Fórum hozzászólások stílusa

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.01.13. 20:31

@Haibane (76279):
Ez most gumiszoba kettő?
nem nem, ez a boxzsak lett
Tiszta ovi van itt bakker :S
OFF
francia baratnom szerint : "most, hogy kicsit pihen a halaltabor-tema, felelenkultek " :cry:
/OFF Elnézést!
0 x

Válasz küldése