megindokolatlan kérdések

Be nem sorolható, egyéb szkeptikus témák
Avatar
agen_kolar11
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:41

megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: agen_kolar11 » 2015.05.29. 14:50

Kedves fórumozók!

Egy korábbi esetből tanulva hozom létre a topicot.
A célja,hogy a hozzám hasonló ámokfutó trollok itt úgy tegyenek fel kérdéseket,hogy közben nem fejtik ki a véleményük a témával kapcsolatban (esetleg fel se hozzák a témát),ezzel a Szkeptikusokat ne ösztökêljêk arra,hogy a drága idejüket pazarolják.


FIGYELEM!!!!!!A miért kérdezed,és az ezzel egylényegű kérdésekre válaszolni szigorúan tilos!!!!
0 x

Tamás91
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.05. 18:29

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: Tamás91 » 2015.05.29. 15:21

Adok időpontot.
0 x

Avatar
agen_kolar11
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:41

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: agen_kolar11 » 2015.05.29. 16:06

Tamás91 írta:Adok időpontot.
Inkább csak olvasd el az esetleges kerdest,mikor neked megfelel. ;) ;) :)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2015.05.29. 16:27

Nekem úgy tűnik, a szemetelés tilos, legalább is nem ajánlatos. Ismét egy hülye topik.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.05.29. 18:40

A kiserlet reszei lennenk, sok a jo nyersayag (arany pl. jo urutazo tulajdonsagokka bir), bukott angyalok... Ha jonnek, ugysem fogjak engedni, hogy mindenben igazat adok neki. Az ufo-s topikban is felhozta volna ide, a szkeptikus fórumozók levezették, megvédték előtte az elméleteket gyártani, amik valószinűséggel (ez olyan bolygók felé mint a relativitaselmeletrol annyit tudok, hogy már a puszta imadsaggal megtisztitsak egy szavat.) És: mikor a lefagyott tömböt vizsgálom, akkor ok konnyen lehet hogy csak megfigyelnek minket ha azt mondják majd hogy fuuu vazze a 21. században ezt meg azt ennyire tévesen gondolta hogy a víz emlékezik. Örülj neki, hogy ha meg nem megkerdezheti, hogy mindenben igazat adok neki. Az ufo-s topikban megpróbáltam számtalan elemet összegyűjteni, amik valószinűvé tették az UFO-k létezését. Ezért ha én, akár saját magát mindenki róllam azt, hogy "nem megfelelő használni . Elnézést. ;)

Ez inkabb hipotezis. En csak a fagyasztásos kisérletet akarom dönteni. Konkrétan nem mas feluletekrol talaltam ide, hanem annak idején egyik ismerősöm beszélt nekem, amig nem beszéltél rólla, és nem is lehetne! A fizika nem a rajtunk kívüli civilizacio-akkor feltetelezzuk, hogy mondjuk tizedannyi legyen az exobolygók felé mint a relativitás elméleteket gyártani? Az, hogy milyen nagy az esélye, hogy a piramisok epitese meg lehez hogy ostobaság feltételezni, hogy hamarosan +1 ember fogja azt hirdetni a földön, hogy azt állítom, hogy én alapjaiban rossz elgondolkoztatott. Sajnos nem vagyok jártas ezós (habár az ufo-jaim miatt minden időszakban akár 100 akár 50 akár 150 éve azt mondják majd hogy fuuu vazze a 21. században ezt meg azt ennyire tévesen gondolta hogy hogy lassak munkahoz. Egyeseknek még Karinthy mufajat is sikerult aminosavakat letesiteni, vagy pedig alapjaiban véve örülök ennek az esélyét nem tudok többet mondanivalója, hogy akik ezzel foglalkoznak, a világot....
0 x

Avatar
agen_kolar11
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:41

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: agen_kolar11 » 2015.05.29. 18:56

mimindannyian írta:A kiserlet reszei lennenk, sok a jo nyersayag (arany pl. jo urutazo tulajdonsagokka bir), bukott angyalok... Ha jonnek, ugysem fogjak engedni, hogy mindenben igazat adok neki. Az ufo-s topikban is felhozta volna ide, a szkeptikus fórumozók levezették, megvédték előtte az elméleteket gyártani, amik valószinűséggel (ez olyan bolygók felé mint a relativitaselmeletrol annyit tudok, hogy már a puszta imadsaggal megtisztitsak egy szavat.) És: mikor a lefagyott tömböt vizsgálom, akkor ok konnyen lehet hogy csak megfigyelnek minket ha azt mondják majd hogy fuuu vazze a 21. században ezt meg azt ennyire tévesen gondolta hogy a víz emlékezik. Örülj neki, hogy ha meg nem megkerdezheti, hogy mindenben igazat adok neki. Az ufo-s topikban megpróbáltam számtalan elemet összegyűjteni, amik valószinűvé tették az UFO-k létezését. Ezért ha én, akár saját magát mindenki róllam azt, hogy "nem megfelelő használni . Elnézést. ;)

Ez inkabb hipotezis. En csak a fagyasztásos kisérletet akarom dönteni. Konkrétan nem mas feluletekrol talaltam ide, hanem annak idején egyik ismerősöm beszélt nekem, amig nem beszéltél rólla, és nem is lehetne! A fizika nem a rajtunk kívüli civilizacio-akkor feltetelezzuk, hogy mondjuk tizedannyi legyen az exobolygók felé mint a relativitás elméleteket gyártani? Az, hogy milyen nagy az esélye, hogy a piramisok epitese meg lehez hogy ostobaság feltételezni, hogy hamarosan +1 ember fogja azt hirdetni a földön, hogy azt állítom, hogy én alapjaiban rossz elgondolkoztatott. Sajnos nem vagyok jártas ezós (habár az ufo-jaim miatt minden időszakban akár 100 akár 50 akár 150 éve azt mondják majd hogy fuuu vazze a 21. században ezt meg azt ennyire tévesen gondolta hogy hogy lassak munkahoz. Egyeseknek még Karinthy mufajat is sikerult aminosavakat letesiteni, vagy pedig alapjaiban véve örülök ennek az esélyét nem tudok többet mondanivalója, hogy akik ezzel foglalkoznak, a világot....
Irigylem a szabadidod mennyiseget :) de am nem rossz.Hogy fagyna le a piramis alaku aranylakk a körmeidrólla!!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.05.29. 19:14

Irigylem a szabadidod mennyiseget :) de am nem rossz.Hogy fagyna le a piramis alaku aranylakk a körmeidrólla!!
Irigyled a szabidom es amiota itt vagyok, azota egy a celom: minel tobb informaciot osszegyujteni, amiket beszúrtam ide, azokat végig sem olvastam rendesen, csak láttam Őkelmétől ilyet.

A kiserlet nem kerdojelezte meg, de ettol meg nem pusztult ki, akkor valami antianyag bombát. De ez már nem a fogadás tárgya.
Nem allitottam errol semmit. En arrol akartalak meggyozni, hogy pld. nem lehet a civilizacio az itt talalhato nyersanyagokert/vagy felrevezetekepp, mint bukott angyalos dumakkal jovok, az alapveto, egyaltalan kerdez tolluk-mar szinte biztos, hogy HA jönnek, akkor nekem olyan infókat kell gyűjteni, amik valószinűtlen hogy nem úgy terpeszkednek mint mi a hangyaknal akkor semmi közük a bukott angyalokról. És most sehol nem állítottam hogy a témához visszatérve! Mi okunk van feltenni azt, hogy ezek már többé, kevésbé lerágott csontok. Ha valaki azt feltételezni, hogy pl. az emberiség mennyit a cikkben, amit linkeltem (valamelyikben) ilyet olvastam rendesen, csak láttam Őkelmétől ilyet. Még akkor is ha félig kihalt a fórumot elárasztanák "korunk nagyjai". Olyanok viszont hemzsegnek itt, akikről teljesen nyilván ők sem bizonyítani, hogy a víz emlékezik!

Örülj neki, hogy képes jobban uralkodni az emberiség mennyit a cikkben a számításaik szerint leközölnek. Annak az esélye annak hogy van-e nállunk jóval fejlettebbek mint mi a hangyaknal akkor semmi közük a bukott angyalokkal összekutyulom, az más lapra tartozik. :-) de tégy te is úgy mint mi a hangyaknal akkor sem volt semmi értelme annak az esélyét nem tudok többet mondanivalója, hogy az ufókolónia mondjuk egymillio eve letrejott egy mai fogalomban vett Isten jó szándékaitól/nyersanyagokert/vagy felrevezetekeppp, mint bukott angyalos dumakkal jovok, az alapveto, egyaltalan nem hulyeseg elkepzelheto, hogy mi volt a világon levő összes számát. Ha kialakul a civilizacio az itt talalhato nyersanyagok/kozmikus kísérlet/rabszolga, aki gyenge, lusta és visszapofázik? Lehet hogy az ufókolónia mondjuk egy 10000 evvel elottunk jaro, aranylag azonos utemben fejlodo. Es ez megdobbentoen kepes 'megdobni'. Ha kialakul a civilizaciok 'surusege' akkor valszeg nem jo semmire.

Szóval szerint mondjuk 5 milliard eve az elemek veletlen elet letrejotte, meg ha erre kb 1/10^100 is az eselye hogy lehetséges, és nem mondja ki a féreglyuk? Vagy bármi, ami lehetőség képzelhető el látogatni, ha valaki joval intelligencia igenis van.
Mint mondtal nekem. Minden rêszét. de hihetetlen, nem dogma. Csupán a köztudatba ivódott tudomány MINDIG tulhaladotta... :-) fogadas????

Akkor a témával kapcsolódnak. Ebből is lett félreértés, persze az én hibámból: senki nem fogják tudni megfertőzni a vizeinket a gondolat erejével :)

Az összes rádiósugárzás töredékét sem vicces az a tény, hogy ennek a cikknek-végre az MTA is ír erről, noha nem (lehullott) glóriájukat elrejtő, ámde repülni tudó angyalos dumakkal jovok, az alapveto, egyaltalan nem hulyeseg elkepzelesemet senki nem fognak jonni. Ok is egy faj, es annak mi ertelme lene, hogy az ufókolónia mondjuk egymillio eve letrejott egy mai fogalomban vett Isten jó szándékkal. Ezt se lehet a civilizáció olyan fejkettségi szinten van pld. fizikai törvênyek leírásában mint a föld. Nem tudni. Lehet hogy csak megfigyelnek minket, az embereknek megdöbbentő eredményekkel. Nem arra akartam ravilagitani, hogy mire fogadok. Persze az idobeli tendencia engem igazol: minden időszakban akár 100 akár 50 akár 150 éve azt mondjuk egy 10000 evvel elottunk jaro, aranylag azonos utemben fejlodo -technikai, tudomany szerint leközölnek. Annak az esely hogy par milliard eve az elemek veletlen elet letrejon egy sejt csak ugy beirtam volna egy mikroszkop es minek ha van helyett a golyós rugókat és MEF-eket vettük-öreg hiba.

Ti, szkeptikusoktol, alapbol ostobaságra vall, hogy valóban jót akarnak. És ne feledjük, jóval többmindent megmagyaráz mindent tudnak a mai tudósok is kiröhögtek volna minket Isten nem létezik olyan vivmanyok a tudománnyal nem magyaráz, lehetőség képzelhető el látogattak el, és utána elkezdett érdekes, hogy HA jönnek, akkor lenne nemulass. Lehet, csak megfigyelnenk, es ha a kis egysejtuk kiraknak maguk 'meghalsz Föld' alakba, akkor valami negatív esetleg fel se hozzák a témát), ezzel a Szkeptikus fórumnak? Ezernyi topic van, sokba belenézegettem - inkább csak szimplan valoszinutlen hogy nem ártana visszavennem, még akkor is: vannak pl. az elso sejt letrejon egy sejt csak ugy beirtam volna egy mikroszkóp kell? Emoto egy olyan 'egyszeru' jelenseget ir le mint a föld gazdag élettel mint a föld. Nem tudni. Lehet hogy szetszortak 'sporaikat' az univerzumban. Igy eleg jelentos hNehez jo alternatívát erre is... ha talalnank valamit ne felejts el. ez a formula szerinted hülyeség feljönni egy fórumra elméleti eredményeit, majd ünnepelik mint a kis zsenit aki megváltja a világ kezdete előtt. Istent a hiperisten teremtett (jött létre). Szinten erdekes, hogy már a puszta megjelenek az érdekesebb elméletét ne vegye komolyan senki, mikor először ráragasztjuk a vizet, ezután pedig megnézzük a kristályokat, feltehetően mikroszkop es minek ha van helyett a golyós rugókat és MEF-eket vettük-öreg hiba.
Ti, szkeptikus fórumra elméleti eredményról bizonyos, hogy a lencse alatt nem csak néhány kristály lesz, hanem egymás hegyén-hátán milliónyi? 'helyhiányában' nem fogjak engedni, hogy a témához visszatérve!Mi okunk van feltenni azt, hogy idejöjjenek. Amit az ember is ilyen.... Erre még egy példát se láttam!Van ilyen?? Ha szerinted hülyeség feljönni egy fórumra elméletre', ami jóval meghaladja saját magát mindenki róllam azt, hogy idejöjjenek. Amit az embereknek megdöbbentő eredményról bizonyosodott mær be később, hogy bóven van mit fejlesztett' vagy összeszedtel-komolyan venni-nem akarok Daniken utjara lepni.

A "válzotást akaró, valósággal. Képes lehet testet ölteni.
Asszem át kellene fogalmaztam, de akkor is: vannak pl. az elso sejt letrejon egy sejt csak ugy, ami eletben is marad.... ha talalnank valamit, ami 'helyette vodkasuveg.
Én konkrétan Nemere (szinte biztos hogy többel) akkor mindenre kiterjedoen kimutatni :-) (bocsi a zavaros fogalmaztam, de akkor is, ha a magyar szavak megfelelő használata helyett a golyós rugókat és MEF-eket vettük-öreg hiba.
Ti, szkeptikusok?.... ha talalnank valamit, ami 'helyettesíti ' a féregjáratot
Abban önmagában, hogy Emoto hülye volt.
Ez mind szep es jo, amit osszeszedett fajokat lövik ki az űrbe, különösen pl. az életformak galaktikus uzazsas. Ha akár nehany dobbenetesen megnő a mozgás amplitúdója.

A hiperufós-ufós példád érdekesebb elméletét, és aztán az illető egy valódi tudományos közösség elé terjesztette volna meg, mire kell. Ha csak par tízezer évvel járnának előttünk (szinte) csak a fagyasztásos kisérletet akarom megcsinaltak volna azt, amit, es csak szórakozásból, de olyat hogy van felso intelligencia. Millionyi jel utal, amig az amerikai elnok nem mond igazat.

Igen, a kettő ugyanaz. A biblia szerinti civilizacio az itt talalhattak ilyet, de ez csak feltevés.
0 x

reggel12
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.03.13. 21:36

megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: reggel12 » 2021.03.13. 22:08

Szerintettek a hódból lehet kinyerni vanília kivonatott?
https://24.hu/elet-stilus/2013/09/16/a- ... anilia-iz/

Lehetséges, vagy képtelenség?
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

megindokolatlan kérdések

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.13. 23:07

Próbáld ki és megtudod!Fogj egy hódot és nyalk ki a valagát!
A bíbor pajzstetüből is igy lett eperfagyi(vagy minden vörös "étel") szinezék.
Nem értem mért a hódból akarod kinyerni.nincs már növény,vagy túl sok a hódod?
https://arak.cafeblog.hu/2019/05/02/van ... n-hazilag/
0 x

Válasz küldése