Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

A Szkeptikus Társaság eseményei, céljaival, működésével kapcsolatos kérdések, javaslatok
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2020.02.12. 17:17

A Szkeptikus Klub következő rendezvénye február 18-án:

Áltudomány az építészetben
Dr. Szabó Péter okl. építészmérnök, intézetvezető egyetemi docens (Soproni Egyetem) előadása

Kép

A gyógyítás mellett talán még az építészet az a terület, amihez mindenki ért, illetve jobban ért. Ilyesmiket hallunk: Azért nem alszol jól, mert biztos egy vízér húzódik az ágyad alatt, jobb lesz, ha ezért átteszed a másik sarokba, de ne a tükör alá, mert az nem tesz jót a csí áramlásnak. Jut eszembe, hogy a sok vízértől átnedvesedett pincéd kiszárításához akassz fel a plafonra egy gömböt, ami valami tértechnológiával működik, vagy válaszd inkább a gúla alakút, hiszen az a forma a pozitív energiát és a rezgéseket is összegyűjti, mint az egyiptomi nagy piramisokban. Csak nem gondolod, hogy a földönkívüliek véletlenül választották ezt a formát! Biztos ami biztos, a telefonodat este kapcsold ki, sőt vidd jó messze az ágyadtól, így legalább nem lesz agyrákod, bár ahogy látom, az aurádra már most is ráfér egy nagygenerál. Ennyi negatív energiával a testedben nem csoda, ha este az ártó szellemek is könnyebben megtalálnak.

Lehet, hogy egyszerűbb, ha beveszek valami altatót, szerencsére mindig van nálam porított párna por egymilliószoros hígításban kis cukorgolyóban…

Van mit átbeszélni az építészettel kapcsolatban. Az előadás végén talán egy kis idő arra is marad, hogy milyen módon lehet a mai fiatalokat megszólítani és felvértezni ezzel a rengeteg marhasággal szemben.

A klubest időpontja: 2020. február 18. kedd, 18.00 óra
Helye: Kossuth Klub (1088 Budapest, Múzeum u. 7.)

A klubestre a belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk! Facebook-eseményoldal
1 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2020.02.14. 14:43

Piramis es a csi-je !! Remelem lesz hangfelvetel , hogy a tavollevok is megismerjek az eloadast...
Dr Szikra Tamas ugrott be a temarol...
O vett piramist a Kiskunsag kozepen 2004-ben/lap aljan , elgorgetni!/....
Voltak problemai csodavizzel , "rakgyogyitott" Lenkeivel s 2000-ben sajat magan kiprobalva egyik talalmanyat , meg is betegedett : a Tetrasyl portekajatol argylosist kapott , olvasom a Neten .
Utananeztem , mit is csinalhat ma.
A fentebb mar emlitett nemet ezossal ,Jan van Helsing-gel , dolgozik egyutt /legorgetni!/, s ha jol ertettem , nemsokara ennek a kettonek koszonhetjuk az orok elet titkat... .
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2020.03.07. 17:55

0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2020.03.18. 14:13

Engem a feng shuival lehet kiakasztani ,amikor valaki mondogatja, hogy miért ott van a halas kép, az oda nem jó stb...Az elektro szmoggal úgy vagyok , hogy éjjel nem tartom a fejem mellett a telefont, de nem kapcsolom ki. Kihúzom a konnektorból az ágyam alatt lévő lámpazsinórt.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Szkeptikus Klub: Áltudomány az építészetben

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.08.12. 21:35

Áltudomány van mindenben...ostoba emberekkel minden marhaságot el lehet hitetni.Okos tv,okostégla stb...csak közben az emberek egyre hülyébbek lesznek.Amíg a pénz az úr itt rend nem lesz!
0 x

Válasz küldése