Aura

Aura, szellem, angyal, karma, számmisztika, radiesztézia
Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.10.03. 11:54

@Zsolesz14 (29139):

Érdekes dolog ez az idő és a benne történő cselekvés.

Ha előttünk van beszélgetünk, vitatkozunk rajta, ki ki a saját habitusa szerint .
Van aki apróbb, már megtörtént dolgokat próbál összerakni, ennek érdekében, van aki nem meri vállalni a képzelő erőt, hozzá, van aki azt mondja hiszem ha látom.
Egyértelmű! Itt még bárki számára alakítható.

Amikor azt vesszük észre már mögöttünk van, akkor viszont már - tény - mert el múlt.
Egyértelmű: Már nem alakítható.

Szerintem ezen már nincs értelme vitatkozni. Ez mindig tény marad. Mindenki a habitusa szerint ha / komolyan érdekelte / a dolog levonja a tanulságot.
Az meg csak saját ” szíve joga ” hogy mit von le ebből. Ebbe egy másik ember nem szólhat bele.
Igyekeztem csak az eredményt konstatálni mert az tény, - most már -
Ebben az esetben mindenki csak saját magának tartozik elszámolással.
Igyekeztem még célzást sem tenni X. vagy Y hibájára, és nem tudom miből indultál ki. mikor ezt írtad
nem tőlem származnak ezek az idézetek.
én is kérek abból, amit szívtál. Komolyan.
Ilyet meg ne kérjél! Másnap már rájönnél ellentmondásba kerültél magaddal.
Én állítom! mindenben az eredeti a legértékesebb.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Aura

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.10.03. 11:59

@repair (29152):
Igyekeztem még célzást sem tenni X. vagy Y hibájára, és nem tudom miből indultál ki. mikor ezt írtad
Idézet:
nem tőlem származnak ezek az idézetek.
Ez most komoly? Szerinted tőlem származnak? Mondtam, hogy mutasd meg hol mondtam ilyet, ha így gondolod.
Hol kerültem ellentmondásba magammal?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.03. 20:51

Igen. Megálmodtad, de megnyutatóbb véletlennek gondolnod.

Szerintem vannak még variációk, amik téged megnyugtatnak:

-Minden éjjel álmodsz egy ilyen hiányos tasakról, de most olyan fázisban ébredtél fel, amikor erre emlékeztél.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.03. 20:55

Az első rétege nem színes?
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.03. 21:34

@piciloo (29202):

nem, nem jól értetted az egészet. Egyetlen egyszer álmodtam erről, és nem azért gondolom véletlennek mert ez nyugtat meg engem, hanem azért mert ez a legreálisabb magyarázat a történtekre. Ha minden éjjel megálmodnék valamilyen dolgot előre egy nappal, akkor első ízben elkezdenék töprengeni azon, hogy nem csak becsapom e magam azzal, h nem csupán csak az az érzet van e bennem h megálmodtam, és valójában csak abban a másodpercben érzem azt. (tehát hogy abban a pillanatban képzelem e be magamnak hogy én előző nap erről álmodtam) Ezt azzal tudnám kizárni, hogy szólnék egy ismerősömnek, reggel átküldeném neki akár e-mailbe az álmomban látott elemeket, és ezzel kizárhatnám azt hogy csak beképzelem magamnak az egészet, ha másnap beigazolódik az álmomban látott dolog. Persze ez még mindig csak arra lenne bizonyíték h nem magamnak képzelem be a dolgokat. Aztán ezután lehetne mindenféle kísérletet végezni, ha ez a dolog folyamatossá válna.

Szóval nem kell egyből "csodának" hinni az ilyen dolgokat.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.03. 21:46

Ha valóban egyszer álmodtál olyat és akkor következett be a megálmodott esemény, az érdekes véletlen.

Vagy úgy érzed, hogy csak akkor tűnt úgy hogy álmodtál olyasmit ,amikor láttad hogy hiányzik az egyik fűszeres zacskó?
Arra gondolsz, hogy az agyad utólag tette az eseményhez hogy álmodtál róla?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.03. 21:48

Egyszer én is megálmodtam egy ilyen hétköznapi eseményt, már írtam itt róla valamelyik fórumon. Nehéz véletlennek gondolni.
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.03. 21:50

@piciloo (29207):

nem, már akkor is tudtam mikor oda indultam a levesért, h valami nem lesz okés vele. Illetve mikor reggel felkeltem akkor is rémlett ez a kép. A De-ja-Vunál szokott leginkább ilyen érzetem lenni, h érzem azt h megálmodtam az adott szituációt, de hogy mikor álmodtam róla azt nem tudom felidézni. Szóval ez most nem ilyen volt.

Amúgy csak annak nehéz az ilyeneket véletlennek gondolni, aki beleakar látni valami misztikumot a dologba. De ezzel nagyon betudja magát csapni az ember, ha nem figyel oda. Lásd; az Istenhívőket, mikor pl Jézust, vizionálnak, de igaz ez az UFO hívőkre is.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.03. 21:55

Reálisan is nehéz véletlennek gondolni, még misztikum nélkül is. pl. álmodnék olyat hogy arapapagájok repülnek a teraszunk felett, és néhány óra múlva tényleg ott repülnének, mert pl. elszabadultak az állatkertből. Az ilyet lehetne véletlennek nevezni?
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.03. 22:17

@piciloo (29211):

Statisztikailag előfordulhat, még ha az esély kevés is rá.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 10:43

@piciloo (29211):

"Az ilyet lehetne véletlennek nevezni?"
Miért ne lehetne?Minden csak valószínűség kérdése.

Persze minél képtelenebb feltevések kombinációjából indulsz ki,annál kisebb valószínűséggel fog a dolog bekövetkezni.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.10.04. 10:47

@Szilágyi András (28985):
Már megbocsáss, de ez nem Zsolesz14-től idézet, hanem tőled!
Próbáljunk tiszta vizet önteni a pohárba.

Kaptam már olyan választ, csak a szavakon lovagolok, hiszen ” csak ” igen csekély az eltérés a két állítás között.
Miután az nem lehet kifogás - jogosan .- mert ti sem fogadjátok el
/pl. a 4 boksz helyett az 5 boksz-ban volt /
maradhatnánk csak a pontos meg állapításoknál.

Ilyet én sosem mondtam, és nem is írtam le! csak idéztem Zsolesz14-től !
Aura #26482 Idézet:
A kísérlet amit megállapított. ” Nagy valószínűséggel az alany nem látja az aurát.”
a blogban a Társaság meg azt, a nem -bizonyítot t - valótlanságot közölte, márpedig auralátás nem létezik.
Itt az első sor az én mondásom, és külön válaszolok erre, és mit?
Aura #28940
A kísérlet amit megállapított. ” Nagy valószínűséggel az alany nem látja az aurát.”
Válaszom erre.
Te nagyon félre érted az írásaimat. Valószínű, csak egy - egy kérdésre reflektálsz,de összességében nem olvasod.
Ezt a válasz én is elfogadtam mert ez tény.
de a második már nem, és ez volt az " eklatáns" példa, Az idézet, és erre is külön válaszolok.
@Zsolesz14 (26482): Társaság meg azt, a nem -bizonyítot t - valótlanságot közölte, márpedig auralátás nem létezik
Az idézet oka: Az értelmes fogalmazás?

Ha én csak a számomra legfontosabbnak tartott dologra válaszolok, még nem azt jelenti a többi az igazság.

Idézd be légyszi, hol írtam ilyet?

Össze veszi az én írásomat - mint idézet - a saját fogalmazásával!
De akár a saját maga meggyőzése, akár csak csűrés csavarás, egyik sem helyes.
Akkor kinek az idézete? Vagy az is vita téma amit elfogadok a kísérletből? Nincs igazam?
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.10.04. 11:03

@Zsolesz14 (29139):

Ez egy kijelentő mondat.
nem tőlem származnak ezek az idézetek

Ez meg az én állításom: : Igyekeztem még célzást sem tenni X. vagy Y hibájára.

Lehet,hogy tegnap, mégis kaptál szívni valót valakitől?

mert ugye, ez volt a kritériuma a feltételezett, ellentmondásnak.
Ha elmúlik a hatása, jó lenne ha megindokolnád, ebből hogy következik újra ez a kérdés?
Szerinted tőlem származnak?

Akkor pontosítom a válaszom:
a blogban a Társaság meg azt, a nem -bizonyítot t - valótlanságot közölte, márpedig auralátás nem létezik.
Igen ez tőled származik!

Elképzelhető, hogy külön akartad írni a két sort, amiből most az elsőt kihagytam. de ezt te írtad.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Aura

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.10.04. 11:16

Repair, te tisztára bolond vagy!
Az idézett rész tőled származik:
@repair (26459):

Hihetetlen, hogy már a saját szövegedet akarod más szájába adni.

Tényleg nem érdemes kínlódni veled, semmi nem fog rajtad.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.10.04. 11:47

@Szilágyi András (29243):

El kell ismernem tényleg igazad van!
Annyi lehet a mentségem, azóta a nem -bizonyítot t - valótlanság értelmezés, összefüggése, más alapokra került nálam.
De ez csak kifogás igazad van.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.04. 19:08

És kb. milyen lenne az az eset amit nem gondolnál véletlennek?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Aura

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.10.04. 20:15

@piciloo (29321):
Reálisan is nehéz véletlennek gondolni, még misztikum nélkül is. pl. álmodnék olyat hogy arapapagájok repülnek a teraszunk felett, és néhány óra múlva tényleg ott repülnének, mert pl. elszabadultak az állatkertből. Az ilyet lehetne véletlennek nevezni?
Statisztikailag előfordulhat, még ha az esély kevés is rá.
"Az ilyet lehetne véletlennek nevezni?"
Miért ne lehetne?Minden csak valószínűség kérdése.
Persze minél képtelenebb feltevések kombinációjából indulsz ki,annál kisebb valószínűséggel fog a dolog bekövetkezni
.
És kb. milyen lenne az az eset amit nem gondolnál véletlennek?
Csak annyi kell, hogy reprodukalhato legyen (minden esetben, vagy elegendoen sok esetben, amikor papagajt almodsz, akkor orakon belul jonnek a papagajok, illetve ha mast almodsz akkor az kovetkezik be) vagy az kene, hogy megtalald, es bizonyitsd koztuk az oksagi kapcsolatot, ha nagyon ritka esemenyekrol van szo.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.10.05. 10:41

@Szilágyi András (29243):

Még egy kérdésre szeretnék választ kérni, azután, befejezem.
Nem feltétlen aura kérdésre gondolok! Mi a magyarázat részedről arra. hogyha valaki produkál egy eredményt, és nem azt terjeszti tovább?
Ha én képviselem az áltudományt és történetesen ismerem az eredményt, marad egy kétség bennem, vajon miért nem az eredeti került a köztudatba?
Ha a tudományt képviselem ugyan az. Hagyok egy támadási felületet.
Gyakorlatilag egy lépést sem jutott előbbre senki.
Ennek van valami magyarázata?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Aura

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.10.05. 14:54

@repair (29399): Majd ha értelmesen megfogalmazod a kérdésedet, akkor válaszolok. Mert ebből, amit írtál, fogalmam sincs, mit akarsz kérdezni.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Aura

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.10.05. 15:35

@repair (29399): 4-edik olvasásra azt hiszem, értem. Legfeljebb félre. A magyarázat az eredmények nem publikálására egyszerű: nincsenek.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.10.05. 16:04

@repair (29399):

Lehet, hogy én is félreértelek, de mintha azon lennél meglepődve, hogy bárki saját magát vagy akár másokat szándékosan vagy szándékolatlanul, de valahogy mégis képes lehet becsapni, amikor az igazság mindig egyszerűbb és főleg jobban alátámaszthatóbb, mint a hazugság/tévedés.

Ezen nincs mit meglepődni ez ősi és közismert tény, hogy az emberek megtéveszthetők, sőt önmagukat is hajlandóak folyamatosan áltatni, így bizonyára mindig is lesznek megtévesztések. Így jártunk a lapos Földdel, a geocentrizmussal, a homeopátiával és az aurával is.
Ki kisebb, ki nagyobb mértékben folyamatosan ki van téve annak, hogy rossz adatokból hibás következtetésekre jut. Az embernek mindig a lehető (elérhető) legjobb adatokból kell kiindulni szerintem és azok alapján aura nem létezik. Ha lesznek jobb adatok, amik azt mondják, hogy létezik, akkor azt fogom elismerni.

Ennyi erővel azon is meglepődhetnél, hogy miért van az, hogy egyes emberek butábbak más embereknél. Sokféle oka lehet ennek, de alapvetően nem érdemes azon álmélkodni, hogy ez így van e, hanem azért kell küzdeni, hogy lehetőleg mindenki (de legegyszerűbben mi magunk) egyre okosabbak legyünk.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Aura

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.10.05. 16:07

@repair (29399):
Mi a magyarázat részedről arra. hogyha valaki produkál egy eredményt, és nem azt terjeszti tovább?
Miert kene ezt Andras, vagy barki megmagyarazza? Az illetot kerdezd, akinek van ilyen eredmenye es nem publikalja, hogy miert nem? Szamtalan oka lehet, vagy oktalanul is cselekedhet.
Maganugye.
Ha én képviselem az áltudományt és történetesen ismerem az eredményt, marad egy kétség bennem, vajon miért nem az eredeti került a köztudatba?
Nem nincs ketseg: azert, mert az illeto nem hozta nyilvanossagra, azert nem tudja a koz.
Gyakorlatilag egy lépést sem jutott előbbre senki.
igy van
Ennek van valami magyarázata?
Az illetot kerdezd, akinek van valami erdekes eredmenye, de titkolja.

Mirol jutott mindez eszedbe, miert itt kerdezed?
0 x

Valery
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.05.17. 19:12

Aura

Hozzászólás Szerző: Valery » 2011.11.10. 11:17

Van olyan, hogy nem publikálom az eredményt. Még.
Fogom, ha több oldalról is alátámasztottam, hogy igazam van. Addig dolgozok rajta.

Van olyan, hogy az eredményem ellent mond egy eddig elfogadott gondolatnak. TUTI, hogy publikálni fogom, ha MEGGYŐZŐEN BIZONYÍTANI tudom, hogy igazam van!
Ha nem tudom bizonyítani, hogy én dolgoztam jól, akkor visszanézem, hogy tényleg jól csináltam-e mindent. Újra végiggondolom, jól gondolkodtam-e, ha itt is igen, akkor felvetem a kollegának: Te szerinted hol a hiba? Ha szerintük is minden ok, akkor szólok, hogy segítsenek bizonyítani. Ha így összeáll, publikáljuk, ha nem akkor felvetem máshol is a problémát, amig megoldás nem születik.
Ami létezik az bizonyítható. Ha az aura létezik, bizonyítható. Ha bizonyítható, publikálható. És akkor publikálják is, ez tuti!
0 x

Valery
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.05.17. 19:12

Aura

Hozzászólás Szerző: Valery » 2011.11.10. 11:19

Vagy én is félreértettem repairt? :roll:
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Aura

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.11.18. 16:58

A következő dolgok azonnal csökkentik, tompítják vagy eltorzítják a bioenergiád (aurád):
• A FÉLELEM, stressz, aggodalom, gyûlölet, irigység, féltékenység vagy bármilyen negatív gondolat és érzés.
• fizikai válság a testen belül - betegség, mesterséges behatás (drogok) stb.. Ezek elsőre ideiglenes növekedést idézhetnek elõ az aura energiaszintjében - a hatás hasonló, mint amikor betegség hatására növekszik a testhőmérséklet. Az ilyen helyzeteket az aurából kell LEOLVASNOD. A legvalószínűbb, hogy a megnövekedett aura fehér lesz.
• a ruhák és a környezet ha összeütközésbe kerülnek az Auráddal. A borongós színű ruhák elnyelik a bioenergiád ahelyett, hogy harmónikusan felerősítenék. Érdekes megnézni, hogy a férfiak a Földön sokkal hamarabb halnak meg mint a nők, kúltúrális háttértől, nemzetiségi hovatartozástól, étrendtől és egyéb tényezőktől függetlenül. Szerintem ennek az oka az, hogy a férfiak életük nagyrészében feketébe és szürkébe öltöznek és ritkán használnak színeket. A nők sokkal sokkal sokszínűbbek ruházkodásukban és gyakran váltják ruhaneműiket. Érdekes módón, számos hím madár a Természetben jóval élénkebb tollazatú, mint a nőstény társaik. És igenis TOVÁBB ÉLNEK. A Természet mindig ad egy tippet, mindössze annyit kell tennünk, hogy megfigyeljük és átvesszük az ötleteket. Egyébként azonnali hatása a fekete, szürke vagy barna ruhák viseletének, hogy gyorsabban elfáradunk tőlük. Megfigyelted már, hogy a mai fiatalok SOKKAL IDŐSEBBNEK látszanak tényleges koruknál?
Logikus lenne ezek után, ha mindezeket megpróbálnánk elkerülni. A fentebbi dolgok mûvelése hoszabb idõn át tartós hatást gyakorolhat tudatunkra és Auránkra.

Forrás: http://belsoszepseg.shp.hu/hpc/web.php? ... latas_sEww
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Aura

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.11.18. 17:37

Mi az az aura ?
Mi az a bioenergia ?
Mi köze a ruha szinének az aurához? (az anyaga nem fontos?)
Ja,és hogy-hogy csak az embernek van aurája,és az állatoknak nincs ?
Egyáltalán mi bocsájtja ki ezt a fényt,és egyszerű földi halandók miért nem látják ?


A legvalószínűbb, hogy a megnövekedett aura fehér lesz.

Mi van ? Előbb bizonyítsd az aura létezését,aztán kiszínezhetjük.


Szerintem ennek az oka az, hogy a férfiak életük nagyrészében feketébe és szürkébe öltöznek és ritkán használnak színeket.

Menj ki az utcára néha,és nézz körül !!
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Aura

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2011.11.21. 12:18

@sötétvödör (34121):

Sajna ez fordulni látszik, inkább a férfiak mennek rózsaszínben utcára...ergo továbbélnek? Azért ez nem így van... :)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Aura

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.11.21. 14:18

@Fabri (34118):
Szerintem ennek az oka az, hogy a férfiak életük nagyrészében feketébe és szürkébe öltöznek és ritkán használnak színeket. A nők sokkal sokkal sokszínűbbek ruházkodásukban és gyakran váltják ruhaneműiket. Érdekes módón, számos hím madár a Természetben jóval élénkebb tollazatú, mint a nőstény társaik. És igenis TOVÁBB ÉLNEK. A Természet mindig ad egy tippet, mindössze annyit kell tennünk, hogy megfigyeljük és átvesszük az ötleteket.
Figyelj egy picit, Te nagyonbuta:

elefant (szurke szinu) 50-70 evig el

Kép


kolibri (nagyon szines) 3-5 evig el

Kép
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.11.21. 16:18

@Fabri (34118):

Ha megnézed, az illető színes állatok nem egy színes ruhában élnek tovább, hanem konkrétan a kültakarójuk, szőrzetük és tollazatuk színes.
Ha megfogadnád a saját tanácsodat, rohannál a tetoválószalonba, hogy élethosszabbító színes tetoválásokkal lássanak el, utána pedig a hajadat színeznéd lilára és sárgára.
Miért nem teszed?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Aura

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.11.21. 17:12

@Fabri (34118):
A Természet mindig ad egy tippet, mindössze annyit kell tennünk, hogy megfigyeljük és átvesszük az ötleteket.
A természet nem ad semmiféle tippet. A tipp, az ötletek az ember fejében születnek, akár akkor is, amikor a természetet tanulmányozza. Ám egyesek fejében nagyon zavaros összefüggések vannak, így az ötleteik sem különbek, ha a természetet nézik, ha mást.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Aura

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.11.21. 20:04

Ezekszerint nem látott még kőhalat...

Kép
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Aura

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.11.22. 05:14

@Fabri (34118):
A következő dolgok azonnal csökkentik, tompítják vagy eltorzítják a bioenergiád (aurád):
• A FÉLELEM, stressz, aggodalom, gyûlölet, irigység, féltékenység vagy bármilyen negatív gondolat és érzés.
• fizikai válság a testen belül - betegség, mesterséges behatás (drogok) stb.. Ezek elsőre ideiglenes növekedést idézhetnek elõ az aura energiaszintjében - a hatás hasonló, mint amikor betegség hatására növekszik a testhőmérséklet. Az ilyen helyzeteket az aurából kell LEOLVASNOD. A legvalószínűbb, hogy a megnövekedett aura fehér lesz.
• a ruhák és a környezet ha összeütközésbe kerülnek az Auráddal. A borongós színű ruhák elnyelik a bioenergiád ahelyett, hogy harmónikusan felerősítenék. Érdekes megnézni, hogy a férfiak a Földön sokkal hamarabb halnak meg mint a nők, kúltúrális háttértől, nemzetiségi hovatartozástól, étrendtől és egyéb tényezőktől függetlenül. Szerintem ennek az oka az, hogy a férfiak életük nagyrészében feketébe és szürkébe öltöznek és ritkán használnak színeket. A nők sokkal sokkal sokszínűbbek ruházkodásukban és gyakran váltják ruhaneműiket. Érdekes módón, számos hím madár a Természetben jóval élénkebb tollazatú, mint a nőstény társaik. És igenis TOVÁBB ÉLNEK. A Természet mindig ad egy tippet, mindössze annyit kell tennünk, hogy megfigyeljük és átvesszük az ötleteket. Egyébként azonnali hatása a fekete, szürke vagy barna ruhák viseletének, hogy gyorsabban elfáradunk tőlük. Megfigyelted már, hogy a mai fiatalok SOKKAL IDŐSEBBNEK látszanak tényleges koruknál?
Logikus lenne ezek után, ha mindezeket megpróbálnánk elkerülni. A fentebbi dolgok mûvelése hoszabb idõn át tartós hatást gyakorolhat tudatunkra és Auránkra.
Bocsánatot kérek, de ezen már vagy 10 perce megállás nélkül röhögök... :D

"És igenis TOVÁBB ÉLNEK". Adatokkal kéne meggyőznöd minket nem pedig azzal, hogy "igenis így van". Az "igenis" szó bizonyítási ereje önmagában 0.

"Megfigyelted már, hogy a mai fiatalok SOKKAL IDŐSEBBNEK látszanak tényleges koruknál?"

Ezek a mai fiatalok...

Inkább takarodok dolgozni, ez most nagyon sokkoló így hajnali negyed ötkor...
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.12.02. 08:56

Ha a szkeptikusok is tartanak ünnepeket.
Kellemes ünnepeket és B.U.É.K. minden fórumozónak
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.12.02. 10:08

@repair (35468):

Köszönöm. Bár nekem kicsit korainak tűnik. Naptárat néztél már ma?
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Aura

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.27. 00:08

0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Aura

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.27. 00:21

@Dorka11 (36705): Már volt a fészen :)
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Aura

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.27. 00:52

@mimindannyian (36714):
Nem baj. Olyan jó olvasni! :mrgreen: :P :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Aura

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.27. 00:54

@Dorka11 (36723): Rosszmájú :mrgreen:
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.12.30. 18:02

@Dorka11 (36705):

Ezek szerint nem vette észre az aurájukon ,hogy milyen "turpiszságra" készülnek :roll:
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Aura

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.30. 19:22

@mimindannyian (36725):

Engem ez zavar..... :cry:
és azt tapasztalták, hogy a cég standja előtt óriási az érdeklődés, hosszú sor kígyózik,
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.12.30. 19:41

@Dorka11 (36981):

Szerintem nem is az érdeklődés zavaró, hanem aki évekig azon andalog hogy milyen aurát mondott neki az auralátó és az meghatározza a mindennapjait. Több ismerősöm van, aki már elmúlt pl. 40 vagy 60 éves és extrém komolyan veszi az ilyesmiket. pl. elfogja a rettegés merre néz valakinek a szobájában egy halas kép, vagy egy társaságban szinte csak olyasmiket kérdez, ki hanyadikán született meg hasonlókat.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Aura

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.30. 20:01

@Dorka11 (36981): A fejekben tomboló sötét középkor ellen nem az adóhatóság fog érdemben tenni. Oktatás-oktatás-oktatás. És akkor pár generáció alatt eredményt lehet elérni.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Aura

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.30. 21:38

@mimindannyian (36986):
Ugye nem kell ecsetelgetni, hogy a tendencia merre vezet az oktatásban? Amúgy igazad van. :idea: :!:

De mit csináltok akkor, amikor a család és az iskola konfrontálódik? Pro és kontra. Szóval nem könnyű.

piciloo!

Szerintem se korfüggő a dolog, hanem a mimindannyian által említett oktatás fontossága, minél korábbi játékos tanítása.
Nagyon sok fizikai jelenséget lehet demonstrálni játékosan, már óvodáskorú gyerkőcöknek. De semmit sem ér az egész
ha a három óvónéni között van egy-nem bántva- fanatikus hitgyülis.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.12.30. 22:08

@Dorka11 (36999):

Iskolában dolgozom, a következőt hallottam. Tanárnő kiált a diák után:" Ugye te rák jegyű vagy?! Mert olyan kis szétszórt vagy! "
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Aura

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.30. 22:16

@piciloo (37011):

áááááááááááááááááááá
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Aura

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.30. 22:43

0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.12.30. 23:00

@sötétvödör (37012):

Eü személytől meg ilyet: Jaj de bátor vagy, biztos oroszlán vagy!

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Aura

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.30. 23:14

@piciloo (37018):

Ezt a csillagjegyes barbarizmust valahogy ki kéne már irtani az emberi gondolatvilágból... hogy lehet ebben hinni?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Aura

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.12.30. 23:19

@stark (37020):

Nem az a gond hogy ki hisz benne. Szíve joga max. unalmas hallgatni. Nekem az nem tetszik, amikor gyerekek fejébe tukmálja felnőtt az ilyen jellegű szöveget.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Aura

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.31. 00:01

Azért üvöltöttem, mert nekem olyan benyomásom van ilyenkor mintha meg akarnák különböztetni az embereket.
Magyarul : diszkriminálónak tartom (de szép magyar szó)
0 x

Válasz küldése