Aura

Aura, szellem, angyal, karma, számmisztika, radiesztézia
Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.08. 13:50

@lorenz (23756):

"Mi szkeptikusok,bizisten,annyira szeretnénk már végre megtapasztalni ezt a csodát,de egyikőtök sem segít ebben."

A megnyivánulásaitok alapján úgy látom, hogy nagy változáson kellene Nektek ahhoz keresztül mennetek.
De soha nem késő és ezzel a próbálkozással minden ember csak nyerhet és utat törhet magának a belső béke felé.

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.08. 14:02

@Gyuszi (23759):

@lorenz (23756):

"Mi szkeptikusok,bizisten,annyira szeretnénk már végre megtapasztalni ezt a csodát,de egyikőtök sem segít ebben."

@Gyuszi (23759)
A megnyivánulásaitok alapján úgy látom, hogy nagy változáson kellene Nektek ahhoz keresztül mennetek.
Nekünk nem hinném, hogy nagyon nagy változáson kellene keresztülmennünk, hogy megértsük pl. az alábbi szavakat:
"A paraván mögötti személy a mérések sorrendjében a 2. 4. 5. 1. 3. 3. 4. 2. 1. 5. számmal jelzett pozícióknál állt."
Ha ez egyezik a valósággal(ami a paraván túloldalán történt), meg vagyunk győzve. Viszont ilyenre még nem volt példa.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Aura

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.08. 14:08

@Gyuszi (23755):
Gyuszi írta:voltak pillanataim, amikor láttam, de mint földi halandó benne vagyok ebben a zűrzavaros erős nyugati sodrásban és vissza-vissza esek a belső építkezésből.
Aura 3 változatban látható. A harcos, szélsőbalos alkatúak az Aurórát látják, a kapzsik az Aurumot, a sorozatfüggők meg az Iz-aurát. :)
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.08. 14:43

@Gyuszi (23748):

Min kellene változtatnia egy szkeptikusan gondolkodó embernek ahhoz h képes legyen aurát látni? De nem is kell ennyire előre rohanni... Kezdjük ott, h miképp tehetek szert olyan hitre hogy elhiggyem hogy létezik ez a jelenség? (az Időskori elbutulást nem ér tanácsolni! :) ) Te miképp kezdtél el benne hinni? Gondolom látni véltél ilyet, de miből gondolod azt hogy nem csak hallucináltál? Gondolom erre a válaszod az lesz hogy, mert tudod hogy nem hallucináltál. Honnan tudod hogy nem hallucináltál? - mert tudod hogy nem?

(Jelezd kérlek ha beindult a fogaskerék!)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.08. 17:41

@Szilágyi András (23739):
Azért annyit megjegyeznék, hogy nem hiszem, hanem tudom! Óriási különbség!! ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.08. 17:47

@OktondiJóska (23764):
Megjegyzem, ez Neked nem fog sikerülni!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.08.08. 22:13

@Gyuszi (23759):

"A megnyivánulásaitok alapján úgy látom, hogy nagy változáson kellene Nektek ahhoz keresztül mennetek.
De soha nem késő és ezzel a próbálkozással minden ember csak nyerhet és utat törhet magának a belső béke felé."


Nem értem!
Jó a szemem,kifogástalan a hallásom,megvan az alap műveltségem,nyitott vagyok az új dolgokra,és azt akarod mondani,hogy nem vagyok alkalmas a "belső béke" elérésére,mert vagyok olyan merész,hogy a magadfajtától állandóan holmi hitvány bizonyítékokat kérek számon?
Nos,ha ezt a módosult tudatállapotot csakis a józan ítélőképességem feladásával érhetem el,akkor inkább kösz,de nem.
A saját világomban is vannak "csodák"; ezeknek a felfedezése és megértése nagyobb örömmel tölt el mint a ti hókuszpókuszaitok!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.08. 22:22

@lorenz (23816):

Ne hidd el, próbáld ki!
itt van egy nagy lehetőség:
http://www.tiltottgyumolcs.hu/csakraterapia.html

Hátha ízleni fog a tiltott gyümölcs?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.08.08. 22:33

@Gyuszi (23817):

Tehát csak az üzletről szól az egész?
Gondolhattam volna!Még itt is balekot próbálsz fogni?
Barátom,én ingyen hozzásegítelek a tudáshoz!
Beiratkozol egy könyvtárba és pár hét alatt elolvashatsz néhány általános iskolai tankönyvet a fizika témakörében.
Tudatlanokon és tájékozatlanokon nem szokásom nyerészkedni!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Aura

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.08. 22:44

@Gyuszi (23817):
Erdekes, ott is epp ugy beragad a CAPS LOCK, mint nalad:

" EGÉSZséges "
" SZERetet "
" ÖnMAGad "

Csak nem ugyanaz a billentyuzet? Ez a boltod?
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.08. 22:57

@Gyuszi (23817):

Úgy látom a tiltott gyümölcs egyik legfőbb jellemzője, hogy 9.990 Ft-ba kerül. :)

Valami pénzvisszafizetési garanciát még rádobhatnának, hogy mégjobban hasonlítson a teleshopra. Esetleg egy ajándék (láthatatlan)törlőkendőt vagy napszemüveget a harmadik szemre?

De mintha nem lelkesednének az esetlegesen kritikus hangokért:
...NE HIDD EL - PRÓBÁLD KI !!!

Ha úgy érzed, nincs itt a helyed, kérlek, hogy ne hagyd Magad rábeszélni senkinek!
Jah, és nem is ígérnek konkrétan semmit. Se gyógyulást, se auralátást.
OFF
Gyuszi, nem te szerkeszted ezt az oldalt? Mert a SZERtelen nagybetűsködéseid és vastagodásaid mintha burjánzanának benne erősen. Látom Vaskalaposnak is beugrott.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.08. 23:37

@Gyuszi (23817):
tiltottgyümölcs írta:Épp ezért érdemes az AURÁT tisztán és feltöltve tartani, mert ez egy "védőháló"-ként működik a fizikai test számára...
Ez nagyon durva! :shock: Egy Aura generálozást mennyiért vállaltok? Lehet lassan lejár az aurám zöldkártyája is... :D VICC!

Vajon az ilyen oldalak üzemeltetőit miért nem büntetik meg csalásért? :roll: Ha én azt mondom hogy agysejtevő szörny írtást vállalok a lakásodban Gyuszi 99.000 ft-ért, akkor bevállalod? Ne Higgy benne, próbáld ki! Az agysejtevő szörnyek nem láthatóak, nem érezhetőek, (hiszen ők csak az agysejtjeid energia mezőjét eszik meg, ami a gagyi tudományos műszerekkel kimutathatatlan, én kimutatom neked egy üres gyufás dobozzal) csak ők azok a gonosz kis lények akik gátolják nálad a racionális gondolkodás kialakulását, mert este mikor alszol a füledbe sugdossák hogy: ne gondolkozz!

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.08.08. 23:59

"Ugyanitt Vágó István portrés dartsok és köpőcsészék eladók"
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 01:01

@OktondiJóska (23826):
Csak a tisztesség kedvéért, az elejét, bizonyára "figyelmetlenségből", lefelejtetted! :)
"MIÉRT lehet ez egy orvosilag elfogadott jelrendszer???

Az AURAban sokkal korábban felismerhető egy elváltozás, mint ahogyan az a fizikai testben betegségként, fájdalomként megjelenne.

Épp ezért érdemes az AURÁT tisztán és feltöltve tartani, mert ez egy "védőháló"-ként működik a fizikai test számára...
Azonkívül, ez pontosan így van!!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 07:03

Nos, ha nem szándékoztok kihasználni kedves szkeptikusok a látókörötök kiszélesítésére a felkínált lehetőséget (ahol még kérdéseket is tehettek fel), akkor húzzátok le Magatoknak a gépetekre az emberi aura tanulmányozásához az egyik legjobb és legnépszerűbb könyvet a híres Barbara Ann Brennan gyógyítótól és tanítótól:

http://www.scribd.com/doc/7076811/Barba ... yito-Kezek

Hátha képesek lesztek a változásra ebből a hihetetlenül előitéletes, magabiztos világotokból... :)

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Aura

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.09. 08:25

@Gyuszi (23842):
Hátha képesek lesztek a változásra ebből a hihetetlenül előitéletes, magabiztos világotokból...
Ez az abszolút előítéletesség, ha már az előítéletességben sem hiszel...
De lássuk, te mennyire vagy előítéletes, ha felajánlok neked megvételre három kilónyi, súlytalan és láthatatlan aranytömböt, piaci ár feléért (csak neked, csak most). Leszállítás természetesen teleportálással. :mrgreen:
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.09. 08:38

@Gyuszi (23842):

Csodás könyv, köszönjük. :D

Mikor várható az első Aura-mester, aki képes a könyvben leírtaknak megfelelően módosítani a súlyát?
(86. oldal)
AZ ENERGIAMEZŐ LÁTSZÓLAGOS"SÚLYÁNAK MEGTAPASZTALÁSA
Gyakorlat
Egy, az aikido-tréningben sokszor használt gyakorlat lesz segítségünkre abban, hogy érzékelhessük az aura súlyának hatását.
Álljon mindkét oldalunkon2 - 2 ember. Próbáljon meg bennünket felemelni a felkar alsó és felső pontjánál fogva . Amikor felemelnek, biztosan egyenes vonalban emeljenek. (Ha csak az egyik oldalra nyomnak, elszakíthatják a gyökereinket.)
Először csak saját súlyunk megérzését gyakoroljuk. Érezzük, hogy milyen könnyű vagy nehéz minket felemelni. Most vegyünk igénybe némi időt arra, hogy energiamezőnket felfelé tereljük. Gondoljunk a „fentre", összpontosítsunk a mennyezetre. Ha találunk egy jó fókuszt, amit képesek is vagyunk megtartani: kérjük meg társainkat, próbáljanak felemelni bennünket. Most könnyebb?
Hagyjunk időt arra, hogy a földdel való kapcsolatunk növekedésére összpontosíthassunk. Ujjbegyeinkből és talpunkból
indítsunk gyökereket a talajba, mélyen a földbe.
Összpontosítsunk a földdel létesített erős energetikai kapcsolatra. Ha nagyon
összeszedettek vagyunk, ismét kérjük meg társainkat, hogy emeljenek fel. Nehezebbek vagyunk? Valószínűleg.
Valószínűleg ez úgy hülyeség, ahogy van, de már egy konyhai mérleggel meggyőzhető vagyok. Ezt se vállalja be senki?
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 09:04

@pounderstibbons (23736):

Akkor terjeszthetnéd, ha nem lehetne megismételni a kísérletet, és ólomlemez nélkül se menne a röntgenképkészítés.
- Randi helyében mikor még illúzionista volt elsütöttem volna ezt, mint földönkívüli tulajdonság csak a ruhát kellett volna meg szerkesztenem hozzá.-
Komolyra fordítva.
Ezt nem akarod, vagy nem tudod értelmezni?
Abban az esetben ismerjük a jelenséget és a tulajdonságait is.
Az auránál semmit nem ismersz. Bizonyítani tudod, hogy nem lehet gátló tényező abban az esetben, ami zavarja a helyes eredményt?
(pl. mindig csak 1 kabinban legyen ember és mondja meg melyikben van, mert volt ilyen kísérlet is és ezen is elbuktak már egyesek)
Erre tudnál linket?

De nem érted? itt a show a lényeg nem maga a bizonyítás. Ugyan azt mondom amit Szilágyi András irt, osamukának :előre megírt forgató könyv. Ráadásul itt csak 20 variáció van míg a gyerekek kb egy órás műsort kellett volna bemagolni, pontosan.
Hülyeség. , ők meg megbeszélték előre. Ennyi történik. Egy tényleges auralátónak nem lehet a reakciója nevetve, az, hogy 20-12 - nem is rossz eredmény, ehhez neked már lélektant is ismerned kellene. Ez az ami a Ti szavatokkal élve profit éhség, és nagyon kilóg a lóláb.
Ha olvastad az előző írásaimat, paranormális képességről itt szó sem lehet, tehát a díj eleve nem forog veszélyben.
Úgy beszélsz mintha tisztában lennél az auralátás érzékelésével.
Ha tényleg aurát lát, akkor annak át kell mennie a paravánon. Nem?
Igaz itt még vissza kérdezel rá.
A paraván magasságának csak akkor van szerepe, ha a fölött akar a gyerek kukucskálni
Itt már nem is kérdezel vissza csak állítod.
De erre nem tudok válaszolni. Nem is gyakoroltam ezt csak azért, hogy részt vehessek a show műsorban. Látszik, hogy nem érted. Ez egy életforma kezdete, Nem, egy két, generáció óta folytatott gyakorlat ahol vannak fix pontok. Ahogy neked, nekem sincs elképzelésem még hogyan lehet ezt ma- installálni -ebbe a környezetbe, de legalább megpróbálom, ettől még én használhatom.
Olyan apró dolgokon fent akadok például, mi az abszolút értelme a paranormális képességnek, hogy lehet egy objektívet úgy becsapni hogy azt lássa ami nincs ott stb.
Űdv.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 09:09

@pounderstibbons (23736):
Ez lemaradt:

Feltételezem megnézted osamuka által feltett videót.
Többször kellett megnéznem ,mert először a szövegre sem tudtam figyelni.
Biztos számotokra ez is parafenomén képességnek tűnik. A tanárnő artikulációja.
A szeme, a mozdulata, egyes megfelelő szó keresés, ritka összhangban van.

Hasonlítsd össze egy tanárod előadásával.

A gyerekeknél, nézd meg hogy figyelnek szinte mindenki egyszerre válaszolni akar,

Pl jellemző ugye,hogy egy kb, 6 éves gyerek arra a kérdésre, hogy milyen színe van a bácsinak kapásból nem a ruhája színét mondja – számtalan példa van rá – a stressz miatt a domináns szín, piros. Ezt is mint minden mást az életben csak úgy tudhatod hogy nem csak akarod hanem tanulod is. Én úgy tudom ez nagyrészben genetikai adottság és halkan mondom evolúciós fejlődés következménye is.

Údv.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 09:12

@pounderstibbons (23736):

Ezt meg idő hiányban csak most tudtam megnézni.
http://people.howstuffworks.com/love2.htm

idézet
We all have a template for the ideal partner buried somewhere in our subconscious. It is this love map that decides which person in that crowded room catches our eye. ……

Nem mondhatod hogy nem vagyok nyitott. Ezt elfogadom .Ezt te is elfogadod?
Meglenne egy közös alap. Mért kötelezel arra hogy egy komplett elméletet az ő következtetésével együtt fogadjak el? Tett egy megállapítást mint tény ebben osztozom én is.
Főleg az első mondata ezt tudomásul is veszem.
Nem lehet, hogy a saját tapasztalat ebben az esetben jobb mint a z írásban? Csak a saját tapasztalat lehet rossz? A másiké nem? Ezt a megállapítást mint tény elfogadom. És Te?
Üdv.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 09:20

@lorenz (23818):
Tehát csak az üzletről szól az egész?
Gondolhattam volna!Még itt is balekot próbálsz fogni?
Barátom,én ingyen hozzásegítelek a tudáshoz!
Beiratkozol egy könyvtárba és pár hét alatt elolvashatsz néhány általános iskolai tankönyvet a fizika témakörében.
Tudatlanokon és tájékozatlanokon nem szokásom nyerészkedni!
Arra nem gondolsz amikor kezdted az iskoláidat a tankönyvet is meg kellett venni???
Arra nem gondolsz, hogy a tudás megszerzése némi áldozattal járhat.
Valóban nem mindegy milyen tanfolyamra jársz, mert nem a téma, hanem az oktatás színvonala a mérvadó. A tanfolyamok közt két különbség van általában, a pénz és a színvonal.

De még senki sem kérdezte vissza, hogy mért pont ezt mért nem egy másik tanfolyamot látogasd. Egyszerű a nem akarásnak nyögés a vége.
Nem értem!
Jó a szemem,kifogástalan a hallásom,megvan az alap műveltségem,nyitott vagyok az új dolgokra,…
Bocsánat, ez saját megállapítás, vagy paravános tudományos kísérletekkel igazolt?
Űdv.
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 09:23

@vegyati (23761):
Aura 3 változatban látható. A harcos, szélsőbalos alkatúak az Aurórát látják, a kapzsik az Aurumot, a sorozatfüggők meg az Iz-aurát. :)
Hát ez az írás, nagyon jó. Rég hallottam ilyen jó szójátékot adott témában, pláne ellentábortól, ha nem védett, slussz poénnak biztos elsütöm.

Nagyon szellemes.

Üdv.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 10:11

Aki sajnálja az időt, és pénzt a tanulásra, az nem számol a tudatlanság költségeivel! ;)
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.09. 12:19

@osamuka (23833):
Az AURAban sokkal korábban felismerhető egy elváltozás, mint ahogyan az a fizikai testben betegségként, fájdalomként megjelenne.

Épp ezért érdemes az AURÁT tisztán és feltöltve tartani, mert ez egy "védőháló"-ként működik a fizikai test számára...
Azonkívül, ez pontosan így van!!
Igen védőháló, de nem olyan értelemben ahogy te gondolod. Ez a háló, az aura pucoló embereknek a zsebében lévő pénzt védi, és gyarapítja. :) Azt nem kétlem hogy ilyen szempontból hatásos, hisz amíg emberi butaság létezik, addig ez mindig hatásos mechanizmus lesz pénzt kicsalni másokból. :)

Samuka, befizetsz hozzám egy agysejtevő szörny űzésre?
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.09. 13:07

@OktondiJóska (23864):
Kedves oktondijoska
Ha figyelmesen olvasod az írásokat én úgy érzem. ezen a szinten mind a két tábor túl van.
Ha tévedek akkor megkérnélek egy picit emelj ezen a szinten.Ezt azért megkérdezem ? ezt Te hogy érted?
Samuka, befizetsz hozzám egy agysejtevő szörny űzésre?
jobbról balra tevő, elölről hátra tevő, vagy csak úgy céltalanul rakosgató szörnyről van szó?
Arról viszont szívesen beszélek veled amiben hasonló a véleményünk.
Én is hallottam, hogy Albert Einstein az összes szabad idejét az internet kávézóban töltötte,
amíg rájött arra az igazságra amit az aláírásodban említesz. De mivel egy rendkívüli elme volt egy nap alatt megírta a relativitás elméletét.
Üdv.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Aura

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.09. 13:16

@repair (23854):

repair írta:ha nem védett, slussz poénnak biztos elsütöm
Bárhol, bármikor.

"Nagyon szellemes." Ugye ezt nem szó szerint értetted? ;)

OFF
kössz
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 14:02

@vegyati (23871):
Pedig szó szerint értendő, és persze ki kell javítani 4-re, mert van egy pár látó is a földön! Igen kevés!
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Aura

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.09. 14:21

@osamuka (23876):

Hogy van ez? Az aurának köze van a szellemekhez? Ez az elmélet olyan, mint "Fót hátán a folt". 8-) ;)
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.09. 15:26

@repair (23868):

Úgy értem hogy az aura tisztítás, és az én kitalált agysejtevő szörnyecske irtásom közt semmi különbség nincs. Mindkettő kitaláció, baromság. Egyikre sincs bizonyíték, csak az aura hívőknek nagyobb a tábora ugye.
Az ilyeneket gondolkodó ember nem tud komolyan venni h aura tisztítás... Annyira szánalmasan látványosan pénzhajhászok az ilyen oldalak amiket korábban linkelt Gyuszi, h már nekem kellemetlen hogy bedőlnek neki ennyien.

Érzem a szavaidban h nem veszed komolyan az agysejtevő szörny irtásomat, miért tűnik ez neked nagyobb hülyeségnek mint az aura tisztítás? De a játék kedvéért csinálhatunk olyat is, h cáfold meg azt hogy nem létezik agysejtevő szörny! Hátha így görbetükröt tartva az aura hívők elé, néhányan észbe kapnak, h mi mellett is kardoznak igazából. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára OktondiJóska 2011.08.09. 15:34-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.08.09. 15:27

@osamuka (23857):
osamuka írta:Aki sajnálja az időt, és pénzt a tanulásra, az nem számol a tudatlanság költségeivel! ;)
"Aki sajnálja az időt, és pénzt a tanulásra, az nem számol a tudatlanság költségeivel!"

Jé,egy aforizma!

Ilyet én is tudok:

Óvakodj azoktól, akik nem létező dolgot próbálnak neked eladni!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 16:16

:!: Ennyire borzalmasan ragaszkodni az anyaghoz, mint azt Ti, szkeptikusok teszitek talán szerintem egy újabb civilszervezet megalapítását előlegezheti meg a számotokra.
:idea: Lehetne a neve: ANYAGIAS SZKEPTIKUSOK AURAELLENES REFORMKLUBJA - ASZAR (a rövidítésért elnézést, de így adja ki) :oops: .

Szégyen ide, szégyen oda :oops: , sajnos be kell ismernem, hogy felesleges időpocsékolás Veletek vitatkozni, hiszen a legjobb forrást is kigúnyoljátok és a hátatok mögé dobjátok.

Nem vagytok képesek többet megtanulni és többet látni a "tudománynál", amely az Anyatermészettel és az Univerzumi Igazsággal kikezdett és mostanság sajnos már ennek issza minden Földlakó a levét... :(

Csökkenő - a javulásban és emberiesebb hozzáállásban még mindig bízva - tisztelettel : Gyuszi

ui: Előre is köszönöm a gúnyos reakciókat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.09. 20:06-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Aura

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.08.09. 17:25

@Gyuszi (23887):

No,nézzük csak!

Az általad reklámozott "termék" működését nem vagy hajlandó(képes) bebizonyítani.
Ennek ellenére szép kis hasznot zsebelsz be a hiszékeny ill.tanulatlan emberektől,úgy látszik az auralátás képessége az erkölcsi érzék tompulásával jár együtt.
Az "Anyatermészet" működéséről egy nyolcadikos kamasz is többet tud ,mint ti.
Az "Univerzumi Igazság" kitétel remekül illik úgy egy középkori szemfényvesztő,mint egy modern kori szélhámos szájába.

Soha nem volt tisztelettel: lorenz
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.09. 17:46

@Gyuszi (23887):

Ez az anyag duma már nagyon lejárt Gyuszi, és már nem is igazán aktuális. :) Bár személyesen nem ismerek itt senkit a fórumról, de megmerem kockáztatni hogy a jelenlévő szkeptikusok nagy része az anyag részecskéiről nem a "The Secret c." féle filmekben hallott... - Veled, és az ilyen olyan hívőkkel szemben már mindenki tisztában vele, hogy a részecskéket a tudósok nem mint kis "fémgolyókat" képzelik el. A mai tudománynak már olyan ismeretei vannak az anyagról, h földre ülnél ha csak vázlataiban megtudnád érteni.

Az általad közölt források nem hitelesek, az érveid nem érvek, csak áltudományoskodni próbáló ezo halandzsa, illetve ócska szolgáltatási reklámok... Nem lehet h valójában azt láttad be, hogy nem jó helyen árulod a portékád? Mert akkor jó nyomon jársz!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Aura

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.09. 18:49

@OktondiJóska (23883):
osamuka írta:
Aki sajnálja az időt, és pénzt a tanulásra, az nem számol a tudatlanság költségeivel!
Hát igen, egy jobb természettudományos egyetem elég drága mulatság, de legalább megéri, h az embert odafigyel. 9990 Ft-ért meg még mindig nem ígérik, hogy bármit is látni fogok az aurából.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 20:07

@lorenz (23889):

Nézd meg a honlapot, ott van a bizonyíték.... :)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 20:14

@OktondiJóska (23891):

"A mai tudománynak már olyan ismeretei vannak az anyagról, h földre ülnél ha csak vázlataiban megtudnád érteni."

Hát igen, félelmetes, amit tud a tudomány!
Azért fél a tudomány a földrengésektől, szökőáraktól, árvizektől, földcsuszamlásoktól, erdőtüzektől és minden természeti katasztrófától, ami sújt mindnyájunkat.
Gondolkodj el azon, hogy mit írsz, mert az önteltségnek is van határa kedves Jóska!
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Aura

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.09. 20:20

@Gyuszi (23887):
Ennyire borzalmasan ragaszkodni az anyaghoz
Miért rád talán nem hat a gravitáció? :mrgreen:
Egyébként a bizonyítékok amik itt elengedhetetlenek ahhoz, hogy valósnak legyen elfogadva egy jelenség. Ez egyébként nem feltétlenül anyagi bizonyíték például egy gondolkodási/szellemi mechanizmus sem anyagi.
Lehetne a neve: ANYAGIAS SZKEPTIKUSOK AURA REFORMKLUBJA - ASZAR (a rövidítésért elnézést, de így adja ki)
Ha már gúnyolódni akarsz, akkor próbáld meg úgy, hogy találjon és legyen benne humor is.
Szégyen ide, szégyen oda, sajnos be kell ismernem, hogy felesleges időpocsékolás Veletek vitatkozni, hiszen a legjobb forrást is kigúnyoljátok és a hátatok mögé dobjátok.
Megsütheted a forrásaidat, ha bizonyíték ott sincs az állításaidra.
tisztelettel :
Szvsz, jobb lenne, ha kihagynád azokat a tiszteletköröket, amiket amúgy is semmibe veszel.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Aura

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.09. 20:27

@Gyuszi (23898):
Nézd meg a honlapot, ott van a bizonyíték....
Csak a félreértés elkerülése végett jó lenne, ha leírnád mit is értesz elfogadható bizonyíték alatt.
Azért fél a tudomány a földrengésektől, szökőáraktól, árvizektől, földcsuszamlásoktól, erdőtüzektől és minden természeti katasztrófától, ami sújt mindnyájunkat.
Hogyne. A nap meg fél a sötéttől, ezért nem mer éjszaka sütni... :mrgreen:
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 20:53

@OktondiJóska (23891):
"mindenki tisztában vele, hogy a részecskéket a tudósok nem mint kis "fémgolyókat" képzelik el. A mai tudománynak már olyan ismeretei vannak az anyagról, h földre ülnél ha csak vázlataiban megtudnád érteni."
Első olyan hozzászólásod, ami tetszik, mert van benne értelem, sőt!!!
Ismerem a CERN kutatásait, amennyire érdekel! Bár már az Isteni titok határát súrolják, amit az anyagról tudnak, de soha nem fogják megtudni, mert nincs engedélyezve! Ezt már több civilizáció elérte, de nekik sem sikerült,sőt, a teremtés után, történtek hasonló próbálkozások, de az is balul ütött ki! Erről többet nem írok, ezzel kell beérned.
Felesleges lenne, mert nem értenéd(unom az ócsárolásotokat), azonkívül, amennyiben eltávozik a lelked a testedből (mert Neked is van), meg fogsz tudni MINDENT!!! ;)
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Aura

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.08.09. 21:10

@Gyuszi (23899):
Hát igen, félelmetes, amit tud a tudomány!
Azért fél a tudomány a földrengésektől, szökőáraktól, árvizektől, földcsuszamlásoktól, erdőtüzektől és minden természeti katasztrófától, ami sújt mindnyájunkat.
Szóval szerinted jobb lenne ha nem is lenne tudomány ami vizsgálja ezeket? A tudományban az a szép, h nem tartja magát mindentudónak (a mindenféle dologban hívőkkel szemben). Egyébként amíg nem telepatikusan közvetíted nekem a gondolataid, hanem az ócska tudományos technika révén (számítógép, internet) addig szerintem kár is belemenni ezekbe a dolgokba.

Folyton úgy beszéltek a tudományról mint valami mumusról, aztán az áltudományos hírcsatornákon beszerzett információitok révén próbáltok tudományos köntöst adni a kitalációitoknak. (aura)

Légy szíves vezesd oda balga tekintetem az általad linkelt oldalon a bizonyítékra, ergo másold már ide kérlek azokat a megdönthetetlen bizonyító sorokat amelyet bizonyítéknak vélsz. Nézegettem az oldalt, de hülyeségeken, átverésen, pénzhajhászáson kívül mást nem találtam!
Osamuka írta:Erről többet nem írok, ezzel kell beérned.
Ne tedd ezt velem Mester, taníts! :)

(először egyébként csak tucat röhögős smiley-t akartam neked írni)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 21:13

@OktondiJóska (23909):
"telepatikusan közvetíted nekem a gondolataid,"
Tudod venni? Csak nem??? :)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 22:43

@osamuka (23910):

Talán mégis csak jobb lesz csendben maradni ezen a fórumon, és hagyni, hogy bolondnak nézzenek, mint megszólalni, és minden kétséget eloszlatni efelől.

osamuka, Te ezt a dillemát hogy látod?

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.10. 01:02

@Gyuszi (23920):
Kedves Gyuszi!
Van igazságod, de ezt a fórumot sokan olvassák, és túl egyoldalú lenne, ha csak azok mondanak véleményt pl. az auráról, Istenről, egészségmegőrző készülékekről, akik azt hiszik, hogy könyvekből mindent meg lehet tanulni!
A jelenlegi földi tudomány, már olyan mélységekben van, ami szinte érinti az Isteni titkot, de a jelenlegi műszerekkel nem mérhető dolgokról, nem vesz tudomást. Ez valahol súlyos hiba! Az aura is mérhető, csak nem mindenkinek. Az emberben is 3 energia rendszer van, mégis csak az idegpályákkal foglalkoznak, mert a másik kettőt nem látják. Persze vannak kivételek, de azok itt, ritkán írogatnak. A kétségeiket, úgy sem tudjuk eloszlatni, mert kétségek között élnek! Lásd kvantumfizika! ősrobbanás! stb. Csupa feltevés, alig van bizonyíték! Legalábbis Nekik! Azonkívül ezek a dolgok, mindig is a "hermetikus tudományok" közé tartoztak, nem volt publikus a népnek.
Lásd: Tabula smaragdina, Egyiptomi halottas könyv. Itt leírva, úgysem lehet bizonyítani semmit, nem is ez a cél, hanem az, hogy ne tagadják, azt amit nem tudnak!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.10. 07:53

@osamuka (23927):

Kedves osamuka!

Köszönöm a tárgyilagos választ!
Én az ezoterikus beállítottságomat a magyar példaképek közül Hamvas Bélának, Weöres Sándornak, Szepes Máriának, Müller Péternek, Szabó Juditnak és Balogh Bélának köszönhetem, akik jó pár évvel ezelőtt "felnyitották" a szemem.
Szeretem nagyon Rüdiger Dahlke, Thorwald Dehfelsen, Kurt Tepperwein, Barbara Ann Brennan, Josef Murphy és Drunvalo Melchizedek tanításait és logikus eszmefuttatésait is.

A gyakorlatban pedig megtapasztalva az ezoterikus tanítást, meggyőződésem, hogy az ISTENI TITOK megismerésében ez az egyedüli járható út, hiszen a valássokkal ellentétben a Teremtőtől nem félni kell, hanem követni Őt a teremtő munkában és minden nap a haláltudattal a mostnak élve tisztességesen dolgozni és az elesetteket segítve élni.

Tisztelettel: Gyuszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.10. 08:28-kor.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Aura

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.10. 08:26

@osamuka (23927):
Az aura is mérhető, csak nem mindenkinek.
És szokás szerint csak a hívők képesek "kimérni" és ők is csak akkor, amikor nincsenek "gonosz" szkeptikusok a közelben.
Van igazságod, de ezt a fórumot sokan olvassák, és túl egyoldalú lenne, ha csak azok mondanak véleményt pl. az auráról, Istenről, egészségmegőrző készülékekről, akik azt hiszik, hogy könyvekből mindent meg lehet tanulni!
Nahát, szóval a teljes ezo irodalom csalás. Persze nem ez a meglepetés, hanem az, hogy te is ezt gondolod. :D
Azonkívül ezek a dolgok, mindig is a "hermetikus tudományok" közé tartoztak, nem volt publikus a népnek.
Publikusak. Csak rengeteg időt és fáradságot igényel a megértésük.
Itt leírva, úgysem lehet bizonyítani semmit, nem is ez a cél, hanem az, hogy ne tagadják, azt amit nem tudnak!
Lehet bizonyítani, ha létezik bizonyíték. Ha nem létezik bizonyíték, akkor pedig tetszőleges alkalommal leírhatod, de attól sem lesz elfogadhatóbb.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Aura

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.10. 08:32

@Gyuszi (23931):
A gyakorlatban pedig megtapasztalva az ezoterikus tanítást, meggyőződésem, hogy az ISTENI TITOK megismerésében ez az egyedüli járható út, hiszen a valássokkal ellentétben a Teremtőtől nem félni kell, hanem követni a teremtő munkában és minden nap a mostnak élve tisztességesen dolgozni és az elesetteket segítve élni.
Cukormázas tevetakony...
Legalább olyat írjál le, aminek van köze a valósághoz. A sárkányfűárusítás, az aura szidolozási tanfolyam és tetszőleges ezo-s szemfényvesztés X csillió HUF+ÁFA áron nem nevezhető sem tisztességes munkának, sem az elesetteken segítésnek.
A termtőről/teremtőkröl meg van külön fórum, ahol lehet nekiállni bizonyítani a létezését/létezésüket...
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Aura

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.10. 09:00

@Caspi (23932):
"Nahát, szóval a teljes ezo irodalom csalás. Persze nem ez a meglepetés, hanem az, hogy te is ezt gondolod. :D "
Mondasz valamit, a nagy része mindenképpen!
"Publikusak. Csak rengeteg időt és fáradságot igényel a megértésük."
Mondasz megint valamit, csak most nem jót, ugyanis a gnózis nélkül nem érthetők! Idővel meg fáradsággal nem lesz tudása senkinek, legfeljebb ismerete, az meg nagyon kevés!!
"létezik bizonyíték."
Nézd meg a filmet az osztályról, annál jobb bizonyíték, nem tehető fel!
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.10. 09:01

@vegyati (23871):
"Nagyon szellemes." Ugye ezt nem szó szerint értetted?
Most viszont a második kérdéssel bevittél az erdőbe. Vagy még egy jó poén?de itt és most ez is -ül-
Biztosíthatlak, hogy semmi irónia nincs benne. Még este is nevettem rajta mikor eszembe jutott.
Ami jó az jó!
Üdv.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Aura

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.10. 09:10

@Caspi (23933):

A megtapasztalás más, magasabb dimenziókban is létezik, mint amilyenben Te és a többi szkeptikus él.
Nem hinném, hogy nekünk (gondolok itt osamukára, repairra, anonimuszra, cseppkőre és a többi ezoterikus beállítottságú fórumozóra) lenne a feladatunk átformálni Benneteket és felemelni egy picit magasabbra, hogy értelmesebben éljetek.

A lelki értékekre mindenkinek saját magának kell rájönnie, hiszen a világ csak belülről változhat meg... :)

Szép napot!
0 x

Avatar
repair
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2011.04.15. 09:37

Aura

Hozzászólás Szerző: repair » 2011.08.10. 09:16

@Szilágyi András (23687):
Nincs olyan, hogy "Schumann hullám elmélet".
Schumann-hullámok vannak, mérhetőek, kimutathatóak, ez egy tény. A Föld légkörében mint üregrezonátorban a villámtevékenység által keltett hullámok. Az elmélet hozzá az elektromágneses hullámok elmélete és a meteorológia
Valóban a Schumann hullám elmélet nem pontos definíció, legalább annyira nem mint a parafenomén képesség meghatározása, de most ez nem is lényeges.

Valóban van üreg rezonátor, de az is a feltaláló nevét viseli amely egész földünket betakarja a és a felszínén is mérhető – EM – hullám. Tehát rezgés.

Itt kérdezem ? - mégis mi az amiért nem fogadod el a minden rezeg meghatározást-?


Itt válaszolok vaskalaposnak is: Nagy valószínűség szerint tehát, nem kör. nem inga , és nem is transzverzális hullámokról van szó.

Ezáltal ezzel a rezgésszámmal kénytelenek élni az emlősök is a Földön.
De mivel nem mindenki képes felfogni, hogy nem a fény sebesség a legnagyobb, így evvel számolnak és így azt mondják a 40 000 kilométeres felszínét, egy másodperc alatt 7-10-szer futnak el egy adott hely fölött. Számomra az most nem is érdekes, hogy 7-10, vagy 7-13 A lényeg hogy futkározik és minden rezeg. Nem érdekel hogy az alapfreki mennyi egybe esik e az alfa hullámmal, vagy se a lényeg, hogy elismerten létezik.

Mivel ezek az elektromágneses terek nemcsak szervezetünk belsejére korlátozódnak, hanem biotereink ki is sugárzódnak és kölcsönhatnak a külső EM terekkel, ezért életünket képesek összekötni más élőlények hasonló tereivel és kozmikus erőterekkel.
A NASA is felhasználja ezeket a hullámokat.

Természetesen mondhatod erre, hablaty akkor viszont világos, az egész vita maximálisan szubjektív megítélés.
Üdv.
0 x

Válasz küldése