Szerelmi kötés két ember között

Aura, szellem, angyal, karma, számmisztika, radiesztézia
Kremeske

Szerelmi kötés két ember között (91909)

HozzászólásSzerző: Kremeske » 2017.09.03. 11:28

Sziasztok
Sok embert érdekel a szerelmi kötés. Sajnos nagyon sok ember kihasznalja a másik felet.
Kíváncsi vagyok ki az akinek sikerült és nem vonzott rossz karmát. Várom az észrevételeket.

idegen

Szerelmi kötés két ember között (91926)

HozzászólásSzerző: idegen » 2017.09.03. 22:38

Sürgősen felejtsd el.ez még viccnek is rossz.

piciloo

Szerelmi kötés két ember között (91951)

HozzászólásSzerző: piciloo » 2017.09.05. 19:03

Gondolom most azt várod, hogy ki legyenek borulva a kérdéseden.

pierredelacroix

Szerelmi kötés két ember között (91952)

HozzászólásSzerző: pierredelacroix » 2017.09.05. 21:26

Nézd, ahol mindkettőben hisznek, minden esetben rossz karmát hoz magával. Bár ezeknél a modern New Ages izéknél soha sem lehet tudni (mert mindig szemezgetnek, és csak azokat a dolgokat válogatják ki, amelyek számukra kedvesek. Még csak az sem menti őket, hogy legalább valamilyen kellemetlenséget is felvállalnak - mint mondjuk a cölibátust, vagy az absztinenciát - hanem bemagyarázzák a világképükbe, hogy már itt életükbe mekkora felkent kiválasztottak. Plusz még a régiségük sem menti őket, mert akármilyen ősi tudásra hivatkoznak, az valójában a történelem szemetéből való válogatás. Ha csak érintőlegesen tisztában lennél, hogy mégis mi az a karma és a "szerelmi kötés" - azt nem kívánom, hogy indológiával vagy akár mondjuk általában népi varázslással foglalkozz - fel sem merülne benned, hogy ilyen kérdést feltegyél.)
Másnak meg nekem meg ez olyan kérdés, hogy a pí-víz gyógyítja-e az abszintizmust egy hipochondernél, vagy hogy a Télapó legyőzne-e Batmant. (Szerintem igen, :P ) Vagyis egy nem létező dolog egy másik nemlétező dolog jelenléte miatt okoz egy nemlétező dolgot.
(Csak ennyit akartam írni, bocsi)

idegen

Szerelmi kötés két ember között (91953)

HozzászólásSzerző: idegen » 2017.09.06. 23:05

Jól mondod!
Az a lényeg hogy hisznek...és nem tudnak!(semmit)
De a Télapó hamarosan legyőzi a Jézuskát és a kóró mégis ringatja a kismadarat.
...vagy mégsem?
:P

Vissza: “Ezotéria”