Mágia

Aura, szellem, angyal, karma, számmisztika, radiesztézia
attka
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.10.04. 13:14

Mágia

Hozzászólás Szerző: attka » 2018.10.04. 13:17

Érdekelne mindenki véleménye ki mit gondol róla. Kinek mi a tapasztalata fehér vagy fekete mágia terén.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.04. 22:32

Baromság.
0 x

attka
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.10.04. 13:14

Mágia

Hozzászólás Szerző: attka » 2018.10.08. 15:07

Nem lehet baromság. Úgy fogalmaznék nem hiszek benne
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.09. 12:08

Öhm, szerintem tisztázd előbb, hogy mit értesz mágia alatt. Ha azt, ami nem a mai tudományos-technikai világnézeten alapul, akkor egyetértek idegen igen velős megfogalmazásával. (Fontos Mj.: a mágia nem csak a tudománnyal áll szemben, hanem - és elsődlegesen - a vallásos-"racionális" világképpel. Évszázadokig e kettő között zajlott a harc. Racionalitás alatt azt kell érteni, hogy ha nem tartod be a böjtöt egyszer, akkor a megveszteghetetlen Legfőbb Bíró 10 év tisztítótűzre/örök szenvedésre a pokolban fog ítélni halálod után. És ezen nem fog változtatni, ha elmormolod féllábon állva a Sator arepo-t háromszor...) Másrészt viszont a mágia fogalmába beletartozott - elsősorban úgy több száz évvel ezelőtt - sok olyan jelenség/módszer/elméleti hozzáállás, amelyet adaptált a mai tudományos gondolkodás (alkímia-kémia, evolúció stb. vagy hogy a természet/saját testének működését az ember tud, korai gőzgépek, papír-porcelán stb.), illetve amelyeket hatásosságát később tudományosan sikerült igazolni. Ez utóbbiak valószínűleg a véletlen művei vagy hibás gondolkodással sikerült egy jó eredményre eljutni (például: végül is ólomból lehet aranyat csinálni vagy a "zombik" léte: autista/szellemileg nem épp emberek, akiket akár "mesterségegesen" mérgekkel-rituálékkal hoztak létre)
Hogy egy példát hozzak: a vas-kovácsolásnak sok kultúrában "mágikus" szerepe volt, amelyet tabuk, tilalmak és kvázi-vallásos cselekedetek uraltak. (például Izlandon a kereszténység elterjedése után a papok többsége kovácsműhellyel kereste a kenyerét. A nép viszont varázslónak tartotta őket. Így - a hagyományos felfogás szerint - a katolikus pap - a reformáció után is! - egyszerre egy vallási személy, mágus és kovács is. A három szerepet pedig nem tudod elválasztani egymástól...)
0 x


Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Mágia

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.10.09. 22:17

Azért vannak érdekes dolgok, például érdemes elovasni Benedek István Mandragóra című könyeit Tibetről vagy Indiáról. De a szentek élete is érdekes például Copertinói Szent Józsefé aki rendszeresen a föld felett lebegett vagy repült, aminek rengeteg szemtanúja volt. Az inkvizíció perbe is fogta, de nem tudtak csalást rábizonyítani.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.09. 23:20

Morcos írta:
2018.10.09. 22:17
rengeteg szemtanúja volt
Messziről jött ember azt mond amit akar.A "szemtanúk"már nem élnek,akiknek elmesélték azok már nem szemtanuk,de továbbmesélik...hívők mindíg lesznek.
Egy ma élő emberről is igen nehéz kideríteni,hogy tegnap mit mondott/csinált.
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.13. 16:16

idegen írta:
2018.10.09. 23:20
Messziről jött ember azt mond amit akar.A "szemtanúk"már nem élnek,akiknek elmesélték azok már nem szemtanuk,de továbbmesélik...hívők mindíg lesznek.
Egy ma élő emberről is igen nehéz kideríteni,hogy tegnap mit mondott/csinált.
Naaa, ez azért egy kicsit "erős": a sámánok "repüléséről" azért több adat is létezik (habár azt a mai fogalmaink szerint nem neveznénk annak), de másokról is jegyezték fel ezeket, köztük bűvészekről is. Inkább azt kellett volna írnod, hogy a megfigyelők számára úgy tűnt, mintha "repültek" (kulturális szempontjaik alapján így fogalmazták meg ezt) volna...de mégsem. (Megfelelő ruházattal és kis gyakorlással én és te is tudnánk úgy tenni, mintha repülnénk.) Gyakorlással vagy kellő pszichológiai ráhatás +fizikai állapot esetén (amelyre a "kulturális környezet" is rásegít - Copertinói Szent Józsefről például azt találtam, hogy rühellte a rákényszerített szerepet, mint "repülő szent"): Pedig lehet, hogy először csak lábujjhegyre állt, hogy elláson a tömeg fölött vagy elragadta a katarzis a vallásos/vagy nem vallásos/ énekek alapján, majd ebből lett "repülés" a szemtanúk szerint. Lásd a Brian élete, mint referencia...
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.13. 20:16

pierredelacroix írta:
2018.10.13. 16:16
Naaa, ez azért egy kicsit "erős": a sámánok "repüléséről" azért több adat is létezik (habár azt a mai fogalmaink szerint nem neveznénk annak),de másokról is jegyezték fel ezeket, köztük bűvészekről is.
Naaaa...akkor a mai fogalmaink szerint mégsem olyan erős! :) Igen mind bűvészek!
pierredelacroix írta:
2018.10.13. 16:16
Inkább azt kellett volna írnod, hogy a megfigyelők számára úgy tűnt, mintha "repültek" (kulturális szempontjaik alapján így fogalmazták meg ezt) volna...de mégsem.
Írhattam volna úgy is ahogy leírtad,de magyarul ez ugyanazt jelenti:Nem repültek csak úgy tűnt mintha...
Rátaláltál a lényegre amikor azt írtad:" kellő pszichológiai ráhatás +fizikai állapot esetén".
Ez már nem az egyszerű pszichológia.A mai legmagasabb szintre fejlesztett pszichológia nagyon összetett és bonyolult "háló".
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.16. 11:48

idegen
Azt hiszem félreértetted: A korban ők ezt repülésnek hívták, amit manapság már nem tekintünk (általában: "repülés"-nek nevezzük azért manapság bizonyos pszichedelikus élményeket is) annak. Amikor te és attka/Morcos arról vitatkoztok, hogy repültek/nem repültek, akkor alapvető félreértésben vagytok: például az ókori görög nyelvben az ég színére a "zöld" szóval utaltak (egyúttal viszont így nevezték meg a növények színét is, tehát nem arról van szó, hogy később megváltozott a jelentése). Mivel pedig tudjuk, hogy Görögországban vajmi ritka jelenség a zöld ég, illetve nincs tudomásunk róla, hogy az egész ókori görögség egyfajta különleges színtévesztésben szenvedett volna, ők ilyennek látták az eget. Ekkor el kell fogadnunk, hogy ők bizony zöldnek látták az eget (de csak ennyit). Attka és Morcos viszont azt akarja bizonyítani, hogy tényleg zöld még most is az ég, te meg lemész az ő szintjükre azzal, hogy azt bizonygatod, hogy bizony, soha nem volt zöld az ég (lerántanak az ő szintjükre). Pedig a lényeg csak az, hogy az ókori görögök számára az ég zöld volt (nekünk meg nem, de ez így van rendjén. Ha irodalmi fordítást csinálunk, nyugodtan írhatjuk, hogy "kék ég alatt hajóztak", de ha tudományosan értékelhetőek akarunk lenni, akkor azt bizony azt "zöldnek" kell tekintenünk. Mert ha nem vesszük figyelembe a kulturális percepciójukat, akkor elég nagy hülyeségek fognak tudni kijönni belőle. Ami nem neked fog használni, hanem attka/Morcos alá fogja adni a lovat.).
https://www.nyest.hu/hirek/mitol-szines
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.16. 12:04

Hogy a topic témájánál maradjak (pedig talán érthetőbb lenne a korábbi hozzászólásom, ha csak megemlítem, hogy a Bibliát tanulmányozva anélkül a történelmi-társadalmi és kulturális közeg nélkül, amelyben keletkezett - attól eltekintve, hogy megengedem, filozófiailag megfogalmazhat tartósabb elemeket is - milyen tévutakra vezethet elég sok embert), a fekete mágia egy értelmetlen kategória (és attka gondolom csak a keresztény értelemben vett nigromancia-ra gondol), és ez már hülye kérdésfeltevés, már mielőtt válaszolnánk arra, hogy létezik-e mágia: Hiszen vannak szibériai népek, amelyeknél a fekete mágia csak a "fehér mágia" rontott formája - vagyis félresikerült varázslatok jelzője vagy a még nem elég tapasztalt, esetleg erejükben elbizakodott, sámánok tevékenységét illetik ezzel a jelzővel. Vagy - szintén - más szibériai népeknél és egyes nyelvrokonaiknál, a fekete sámán az Alvilággal tart - a szokásosnál nagyobb - kapcsolatot. Ezt pedig a Földközi-tengeri - amelyen nagyrészt a keresztény/zsidó/muszlim misztikus értelmezés is alapszik - hagyomány a nekromanciához sorolja. Amely - az utóbbira jellemző szigorú, a korai tudományos gondolkodás által is átvett, lásd: Linné - kategorikus gondolkodás szigorúan elkülönít a nigromanciától, amely a démonokkal/Pokollal való kapcsolatot illeti. Persze a (jog)gyakorlatban nem vontak mindig ilyen szigorú határt a kettő között. Vagy arra - a már talán száz éves - múltra visszatekintő gondolkodásra gondol, amely - főleg a szerepjátékoknak köszönhetően elterjedt - szerint a feketemágia a "támadómágia". (Ez utóbbi esetben azt javaslom, hogy vannak erre jobban szakosodott fórumok és világleírások, amelyekben gyorsabban választ kap a kérdésére).
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.16. 12:08

Egyébként rajzvizsgára középiskolában én vudubábut csináltam... :P Bár szerintem ez képzőművészet, és nem mágia. :D (Ez utóbbi meg sem fordult a fejemben, csak érdekesnek találtam az ötletet. Erről jut eszembe egy Ráth-Végh, megjegyzés, amely szerint a feketemise egy hindunak csak kulturális érdekesség lehet, de semmi egyéb. Miközben - ha vallásos - neki is megvannak a maga rítusai és fekete/fehér mágiája, amelyben hisz.)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.16. 22:19

Értem amit mondasz,csak bosszantó dolog ez a fajta "vakhit".Nem lovat akartam alájuk adni,csak egyszerűen más nézőpontból megmutatni azt amit ők zöldnek/kéknek látnak.Hagyom inkább mert széllel szemben nehéz a Temzébe pisálni.
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.17. 13:47

idegen írta:
2018.10.16. 22:19
Értem amit mondasz,csak bosszantó dolog ez a fajta "vakhit"
OFF
Tudom, hogy mit érzel: egyszer próbáltam meg egy hasonló - mint kiderült, futóbolond - alakhoz érdeklődve hozzáállni, aztán rögtön le lettem autistázva, mert mertem megnézni, hogy miket irkál össze, nem csak leesett állal dícsértem. (mer' szótárt csak beteg ember olvas - de akkor ő mi, mikor csak azt írogat? Egyébként agymenése - az eredeti szerző feltüntetése nélkül, amelyet én rosszindulatúan a származásának és nemének tulajdonítok - azóta a pár év alatt egész szép karriert futott be bizonyos alternatív körökben. Legalábbis amiatt, hogy a Chemtrail-rajongók csoportja rendszeresen szemlézni szokta ezeket.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
alagi
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:09

Mágia

Hozzászólás Szerző: alagi » 2018.10.17. 15:07

pierredelacroix írta:
2018.10.16. 11:48
ókori görög nyelvben az ég színére a "zöld" szóval utaltak (egyúttal viszont így nevezték meg a növények színét is, tehát nem arról van szó, hogy később megváltozott a jelentése). Mivel pedig tudjuk, hogy Görögországban vajmi ritka jelenség a zöld ég, illetve nincs tudomásunk róla, hogy az egész ókori görögség egyfajta különleges színtévesztésben szenvedett volna, ők ilyennek látták az eget
Nem lattak zoldnek az eget, egyszeruen csak nem volt kulon szavuk a kekre meg a zoldre. Sok ilyen nyelv van manapsag is, peldaul a japan is ilyen.

https://en.wikipedia.org/wiki/Blue%E2%8 ... n_language
1 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.17. 15:40

alagi írta:
2018.10.17. 15:07
Nem lattak zoldnek az eget, egyszeruen csak nem volt kulon szavuk a kekre meg a zoldre.
Bocsi, de nem erről írtam??? (Hmm, soha nem tudom, hogy hogyan hangsúlyozzam a dolgokat, mert már így is egy elég hosszú bejegyzés volt.) Mindenesetre az legalább pontos, hogy az ókori görögök és a mai japánok nem zöld ég alatt élnek (tehát nincsen mágikus repülés), csak nem érzik - a köznapi nyelv szintjén - hogy a kettő szín között különbséget kell tenni (mint az angolok a piros és a vörös között: ha megkérdezel egy magyart, akkor le tudja rajzolni, míg ha angoltól "red"-et kérsz, akkor rajzolhat vöröset is.)??? Ezzel semmi gond, de ha egy magyar elkezdi magyarázni, hogy emiatt a japánok/görögök zöld ég alatt éltek/élnek (biztos gyíkemberek, azé'), az már hülyeség (pláne ha - az előző zárójeles bejegyzésemhez hasonló - ideológiát költ mellé). (A repülésből indultunk ki: a szent - ha tényleg csinált ilyet - "repült" a szemtanú tömeg interpretációja szerint, amely a későbbi szent esetében ellenkezett az őmaga véleményével is. Hja, hiszen ő maga nem akart szent lenni. Aztán jött a vizsgálat, rögzítették, hogy tényleg "repült". Ma meg - egyesek - azt állítják, hogy úgy repült, mint a repülőgép vagy a helikopter. Pedig a "repülés"-t jól lehet imitálni vagy eljátszani - és ehhez még csak kötél sem kell. Elegendő egy hosszú ruházat és bizonyos testi gyakorlatok, amelyeket lehet tudattalanul és tudatosan is elsajátítani. A későbbi szent esetében talán az előbbi a példa rá, amikor átszellemült a vallási szertartások alatt. Ki tudja, talán hozzásegített az "értelmezéshez" a korábbi - kereszténység előtti/népi - vallásos cselekmények és előadások emléke is. Utóbbira pedig a 19. században végigsöprő karizmatikus és spiritiszta mozgalmak, amelyeknél a "médiumok" tudatosan gyakorolták ezt. Persze akkor már sok racionális kételkedővel találkoztak - ennek köszönhetően jól tudjuk, hogy hogyan lehet elsajátítani ezeket a testtartásokat és utánozni szinte bárki által. Viszont a 20. századra nem véletlenül kopott ki ez a gyakorlat: ma már senkit sem nyűgöz le, hiszen ma már szinte mindenki ülhet repülőre...Ellenben a gyógyításos csodákkal, amelyek ma már nagyobb szerepet töltenek be ezeknek a szélhámosoknak a repertoárjában: hiszen egy ember biológiai működése - egy átlagos ember számára - nehezen érthető, és tényleg gyógyulnak meg emberek minden beavatkozás nélkül is akár...Ugyanígy koptak ki mára a "romolhatatlan holttestekről" szóló csodák is.)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.17. 22:17

Ez valami olyasmi mint vakoknak elmagyarázni a színeket.
pierredelacroix írta:
2018.10.17. 15:40
hiszen egy ember biológiai működése - egy átlagos ember számára - nehezen érthető, és tényleg gyógyulnak meg emberek minden beavatkozás nélkül is akár...
...beavatkozás nélkül van esély a gyógyulásra (is).
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.18. 11:21

Vagy a beavatkozás ellenére is... ;) (Hát, ma is sok olyat beszednek az emberek, amit nem kéne: most speciel a kalciumtabletta és a méhcsipés jut eszembe. Mj.: háziorvosom a - mükedvelö - méhész ismerösünknek máig azt irja fel.)
0 x

pierredelacroix
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2014.07.15. 19:56

Mágia

Hozzászólás Szerző: pierredelacroix » 2018.10.18. 17:36

idegen írta:
2018.10.17. 22:17
Ez valami olyasmi mint vakoknak elmagyarázni a színeket
Na, ja, de a vicc szerint a vak szeretné tudni, hogy mégis mi az a szín és nem csak azt hajtogatja, hogy nincsen szín és eddig is mindig megvolt jól színek nélkül, a többi tudós meg hazudik, hogy létezik ilyen (pl.: Trump és a "tudós érzék"). Míg a vicc úgy szól, hogy bemegy a boltba a vak és vizet kér. A boltos segítőkész, és ajánlja a friss tejet. "Hát az meg milyen?" - kérdi a vak. "Az egy fehér színű ital."- válaszol a boltos. "Áh, fehér színű. Már sokat meséltek róla, de milyen az a fehér szín?" A fehér...öhm...például a hattyú..," "Az meg milyen?" "Az egy madár és ilyen a nyaka."- mondja a boltos, majd megfogja a vak ember karját és meghajlítja S alakban." Ááá, akkor most már tudom, hogy milyen a tej."- jelenti ki elégedetten a vak ember. Vagy ott van még az a hindu tanmese (érdekes, mert a fenti vicc lényegében egyik távoli leszármazottja), amelyben vak emberek egy csoportja találkozik egy elefánttal, és mindegyikük más-más részét tapogatja meg (viszont a vakok királya és maguk a vakok sem kételkednek benne, hogy ilyen - ismeretlen szörnyeteg - létezik, hiszen kézzelfoghatóan tapasztalják jeleit. Nem akarják ráfogni mindenféle démonokra vagy a hangyákra, esetleg hogy ez bizonyítja a termodinamika nem létét...)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.10.18. 21:36

Viccen kívül is fogékonyabbak a valódi vakok a színekre,mint azok akik nem vakok,de vagy nem akarják vagy csak másképp akarják látni azt amit látnak...
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

Mágia

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2018.11.16. 18:50

Attka a mágia amit manapság gyakorolnak szélhámosság vagy valakinek a téveszmés játéka mert elhiszi azokat a gondolatokat is ami akkor jutott eszébe.- a gyertya vagy más tárgyak használata pedig csak díszlet hogy megbűvölhesse azt a személyt akinek eljátssza a színjátékot. Nem léteznek szellemek a valóságunk terében se angyalok sehol nincsenek, se ördög- a múltat ki lehet találni a jövővel együtt vagy sikerül vagy nem.
0 x

Nikcsi37
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.10.12. 13:47

Mágia

Hozzászólás Szerző: Nikcsi37 » 2019.10.12. 13:49

Sziasztok!

A saját tapasztalataimat szeretném megosztani veletek. Mint tudjátok minden ember életében vannak nagyon nehéz időszakok,elveszíted a párod, a munkahelyed, tönkremegy a házasságod és még sorolhatnám. Higgyétek el mindenre van megoldás,csak nem szabad elkeseredni. Velem nagyon sok rossz történt, elhagyott a párom,hibákat hibára halmoztam és nem tudtam hogy mindez miért velem történik meg. Évek óta ismerem Yardim Tarát, akihez bármikor bármilyen gonddal- problémával fordultam mindig segített. Mikor már azt hittem mindennek vége Ő megmutatta hogy nem, és szebbé,csodálatossá tette az életem. Van egy nagyon boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatom, és a világon az egyik legboldogabb ember vagyok. A családommal és a szeretteimmel minden a legjobbra fordult. Nemrégiben elveszítettem a munkámat,de nem keseredtem el. Felkerestem Tará-t és a segítségét kértem. Olyan munkahelyem lett amiről álmodni se mertem volna. Még csak az eszembe se jutott hogy jelentkezzek arra a helyre amit Tara megmondott nekem. De jelentkeztem,mert látta hogy ott fogok dolgozni, 3 nap múlva csörgött a telefonom hogy az enyém a munka. Gondolhatjátok mennyire nagyon boldog vagyok. Bátran ajánlom mindenkinek,bármilyen nehéz helyzetben is vagytok,higgyétek el van megoldás. Szerelmi kötés,oldás,lélektisztítás,rontás,rontás levétel és még sorolhatnám. Ne feledjétek,soha ne adjátok fel,hiszen van megoldás. Ő nem csaló,soha senkit nem ver át,nagyon korrekt és nagyon kedves. Én mindent neki köszönhetek,és tényleg csak ajánlani tudom. Az email cime:  **MODERÁLVA** 

Az előttem szóló emberkéhez csatlakozom,keressétek bátran,higgyétek el megéri.:):):) Szép napot kívánok mindenkinek.:)
0 x

Bogyo
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.10.12. 16:07

Mágia

Hozzászólás Szerző: Bogyo » 2019.10.12. 16:14

Yardim is közte volt az aki nekem nem csinált semmit! Csak a pénz kellett neki!
0 x

Bogyo
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.10.12. 16:07

Mágia

Hozzászólás Szerző: Bogyo » 2019.10.12. 16:17

Szerelmi kötés mit is jelent. Sokak számára veszélyes, nem hisz benne, túlságosan hisz benne, egy ideig. De az elmulik ha sorozatos csalódás éri. Ez mitől lehet? Annyira elkeseredett az ember hogy rosszul választ szakértőt, és bele esik az első félrevezető ember karmai közzé. Az nem elegendő, már annyira csalódott és elkeseredett, hogy tovább keresgél. Újabb félrevezetés és csalodasok, hada következik. Végül ott tart hogy már nincs az életének értelme. Közlöm hogy van! Én is ilyen helyzetben voltam éveken keresztül. Pénz éhes mágusok boszorkányok, jósok hadába ütköztem. Otthon készíthető hokusz pokuszt csinaltattak velem, én mint engedelmes kutya csináltam. Nem törődve azzal hogy az veszélyes lehet. Honnan is tudtam volna, hisz nem figyelmeztettek. Csak a pénzt küldjem és csináljam az itthoni feladatot. Otthon készíthető hokusz pokuszt ne csináljon senki!! Végül a sok feladat után ott tartottam, hogy vége az életemnek. Szerelmem nem jött vissza, pénzem is elfogyott. Barátnőm látta a romokban heverő életem, úgy segített Keresett nekem egy megfelelő lélek és élet tanácsadót. Az hozott helyre, úgy hogy tudtam döntéseket hozni és lassan vissza tértem az élet minden napjaihoz. Még az életem teljesen nem volt sínen. Hiszen nem volt parkapcsolatom. Régi szerelmet már feladtam és elengedtem Életem végéig maradjak magányos? Hisz nekem is jár a boldogság. Ajánlás útján eljutottam egy remek szakemberhez. Aki alá támasztotta hogy a régi szerelemnek nem lett volna jövője. Szerelmi kötések amit éveken keresztül csinaltattam egyik sem létezett, azaz jól atvertek. Viszont amit otthon vegeztettek velem hokusz pokuszt rosszul volt leirva, így az egész életem amiatt egy nagy gödör lett semmi több. Szakember helyre hozta azt amit más elcseszett. Szépen fokozatosan az életem kezdett helyre állni. Mikor készen álltam arra hogy új kapcsolatba kezdjek, akkor csinaltattam a szakemberrel szerelem bevonzó mágiát. Rövidesen az életembe lépett a nagy Ő. Újra érzem a boldogságot, élem a szerelmet. Ne kovessetek el azt a hibát amit én. Mert egy rosszul elvegzett otthoni szerelmi kötés, veszélyes lehet.

Valakinek tanácsra van szüksége az írjon nekem.  **MODERÁLVA** 
0 x

Dömper Ármánd
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.01.30. 19:49

Mágia

Hozzászólás Szerző: Dömper Ármánd » 2019.10.13. 22:13

Tehát, az otthoni hókuszpókuszok nem működtek, sőt a mágus még meg is erősíti, hogy a régi szerelmedet nem lehet visszavarázsolni.
Ajánlás útján eljutottam egy remek szakemberhez. Aki alátámasztotta hogy a régi szerelemnek nem lett volna jövője.
Én eddig azt hittem, a mágia pont arra jó, hogy megjavítja, amit más módon már nem tudunk megjavítani. Hát ilyen szűk látókörű vagyok én, de haladjunk.
Mikor készen álltam arra hogy új kapcsolatba kezdjek, akkor csinaltattam a szakemberrel szerelem bevonzó mágiát.
Magyarul a mágia akkor működik csak, amikor nincs is rá szükség. Ez tényleg minden pénzt megér.
1 x

Avatar
CsokiBoszi
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.07.30. 00:38

Mágia

Hozzászólás Szerző: CsokiBoszi » 2019.10.16. 06:50

Kedves Bogyó!

"Én is ilyen helyzetben voltam éveken keresztül..... Ajánlás útján eljutottam egy remek szakemberhez. Aki alá támasztotta hogy a régi szerelemnek nem lett volna jövője. "
Egy szerelmi kapcsolat mindig két emberen múlik. Ha egyik nem akarja, már nem lehet folytatni... Szóval jós nélkül is megmondható, hogy egy nem aktív, évek óta nem fennálló, (esetleg korábban is többször felbomló) kapcsolatnak nincs jövője.

"Mikor készen álltam arra hogy új kapcsolatba kezdjek, akkor csinaltattam a szakemberrel szerelem bevonzó mágiát." - írod. Magad vallod be, hogy jós nélkül is vágytál már a szerelemre, így nyilván nyitottabb voltál rá. - de ez is inkább a magányossági faktor és egyéb privát tényezők közrejátszása, meg, hogy az életben kezdtél jobban utánanézni a párkapcsolati lehetőségeknek. Szóval az életed jósok nélkül is változott volna, egész egyszerűen azért, mert a régi szerelmed végre elengedted és már igény volt benned a változásra és jobban figyeltél az új, kínálkozó alkalmakra, tehát tenni kezdtél a saját életedben a szerelemért.

Amúgy honnan veszed, hogy a sikeres "szerelmi kötés" létezik? Milyen bizonyítékokat találtál rá?

Meg miért van az, hogy bár ebben a szerelmi kötésekben roppantul hiszel évekig ide-oda mászkáltál és fizettél miattuk, de még csak a neten se kerestél rájuk? Hamarabb megtudtad volna, hogy nem léteznek.

Azt se értem miért gondolod, hogy esetleg nem vagyunk boldog, családos emberek. :D Ha meg mégse vagyunk szerinted akkor is, hány szkeptikus rohangál "szerelmi kötésért"?
0 x

Nikcsi37
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.10.12. 13:47

Mágia

Hozzászólás Szerző: Nikcsi37 » 2019.10.17. 10:23

Kedves Bogyó!
Először én szólok Tarának mit írtál róla,aztán elrendezitek egymás között!!!!!!!!!
0 x

Yardim Tara
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.10.17. 10:28

Mágia

Hozzászólás Szerző: Yardim Tara » 2019.10.17. 10:49

Sziasztok!

Tara vagyok. Igen jól látjátok!!! Nem mágus nem hókusz pókusz nem csaló és nem kuruzsló és nem varázsló! Egy egyszerű hús vér ember aki segít az embereknek!!!! Pont azoknak, akiket mások lehúznak/tak!!!!

Kedves Bogyó!

Rami az imént írt rám messengeren, hogy mi történt. Hogy boldogságában (ja Nikcsi asszem itt a neve) megosztja a történetét, és erre jöttél te!!!!

Itt nyilvánosan megkérlek írd ide be a rendes nevem ami a személyi igazolványomban van, a címem ahol élek, linkeld be a privát facebookom, írd be a telefonszámom, ami 21 éve ugyanaz!
Mert igen kedves szkeptikusok, akinek én SEGÍTEK (nem átverek) az tudja hol élek, tudja ki vagyok, ismerősöm facen, messengeren kommunikálunk vagy viberen kinek mi a jobb, személyesen dolgozunk, itt a családom körében az otthonomban az asztalomnál ülnek!!!!

Tehát kedves “bogyó” várom tisztelettel, amennyiben pedig csak vádaskodtál, akkor ismerd el, mert ha nem BECSÜLETES EMBERKÉNT én fogok feljelentést tenni ellened becsületsértésért és hitelrontásért (nem te leszel az első, hidd el a becsületem mindennél többet er) és ip cím alapján hidd el egy héten belül a rendőrségen fogsz csücsükélni és meg fogják kérdezni, hogy mikor hol mit dolgoztam veled, mit fizettél hogy fizettél, mit kellett tenned én mit segítettem, miben érzed magad átverve stb.

De ha csak azért írtad, hogy ismeretlenül eláztass, akkor legyen benned annyi gerinc, hogy elismered. Elég egy elnézést egy szóban itt, egy kommentben, mert ha törlöd a profilod, azt gondolva, hogy akkor ezzel elrendezted, akkor is feljelentelek, és az adataid ip cimed törölt felhasználóként is megvannak.

Szóval kérlek írd le nyilvánosan mindenem és hogy miben kérted a segítségem, és miben vertelek át, ja és írd le nyugodtan mit kellett csinálnod, mert ha valaki nem hókuszpókol az én vagyok!!!! És ha valakinèl nálam biztos nem lettél mentális roncs mert én addig bem is kötök senkit míg mentálisan nincs rendben újra a segítségemmel!!!

Elnézést kérek az oldal üzemeltetőitől és azoktól akik ezt a közjátékot végig kellett olvassák, de a becsületsértést bem tűröm, mikor a mindennapjaimaban SOKSZOR NULLA FORINTÉRT azon dolgozom hogy mások romokban heverô életén jobbítsak, lelküket megnyugtassam.

Aki ismer tudja, hogy milyen ember vagyok!

Tisztelettel: Tara

K
2 x

kovacsszandra
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.10.18. 17:28

Mágia

Hozzászólás Szerző: kovacsszandra » 2019.10.18. 17:32

https://hu.flatfy.com/Szia Tara! Köszönjük az őszinte szavakat. Ne is törődj a rosszindulatúakkal! :) Le a kalappal az előtt, amit csinálsz. Ismerek én is valakit, aki hasonló módszerekkel segít embereken, rendbe szedni az életüket, és tőlük tudom, hogy ez igenis nem baromság. Csak vannak, akiknek egyszerűbb, hogy lealázzák a másikat látatlanban... ahh, sose fogom megérteni. Megkeseredett, rosszindulatú emberek, akiknek szintén elkéne egy segítség. Ahogy mondtam, fel a fejjel, folytasd csak, mert bizonyára fantasztikus érzés, amikor javulást tudsz generálni mások lelkében!!
0 x

Dömper Ármánd
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.01.30. 19:49

Mágia

Hozzászólás Szerző: Dömper Ármánd » 2019.10.23. 21:43

Yardim Tara írta:
2019.10.17. 10:49
Tara vagyok. Igen jól látjátok!!! Nem mágus nem hókusz pókusz nem csaló és nem kuruzsló és nem varázsló! Egy egyszerű hús vér ember aki segít az embereknek!!!! Pont azoknak, akiket mások lehúznak/tak!!!!
Fentebb Nikcsi37 konkrétan azt írja, ha jól értelmezem veled kapcsolatban: "Szerelmi kötés,oldás,lélektisztítás,rontás,rontás levétel és még sorolhatnám."

Ez pontosan mi, ha nem varázslás?
0 x

Nikcsi37
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.10.12. 13:47

Mágia

Hozzászólás Szerző: Nikcsi37 » 2019.10.29. 11:39

Varázslók nem léteznek!!!! Tara segítő, és azt amit a csaj irt azok varázslások!!! De az kamu volt! Tara úgy tudom már megtette a szükséges lépéseket,múltkor valami ilyet mondott mikor voltam nála.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Mágia

Hozzászólás Szerző: idegen » 2019.10.30. 22:50

attka írta:
2018.10.08. 15:07
Nem lehet baromság. Úgy fogalmaznék nem hiszek benne
Akkor úgy fogalmazok:Nem hiszek benne mert baromság.
Így megfelel?
A vallás is baromság,a hit ebben vagy abban a nemlétező istenben/dologban...
Segítő sincs.Érdekek vannak.Az egyetlen feltételelek nélküli "segítő" a szülő-gyerek kapcsolatban létezik mint szülő.A többi az inkább lehúzó,vagy úgy is fogalmazhatnék hogy pszeudo/látszólagos segítség...
0 x

Avatar
CsokiBoszi
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.07.30. 00:38

Mágia

Hozzászólás Szerző: CsokiBoszi » 2019.11.14. 03:27

Kicsit Off:

Törölt nick néven 2019.10.12-én, míg Nikcsi371 nicken 2019.10.17-én a fent említett jós éltetése az Index Fórumán Jósolás témában:

https://forum.index.hu/Article/showArti ... &t=9181135

szövegmásolás.... hm, reklám tevékenység?
0 x

Válasz küldése