Tippek, trükkök a fórum használatához

Szabályzat, jogi nyilatkozat, javaslatok
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2014.11.22. 17:24

Válaszolás hozzászólás részletének idézésével, válaszolás több korábbi hozzászólásra egy hozzászólásban

A topik alján vagy tetején a "Válasz küldése" gombot megnyomva a hozzászólás-író oldalon találjuk magunkat. Ezen megtaláljuk a "TÉMA ÁTTEKINTÉSE" című részt, amelyet a jobb oldalon lévő "KINYITÁS" feliratra kattintva meg is növelhetünk. Itt a topik korábbi hozzászólásait látjuk, és ezeket könnyen idézhetjük.

Ha ebben a "TÉMA ÁTTEKINTÉSE" részben megjelenő hozzászólások bármelyikének az idézőjel (") gombjára kattintunk, az adott hozzászólás idézetként be fog másolódni az oldal tetején lévő hozzászólás-író mezőbe, amiben a hozzászólásunkat írjuk. Így könnyedén válaszolhatunk több korábbi hozzászólásra is, azokat sorban beidézve.

Ugyanitt, ha egy adott hozzászólásnak csak egy részét akarjuk idézni, vagy több részletben szeretnénk idézni a hozzászólást, akkor az egér mutatójával jelöljük ki az idézni kívánt részt, s ezután kattintsunk az idézőjel gombra. Ekkor csak az egérrel kijelölt rész fog idézetként bemásolódni a megírandó hozzászólásunkba.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.11.22. 19:18

Szilágyi András írta:Válaszolás hozzászólás részletének idézésével, válaszolás több korábbi hozzászólásra egy hozzászólásban

A topik alján vagy tetején a "Válasz küldése" gombot megnyomva a hozzászólás-író oldalon találjuk magunkat. Ezen megtaláljuk a "TÉMA ÁTTEKINTÉSE" című részt, amelyet a jobb oldalon lévő "KINYITÁS" feliratra kattintva meg is növelhetünk. Itt a topik korábbi hozzászólásait látjuk, és ezeket könnyen idézhetjük.

Ha ebben a "TÉMA ÁTTEKINTÉSE" részben megjelenő hozzászólások bármelyikének az idézőjel (") gombjára kattintunk, az adott hozzászólás idézetként be fog másolódni az oldal tetején lévő hozzászólás-író mezőbe, amiben a hozzászólásunkat írjuk. Így könnyedén válaszolhatunk több korábbi hozzászólásra is, azokat sorban beidézve.

Ugyanitt, ha egy adott hozzászólásnak csak egy részét akarjuk idézni, vagy több részletben szeretnénk idézni a hozzászólást, akkor az egér mutatójával jelöljük ki az idézni kívánt részt, s ezután kattintsunk az idézőjel gombra. Ekkor csak az egérrel kijelölt rész fog idézetként bemásolódni a megírandó hozzászólásunkba.

Ez nem mukodik, mint latod:
Ugyanitt, ha egy adott hozzászólásnak csak egy részét akarjuk idézni, vagy több részletben szeretnénk idézni a hozzászólást, akkor az egér mutatójával jelöljük ki az idézni kívánt részt, s ezután kattintsunk az idézőjel gombra. Ekkor csak az egérrel kijelölt rész fog idézetként bemásolódni a megírandó hozzászólásunkba

Chrome, win7
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2014.11.22. 19:38

De működik. Valószínűleg figyelmetlenül olvastál és nem követted az instrukciókat.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.22. 20:56

Szilágyi András írta:De működik.
Szilágyi András írta:tetején a "Válasz küldése" gombot
ennyi írta:adott hozzászólásnak csak egy részét
;)

triplat kisereltem meg , mozilla
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.22. 21:03

teljes szerkesztoben kell lenni
A "tema attekintese" ez alatt helyezkedik , itt kell ugyeskedni
ennyi írta:mukodik
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.11.22. 21:08

Most sem mukodik.
bekukk írta:teljes szerkesztoben kell lenni
A "tema attekintese" ez alatt helyezkedik , itt kell ugyeskedni
ennyi írta:mukodik
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.11.22. 21:10

bekukk írta:teljes szerkesztoben kell lenni
A "tema attekintese" ez alatt helyezkedik , itt kell ugyeskedni
ennyi írta:mukodik
olyat te hol talalsz?
en az olvasatlan hozzaszolasokat nezme csak... de lassan arrol is leszokok. ;-(
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2014.11.22. 21:19

Le van írva, hogy mit kell csinálni.
Aki nem tud olvasni, azzal nem tudok mit kezdeni.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.11.22. 22:25

Szilágyi András írta:Le van írva, hogy mit kell csinálni.
Aki nem tud olvasni, azzal nem tudok mit kezdeni.
:o :facepalm:
OFF
Eletem parja szerint en neha csak akkor ertek meg dolgokat , ha le is rajzoljak :oops: Nem lehetne ? :twisted:
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.22. 23:46

bocsanat , kozben elhuztam a ... forumomra szorakozni egyet :oops:
ennyi írta:olyat te hol talalsz?
itt talaljatok meg
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.11.23. 00:26

ennyi írta:[quote en az olvasatlan hozzaszolasokat nezme csak... de lassan arrol is leszokok. ;-(
OFF
OFF
"Ne menj el!!!! El ne menj!!!! Ne hagyjal itt engem, mert ha itt hagysz engem,banatos lesz lelkem." ;)
/OFF Elnézést!

/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.11.23. 00:40

Koszi, most mar ertem. Elobb kell a valasz uj hozzaszolas irasa ablakot kinyitni, es utana lehet idezni.
Korabban lehetett valaszolni, egy konkret hozzaszolasra, idezes nelkul, es az nem volt rossz. Most ha olvasok valamit akkor arra korulmenyesebb a valasz irasa (vagy idezek mindet), vagy altalanos hozzaszolast irok es utana megyek vissza megkeresni amire valaszokok.
OK
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.23. 07:17

ennyi írta:Koszi, most mar ertem. Elobb kell a valasz uj hozzaszolas irasa ablakot kinyitni, es utana lehet idezni.
Korabban lehetett valaszolni, egy konkret hozzaszolasra, idezes nelkul, es az nem volt rossz. Most ha olvasok valamit akkor arra korulmenyesebb a valasz irasa (vagy idezek mindet), vagy altalanos hozzaszolast irok es utana megyek vissza megkeresni amire valaszokok.
OK
Most sem kotelezo eloszor ablakot nyitni , pl most a direkt oldalon macskakormoztem a valaszodat . Szerintem az akarhonnan beidezhetes lehetosege egy plusz. Eddig korulmenyes volt reszletbeidezeshez hozzaszerkeszteni kitol idezek, most a direkt idezetbol a szerkesztooldalrol lenezek a tema-attekintobe es beidezek nem Toled...
Szilágyi András írta:Aki nem tud olvasni
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.11.23. 08:53

A hozzaszolas idezojel ikonja az egesz hozzaszolast idezi, tokkal vonoval, tokmindegy, hogy epp mit egereszel.
A regi valasz xy nnn hozzaszolasara, idezes nelkul: elveszett.
bekukk írta:
ennyi írta:Koszi, most mar ertem. Elobb kell a valasz uj hozzaszolas irasa ablakot kinyitni, es utana lehet idezni.
Korabban lehetett valaszolni, egy konkret hozzaszolasra, idezes nelkul, es az nem volt rossz. Most ha olvasok valamit akkor arra korulmenyesebb a valasz irasa (vagy idezek mindet), vagy altalanos hozzaszolast irok es utana megyek vissza megkeresni amire valaszokok.
OK
Most sem kotelezo eloszor ablakot nyitni , pl most a direkt oldalon macskakormoztem a valaszodat . Szerintem az akarhonnan beidezhetes lehetosege egy plusz. Eddig korulmenyes volt reszletbeidezeshez hozzaszerkeszteni kitol idezek, most a direkt idezetbol a szerkesztooldalrol lenezek a tema-attekintobe es beidezek nem Toled...
Szilágyi András írta:Aki nem tud olvasni
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.23. 09:34

ennyi írta:Re: Tippek, trükkök a fórum használatához (81780)
Most mar ertem , mirol beszelsz. Tenyleg praktikus volt .
:oops: egy kis idovesztessel megvalosithato
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2016.11.23. 13:33

Érdeklődnék, hogyan tudnék egy másik helyen (pl. másik fórum) hivatkozni egy itteni témában történt egyetlen hozzászólásra.
Előre is köszönöm.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Tippek, trükkök a fórum használatához

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2016.11.23. 18:41

Aku-Aku írta: Érdeklődnék, hogyan tudnék egy másik helyen (pl. másik fórum) hivatkozni egy itteni témában történt egyetlen hozzászólásra.
Előre is köszönöm.
Ott egy nagyon apró papírlap a hozzászólás fejlécében a "Szerző: ..." előtt. Na, az egy olyan linket rejt, ami közvetlenül csakis ahhoz a konkrét hozzászóláshoz tartozik. Jobbklikk rá, kiválasztani a hivatkozás cím másolását, és ezután a linket oda rakod, ahová akarod.
például ide:
viewtopic.php?p=88958#p88958
0 x

Válasz küldése