Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
somjagé

Dr. Csabai féle termékek (93730)

HozzászólásSzerző: somjagé » 2018.03.22. 11:25

Kedves Etelka!
A fórum elején Ön azt írta, hogy a sógornője tanácsára elkezdte szedni a cseppeket, most pedig azt írja, hogy nem ismeri Csabai termékeit. Most mi is az igazság? Maga sem tudja… Valamint azt is említette, hogy Ön kapott Csabai úrtól egy e-mailt, amit Ön a mai napig nem hozott nyilvánosságra. Vajon mit titkol el kedves Etelka? Talán Ön az az irigy ember akit Bekukk is írt?

bekukk

Dr. Csabai féle termékek (93731)

HozzászólásSzerző: bekukk » 2018.03.22. 11:41

somjagé írta:Hozzászólás forrása Kedves Etelka!
A fórum elején Ön azt írta, hogy a sógornője tanácsára elkezdte szedni a cseppeket, most pedig azt írja, hogy nem ismeri Csabai termékeit. Most mi is az igazság? Maga sem tudja… Valamint azt is említette, hogy Ön kapott Csabai úrtól egy e-mailt, amit Ön a mai napig nem hozott nyilvánosságra. Vajon mit titkol el kedves Etelka? Talán Ön az az irigy ember akit Bekukk is írt?

Ne menjunk mar at nagybohocba :)

bekukk

Dr. Csabai féle termékek (93732)

HozzászólásSzerző: bekukk » 2018.03.22. 11:47

gulyasetelka57 írta:Hozzászólás forrása hogy Ön szerint ez rendben van, hogy egy csaló azért adja ki magát (jogosulat

Az ilyesfele kijelentesek miatt borzolodik fel a szor a hatamon : velem vagy ellenem ...s ha ellenem , akkor Te is Csabai vagy ....
Errol szo sincs.
A lecsalozasnak van egy hivatalos utja : en addig nem nevezek/nevezhetek senkit csalonak, amig az igazsagszolgaltatas elott ez be nem bizonyult...Hiaba talaltam ezer bizonyitekot , a bizonyitekokkal a birosag dolgozik , nem a szemelyeskedo forumozo .
Szerintem amig valakire az igazsagszolgaltatas ra nem stemplizte azt , hogy "nem artatlan" , addig az artatlan.
S en addig, amig birosag ele nem kerekited , s itelet nincs , nem jelzozom ezt a kereskedot.
Ennyi

gulyasetelka57

Dr. Csabai féle termékek (93733)

HozzászólásSzerző: gulyasetelka57 » 2018.03.22. 11:56

Kedves somjagé!

Ha olvasta a hozzászólásomat akkor láthatja, hogy azt írtam, hogy NEM ISMERTEM nem pedig azt hogy nem ismerem. Ez a mondtad bekukk által feltett kérdésre volt válasz és arra utalt, hogy nincs személyes kapcsolatom, kötődésem csabai úrhoz. Én nem találkoztam még vele illetve a termékeit sem ismertem mindaddig amíg a sógornőm nem ajánlotta a cseppet, mivel ő találkozott a "doktor úrral" személyesen egy előadása alkalmával és nagyon meg volt győződve, hogy ez a termék egy csoda. Tudja az is érdekes, hogy az Ön utolsó hozzászólása óta rengeteg tény tárult fel csabaival kapcsolatban de Ön csak erre a hozzászólásomra reagált, meglovagolva bekukk kérdését. Igen kaptam emailt csabai úrtól. Azt hozzá kell tenni hogy, hónapokig nem válaszolt de milyen érdekes, hogy elindult a fórum és nagyon fontosnak tartotta , hogy visszaírjon. Nem fogom bemásolni a levelet, mivel ez egy privát levelezés és csabai engedélye nélkül nem fogom szóról szóra bemásolni. Annyit elárulok, hogy magyarázkodásból állt az email, de egyetlen mondattal sem cáfolta meg, hogy van-e doktori és PhD végzettsége. Erről a kérdésről semmit sem írt, pedig számomra ez volt a lényeges. "Ön az az irigy ember?" Ne vicceljen, mire lennék irigy? Van egy szép nagy családom, egészségesek a gyermekeim , az unokáim, nem szűkölködök semmiben. Miért lennék irigy? Mire gondol?

gulyasetelka57

Dr. Csabai féle termékek (93734)

HozzászólásSzerző: gulyasetelka57 » 2018.03.22. 12:05

Kedves bekukk!

Én nem írtam, hogy ha Ön nem ért egyet valamivel akkor Csabai... Nézze én tiszteletben tartom mindeki véleményet aki ide ír, az Önét is. Nekem attól áll fel a szőr a hátamon, hogy ennyi kuruzslóval és nyerészkedő emberrel vagyunk körbe véve akik büntetlenül működnek. Tudja nagyon gyenge a szabályozás a táplálék kiegészítőkkel kapcsolatban, ezt a csalók is tudják és ki is használják. Én csak egy kérdést tettem fel, nincs rá válasz. A fórum véleméyneket tükröz a témával kapcsolatban, illetve bizonyítékokat arra, hogy csabai úrnak nincs semmi féle doktori, PhD végzettsége de mégis úgy állítja be magát mint egy kutató orvost. Ha Ön szerint ez nem csalás (leszámítva , hogy a bíróság nem mondta még ki) akkor mi? Tudja nem arról van szó, hogy van egy kereskedő aki a termékeit árulja, hanem nagyon súlyos beteg embereket diagnosztizál és kezel. Megtéveszti az embereket azzal, hogy orvosnak adja ki magát. Ebben mi a személyes? mondja már meg. Ön is rengteg bizonyítékot talált arra, hogy ez az ember hazudozik.

Kiss Gergely

Dr. Csabai féle termékek (93768)

HozzászólásSzerző: Kiss Gergely » 2018.03.24. 21:06

Üdvözlet!
Lenne egy kérdésem a kedves fórumozókhoz.
Akkor most itt le is állt az egész? Mert akkor a drága csabai elérte a célját. (úgy gondolom spion van köztünk) (volna egy tippem is hogy ki az)
Ne hagyjuk ennyiben.
Üdv: Gergely

Kiss Gergely

Dr. Csabai féle termékek (93769)

HozzászólásSzerző: Kiss Gergely » 2018.03.24. 22:30

Kedves Etelka!
Ne haragudjon hogy nem privátban válaszolok, de nem tudok sajnos visszaírni.
Maradjunk annyiban hogy egy közeli rokonom meghalt mert hitt a csabaiban. Végső stádiumban volt és azzal hitegette, hogy ő képes megmenteni. A nem hozzá értése miatt egyre betegebb lett. Megtagadta a kemo terápiát, és csabai utasításait követte. (COD+Grape Vital) Ez sajnos kevésnek bizonyult. Így a legjobban nekem van okom itt őt bírálni. Arra kérném ha információkra kíváncsi, kérem adjon privátban egy telefonszámot.

gulyasetelka57

Dr. Csabai féle termékek (93771)

HozzászólásSzerző: gulyasetelka57 » 2018.03.25. 08:41

Kedves Gergely!
Ez nagyon sajnálatos dolog, őszinte részvétem. Nem fordultak még a rendőrséghez? Mert ez már bűncselekmény kategória. Kíváncsi vagyok, hogy még hányan fognak beírni hasonló eseteket mint Ön. Ez rettentően felháborító! Jelenleg külföldön tartózkodom az egyik gyermekemnél, ezért ha Ön elküld egy elérhetőséget privát üzenetben, akkor amint vissza érkezem Magyarországra felveszem Önnel a kapcsolatot.

Üdvözlettel:
Etelka

bekukk

Dr. Csabai féle termékek (93773)

HozzászólásSzerző: bekukk » 2018.03.25. 11:00

Kiss Gergely írta:Hozzászólás forrása Üdvözlet!
Lenne egy kérdésem a kedves fórumozókhoz.
Akkor most itt le is állt az egész? Mert akkor a drága csabai elérte a célját. (úgy gondolom spion van köztünk) (volna egy tippem is hogy ki az)
Ne hagyjuk ennyiben.

Mi allt le ? Mire szamitottal ? Minek kellett volna tortennie ?
Jelentsd fel.
Ez ilyen egyszeru.
Itt megtalaltad az osszes nyilvanosban szereplo informaciot : hasznald fel oket .
A facebookon belinkelt papirosa =/vadaskodok es hirnevrontok reszere/ , varoshazara beadott bejelentes.
Ez a bejelentes vissza lett dobva . A varoshazi szerv "nyilatkozatot" kert a bejelentettol s a varoshaza valamiket kapott "nyilatkozatkent".
Nem volt nyomozas : ha jol latom becsszora elfogadtak a /itt a Neten nyilvanosan nem bemutatott/ papirosokat , s az egri szerv iratan olvasom azt is , hogy "hataskorebe nem tartozik"... A bejelentes vissza lett utasitva, de , ha jol olvasom , fellebbezni lehetett.... Lett-e fellebbezes ?
Itt most talalhato eleg sok nyilvanosbol osszeszedett tény , aminek segitsegevel egy benyujtott bejelentes nyomosabb lehet .

úgy gondolom spion van köztünk

Mi ez a marhasag? Kép
A Netre kiteve semmi sem titok s a forum nyilvanos.
Vilagos, hogy amikor nevet kiiro fika-facebook-oldal nyilik, ahova tobbszor beirjak, hogy a szkeptikus forumon kerekedik a "tortenet" , akkor benez ide maga az erdekelt es/vagy a fia/a baratja/a kitudjakie s ideirogat es mentegeti...
Az elhalalozott kozelallod hiszekenysege aldozata lett .
Nem tudjuk a vadadbol, hogy mikor kapaszkodott az alternativba , nem tudjuk , hogy nem "utolso remeny" iranyitotta-e a cseppek fele...stb
Csabai lehet hogy idegen tollakkal ekeskedik, de mindket oldalon, ahol tanacsot ad , ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek... ezt fogja a birosag valaszolni Neked.
Jelentsd fel nyugodtan : de! --> olyan cuccal indokolva a feljelentesedet , amik tenyek. Az van itt boven.

Bondzsovi

Dr. Csabai féle termékek (93774)

HozzászólásSzerző: Bondzsovi » 2018.03.25. 11:38

bekukk írta:Hozzászólás forrása ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek.

Őszintén nem kötözködés, csak kérdezem, hogy mi van olyankor ha a "szakértő" orvosként tetszeleg vagy egyértelműen orvosnak vélhető? Gondolok pl. erre: " a daganatos és az életmentő beavatkozást igénylő betegeket veszem előre"

bekukk

Dr. Csabai féle termékek (93776)

HozzászólásSzerző: bekukk » 2018.03.25. 12:31

Bondzsovi írta:Hozzászólás forrása
bekukk írta:Hozzászólás forrása ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek.

Őszintén nem kötözködés, csak kérdezem, hogy mi van olyankor ha a "szakértő" orvosként tetszeleg vagy egyértelműen orvosnak vélhető? Gondolok pl. erre: " a daganatos és az életmentő beavatkozást igénylő betegeket veszem előre"

Ez a bejelentheto tenyek koze tartozik . Mint a plagia
Jelentse fel .

Szilágyi András
*
*

Dr. Csabai féle termékek (93777)

HozzászólásSzerző: Szilágyi András » 2018.03.25. 12:44

Szabálysértési törvény (2012. évi II. törvény):
137/A. Jogosulatlan címhasználat

183/A. § (1) Aki mások előtt őt meg nem illető címet használ, illetve kitüntetést vagy egyenruhát jogosulatlanul visel, szabálysértést követ el.
(2) ...
(3) Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik.

Persze szabálysértésre túl nagy büntetést nem lehet kapni. Figyelmeztetés, esetleg némi pénzbírság.

Vissza: “Gyógyászat, egészség”