Vírus?

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.04.22. 00:12

Aktuális lenne néhány szkeptikus vélemény a vírussal kapcsolatban.A "NAGY TUDÓSOK"is csak találgatnak,úgyhogy modjátok bátran!(nem kell aggódni,senki sem tud semmit...)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.04.22. 23:03

Döglött fórumban a homokozóban írkálok majd magamnak:)
Szerintem pont jókor jött ez a vírus.
...eddíg hiába mondtam hogy:ÉBRESZTŐ EMBEREK!
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Vírus?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2020.07.19. 07:52

Jaj Gézám.Tudod ,hogy kedvellek. Szerinted akar itt valaki csipjejózsika álmából felébredni? https://www.youtube.com/watch?v=qAv-jifdgW4
(gondolkodik, gond,-ol,-kodik= gond, -öl,-köd vagyis elűzi a gond ködöt? mi is a köd? ez tiszta hibbanás :twisted: )
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2020.08.05. 00:52

Nanana...ne higgy el minden szart!Féligazságokról pofázik ez is.Senki nem tud semmit,de azért a saját érdekében a saját vélt/vagy valós? teóriáját terjeszti.Ugye rájöttél már hogy nincs többletenergia/szabadenergia/örökmozgó...vagy nevezd ahogy akarod.Téged azzal is jól beetettek(mint engem :)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.01.03. 20:29

Úgy látom a vírus senkit sem érdekel...csak a nagyokat.
Ez itt sem publikálható,mert ez a fórum"politikamentes".
Sajnos ez is összefügg mint minden mindennel.
A gazdasági válság is mesterségesen lett létrehozva.Meghozta az "általuk"elvárt eredményeket.
Amíg a pénz az úr itt rend nem lesz!
Megéri ez így?Elpusztítjuk saját magunkat a szaros pénz miatt?
2017 ből egy interjú:https://www.youtube.com/watch?v=57HrquNcc5E
B.G tudja hogy kell számítógépes vírusokat létrehozni?Azt is kifejlesztette hogy kell vírusirtókat telepíteni???
Innen már csak egy lépés az emberekre ható vírusok és ellenszereik kidolgozása...ami már kész van és nagy üzlet.
A pénz miatt kiírtja magát az emberiség...hát jóó.Pár milliárd év és kifejlődik újra.Ugyanezeket a hibákat már nekik nem szabad elkövetni.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.01.03. 20:43

Láttátok amikor patkányokat telepítettek egy lakatlan szigetre?
Elszaporodtak és mindent felzabáltak...végül egymást is,és elpusztultak.
A föld ugyanilyen lakatlan sziget/vagy inkább akvárium?/.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.01.05. 18:05

0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.01.08. 22:03

1.A Gazdasági válság nem hozta az "elvárt"eredményeket?
2.Hová tűnt az"iszlám állam"...
0 x

Dömper Ármánd
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.01.30. 19:49

Vírus?

Hozzászólás Szerző: Dömper Ármánd » 2021.01.15. 00:41

Valószínűleg több választ várhatnál, ha leírnád, hogy mit szeretnél. Ez eddig egy elég zavaros összeesküvés-elméletes hablatynak tűnik. Tehát, mi a kérdés, amire választ vársz?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Vírus?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.01.23. 13:14

a.n írta:
2021.01.23. 10:23
satöbbi,satöbbi
Próbálj meg a saját szavaiddal érvelni ahelyett, hogy bedobálsz egy rakás linket több órás youtube-videókra és zagyva weboldalakra.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Vírus?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2021.01.24. 08:41

Próbálj meg a saját szavaiddal érvelni
Elmúlt már azaz időszakom amikor valami mellett vagy ellen érveljek. Mindenki tud olvasni, ha akarja az idelátogató akkor elolvassa. Ha nem akkor meg nem. Spassz.
Úgy látom a vírus senkit sem érdekel...csak a nagyokat.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Vírus?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.01.24. 13:08

a.n írta:
2021.01.24. 08:41
Elmúlt már azaz időszakom amikor valami mellett vagy ellen érveljek.
Volt ilyen időszakod? Nem vettük észre.
Egyébként pedig ez egy fórum, nem pedig linkbedobáló hely. Szóval fenti hozzászólásodat törlöm. Viszlát!
0 x

Dömper Ármánd
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.01.30. 19:49

Vírus?

Hozzászólás Szerző: Dömper Ármánd » 2021.01.28. 15:27

a.n írta:
2021.01.24. 08:41
Mindenki tud olvasni, ha akarja az idelátogató akkor elolvassa.
Egy videót dobtál be, némi nárcisztikus, lekezelő zagyvaság kíséretében, de a videó azóta eltűnt.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.01.29. 01:03

Dömper Ármánd írta:
2021.01.15. 00:41
Valószínűleg több választ várhatnál, ha leírnád, hogy mit szeretnél. Ez eddig egy elég zavaros összeesküvés-elméletes hablatynak tűnik. Tehát, mi a kérdés, amire választ vársz?
Tudsz olvasni?Van ott kérdés is...nyilván van véleményed is,lehet akár hablaty is.Mit szeretnél mondani?(minden vélemény számít:).
-Titok?
-Szégyelled?
-Nincs véleményed
-Csak olyan kérdésekre válaszolsz amit már mindenki tud?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Vírus?

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2021.01.29. 07:29

OFF
//off Idegen! Elnezest , de nem tudom megallni.... el kell meselnem , hogy mi ugrik be ennek a ?? temanak? az olvasasakor .
Amikor kisiskolas voltam , volt egy olyan jatek a tizperces szunetben , hogy a kezedbe nyomtak egy osszehajtott papirost... Kinyitottad es azt olvastad : "Hulye aki elolvassa" :oops: //

/OFF Elnézést!
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.02.01. 23:47

OFF
//off Idegen! Elnezest , de nem tudom megallni.... el kell meselnem , hogy mi ugrik be ennek a ?? temanak? az olvasasakor .
Amikor kisiskolas voltam , volt egy olyan jatek a tizperces szunetben , hogy a kezedbe nyomtak egy osszehajtott papirost... Kinyitottad es azt olvastad : "Hulye aki elolvassa" :oops: //
/OFF Elnézést!
Ez sokkal fontosabb ügy mint bármelyik lotyogós fórumtéma...nem értem hogy ez miért nem érdekel senkit?
Nem csodálkozom hogy hülyének érzed magad.Ebben a témában mindenki hülye,az orvosoktól a vakcinagyártókig.
Az a furcsa számomra,hogy senkinek nincs véleménye...csak Neked,és az is elég lesújtó.Tényleg senkit nem érdekel a valóság?Mindenki elfogadja azt amit az épp aktuális média feltálal?
Vakcinaháború van!Ennél nagyobb üzlet nincs a mai világban.Harmadik világháború a pénzért.Összegyüjtöttem ma már legalább tíz gyártó harcol egymással...lehet hogy sokkal több van azóta.
Egy kis apró probléma van:Nem tudnak róla a "tudósok"semmit,csak találgatnak!Erre lehet fejleszteni gyorsan politikai nyomásra vakcinát?Az a baj hogy lehet és gyorsan engedélyezik is dilettáns politikusok.Ez a vírus régen itt volt már.
2019 nyarán elkaptam egy enyhe változatot(csak szaglás,ízlelés elvesztése,köhögés ájulásig)kb három hónapig tartott.
2020 januárban(amikor még hír sem volt Vuhan-bol)kétoldali tüdőgyulladás,levegőt nem kaptam,aludni nem tudtam csak ülve,39 fokos láz két hétig.Utána még két hétig féllábbal az örök vadászmezőkön voltam.Két hónap kellett ahhoz hogy lassan ujra öt méternél többet tudjak menni,egy házkör már nagy eredmény volt!A lépcső az az igazi úr...felmászni a hálószobába úgy hogy nem kell háromszor leülni?Az emberi szervezet viszonylag tökéletes,meg tudja gyógyítani saját magát.
Az orvosok olyan bevett gyakorlatokat alkalmaznak amit tanultak/vagy ami a tömegesen elvárt eredményeket alátámasztja.
Ez nagy hiba mert nem tudnak vagy nem mernek alkalmazkodni az új helyzetekhez.
Kórházba csak akkor menj,ha meg akarsz halni...de én akkor sem mennék.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Vírus?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2021.02.13. 07:25

némi nárcisztikus, lekezelő zagyvaság kíséretében
Abban.Igen. :facepalm:
Ez sokkal fontosabb ügy mint bármelyik lotyogós fórumtéma...nem értem hogy ez miért nem érdekel senkit?
Én meg azt nem értem,hogy a szkeptikus miért nem hallatja harsányan a szkeptikus véleményét a vakcinák kapcsán. Bőven van kételyekkel kapcsolatos olvasnivaló.És még esetszám is Például: https://dailyexpose.co.uk/2021/02/08/of ... -vaccines/
Ja vagy esetleg a pénz? Vagy ő csak attól okos,hogy a magamfajta hülyéket tud gyalázni szélesebb tömeg előtt? Ha a kételyeit megfogalmazza valaki,esetleg hangot is ad neki az már bajba kerülhet.Láthattunk már eleget belőle. De pl az ilyen fórumokon minimum törlik a kínos dolgokat. Hja ,hogy "ők" inkább kussolnak. Értem.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Vírus?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.02.13. 10:02

a.n írta:
2021.02.13. 07:25
Bőven van kételyekkel kapcsolatos olvasnivaló.És még esetszám is Például:
Az általad belinkelt cikk egy ostobaság. A hatóságok gyűjtik az oltás UTÁN bekövetkező nemkívánatos eseményeket. Az UTÁN nem azonos a MIATT-tal. A vakcinát eddig főleg az idősek és rossz egészségi állapotúak kapták, természetesen várható, hogy egy részük az oltástól függetlenül is meghal vagy valami baja lesz. A cikkben közölt számok tehát nem azt jelentik, hogy ezeket a reakciókat az oltás okozta. Oltás nélkül is hasonló számban jelentkeztek volna ilyen események. Az adatgyűjtés célja az, hogy ha a várható gyakoriságnál magasabb számban következnek be nemkívánatos események, akkor ezt észrevegyék és alaposabban megvizsgálják. Eddig nem volt ilyen.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Vírus?

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2021.02.21. 08:52

idegen írta:
2021.02.01. 23:47
nem értem hogy ez miért nem érdekel senkit
Agressziv az inditas .
A "NAGY TUDÓSOK"is csak találgatnak"

Nem . Valamit nem ertesz.
A kicsi vagy nagy tudosok kutatnak.
A kutatasnak semmi koze a talalgatashoz.
Ez serto azokkal szemben , akik egy eve ejjel-nappal vedooltason dolgoznak , egeszseguket/eletuket kockaztatjak , mert TE megerdemled es jogod van ra ..., a "nagy tudosok" nem toporzekolva/frocsogve/kovetelve nagyra nyitott pofaval varjak a sult galambot .
Talalgatni a toto-lotto szamokat szokas , vagy a penztarosno mellenek nagysagat a koponyeg alatt ...
A kutatok , kicsik vagy nagyok , felelosseggel tartoznak azert , amit asztalra tesznek . Nincs joguk tevedesre .
/meg van egy rakas ilyen "kozhely" , amivel nyugtathatnalak ... ha bunyozni/tragarkodni akarsz menj a noklapjara vagy a gyakorikerdesekre es nyiss ott oltas es tudomanyellenes topikot /
Nyugodtan fogjad be a lepenylesot es a nagy tudosok talalgatasanak eredmenyet turelmesen varva mossad gyakran a kezedet es ne turkald az orrodat .
Menni fog ! Kép
Igen , hulye voltam , mint a bakfis a hulyeakielolvassa cetlivel , amikor a temadat elolvastam .
A nevedet latva azonnal sarkon kellett volna fordulnom.
0 x

vilsi
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.11.30. 08:15

Vírus?

Hozzászólás Szerző: vilsi » 2021.02.23. 09:44

VÉGE LEHET, DE NEM AKARJÁK

-Átlátszó, őszinte kommunikáció - vége lehet, ha a többség akarja. Ha nem akarják, sosem lesz vége.

-Egységes terv, összehangolt föllépés EU-szerte.

-Teljes, szigorú lezárás - rövid időre.

-Zöld és piros zónák - a zöld zónák, tiszta cégek jutalmazása.

-Folyosók a zöld, tiszta zónák között.

-Az üzemek maguk döntsenek az intézkedésekről, saját maguknál.

-Szigorú határellenőrzés, karanténhotelek az ingázóknak.

-Szolidáris covid-illeték vagyonokra, nyereségekre, pénztranszformációkra, magas jövedelmekre.

-Az egészségügyi dolgozók számának és fizetésének megemelése.

-Mentőcsomag vállalatoknak, segély a munkanélkülieknek.

-Új vakcinagyártók beindítása.

-A #ZeroCovid-mozgalom fölkarolása.

Ezzel szemben most ez történik:

-Minél több fiatal bulizik, annál több idős hal meg.

-A kormányok ódzkodnak a teljes lezárástól, hónapok óta csak ugrálnak a lezárás-lazítás között.

-Ez a vállalatoknak köszönhető: nem hajlandók profitjaikról egy percig sem lemondani.

-A gyógyszergyártók most is ellenérdekeltek: több beteg, több nyereség.

-Sokaknak kutya bajuk: nem hajlandók lemondani megszokott élvezeteikről.

-Az utazók nem hiszik magukról, hogy viszik a vírust, vagy nem érdeklik, hányan betegszenek és halnak meg.

-Itthon sehol sem látok hírt a 3 fázisról,a #ZeroCovid-mozgalomról.

-Az ellenzék csak fokozza az oltásellenességet.

RózsaS

2021. január 18.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.01. 23:27

bekukk írta:
2021.02.21. 08:52
Agressziv az inditas .
Ez komoly?Szerinted írnál egy sort,ha valami nem agresszív?
bekukk írta:
2021.02.21. 08:52
A kutatasnak semmi koze a talalgatashoz.
Ne viccelj,a kutatás egy nagy találgatás...ha az orromban kutatok akkor ott is találhatok valamit.Kérdés hogy mit keresek és miért?
bekukk írta:
2021.02.21. 08:52

A kutatok , kicsik vagy nagyok , felelosseggel tartoznak azert , amit asztalra tesznek . Nincs joguk tevedesre .
/meg van egy rakas ilyen "kozhely" , amivel nyugtathatnalak ... ha bunyozni/tragarkodni akarsz menj a noklapjara vagy a gyakorikerdesekre es nyiss ott oltas es tudomanyellenes topikot /
Nyugodtan fogjad be a lepenylesot es a nagy tudosok talalgatasanak eredmenyet turelmesen varva mossad gyakran a kezedet es ne turkald az orrodat .
A felelősség nem érdekli ezeket nem érted?Joguk van tévedni,joguk van mellébeszélni,sőt van úgy hogy parancsra teszik ezt és csak úgy a pénzért,hogy ne veszítsék el a jó állásukat.Trágárkodni és bunyózni nem akarok,az nem az én műfajom.
A lepénylesőbefogásnál jobb tanácsot nem tudsz adni?Komolyan érdekel mert úgy látom elég tájékozott vagy vírusügyben.
Amúgy mi bajod a nevemmel?(zárójelben elmagyarázom mit jelent:Nem én vagyok egy idegen,hanem nekem idegen ez az idióta "emberkedés"...Így már érthető??)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.01. 23:58

vilsi írta:
2021.02.23. 09:44
VÉGE LEHET, DE NEM AKARJÁK
Miért nem akarják?Azért mert szüksége van a királyunknak egy ellenségre...amitől megvéd(látszólag).Csak ezt most elhibázta,mert azt hitte a szerencsétlen /football/idióta hogy tudja kontrollállni és kezében tartani az irányítást.Kicsúszott a kezéből a kontroll,mert már az első hullámnál elrontotta.Akkor azt nyilatkozta:Nem tudja hermetikusan lezárni a határokat.Ez igaz is mert az nem lehetséges,de a vasfüggönyt/határzárat/már akkor le kellett volna húzni!Csak 60 napra és akkor nem ellaposítjuk a hullámot hogy tovább tartson hanem megvárjuk a végét.A határzárat mindaddíg fent kellett volna tartani amíg a többi országban is teljesen lecseng a járvány.El tudta volna tartani az ország teljes lakosságát abból a pénzből amit baromságokra fordított inkább,de ha nagyon szorít a cipő akkor amit eddíg összehörcsögöltek a cimborák,azt is vissza lehet szolgáltatni egy ilyen országos vészhelyzetben!
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.02. 00:33

Szeretem ezt a vírust!
Segített megérteni,hogy /ki/mi a fontos és /ki/mi az ami/aki/ felesleges.
Sokan vissza akarnak térni a régi jó életükhöz...a régi kerékvágásba.Ez nagy hiba lenne!A régi kerékvágás a szakadékba vezet.A most egy nagyon jó alkalom arra,hogy átértékeljük az eddigi tevékenységeinket a hibákat és az új lehetőségeket.
Nem szabad újraindítani azt ami miatt idáig jutottunk!
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Vírus?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.30. 22:49

Senki nem tud semmit erről a vírusról,de oltakozzunk ugye?
Remélem nem fogunk úgy járni mint annakidején a penicilinnel...
Emlékezzetek amikor a borotvahab is penicilines volt,most a csirkék is azok,de sajna kialakult a rezisztens baktérium.Ezzel sem tudnak már mit kezdeni a nagyokosok.
Mi lesz a vírussal?Ami sokkal ügyesebben alkalmazkodik,gyors mutációkkal megelőzte már rég a vakcinabizniszt.Vakcinaháború???Üzlet ez is?????
Ezek a fejletlen gyenge vakcinák segítenek a vírusnak ahhoz hogy alkalmazkodjon!
Hatvan nap teljes elzárkózással meg lehetett volna fékezni már 2020 elején.
Királyunk azt mondta:Nem tudja hermetikusan lezárni a határokat...ez igaz is,de a kóvájgást meg kellett volna szüntetni.Se ki,se be addíg míg minden más országban el nem múlik a járvány.
Ennyi kellett volna a megoldáshoz,és ezzel szemben mi van ma?
A kórházakban akarja megfékezni a járványt a királyunk.Gratulálok neki!
Lélegeztetőgépek,katonák,megfenyegetett orvosok....Ez kudarc.
Nem tudták volna eltartani két hónapig a saját országuk rabszolgáit abból a pénzből amit eddíg elloptak?Vagy még többet akarnak elszedni azoktól akikből élnek?
Nem nagyon értem.
Várjuk meg a negyvennegyedik hullámot. Ténylek ekkora barmok az emberek?Mint egy nyáj? Miért olyan nehéz megérteni,hogy ezt a járványt nem a kórházakban kell megállítani.A terjedést kell meggátolni és akkor csak az megy kórházba aki ennek ellenére megfertőződik.
0 x

Válasz küldése