Rákgyógyítás

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.30. 13:51

@Gyuszi (23144):
Látod Gyuszi, hiába minden, ennek megértéséhez, kell valami, ami a legtöbb emberből, mire felnőtt lesz, eltűnik.
Az is lehet, hogy csak szunnyad, jó mélyen. Ez a cél a földön, rájönni az Isteni titokra. Nem könnyű!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.07.30. 14:22

@osamuka (23169):
Talán, ha elolvasnátok (Gyuszi is) a GNM topicot, nem kéne felesleges köröket futni!?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 15:02

@osamuka (23169):

Igen, sajnos igazad van osamuka. :(

Az ember bizony visszajöhet ide jobbnál jobb ötletekkel és hiteles forrásokra hivatkozva, egyikőjük sem fogja fel, hogy a bölcsesség akkor kezdődik, amikor a vágy, hogy megértsd a magasabb rendű játékszabályokat nagyobbá válik, mint az a vágy, hogy "játssz."

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 15:18

@Gyuszi (23172):
Nem kaptam választ a kérdéseimre! Megtennéd?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 15:19

@Popula(c)tion (23170):

Beleolvastam kedves , de sajnos a GNM és vele együtt a nem szkeptikusan gondolkodók lekezelésével és lenézésével az a másik topic pszichikailag még jobban ellehetetlenít és megfélelmít, sőt eltántorít a lelkiekben gazdagodástól és a testi tünetek gyógyulását vagy oki kezelését kereső fórumozó visszaesik a tanácstalanság pokoli bugyrába... :(

Különben is, ebben a topic-ban a rák gyógyításáról van szó, ami szorosan összefügg a lelki konfliktusok fel- ill. megoldásával a GNM első számú természettörvénye szerint.

Tisztelettel: Gyuszi
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.07.30. 15:25-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 15:21

@Tamási Jocó (23173):

Konkrétabban fogalmazz, mert hirtelen nem tudom, hogy mire gondolsz kedves Jocó. :o
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.30. 15:26

@Popula(c)tion (23170):
Szerintem nem olvasni kellene, hanem megérteni, hogy minek vagy itt a Föld nevű gombócon!
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 16:18

0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.07.30. 16:41

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 20:43-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.07.30. 16:46

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 20:42-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 17:16

@Tamási Jocó (23120):

Mint bizonyára tudod kedves Jocó, a puding próbája az evés. Ennél is és minden személynél, módszernél csak ez az egy a mérce.

Láttam én is Tihanyi Tamást a Budapest tv.-ben még úgy 3 évvel ezelőtt és tudom azt is, hogy a Zenit tv-ben Kovács Magyar András is szerepelt, meg még jó néhányan az évek során. Érdeklődéssel néztem,viszont én nem véleményeztem akkor sem és most sem a munkásságukat.

A mottóm a következő: a parapszichológus, energiagyógyász, szeretetgyógyász vagy bioenergetikus nem gyógyít ki teljesen senkit, csak élhetőbbé, elviselhetőbbé igyekszik tenni a hozzáforduló betegséggel küzdő ember mindennapjait. Ezt nem a szakorvos helyett teszi, hanem azt kiegészítendő, bár néha csak ő és a beteg tud róla. A betegség diagnózisát nem az ő tiszte felállítani, mint ahogy a gyógyulásét sem. A páciens hozzáállása az életmód változtatáshoz, a lelki konfliktusainak felismerése, megoldása és teljes feldolgozása ad lehetőséget arra, hogy az illető teljesen meggyógyuljon.
Senki nem gyógyulhat meg a másik ember helyett!

A komplikált esetekben a legkiválóbb idegsebész vagy a leghíresebb természetgyógyász is csak eszköz Isten kezében, ezért csak az Ő áldásával és megfelelő alázattal várható sikeres beavatkozás a szenvedő ember javára.

A valamikor az egyensúlyából kibillent öngyógyulási szabályozása (ami az EGÉSZséges embernél működik) a szervezetnek a megoldás kulcsa!
Ezt csak maga a páciens tudja „ott legbelül“ a pozitív gondolkodásával és jó cselekedeteivel beindítani.
Az önzetlen szeretet megélése - mint a legmagasabb rezgésszint - hozza rendbe az egyensúlyzavart a szervezetben, mert olyankor már nincs semmi félelem (még a haláltól sem!) és vágy (pl. az anyagiasság teljes elengedése és felszámolása) az emberben.
És itt jön képbe újra a MOKSA ELIXÍR, mert az ősprincípiumi, egyes archetipusú lelki elváltozásokat, mint megoldatlan élethelyzeteket képes szelíden, fokozatosan a bevitt információkkal feloldani. Ezért gyógyulnak ki tőle a szklerózis multiplexesek, krónikus bélbetegek, magas vérnyomásban és szívritmus zavarban szenvedők, a cukorbetegek, a pszoriázisukkal évek óta küszködő személyek és a többi, éveken át tartó betegségeikből az emberek.

Amúgy nekem a végzettségemből és praxisomból kifolyólag (közgazdász és jogász, amely életpályán a meghasonlástól sokszor nem tudtam a tükörbe nézni :oops:, de az események sodrásában ebben csak úgy tudtam magamon segíteni, hogy soha nem fogadtam el és nem adtam senkinek csúszópénzt, még az orvosoknak sem! ) megfelelő jövedelmi forrásom van ahhoz, hogy ne legyen semmilyen egzisztenciális problémám.
Sőt, meggazdagodni sem akartam soha, csak megfelelően élni.
De az embereket szeretem és mindig valamilyen belső késztetést éreztem a segítségnyújtásra.
Tehát az én GNM és MOKSA ELIXÍR rajongásom racionális alapokon nyugszik és mint nyitott szemmel és füllel járó-kelő, önképzéssel dolgokat helyére tévő laikus nagyon is pragmatikusan látom ezeket a lehetőségeket az alterrnatív gyógyászatban.
Mert van megoldás minden ember szenvedésére, ha maga is változtatni akar a sorsán

Tisztelettel: Gyuszi
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.07.30. 17:35-kor.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.30. 17:28

@solarboat (23189):
Jó, várjad, nekem nem hiányzik"
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 21:20

@Gyuszi (23192):
Kedves Gyuszi

Válaszolnál a kérdésemre kérlek? Tihanyi sarlatán, vagy gyógyító? Olyan bonyolult kérdés? Eddig eléggé magabiztos voltál, most kell csalódnom?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.07.30. 21:25

@Gyuszi (23192): Lenyűgöző! Built-in bullshit generator.
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 22:40

@osamuka (23132):
Nem értelek, hogy ezt miért írtad! Nem szedek béres cseppet, nem iszok COD teát!
Miért? Nagyon egyszerű... de nem érted. ahhoz, hogy értsd meg kell értened a következőket. Semmit nem tudsz a gyógyításról, csak egy műkedvelő ezoterikus vagy, aki azt HISZI hogy ért hozzá.
Nem gyógyíttatom magam a Tihanyival, azonkívül 3 O2 szifonom, és több száz patronom van!
Mi a különbség a kettő között? Tihanyinak 100%-os a teljesítménye! Látod... átvernek a patronnal... sokkal jobban járnál, ha Tihanyit vennéd igénybe!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 22:48

@Tamási Jocó (23227):

Kedves Jocó,
bár Te okos (az még nem bölcsesség!) szkeptikusnak tűnsz, néha azért eléggé le vagy "rongyolódva" az aranymetszés letiprásában...

Továbbra is tisztelettel (nem muszáj elhinned): Gyuszi
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 22:56

@Gyuszi (23232): De miért nem válaszolsz?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.07.30. 23:18

@Tamási Jocó (23234):

De hiszen válaszoltam, s méghozzá eléggé indiszkréten... :)

Tisztelettel (még mindig nem muszáj elhinned): Gyuszi
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.30. 23:35

@Gyuszi (23241):
De hiszen válaszoltam, s méghozzá eléggé indiszkréten...
Dehogy válaszoltál... kikerülted a választ, ahogy szoktad. Lehet, hogy te azt hiszed ezzel válaszoltál, de rajtad kívül más nem.
viszont én nem véleményeztem akkor sem és most sem a munkásságukat.
De én azt szeretném. Mi a véleményed róla? Mi a véleményed Kovács-Magyarról? Gyurcsókról? Csak annyi érdekelne, hogy kíváló gyógyítók (hisz mint az köztudott, 100 %-ban gyógyítanak mindent) vagy csalók? Sarlatánok akik hazudnak, vagy tényleg akkora mesterei a gyógyításnak?

Miért félsz válaszolni? Elég kiforrott véleményed van szinte minden ezoterikus/misztikus/transzcendentális/holisztikus dologról... pont erről nem nyilatkozol?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.31. 11:17

@Tamási Jocó (23227):
"Semmit nem tudsz a gyógyításról,"
A szkeptikus gyógyításról szinte semmit nem tudok, ebben igazad van! Nem is akarok, bár tudom, hogy a vegyszerek gyorsan (látványosan), és sokkal célzottabban hatnak, mint az alternatív szerek. Viszont a rombolásuk, amit a szervezetben okoznak, az legalább ilyen látványos, csak a beteg nem veszi észre, mert a legtöbbször lassan alakul ki a baj! Arról nem beszélve, hogy élete végéig szedheti, és nem gyógyítja meg, viszont egy idő után, már a kialakult mellékhatásra is lehet neki felírni valamit. És így tovább.......lehet kizsebelni a beteget, esetleg egy jó kísérlet lesz a kórházban, amiről lehet írni egy jó orvosi cikket.
Ezzel szemben az alternatív gyógyászat, gyógyítani próbál, a szervezet immunrendszere segítségével. Azért van a sok kudarc, mert nagyon előre haladott betegséget, már sokszor nem lehet vele meggyógyítani. Ezért a kettőt ötvözni kellene (mint Szilágyi András írta az egyik előző hsz.-n), és nem köpködni egymást.
Sajnos még nagyon kevés orvos meri ezt felvállalni, mert olyan támadásban lesz részük, ami már az egzisztenciájukat is veszélyezteti, arról nem beszélve, hogy ismerek olyan orvost, akit életveszélyesen megfenyegettek az általa alkalmazott alternatív gyógyászat sikere miatt!
A Tihanyiról: Megnéztem egy pár éves adást a neten, amikor energiát ad át, még mindig érezhető hogy jön az energia. (tenyérrel vizsgálva) Ebből következik, hogy valamit tud, amit Ti nem!! A gerincműtéte "érdekes" volt, de erről csak úgy lehetne véleményt alkotni, ha tudnék beszélni azzal, akin csinálta. Élőben láttam hasonlót, akkor működött!
Neked meg az javaslom, keresd a Bacon által említett szellemet, Benned meg van a lehetősége, hogy
megtaláld, esetleg még a Várhegyi Mártonban. Most még nem érzed a hiányát, de idővel fog hiányozni!
A többiek reménytelennek tűnnek! Keress! És megadatik!
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.31. 11:58

"Semmit nem tudsz a gyógyításról,"
A szkeptikus gyógyításról szinte semmit nem tudok, ebben igazad van! Nem is akarok
Látod mennyire nem érted!
Nincs olyan, hogy "szkeptikus gyógyítás". Beszűkült elképzeléseid vannak a világról, annak működéséről.
Szinte már szlogené vált az a mondás, hogy "Tudod hogy hívják azt az alternatív medicina módszert aminek a hatékonysága be van bizonyítva? Medicina!"
Ha egy módszerről bebizonyosodik, hogy működik, és jobb gyógyulást nyújt mint a jelenlegi módszerek, azt beemelik a mainstream gyógyászatba. Ez így van akkor is, ha a fejed tetejére állsz és mindenféle hülye videókat kezdesz belinkelni.
bár tudom, hogy a vegyszerek gyorsan (látványosan), és sokkal célzottabban hatnak, mint az alternatív szerek.
Az alternatív szerek egy része nem vegyszer? Pl. a CoD teában mi van? Mesetündérek? Miről beszélsz ember!
Az a hülye klór-dioxid micsoda? Ártatlan szelíd gyógymód? Az ezüst-kolloid micsoda? Az sem vegyszer ugye? Meg persze természetes....
Ezzel szemben az alternatív gyógyászat, gyógyítani próbál, a szervezet immunrendszere segítségével.
Ezzel egyetértünk, látod? Semmi mást nem tesz, csak hagyja, hogy az immunrendszer, a szervezet öngyógyító folyamatai elássák feladatukat. (mondjuk már amikor, mert néha ennek ellenére)
De ehhez nem kell semmiféle misztikum.
Ezért a kettőt ötvözni kellene (mint Szilágyi András írta az egyik előző hsz.-n), és nem köpködni egymást.
Ember! Ehhez be kellene bizonyítani, hogy ezek a módszerek hatékonyak.
Azt nem fogod fel, hogy NINCS bebizonyítva. Te azt csak hiszed, hogy be van. Nincsenek klinikai vizsgálatok, amik vannak erősen kétségesek...
Sajnos még nagyon kevés orvos meri ezt felvállalni, mert olyan támadásban lesz részük, ami már az egzisztenciájukat is veszélyezteti, arról nem beszélve, hogy ismerek olyan orvost, akit életveszélyesen megfenyegettek az általa alkalmazott alternatív gyógyászat sikere miatt!
Ennél nagyobb baromságot az életben nem hallottam. Sőt...igazából ez egy nyers hazugság. Az orvosok igen jelentős része benne van mindenféle ezoterikus/alternatív marhaságban. A homeopatákat ki a fene nyomja el? Tele van az ország homeopata ORVOSOKKAL. Mi a fenéről hadoválsz?
A Tihanyiról: Megnéztem egy pár éves adást a neten, amikor energiát ad át, még mindig érezhető hogy jön az energia.
Öreg... hát gratulálok. Tihanyi... bazzeg :D :D :D :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.07.31. 12:08

@osamuka (23269):
A szkeptikus gyógyításról szinte semmit nem tudok, ebben igazad van! Nem is akarok,
Szkeptikus gyógyítás? Ember, te a legnagyobb vak hit bugyraiból képtelen vagy ezer megszólalás után felfogni, hogy csak egyről van szó: kimutatható szignifikáns hatása van valaminek, vagy nincs? Ha neked nem kell a kimutatható hatás, csak anekdotázás a csodákról, akkor közöd nincs semmiféle orvosláshoz, mesevilágban ringatod magad.
Viszont a rombolásuk, amit a szervezetben okoznak, az legalább ilyen látványos,
Alaptalan, tárgyszerűtlen, hazug kijelentés, természetgyógyász demagógia.
csak a beteg nem veszi észre, mert a legtöbbször lassan alakul ki a baj!
Mennyivel jobb a természetgyógyászat, ott nincs ilyen gond! A beteg egyből meghal, és kenetteljes imát mondanak felette. Semmi elhúzódó szövődmény!
Ezzel szemben az alternatív gyógyászat, gyógyítani próbál, a szervezet immunrendszere segítségével.
Oltást kaptál már valaha? Nem tudod mi az? Akkor hülye vagy, nem méltó arra, hogy a témában megszólalj. Ha igen, és tudod mi az, akkor megint hazudtál, gyere vissza meghúnyázkodni.
és nem köpködni egymást.
Akkor miért köpködöd azokat, akik nem csak mesékre akarják alapozni a gyógyítást, hanem hathatós segítséget igyekeznek nyújtani?
akit életveszélyesen megfenyegettek az általa alkalmazott alternatív gyógyászat sikere miatt!
Üres, tényektől mentes, hitegető üres érvelés. Én meg ismerek olyan hagyományos orovosokat, akiket az alternatív gyógyászok megpróbáltak eltenni lába alól, hogy több páciensük legyen. Most jobb? Hülyeségeket állítani menő nálad? Az ovit mikor fejezed be?
Megnéztem egy pár éves adást a neten, amikor energiát ad át, még mindig érezhető hogy jön az energia.
Nem kell ennyiszer bizonygatni, hogy a hited csapdájában vagy, tudjuk.
Ebből következik, hogy valamit tud, amit Ti nem!!
Nem, ebből csak az következik, hogy mi nem támogatjuk a hitre épülő kamugyógyászatot, míg ő abból él. Van, aki gyógyítani akar, nem idióta szuggesztiókkal kicsalogatni a placebo effektust.

Azt tanácsolom, hogy indulj el kifelé a kognitív disszonancia végtelen mély árkából, amibe zuhantál. Egyszer még talán rájössz, hogy mennyire elvakult voltál, bár nem sok esélyt látok rá, praktice újjá kéne születned hozzá. De talán valami komoly betegség meggyógyít, amikor az alternatív gyógybarátaid kudarcot vallanak, mint mindig, ha épp Placebo nem segít. Azért próbálkozz csak, keress! És megadatik! Kopogtass és ajtót nyitnak!
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.07.31. 12:54

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 20:39-kor.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.31. 13:00

@Tamási Jocó (23273):
Olvass Platont, Bacont, hátha beugrik valami! A remény hal meg utoljára! :o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára osamuka 2011.07.31. 13:10-kor.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.31. 13:02

@mimindannyian (23275):
Rajtad semmi nem segít! :oops:
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.31. 13:09

@solarboat (23278):
Azért óvatosan járkálj, mert veszélyesek!-- reiki, agykontroll,....stb. Ezt komolyan mondom.
Az, hogy a rézpálca, nem működik a kezedben, nem a pálca hibája, még nem vagy rá felkészülve!
A saját utat, mindenkinek magának kell megtalálni, nem igazán lehet benne segíteni!
A nagy filozófusok segíthetnek, de Neked kell rájönni arra, hogy az anyag, csak illúzió!!
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.31. 16:27

@osamuka (23279): Ezzel mit akarsz mondani? Inkább válaszolj, mert sajnos én fel sem tudom sorolni, hogy miket kellene/kellett volna elolvasnod...

A rézpálca- drága barátom - azok kezében sem működik, akik állítólag értenek hozzá. Nem egy, nem két teszt született ezzel kapcsolatban. Ahány pálcás ember, annyit mér... egy rohadt nagy blöff az egész.

Tessék neked video, csak a példa kedvéért. Vagy ez.
Hogy a fenébe lehetséges, hogy amíg látja addig MINDIG 100%-os. Ha le van takarva, a teljesítménye kapásból belefér a statisztikai véletlenbe.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.07.31. 18:13

@osamuka (23280): Rajtad semmi nem segít! :oops:
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.07.31. 22:29

@Tamási Jocó (23290):
Otthon a kutamat eltaláltam, telibe, pálcával. A feleségemnek is ugyanaz jött ki!
Tudom, véletlen volt. :shock:
Még egy: Vitruvius 10 könyv az építésről című könyvében is leír egy ősi módszert, az jobb?
Pedig az is működik!
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.07.31. 23:07

@osamuka (23305): Hihetetlen, hogy nálad minden működik, csak azoknál nem, akik kritikusabban nézik.
Az is hihetetlen, hogy a pálcás ember kijelölt egy helyet és ha ott lefúrtak akkor vizet találtak... ezzel most meggyőztél.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.01. 02:08

@Tamási Jocó (23307):
Kedves Jocó! Én voltam a pálcás ember!
Azért szerencse is kell hozzá, mert a pálca nem mutatja, hogy milyen mélyen van a víz,
Ezt Vitruvius is leírja, hogy a vízér mélysége csak akkor derül ki, amikor elérik a kútásók. Ezért előbb meg kell nézni a környező kutak mélységét. Ebből lehet következtetni, de ez sem biztos!
A témába vágó videót találtam. Ehhez mit szóltok?
https://www.youtube.com/watch?v=sJ-Lzj4 ... r_embedded
Csak tudományos hozzászólást kérek, ha lehet!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.01. 07:00

@osamuka (23313):

Magyarország területén nagyjából bárhol fúrsz, vizet fogsz találni. Ha mutatsz egy helyet a pálcáddal, ahol NINCS víz akármilyen mélyre fúrnak, míg tőle néhány méterre van, az már érdekes lehetne...
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.08.01. 07:45

@osamuka (23313): Nem vetted észre, legyközelebb [maró irónia][/maró irónia] blokkok közé fogom tenni. Azt akartam mondani, amit pounderstibbons olyan jó leírt. Ha fúrsz, vizet találsz... ebben nincs csoda.

Majd ha a föld alá elrejtett vizes ballonokat, vagy az elrejtett áramló vizet vezető csövet megtalálod 20-ból 19-szer, akkor van miről beszélnünk.

És megnézted azt a videót és elolvastad a sztorit amit én linkeltem be? És azzal mi van?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.01. 12:39

Kérem az offolást befejezni! Ez nem a kútfúró topic!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.01. 15:52

@Tamási Jocó (23317):
Hol válaszolhatok?
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.08.01. 18:45

@osamuka (23323): Kímélj meg...
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 08:23

@Tamási Jocó (23347):
Ez egy komoly hozzáállás! ;)
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.08.03. 08:48

@osamuka (23471): Abszolút komoly volt. Sajnos a szemellenződ miatt tök értelmetlen beszélgetnünk erről.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.13. 14:42

Egy érdekes hír! Főleg az O2 miatt!
"A talajban rejtőzik a rák ellenszere?
2011. szeptember 05. hétfő, 15:04 OP
E-mail Nyomtatás PDF

Clostridium sporogenesBrit és holland kutatók egy olyan baktériumot találtak a talajban, amely a jövőben forradalmasíthatja a rákgyógyítást. A Clostridium sporogenes spórái ugyanis az emberi szervezetben is képesek növekedésnek indulni – azonban csakis olyan helyen, ahol nincsen oxigén, vagyis kizárólag a tumorokban."
(PubMed)
Hozzászólás?
0 x

verszemu
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.01.22. 11:42

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: verszemu » 2011.09.14. 16:59

Ma kaptam emailben. Olvasta valaki a benne említett könyvet? (Orvostudomány a feje tetején)

"
Az alul írottakkal egyetértek, és támogatom. Ezért küldöm tovább.

Arra kérlek, ha egyetértesz Te is tedd ezt! Köszönöm.

Bükkszentkeresztről Gyuri bácsi a füves ember és Dr.Dávid Tamás
professzor, a Magyarok Házából ill.Lébényből üzeni tisztelettel:
Emberek!
Ébresztő!!
Gyógyítható a rák!!!
Mindig is gyógyítható volt!

Immunrendszer gyors tuningolásával, macskakarom és más
gyógynövényekkel, vitaminokkal, vörös szőlőmaggal, más
antioxidánsokkal, kezdeti stádiumban tökéletesen GYÓGYÍTHATÓ A RÁK!
Megelőzésre, az immunrendszer erősítésére törekedjetek!!!
Első legyen a méregtelenítés, béltisztítás, és a savtalanítás!!!
Néhány tipp: jól felszívódó cink, kalcium, szelén, fagyöngy, vérehulló
fecskefű+körömvirág, gyermekláncfű, tengeri algák, citrom,
ginkobiloba, máriatövis mag, a fent említett macskakarom, vörös szőlő
magja, töményen, stb.
Minden féle-fajta és színű zöldség, gyümölcs fogyasztása korlátlan
mennyiségben!
A hús, és a stressz savasít! A zöldségek, gyümölcsök, a nevetés, lúgosít!
A lelki okokat is figyelembe kell venni, mint pl.: szeretet,
önszeretet fontossága, kimászni az érzelmi traumából, akarni megoldani
a problémát, és erősen hinni a gyógyulásban!!!
Egyéb terápiák minden betegség ellen:
- pozitív gondolkodás, derű, vidámság
- légzésterápia
- reflexzóna masszázs
- mozgás
és még sok más!

Lehet választani a gyógymódok között!
Tehát van megoldás, csak jó helyen kellkeresni!
És ez minden betegségre vonatkozik!

A szintetikus gyógyszerek az immunrendszer halálos ellenségei!!!
Amit a kemóval csinálnak, az pusztítás!!! Pont legyengíti az
immunrendszert!!!
Az "Orvostudomány a feje tetején" c. könyv szépen elmagyarázza a rák
természetét.
Egyéb irodalom is segítségre lehet, csak keresni kell.
Leginkább természetgyógyász területen keressétek!

Pl.: Váradi Tibor: Népbetegségek I.;
Mária Treben: Gyógyteák, stb.
Ennyit megtehetünk értük.


APRÓ KÉRÉS
Mindenkit kérünk, küldje tovább ezt! Ha csak egy embernek is.
Minden rákosra gondolva, emlékezve.
Légy egyike az együtt érző 7 százaléknak!
A felmérések szerint a megkeresettek 93 %-a NEM küldte tovább.
Hinni sem kell benne.
Csak nem kell restnek lenni a jóra.
NE maradj közömbös!"
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.09.14. 19:40

@verszemu (26735): Nem olvastam, de a könyv alcíme: "És ha mégis igaza van Hamer doktornak?". Ez mindent elmond.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.16. 06:28

@verszemu (26735):
"A szintetikus gyógyszerek az immunrendszer halálos ellenségei!!!
Amit a kemóval csinálnak, az pusztítás!!! Pont legyengíti az
immunrendszert!!!" Ez pontosan így van! Kifogás? :(
0 x

Avatar
ISándor
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.01.14. 13:11

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: ISándor » 2011.09.16. 10:01

Sziasztok!

Ma kaptam ezt a munkahelyemre a céges központi e-mail címünkre.
Daganatgyógyító gép --> http://www.daganatgyogyitogep.hu/

A gondom az vele, gyakorlatilag majdnem semennyi információt nem lehet beszerezni ezen a honlapon a termékről. Egy telefonszám kivételével nincs is elérhetősége a forgalmazónak.

Van egy un "kivonat szabadalmi közlönyből" melyből kiderül, hogy:
"Daganatos, rákos megbetegedések gyógyítása egy olyan készülékkel megoldható, mely készülék másodpercenként 20 és 90 millivolt közötti egyenáramú feszültséget ad le periodikusan ismételve, folyamatosan 30 percen keresztül. A gyógyuláshoz a kezelést 20 alkalommal kell megismételni, alkalmanként 30 perces kezelési idővel.
A töltés bevitele a beteg testrészre történhet külső, ráhelyezett elektróda, valamint szúrt belső elektróda útján."


Tudtok valamit erről az eljárásról?
Lehet, hogy tárgyaltátok már ezt a terméket akkor elnézést amiért újra idehoztam.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.16. 10:09

@ISándor (26836):

Nem tudok róla, hogy bárki is megmutatta volna, hogy kis egyenfeszültséggel lehetne rákot gyógyítani. Hogy honnan veszik ezeket az számomra rejtély. Egy másik "forradalmi" készüléknél négyszögjelről állítják, hogy ugyanerre képes lenne. Lásd itt.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.09.16. 10:38

@ISándor (26836):

Szerintem ha vársz két évet, akkor kb. lesz már egy GVH/ÁNTSZ döntés arról, hogy konkrétan ordas hazugság a köremail minden szava. Kár, hogy az már nem fog emailben körbemenni...

Szabadalmi hivatalba nagyjából mindent be lehet jelenteni(ami a szabadalmi törvény hatálya alá belefér), bármiféle bizonyíték nélkül, mert a lényege ennek az eljárásnak nem az, hogy az adott dolog tényleg jó legyen arra, amit állítanak(ezt majd eldönti a kedves fogyasztó), hanem, hogy 20 évig csak az illető (jelen esetben az ismeretlen okból kitakart Aszalós Sándor) gyárthassa/forgalmazhassa azt a megjelölt célra.

http://www.sztnh.gov.hu/kiadv/szkv/2009 ... V_0908.pdf

Szabadalmi bejelentés egyedül annak a bizonyítéka, hogy valaki pénzt akar az adott termékkel keresni, és ez ebben az esetben hihető is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pounderstibbons 2011.09.16. 13:45-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.09.16. 13:42

@ISándor (26836):
Az szabadalmi bejelentes, nem megadott szabadalom. Semmi jelentosege, csak annyi, hogy bejelentettek.
Jo esellyen nem lesz belole soha megadott szabadalom. Nem is azert adtak be.
Tudniiillik az nem uj, hogy egy berendezes "másodpercenként 20 és 90 millivolt közötti egyenáramú feszültséget ad le periodikusan ismételve".
A szabadalom a berendezesre szol(na), nem az alkalmazasra.

@Zsolesz14 (26838):
Ez akar ugyanaz is lehet, hiszen " másodpercenként 20 és 90 millivolt közötti egyenáramú feszültséget ad le periodikusan ismételve".
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2011.09.17. 13:51

http://www.nytimes.com/2011/09/13/healt ... wanted=all
Ehhez mit szóltok? HIV vírus segítségével gyógyítják a rákot. (Bár a "gyógyítás" szót megkérdőjelezném olyan esetben, amikor a kezelés végén a páciensnek nem marad immunrendszere.)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.09.17. 14:51

@sajnos_kacat (26923): Szerintem felreerted, ez egy teljesen realis es logikus (jelenleg kiserleti stadiumban levo) megkozlites.

"cancers may also be vulnerable to this novel approach — which employs a [b]disabled form[/b] of H.I.V.-1, the virus that causes AIDS, to carry cancer-fighting genes into the patients’ T-cells"

"tried a daring approach: they used a disabled form of H.I.V.-1. "

Azaz egy mukodeskeptelesn, AIDS okozasara keptelen virust hasznalnak rak ellenes genek bevitelere.
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2011.09.18. 09:32

@vaskalapos (26930):
Nem értettem félre a cikket, csak félreérthetően fogalmaztam. A működésképtelenné tett HIVvel semmi bajom, ha ezzel lehet átírni a T sejtek DNSét, akkor ezzel lehet.
A páciensnek azért nem maradt immunrendszere, mert a T sejtek nem csak a rákos sejteket ették meg, hanem az egészségeseket is. Ennyire nem megkülönböztethető kívülről a rákos sejt a normálistól?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Rákgyógyítás

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 18:14

Kedves szkeptikusok!

Ha rákunk van, fogadjuk el azt, amit a betegség meg kell, hogy tanítson nekünk önmagunkról.

Sosem szabadna panaszkodnunk sorsunk miatt, ne okoljuk érte a véletlent, a karmát, a gonosz szellemeket, vagy a közömbös világegyetemet.
Önmagunkban keressük problémáink forrását, ha hibát követünk el, tanuljunk belőle, és hálásan haladjunk tovább.

Lehet, hogy ismét nevetség tárgyáva teszem ki magamat ezen a fórumon, de mégis megírom a nézetemet a lehetséges megoldásra:

Pl. a meditálásnak sok formája lehet, de minden nap szakítsunk egy kis időt elmélkedésre.
Milyen kérdéseket tehetünk fel magunknak, és milyen területeken kereshetjük az útmutatást?
1. Környezetemmel összhangban táplálkoztam-e ma?
2. Szeretettel és tisztelettel gondoltam-e szüleimre, rokonaimra, tanáraimra és az öregekre?
3. Derűsen köszöntöttem-e ma mindenkit, és kifejeztem-e érdeklődésemet életük iránt?
4. Megszemléltem-e az eget, a fákat, a virágokat, és eltűnődtem-e a természet csodáin?
5. Megköszöntem és megbecsültem-e mindent, amit ma tapasztaltam?
6. Tisztességesen teljesítettem-e feladataimat, s ezáltal hozzájárultam-e egy békésebb világ megteremtéséhez?

Én ezt így látom és nem kevés beteg tudta a betegségéből tanulva és okulva így feldolgozni a sokak számára feldolgozhatatlant.

A lélek ugyanis legyőzhetetlen, azaz örök, tehát a LELKI ERŐ egyenlő az ÉLETERŐVEL!!!

Áldás, békesség!
0 x

Válasz küldése