OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 15:31

@vaskalapos (15315):
Itt a nyilvanossag elott kerdezem, mi a velemenye errol az allitasrol?

"10 ezer évvel ezelőtt 38% volt a légkör oxigéntartalma."

Egyetert vele, vagy nem ert vele egyet, vagy nem tudja?


Konkrétan fogalmam sincs - nem mértem az akkori életemben :)

Most viszont alig 21% tengerszinten - ezt sem mértem, csak tanították az egyetemen... - a nagyvárosokban katasztrofálisan alacsony, néha mélyen 20 % alatt, ami nagyban hozzájárul a "civilizációs betegségek" hypoxiás eredetéhez.
Ezt nem lehet megoldani megivott oxigénnel.

Fák ültetése, irtás helyett.
Villamos járművek, robbanómotorok helyett.
Sorolhatnám...

(Ja, ha lesz valahol tavasszal faültetési buli, oda szívesen elmegyek és viszek a saját pénzemből csemetéket.)
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.03.28. 15:40

@eurox.info (15327):

És a vénán keresztül a májba jutó oxigént melyik életében mérte, ha szabad kérdeznem?

Na jó, elég lenne valami publikált kutatás a témában, de eddig elég kevés tény áll az oxigén mellett.
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 15:45

@vaskalapos (15310):

Váczi

czi és nem ci - okostóbiás! Tudod: Petrocelli (Petrocselli és nem Petroszelli...)

Te magyarázol, aki még azt sem képes megfigyelni, hogyan írom a nevemet?
Jahh, ittál már belőle vagy csak a pofazacskódat lengeted?
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 15:49

@vaskalapos (15311):
A probat a viz ize es szine nem befolyasolja, a resztvevok nem tudnak megkulonboztetni a suritett levegos, suritett nitrogenes es a suritett oxigenes vizet.

A placebo hatast mas uton is ki lehet vedeni (ahogy veblapjan javasolja, szines, izesitett vizbe is lehet oxigent tolteni).

Ismetetlen kerdem: hajlando-e egy bemutatora, amit osszekotnenk egy teszttel, ergometeres meressel?

Merhetjuk a maximalis teljesitmenyt, az ismetelhetoen merheto, es peldaul par percenkent megismetelheto modon 500 watt pillanatnyi maximalis teljesitmenyt tudok elerni az ergemeteren.

Merhetjuk az aerob kuszobot, merhetunk egy kozepes teljesitmenyhez tartozo pulzusszamot... stb

On Vaci tanacsado javasolhat mas merest is, amivel bizonyitani tudna allitasait.

Nos?


Írtam már.
Naná, hogy benne vagyok a próbában, miért is ne!

Előtte:

személyes találkozás, egyeztetés és a protokoll megtervezése.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.03.28. 15:52

@eurox.info (15329):

Kedves Doktor Úr!

Lenne kedves pillantást vetni ezen cikkekre, még a múltkorában kerestem ki őket.
http://regihonlap.szkeptikus.hu/forum/gyorslink/50285
Mi a véleménye róluk?
Köszönettel.

UI: Szívesen megismerném a pozitív kicsengésű ill. eredményességet bizonyító cikkeket is. Ha ismer ilyeneket kérem jelezze.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 15:53

@eurox.info (15325):

Ossze vissza tetszel beszelni, kollega ur!

Hol a majra koncentralsz, hogy ott hat, hol meg az agyba is jut belole...

Dokikam, mennyi szivodik fel, es mennyi jon ki beloleg hatul a kipufogodon? Megmerted?

A teszttel kapcsolatban hallgatsz, mint a kutya a fuben. Miert nem vegzunk egy nyilvanos tesztet?
Ha valoban mukodik, az nagy reklam lenne.
Vajon miert nincs ilyen teszt egy darab sem?
Csak "tapasztalatok" vannak, anekdotak...

Neved felrebetuzeseert elnezest kerek, valoban nem figyeltem meg, de tudod, tokmidegy, hogy cz es y van benne, a lenyeg itt az, hogy miben mondasz/irsz igazat es mit hazudsz.
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 15:54

@énkérdezek (15320):
Engem még az is érdekelne, hogy a megivott szuperoxigénes víz honnan tudja, hogy a gyomorba kerülve nem engedheti ki magából a felesleges oxigént mindaddig míg a vékonybélben fel nem szívódik?
Meg a gyomor izmai is tudják, hogy a megnövekedett nyomásra most nem tágulnak, hanem "nyomáson" tartják a szupervizet, hogy benne maradjon a zoxigén.
Arra meg végképp kíváncsi vagyok, hogy a gyomorban kioldódott zoxigén biztos nem tud kijutni a nyelőcsövön keresztül? A gyomorszáj izmai valóban légmentesen zárnak? Nem a böffentésre gondolok, hanem a "szivárgásra"

Tudom ezek csak nekem érdekes kérdések, a doktorúr nem fog lealacsonyodni hozzám, hogy megválaszolja ezeket........



Ezekre a kérdésekre már nagyjából válaszoltam.
Egyébiránt: ha nagyon érdekel, szívesen elmondom személyesen (pl. Skype-on)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 15:59

@eurox.info (15330):

Orommel hallom, hogy benne van a probaban.
A protokolt mar el is kezdhetjuk egyeztetni.

Allitas:
Az eredmény? Megnövekedett fizikai teljesítőképesség, effektívebb méregtelenítés, jobb közérzet.
Nezzuk "Megnövekedett fizikai teljesítőképesség".
Azt probaljuk merni ahol on szerint a legnagyobb a hatasa.
Mit merjunk:
-erokifejtest, izomerot (egyszeri ero, rugos emromero, sully felemelese)
-rovid tavu (sprint) teljesitmenyt (5-30 masodperc)
-kozepes tavot (2-10 perc kozottit)
-hosszutavot (20-60 perc)

Tegyen javaslatot, hol varja a legnagyobb kulonbseget?
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 16:02

@vaskalapos (15332):
Ossze vissza tetszel beszelni, kollega ur!

Hol a majra koncentralsz, hogy ott hat, hol meg az agyba is jut belole...

Dokikam, mennyi szivodik fel, es mennyi jon ki beloleg hatul a kipufogodon? Megmerted?

A teszttel kapcsolatban hallgatsz, mint a kutya a fuben. Miert nem vegzunk egy nyilvanos tesztet?
Ha valoban mukodik, az nagy reklam lenne.
Vajon miert nincs ilyen teszt egy darab sem?
Csak "tapasztalatok" vannak, anekdotak...

Neved felrebetuzeseert elnezest kerek, valoban nem figyeltem meg, de tudod, tokmidegy, hogy cz es y van benne, a lenyeg itt az, hogy miben mondasz/irsz igazat es mit hazudsz.


Na jó, ne fárasszuk egymást...

Úgy tűnik, te nem tesztelni akarsz, hanem kötekedni "kolléga úr"...
A marhaságban nem vagyok partner.
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 16:07

@vegyati (15331):
Kedves Doktor Úr!

Lenne kedves pillantást vetni ezen cikkekre, még a múltkorában kerestem ki őket.
http://regihonlap.szkeptikus.hu/forum/gyorslink/50285
Mi a véleménye róluk?
Köszönettel.

UI: Szívesen megismerném a pozitív kicsengésű ill. eredményességet bizonyító cikkeket is. Ha ismer ilyeneket kérem jelezze.


http://www.health-links.ca/localize/pdf ... tudies.pdf
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 16:08

@pounderstibbons (15326):
Ha a palackban már csak 8-10 amtoszféra van, akkor ebből nem az következik, hogy a vízben már csak alig 320-400 mg oxigén lesz? Mert akkor minek az a 2200 mg O2 a patronba?
Azert, mert a szifon nagyobb, mint a patron.
Ahhoz, hogy a szifonban 8-10 atmoszfera legyen, ahhoz a meretek aranya miatt nagyobb nyomas kell legyen a patronban.

A 2200 mg oxigenbol 1800 bizony azonnal a legkorbe jut, illetve a szifonban marad. De ennek is van jotekony hatasa, hiszen a levegoben mar csak 20% sot a nagyvarosokban ennel is jelentosebb kevesebb az oxigen. A palack nem csak a viz fogyasztojara, hanem a kornyezetukben levokre is jo hatasu!

Egyebkent a profik kiszvjak a palackbol a benne maradt gaz allapotu oxigent es a gyomrubba szivjak, ugy mint mikor szandekosan bufizni akarnak. Ugy meg gyorsabban felszivodik es maj-meregtelenit.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.28. 16:17

@eurox.info (15301):
Váczi úr (doktor úrnak nem nevezném, miután az orvosi köpenyét manager öltönyre cserélte)!
Ahhoz képest, hogy fenyegetőzik, szerintem itt Önnek van félnivalója. Kezd elharapózni ez az oxigénesvíz-biznisz, alighanem rövidesen a GVH elé kerül a dolog. Fizetheti majd a bírságot.

Az égvilágon semmi bizonyíték nincs az oxigénes víz hatására, ellenben a hatástalanságára annál inkább. A GVH pedig igen szereti az olyan cégeket, amelyek nem tudják bizonyítani a termékükkel kapcsolatos állításaikat.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.03.28. 16:36

@eurox.info (15333): @énkérdezek (15320):
Engem még az is érdekelne, hogy a megivott szuperoxigénes víz honnan tudja, hogy a gyomorba kerülve nem engedheti ki magából a felesleges oxigént mindaddig míg a vékonybélben fel nem szívódik?
Meg a gyomor izmai is tudják, hogy a megnövekedett nyomásra most nem tágulnak, hanem "nyomáson" tartják a szupervizet, hogy benne maradjon a zoxigén.
Arra meg végképp kíváncsi vagyok, hogy a gyomorban kioldódott zoxigén biztos nem tud kijutni a nyelőcsövön keresztül? A gyomorszáj izmai valóban légmentesen zárnak? Nem a böffentésre gondolok, hanem a "szivárgásra"

Tudom ezek csak nekem érdekes kérdések, a doktorúr nem fog lealacsonyodni hozzám, hogy megválaszolja ezeket........


Ezekre a kérdésekre már nagyjából válaszoltam.

Nem, nem és nem!!
Sem felületesen, sem nagyjából nem kaptam választ. Ha esetleg lealacsonyodna hozzám és linkelne pár kutatást a saját repertoárjából.......megköszönném. A linkeket nem "nagyjából" kérném, hanem pontosan, mert különben értelmezhetetlen lesz...........
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.28. 17:25

@eurox.info (15335):
nem kéne olyan magas lóról beszélni, mert itt a fórumon akik vitaják az oxigénes "cuccot" -bocsánat, de az véleményem szerint az-, biológus, orvos vegyész, mérnök végzettségűek.
a bemutató/mérés lehetne-e valamelyik egyetemen? vagy legyen az MTA?megszervezem ha kell ;)
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 17:31

@Szilágyi András (15339):
Váczi úr (doktor úrnak nem nevezném, miután az orvosi köpenyét manager öltönyre cserélte)!
Ahhoz képest, hogy fenyegetőzik, szerintem itt Önnek van félnivalója. Kezd elharapózni ez az oxigénesvíz-biznisz, alighanem rövidesen a GVH elé kerül a dolog. Fizetheti majd a bírságot.

Az égvilágon semmi bizonyíték nincs az oxigénes víz hatására, ellenben a hatástalanságára annál inkább. A GVH pedig igen szereti az olyan cégeket, amelyek nem tudják bizonyítani a termékükkel kapcsolatos állításaikat.


Egy kórházigazgató sem doktor úr már, csak mert a fehér köpenyét manageri öltönyre cserélte?

Akik fenyegetőznek, azokból sokan itt tanyáznak ezen a frankó kis fórumon, ahová feljöttem újra megtapasztalni a jó magyar panaszkultúrát, begyöpösödöttséget, rosszindulatot és még egy sor hányingerkeltő bunkóságot.
Akinek nem inge, ne vegye magára.
Tisztelet a kivételnek.
Tisztelet azoknak a jó szándékú szkeptikusoknak, akik nemes görög elődeik nyomdokán haladva elutasítják a felfuvalkodott akadémikus gőgöt és azért kételkednek, mert a kétkedés pozitív vetületeit megragadva új ismeretekhez juthatnak. Azért kételkednek, mert sántít nekik az ex catedra kijelentések dohos lehelete és tudják, hogy az ember nem tévedhetetlen.
Minden tisztelet a kétkedőké, kutatóké, keresőké, akiket nem lehet megvezetni egykönnyen az élet sűrűjében.

Ugyanakkor szánalmasak a dacból szkeptikus és csak pusztán minden kákán csomót kereső, rosszindulatú és irigy bolhás kutyák, akik szégyent hoznak önmagukra és azokra a tudományos szkepticizmust szofisztikáltan művelőkre, akik fejet hajtanak a tények és az empiria előtt.

GVH?

Szerinted miért bástyáztam körül magamat jogi nyilatkozattal?
Szerinted miért zárom le a kocsimat és a biciklimet a nyílt utcán?
Szerinted miért érzem jobban magam Londonban mint Pesten?

Mert bár magyar vagyok, ebben a földben gyökerezek, de az a hangulat, ami ebben az országban, a feljelentgetők és irigyek országában uralkodik, az megfekszi a gyomromat.

Az első perctől kezdve tudtam, hogy meg fognak támadni bennünket.
Megtámadták az FLP-t, mert "galád módon" azt állították, hogy az Aloe Vera gyógyít.
Megtámadták Dávid Tamás Professzort a teája miatt, amivel embereket rántott vissza a halál torkából.
Hogy végezte Semmelweis, Giordano Bruno, Galilei és sorolhatnám?

Miért?
Az emberi hülyeség, sötétség és rosszindulat miatt.

Nyugodtan jelentsen fel bárki bárhol.
A lelkiismeretem tiszta, az oxigén működik és mindenki be...hatja.

“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)
0 x

eurox.info
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.03.21. 19:43
Tartózkodási hely: EU

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: eurox.info » 2011.03.28. 17:36

@balinta53 (15343):
nem kéne olyan magas lóról beszélni, mert itt a fórumon akik vitaják az oxigénes "cuccot" -bocsánat, de az véleményem szerint az-, biológus, orvos vegyész, mérnök végzettségűek.
a bemutató/mérés lehetne-e valamelyik egyetemen? vagy legyen az MTA?megszervezem ha kell


Persze, szívesen megyek megmérettetni bárhová.

Először személyes megbeszélés és összerakhatjuk a részleteket.
Az előremozdító, segítő szándékot köszönöm.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 17:37

@eurox.info (15347):
Orommel hallom, hogy benne van a probaban.
A protokolt mar el is kezdhetjuk egyeztetni.

Allitas:

Idézet:
Az eredmény? Megnövekedett fizikai teljesítőképesség, effektívebb méregtelenítés, jobb közérzet.

Nezzuk "Megnövekedett fizikai teljesítőképesség".
Azt probaljuk merni ahol on szerint a legnagyobb a hatasa.
Mit merjunk:
-erokifejtest, izomerot (egyszeri ero, rugos emromero, sully felemelese)
-rovid tavu (sprint) teljesitmenyt (5-30 masodperc)
-kozepes tavot (2-10 perc kozottit)
-hosszutavot (20-60 perc)

Tegyen javaslatot, hol varja a legnagyobb kulonbseget?
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.28. 17:47

@eurox.info (15345):
Megtámadták az FLP-t, mert "galád módon" azt állították, hogy az Aloe Vera gyógyít.
Megtámadták Dávid Tamás Professzort a teája miatt, amivel embereket rántott vissza a halál torkából.

Na kérem, én nem akarok részt venni ezen a bemutatón, mert aki Dávid Tamás állatorvost professzornak hiszi! :roll: (milyen orvosi kamara tagja, semmilyené, nem is praktizál, csak árul) a teája meg smafu. el lehet olvasni erről Vágó István részletes cikkét itt. (ő biztos nem ért hozzá, hiszen csak gyógyszervegyész)
úgy emlékszem az aloe vera gyógyhatása nem egyértelmű. kozmetikumokban van, gyógyszerben kétlem.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 18:07

@eurox.info (15345):
Megtámadták az FLP-t, mert "galád módon" azt állították, hogy az Aloe Vera gyógyít.
Miert, valoban gyogyit? On szerint igazat allitott az FLP az aloe gyogyhatasaval kapcsolatban, doktor ur?
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.03.28. 18:16

@eurox.info (15345):

Maga teljesen komolytalan.
Megtámadták az FLP-t, mert "galád módon" azt állították, hogy az Aloe Vera gyógyít.
Bizonyíték? Ha valaki állít valamit bizonyítsa is. Példát lehetne venni.
Megtámadták Dávid Tamás Professzort a teája miatt, amivel embereket rántott vissza a halál torkából.
Bizonyíték? Totál tájékozatlanságot vélek felfedezni. Egy kis olvasnivaló.
Hogy végezte Semmelweis, Giordano Bruno, Galilei és sorolhatnám?
Annyian elkövetik ezt az érvelési hibát, nem fáj? Ismét egy kis olvasnivaló.

És miért van az, hogy erre a hozzászólásra nem érkezik válasz?
vegyati írta:@eurox.info (15329):


Kedves Doktor Úr!

Lenne kedves pillantást vetni ezen cikkekre, még a múltkorában kerestem ki őket.
http://regihonlap.szkeptikus.hu/forum/gyorslink/50285
Mi a véleménye róluk?
Köszönettel.

UI: Szívesen megismerném a pozitív kicsengésű ill. eredményességet bizonyító cikkeket is. Ha ismer ilyeneket kérem jelezze.
Az itt felsorolt klinikai tesztekről mi a véleménye? Hogyhogy ezek negatív eredményt mutattak?

Ja és persze ezzel a hosszú tereléssel, amit itt levágott megint szépen kitért a kérdések elöl és nem válaszolt rájuk. Épeszű ember ilyenkor igen erősen kételkedni kezd.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.03.28. 18:32

@balinta53 (15350):
Az ONKO kés kapcsán "rákkutató"-ként mutatta be egy televíziós csatorna. Tudjátok ott ahol a sok csodakütyüt árulják.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.28. 18:39

@eurox.info (15336):
Ez nem egy komolyan vehető iromány. Általános duma van benne, aztán meg hivatkozik néhány olyan kísérletre, amelyekben nem volt kontroll, ennek megfelelően impakt faktor nélküli, értéktelen lapokban lettek publikálva.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.28. 19:01

@eurox.info (15345):
Szerinted miért bástyáztam körül magamat jogi nyilatkozattal?
Tippelhetek?
Hogy nehezebb legyen megfogni az átverést?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 19:17

@Szilágyi András (15356):
A weboldalon található adatok és információk nem minősíthetők úgy, mint az eurox.info tanácsa bizonyos szolgáltatások igénybevételére vagy termékek megvásárlására, előfizetői magatartások tanúsítására. Az ügyfeleknek minden esetben előzetesen javasolt megbizonyosodni arról, hogy az általuk igényelt szolgáltatások és termékek saját esetükre vonatkoztatva ténylegesen a legmegfelelőbbek-e.
A Felhasználó a weboldalt kizárólag saját felelősségére használhatja.
Az eurox.info a Felhasználó életében, testi épségében és egészségében esetlegesen felmerült károk vonatkozásában kizár mindenféle kártalanítási, kártérítési igényt vagy jogi utat.
Ezt lehet igy, ilyen egyszeruen?
Es ez jogilag ervenyes?
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.28. 19:40

@Zsolesz14 (15353):
nem fog válaszolni Vaczi ezek után!
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 19:41

@osamuka (15277):
osamuka írta: A szájon és orron át belélegzett levegőben levő oxigénből max hány %-t tud hasznosítani a tüdő? Figyelembe véve az O2 parciális nyomását(40-100 Hgmm), és azt hogy nem vagyunk egyformák!
250 ml/min oxigénfölhasználás, 5 l/min alveoláris ventiláció és 150 Hgmm-es oxigénnyomás esetén a belélegzett oxigén 25 %-át vesszük és használjuk föl.
Ha nagyobb a ventiláció (és a többi feltétel azonos), akkor tovább romlik a "hatásfok", sőt végtelen ventiláció esetén nulla (amikor az alveoláris oxigénnyomás a belélegzett levegőével azonos, tehát "jó sok" oxigén van az alveoláris térben).
És? Ennek mi a jelentősége?
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 19:50

@eurox.info (15297):
eurox.info Szilágyi Andrásnak írta: Szilágyi, maga Önmagát teszi nevetségessé azzal, hogy partoldalon kívüli gyepmesterként kotyog bele olyasmibe, amiről semmiféle személyes tapasztalata nincs. Vagy talán van?
Légy szíves, konkrétumokra reagálj, és valódi érveket írj. Nem vagyunk kíváncsiak az érzelmi indíttatású érveidre.
eurox.info Szilágyi Andrásnak írta: Mindemellett ragaszkodom a kiforrott véleményemhez. Ha valaki képes bebizonyítani, hogy tévedek egy meggyőződésemben
Itt valami csúnya félreértés van: a bizonyítás terhe ugyanis rajtad van.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.03.28. 19:51

@vaskalapos (15357): Magyarországon igen.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 19:53

@eurox.info (15301):
eurox.info Szilágyi Andrásnak írta: Maga egy nevetséges pojáca.
Moderáld magad! Próbálj meg túllépni az elnyomott tudós szintjén, és valódi érveket írj! Remélem, egy orvosnak nem kell külön elmagyaráznunk, hogyan kell érvelni.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 20:02

@Várhegyi Márton (15359):

Azert erdekes a szazalek, mert a megivott oxigenes vizben levo oxigen nyilvanvaloan 100%-ban hasznosul.

Termesztesen ehhez el kell tekinteni poharban kibuborekolo gaztol (ami a feheres szint adja, mar amikor), el kell tekinteni a kibufizett mennyisegtol, es el kell etkinteni attol is, ami a gyomorban es a belben a taplalekkal lep reakcioba, meg attol is ami hatul a kipufogon kijon, a tobbi valoban mind felszivodik.

Mivel ezekrol a vesztesegekrol semmilyen szamadat nincs, nyugodtan tekintsuk nullanak oket.

Igy is marad a teny, hogy patetikusan keves az az oxigen, amit egy pohar vizben fel tudnak oldani legkori nyomason (es, megdobbento ugyan, de a szervezetben is nagyjabol legkori nyomas van). A felesleg bizony kiboborekol.

Vaczi, a meghasonlott ex-orvos jol irta alabb, hogy a homerseklet emelesevel is kevesebb oxigen oldodik a vizben.
Azt is tudja, hogy az emberi szervezetben 37C koruli homerseklet merheto.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 20:03

@énkérdezek (15320):
énkérdezek írta: Engem még az is érdekelne, hogy a megivott szuperoxigénes víz honnan tudja, hogy a gyomorba kerülve nem engedheti ki magából a felesleges oxigént mindaddig míg a vékonybélben fel nem szívódik?
Nem tudja. A gyomorban ki fog pezsegni a többletoxigén, és ha nem böfögi ki az ember, akkor a gyomorléghólyagba kerül, ahonnan egyrészt nagyon lassan fölszívódik a gyomornyálkahártyán keresztül, és időnként a kontrakciókból kifolyólag a vékonybélbe jut, ott pedig a fölszívódás vagy a kiürülés vár rá.
énkérdezek írta: Meg a gyomor izmai is tudják, hogy a megnövekedett nyomásra most nem tágulnak, hanem "nyomáson" tartják a szupervizet
A megnövekedett nyomás böfögésre ingerel.
énkérdezek írta: Arra meg végképp kíváncsi vagyok, hogy a gyomorban kioldódott zoxigén biztos nem tud kijutni a nyelőcsövön keresztül? A gyomorszáj izmai valóban légmentesen zárnak? Nem a böffentésre gondolok, hanem a "szivárgásra"
Nem zárnak tökéletesen légmentesen, de azért elég jól.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 20:21

@eurox.info (15325):
eurox.info Rétikének írta: A magzati fejlődés során a tüdő és a belek egy tőről fakadnak.
Ettől még a bélrendszer és a tüdő teljesen más fölépítésű és működésű!
eurox.info Rétikének írta: Az oxigén nem "ugyanúgy" szívódik fel a tüdőben, mint a gyomorban vagy a vékonybélben - nyilván, mert a két szerv teljesen eltérő szövettani felépítésű.
Tévedés, pontosan ugyanúgy szívódik föl, csak a tüdőben sokkal nagyobb a diffúziós kapacitás. Semmiféle kvalitatív különbség nincs a fölszívódásban.
eurox.info Rétikének írta: Szakértők szerint az emésztőtraktus nyálkahártyáján keresztül még rapidabban történik a felszívódás.
Miféle szakértők szerint? Nézd meg (bár bizonyosan tanultad anatómiából, élettanból, kórélettanból, patológiából és pulmonológiából) a tüdőben az alveolokapilláris barrier fölépítését! Aztán nézd meg, milyen a gyomor- vagy a vékonybél-nyálkahártya! És végül vedd hozzá, hogy mekkora a két szerv perfúziója közötti különbség (a tüdő esetében a funkcionális keringés nagysága)!
eurox.info Rétikének írta: A megivott oxigén elsősorban a májban hasznosul, de természetesen juthat belőle máshová is, de ez annyira csekély mértékű, hogy elhanyagolható.
Ha radioaktív ("jelölt") oxigénnel dúsított vizet itatsz, bizonyosan ki fogod mutatni testszerte. Ebből nem következik, hogy jobb lett az oxigénellátás!
eurox.info Rétikének írta: Mivel az agy tömege kb. 1 : 50 -ed része az egészséges emberek testtömegének (elhízottaknál ez nem igaz) és keringése az össz keringési kapacitás kb. 20%-a ezért érezhető, hogy a megivott oxigénből (mennyiségtől függően) juthat oda is valamennyi
A vér útja a máj után:
vv. hepaticae --> v. cava inferior --> jobb pitvar --> jobb kamra --> tr. pulmonalis (--> tüdő). A tüdőben a vénás vér ekvilibrálódik az alveoláris térrel (ép alveolokapilláris diffúzió és nem szélsőségesen nagy keringési perctérfogat esetén). Így hiába növelted meg a nagy vérköri vénás vér oxigéntenzióját, az az alveoláris értéket fogja csak fölvenni.
eurox.info Rétikének írta: (Lefekvés előtti nagy dózisú fogyasztását nem javasolom, mert diuretikus hatása kihajtja az embert éjjel pisilni.)
Mitől van diuretikus hatása? Mi a hatásmechanizmus?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Várhegyi Márton 2011.03.28. 20:49-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 20:31

@Várhegyi Márton (15366):
Mitől van diuretikus hatása?
A benne levo viztol. ;-)

Ha sok vizet iszol lefekves elott, akkor bizony ki kell menj ejjel pisilni...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 20:33

@Várhegyi Márton (15366):
eurox.info Rétikének írta:
A megivott oxigén elsősorban a májban hasznosul, de természetesen juthat belőle máshová is, de ez annyira csekély mértékű, hogy elhanyagolható.


eurox.info Rétikének írta:
Mivel az agy tömege kb. 1 : 50 -ed része az egészséges emberek testtömegének (elhízottaknál ez nem igaz) és keringése az össz keringési kapacitás kb. 20%-a ezért érezhető, hogy a megivott oxigénből (mennyiségtől függően) juthat oda is valamennyi
Igy kell a szot csavarni... egyik mondatban elhanyagolhato, masikban erezheto....
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.03.28. 21:07

@Várhegyi Márton (15365): énkérdezek írta:
Engem még az is érdekelne, hogy a megivott szuperoxigénes víz honnan tudja, hogy a gyomorba kerülve nem engedheti ki magából a felesleges oxigént mindaddig míg a vékonybélben fel nem szívódik?

Nem tudja. A gyomorban ki fog pezsegni a többletoxigén, és ha nem böfögi ki az ember, akkor a gyomorléghólyagba kerül, ahonnan egyrészt nagyon lassan fölszívódik a gyomornyálkahártyán keresztül, és időnként a kontrakciókból kifolyólag a vékonybélbe jut, ott pedig a fölszívódás vagy a kiürülés vár rá.

énkérdezek írta:
Meg a gyomor izmai is tudják, hogy a megnövekedett nyomásra most nem tágulnak, hanem "nyomáson" tartják a szupervizet

A megnövekedett nyomás böfögésre ingerel.

énkérdezek írta:
Arra meg végképp kíváncsi vagyok, hogy a gyomorban kioldódott zoxigén biztos nem tud kijutni a nyelőcsövön keresztül? A gyomorszáj izmai valóban légmentesen zárnak? Nem a böffentésre gondolok, hanem a "szivárgásra"

Nem zárnak tökéletesen légmentesen, de azért elég jól.



Köszönöm a részletes választ!
Remélem ezt a tisztelt DOKTORPROFESSZORÚR is méltóztatik elolvasni.........ha még visszatér......

Érdekes továbbá, hogy olyan stílust képvisel, mint a Való Világ Éva nevezetű versenyzője. Ha kérdeznek tőle, meg sem várja a kérdést, hanem visszatámad, anyáz és még talán a monitort is köpködi........
Hajrá doktorúr, én drukkolok önnek, mert ha igazolódna a szupervíz jótékony hatása, akkor segíthetnénk a szegény emberiségnek "egészségesebbé" válni.....de szerintem mindketten tudjuk, hogy mi a jogi körbebástyázottság elsődleges célja.........ugye? vagy nem? vagy igen?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.28. 21:12

Az, hogy valamennyi oxigén felszívódik a bélből, várható, és ki is mutatható:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11726308

Ennyiben tehát igaz a "májteória". De azt nem mutatta ki eddig még senki, hogy ennek bármiféle előnyös hatása lenne. Fenti cikk is legfeljebb csak májbetegségek esetén (zsírmáj, májgyulladás) tartja esetleg alkalmazhatónak, de ez is csak spekuláció.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 21:19

@Szilágyi András (15373):

Igen, egyértelmű, hogy fölszívódik valamennyi*. A kérdés, hogy ennek van-e kimutatható hatása.

*(Ha a bélrendszernek lecsökken a perfúziója - szívelégtelenség, trombózis stb. -, az flatulentiához, puffadáshoz, meteorismushoz vezethet, mivel a bélbe jutó és az ott keletkező gázok fölszívódása ilyenkor csökkent mértékű.)
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.28. 22:27

@énkérdezek (15372):
énkérdezek írta: Köszönöm a részletes választ!
Szívesen :)
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.03.28. 22:38

@eurox.info (15336):

Ugyan kérem! Ez a bizonyíték? Ez súlytalan "rizsa". Én peer reviewed cikkeket mutattam az oxigénes víz hatástalanságára. Valami ilyesmiket vártam volna. Nem értem. Az önök állítása akkora durranás lenne, hogy örömmel kapna utána egy NEJM, BMJ, JAMA vagy Lancet is. Miért hagyják ki a lehetőséget, hogy egy jó nevű folyóiratban leközölt cikkel támasszák alá állításaikat? Elképesztően megnőne az előnyük a konkurenciával szemben is. Igaz, az ön által kritizált, ön cégéhez hasonlóan "tudományosan alátámasztott bizonyítékokkal rendelkező" :twisted: konkurens cégek egyike (akik még fürödnek is benne ;) ) vette a fáradságot és "nem éppen sziklaszilárd", erőteljesen mondvacsinált módon kreáltak tudományos bizonyítékokat, de legalább finanszíroztak egy kutatás-szerűséget Magyarországon, amit most úton-útfélen hirdetnek. Néhány levelet váltottam azon kutatás vezetőjével, természetesen nem győztek meg az "eredményeik", de legalább fel tudnak mutatni valamit.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.28. 22:52

@Várhegyi Márton (15359):
Nem 2.5%-t akartál írni? Már régebben egyszer kérdeztem: mi van a citokrómokkal? Gyűjtsétek a fát, ahogy elnézem, az már megy! üdv. osamuka
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.28. 23:07

@vegyati (15376):
"nem győztek meg az "eredményeik"
Angliában egy klinikán 30mg/liter O2 vízzel folynak a klinikai kísérletek. Az eredmények nagyon biztatóak, mégsem hozzák egyenlőre nyilvánosságra! Türelem! Addig elégedjetek meg a Doktor úr logikus magyarázatával, hiszen Ő tapasztalatból beszél, Ti meg elméleti síkon közelítitek meg a problémát. Ez olyan mintha az 1900-s évek elejei orvosi könyvekre hivatkozva akarná valaki bizonyítani, hogy nincs C-vitamin! üdv: osamuka
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.28. 23:13

@énkérdezek (15372): "A megnövekedett nyomás böfögésre ingerel."
Ekkora baromságot hogy lehet leírni? Iskolába jártál?, ha igen, tudnod kell, hogy a szifonból kinyomva megszűnik a túlnyomás! Ettől kezdve csak a hülyeség ingerelhet büfögésre, mármint a sajátodé! :lol: üdv: osamuka
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 23:22

@osamuka (15377):
Nem 2.5%-t akartál írni? Már régebben egyszer kérdeztem: mi van a citokrómokkal?
Nem, nem azt akarta irni.
Citokromok kosz jol vannak.
A mitokondrium hogy van?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 23:23

@osamuka (15379):
"A megnövekedett nyomás böfögésre ingerel."
Ekkora baromságot hogy lehet leírni? Iskolába jártál?, ha igen, tudnod kell, hogy a szifonból kinyomva megszűnik a túlnyomás! Ettől kezdve csak a hülyeség ingerelhet büfögésre, mármint a sajátodé! :lol: üdv: osamuka
Tudod, ham megszunik a tulnuomas, akkor az oldott oxigen kibuborekol, a buborekok nyomasa az ami miatt bufikezel.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.28. 23:25

@osamuka (15378):
Az eredmények nagyon biztatóak, mégsem hozzák egyenlőre nyilvánosságra!
Ez nem nevetseges, ez rohejes... te tenyleg ilyen buta vagy, vagy csak tetteted?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.28. 23:33

@Várhegyi Márton (15366): "Tévedés, pontosan ugyanúgy szívódik föl, csak a tüdőben sokkal nagyobb a diffúziós kapacitás. Semmiféle kvalitatív különbség nincs a fölszívódásban."
Valóban tévedés, mert nem úgy szívódik fel a gyomorban! A hörgők és a kapillárisok között egy kettős hártyán préseli át a parciális nyomás az O2-t(kb.100 Hgmm), ellenkező irányba meg a CO2-t(kb.40 Hgmm). Ivással már a száj nyálkahártyáján elkezdődik az O2 felvétel, utána a vékonybelek nyálkahártyáján szívódik fel, azután még ott van a sejtlégzés, a citokrómokról nem is beszélve! Amennyiben figyelmesen elolvastad a Doktor úr írásait, akkor megértheted belőle, hogy pont az O2-ben szegény vénás erekben növeli meg az O2 szintet. Az Angliai kutatások is ezt bizonyítják! A májban levő eredetileg 8% O2 szintet kb 43%-re emelte, eddig ez volt a csúcs, de előfordulhat, hogy nem mindenkinél éri el ezt a O2 szintet, lehet hogy csak 42% :) Na megyek iszok egy kis O2 vizet, tisztított vízből a legjobb az íze: selymes, édes, szóval finom és egészséges! üdv: osamuka
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.28. 23:59

@vaskalapos (15382):
"
"Ez nem nevetseges, ez rohejes... te tenyleg ilyen buta vagy, vagy csak tetteted?"
Már megint olyanról mondasz véleményt, amihez lövésed sincs! A kutatási eredmények nem publikusak, az hogy én megkapom, az nekem jó! Rajtatok meg szomorkodom, hogy egyikőtöknek sincs annyi vér a "pucájába", hogy vegyetek egyet,(csak ne tőlem, mert Nektek nem szerezném be!) és teszteljétek egy pár hónapig! Utána lehet a tükör elé állni, és tudod mit kell ilyenkor csinálni?
Egy jó lejárató kampányt is csinálhatnátok, fel tennétek a szekrény tetejére, majd pár hónap után hamis kísérleteket gyártva megállapíthatjátok, hogy nem jó semmire! De akkor már mondhatnátok, hogy van, és kipróbáltátok, akkor is, ha nem igaz! Biztos lenne aki fizetne érte!
A felismerés lehetőségét nincs jogom elvenni senkitől! Még Tőletek sem! Váczi Doktor Urat meg tiszteljétek, mert az emberekhez való hozzáállása a lehető legtisztességesebb! A GYÓGYÍTÁST ŐK viszik előre, Ti csak homok vagytok a gépezetben. Jó lenne, ha a hozzáállásotok pozitív irányba változna, mindenféle hátsó szándék nélkül, az az emberiség javára válna. Amennyiben Ti győznétek, az olyan lenne, mintha az anyák még mindig gyermekágyi lázban halnának meg a kórházakban, és senki nem tenne ellene semmit. :( üdv: osamuka
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.29. 00:23

Összefoglalnám a "doktor úr" érveit, szó szerint idézve őt:
ez akkor is működik, ha az összes szkeptikus a feje tetejére áll és veri az asztalt vagy éppen nyomatja a süket okoskodását
az oxigén működik és mindenki be...hatja
Hát igen! Így kell érvelni, ez valóban meggyőző!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.03.29. 00:26

Azért érdekes, hogy Váczi úr, aki állítólag "tudományos tanácsadó", eddig még egyetlen tudományos publikációt sem tudott citálni a véleménye alátámasztására. Helyette ócska sztereotípiákat nyom, Galileit meg Semmelweist emlegeti. Azt viszont díjazom, hogy Dávid Tamással meg az FLP-vel helyezte magát egy csoportba. Így legalább tudjuk, hova soroljuk.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

OXIGÉNES SZIFON - OXIGÉNES VÍZ

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.03.29. 05:03

@Szilágyi András (15386):
"Így legalább tudjuk, hova soroljuk."
Az olyan kutatók közé, akik vállalják a nehézségeket, a meg nemértést, és a jogtalan támadást. A számítógép elől ne alkossatok véleményt, amíg semmi értelmes érvet nem tudtok hozni, mert az nem érv hogy könyvben keresitek az elavultnál elavultabb nézeteket, és ezzel érveltek. Ez új dolog, ha úgy tetszik új találmány, inkább legyetek büszkék, hogy ezt is M.O.-n találták, és itt is gyártják. Váczi doktor Úr nyugodt ember, de Nektek sikerült kihozni Őt a sodrából, mert semmi értelmes válasz nem jött a leírt TAPASZTALATAIRA! Ahogy Teslára, az Azték naptárkőre, az Akasára, a 4-5 méteres csontvázakra, Jézus megkísértésére, egy értelmes mondatot nem tudtatok leírni! Az auráról nem is beszélve!! Mi van Szent-györgyi Alberttel, senki nem talált semmit? Inkább kivárjátok a 3 hónapot? Segítek: a neten nem találtok semmit! Vajon miért? Úgy látom, nagyon szerény tudású szkeptikusok gyűltek itt össze. Hiába ismeritek(legalábbis néhányan) a sejtszintű életfolyamatokat, ha nem látjátok, nem ismeritek az egészet, az embert, akit a Mindenható Atya saját képmására, és hasonlatosságára teremtett! Ki kell próbálni, milyen kutatni, keresni, vállalni a meg nemértést, és a sok elvtelen támadást! Nem mások által leírt beteg elméletekkel operálni. tudjátok a 90-s évekbeli koleszterinre vonatkozó megállapítás is megdőlt napjainkra! Na megyek iszok egyet, Ti meg a tanuljatok meg kutatni! üdv: osamuka
0 x

Válasz küldése