AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.04. 07:09

@Rétike (37270): leirtad, hogy durva hashajtot vettel be (maganugyed, de kerdeses nelkul megirtad)... ezzel kivancsiva tetted az olvasokat, vajon miert (azt tudjuk, nem "meregtelenites" volt a celod, "hanem egy elfuserált ötletből indíttatva")
Vajon mi lehetett a celod?
Mi volt az elfuserált ötlet?

mergezes kivedese, rosszat ettel?
ongyilkossagi kiserlet?
kolonoszkpia elokeszulete?
szules elokeszulete?
mutet elokeszitese?
szekrekedes?
etelmergezes kezelese?
veletlen tevedes, igazabol fejfajas elleni tablettat akartal bevenni?
egyeb?
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.01.04. 09:52

@vaskalapos (37285):

OFF
Á,értem,nagyon izgalmas kérdés az ok is. :) A válasz:egyéb.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.01.04. 10:02

@sammy (37279):
Valóban tök mindegy, hogy milyen származék, egyetértek vaskalapossal, ez molekuláris rasszizmus.
Amit még hozzátennék, hogy tudtommal Görgey Artúr izolálta először a laurilsavat, és valóban kókuszból.
0 x

manna
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.01.01. 18:12

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: manna » 2012.01.04. 12:05

@vaskalapos (37282):

Miert inkabb egy buta-muveletlen-nagykepu-oreg kozmetikusnonek hisznek az emberek?

Az öregség mióta releváns egy vitában?
(akkor te sem vagy mérvadó:-), igaz, én sem:-))
A többit osztom.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.04. 13:03

@vaskalapos (37282):

Pedig rákeresve a Sodium Coco Sulfate kifejezésre a google 1.helyen Vali szösszenetét adta :) Magyarul nem is találni különösebben hasznos irományt róla. Szerintem, aki nem olvas különösebb utána semminek, nem tanult ilyen dolgokról és rajong a természetes vonalért, simán beeszi minden szavát.

Más téma, elemezte már valaki az eMC univerzális tisztítószer összetételét?
>95% mikroorganizmusok
<5% alkohol
<5% grapefruitmag kivonat
<5% citromsav
<5% biomelasz, levendula olaj, narancs olaj

Én vettem ugyanis, hatását hagyjuk, nálam nem húzott koszcsíkokat, de lehet, hogy csak azért, mert szuper tiszta minden ;) A színe enyhén barnás, totál híg, mint a víz, szagát nem tudom mi adja, de semmi extra. Azon akadtam fenn, hogy ezek szerint az effektiív mikroorganizmusok víz formában léteznek, vagy honnan ez a halmazállapot? :?:
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.04. 15:06

@manna (37304):
Az öregség mióta releváns egy vitában?
Amikor husz evvel ezelotti kepet mutat magarol, azaz abban is hazudik. ;-) Amugy igazad van.
Mi tobb, a tobbi jelzo sem erv, csak leiras.
Attol meg lehetne igaza, hogy buta, meg attol is, hogy kozbetikus. De nincs igaza, es irasai nagyfolu tudatlansagrol, pontosabban teves tudasrol arulkodnak.
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2012.01.05. 12:29

@vaskalapos (37319):
Amikor husz evvel ezelotti kepet mutat magarol, azaz abban is hazudik.
Ez tetszett,ha lenne itt ilyen lehetőség,lájkolnám :D

Azt amúgy a mai napig nem tudom,h VAlinak van gyereke?CSak mert ezerrel adja a tanácsokat a kisgyermekes és várandós anyukáknak.

HA már a béltisztítás a téma,mi a véleményetek a hydro colon terápiáról?
Nekem gimiben a biológia tanárnőm(akit imádtam)azt mondta,h évente(vagy fél évente,már nem emlékszem pontosan) ajánlatos lenne elvégezni egy beöntést,és a szupermodelleknek is ettől van gyönyörű bőrük,h ezt alkalmazzák.
Én még sosem próbáltam,mert nekem eleve nem is hiszem,h szükségem lenne rá.
Szóval a lényeg,van aki esküszik rá,mások nagyon károsnak találják.

Azt mondjuk hülyeségnek találom,h mikor régen utána olvastam,úgy ajánlották,h hetente 1-2 aalkalmommal kell ismételni, több héten keresztül,szerintem itt csak a pénzre mennek,mert kizártnak tartom,h ilyen gyakran kéne ismételni.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.05. 12:55

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:35-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.05. 14:25

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:35-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.05. 14:28

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:35-kor.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.05. 19:54

@jenny84 (37386):

Nekem meg sohasem volt, megis gyonyoru a borom. :D (Mondjuk egy minta elem, nem minta.)
A biologia tanarnot gyakrabban kellett volna fejtagitora kuldeni, vagy kozmetikushoz... nem az AntalValihoz.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.05. 20:02

@jenny84 (37386):
Nekem gimiben a biológia tanárnőm(akit imádtam)azt mondta,h évente(vagy fél évente,már nem emlékszem pontosan) ajánlatos lenne elvégezni egy beöntést,és a szupermodelleknek is ettől van gyönyörű bőrük,h ezt alkalmazzák.
En azt hittem, hogy a PhotoShop-tol olyan gyonyoruek.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.05. 20:11

@jenny84 (37386):

Akik kiprobaltak, azt mondjak, hogy laposabbnak mutatkozik a has a kezeles utan.
Nem egeszsegi, hanem szepeszeti hatasu.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Orcas 2012.01.05. 20:18-kor.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.05. 20:17

@vaskalapos (37421):

OFF
Ez mar nagyon off lesz...
http://www.youtube.com/watch?v=N9y2l_LjSjg

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2012.01.05. 21:50

@jenny84 (37386):
Azt amúgy a mai napig nem tudom,h VAlinak van gyereke?CSak mert ezerrel adja a tanácsokat a kisgyermekes és várandós anyukáknak.
Valószínűsítem, hogy teljesen mindegy, hogy van-e gyereke, vagy nincs, amikor a pénz játssza a főszerepet.
Hivatkozott-e valaha arra, hogy " Én a saját gyerekeimet így "gyógyítom" meg úgy "kezelem".
Szerintem egyszerűen a "más f......al. csépeli a csalánt.... :mrgreen:
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.05. 21:56

@jenny84 (37386):
Azt amúgy a mai napig nem tudom,h VAlinak van gyereke?CSak mert ezerrel adja a tanácsokat a kisgyermekes és várandós anyukáknak.
Nem szamit, hogy van-e. A gyermekorvostol sem kerdezzuk, van-e gyereke, a nogyogyasztol sem, hogy hanyszor szult mar, az autoszerelotol sem, hogy van-e sajat autoja, a temetkezesi vallakozotol sem, hogy hanyszor halt mar meg... inkabb azt kerdezzuk, milyen vegzettsege van, mit tanult, milyen gyakorlata van?

Vali neni vegzettsge, szakmaja kozmetikus.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.06. 09:23

@jenny84 (37386):

Modell eleve abból lesz, akinek szép bőre van, vagy minimum nem láthatóan hibás. Ha valakinek ez megvan, az már később elég ritkán szokott hirtelen elcsúnyulni, maximum valami betegség következtében.

Tudtommal Naomi Campbell használ beöntéseket, és ő sem az eszével (vagy a bőrével) ért el sikereket, hanem leginkább a járásával.

Tehát megállapíthatjuk, hogy a beöntés fokozhatja a kecses járást.
Már ha nem felejti el az illető kihúzni a beöntőcsövet...
:D
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.01.06. 11:29

Sziasztok!

Emlékeztek, amikor korábban írtam, hogy milyen leüvöltésben volt részem, mert panasszal mertem élni egy bizonyos termék kapcsán?
Na ugye szó szót követett, aztán az lett a vége, hogy küldjem vissza a problémás termékeket, mert majd visszautalják az árukat...
Hát bizony ma jött a futár, és elvitte a becsomagolt termékeket :D :D
Úgyhogy most ott tart a dolog, hogy vagy levásárolhatom az összeget, vagy visszautalják az árat. Úgy döntök ahogy nekem jó :)
Gondoltátok volna, hogy ilyen jól fog alakulni ? Én bíztam benne és reménykedtem, hogy ez lesz a vége :)
0 x

vlgmrt.sszskvs
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2011.12.02. 13:35

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vlgmrt.sszskvs » 2012.01.06. 14:33

@Caspi (36499):
Egyébként jó lenne ha definiálnád, hogy a "mérgező" cukor alatt melyik szacharidot (vagy szacharidokat) érted, mert nagyon nem mindegy.
A cukornádból vagy cukorrépából készült finomított cukrot, vagyis a szacharózt, de szerintem nem sokkal egészségesebb a fruktóz, a maltóz és a laktóz sem.

@Caspi (36500):
Van néhány rossz hírem számodra:
- permetezés nélkül egy kosárnyi cseresznyével, vagy meggyel is elég sok "húst" fogsz fogyasztani
Akkor valószínűleg nem hallottál még a természetes permetszerekről vagy a hasznos növénytársításról…
http://csigacsapda.blogspot.com/2010/01 ... zerek.html
http://www.dolceta.eu/magyarorszag/Mod5 ... ztes-.html
…és talán az akvapónia sem cseng ismerősen:
http://index.indavideo.hu/video/Akvaponia
http://civishir.hu/hajdu-bihari-hirek/a ... 1231121853
- lehet, hogy nem támogatod az állatok leölését, de az ember egészséges táplálkozásához hozzátartozik a húsfélék fogyasztása. Ha jól emlékszem, gyerekek esetében például nagyon nem javasolt a teljes elhagyásuk.
Az ember egészséges táplálkozásához egyáltalán nem tartozik hozzá a húsfogyasztás, sőt, a húsevés inkább káros, mint hasznos.
Hallgasd meg a Tóth Gábor-interjút innen:
https://skydrive.live.com/?cid=866895aa ... CD45%21627
Továbbá:
http://www.vegagyerek.hu/2008/09/vegetr ... lsa-1.html
- lehet, hogy előrébb jársz, de amennyire tudom, a növényeknek is vannak stressz-reakció, így én nem merném a nyakam tenni arra, hogy nem tartoznak az érző lények közé
Így kellett volna írni magyarul: a növényeknek is vannak stressz-reakcióik.
Valóban, vannak stresszérzékeny és stressztűrő növények:
http://www.sulinet.hu/eletestudomany/ar ... szaly.html
Ezért fontos, hogy egészséges, érett zöldségeket-gyümölcsöket együnk, melyeket nem viselt meg pl. a szárazság miatti stressz.
Viszont a növényeknek – az állatokkal (és az emberekkel) ellentétben – nincs asztráltestük, ezért nem szenvednek, ha elvágják a szárukat. Az állatok azonban félnek a vágóhídon, így a halálukkor keletkező stresszhormonokkal együtt a halálfélelmüket is megesszük a húsuk elfogyasztásakor, ami negatív energia (és most arra nem térek ki, hogy mivel etetik az állatokat, és arra sem, hogy már a vágóhídon belenyomják a húsba injekcióstűvel a tartósítószert, mert EU-s előírás…).
Itt egy film arról, hogyan bánunk az állatokkal:
http://ujsag.allatvilag.net/2010/04/ear ... foldlakok/

@vaskalapos (36520):
A dietas kolaban egyaltalan nem fordul elo, ellenben a huslevesben) es minden feherjetartalmu etelben jelen van.
A diétás kólában aszpartám van, ami szintén idegméreg, meg Aceszulfám-K, ami talán még az aszpartámnál is rosszabb.
Sajnalatos modon, ha feherjet eszel, abban van glutaminsav, glutamat... ha nem eszel feherjet, akkor meghalsz.
Osszefoglalva: tomeny butasag, ilyen szinten karos az egeszsegre ennek a lapnak az olvasasa.
Valami hasonló reakcióra számítottam…

@vaskalapos (36521):
A fogszuvasodas (most fogsz meglepodni) egy bakteriumok okozta fertozo betegseg, amely csak a fertozott resz eltavolitasaval allithato meg. A korokozo: Streptococcus mutans and Lactobacillus fajok.
Szerintem ezek csak elősegítik a fogszuvasodást, nem közvetlenül ezek okozzák.

„A szájüregben 400-500 baktériumfajta található. Azon baktériumokat, melyek elősegítik a fogszuvasodás létrejöttét, cariogennek nevezzük (Streptococcus mutans, Lactobacillusok).”
„Leginkább azok a szacharidok károsak, amelyek fermentációjuk során savat képeznek (glükóz, fruktóz, galaktóz, mannóz, szukróz, maltóz, laktóz, szacharóz).”

„A mono- és diszacharidok közül a legerősebb cariogen hatást a szacharóz (répacukor) fejti ki, de a fruktóz, maltóz és glükóznak is jelentős a cariogen hatása.”
http://www.sanoraldentalclinic.com/hu/e ... szuvasodas
A cukorbetegnek az okozza a bajat, hogy cukrot evett, vagy a cukoranyagcsereje beteg?
Ha folyamatosan – nagyobb mennyiségű – cukorral bombázza valaki a szervezetét, nem csoda, ha egy idő után nem fog működni a cukoranyagcseréje, vagyis ismét csak oda jutunk, hogy a túlzott cukorfogyasztás okozza a cukorbetegséget.
„Bebizonyosodott azonban, hogy 1. a cukor döntő szerepet játszik a fogszuvasodásban; 2. a cukor elhízást okoz; 3. a cukormentes táplálkozás meggyógyít olyan általánosan elterjedt, súlyos betegségeket, mint a cukorbetegség, a rák és a szívbetegség.”

@Rétike (36559):
Ez a sötétség még sokáig lesz itt?
Sötétség inkább a gyógyszerzabálók fejében van (mi is volt a neve annak a hashajtónak?), de majd egyszer talán gyúlik egy kis fény az ő agyukban is. Ha nem most, akkor néhány(száz) inkarnációval később. Neked is üzen Drábik János 1 óra 16 percnél itt:
http://www.youtube.com/watch?v=cW7OnJ-N0m0
A továbbiakban pedig javaslom, hogy tegyél egy szóközt az írásjeleid után, ha folytatod a szöveget.

@lorenz (36577):
A feltett kérdésre miért nem válaszolsz?
A legtöbb kérdésre megpróbálok válaszolni. Amire nem válaszolok, arra nem is akarok (vagy nem tudok). Nem vagyok se biológus, se kémikus, tehát nem ismerek mindent részleteiben, viszont – veletek ellentétben – globálisan átlátom a dolgokat, általában tudom, mi miért történik a bolygón.
Szerinted a cukorbetegséget a cukor okozza.
Egyes! Leülhetsz!
Akkor fordítsuk meg a dolgot: Szerinted létezne-e cukorbetegség a bolygón, ha nem állítanának elő sehol finomított cukrot, vagy – egy kicsit tovább gondolkodva – léteznének-e egyáltalán súlyos betegségek az egészségügyi maffia* „áldásos” tevékenysége nélkül?
* (http://elixirbolt.hu/hu/webaruhaz/ismer ... gyi_maffia, http://www.vivanatura.hu/index.php?page ... 6&vmcchk=1, http://www.youtube.com/watch?v=HMaI_qzK-f8)

@pounderstibbons (36590):
Ha a magyar nyelv tényleg ennyire beszédes, várom magyarázatodat a parlagfű- és pollenallergia okait illetően...
Egyszer már leírtam, olvass vissza (36372). Vagy hallgasd meg a legalsó interjút a skydrive-os linken (a Caspi-nak szóló válaszban ott van).
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.06. 14:44

@vlgmrt.sszskvs (37523):
Ha glutamát tartalmú ételeket vagy italokat fogyasztanak, vagy diétás kólát isznak edzés előtt, akkor túlizgatják a glutamát receptorokat, és e-miatt rendkívül megnő a veszély, hogy azonnal szívinfarktust kapjon az illető.
A dietas kolaban egyaltalan nem fordul elo, ellenben a huslevesben) es minden feherjetartalmu etelben jelen van.

A diétás kólában aszpartám van, ami szintén idegméreg, meg Aceszulfám-K, ami talán még az aszpartámnál is rosszabb.
????
mondom nincs benne glutamat
a huslevesben van sok...
hogy lehet erre azt valaszolni, hogy mas dolog meg van benne?
Neked mindegy, hogy glutamat vagy aszpartam?
Viszont a növényeknek – az állatokkal (és az emberekkel) ellentétben – nincs asztráltestük, ezért nem szenvednek,
Mivel nincs asztraltestuk, semmi asztraltaplalek nincs bennuk. Hianyosan taplalkozol, ha nem taplalod az asztraltested is.
Sajnalatos modon, ha feherjet eszel, abban van glutaminsav, glutamat... ha nem eszel feherjet, akkor meghalsz.
Osszefoglalva: tomeny butasag, ilyen szinten karos az egeszsegre ennek a lapnak az olvasasa.

Valami hasonló reakcióra számítottam…
Latod? Akkor miert irsz sok butasagot, ha tudod, hogy butasag?

Fogszuvasodas: a bakteriumok okozzak.

Cukorbetegseg: nem a cukor okozza. Abban egyetertunk, hogy a TULZOTT cukorfogyasztas nem egeszseges (ahogy a tulzott so fogyasztas, vagy a tulzott vitaminfogyasztas stb sem egeszseges).

Sajson a cukor elhagyasa nem gyogyitja a cukorbetegseget, a szivbetegseget vagy a rakt. De szep is lenne...
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.06. 15:58

@vlgmrt.sszskvs (37523):

Kiegészíteném a finomított cukor kontra cukorbetegség témát annyival, hogy cukorevés mellőzésével cukorbetegség kialakulására hajlamos ember (elhízott, mozgásszegény életmódot folytató, vagy simán csak genetikalig súlytott) jóeséllyel még nem fogja elkerülni a kórságot, ha a szénhidrát (és zsír, fehérje) fogyasztásának egészére nem figyel, a cukorbeteg meg pláne nem fog meggyógyulni.
A 2-es típusú cukorbetegségnek még csak megelőző állapota az inzulirezisztencia, ebben szenvedők nemcsak a cukortartalomra, glikémiás indexre, hanem a táplálék inzulin indexére is figyelhetnek (a két index nem egyenlő egymással) + a napi ajánlott szénhidrát mennyiség fogyasztásának elosztására is (mennyiségileg és időben is) + a nyersanyag feldolgozás módjára.
Nem akarok a részletekkel fárasztani senkit, de a no cukor még édeskevés... a gyümölcsök töredékrésze ajánlott (reggel egyik se), nagyjából 1 közepes őszibarackkal kilőve az uzsonna, zöldségből sem mindegy mit, méz nuku, alkohol szökőévente max 50ml étkezéssel egybekötve, tejtermékek közül szinte csak a túró és sajt, ami mehet nagyobb mennyiségben, de számolni kell (reggelire kizárva), burgonyából szerintem 1-2 max. közepes fej főzve! kiadja az ebédhez való adagot, rizsből (barnából is) maréknyi, tészta felejtős, kenyérféle 1-2 szelet(ke) természetesen a farostlemez ízű/légbuborékkal tarkított diabetikus típusokból. Szőlő, mazsola, aszalt gyümölcs felejtős, cukormentes müzlik, pelyhek, kétszersültek is, zsíradékot, olajat mindenből ki kell spórolni (akkor is, ha szabadban szaladgáló boldog és stresszmentes mangalica adja, akkor is, ha szőlőmag), stb. A precíz diéta mellé még mozoghatsz is és talán-talán megúszod a gyógyszeres beavatkozást, cukorbeteg meg nem 45, hanem szerencsével 65 évesen leszel.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.01.06. 16:25

A diétás kólában aszpartám van, ami szintén idegméreg, meg Aceszulfám-K, ami talán még az aszpartámnál is rosszabb.
Nem vagyok se biológus, se kémikus, tehát nem ismerek mindent részleteiben, viszont – veletek ellentétben – globálisan átlátom a dolgokat, általában tudom, mi miért történik a bolygón.
Ajjaj, emelkedik a "megvezetettek" köre. (Legyünk jóindulatúak)
Aki nem kémikus,biológus, de még csak gondolkodni sem hajlandó, attól persze nem meglepő, ha minden neki tetsző marhaságot bevesz. Nem csak részleteiben nem ismer mindent, hanem egészen félre van vezetve, viszont elhiszi. Bár úgy tűnik ezt az állapotot jó páran élvezik, sőt, ahogy már nem egyszer láttuk, még büszkék is rá.
Miért is? Aszpartám: fenil-alanin (esszenciális aminosav - aki globálisan átlát, az tudja ez mit jelent), aszpartát (aminosav - nem esszenciális - viszont köze van az elnevezéshez), és egy metilcsoport.
Melyik az idegméreg? Banyek, csak nem a metilcsoport? Éérteed !(?)

No, a lényeg, hogy amit az idézett hozzászóló ír - aki nemcsak nickneve szerint része és kiszolgálója egy világméretű összeesküvésnek: a tömegesen elbutítottak hangos csoportjának -, az úgy, ahogy van nem igaz, senki se hagyja magát félrevezetni!
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2012.01.06. 18:26

@solarboat (37389):

Nagyon szépen köszönöm ezt a linket,az előbb néztem végig,és egy csomó kérdésemre megadta a választ.
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2012.01.06. 18:31

@vaskalapos (37453):
Nem szamit, hogy van-e. A gyermekorvostol sem kerdezzuk, van-e gyereke, a nogyogyasztol sem, hogy hanyszor szult mar, az autoszerelotol sem, hogy van-e sajat autoja, a temetkezesi vallakozotol sem, hogy hanyszor halt mar meg... inkabb azt kerdezzuk, milyen vegzettsege van, mit tanult, milyen gyakorlata van?

Vali neni vegzettsge, szakmaja kozmetikus.
Persze,nyílván így van,én igazából úgy értettem a dolgot,h lehet még gyermeke sincs,azt meg ugye tudjuk,h nem orvos,és mégcsak nem is orvosi területen dolgozik,szóval lehet,h semmilyen gyakorlati tapasztalata nincs a gyermekekkel kapcs.-ban.
Ezért lennék rá kíváncsi.
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2012.01.06. 18:35

@vaskalapos (37421):
A photoshop valóban még egy 90 éves néniből is ellenállhatatlan nőt tud varázsolni :)
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2012.01.06. 18:36

@vsmAndroid (37479):
NAgyon örülök neki,ez tényleg rendes volt tőlük.
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2012.01.06. 18:40

@vlgmrt.sszskvs (37523):

Az asztráltest témája, inkább az ezotériába való, mellesleg nem bizonyítható...

http://www.mimi.hu/ezoterika/asztraltest.html - ezek a "definíciók" rá

Ha már itt tartunk, te honnan tudod, hogy a növénynek nincs asztrálteste ? Tán te is voltál az? (nem, tudom, hogy nem létezik asztráltest, csak az ezoterikusok fejében)

Én soha nem éreztem a leölt állatok halálfélelmét amikor ettem a húsukból :)
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.08. 16:21

@jenny84 (37386):

Szerintem nincs gyereke, de tényleg nem a gyeremekes léten áll, hogy értelmes dolgokat írjon, tanácsoljon.
Ha még véletlenül nem láttad volna, szupermodellek fotoshop és talán smink nélkül? : http://www.vogue.co.uk/news/2011/05/26/ ... ll/gallery#
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.12. 18:06

Az egeszseges eletmod profetaja, Vali neni sulyos beteg! Jobbulast neki.

Nekem az életemet mentette meg ez a módszer
Bizonyára észrevettétek, hogy 3 hónapja nem nagyon vállalok közszereplést és konzultációkat. Nem véletlen. Rejtélyes tünetek uralkodtak el rajtam: ok nélkül fulladtam, köhögtem, állandó irritációt éreztem a tüdőmben és a garatomban, folyamatos légszomjjal bírkóztam. Ezek a tünetek augusztusban kezdődtek, és oly mértékig elfajultak, hogy rendszeres "vendég" lettem a sürgősségin, ahol azonnal oxigénpalackra tettek.

Természetesen számtalan vizsgálaton átestem a hagyományos gyógyászatban:

vérképen: példaértékűen tökéletes
EKG: példaértékűen tökéletes
vizelet: példaértékűen tökéletes
allergia vizsgálat: negatív
légzésfunkció roham esetén 15-47%-os, rohammentes idószakban 94%-os
Tüdőröntgen: tökéletesen tiszta tüdők
Baktériumok, vírusok, egyéb ártó mikroorganizmusok: negatív

A hagyományos orvoslás tudása itt megállt. Bevallották, hogy fogalmuk sincs, hogy mi a bajom, de szedjek rá szteroidot és hörgőtágítót, az a biztos. Nos, képzelhetitek, hogy erre mit reagáltam...

Dr. Ládi Szabolcs barátom a mellékvese hibás működésére gyanakodott, amit Dr. Parusova Natália vizsgálatai alá is támasztottak, ami szerint a túlterhelt életvitelem miatt olyan stresszhormonokat kezdett termelni a szervezetem, amelyekblokkoltak bizonyos működési folyamatokat a mellékvesében (is), ezáltal lépett fel az életveszélyes fulladás.
Erdekes, hogy nem tanacsadonoitol kert tanacsot, nem a sajat bioboltjaba ment, hanem valodi orvosokhoz fordult!
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.01.12. 18:49

@vaskalapos (38318):
Megnézném én azért azt a papírt, amin az eredmények olvashatóak :roll:

Visszatérve az "ügyemre" , visszautalták azoknak a termékeknek az árát, amikkel gondom volt, úgyhogy happy and lett a vége :)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.12. 18:57

@vsmAndroid (38320):
Igazad van.
Kulonosen neccesek ezek:
allergia vizsgálat: negatív - ezt csak egy konkret allergenre lehet megallapitani, nem ugy altalaban

Baktériumok, vírusok, egyéb ártó mikroorganizmusok: negatív - ez meg egyszeruen nevetseges, ilyen vizsgalati eredmeny nincs, minden egyes ismert (es ismeretlen) virusra egyenkent kulon specialis tesztet kellett volna vegezni ehhez.

A hagyományos orvoslás tudása itt megállt.
Dr. Ládi Szabolcs nyilvan nem hagyomanyos orvos.

De miert nem a biobolba ment a Vali Neni?
Miert nem meregtelenitett? Emocio, ezutkolloid, grapefruit kivonat, ketszeresen fermentalt tapkiegeszites...
Mindenki masnak blogbejegyzes alapjan tud tanacsot adni, potszert rendelni, magat meg kivizsgaltatja, hagyomanyos es nem hagyomanyos orvosokkal?

Vizet predikal es bot iszik?
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.12. 20:33

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:36-kor.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.01.12. 20:41

@vaskalapos (38322):
Biztos minden vizsgálatot elvégeztek neki fél óra alatt ... All-in-one :D :D Csak neki, csak most ...
Bár nem tudjuk, hogy ezek a "borzalmas" vizsgálatok mennyi időt vettek igénybe..
Az is lehet, hogy a bionomon már mindent kipróbált.. Mindig küldözgetnek hírlevelet, egyszer megkérdezték Valit, hogy miket használ.. Na mondjuk az én fizetésemből nem tudnám mindet azonnal megvenni, hozzáteszem nem is akarnám. Tényleg rengeteg mindent megeszik-iszik, magára ken, magára fúj...
Nekem eleve az a kifejezés, hogy "példa értékű" nem stimmel.. Szerintem vetít. Nagyot...

"Baktériumok, vírusok, egyéb ártó mikroorganizmusok" : ezekért a vizsgálatokért gondolom napokat ült a kórházban, vagy az sztk-ban...
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.01.12. 21:03

MEG IS VAN, MIKET HASZNÁL ANTAL VALI:

http://bionom.hu/kozkivanatra-mit-haszn ... -vali.html
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.12. 22:49

@vaskalapos (38322):

És ha egy jól felépített színházi előadásról van szó, amelynek a fináléjában Vali néni szerei és az alternatív orvostudomány segítségével egy csodálatos gyógyulás tanúi lehetünk?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.12. 23:42

@lorenz (38341):
Azt irja, attol gyogyult meg, hogy kevesebbet lelegzett.
Mert ugy tobb oxigenhez jut a szervezet.
Már 50 évvel ezelőtt, Butejkó Konsztantyin orosz orvos sok kísérlet alapján feltárta nagyszámú, elterjedt, úgynevezett civilizációs betegség: szív és érrendszeri, hörgő, allergiás, stb. okát.
Ezen betegségek oka egy – a mély légzés, mely esetében a tüdő hiperventillációja következik be.
A jogik mashogy gondoljak. A sportorvosok is, es buvarok is.
A módszer lényege mindenekelőtt abban áll, hogy orron keresztül kell lélegezni és ezt sokan tudják. Úgy kell lélegezni, hogy a légzés se látható, se hallható ne legyen. A légzés mélységének finom csökkentését segíti beszabályozni a gyakorlás. A légzés visszatartását a folyamatos kilégzés utáni néhány másodpercben kell végezni járás közben és fizikai terhelésnél, a belégzés mélységét nem megemelve utána. Ha az ellenőrző szünet ilyen gyakorlások után el kezd emelkedni legalább 5 másodperccel, a beteg tünetei elkezdenek egyre gyorsabban eltűnni, ez azt jelenti, hogy az igazi úton jár a gyógyulás felé és életének minősége jelentősen megnőtt.

...

A légzéscsökkenés hatására megemelkedik a szervezetben a széndioxid szintje, ami segít, hogy minél több oxigénmolekula szabaduljon fel a vérben lévő hemoglobinból. Tehát jobb lesz a szervezet oxigénhasznosítása, ha csökkentjük a légzésünket.


Az alacsony szén-dioxid-szint miatt a vér lúgosabbá válik, aminek az ellensúlyozására a szervezet nehezen lebontható savakat kezd el termelni, így bekövetkezik az elsavasodás. Az elsavasodott szervezet pedig sebezhetőbb, hajlamosabb a gyulladásokra.
Vali neni irja:
Mivel a tünet kiváltó oka nem fizikai eredetű, ezért a terápia részét nem csak a munka és a közszereplés csökkentése képezte, hanem elsajátítottam a fenti Butijkó módszert, ami konkrétan az életemet mentette meg.
UPDATE:
Ácsi! Ha nem akartok beteggé tenni, akkor hagyjátok abba
ezt a sajnálatot, mert NEM VAGYOK BETEG!!!! Csak túlterhelt, ami okozott kellemetlen tüneteket. Ennyi. Nem kell jobbulást kívánni, mert JÓL vagyok.
bizonyara, ha tegnap meg ezt irta:
3 hónapja nem nagyon vállalok közszereplést és konzultációkat. Nem véletlen. Rejtélyes tünetek uralkodtak el rajtam: ok nélkül fulladtam, köhögtem, állandó irritációt éreztem a tüdőmben és a garatomban, folyamatos légszomjjal bírkóztam. Ezek a tünetek augusztusban kezdődtek, és oly mértékig elfajultak, hogy rendszeres "vendég" lettem a sürgősségin, ahol azonnal oxigénpalackra tettek.
Nem beteg, jol van...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.12. 23:57

@vaskalapos (38351):

Engem mindössze három egyszerű szó is képes kiakasztani:

"ok nélkül fulladtam"

Magam is így voltam egy alkalommal.
Egy szilveszteri bulin, egyszer csak ok nélkül elkezdtem szédülni, bután vigyorogni és egyfolytában hülyeségeket mondtam.
Rejtélyes szimptómák!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.13. 00:06

Van valami perverz abban, amikor egy Vali néni, Gyuszi vagy Osamuka hirtelen beteg lesz.
Valinak különösen kínos, hiszen már-már közszereplő.

Képzelj el egy ilyen bulvárhírt:
"Antal Valit, a közismert és közkedvelt gyógykozmetikust, életmód tanácsadót és egészség gurut kórházban kezelik"
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.13. 03:04

@vaskalapos (38351):

Nem világos, hogy ennyi egészséges táplálékkiegészítő mellett, hogy a csudába bontakozhat ki Valinál stressz?
Az sem, hogyha ez a módszer ilyen jótékony, miért nem hagyják magára az alacsony légzésszámú koraszülötteket/újszülötteket, végülis csak lúgosít a szervezetük? A gonosz orvosok inkább inkubátorba dugták a fiamat annak idején, áh förtelem.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.13. 03:17

@vaskalapos (38322):

Dr. Ládi homeopátiás orvos, mi több, kutatóorvos, bár arról konkrétat keveset írnak és az Organic Mission arca (tudományos elnöke). http://www.imrus.immunterapia.eu/index. ... kkutatorol
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.13. 03:29

@sammy (38361):
Dr. Ládi homeopátiás orvos, mi több, kutatóorvos,
mit kutat, es hol publikalja?

Es Vali neni miert nem egybol hozza fordult, miert ment a sürgősségire, ahol azonnal oxigénpalackra tettek, ahelyett, hogy homeopatias biszbaszt szedett volna?

Mellekvese...
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2012.01.13. 08:10

@sammy (38360):

OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Nem világos, hogy ennyi egészséges táplálékkiegészítő mellett, hogy a csudába bontakozhat ki Valinál stressz?
/OFF Elnézést!
OFF


Biztos stresszes naponta törölni azt a sok kommentet, ami veszélyezteti a bizniszt.

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.13. 11:19

@vaskalapos (38362):
mit kutat, es hol publikalja?
Az elismert peer reviewed folyóiratban, a Zánka tévében szokott leginkább publikálni. Impact factor: It is over 9000!

http://www.youtube.com/watch?v=SQplI_69 ... re=related

Nem, én ezt az embert nem nevezném a klasszikus orvostudomány követőjének.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.13. 13:55

@pounderstibbons (38377): Eloszor tobbszor az ugyeletre ment, azutan klasszikus, igazi orvosi kivizsgalasra es csak utana a sarlatan baratjahoz, akir elsonek ajanl ha egyaltalan orvost ajanl valakinek.
A biobolbol nem vett semmit a betegsegere, pedig mindenki masnak azt ajanlja.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.13. 14:04

@pounderstibbons (38377):

Szabolcs Ladi runs a alternative cancer clinic in Hungary, listen to his experiences with laetril / vitamin B17 therapy.
0 x

vlgmrt.sszskvs
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2011.12.02. 13:35

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vlgmrt.sszskvs » 2012.01.13. 14:12

@vaskalapos (37527):
????
mondom nincs benne glutamat
a huslevesben van sok...
hogy lehet erre azt valaszolni, hogy mas dolog meg van benne?
Neked mindegy, hogy glutamat vagy aszpartam?
Olyan szempontból mindegy, hogy mindkettő méreg.

@TranszfettiAcid (37572):
Ajjaj, emelkedik a "megvezetettek" köre.
A megvezetetteket a saját köreitekben kell keresni… Csak azért, mert mindenki egyféle módon viselkedik, még nem azt jelenti, hogy az a helyes.
Nem csak részleteiben nem ismer mindent, hanem egészen félre van vezetve, viszont elhiszi.
RejtettKéz sem ismer mindent, mégis igaz a nagy része annak, amit állít.
http://spear.comule.com/2_26_Illumin-tusok.html
Melyik az idegméreg? Banyek, csak nem a metilcsoport? Éérteed !(?)
Akkor kísérletezzünk: Egy éven keresztül csak mesterséges édesítőszerrel (aszpartám, aceszulfám-K, de lehet nátrium-ciklamát is) édesített italokat ihatsz (vaskalapos is beszáll, ő cukrosat is ihat), én pedig (reverz-ozmózisos eljárással) tisztított vizet, néha egy kis homoktövislével kiegészítve. Enni a következőket eheted: reggelire és vacsorára fehérkenyeret felvágottal (E621 is legyen benne), ebédre leveskockából vagy vegetával elkészített levest, főételnek valami húst porból készített krumplipürével, vaskalapos eszik rá valami cukros desszertet. Én tönkölybúzából házilag sütött kenyeret eszem valamilyen zöldségkrémmel, parlagfűvel, ebédre is természetes alapanyagokból készített harapnivalót csúsztatok le, desszert nélkül. Egy év után megnézzük, melyikünk egészségesebb.
Na jó, nem kell megcsinálni, nem akarok nektek rosszat!

Egyébként ha olyan fasza dolog az aszpartám a fenil-alaninjával (meg a többi mesterséges édesítőszerrel) együtt, akkor miért nem adhatott be a dietetikus ismerősöm csoporttársa diplomamunkát a témában? Fél évig kísérletezett rágcsálókkal, hogy hogyan hatnak rájuk a mesterséges édesítőszerek, és a vége az lett, hogy volt egy hete írni egy teljesen új diplomamunkát más témáról. Miért nem adhatta be az eredetit?
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.13. 14:23

@vaskalapos (38391):

Azért azt nem rónám fel neki, hogy nem vett semmit a saját boltjából, hiszen a fenti lista alapján maga eszi meg/keni magára a készletek felét. Bár erősen a saját portéka dícséretének tűnik a listája, de még az is lehet, hogy tényleg ezeket használja.

Jah a Valinkat állítólag segítő terápia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Buteyko_method

magyar oldaluk:
http://www.buteyko.hu/

Forrásaik:
Kiskegyed magazin, Shape magazin, Természetgyógyász magazin, Katolikus rádió, amelyek leginkább kvázi öninterjúk a hazai Buteyko-terapeutával Varga-Szilágyi Gyulával.

Az oldal alján taláható Nők lapja cikkben Gyula mellől nekem kicsit gyanúsan ki van satírozva 3 másik ember és vélhetően azok véleménye. Azok vajon kik lehetnek? Szakadár terapeuták? Esetleg ott megkérdeztek egy orvost is, aki nem támogatta Gyulust?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.13. 14:33

@vlgmrt.sszskvs (38394):
Neked mindegy, hogy glutamat vagy aszpartam?

Olyan szempontból mindegy, hogy mindkettő méreg.
Ezzel vitaba szallok. A glutamat (a glutaminsav soja) esszencialis aminosav, minden eloleny alapveto epitokove, minden feherjetartalmu taplalekban jelen van.
Ezen kivul az emberi idegrendszerben fontos jel-kozvetito molekula is.
Akkor kísérletezzünk: Egy éven keresztül csak mesterséges édesítőszerrel (aszpartám, aceszulfám-K, de lehet nátrium-ciklamát is) édesített italokat ihatsz (vaskalapos is beszáll, ő cukrosat is ihat), én pedig (reverz-ozmózisos eljárással) tisztított vizet, néha egy kis homoktövislével kiegészítve. Enni a következőket eheted: reggelire és vacsorára fehérkenyeret felvágottal (E621 is legyen benne), ebédre leveskockából vagy vegetával elkészített levest, főételnek valami húst porból készített krumplipürével, vaskalapos eszik rá valami cukros desszertet. Én tönkölybúzából házilag sütött kenyeret eszem valamilyen zöldségkrémmel, parlagfűvel, ebédre is természetes alapanyagokból készített harapnivalót csúsztatok le, desszert nélkül. Egy év után megnézzük, melyikünk egészségesebb.
Na jó, nem kell megcsinálni, nem akarok nektek rosszat!
Edekes kiserlet, de mire alapozod a tervet?
Nagyon sok valtozo van akiserletben, ha lesz kulonbseg az egeszsegi allapotban, az szerinted a az allitolagos idegmered miatt lesz ugy, vagy azert, mert az elso dieta az nem tartalmazza az osszes szukseges tapanyagot.

A fair kiserlet az, hogy a kiserleti alanyok ugyanazt fogyasztjak, az egyetlen kivetel a vizsgalando anyag, aminek a hatasara kivancsiak vagyunk, jelen esetben a glutaminsav.
Itt pedig sajnalatos modon a te etrendedben is szerepel a glutaminsav, a buzabol, a zoldsegkrombol es a parlagfubol is kapsz glutamatot, glutaminsavat.

Vedd eszere, hogy en nem az altalad nekem tervezett dieta mellett ervelek. Ha ugy velted, most szolok, tevedsz.
A parlagfu kivetelevel a te dietad jobbnak tunik, en a zoldseget nem pepesitenem, hust es halat is adnek hozza, gyuolcsoket is, es desszertet is (minosegi csokoladet, dios, makos, lekvaros sutemenyeket stb).
Egyébként ha olyan fasza dolog az aszpartám a fenil-alaninjával (meg a többi mesterséges édesítőszerrel) együtt, akkor miért nem adhatott be a dietetikus ismerősöm csoporttársa diplomamunkát a témában? Fél évig kísérletezett rágcsálókkal, hogy hogyan hatnak rájuk a mesterséges édesítőszerek, és a vége az lett, hogy volt egy hete írni egy teljesen új diplomamunkát más témáról. Miért nem adhatta be az eredetit?
Nem tudom, miert, talan elszurta a kiserleteket?
Vali neniek szerint a mesterseges edesitoszerek jobban, mint a cukor, ami leggonoszabb kabitoszer-mereg.
Lehet, hogy Valikaek keze ilyen messzire eler? Nem hiszem.
Ha megvan a kezirat, eredkes lenne ranezni, ha megvan az opponens, vagy a temavezeto velemenye, az is erdekes lenne.

Mifele iskola az, ahol egy het alatt lehet uj temaban diplomamunkat irni?
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.13. 14:37

@vlgmrt.sszskvs (38394):
"Enni a következőket eheted: reggelire és vacsorára fehérkenyeret felvágottal (E621 is legyen benne), ebédre leveskockából vagy vegetával elkészített levest, főételnek valami húst porból készített krumplipürével, vaskalapos eszik rá valami cukros desszertet."
Hát ez kb. megfelel életem kb. utóbbi 30 évében fogyasztottaknak és egy átlagmagyar napi menüjének.
Nem vagyok se beteges, se elhízott, se cukorbajos.

Persze sok hasonló életmódot folytató magyar meg igen. De még mindig tovább és jobban élnek, mint azok a népek, ahol nincs fehérkenyér, vegeta, E621.

Vajon hogy lehet ez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pounderstibbons 2012.01.13. 15:10-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.13. 14:39

@pounderstibbons (38395): Ha allitolag a szndixid hianya az oka a betegsegnek, akkor szodavizzel (es szensavas uditokkel) gyogyithato.
Extrem esetben viz nelkuli szodavizes palacbbol kell CO2-t szopogatni.

Ehelyett Vali neninek oxigent adtak a csunya orvosok.

Legkozelebb ne menjen be az ugyeletre, haben kapja elo a szodaspalackot...
0 x

Válasz küldése