AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.11.26. 20:00

@zkacsa (58479):
Ez már egy 2 évvel ezelőtti hozzászólás! Kicsit elavult.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.11.26. 20:26

@Szilágyi András (58486): Bizony, 2010-es.
Az pedig szerintem meg sem fordult a fejükben, hogy még az ő köreikből is sokan nekünk kezdtek el igazat adni, és azóta hű antalvalisták lettek.
Ez a mondat szerintem annyira szánalmas, hogy én szégyenlem magam miközben olvasom! :oops:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.11.26. 21:00

2012, november 26 - 11:06 — etee
Aggódó édesanya - 15 hetesnek antibiotikum??!!
15 hetes a kisfiam, aki kb. 4 hete kezdett el szürcsögni. ennek okán a 2 hónapos Diperte oltást nem kapta meg (szerencsére), majd két hét múlva néhány napra elmúlt a szürcsögés. mire ismét mentünk volna az oltásra megint szürcsögött. a doki megvizsgálta és pirosnak látta a torkát így mintát vett. a tenyésztés eredménye (nov. 16.) az lett, hogy Staphylococcus aureus - sok telep - van a torkában. Természetesen egyből antibiotikummal akarta kezelni, de mondtam, hogy nem adom be neki, megpróbáljuk nélküle, amire az volt a válasz, hogy megeszi a kalapját, ha mással eltüntetem. Homeopátiás készítményeket szedtünk, melyeket homeopata tanácsolt. másnap már nem volt sem szürcsögés sem egyéb tünet. 19-én volt egy enyhébb hasmenés, és este egy nagy hányás, aztán ez is elmúlt. 21-én szerdán újabb mintavétel, aminek ma jött meg az eredménye, miszerint a Staphylococcus aureus - sok telep - még mindig jelen van, plusz most már Enterobacter sp. - sok telep - is megtalálható. erre az orvos Sumetrolim-ot írt fel, és azt mondta, hogy most már mindenképp el kell kezdeni az antibiotikumot szedni, mert akár a szívére is mehet. Egyébként semmilyen egyéb tünetet nem mutat, nincs láza, mostmár az orra sincs tele. Jókedvű, nem nyűgös, egyáltalán nem tapasztalok nála semmi negatívat.

Nem tudom, hogy igazából mit tegyek, nem szeretnék antibiotikumot adni neki addig főleg, amíg semmilyen komoly gond nem jelentkezik. De természetesen nem szeretném, hogy emiatt bármi baja legyen a kisfiamnak.

Esetleg van valamilyen vitamin, immunrendszer erősítő amit már neki is lehet adn?

Várom a tanácsokat. Köszönöm
Persze van válasz is:
2012, november 26 - 20:49 — hbogi87
Két dolog jutott eszembe
a hozzászólásod kapcsán, az egyik, hogy kb.ugyanennyi idös voltam, mint a kisbabád, amikor az orvos ( szintén piros torokra) antibiotikumot írt fel, amit az Èdesanyám jóhiszemüen be is adott- az eredmény: rohantak velem az ambulanciára. Diagnózis: penicillin-érzékenység. 2 évvel késöbb a Sumetrolimmal játszottuk el ugyanezt. Nem vagyok szakértöje a témának, de Anya vagyok én is ( 7 hónapos babával) és szerintem nálatok is az ágyúval a verébre tipikus példájába esett az orvos. Egy homeopata gyerekorvos biztos, hogy tudna megfelelö alkati szert adni a babádnak, de a Sumetrolimot be ne add- szinte mindenki allergiás rá, akit ismerek.
A másik, ami eszembe jutott, hogy szülés közben a doki kérdezte milyen gyógyszerekre vagyok allergiás és közölte, h. Sumetrolim nem létezik. Ma már csak röhögök a diskurálásunkon, de akkor, 2 perces fájások között nem találtam ilyen viccesnek.

Gyors gyógyulást kívánok a picidnek, szeretettel

Bogi
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2012.11.26. 23:52

@Tuttisuu (58498):
Persze! Másnapra meggyógyult a gyerek a homeopátiás cucctól!
Hát hogyne! Azt nem írta a kedves anyuka, hogy a saját szemével látta ahogy betolják a Lánchídat az Alagútba ha eső van, nehogy megázzon?
:D
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2012.11.26. 23:59

@aszfaltbetyár (58533):
Ja most nézem, hogy csak a "szörcsögés" szünt meg, szegény gyerek betegebb lett.
Bravó!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.11.29. 01:51

2012, november 28 - 12:40 — Anne
Nem HPV, hanem Tetanusz
Pénteken utasítottam vissza a gyerekorvost, aki szúrni akart. Azt gondoltam, egy legókockán nem nagyon fordul elő tetanusz baktérium, főleg ha a seb ki is lett tisztítva, bármilyen mély is legyen, amit okozott. Mindenesetre Ledum 30C-vel próbáltam megelőzni a bajt, es Arnica30C-vel pedig enyhíteni a sokkot és "forrasztani" a sebet, ami azóta gyönyörűen néz ki. Szóval egyelőre semmi gond.Ha magas a vitalitás, nincs fertőzésveszély. Emlékszem hányszor jött le a plezúr a térdemről gyerekkoromban, és nem haltam meg! Szóval a Ledum nem is kellet volna..
:facepalm:
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.11.29. 11:20

@Tuttisuu (58715):

Újkori középkor.
0 x

Avatar
zkacsa
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2012.11.23. 20:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: zkacsa » 2012.11.29. 13:54

"Egyetlen szóval sem sugalltam olyat, hogy bűn lenne a betegségmegelőzés, hozzáköltötte Vaskalapos a saját szájíze szerint. A valódi megelőzés híve vagyok, a vakcinázgatással azonban csak megelőzés ürügyén lemérgezik a társadalmat, félreprogramozzák az immunrendszerét már születéstől fogva, hogy kiszolgáltatott, gyenge legyen, nehogy ráébredjen benső erejére...

Az lenne a megfelelő megelőzés, ha az emberiség elhagyná a húsevést, abbahagyná a fegyverkezés minden formáját, visszatérne a fedezetalapú, közösségi pénzkibocsájtás rendszeréhez. Vajon mit szólnának az oltási önkény helyeslői, ha egy bölcsebb, jobbszándékú hatalom kötelezően vegán életmódot írna elő legalábbis gyerekkorra? Prüszkölnének, kikérnék maguknak - pedig az valóban közegészségügyi érdek volna...

Aki tagadja Istent, az istentelen. Vaskalapos maga írta le saját magáról a diagnózist. Tagadja, sőt gyűlöli a Teremtőt, mert a világban nem csak örömök vannak, hanem betegség, fájdalom, szenvedés is. Nem látja a betegségek, fájdalmak okait, ezért tagadja Isten, a Teremtő létét. Épp ez a rákfenéje az egész nyugati civilizációnak is.

Akit az egója tart hatalmában, abban a gőg eltakarja a valóságot, nem jut el a felismerésig, hogy minden jól van úgy, ahogy van, s az élet végtelenül kegyes, nagylelkű. Semmi mást nem kell megváltoztatnunk, csak a hozzáállásunkat, a szeretetünket. A mikroorganizmusok nem ellenségek, a természet bölcs törvényei alapján működnek.

Mivel a betegségek, járványok a természeti törvények megsértéséből születnek, ezért természetellenes módon lehetetlen megelőzni őket. Vaskalaposék azt hiszik, túljártak a Teremtő eszén. Itt van a kutya elásva. Hogy ennek a csalárd hazugságnak a látszatát fenn tudják tartani, ezért oltanak.

S lám, Vaskalapos mire tett nekem ajánlatot? Hogy osztozzunk a Nobel-díjon, s nagylelkűen megelégszik a pénz egyharmad részével. Na, ez a különbség köztünk..."
0 x

Avatar
zkacsa
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2012.11.23. 20:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: zkacsa » 2012.11.29. 14:09

Ez a legjobb:

"Azért parlagfüvet és nem fagyit adok a gyermekemnek, mert szeretem és a javát akarom."
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2012.11.29. 14:59

0 x

Avatar
zkacsa
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2012.11.23. 20:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: zkacsa » 2012.11.29. 15:04

0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.11.29. 15:25

@zkacsa (58730):
Ez tetszik:
minden jól van úgy, ahogy van
Akkor mi a problémája? :mrgreen:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.11.29. 17:52

@Szilágyi András (58742): Az, hogy te félreérted! A világ szamárköhögéssel, fekete himlő, meg polio-járvánnyal lenne olyan, amilyennek "teremtetett" és ő ezt akarja visszaállítani.
(Azt már sokadszorra sem értem, hogy az emberi vegánság, hogy a lóf@szba lehet természetes? Pláne születéstől kezdve, mint állítólag a gyereke. :shock: )
0 x

verszemu
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.01.22. 11:42

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: verszemu » 2012.12.03. 18:55

@Tuttisuu (58490):

Lehet, hogy vannak ilyen átnevelt ex-szkeptikus hordák, de nálam fordított irány volt megfigyelhető. A Hogyan lettem szkeptikus történetemben Antal Valiék voltak a 0. lépés. Elolvastam ugyanis az egyik kiadványukat a gyilkos vegyületekről, amiket eszünk, magunkra vagy a ruhánkra kenünk nap mint nap. És bár előtte pár újdonságot benyeltem, ha közepesen ügyelt az aktuális igehirdető a tálalásra, ez az antalvalis iromány olyannyira sok volt, hogy hazamentem és átgondoltam az életem Obi-Wan elmetrükkje nélkül is. Beütöttem antalvalit a keresőbe, és ide, a szkeptikus fórumra kerültem, aztán meg nem volt megállás, elkezdtem magamba szívni a kritikus gondolkodás módszerét. Köszönöm Vali! :)
0 x


ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.15. 18:27

@dorka123451 (59944):
Sziasztok!

7 hónapja küzdök a HPV szemölcsökkel. Sajnos még látható eredmény nélkül. Grape Vital cseppek, béta glükán, D vitamin, Kurkuma, Teafaolaj, Béres csepp, C vitamin, 5%-os ecet, 'alternativ'-szex (kritikus helyen vannak a szemölcsök), Cordyceps. Jóga és kocogás. Csökkentett cukor bevitel. Tudatosuló táplálkozás. A 7 hónapos kúra alatt volt egy közepes felsőlégúti megbetegedésem (mondjuk egy erősebb megfázás), ami kicsit aggasztónak találok ilyen immunerősítés mellett. Szóval a szemölcsök nem múlnak (sok-sok van belőlük). Azt tanácsolták, hogy a Maximmunt cseréljem le, mert erre nem elég (abból napi kettőt szedtem). Most Bioconnectet szedek, de ebből csak napi egyet merek, a 'betegtájékoztatón' leírtak miatt - jódtartalom. A Grape Vitalt lecseréltem úgy másfél hónapja, mert fájt a gyomorszájam magasságában a hasfalam. Gondoltam, nem árt egy kis pihenő. Helyette vettem a Béres cseppet. De tervezem visszatérni a GV-ra.

A kérdésem az lenne, hogy mit javasoltok, mivel segíthetnék magamnak legyőzni a szemölcsöket és a vírust (ami nálam magaskockázatú 59-es - negyed évente kell szűrésre járnom - P1-es szűrés eredménnyel). Gyereket szeretnék már évek óta. Eddig ez a szervezetem legdrasztikusabb gátja ennek (így közel a 40-hez). Tudtok-e kineziológust ajánlani.

Válaszotokat előre köszönöm.

Pillantás
0 x

Nekem8
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 09:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Nekem8 » 2012.12.16. 20:09

Olvastatok a legujabb gyongyszemet?

En kb egy eve adattam be az oltast az akkor 14,5 eves lanyomnak.



Címlap › Végbélrák
A Gardasil oltás átverés- aminek eddig már több millió fiatal bedőlt

Share on emailShare on print

2012, december 16 - 15:07 — Hírszem
A Gardasil oltóanyagot több halálesettel és több mint 8.000 különféle mellékhatással hozták már összefüggésbe. Nemrég Amerikában az FDA jóváhagyta ugyanezen injekció használatát végbélrák esetén is. Ez azt jelenti, hogy amellett, hogy több millió fiatal férfi és nő beoltatta magát, hogy “megakadályozzák” a humán papillomavírus (HPV) terjedését, a Gardasilt most mint végbélrák “megelőző” eszközt vezették be, a korhatárt pedig 26 éves korig tolták ki. 2010 januárja óta a Gardasilt 49 halálesettel hozták összefüggésbe és számtalan mellékhatás kialakulásával, míg a HPV az összes daganatos elhalálozás csupán 1%-áért felelős. Akkor miért ajánlott világszerte emberek millióinak ez az oltás?

Magyarországon 2006 decembere óta kapható az oltóanyag a gyógyszertárakban. Az Egyesült Államokban 2009 júniusában 15 millió lányt fecskendeztek be a Gardasil vakcinával. 15 millió emberből 49 haláleset nem tűnik soknak. A mellékhatások azonban annál rémisztőbbek. 2009 májusa és 2010 szeptembere közt a Gardasilt 3589 egészséget veszélyeztető válaszreakcióval és 16 halálos áldozattal hozták összefüggésbe. A 3589 esetből sokak súlyos egészségkárosodást szenvedtek. Maradandó egészségkárosodás 213 esetben volt, 25 esetben súlyos neurológiai rendellenesség, a Guillain-Barre szindróma alakult ki, 789 egyéb esetet az FDA pedig “súlyos” esetnek titulált.

2008 augusztusában, a Centers for Disease Control (CDC) minden 11 és 26 éves női bevándorló számára kötelezővé tette az egyszeri Gardasil oltást. A különbség az Egyesült Államok polgárai és a bevándorlók, menedékkeresők közt az, hogy az amerikai állampolgároknak jogukban áll megtagadni mindenféle oltást, mig a bevándorlóknak nem. Bár ezt a követelményt 2009 december 14-én megszüntették, addig az már számtalan bevándorlót érintett. Különösen igaz ez olyan nő emigránsok számára, akik gyermeket szerettek volna az oltás beadása után. A jelentések szerint a Gardasil megkapásától számitott 30 napon belül 28 nő vetélt el. Az FDA amerikai élelmiszer és gyógyszer ellenőrző hivatal erre azt nyilatkozta, hogy nem érdemes vizsgálatot folytatni az ügyben.

Dr. Diane Harper, a vezető kutató mind a Gardasil és hasonló hatású Cervarix létrehozásában az oltóanyagok legmélyebb ismeretében az alábbiakat nyilatkozta: ” A Gardasil nagyon kevésnek bizonyul a méhnyakrák elleni harcban, és egyáltalán nem ajánlott 15 évesnél fiatalabb gyermekeknek.”

Dr. Harper azt mondja, hogy 70%-a a HPV fertőzéseknek maguktól megoldódnak egy éven belül, 2 éven belül az arány már 90%-ra kapaszkodik. A 4. Nemzetközi Védőoltás Konferencián Dr. Harper elmagyarázta a Gardasillal járó kockázatokat. Ahelyett, hogy azt mondta volna amit elvártak tőle, elmondta az igazat.

“A káros mellékhatások sokkal nagyobb rizikót jelentenek mint a méhnyakrák kockázata. A kérdés az, hogy miért van szükség erre az oltásra egyáltalán,” vélekedik Joan Robinson, a “Population Research Institute” szerkesztője.

Szakértők foglaltak állást és dokumentumokat nyitottak ki újra. A Gardasil egy halálos injekció olyan virusfertőzés kezelésére, amely magától két éven belül 90%-os esellyel letisztulna.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.16. 20:29

@Nekem8 (60209):
Ez az antalvalin jelent meg?
0 x

Nekem8
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 09:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Nekem8 » 2012.12.16. 20:34

Igen, ott.
0 x

Nekem8
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 09:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Nekem8 » 2012.12.16. 20:39

@Szilágyi András (60213):

Igazabol facebookon jott, megosztva
Ott latomh antalvali
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.16. 20:40

@Nekem8 (60215): OK, de eredetileg ez egy naturahirek-es hír.
Asszem nyitni kéne a naturahireknek is egy topikot.
0 x

Nekem8
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 09:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Nekem8 » 2012.12.16. 20:49

@Szilágyi András (60218):

Na igen az van forrasnak megadva, igazad van.
Nekem csak a facebookon utotte meg a szemem, meg az ingerkuszobom, s ott antalvali alatt fut...
Kulonben olyan elegem van, h szar anyanak akarnak beallitani, mert beoltattam a gyerekem....
Mert amugy se ved, csak x szazalek ellen, s ettol lesz majd felelotlen, mert hamis biztonsagban erzi majd magat es sorolhatnam.... Most meg meg ez a cikk is. Kiverte a biztositekot.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.16. 21:22

Szeretném felhívni a nagytiszteletű vaskalapos orvostudomány figyelmét, hogy a természet sokkal okosabb náluk, és semmi nincs "véletlenül" és "spontán", hanem mindennek egy kifinomult logika menten haladó OKA van. És nincs olyan, hogy a szervezetben fellépő problémáknak csak egy oka van, mert minden mindennel összefügg.

Tudod Tamás, az a szomorú, hogy a vaskalapos tudomány olyan szemellenzőket hord, ami nem visz előre semmit, vagy csak tyúklépésben. Téged egy értelmes embernek tartalak, de - ne haragudj meg az őszinteségemért - bosszant a szűklátókörűséged, és az állandó "segíteniakarásba" burkolt konok tiltakozásod.

És most egy olyat mondok, amitől valószínű, hogy a kardodba dőlsz: Tudomásul kéne venned, hogy Változik a Világ! És egyre inkább változnak az eddig törvényszerűségnek hitt dolgok is, hisz az anyag átlényegülőben van, bármennyire is nem értik (vagy nem akarják érteni) ezt a vaskalaposok. És igen, változnak a rezgésminőségek, hisz napról napra egyre erősebben érzékelhető. Igen, arról a rezgésről beszélek, ami szerinted nincs. Te nem érzed, és nem érted, én érzékelem, ezért értem. Az új rezgések a tudás teljesen új csatornáit nyitják meg egyre több ember és tudós előtt. Te ezeket kineveted, kipellengérezed, megkérdőjelezed, kigúnyolod (mégegyszer hangsúlyozom, hogy a segíteni akarás égisze alatt), és nem veszed észre, hogy az idő közben eljárt a "te tudományod" felett. A csupán csak "nyers" anyagi hozzáállás ideje lejárt, az akadémikus vaskalapos tudomány haldoklik. És nem azért haldoklik, mert semmirekellő - mert nem az - hanem azért, mert nem képes kilépni a saját korlátai mögül.

Régóta érett bennem mindez, amit most leírtam. Én, mint az oldal frontembere, hagytam, hogy élvezd a kisded kötekedéseidet - isten látja lelkem, még élveztem is. És rajtam kívül még volt pár (15.-20) ember, aki szintén élvezte. De a többi 399980 olvasó viszont nem élvezte. Riasztó, és félelmetes voltál számukra. Egy olvasó meg is írta:

" Szerettem eddig az oldalt, de amióta Vaskalapos itt tanyázik szinte éjjel nappal, már nem arról szól az oldal, amiért megszerettem, hanem egy rossz rezgés lengi át az állandó kételkedés, és kötözködés miatt. Sokan írták, hogy Vaskalapostól is lehet tanulni. Igen, én is tanultam tőle. Rádöbbentett arra, hogy mi az, ami zavar és riaszt a mai világban. Az az eszme és az a viselkedés, amit ő képvisel, a korlátok és dogmák közé szorított szemellenzős szárnyaszegett és megtorló nézetek. Köszönöm, hogy itt lehettem, de az én felemelkedésemnek árt, ha ilyen dolgokkal érintkezem, úgyhogy ha ő marad, akkor inkább én búcsúzom. A jóisten bocsássa meg neki a nyitni képtelen merev gondolkodását és a szárnyalni képtelen lelkét."

Nem ez volt az egyetlen ilyen levél. Az aktív olvasóink nagy része a kérdéseit nem itt, hanem inkább a bionom.hu oldalunkon tette fel, és amikor átirányítottuk ide, az volt a válasz, hogy nem szeret itt kérdezni, mert fél hogy Vaskalapos szokás szerint beleszól.

Sokat ártottál az olvasottságnak (lehet, hogy ez volt a cél? hisz a szkeptikus oldalon írtátok is egyszer, hogy épüljön be valaki a sarlatán idióta, korlátolt hülye p...csák közé, és züllessze szét a szektát, mert az ilyeneknek, mint Antal Vali kötél végén lógva a helye...), de legalább annyit lendítettél a másik oldalunk olvasottságán, hisz oda menekült mindenki előled.

Én személy szerint bírlak, de úgy gondolom, hogy szóban kéne folytatnunk a nézetütköztetést, és a rezgésekről szóló eszmecserénket is, hisz ha itt állnál mellettem, meg tudnám mutatni olyan dolgok érezhetőségét, amit eddig tagadtál.

Ezzel nem arra akarlak kérni, hogy hagyj el minket örökre, hanem értsd meg, ha nem fogok olyan hozzászólásaidat megjelentetni, aminek azért nem látom értelmét, mert olyan felesleges két ember közti vitát generál, aminek soha nem lehet pontot tenni a végére. És olyan hozzászólásodnak sem adok teret innentől, ami teljesen ellentmond a bionómia nézeteinek.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2012.12.16. 21:32

@ennyi (60230):

:facepalm: :o

Conteo ?

Csak most ?

Lam lam a nep ellensege :twisted:

Engem mar regen kiutalt mittudomen milyen tunde kozmetikus moderator :oops: :mrgreen:
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.16. 22:23

@flygandeangel (60234):

Nincs kulonbseg, ha az oldal tulajdonosanak, uzemeltetojenek nem tetszik a velemenyed, es nem annyira primitiv amit irsz, hogy az nevetseges legyen, szoval ha komoly kihivast jelentesz a lap fo iranyvonalaval szemben, akkor sem ott, sem itt, sehol nem jelenik meg, amit kormolsz.

Igy kenyelmes.

Nevetsegesen butan szabad csak ellentmondani, hogy ok megozrizhessek a latszolagos szellemi folenyuket es befolyasukat. Amikor kezd kinossa valni az ellenvelemeny: torlik, hogy nyomas em maradjon.

Gratula nektek, AntalVali, LabantCsaba, SzilagyiAndras. Igy kell csinalni.
Hajra Magyarorszag!

(Andras: ugyesem tudod megallni, hogy ne olvasd el, mielott torlod - ennyi)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.16. 22:26

0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.12.16. 22:35

vaskalapos az antalvali blog rossz szelleme.
Kellene forgalmazzanak valami szert, ami blokkolja a rossz rezgéseket.
Hívhatnák antivaskalaponiumnak.
El tudom képzelni, mennyire riasztóak és félelmetesek lehettek vaskalapos agresszív Times New Roman betűi a fórumon.


OFF
András, mondhattad volna, hogy nem szereted Villont és Poe-t.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.12.16. 22:50

@ennyi (60230): Írja mindezt számítógépen az internetre... (tudom lassan elcsépelt lesz...)
Az idézett komment tetszési mutatója:
Átlag: 5 (18 votes)
Most néztem.

OFF
Nem tudom, hogy gyűjtötted e a hozzászólásaidat, érdekes lenne, hogy mennyit írtál és abból mennyi jelent meg, és azok közül mennyibe nyúltak bele...
/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 00:32

@Tuttisuu (60244):

GYujtottem, mint mindig. Ezt peldaul azonnal toroltek:...

tevedtem, nem toroltek, gratula!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennyi 2012.12.17. 00:36-kor.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 00:35

@Tuttisuu (60244):
OFF
Nem tudom, hogy gyűjtötted e a hozzászólásaidat, érdekes lenne, hogy mennyit írtál és abból mennyi jelent meg, és azok közül mennyibe nyúltak bele...
/OFF Elnézést!
Gyakorlatilag mindent toroltek, ami az alapelveikkel ellenkezik, vagy amiben ket mondtattal ramutattam arra, hogy onmagukkal is ellentmondasban vannak, butasagot irnak.

AntalVali neni kinyilatkoztato valaszaira soha nem jelent meg a reakciom, alsobb istensegekkel neha szabad volt vitaznom mellekes kerdeseken... de egy ido utan ez is kinos lett... termeszetesen a koz miatt, nem omiattuk... ;-)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 01:26

@Szilágyi András (60241): Hitelesebb lenne az idiotazasod, ha nem torolted volna ma nyom nelkul harom hozzaszolasomat.
Akkor nem vennelek Labant Csabaval, Antal Valival egy szintre.
De igy...
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.17. 01:41

@ennyi (60253): Hitelesebb lenne a panaszkodásod, ha nem durván off-topik hozzászólásaid lettek volna törölve. Olyanok, amiért még lorenz is elnézést kért. De így... És még itt is minden gátlás nélkül offolsz.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 01:51

@Szilágyi András (60254): Mivel nyom nelkul kitorolted ezeket a hozzaszolasokat, barmit is allithatsz roluk.
En meg allitom az ellenkezojet.
A következő figyelmeztetésben részesültél egy adminisztrátor vagy egy moderátor által:
Idézet:
A következő hozzászólásod miatt figyelmeztetésben részesültél: viewtopic.php?f=3&p=60253#p60253 .

Offolás, személyeskedés.
Szilágyi András
Elküldve: Tegnap, 22:26
AntalVali.com
@ennyi (60239): Idióta.
személyeskedés?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.17. 02:01

@ennyi (60255): Hát sajnos nem állíthatod, mivel lorenz emlékszik rá. Vigyázz, három figyelmeztetés után kitiltás!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 02:17

@Szilágyi András (60256):
so long, and thank you all for nothing

[azert nem semmi, egy napon belul az antalvalirol is meg a szilagyiandrasrol is kirugva lenni]
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.12.17. 03:28

@Szilágyi András (60256):

Andras: mikor idiotaztalak en le teged?
Moderalhatnad magadat, nem eloszor fotdul elo, hogy elveszted az onkontrollt.

Te beszelsz szemelyeskedesrol? Mesz te a b.. b.... p....ba.
Igazi holoszekeptikus.

ennyi
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.12.17. 09:21

@ennyi (60252):
Gyakorlatilag mindent toroltek, ami az alapelveikkel ellenkezik, vagy amiben ket mondtattal ramutattam arra, hogy onmagukkal is ellentmondasban vannak, butasagot irnak.
Ezt sejtettem, de számokat tudnál esetleg mondani?

AntalVali neni kinyilatkoztato valaszaira soha nem jelent meg a reakciom...
Akartam is kérdezni, hogy már nem is próbáltál e rá reagálni, vagy csak lenyelték e, de megelőztél.
OFF
Ez a 25 éve foglalkozom vele szöveg, nagyon rossz. Mindig Varga G. - magát írástörténésznek tartó - alternyelvész jut róla eszembe, aki 2009 elején még 25 éve foglalkozott "íráskutatással", egy évvel később meg már 30 éve... de most látom, hogy mára meg több, mint 40 éve. Hogy repül az idő! :facepalm:
/OFF Elnézést!

...alsobb istensegekkel neha szabad volt vitaznom mellekes kerdeseken...
Látod, hogy a tenyerükön hordoztak! :P Solarbootikát, meg flygandeangelt már P.T. sem tűrte meg, hozzád meg "népharag" kellett.

...de egy ido utan ez is kinos lett... termeszetesen a koz miatt, nem omiattuk...
Sztálin "elvtárs" is mindig csak a nép óhaját teljesítette...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.12.17. 09:32

@Szilágyi András (60254):

Most úgy érzem, én voltam a hibás.

András, a faszért kell ilyen bigott szkeptikusként viselkedned?

Tényleg úgy érezted, hogy alapjaiban rengette meg a topic működését, hogy megkérdeztem ennyitől, kedveli-e Villont?

A kettőnk szövege nem volt összesen 8 sor.
Azért kértem elnézést, mert én voltam először off. Ennyi csak válaszolt, talán két mondatban.

Nem tudom elhinni, hogy komolyan kártékonynak tartod ezt a pár sort.
Persze tudom, hogy mindenben csak a szabályzatnak megfelelően jártál el, de akkor is.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.12.17. 09:40

OFF
@lorenz (60270):
/OFF Elnézést!
OFF
András, a faszért kell ilyen bigott szkeptikusként viselkedned?
/OFF Elnézést!
OFF
Ez nem bigott szkeptikusság, hanem szvsz "moderátori túlkapás". Semmi köze a szkeptikussághoz.
/OFF Elnézést!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.12.17. 11:17

@lorenz (60270): 8 sor, persze, meg egy beágyazott youtube videó. És még itt sem átallsz offolni.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.12.17. 13:20

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 11:28-kor.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.14. 02:51

AntalValin terjesztett "meregtenito" kura kapcsan irja, az egyik beosztott (tanacsadono):
Egy egészséges szervezet jól reagálhat rá, viszont nem látunk bele senki testébe, így nem tudhatjuk, hogy kinél milyen problémákat hozhat elő. Nem egy olvasónk került kórházba, mert nem tudta - sosem volt korábban panasza -, hogy epeproblémája van és egyről konkrétan tudok, hogy majdnem a műtőasztalon maradt. No, én ezért nem ajánlom!

Mindenki saját felelősségére azt csinál, amit akar, nem áll szándékomba beleszólni senki életébe...
A bu_os kur_a anyatokat! Ti ajanlottatok korabban!
Mar elnezest kerlelhetetlen proletar oszintesegert.

A "kura" reszletes leitasa tovabbra is olvashato az oldalon, korabban kifejezetten ajanlottak.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2013.01.14. 08:46

@ennyi (61594):

Megtalaltam , kitol van ez a recept
es azt is , hogy ki ez a termeszetgyogyasz , feltalalo , kutato , aki 2011-ben birosag elott talalta magat
Konyve a recepttel most is kaphato - nem sikerul belinkelni : gugliba "Lucza Béla: Alternatív gyógyászat"


Ezt az epekoves-keserusos receptet most is el lehet erni tobb helyen...
forum index.hu 5246 hsz
itt egy dr clark ?? is megjelenik
Clarkot es Luczat hirdeti antalvali

Lucza Bela - kenyszerpiheno? 2006-ban ? Itt sajat maga beszel a talalmanyarol a hunhirben
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.15. 23:07

A sulyosabbnak itelt kerdeseket Valikaek Dr. Wolfgang Köbel rendelesre tanacsoljak. Eddig azt hittem egy orvos haverjuk. De nem az.

Dr Köbel - Lelkesz-doktor, nem orvosdoktor!!!!

http://www.egeszsegvar.hu/eloadok/640-koebelwolfgang

Legalabb az utolso kenetet fel tudja adni... :-(
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.01.15. 23:51

@bekukk (61597):

2010-ben a székesfehérvári szkeptikuskonferencián Zacher Gábor beszélt erről a "kúráról":
http://archive.galileowebcast.hu/201011 ... unket.html
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2013.01.16. 11:00

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 23:36-kor.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.22. 18:26

A.V. egyik papnője szerint: (olvasói kérdés: mit tanácsolnak oltassa-e be magát (felnőtt) bárányhimlő ellen vagy sem, mert esetleg a gyereke megfertőzi) elég az immunerősítés! Bravo, XXI. század!!
És A.V. követői csak gyűlnek és gyűlnek! Fórumoznak éjjel, nappal. Szörnyű olvasni és senki nem gondolkodik, mindent elfogadnak kritika nélkül. Hova lett az orvostudomány presztizse? A természettudományoké?
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2013.01.22. 19:49

@balinta53 (62434):

Vannak kritikusok, illetve voltak, míg ki nem tiltották őket.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2013.01.22. 21:55

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 11:34-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2013.01.22. 22:00

.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 11:24-kor.
0 x

Válasz küldése