AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2012.01.27. 12:27

@sammy (39446):
sammy írta:Lenkeit illetően én csak az üzleti érdeket látom, ezeknek a szülőknek a kétségbeesését frankón ki lehet használni.
Ehhez mit szólsz? Óvodákban osztogatják, mint felvilágosító anyagot. :shock:
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.27. 12:32

:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.22. 20:02-kor.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.27. 13:51

@vegyati (39502):

Hallottam hírét, hogy egyes ovikban bepróbálkoznak a behálózott szülők, hogy az egész csoportnak osztogassák a szuper vitaminokat, gondolom az ovi(vezetője) vagy alapítványa megkapja a megfelelő támogatást ezért. Amúgy nem tudom ezt hogy lehet megjátszani, nálunk közölték az óvónők semmiféle gyógyszert, egyebet nem adnak be a gyerekeknek, ezt tiltja valami szabályozás. Itt eddig még csak abból volt ügy, hogy egyik anyuka felajánlotta a vízszűrő berendezésüket, hogy egészséges vizet kapjon a gyereke, eddig képes volt behordani flakonszámra otthonról, de elunta :)
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2012.01.27. 14:08

@sammy (39512):

Ovónők, óvodavezetők számára felvilágosító előadás(oka)t szerveznek. Megkapják a füzeteket itt, szülői értekezleten kiosztják a szülők között, mint hasznos tanácsokat tartalmazó információs könyvecskét.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.01.27. 14:14

@vegyati (39513):

Remek, hányok. Hálistennek itt van az út túloldalán az üzletük, pár szórólapot már kukáztam.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.01.27. 20:54

@vegyati (39513):
Az ilyen típusú kereskedők, mint Lenkei is, nem szégyellik lassan azt sem, hogy haldoklókhoz menjenek oda, hátha szerencsétlen bevesz pár extra dózisú vitamin készítményt.. Legalább fogy a készletük...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.02.13. 15:04

Múlthavi, de érdekes:
http://antalvali.com/hirek/az-oltas-bio ... ldasa.html

Avagy a széleskörű és pártatlan tájékoztatás a "fő az egyetértés jegyében". A lényeg: a fő szakértő azért ért hozzá, mert huszon' éve vegetáriánus. Viszont a szomatikus és csíravonalbeli mutációk különbségéről semmit nem tud, fel nem foghatja, hogy miért van egy oltóanyagban tartósítószer (rá sem jön, hogy az adott anyag az). Ezzel a szakmai érvek véget is értek, jönnek az összeesküvéselméletek, a törvények és jogok félreértelmezése +homeopátia, mint megoldás. Pasteur persze a haláloságyán mindent visszavont, világháború fény-árnyék fronton stb.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.02.13. 16:21

@Tuttisuu (40936):
Több mint 20 éve dolgozom az egészségügyben. A halottak és látottak után, már teljes mértékben érthető miért van az, hogy nagyon-nagyon megsokszorozódott a rákos betegek száma az utóbbi években...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.02.14. 14:15

@pounderstibbons (40948): Ez jó! :D Nekem fel sem tűnt.
Minden esetre tragédia, ha 20 éves egügyi. tapasztalattal bevesz egy ilyen maszlagot. (Bár nem írta, hogy mit dolgozik.)
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.14. 17:08

"Rendbe kellene tényleg tenni a bélflórát erre szolgáló készítményekkel, és enzimdús, élő ételeket enni.."
hal, csirke, marha, sertés, pulyka: ÉLVE!
Egy harapás marhafelsál? Kakashere? Élő bélszín?
- mondjuk biztos egészséges, mert mire utoléred ... ;)

Ezeket könnyebb utolérni:
paradicsom, répa, paleolit brokkoli, kukorica: ÉLVE!

Szegények... :?
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 17:36

Sziasztok,
ránéztem tegnap AV oldalára sok okos és sok nagy marhaság volt benne,
ma ránéztem a Ti fórumotokra hát igen, csatlakozom hozzátok, de van egy kis baj.
Most adjatok tanácsot.
Virusos torokgyulladást kaptam majd két hete, mivel 13 éve allergiás vagyok és eléggé lestrapált
egészségileg sok örökölt és szerzett bajból kifolyólag, sajnos az lett a vége a dolognak, hogy mivel nem gyógyultam visszamentem a dokihoz, és kénytelen volt antibiotikumot írni. A nagy baj az hogy alig gyógyulok tőle, viszont a nőgyógyászati candidám kijött. Ez cirka 10 éve kínoz, és egyszerűen nem találok egy épelméjű orvost akivel le lehetne ülni, meg lehetne beszélni, és segítene meggyógyulni. Elrejedt a szervezetemben a candida érzem. Ha kijön össze vissza dobog a szívem, és nem tudok aludni, ha igen rémálmom van, főleg amikor első nap kijön. Érzem hogy az izmaimban is elkezdett széterjedni és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, mert orvos nem segít, én nem értek hozzá, és nem akarok AV-nél lecsapódni, kezdve az emocio nevü cuccnál, aminek az összetétele azzal kezdődik hogy valami nádcukormelasz vagy mi...candida esetén épp cukrokat nem szabad bevinni mert annyi egyből kijön a gomba. Én most hogy megvoltam "fázva", rengeteg mézes teát ittam, és egy idő után éreztem is hogy rátesz az egészre olaj a tűzre.
(Szerintem ez a teafaolaj egy hülyeség, úgy mar hogy bele lehet halni, iszonyat erős a szaga, szerintem használhatatlan a cucc.)
Szóval szkeptikus vagyok AV-vel én is de nagyon rossz egészségi állapotban vagyok, egyszerűen nem tudom kihez lehetne fordulni aki segít meggyógyulni.
Ti mit tudnátok ebben a szituációban javasolni? Mert az egészségem katasztrofális.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.02.26. 17:44

@Humanica (42372):
Az nagyon valószínűtlen, hogy elterjedt a szervezetedben a Candida. Ez nagyon ritka, de akkor nagyon súlyos tüneteket okoz, azzal nem fórumoznál itt.
Egyébként talán infektológus szakorvost kéne keresned.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.26. 17:59

@Humanica (42372):

"Ti mit tudnátok ebben a szituációban javasolni? Mert az egészségem katasztrofális."

antalvalit semmiképpen sem.
A füvesember szintén kerülendő.

Az orvosokkal konkrétan mi volt a problémád?
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 18:31

Az orvossal konkrétan az hogy nem mond semmit, és mindig negatív véreredményt hoznak ki, közben meg tömöm "magamba"
a pevaryl hüvelykúpot, a candibene krémet és nézegetem a 10 évvel ezelőtti nőgyógyász által írt vizsgálati eredményt ahol candibene hüvelykúpot irt fel...más nem segít...azóta nem gyógyultam meg, csak rosszabb lett mert újra és újra kijön, de az orvos nem képes meghallani amit mondok, most elmentem máshová, új véreredmény ami negatív ismét van, de pár nappal később hogy az eredményt megkaptam ismét kijött rajtam ...ennyit erről...29én megyek vissza az orvoshoz az összes eredménnyel, és majd újra azt fogják mondani nincs semmi bajom, csak kb havonta veszek pevarylt már mer más nem segít ez még egyenlőre igen.
Kellene egy normális orvos. Lehet nem a candida terjedt szét bennem hanem a gyulladás de az biztos, mert algopirin nélkül meghalnék.

természetgyógyászok, füves emberek és társaik, agykontroll és egyéb "lélekvesztők" kizárva. természetesen, a természetgyógyászokkal meg a többi szemfényvesztővel együtt.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.26. 18:45

@Humanica (42375):

Az minden esetre különös, hogy a fertőzést nem sikerül kimutatni a laborvizsgálatok segítségével.
Gyorstesztet is csináltál?
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 18:54

csináltam gyorstesztet , ott kijött, hogy van, a labor véreredményéből negtív, amin csodálkozom hogy nekem azt mondták először legalább 3 hét mire kitenyésztik vérből a candidát, erre egy hét mulva már megvolt, sőt erre a különböző dátumok alapján meg azt látom hogy a vérminta utaztatása vagy 5 nap volt az egy hétből...szuper....mondjuk ha a gyorsteszt "szavicsek"
kimutatta 20 perc alatt végül is a labor is megcsinálhatta 2 nap alatt akár.
Már nem tudom mihez kezdjek , jelenleg tombol rajtam, érzem hogy ki van a szívem, olyan durva szívdobogást kaptam délután hogy nagyon megijedtem. Hol van egy értelmes orvos aki segítene? már semmi ötletem, a nőgyógyász tesz magasról az egészre, felirja jó esetben a hüvelykúpot, sőt már olyan minőségű hüvelykúpok sincsenek mint 10 éve, egyre vacakabbak a gyógyszerek, és huzzak a francba. Semmit nem segítenek. Igaz találtam a neten oylan orvoscsoportosulásokat akik foglalkoznak nemibetegségekkel, és a gombákkal, meg a nőgyógyászati gyulladásokkal, de ott egy 20 perces beszélgetés az orvossal 25 000ft. Ha közgyógyba megy az ember ott meg leszarják magyarán, egyszóval sehol nem segítenek. ennyi. dögölj meg de fizesd a TB-t.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 18:59

@Szilágyi András (42373):
Áruld el szerinted mik azok a súlyos tünetek?
tudsz olyan helyet a neten ahol HITELESEN le van írva?
Köszönöm
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.26. 18:59

@Humanica (42375):
Ha az eredményeid negatívak, akkor az is lehet, hogy nem fertőzésed van, hanem valamilyen egyszerűen nem kimutatható, ám tüneteket okozó ún. "funkcionális" rendellenességed. Ez lehet pl. valamilyen izomzat beidegződésének a zavara, de akár bármilyen más problémád is lehet, ami benned ilyen tüneteket produkál. Próbálkozz esetleg nem csak nőgyógyászhoz menni.
Azt, hogy szisztémás candidiázisod van, azt én is eléggé kétlem.

Itt konkrét tanácsot nem nagyon fogsz kapni, hiszen ezen a fórumon én úgy látom, többen úgy gondoljuk, hogy ez feleltőtlenség lenne - ellentétben AV-val és "szakértő" csapatával. Esetleg ötleteink lehetnek, de ezek is elég vegyesek, hiszen a fórum látogatói elég különböző emberekből állnak.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.26. 19:08

@Humanica (42379):

A candida-diétát szerintem kipróbálhatod, de továbbra is fenntartom, hogy a panaszaid okát mindenképpen meg kell keresni.
Akár úgy is, ahogy TranszfettiAcid javasolta.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 19:08

@TranszfettiAcid (42380):
Igazad van, oké, csak azért kérdezlek benneteket hátha tud valaki valami hiteles infót.
(zárójelben: a candida, rengeteg betegség tünetét okozza, és sokszor van az hogy, mindenféle betegséget diagnosztizálnak miközben ez a baj...szóval normális kivizsgálás kéne normális orvossal, kérdés van e ilyen, vagy csak a gyógyszercégeket kiszolgáló alakok maradtak mára...)
egyébként kórházban nőgyógyász egyértelműen azonosította hoyg az és hüvelykúpot is irt rá az segített is, persze kiújulás ellen nem segít.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.02.26. 19:08

@Humanica (42379):
Akkor idemásolom még egyszer dr. Lakos András infektológus tagtársunk írását:

"A szisztémás, generalizált candidiasis, candidosis súlyos, életveszélyes betegség. Csak súlyosan immunszupprimált betegeken (HIV fertőzés, transzplantáció, besugárzás, intenzív osztályos kezelés) során fordul elő. Halálozása még ideális kezelés esetén is magas. Ennek semmi köze sincs ahhoz, amit az áltudományos irodalom és gyakorlat tart candidiasisnak.
Ez utóbbi diagnózisát rendszerint biorezonanciával, iris diagnosztikával, talpnyomkodással szokták megállapítani. Így volt ez sok évig Magyarországon is. És akkor beszállt a "tudomány". Korábban csak magánlaboratóriumok, de évek óta már a profi mikrobiológiai laborok is végeznek szerológiai vizsgálatokat, vagyis ellenanyag-meghatározást. Sok embernek van, soknak nincs Candida-antitestje. Bár rengeteget vizsgálták, tudomásom szerint semmiféle állapot sem köthető a szeropozitivitáshoz (pozitív antitestválaszhoz). Ezen kívül székletből is tenyésztenek Candidát, és adnak ki ilyen leleteket. A helyzet az előbbivel azonos. Leszámítva az antibiotikum-kezelést, ami valóban megnöveli a Candida tenyészthetőségét, nem kapcsolható semmiféle betegséghez, állapothoz a pozitív székletlelet.

A Candida-diéták cukor, liszt, élesztőmentes étrendet javasolnak. Az az elmélet, hogy a cukor és az összetett szénhidrátok (liszt) is segítik a Candidák szaporodását. A cukrok persze a vékonybél felső szakaszán már felszívódnak, ott a Candida nem szokott megtapadni (a HIV és hasonlók kivételével). Az élesztőt már nehezebb értelmezni, mert bár gomba ez is, semmi köze sincs a Candidához, nem beszélve arról, hogy nem sok élettani befolyása lehet sütés után az emberre vagy a Candidára.

A Candida-dili tipikus példája annak, amiről szoktam szónokolni: a tudományos orvoslás vegyül az áltudományossal: Candida tényleg van, vannak patogén alfajai, okozhatnak betegségeket. Tudományos eljárás a szerológia (antitest-meghatározás), számos betegségben használjuk is. Ugyanez mondható el a széklettenyésztésről is. Az sincs kizárva, hogy a szénhidrátmentes étkezésnek vannak előnyei. Ahogy azonban az egész Candida-dili összeáll, az nélkülöz minden tudományos alapot.

U.i.: Szerveztem korábban orvostovábbképző kongresszusokat. Két alkalommal is megpróbáltam Candida-tudósok meghívásával megvilágítani, hogy ez, a laikusok számára kifejlesztett spekuláció, milyen távol áll a tudománytól. Kudarcot vallottam: a tudósok nem is fogták fel a kérdést, a saját tudományukat magyarázták, nem voltak kaphatók az áltudományos állítások megtárgyalására..."
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.26. 19:10

Ezek szerint a diéta storno.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 19:20

@Szilágyi András (42384):
NO, ez eddig oké, az áltudományosságra én sem vagyok vevő, viszont voltam egy endokrinológus szakorvosnál aki, azt mondta hogy csak diétával lehet ezt igazán visszaszorítani, korábban csináltam egy kisebb diétát, és használt, de annyi ideig nem csináltam hogy végleg meggyógyuljak.
Viszont felhívnám a figyelmet arra hoyg gyártanak már hosszú évek óta Candibene hüvelykúpot.
Sőt én láttam candida albicans hüvelykúpot is. ez nem áltudomány, ez hivatalos nőgyógyász által felirt gyógyszer. gombaölő.
Az áltudományos megoldásokat törvénnyel kéne tiltani amúgy meg. ugyanis beláthatatlan károkat okoznak. A mértékük nem elképzelhető.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 20:00

@Szilágyi András (42384):

jah azért ez tetszik:

"Kudarcot vallottam: a tudósok nem is fogták fel a kérdést, a saját tudományukat magyarázták, nem voltak kaphatók az áltudományos állítások megtárgyalására..."

hehe, ők sem iq bajnokok ismerjük be, esélyes hogy kísérletet sem tettek arra hogy megismerjék azt az ismeretlen témát taglaló kérdést, hogy miről is van szó? mi is az az új dolog amiről itt a kolléga kérdez...inkább megijedtek, visszahúzódtak a sjját csigaházukat jelentő szakterületükre és azt magyarázgatták tovább, és még annyi IQjuk sem volt hogy se bátorságuk, hogy rákérdezzenek mi is ez az egész, nem semmi :D
hát ennyit akkor a mai tudósokról és hát azért köszi mindenkinek a hozzászólást és kedvességet és reagálást.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.02.26. 20:12

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:23-kor.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.02.26. 20:19

@Humanica (42386):
Persze hogy gyártanak hüvelykúpot, nem arról van szó, hogy nincs is Candida, hanem hogy az helyi fertőzést okoz, és nincs olyan, hogy elterjed a szervezetben és ezért mindenféle kisebb panaszokat okoz. Ahogy Lakos doktor írta, csak erősen immunszupresszált betegeknél terjed el a szervezetben és akkor pedig nem apró panaszokat okoz, hanem igen súlyos tüneteket.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 20:27

@solarboat (42388):

u, itt egy nő sincs? :facepalm: aham, szóval mind pasik vagytok, de kritizáljátok a hüvelygomba öngyógyítós oldalt :D
ez is édes, no meg a doki bácsi is akit ajánlottál, jó témát fogott meg, :) :) :)
de akár hiteles is lehet a közösségi média, amikor pl mindenki leírja egy betegség kapcsán a tapasztalatait, az olyan mintha ingyen emberkísérlet lenne...ezt az oldalát is nézhetnék a dokik...
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 20:29

@Szilágyi András (42389):
nos, ez azért jó hír.
hogy főleg helyi fertőzést okoz, de akkor is van valami gáz a szervezetemben, normális doki kell aki ért ehhez és a kezeléséhez.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.26. 20:41

@Szilágyi András (42384):

Honnan másoltad ide? :)

A doktorúrnak csak azt tudom mondani,hogy vannak elérhető képzettségi szinttel rendelkezők a dietetikusok között ilyen konferenciákra.Nem mind,de vannak.Csak azért mondom,mert ez egy egyszerű hallgatói házifeladat náluk...
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 20:46

@Rétike (42394):
Te ismersz ilyen szakembert aki ért hozzá? és nem áltudományos dolgokkal foglalkozik?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.26. 20:51

@Humanica (42395):

"aham, szóval mind pasik vagytok,"

Ne csodálkozz ezen egy szkeptikus oldalon.
Amúgy hölgyek is vannak itt, csak alulreprezentáltak.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.26. 20:54

@Humanica (42390):
Jelen :)
Anno kb. 3 évig havi 2-3x voltam vendég a nőgyógyásznál hüvelygomba miatt, fogamzásgátlócsere, irrigálás, gyógyszer és kúp hegyek megvoltak. Röhögni fogtok, a probléma majdnem teljesen megoldódott, amikor partnert váltottam, de kétségtelen, hogy könnyen kiújul azóta is pl. antibiotikum szedésnél.
De nem értem, nálad kenetből nem vizsgálták? Egyébként a tejsavas irrigálás segíthet kicsit kihúzni az időt 2 fertőzés között.
Helyedben kérnék terheléses vércukorvizsgálatot és mellette inzulinszint mérést is, ezt jóeséllyel magánutakon tudod megoldani, nekem tb-re még nem sikerült :) Szívdobogás miatt meg TSH szintet. Cukorbetegségnek és inzulin rezisztenciának kedves velejárója a gomba, annyiból a visszafogott cukorfogyasztásnak lehet értelme. Szívdobogás érzés a pajzsmiriggyel is összefügghet, mondjuk sok mással is, de nekem annak idején erre asszociált a háziorvos és igaza lett. Ezek a nyavaják szépen összefüggenek, én mindet begyűjtöttem :)
Helyet tudok ajánlani Bp-en, ahol foglalkoznak is érdemben veled, de sajnos nem ingyen teszik.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.02.26. 21:01

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:23-kor.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 21:04

@sammy (42397):
:) Nah kérem, épp egy ilyen véleményre vártam, nos, az endokrinologus dokinéni elküldött terheléses cukorra megvan az eredmény, jó lett. Decemberben vettek tőlem hormonvizsgálat céljából vért, menzezs 3. napján, minden jó lett kivéve a tesztoszteron, 5-től 73 ig jó nekem 134 van szal fiúk nyugodtan befogadhattok tiszteletbeli pasinak :) persze még így is jóval alatta vagyok egy egy elnőiesedett férfi tesztoszteron szintjének, és ezen nyílván a tulajdonomban levő két db csapágyGOLYÓ sem fog segíteni sem rövid sem hosszú távon. Ugyanakkor szívesen venném illetékes hely ajánlását ahol értenek ehhez a bajhoz.
Jelen dokinéni akihez kíváncsiságból elmentem endokrinológus tehát hormonrendszer szakértő amivel nekem 15 éves korom óta baj van, azóta nő bennem a tesztoszteronszint évről évre rosszabba helyzet, és a doki néni elvileg candidaszakértő is, de lehet mégis ért hozzá valami mert terheléses cukorra elküldött, még D vitaminra is az rossz lett, a nőgyógy hormon vizsg. meg ugye csak a tesztoszteront hozta ki mint mindig.
Szóval igen kérlek javasolj helyet ahol érdemben foglalkoznak az emberrel...
előre is köszönöm.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.26. 21:49

@solarboat (42399):

Köszi,de akkor ez honnan van... :)
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.26. 21:49

@Humanica (42400):

Látom magándokihoz is kész vagy menni...Szép pénz lehet...Sajnos nem tudok senkit javasolni. :(
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.02.26. 21:59

@Rétike (42407): Híj, most kellett volna ajánlani a tutibiztos kezelést, ahol még a eredeti placebóval is kezelnek, és a deitetikusnál kell előjegyezni a már magában gyógyulást garantáló vaskos összeggel.
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 22:06

hehe :) nem a marketingre vagyok vevő...

tájékoztatásképpen: a marketingesek alapvetően, alapszinten az alábbi érzelmeket próbálják "kihozni" az emberekből:
- dühre építenek
- félelemre építenek
- undora
- vágyra
- érdeklődésre
ezek a meggyőzés kategóriájába tartoznak.
Aztán van még a nagy ígéret, vagy ott van még a ködös üzenet közvetítése ami olyan is lehet hogy egy provokatív témát hoz elő ami épp aktuális pl. vag egy vitatémát, vagy csak felül egy trendre amit már korábban felépítettek mindenkinek a fejében...
mondjuk a hamis képet közvetítő amerikai filmek...

nah ilyesmi :)
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 22:08

@Rétike (42407):
orvos ügyben Sammy ajánlata érdekelne, neki sem sikerült mindent megcsináltatnia házidokival...és neki is úgy látom valami komplexebb dolog jött össze...
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.02.26. 22:13

@Humanica (42413):
hehe :) nem a marketingre vagyok vevő...

tájékoztatásképpen: a marketingesek alapvetően, alapszinten az alábbi érzelmeket próbálják "kihozni" az emberekből:
- dühre építenek
- félelemre építenek
- undora
- vágyra
- érdeklődésre
ezek a meggyőzés kategóriájába tartoznak.
Áhá, tehát nem érdeklődsz, és a vágy sincs meg benned, hogy gyógyulj. Így tényleg nem lehet meghatni!
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.26. 22:23

@mimindannyian (42417):

:D :D :D :D
de a vágy megvan , ha nem lenne nem írogatnék...de engem nem a csili vili reklám érdekel, hanem a valódi tudás, és képesség a meggyógyításomra. ilyen eccerű, mondhatnám úgy is hoyg nekem teljesítmény kell nem ígéret :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.02.26. 22:55

@Humanica (42421): Minden nő ezt akarja :D
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.27. 02:18

@Humanica (42421):

LOL, már nem is bizonyíték, hanem rögtön teljesítmény!
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.02.27. 07:34

@Humanica (42421):

Számomra kissé zavaró, amit a gyógyulásod érdekében ide írogatsz.

Sajnálattal közlöm Veled, hogy ma az allopátiás gyógyítás tehetetlen a candida albicans-szal (de nem csak azzal!) szemben!
A kúpok, meg egyéb "csodák" nem érnek semmit, mert itt-ott a tüneteket eltüntetik, de a megbetegedésed okát sajnos egyáltalán nem fogod tudni velük megoldani.

Ezt a betegséget csak saját Magad fogod tudni legyőzni a komplementer medicína bizonyos, ezzel kapcsolatos, részletesebb OKfejtéseinek a megértésével! Nem "más" kell hogy gyógyítson téged, hanem saját magadat kell tudatosan felépítened egy szemléletváltással!
Ez ingyenes és hihetetlenül élménygazdag cselekmény minden gyógyulni vágyó személy számára, és ha majd ilymódon kigyógyulsz, mosolyogni (vagy hamarább mérgelődni?!) fogsz azon, amiket ide irogattál és válaszul kaptál.

Ehhez az úthoz kívánok neked bölcs magatartást és kitartást!
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.02.27. 08:26

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:24-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.27. 10:21

Na, megérkezett ügyeletes ezósunk!

Gyógyítsa magát szemléletváltással!

Napi három szemléletváltás javasolt étkezés előtt!
Vigyázat!Mellékhatásként az elmebaj és az időskori demencia tünetei jelentkezhetnek!
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.27. 10:39

@Humanica (42400):
Szisztémás candidiázis nagy valószínűséggel kilőve, de ezt már említettem.
Fabri "felelőtlen ezós" hozzászólását nyugodtan mellőzhetjük, nem mondott semmit.

Mint említettem, megoldást nem fogsz itt kapni, legfeljebb pár ötletet.
Egy újabb ötlet: PCOS? Szt. Imre kórház, endokrinológia?
Megj.: ha valóban PCOS, akkor elég nehéz 1 db jó orvost találni, aki kezel mert ez egy olyan szindróma, aminek a tünetei pár orvosi területen átfednek. Ettől persze még nem reménytelen. (Csak kis hazánkban hála az ezósok térnyerésének, ill. a fotelplacebosok hihetetlen energiájának kevés olyan orvost találni, aki egyszerre tud több területen is felelősséggel kezelni. Hogy miért, azt az ezósok és a placebohívők úgysem értik.)
Ettől még akár többféle problémád (= betegséged) lehet egymástól függetlenül is.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.02.27. 10:45

@lorenz (42443):

A megnyilvánulásod számomra már a vicckategóriába tartozó tényként könyvelhető el, hiszen az Anyatermészet állatkertjében némely szintén büszke hímporszemként viselkedő emlősre emlékeztetsz! :P
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.02.27. 10:59

@TranszfettiAcid (42448):

Nos, az ajánlásaim alapján most jött ki egy 20 éves hölgy a "szisztémás lupus" (milyen őrült diagnózisok vannak ugye?) betegségéből a szemléletváltásával.
Megértette az öngyógyulás fogalmát és a szervezet önszabályozásában keletkezett zavarok OKÁT!
Egy komoly elhatározással elhagyta a patkánymérges (endoxan) és a mellékhatásokról elhíresült "prednisonos" allopátiás kúrát és a saját felelősségére kezdte el az öngyógyítását.
Rengeteget konzultáltunk, adtam neki könyveket (amit elolvasott az Édesanyja és a nővére is - akik szintén megértették a lényeget!) és a fogékony, nagyon okos hölgy teljesen megváltozott: most már tudja, hogy az orvostudomány soha nem gyógyította volna ki. Az orvosok csodálkoznak, mert ők erre vannak beállítva, hogy az ilyen betegek előbb-utóbb elég hamar eltávoznak az élők sorából.
Maga mögöttt hagyta úgy a testi, mint a lelki mérgezettségét!

A hozzátartozói nagy örömére minden bejött, amit mondtam nekik és a fiatal hölgy lényegében gyógyultnak tekinthető!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.27. 11:04

@Fabri (42449):


"A megnyilvánulásod számomra már a vicckategóriába tartozó tényként könyvelhető el,"

De hisz te kezdted!

Vicces terápiát ajánlottál egy beteg embernek!
0 x

Válasz küldése