AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2011.02.18. 10:11

@vaskalapos (12982):
Nehéz megmagyarázni, de szvsz AV bekattant. Nincs tudatában annak, hogy tanácsai/válaszai mennyire károsak azon túl, hogy nem igazak. Elvesztette a kontrollt. Orvosi eset.

Az A vitamin kifejezetten teratogén - magzatkárosító. Érdemes rákeresni :(
Úgy kb 10-12 éve volt is olyan magzatvédő vitamin - ha jól emlékszem -, amit azért kellett betiltani , mert túl magas volt az A vitamin tartalma...
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.02.18. 12:00

@vaskalapos (12981):

Így igaz! És még nagyon sok minden mást sem tud.Ami nem baj,mert nagyon sokan vagyunk,akik nem tudunk nagyon sok mindent,a különbség csak annyi,hogy nagyon sokan mégsem kontárkodnak más kárára.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.02.18. 12:18

Szóval...még egy-két kérdés... :D :

1.Ha ehhez:
http://www.youtube.com/watch?v=0nuSzk8WzdM
:arrow: Szép tiszta!
Elég ez:
"A vizsgálat 3-4 napos étrendi (rost-, salakszegény étrend, bőséges folyadék fogyasztása) és egy napos gyógyszeres előkészítést (hashajtást) is igényel. "
:arrow: Megkötésekkel,de eszik a beteg!
:!: Jelzem:3-4 napig
:?: Akkor neked(vagy akiktől hallottad ezt)miért kell a 6 nap víz/tea?

2.Amikor az "egész világ" "lugosít"...
:?: Te miért savasítasz?
:arrow: Íme
:idea: "Javaslom" a 6napos hányást beilleszteni a naptáradba!
:arrow: Merthogy...

OFF
(Imádom,ahogy az alternatívok egymást ütik "egészség-mentő" "tanulmányaikban! :mrgreen: )
/OFF Elnézést!
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.20. 15:46

Én is hozzászóltam, idéztem egy biokémikust (eredeti hozzászólása volt) a lugosítás témában és vcalahogy nem jelent meg.....
Aztán érdeklődtem hogy melyik az a kozmetikum amiben egyáltalán nincs tartósítószer, de egy homályos és sztem szakértelmet nélkülöző 2samesz" válaszát kaptam.
Az, hogy vki kozmetikus jó és szép dolog, de ettől még csak nagy vonalakban ért a kémiához, hogy az orvostudományról ne is beszéljünk.
Érdekes, hogy mindenféle készítményt árulnak, borsos áron, tehát lehet gyártani az összesküvés elméletet, mert mégis csak üzletről van szó!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.20. 18:08

@balinta53 (13123):

Megjegyezném, hogy nekem az se tiszta, hogy Valink hol lett képzett kozmetikus, mert mintha erről is erőteljesen hallgatna...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.02.20. 18:16

0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.02.20. 18:30

Mellesleg, erdekes osszehasonltani a Vali neni 2006-os fiatalkori fenykepét, azt ami most van a weblapjan azzal, hogy jelenleg hogyan nez ki a TV-ben (15. perchez tekerjetek).

Elo bizonyitek az altala javasolt "egeszesges" eletmod hatasara?

Ha valaki koveti a tanacsait, ot ev alatt ennyit valtozhat...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.02.20. 18:42

Kivancsi lettem, mit jelent:
Antal Vali vagyok,
BIONOM Hatóanyag Elemző, fitoterapeuta és mesterkozmetikus!
Bionom... mi lehet ez?
http://www.bionom.com/
• Wetlands identification, assessment, impact determination, and mitigation
• Waterways and water quality analyses
• Cultural, historical, architectural and archaeological site significance classification
• Biological species and habitat survey and assessment, including Endangered Species Act (ESA) compliance
• Transportation noise, air quality and land use analyses
• Socioeconomic and community impacts
• Prime and important farmland categorization
• Department of Transportation Act of 1966, Section 4(f) and 6(f) resources
• Hazardous waste and materials site compliance and assessment

Nem hiszem, hogy erre gondolt volna.

Akkor talan http://bionom.hu/ ?
De hat az meg ugy tunik, hogy az antalvali termekekre spcializalodott webaruhaz... ;-)
A sajat aruhazaban vegzett tanfolyamot, ahol megtanulta, hogy a sajat arucikkei jok, a masok arucikkei meg rosszak.
Semmilyen esetben nem voltunk hajlandóak kompromisszumot kötni, és csak olyan termékek kerülhettek be a választékba, amelyek nem csak Antal Vali bionom hatóanyag-elemző igen kritikus rostáján mentek át, hanem az AntalVali.com szakértőiből és vezető tanácsadónőiből álló terméktanács is elfogadott.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.02.20. 18:55

@vaskalapos (13142):

Enyhén szólva is megbanyásodott... :o

Láttátok azt a hős oéti-amazont...Innen üzenem:

Hajrá!!!

De legalább az oéti figyelmébe került ez a kuruzsló asszonyság,aki nem kozmetikumokkal foglalkozik,hanem gyógyítgat és orvoslásos(remélem ez elég hülyén hangzik méltóan a tevékenységéhez) tanácsokat osztogat!Remélem le sem szállnak róla!Van egy pár momentum,ahol fogást találhatnak rajta...
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.02.20. 18:57

@vaskalapos (13143):
Akkor talan http://bionom.hu/ ?
De hat az meg ugy tunik, hogy az antalvali termekekre spcializalodott webaruhaz...
A sajat aruhazaban vegzett tanfolyamot, ahol megtanulta, hogy a sajat arucikkei jok, a masok arucikkei meg rosszak.

Idézet:
Semmilyen esetben nem voltunk hajlandóak kompromisszumot kötni, és csak olyan termékek kerülhettek be a választékba, amelyek nem csak Antal Vali bionom hatóanyag-elemző igen kritikus rostáján mentek át, hanem az AntalVali.com szakértőiből és vezető tanácsadónőiből álló terméktanács is elfogadott.
Ez kérem: ANTITUDOMÁNY!!!
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.02.20. 19:06

@vaskalapos (13142):

Antalvali tv-ben? Mármint én ismerem ezeknek a tv műsoroknak a színvonalát, de ezt mégis hogyan? Mi alapján válogatják ezeket össze az ilyen műsorok szerkesztői?
Múltkor a fókuszban csíptem el véletlenül egy érdekességet, nem tudom pontosan miről volt szó, de egy nő elkezdte magyarázni, hogy a tusfürdőinkbe milyen szörnyű vegyi anyagok vannak, amikről mi nem is tudunk. És alá volt írva, hogy orvos képzettségű. Nem értem..
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.20. 19:21

@Zsolesz14 (13148):

És az micsoda eljárás, hogy az antalvalis tanácsadónőknek (Pribus Tünde, Bényi Bernadett stb.) nem tüntetik fel a kapcsolatukat antalvalival?

Zsolesz, azt láttad ki van előtte?
Bizony Hummel Zoltán a semmitmondó mikrorostok királya.
http://www.mikrorost.info/

Utána meg pont egy asztrológus van. Szerintem pont a helyén kezelik Antalvalit, csak kár, hogy ilyen színvonalú az egész műsor.

Rétike: És a megjelenéséből még vond le a hajszínét, ami a hennának köszönhető...
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.02.20. 19:28

@pounderstibbons (13150):

Érdekes, beütöttem a keresőbe Hummel Zoltán nevét, és még a 10. oldalon sem találtam meg a főiskolát vagy egyetemet, ahol professzor.
Ebből ki-ki vonja le a következtetést maga!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.02.20. 21:26

@vaskalapos (13143):

A bionome(tm) szót szerintem egy korábbi tanfolyamáról vehette, amit itt végezhetett el:
http://shp.hu/hpc/web.php?a=drbaumann&o=hfXVqdHKxD
http://makademia.hu/marketing-kozmetikus/

Igen, ez egy nagyon komoly, 1 napos marketingtanfolyam...

Ha mégse, akkor elnézést.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.21. 09:38

valószínű, hogy tanácsadónők az AVON-tól jöttek :D

a probléma, hogy mindenki azt mond magáról a neten amit akar, a sok liba pedig vevő rá. milyen dolog egy kozmetikustól ORVOSI tanácsokat kérni? én idáig úgy tudtam, hogy a kozmetikus "szépítő. de itt hatásköri túllépés van és a. v-t nagyon motiválja a termékek eladása.
azt sem értem miért közölnek szörnyű recepteket?
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.21. 09:45

Megnéztem a tv felvételen most hogy néz ki A.V. hát 45 évesnek ramaty!!! Szegény. :cry:
Nem a cége reklámarca.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.21. 10:15

Az előzőhöz, megnéztem A.V. facebook oldalát, 3 kép van róla fenn, 1 szép, de régi. A bőre csúf (pöttyös), ami persze nem baj, de akkor nem kell a bőrről kommunikálni és "osztani az észt" e témában.
:roll:
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.02.21. 10:30

@balinta53 (13171):

ráadásul a facebook-on ócskán retusált képek vannak.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.21. 10:40

ehhez nem értek, nem vettem észre.
az ilyen javításnak nem látom értelmét, én magamról előnyös ;) képeket teszek fel, de valósakat.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.02.21. 17:47

@vaskalapos (13142):

Elo bizonyitek az altala javasolt "egeszesges" eletmod hatasara?

Ha valaki koveti a tanacsait, ot ev alatt ennyit valtozhat...
Szeretnék addig élni amennyinek most kinéz :lol: :mrgreen:
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.02.27. 11:28

Mellékhatás.hu - a magyar orvostársadalom kötetlen hír- és ...2009. nov. 16. ... Dr. Csabai Zsolt Ph.D. szerint a H1N1-et emberek állították elő, de az általa feltalált és forgalmazott egészség-megőrző készítményekkel ...
www.mellekhatas.hu/index.php?p=news
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.01. 17:09

Mai gyöngyszem AV.tanácsadónőjétől:
A forditott ozmózisos eljárással kezelt vizzel nagyon kell vigyázni, mert ez a viz ezoterikus potenciáját, belsõ energiaáramlatát változtatja meg. Az RO membrán szinte mindent kivon a vízből, eltávolítja az összes vízben oldott, létfontosságú ásványi sók 96-99%-át. Ez rendkivül veszélyes, hiszen a vízben lévő ásványi anyagok hordoznak olyan energetikai információkat, amire igenis szüksége van a szervezetnek. Ez a testre nézve olyan, mintha egy élettelen, halott vizet fogyasztanál. A természetben nem fordul elő, az emberiség által eddig fogyasztott természetes viznek a szerkezetét teljesen megváltoztatja. Persze reklámozzák nagy erővel, hiszen tudjuk, hogy a pénz nagy úr. Viszont szakmai berkekben már rég ismertek az ezzel a technikai eljárással kezelt viz negativ hatásai. Tapasztalatból mondom, hogy például sokan vannak akik ekcémával, allergiával keresik fel a természetgyógyászukat és nem tudnak rájönni a kiváltó okra. Majd később a biorezonanciás állapotfelmérés alkalmával kiderül, hogy a forditott ozmózisos viz a ludas.
..válaszlink
2011, február 28 - 12:00 — Antal Vali Új Még egy érdekesség a fordított ozmozisos víztisztítókkal kapcsolatban.

Örülök, hogy a biorezonancia is alátámasztja azt, hogy a fordított ozmózisos víz károsan steril az emberi szervezet számára. Ugyanis az EIS diagnosztizációk alkalmával is számtalanszor rácsodálkoztam, hogy "savasító" táplálkozásunk ellenére sok páciens túl van lúgozódva. Ez legalább annyira veszélyes, mint az elsavasodás. És ami még furcsább volt, az az, hogy egyik túllúgozódott páciens sem táplálkozott megfelelően, illetve egyik sem vitte túlzásba a lúgosító élelmiszerek fogyasztását. Viszont kivétel nélkül mindegyik vagy fordított ozmozisos vizet ivott, vagy desztillált vizet, vagy pedig kontroll nélkül ivott valamilyen manapság oly divatos "lúgosvizet".

Az információ nélküli víz (ford. ozmózisos, és a desztillált) hosszú távú fogyasztása kilúgozza a szervezetet, és számtalan betegséget generálhat ezáltal a szervezetben.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.01. 17:15

@balinta53 (13649):

Pi viz keszito keszuleket arusitanak harmincvalahany-ezer forintokert... termesztesen minden mas rossz, karos.

Ha valamit karosnak kialtanak ki, akkor annak az altaluk javasolt alternativaja megtalalhato a boltjukban.

Ugy teremtenek piacot, hogy probalnak elriasztani mas cegek arucikkeitol.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.01. 17:55

egyaltalan mi a fenenek viztisztito keszulek? mar tobben meghaltak/betegedtek a csapviztol :shock: NEVETSEGES!
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.03.01. 18:32

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 14:44-kor.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2011.03.01. 20:15

@balinta53 (13649):

A reverz ozmozissal tisztitott viz az nagyon tiszta viz. Ha az ember taplalkozik (nem csak lebojtkurazik reverz ozmozisos vizzel), akkor szerintem beviszi a szukseges ionokat es asvanyi anyagokat. Szerintem lehet inni nagyon tiszta vizet. Kerdes, szereti-e az ember. En tudom, hogy nem.

Mi ez a biorezonancia? Hogyan lehet merni?

Ezt ugy tudnam elkepzelni, hogy minden sejtemhez hozzakapcsolodik a gep. Persze ilyet meg senki sem csinalt. Legjobb esetben is limitalva vagyunk a matrix-ra,
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Utah_ ... 215088.jpg , es leginkabb az idegrendszerre, es annak aktivitasanak monitorozasara. Es az is meg olyan bonyolult, hogy a multielektrodas rendszerekkel regisztralt adatokat napokig elemzik a fizikusok es a matematikusok.

Majd pont egy biorezonancias ketyere mondja meg milyen az egeszsegi allapotom. Jo vicc!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.06. 15:14

@Orcas (13666): biorezonancia - atveres, altudomany

http://hu.wikipedia.org/wiki/Biorezonancia es a cikk aljan ket link, nagyon jok

"A biorezonancia-kezelés egy olyan energetikai terápia, melynek során a kezelésben az emberi test elektromágneses rezgéseit hasznosítják. Az eljárás a hullámtan törvényeiből ismert rezonancia, ill. kioltás jelenségein alapul. Ennek során a kóros, diszharmonikus frekvenciákat a szervezetből elvezetik, ugyanakkor a meggyengült egészséges rezgéseket felerősítik. Amennyiben ismerjük egy, a szervezetben jelenlévő káros anyag pontos rezgésmintáját, akkor ezen rezgésminta inverz és felerősített formájával az eltávolítandó anyag kötéseiből felszabadítható, és a szervezetből kiüríthető. "

Ezt ugy kell elkepzelni, hogy egy tavon megy egy motorcsonak, es hullamokat kelt, akkor a toparton forditott fazisu hullamok keltesevel a to lecsendesitheto es maga a motorcsonak is eltavolithato a torol...

Meg ha lennenek ilyen bio-rezgesek, akkor sem (az interferencia egy konkret pontban gyengitheti, kiolthatja, a hullamot, de kozben mellette, mashol epp erositeni fogja, azaz betegseget okozni).
Es ez nem tavolitja el hullam okozojat.
Arrol nem is beszelve, hogy nincsenek ilyen bio-rezgesek.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.06. 15:24

NapiVali

KERDES
adható?
"Szedése gyermekeknek, terhes és szoptató anyáknak, koffeinre érzékeny, epeköves és epekőképződésre hajlamos egyéneknek, szívbetegnek, magas vérnyomásban szenvedőknek nem ajánlott!" Ezt találtam a Zyflamend leírásában. Az édasapámnak akartam ajánlani, de neki magas a vérnyomása. De ha gyerekeknek is adható... Miért nem ajánlják?

VALASZ a TANACSADONOTOL
2011, március 6 - 09:53 — Betty Tájékoztatók a dobozon
Ezeket a tájékoztatókat rá kell írni a dobozra, különben nem kapja meg az engedélyt. A gyógyszerekre ennél sokkál durvábbakat ráírnak, és mégis kiajánlják őket.
Apukámnak is magas vérnyomása van, sőt szívbeteg, mégis szedi a Zyflamendet, - ha gyulladása van- , mindenféle mellékhatások nélkül.
Én azt javaslom, hogy próbáljátok ki, és figyeljétek, hogy okoz-e valami mellékhatást, ha nem, akkor nyugodtan szedje.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.06. 15:47

A Texasi Egyetem MD Anderson Rákközpontjának két intézetvezető professzora (Robert A. Newman és Bharat B. Aggarwal), valamint a Kolumbia Egyetem tanszékvezető professzora (Aaron Katz) olyan gyógynövény kombinációval értek el átütő eredményeket, amelynek semmiféle számottevő káros mellékhatását nam tapasztalták. A gyulladásos folyamatok zömének fenntartásáért felelős COX-2 enzim aktiválását 84%-kal csökkentette a gyógynövénykivonat, amelynek a gyulladásos folyamatokra gyakorlott drámai hatását a klinikai tapasztalatok is messzemenőkig igazolják.

A termék hatóanyagai segíthetik a gyulladásos hormonok (prosztaglandinok) normális egyensúlyát, így segíthetnek a gyulladásos válaszreakció szabályozásában. A készítmény hatóanyagai antioxidáns hatásuk révén hozzájárulnak a sejtek szabad gyökök elleni védelméhez, ezzel egészségünk megőrzéséhez.

Felnőtteknek napi 2 kapszula.

Az ajánlott mennyiséget ne lépje túl!
Szedése gyermekeknek, terhes és szoptató anyáknak, koffeinre érzékeny, epeköves és epekőképződésre hajlamos egyéneknek, szívbetegnek, magas vérnyomásban szenvedőknek nem ajánlott!

Az étrend-kiegészítő fogyasztása nem helyettesíti a vegyes étrendet és az egészséges életmódot. Nettó tömeg: 84,57g/60x1409,48 mg-os kapszula.

Összetevők: extra szűz olivaolaj; a kapszula anyaga zselatin; nedvesítőszer (glicerin); szentjánoskenyér liszt; rozmaring levél kivonat; kurkuma rizóma kivonat; zöldtea levél kivonat; gyömbér kivonat; szent bazsalikom virágos hajtás kivonat; hibrid keserűfű gyökér kivonat; víz; oregano virágos hajtás kivonat; bajkáli csucsóka gyökér kivonat; fényezőanyag (sárgaméhviasz
Ez a Zyflamed tájékoztatója. Szörnyű.
0 x

finthus
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.30. 20:24

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: finthus » 2011.03.06. 16:07

@vaskalapos (13929):

Valami hivatalos eljárást érdemes lenne elinditani annak kivizsgálására, hogy ez az egész tanácsadói tevékenység mennyire jogszerű és szakszerű.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.03.06. 16:08

Én azt javaslom, hogy próbáljátok ki, és figyeljétek, hogy okoz-e valami mellékhatást, ha nem, akkor nyugodtan szedje.
....
....Ha meg mégis okoz, akkor is kifizettétek nekünk azt a jó kis pénzecskét, akár fel is fordulhat. :twisted:
0 x

finthus
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.30. 20:24

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: finthus » 2011.03.06. 16:11

0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.06. 16:40

buta sarlatán a nő és követői, életveszélyesek a tanácsok! nincs aki figyelné mik jelennek meg a neten?
iszonyú pénzeket akasztanak le, azzal, hogy tuti cikkekre beszélik rá a "háziasszony" közönséget. (20e Ft a szuper mindenrejó gyulladáscsökkentő (a betegségek oka: a gyulladás!)
meg kell nézni miket ajánlanak egymásnak, minden rossz ami van: kozmetikumok, háztartási szerek. az egy dolog, hogy moslék ételeket "tartózkodom mind a három fehér méregtől: tej, liszt, cukor" írja az egyik) hát gratulálok! látom is, hogy most torkos csütörtökön hullani fognak az emberek az éttermekben és előtt, a sok "szemét" ételtől.
megértem valahol az ellenérzéseket a műételektől, de nem kéne átesni a ló másik oldalára, úgy hogy saját maga által felkent papnő osztja az észt, mint mesterkozmetikus, bionom izé.
az is ciki, hogy a válaszolós oldalán minimum a lánya képével van fenn!!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.06. 16:51

@finthus (13935): A vér pH-ja 7,35 – 7.45 között változhat. - irja. Utana bemutat egy abrat, ahol a ver "elethatara" pH 6.2 - 9.5 között változik.

A vizes oldatok biológiai tulajdonságait az elektromos részecskék egyensúlya határozza meg, ez mérhető az oldatba tett elektródákkal. Ilyen elektródákkal mérhető a pH (a savasság mértéke), a redox potenciál (a közeg elektronleadó képessége), és a vezetőképesség (az oldatban oldott ionok számát mutatja).
igaz

Ezen három mérhető paraméterrel behatárolható a vízben élő élőlények ideális környezete, vize, és a szárazon élő élőlények ideális biológiai tulajdonsággal rendelkező vére, vizelete, nyála és béltartalma, a magunkba zárt környezetünk.
Nem igaz, ezen kivul szamos mas parameter legalabb ennyire fontos.

Ezeket a nagy számokat csak azért érzékeltettem, hogy érezzük, milyen érzékenyek vagyunk, mi élőlények az igen aprónak tűnő változásra is.
Mi az, hogy apro valtozas? Egy pH ertek tizszeres koncentraciokulonbseget jelent.

A lakosság körében sok volt a fertőző betegség ezért klórozták, fertőtlenítették, a vizet. A fertőző betegségek lecsökkentek. De helyettük lassan más betegségek kezdtek szaporodni. Kitört a gyermekbénulás járvány.

Az is fertozo betegseg, doktor ur!

Megfigyelték azt is, hogy a leukémia, a trombózis és a rákos megbetegedések is egyre gyakoribbá váltak, ott ahol azelőtt ezekkel a betegségekkel alig találkoztak. A helyszínre hívott orvosakkal Vincent arra a következtetésre jutott, hogy valami összefüggés lehet a vízben lévő klór és az új betegségek között. Vincent a klór oxidáló tulajdonságaiban kereste és találta meg az okot.
Tevedett.

Vincent a tapasztalatai alapján meg azt állítja, hogy a rákos egyének vére lúgos.

Nem igaz, durva hazugsag.

A tiszta vízbe, ha beleteszünk egy fémelektródát -400 mV feszültséget mérhetünk.

Viccnek is gyenge.

Mérjük a vizeletünket rendszeresen, ha meg akarjuk előzni a rák kialakulását!
Mi van a vér pH-jával?
Azt nem kell mérnünk, mert ha a vizeletünk tartósan savassá válik, akkor a vérünk tartósan lúgos lesz, erről a vese gondoskodik.


Mert akkor kiderulne, hogy tevedes az egesz!
Mar elfelejtette, hogy az elejen ezt irta: A vér pH-ja 7,35 – 7.45 között változhat. Ez az igazsag.

Mi kell még a rák növekedéséhez?
Falánk és osztódásra vágyik. Mivel fermentációval nyeri az energiát, ezért rengeteg cukor kell neki. Az állandó növekedéshez, meg víz.


Jajj, nem is folytatom, hogy nem szegyelli magat a doktor bacsi, ennyi suletleneseget osszehordani?
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.06. 16:51

dr hummer oldaláról:
Ez azt jelenti, hogy a klórozott víz oxidál, vagyis elektront von el. Louis-Claude Vincent, mint vízügyi mérnök dolgozott Libanonban, ahol a franciák városi vízelosztó rendszert helyeztek el. A lakosság körében sok volt a fertőző betegség ezért klórozták, fertőtlenítették, a vizet. A fertőző betegségek lecsökkentek. De helyettük lassan más betegségek kezdtek szaporodni. Kitört a gyermekbénulás járvány. Megfigyelték azt is, hogy a leukémia, a trombózis és a rákos megbetegedések is egyre gyakoribbá váltak, ott ahol azelőtt ezekkel a betegségekkel alig találkoztak. A helyszínre hívott orvosakkal Vincent arra a következtetésre jutott, hogy valami összefüggés lehet a vízben lévő klór és az új betegségek között. Vincent a klór oxidáló tulajdonságaiban kereste és találta meg az okot.
Következtetés: nem kell klórozni a vizet és eldobható (úgy általánosságban a Salk vakcina, Sabin csepp! ) Hogy ez nekünk nem jutott eszünkbe? Szegény Koch Sándor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.06. 17:06

@balinta53 (13936):
A Zyflamend 20e Ft? Itt $40 alatt vasarolhato 144 kapszula.
Az nagyjabol 8e Ft.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.03.06. 17:50

@finthus (13935):
Különösen ez a kép tetszik:
http://drhummel.hu/wp-content/uploads/2 ... ancia2.jpg
Ez egy nagyon fájdalmas kép...

OFF
Én ezt nem értem...Tényleg lehet orvosi diplomát venni az Ecserin?!?Azt hittem,hogy az csak egy vicc...
/OFF Elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rétike 2011.03.06. 18:31-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.03.06. 18:25

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 13:54-kor.
0 x

finthus
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.30. 20:24

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: finthus » 2011.03.06. 18:26

@Rétike (13948):

Dr. Hummel Zoltán fizikus.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.03.06. 18:38

Vigyazat a kijelentesekkel.
Igaz.Úgyhogy off-ra is tettem,mivel nem tényfeltárás a mondat,csak magánvélemény.
Dr. Hummel Zoltán fizikus
Klassz."Tetszik" a "kompetencia" is...
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.06. 19:20

@solarboat (13950):

Kezdek kétkedni a magnetoterápiás konferencia kiadványában, ugyanis dr. Béky Lászlót írnak, holott Béky Lászlónak semmiféle doktori címe nincs az önéletrajza szerint.

(Valószínűnek tartom, hogy ha volna neki, akkora betűkkel hirdetné, hogy nem férne ki egy oldalra.)
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.06. 19:25

@finthus (13935):

A szokásos téma :)
De úgy látszik, a lúgosítás (tehát a pH mint biológiai változó) már nem elég csillogó, be kellett hozni valami újat (rH2). Kb. 4 éve olvastam erről először, de máig nem értem, hogy a redoxpotenciál/elektródpotenciál helyett miért kellett valami újat kitalálni. Megkérdeztem egy vegyészt, és ő azt mondta, az rH2-t nem használják; fizikaikémia-tanulmányaim során sem olvastam róla.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.03.06. 19:44

@finthus (13952):

Nem biztos, hogy fizikus. Lehet, hogy azért nevezi magát biofizikusnak, mert foglalkozott biofizikával.

Most beírtam az ezen a területen jellemző címeket ("Hummel Zoltán ***", ahol *** a kérdéses cím), és a következőkra kaptam 0-tól különböző számú találatot: orvos, kutatóorvos, orvos-biológus, biokémikus, fizikus, biofizikus.
0 x

finthus
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.08.30. 20:24

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: finthus » 2011.03.07. 09:51

@Várhegyi Márton (13960):

Nem orvos, mert nem szerepel az EEKH alapnyilvantartasaban.

Fizikus, ez a publikacios listajabol is kiderul.

Nyugdijas: http://real.mtak.hu/2374/
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2011.03.08. 09:11

http://antalvali.com/hirek/cukor-hatass ... &evp=18337
A cukor hatással lehet a magzat fejlődésére?
2011, március 2 - 22:06 — Vargha Tamás

Általánosságban azt tudjuk, hogy a cukor nem tesz jót a fogaknak és az elhízásért is felelős. További kutatások is ”felhívták” már rá a figyelmünket, hogy az immunrendszerünket is gyengítheti azáltal, hogy a bélflóránkban lévő jótékony baktériumokra is hatással van, és még sorolhatnánk fogyasztásának negatív következményeit – van bőven.

Azonban az új-zélandi Auckland Egyetem kutatói azt kezdték el vizsgálni, hogy vajon milyen hatással lehet a magzatra illetve annak fejlődésére. Jelenleg az átlagos cukorfogyasztás évente 40-60Kg/fő között mozog...

Nem szereti a cukrot a lánymagzat

A kismamák túlzott cukorfogyasztása akadályozhatja a lánymagzatok megfelelő tápanyagellátását, de a fiúmagzatokat nem jelent fenyegetést, derült ki egy tanulmányból.

cukor_magzat.jpgAz új-zélandi Auckland Egyetem kutatóinak különböző emlősökön végzett vizsgálatokkal sikerült kimutatniuk, hogy a terhesség ideje alatti fokozott cukorfogyasztásnak különböző hatásai vannak az állatok hím-, illetve nőstény magzataira.

Azoknak a nőstény patkánymagzatoknak, amelyek naponta 26 teáskanálnyinak megfelelő mennyiségű fruktóz oldatot kaptak, kisebb placentájuk volt, mint az alacsony cukortartalmú étrendet követő társaiknak. A fruktóz a legédesebb cukorféleség, amely a gyümölcsökben, a mézben és néhány zöldségfélében található meg természetes formájában. A szakemberek arra a következtetésre jutottak, hogy a cukor akadályozza a megfelelő tápanyagellátást.

Az Endocrinology című folyóiratban közzétett eredményeikből az is kiderült, hogy a fruktózzal etetett patkányok nőstény magzatainak magasabb volt a fruktóz és vérglükóz szintjük, mint a hím-, vagy bármely más, mindössze vízzel táplált patkány magzatoké. A szerző, Mark Vickers jelenleg egy utótanulmány keretei között ellenőrzi az eredményeket.

Ne egyék!

A szakember szerint munkájukkal sikerült rávilágítaniuk, hogy a kismamák jelentősen megnövekedett cukor fogyasztásának milyen következményei vannak a magzatokra nézve. "Jelentős növekedést tapasztaltunk a fruktózzal édesített italok és ételek fogyasztásában, különösen a reproduktív korú nők esetében" - mondta a szakember.

"Első alkalommal sikerült olyan eredményeket kapnunk, amelyek azt sugallják, hogy a fiú, illetve lány magzatok eltérő módon reagálnak a kismamák fruktóz fogyasztására, és ez a nemi-alapú eltérés összefüggésben lehet a méhfejlődésben bekövetkező változásokkal" - tette hozzá.
Eredeti ujsagcikk: http://www.sciencenewsline.com/medicine ... 00038.html
Maternal fructose intake impacts female and male fetuses differently

February 24, 2011 − The Endocrine Society

Chevy Chase, MD—A recent study accepted for publication in Endocrinology, a publication of The Endocrine Society, reports for the first time that maternal fructose intake during pregnancy results in sex-specific changes in fetal and neonatal endocrinology.

Fructose is a simple sugar found naturally in honey, fruit and some vegetables. Diets high in dietary fructose, particularly due to calorically sweetened beverages, are now increasingly common and have been shown to be detrimental to the regulation of energy intake and body adiposity. With the increasing prevalence of maternal obesity and its association with gestational diabetes, there has been growing interest in maternal nutrition on the risk of childhood and adult disease in the offspring.

"There has been a marked increase in the consumption of fructose-sweetened beverages and foods, particularly among women of reproductive age," said Mark Vickers PhD, of the University of Auckland in New Zealand and lead author of the study." This is the first time that it has been suggested that female and male fetuses react differently to maternal fructose consumption, and that these sex-specific changes may be associated in changes in placental development."

In this study, researchers examined female Wistar rats that were time-mated and allocated to receive either water or a fructose solution designed to provide 20 percent of caloric intake from fructose. Only female fetuses in the fructose-fed rats had higher leptin, fructose and blood glucose levels than their control counterparts. Male and female offspring of fructose-fed rats both showed higher plasma fructose levels and were hypoinsulinemic. Researchers also found that the placenta of female fetuses in the fructose-fed rats were lighter than the female fetuses in the control group.

"Further studies are now critical to establish the long-term effects of maternal fructose intake on the health and well-being of offspring and whether this study's observed sex differences elicit different risk profiles for metabolic disease into the post-weaning period," said Deborah Sloboda, PhD, also of the University of Auckland and co-author of the study. Dr Vickers is currently conducting a follow-up study in rats.
Tudomanyos cikk:
Endocrinology. 2011 Feb 8. [Epub ahead of print]
Maternal Fructose Intake during Pregnancy and Lactation Alters Placental Growth and Leads to Sex-Specific Changes in Fetal and Neonatal Endocrine Function.

Vickers MH, Clayton ZE, Yap C, Sloboda DM.

Liggins Institute and the National Research Centre for Growth and Development, University of Auckland, Auckland 1142, New Zealand.
Abstract

The effects of maternal fructose intake on offspring health remain largely unknown, despite the marked increase in consumption of sweetened beverages that has paralleled the obesity epidemic. The present study investigated the impact of maternal fructose intake on placental, fetal, and neonatal development. Female Wistar rats were time-mated and allocated to receive either water [control (CONT)] or fructose solution designed to provide 20 of caloric intake from fructose (FR). FR was administered from d 1 of pregnancy until postnatal day (P) 10. All dams had ad libitum access to standard laboratory chow and water. Dams and offspring were killed at embryonic day (E) 21 and P10. FR dams demonstrated increased total caloric intake and maternal hyperinsulinemia at E21 as well as increased maternal plasma fructose levels at E21 and P10. FR intake did not alter maternal blood glucose, β-hydroxybutyrate (BHB), or electrolyte levels at either time point. Fetal weights at E21 were unchanged, although placental weights were reduced in FR female but not FR male fetuses. Plasma leptin, fructose, and blood glucose levels were increased and BHB levels decreased in FR female but not male fetuses. Plasma insulin levels were not different between CONT and FR groups. Male and female FR neonates had higher plasma fructose levels and were hypoinsulinemic but euglycemic at P10 compared with CONT. Blood BHB levels were increased in FR male neonates but not females at P10. P10 plasma leptin levels were not different between groups. Stomach content leptin levels were increased in all FR offspring at P10, but no differences in stomach content insulin or fructose levels were observed. This study reports for the first time that maternal FR intake resulted in sex-specific changes in offspring development, whereby females appear more vulnerable to metabolic compromise during neonatal life. Independent follow-up studies are essential to investigate the long-term consequences of maternal FR consumption on offspring health.
Hjaj... kinek a placentaja? Hjaj, jaj...
De mar lehet en ertem felre.

Itt a fruktozt vizsgaltak, es akkor a cukorra levonni az osszes kovetkeztetest???

Mas: Es milyen hatassal lesz ez a cikk Norbi dietajara? Norbi nagy fruktoz barat. :mrgreen:

Cikk szerzojerol:
http://www.liggins.auckland.ac.nz/uoa/markvickers
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.08. 12:53

26 teáskanálnyi mennyiség bármiből sok egy patkánynak.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.11. 22:38

NapiVali
biorezo/emésztés/elsavasodás
És most jön a lényeg, hogy a biorezo kontroll azt állapította meg, hogy nagyon rossz állapotban vannak az erei, mert a gyümölcsök megerjedtek benne, lerakódások vannak a kéz és láb erein, aminek következtében rossz a vérkeringése, és ismét kékülnek a kezei.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek is megoldás-e, ha most csak zöldséget eszik, nagy ritkán gabonát, és ha nem bírja ki akkor húsból kacsát és libát. Vagy van olyan gyümölcs, amit ehet, csak az nem mindegy, hogy mikor? (pl a reggeli citrom lugosító hatása).


2011, március 8 - 16:33 — Antal Vali
A húst nem szabad társítani gyümölccsel, mert a húsnak sokkal hosszabb az emésztési ideje (tovább tartózkodik a tápcsatornában), mint a gyümölcsök. Ha valaki húst is fogyaszt, akkor ajánlatos betartania azt a szabályt, hogy gyümölcsöt reggel éhgyomorra szabad csak fogyasztani, vagy önálló étkezésként, amikor előtte-utána 3 órán keresztül nem ehet mást, de főleg húst. Ha nem így teszi, akkor a hús "elállja" a gyümölcs útját az enésztőrendszerben, és ahelyett, hogy a gyümölcs a saját ütemében feldolgozódna, lelassul a hús miatt az útja, és "megcefrésedik" (alkoholos erjedés) a hús mögötti tápcsatorna szakaszban. Ennek köszönhetően a hús - nyakában az erjedt gyümölccsel - pedig megrothad, ahelyett, hogy szép lassan alkotóira essen, és az aminosavak felszívódjanak.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.03.11. 22:54

@vaskalapos (14200):

...Ugye sose fogynak ki az ötletekből...? :?
Én már máshol összefutottam ezzel,de...Nem hittek nekem,mikor felvázoltam a gyomor működését piszok dedósan - hát hogy könnyebb legyen vizualizálni...Válaszul ezt kaptam:
"Erről igen több tudós más véleményen van. Elolvashatod a cikket és benne a kutató oldalán megtalálhatod a cáfolatot! Nem újkeletű és nem a nyolcvanas évekből származik, hanem jóval régebbi kutatások alapján .
http://www.zentrum-der-gesundheit.de/ge ... lid=698822
és
http://www.drbass.com/sequential.html

Ha nem haragszol nem fordítom le magyarra, de talán te is megérted. Nem gagyi oldalak."
...
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.03.15. 03:39

Napivali
http://antalvali.com/masutt_olvastuk/ma ... ment-54100
Kutyus mája

Kedves Vali!
...
Még egy dolog! Ma hallottam, hogy az óvódában egy kislánynak gombás hüvelyfertőzése van. Előre felkészülnék, ha mi is elkapnánk. Mit javasoltok? Eléggé meglepődtem, hogy már 5 éves gyerekeknél is "divat":(( Nem hiszitek el, hogy mit kapott!!! Canestent!!!! Amikor mesélte az anyuka, dobtam 1 db hátast.. No comment. Most jött ide a kislányom és mutattam neki Vali képét. Mondta, hogy a doktor nénink!:))) Nekünk Te vagy a háziorvosunk:)))

Millió puszi, XY
Vali:

Kutyus mája és az óvodás kislányok hüvelygombája

A kutyusnak 1-2 kiskanálnyi kell naponta. Fogja szeretni, mert nagyon finom.

A gombás hüvelyfertőzést gyermekeknél egyértelműen a hiányos, vagy rossz baktériumflóra és a legyengült immunrendszer okozza. Tudom, hogy egy orvos most lehurrogna, és azt mondaná, hogy ez nem igaz, mert a gomba okozza, de nincs igaza. Ugyanis a hüvelyfolyásokat okozó gomba szinte minden nőben benne van, de valakinél soha nem okoz problémát, valakinél viszont állandóan!

Ez azért van, mert valakinek erős a saját baktérium- és gombaflórája, és nem engedi aktivizálódni a károsat, valakié pedig nem.

A megelőzés érdekében a következőket tehetitek:
először is ne féljetek tőle
erősítsétek meg az immunrendszert (béta-glükán, sok vitamin, LongoVital)
regeneráljátok a szervezet baktériumflóráját (apiterápiás mézek, baktériumflóra kolonizálók, fermentált italok)

Ha már elkaptátok:
a fenti termékek fogyasztásának folytatása
GrapeVital grépfrút kivonat külsőleg és belsőleg (külsőleg hüvelyöblítésre tisztított vízben vagy cickateában 15-20 cseppet higítva, belsőleg gyermekeknek 8-10 cseppet teáben vagy gyümölcslével higítva)
érdemes vagy turmalinkristályos tisztasági betét használata, vagy 1-2 csepp levendula-teafa illóolajat csepegtetni a bugyiba
fehérneműket és a törölközőket alaposan főzéttek ki minden használat után
TILOS a cukor tartalmú ételek és a tejtermékek (kivéve kaukázusi kefír és natúr joghurt) fogyasztása.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.15. 03:58

@pounderstibbons (14431):

Kovetkezetesen egeszsegronto tanacsok!

Radasul onmagaval is ellentmondasba kerul, hiszen a grapefruit csepp allitolag minden virust, bakteriumot es gombat elpusztit, epp ugy, mint egy szeles spektrumu antibiotikum, vagy egy fertotlenitoszer.

Ha egyszer a bakteriumflorat erositeni kene (igen) akkor bakteriumolo szert ajanlani ostobasag. Vagy nem gondoja vegig, vagy mage sem hiszi a hatasokat, csak ez van raktaron, ezt kell eladni.

Egeszseges embernek nincs gombafloraja!

Mezet ajanl es cukrot tilt! Nem tunt fel neki, hogy a mez az lenyegeben, 99%-ban cukor es viz?

Turmalinkristályos tisztasági betét melle az ajtora szogezett denever elfelejtette.
0 x

Válasz küldése