AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
zkacsa
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2012.11.23. 20:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: zkacsa » 2013.12.06. 21:58

A Semmelweis egyetem elméleti tömbje elé kell vonulni és az épület előtt mágályára vetni a materialista élettan,biokémia,biofizika tankönyveket.

Utána Vali átveszi az egyetem vezetését és Labant Csabával együtt kidolgozzák az egyetem képzéseinek új tanterveit.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2013.12.06. 22:21

@zkacsa (74710):
mágályára vetni a materialista élettan,biokémia,biofizika tankönyveket.
OFF
A jegyzetekkel már most is ezt csinálják a vizsgák után :mrgreen:
/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.12.15. 15:57

Sürgős segítség - esemény utáni tabletta :(
2013, december 15 - 13:13 — Zsu_

Sziasztok!

Sajnos ma én is megjártam, történt egy kis baleset, lecsúszott az óvszer. Olvastam, hogy Avivával lehetne segíteni a dolgon, tudnátok kérlek segíteni?? Nem szeretném bevenni az esemény utáni tablettát:(

Köszönöm előre is a segítséget!!


2013, december 15 - 15:24 — Varga NikolettaVarga
Pogány Zsuzsával
vedd fel mihamarabb a kapcsolatot - kattints a nevére!

Niki

Mire is jó az AVIVA módszer? (ugyanott, antalvaliaknal oktatjak 8000 penzekert:
Mire is jó az AVIVA módszer?

Aviva Steiner szerint a külső és belső izmaink megmozgatásával jelentősen megváltoztatható szervezetünk hormonális állapota. Az alhas, a belső hasi és gátizmok, a farizmok, s a háti izomzat megmozgatásával éri el pozitív hatását. A mozgás fokozza az adott terület vérkeringését, így több vitamin, hormon és más életfontosságú anyag jut a "célszervezetbe". Ez a belső nemi szervek egészséges működését eredményezi, de visszahat a központi hormonális szabályozó, a hipofízis működésére is. A mozgás és a mozdulat sorok után létrejött altesti vérbőség akár a petevezetékek letapadását is oldhatja, így egyes esetekben megszüntetheti a meddőség okát. Segíthet többszörös vetélés után is, mivel a gyakorlatok alkalmasak a méh izomzatának erősítésére, így lehetővé teszik a magzat sikeres kihordását. Ezek a gyakorlatsorozatok meghozzák illetve akaratuk szerint rendezik a nők havi ciklusát és könnyítnek a változó kor tünetein.

Mikor, milyen esetekben segíthet a Módszer NŐKNEK?

Ha erős fájdalmaid vannak menstruáció előtt vagy alatt?
Ha a menstruáció időtartama több mint öt nap?
Ha súlytöbblettől szenvedsz, de nem túlzott evéstől?
Nem vagy fogamzó képes, habár nincs semmi meghatározott orvosi ok erre?
Ha a változás kor tünetei okoznak szenvedést?
Ha egy évben csak egy-két, vagy három menstruációd van és ez zavar téged?
Ha a menstruáció rendszertelenül jelentkezik nálad, egyszer kéthetenként, egyszer kéthavonként?
Ha soha nem volt menstruációd természetes módon, habár elmúltál 13, 20, sőt talán még 30 éves is?
Ha cisztád, PCOS, vagy miómád van?
Ha meg akarod őrizni a fiatalságodat? Saját hormonod felserkentésével normalizálhatod a hormonszintedet.
Ha endometriózistól szenvedsz?
Most lehetőséged van arra, hogy még ebben az évben elkezd megvalósítani tervedet. Ha babát szeretnél, ha meg akarod ismerni a természetes fogamzásgátlást, ha rendezni szeretnéd a ciklusod, ha eleged van a görcsös menzeszből, ha a klimaxtól szenvedsz…….

Gyere, AVIVÁZZ velünk!

Részvételi díj: 8.000 Ft

Tanfolyamot vezeti: Pogány Zsuzsa, rekreációs sportoktató,
életmód tanácsadó, AVIVA tréner, KIT oktató
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.12.15. 17:38

@ennyi (74954): Beszarás! Nem kívánt terhesség ellen menne - szerintük - fogamzóképességet növelő tornára? :o Az olvasói hülyesége nélkül sehol sem lenne AV.

(Mondjuk mire a "nagytanács" összeül meg megvitatja a kérdést addigra már késő lesz annak a tablettának...)
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2013.12.15. 18:58

@ennyi (74954):

- anya, én miért kaptam az AVIVA nevet?
- hát az úgy volt kislányom, hogy ööö izé...
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.12.15. 19:44

@Haibane (74957):

OFF
:-D veeeeeeeeeeeegeeeeeeeeeeem :-D vaaaaaaaaaaaaan :-D
/OFF Elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2013.12.15. 20:02-kor.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.12.15. 19:51

OFF
@Haibane (74957): Ezen nagyot röhögtem! :P
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.12.17. 16:44

@ennyi (74692): Az is sokatmondó, ahogy kiakadnak azon, hogy valaki felhánytorgatja nekik a hazugságaikat. ("...se nem lepke, se nem hangya, se nem gomba, se nem állat, se nem növény..." felvezetés egy gombának.)
De nem, ők nem hazudnak amikor hazugságokat írnak, csak "felkeltik az érdeklődést". No és persze az a hülye akinek ez feltűnik, meg különben is tessék hálából hason csúszni a porban, hogy voltak olyan kegyesek, és hazudoznak, mert így többen mentek el... :facepalm: Persze a beugró még mindig 1500/3000Ft.
Ezek teljesen olyanok, mint a politikusok. Minden nap úgy gondolod, hogy ennél lejjebb nincs, de már másnap bebizonyítják, hogy van. Valinak már meg sem kell szólalnia, a jól idomított hívek elvégzik a piszkos munkát.

http://antalvali.com/alien-a-foldonkivu ... ent-100723
0 x

091308
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.04.21. 21:40

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: 091308 » 2013.12.22. 22:23

@ennyi (74954):
szoktam olvasni a blogotokat, nagyon jó infók vannak itt és kérdéseimre is kaptam választ. most azonban megütötte a szemem az aviva téma. szerintetek ez is hülyeség? csak mert én úgy gondoltam eddig hogy a tornát nem lehet egy napon említeni pl a homeopátia, meg mindenféle ezoterikus dolgokkal. nekem a folyamatos gyógytorna hozta helyre a hátam és állította le a lumbágókat (orvosi javaslatra, képzett gyógytornászhoz jártam) és az aviva is tényleg segített egyes problémáimon. tudom hogy ez nem érv mellette, mert van akinek a távgyógyítás is segít, ezért nem is érvként írtam, csak annak magyarázataként hogy miért érdekel. szóval általában az az állítás, hogy ennek a célzott mozgásnak pozitív hatása lehet a szervezetre (pms tünetek enyhítése, menstruáció rendezés) szerintetek hülyeség?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.12.22. 23:42

@091308 (75362): Igazad van, a torna az nem homeopatis meg hasonlo marhasagok.
Egyertelmuen pozitiv, hatasos.

DE: azt hiszem, kicsit (nagyon) tul van lihegve. Peldaul (elrettento peldaul), kondombaleset utan utolagos fogamzasgatlaskent is javasoljak a termekenyseget javito, ami sulyos felelotlenseg.

Sokkal tobbet tulajdonitanak neki, mint ami valojaban elvarhato tole.

ennyi
0 x

091308
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.04.21. 21:40

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: 091308 » 2013.12.23. 21:24

@ennyi (75364):
ja jó, értem köszi. én is úgy tapasztaltam hogy ahová jártam ott "elméleti oktatás" keretében eléggé vegyítettek mindenféle divatos tudománytalan dolgot (paleo, jónásnaptár, méregtelenítés stb) és nagyon nyomták a tuti siker meddőség esetén típusú reklámdumát, meg aviva babák sokaságát hozták példának etc. de közben meg aki ezeket tartotta egy jóindulatú, kedves nő és a torna is nagyon jó volt (tényleg sok dologban pozitív hatása volt ) -csak így elég kontraproduktív, mert szkeptikusabb embereket elriaszt az egyébként tényleg jó tornától, az ezoterikus típus pedig túl nagy elvárásokkal vág bele.
0 x

CandyCrimes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.05.27. 13:57

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: CandyCrimes » 2013.12.26. 22:17

Ezúton javasolnám az "Arany Bikafekália Érdemrend 2013" kiosztását. Előterjeszteném az említett kitüntetésre dr.(?) Ládi Szabolcsot, mely választást a következőkkel indokolnék: http://antalvali.com/a-hermes-vizrol.html

A teljesség igénye nélkül, csak a gyöngyszemek:
Ugyanis ezeket - a fehér cukrot, lisztet stb... - imádják a daganatos sejtek, hisz finomított szénhidrátokkal hízlalják magukat! Ráadásul a tumoros sejt 30-szor előbb veszi ki a cukrot a vérből, mint a normál sejt. A választ mindenki megfogalmazhatja magában.
Mi az a deutérium? Röviden: Ez az anyag nélkülözhetetlen, és mindenhol megtalálható nagy mennyiségben (a természetben és a szervezetben is). A víznek is fontos alkotóeleme, azonban van egy tartomány, ami alatt és fölött veszélyes, sejtdegenerációt okozhat. 30-120 ppm rés az, ami a tumort gyengíti, de semmi másra nincs negatív hatással. A Hermes vizet 120 pppm-es deutérium tartalomra állították be.
1 liter víz 50 mg oxigént tud elnyelni. A Hermes vízben nem csak gáz, de stabilizált formában is található oxigén - körülbelül 20-szor annyi az oxigén benne, mint amennyi gáz formában benne lehetne.
"Ez vagy hiba, vagy csoda!" - mondta a laboratóriumot vezető professzor, és csak a megismételt kísérlet után volt hajlandó a jegyzőkönyvet hitelesíteni. Jelentjük, hogy a megismételt kísérlet is hasonlóan hihetetlenül pozitív eredményt produkált!
kétszer is megismételték, jár a buksisimi! Külön könyékpuszi a 'hihetetlen' szó alkalmazásáért, nekem nem jutott volna eszembe a cikk olvasása során.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2013.12.28. 05:07

@CandyCrimes (75465):

Köszönjük, ennél jobb karácsonyi ajándékot nem is kaphattunk volna. nekem valamiért a fehér cukros rész tetszett a legjobban, pedig a deutériumos a legnagyobb baromság :P
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.01.31. 18:51

Nem szorosan AV, de ott volt. A felelős természetgyógyászat újabb csodája:
2014, január 31 - 14:25 — HDóri
Nagyon szépen köszönöm a
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Közben jártunk biorezonancia-vizsgálaton, a természetgyógyász szerint a 6 hós korában kapott oltás miatt állt le ill. lassult le a súlygyarapodása. Most kap rá homeopátiás cseppet, kivezetőszerként. Reméljük segíteni fog! Rendeltem Fermentpatront és Emóciót, már meg is érkezett. Az Emócióból jól olvastam, hogy kb. 5-10 ml elég neki? Illetve omega3 hiányt is állapítottak meg nála, úgyhogy az omega3-halolajat is szeretném adni neki! Ez a 3 mehet egyszerre? Nem okoznak hasmenést? Illetve van még esetleg amit ajánlanátok oltáskivezetésre ezeken kívül?
http://antalvali.com/problemak-az-eves- ... ent-102612
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.04. 13:46

Uj sorozat indult az Antalvalin, amiben az HIV es AIDS kozotti osszefuggest tagadjak, ennek kommentebol es valineni valaszabol idezek:
Segitek
Kozuletek van-e egyetlen ember is, aki hajlando szexualis kapcsolatra, vedekezes nelkuli szexualis kapcsolatra egy HIV pozitiv ALLAnDO partnerrel?



Vagy ha ugy hozza a szukseg, hogy valaki veratomlesztesre szorul (baleset, mutet stb), akkor azt mondjatok-e, hogy nem erdekes, hogy esetleg HIV pozitiv a ver amit kap? Sokat lehetne sporolni, ha nem kene ez ellena virus ellen tesztelni.

Ha egyszer nem a HIV okozza az AIDS-et, ha egyszer a HIV nem veszelyes...
válaszhivatkozás
2014, március 4 - 10:50 — Antal ValiÚjAntal Vali's picture
Igen, van "köztünk" olyan ember!
Igaz, nem szexelni akar HIV+vel, hanem vérszerződést köt velük. Ez egy orvosi kísérlet lesz. Öt olyan regisztrált HIV fertőzöttet keresnek, akik nyiltan vállalják, hogy azok (névvel és arccal), akiktől vért vesznek, majd ezt a vért az önkéntes vérébe fecskendezik. Majd figyelik az állapotát, hogy mi történik a szervezetébe. Minderről nyilvános filmfelvétel is készül, amelyen Te is nyomon követheted, hogy mi történik.

Én nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény, mert bennem is vannak kételyek. Mármint affelől, hogy valóban a HIV vírus (amit még senki nem tudott soha kimutatni) okozza-e az AIDS-t, vagy valami más?
Most mar tenyleg meg kene allitani, az orultseget, kezd kozveszelyesse valni.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.04. 16:09

OFF
Anyaammmmmmmmmm borogaaaaaaaaaaaaaassssssssss!
errol meg

/OFF Elnézést!
OFF
regisztrált HIV fertőzöttet keresnek, akik nyiltan vállalják, hogy azok (névvel és arccal), akiktől vért vesznek, majd ezt a vért az önkéntes vérébe fecskendezik.
/OFF Elnézést!
OFF

nem vlami egerkiserlettel keverik ossze :twisted: nem tudom miert de nekemitt MIchel . C . Nussenzweig neve ugrott be

/OFF Elnézést!@ennyi (77507):
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.04. 20:35

@ennyi (77507):
kísérlet lesz. Öt olyan regisztrált HIV fertőzöttet keresnek, akik nyiltan vállalják, hogy azok (névvel és arccal), akiktől vért vesznek, majd ezt a vért az önkéntes vérébe fecskendezik. Majd figyelik az állapotát, hogy mi történik a szervezetébe. Minderről nyilvános filmfelvétel is készül, amelyen Te is nyomon követheted, hogy mi történik.

Én nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény, mert bennem is vannak kételyek. Mármint affelől, hogy valóban a HIV vírus (amit még senki nem tudott soha kimutatni) okozza-e az AIDS-t, vagy valami más?
:o en azt hittem hogy a szokasos atomagyu kozmetikusok okoskodasa ,de most hogy beleolvastam latom, hogy
neeeeeeeeeeeeeeem :o :o :o
http://antalvali.com/az-aids-betegseget ... alata.html

Kép
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.04. 21:26

Hát remélem, hogy a vállalkozó szellemű HIV fertőzöttekkel azért közlik a kísérlet előtt, hogy ezzel bűncselekményt követnek el.
Mellesleg nonszensz az egész, a következő ilyen ötletüknél remélem nekem is adnak abból, amit szívnak.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.04. 21:58

@Ahura (77515):
következő ilyen ötletüknél remélem nekem is adnak abból, amit
Kép


Csak nem a "gonosz aljas gyogyszermaffiaval " szemben nyerheto ,
angyali otlettel vezerelt ujonnan szuleto
bionom termekek bevetelebol ? :facepalm:
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.04. 22:04

@flygandeangel (77518):

Ha nem lenne gerincem, akkor én is biztos beállnék "természetes csodagyógyszereket" árulni, aztán egyetlen gondom az lenne, hogy nem bírnám számolni azt a rengeteg pénzt, amit a megvezetett emberektől behúzok. Jelenleg inkább árulnék kábítószert, ott legalább tényleg azt kapja a vevő, amire számíthat.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.05. 14:02

@flygandeangel (77511):
en azt hittem hogy a szokasos atomagyu kozmetikusok okoskodasa ,de most hogy beleolvastam latom, hogy
neeeeeeeeeeeeeeem
Nem kozmetikus a szerző, hanem ha minden igaz, modell (http://antalvali.com/a-ferfi-aki-tudja- ... sodak.html). Éppen itt az ideje, hogy a modellek is felsorakozzanak a kozmetikusok, fodrászok és manikűrösök mögé az egészségügy megreformálásáért vívott harcban. :facepalm:

Ez a Roberto meg a magyarországi NGM-pápa ("legfőbb biologikus"), érdekes videóival tele van a youtube, és nagyon gyorsan tudja törölni a hozzászólásokat. Szerintük ugyebár vírusok, baktériumok és gombák egyszerűen nem léteznek, így az ő alternatív valóságában nincs is mitől félnie. :oops:
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.03.05. 16:08

@ennyi (77507):
Egyetértek, az őrültséget meg kellene állítani.
De szerintem nem lesz semmi igazi vérezgetés, stb. (Max két nem fertőzött szexel egyet - erre volt már példa 8-) -, majd az egyik azt mondja, hogy én fertőzött voltam, de elmúlt a gojitól.) Egyszerűen lehazudják a csillagokat az égről.

Azért, ha mégis lesz róla dokumentum, és nyilatkozat és minden, amivel dokumentálják, akkor azért kíváncsi lennék pár részletre - maradjunk csak a technikai részleteknél, pl. ki lesz az az orvos, aki a vért leveszi, beadja, ki validálja a fertőzöttséget, ki ellenőrzi a vércsoportokat, ki lesz a szponzor, stb.stb.stb.


Mindenesetre nagyon nem életszerű.

Hazudni nem kerül semmibe, de a kár, amit okoznak nagyon nagy és kiszámíthatatlan.
Felelőtlen, önző, pénzsóvár elmebeteg banda.
0 x

szilard
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.07. 23:39

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: szilard » 2014.03.07. 23:57

Sziasztok!

A következő levelet kaptam tőletek vagy az egyik lelkes olvasótoktól:

"Nagy kar hogy a hulyesegnem faj, mert akkor ezen az antalvali fele weblapon sokan ordithatnanak Onnel egyutt.
Ide is eljohet okos velemenyet kifejteni , ha meri :-D
viewtopic.php?f=3&t=217&start=2700"

Ha úriember akarok lenni, akkor azt kell mondanom, hogy ez a meghívás udvariatlan, és szemtelen de úgy is mondhatnám, hogy azon túl, hogy agresszív, manipulatív és egyszerű.

Egyébként a meghívásnak eleget teszek!

Idézek a beszélgetésetekben egy félreértést:
"Uj sorozat indult az Antalvalin, amiben az HIV es AIDS kozotti osszefuggest tagadjak..."

Ezzel szemben a valóság az, hogy a blog sorozat nem foglal állást egyik vagy másik álláspont mellett sem.
Érdekessége annyi, hogy az amerikai játékfilmekből, felvilágosító programokból, füzetekből kimaradt információkat is fel fogja vonultatni a majdan megjelenő részeiben...

A második rész a holnapi napon fog megjelenni, az első részben a hivatalos, tudományos álláspontot reprezentáló riport volt olvasható. Nagyon alaposan elemeztétek az írást, amivel kapcsolatban szkeptikusok vagytok.

Idézek még egy sort tőletek:

"Hazudni nem kerül semmibe, de a kár, amit okoznak nagyon nagy és kiszámíthatatlan."
Ebben tökéletesen egyet értünk!

Baráti üdvözlettel kívánok minden jót!
A Hölgy olvasóknak pedig Boldog Nemzetközi Nőnapot!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.08. 00:41

@szilard (77575):
OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Baráti üdvözlettel kívánok minden jót!
A Hölgy olvasóknak pedig Boldog Nemzetközi Nőnapot!

/OFF Elnézést!
OFF

:o itt ilyen nincs de en orulok azert :) :oops:
es eszervekkel szerintem maskor is varunk
Kép

/OFF Elnézést!
0 x

szilard
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.03.07. 23:39

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: szilard » 2014.03.08. 01:31

"es eszervekkel szerintem maskor is varunk"

Köszönöm szépen a szíves marasztalást!

Mivel egy szabad kommunikációs társadalomban élünk van létjogosultsága annak, hogy az antalvali.com weboldalon megtalálható információkat, valós elemzés után észérvekkel alátámasztva kritika tárgyává tegyék, ilyen csoportról, fórumról tudtok? Mert ott szívesen lennék tag...

Itt úgy látom érzelmi alapon, személyeskedve, dühből, felületesen, részleteket kiragadva általánosságokkal, előítéletekkel és prekoncepciókkal telve pocskondiázzátok a barátomat, barátaimat és engem, ami egyrészt számomra megalázó másrészt nem találok benne semmi hasznosat.

Vagy lehet, hogy a Szkeptikus címet értelmeztem félre és vontam le téves következtetéseket és itt csak arról van szó, hogy orvostanhallgatók ökörködnek??? Mert akkor megint nem zavarnám a bulit...

Egy dolgot azért tegyünk rendbe!

Éppen itt az ideje, hogy a modellek is felsorakozzanak a kozmetikusok, fodrászok és manikűrösök mögé az egészségügy megreformálásáért vívott harcban.

Ez az ország amelyben élünk Köztársaság.
1989-ben összeomlott a kommunista diktatúra és hazánk megindult a demokratikus fejlődés és a jogállam rögös ösvényén a tervgazdálkodást a szociális piacgazdaság váltotta fel.

Ez azt is jelenti, hogy a kapitalizmus ösvényén, kozmetikusok, fodrászok, manikűrösök és egyéb távol keleti mozgáskultúra tudomány ismerői, még ha csak középfokú végzettséggel is rendelkeznek gyülekezhetnek.

Micsoda egy taj parasztság, valakiktől azért megvonni a szabad véleménynyilvánítás vagy gondolati szabadság alapvető jogát, mert középfokú szakképesítéssel rendelkeznek és alázni őket ezért?

Mondom még egyszer van létjogosultsága annak, hogy kritika tárgyává tegye akárki, akármilyen összegyűjtött tudás anyagot, állunk elébe, na de nem ilyen trehány, személyeskedő és mindenféle alaposságot nélkülöző, előítéletek ismételgetésével.

Még egy dolgot tisztázzunk.

Léteznek Keresztények léteznek Buddhisták.
Ők más rendszerben hisznek és alapvetően más elvek alapján rendezik be az életüket.

Léteznek homoszexuálisok és léteznek heteroszexuálisok.
Szintén egy alapvető másság miatt más módon történik az életvitelük.

És léteznek materialisták és olyanok akik nem úgy gondolják, hogy az ember csak szervek és kémiai folyamatok összessége hanem több annál.

A szkepticizmus számomra nem azt jelenti, hogy két különböző világnézetű ember egymásra szart dobál.


Tehát ebben a beszélgetésben azt a törekvést sem látom, hogy valahogy valamilyen módon feltűnne a résztvevőknek, és kezelésre kerülne egy olyan alapprobléma, hogy egész egyszerűen arról van szó, hogy alapjaiban más világnézettel rendelkeztek mint antalvali.com. Ez pedig így nem más mint BOSZORKÁNYÜLDÖZÉS! Az meg.... Számomra nem túl nagy intellektuális kaland.

De nem tételezek fel rólatok szándékos gonoszságot, rossz indulatot!

Azt gondolom, hogy egész egyszerűen nem értitek, hogy mire építkezik Antal Vali, ezért, ahhoz, hogy megértsétek, és kritika tárgyává tudjátok tenni mindenek előtt olvassátok el Ghislainekönyvét: http://bionom.hu/biobolt/kifuto-termeke ... l?evp=7290


A http://antalvali.com/user/7290?evp=7290 oldalon keresztül továbbra is elérhető vagyok, ha reális, személyeskedéstől és agressziótól mentes kritikával szeretnétek hozzám fordulni, előtte ezen a linken tudtok regisztrálni: http://antalvali.com/regisztracio?evp=7290
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.08. 03:54

@szilard (77575):
Idézek a beszélgetésetekben egy félreértést:
"Uj sorozat indult az Antalvalin, amiben az HIV es AIDS kozotti osszefuggest tagadjak..."

Ezzel szemben a valóság az, hogy a blog sorozat nem foglal állást egyik vagy másik álláspont mellett sem.
Aha. A blog, aminek a cime ez: Az AIDS betegséget a HIV vírus okozza... Vagy az orvosságok, gyógyszerek, oltóanyagok használata? - 1. rész

Hiteles. Kurva hiteles.
Miert nem mered felvallalni az allaspontodat?
Nem ertesz hozza (ahogy irod)? Akkor minek kevered a a szart?
Van egy uj AIDS ellenes meregtelenito kura, emocio, beta glukan, savasito vagy lugosito kura, vagy egyszeruen csak a vedooltasok ellen ervelsz Labat Casba helyett, aki nem er ra, mert kepet akar viselni, ha nem zarjak be a gyermeke halala miatt?

A tudomany egyertelmu allaspotja, hogy az AIDS-et a HIV fertozes okozza. Nem orvossagok, nem gyogyszerek, nem vedooltasok.

Te csak a szart kevered, ezzel nyitsz utat az alternativ szerek ertekesitesenek. Illene irasod ele es moge odairni: fizetett reklam amit itt olvasunk.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.08. 04:02

@szilard (77577):
Micsoda egy taj parasztság, valakiktől azért megvonni a szabad véleménynyilvánítás vagy gondolati szabadság alapvető jogát, mert középfokú szakképesítéssel rendelkeznek és alázni őket ezért?
Velemenyt nyilvanithatnak, de laknal olyan hazban, atmennel olyan hidon, amelynek a statikajat egy kozmetikus vagy egy balett tancos irta kozepfoku kepesitessel?
Vagy inkabb olyan epuletet, olyan hidat szeretnel, amit egyetemet vezett, kepzett statikus mernok tervezett?

Ulnel repulogepre, amit egy demokratikusna megvalasztott kozepfoku kepseitesu blogger vezet, vagy inkabb vezesse kepzett pilota a gepet?

Engedned, hogy a hazadban a villanyt, vagy a gazt egy kozmetikus szerelje be, vagy inkabb szakkepzett villany illetve gazszerelo szakemberhez fordulsz?

Az egeszsegugy miert kivetel, az emberi testhez, betegsegekhez, akar halalaos betegsegekhez miert eleg a kozepfoku kozmetikai vegzettseg, vagy amator gitartudas es onkinevezett bekenagykovetseg?

Gondolkozz el egy kicsit!

Az antalvali webbirodalomban az alapveto, kozepiskolas biologia kemiai tudassal is ellntetben levo baromsagokat hirdetnek, reklamcelbol, hogy az olvaso ne forduljon orvoshoz, helyette havi 50-100 000 forintert vasaroljon olyan csodaszaeroekat a bioboltban, amiknek a hatasat es mellekhatasait soha nem vizsgalta senki.

Nem szegyelled magad?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 04:26

@szilard (77577):
Bár a levelet nem én írtam, először is üdvözöllek, és örülök, hogy volt benned annyi, hogy felkeresd ezt a fórumot. A levelet nem érzem agresszívnak, talán inkább elkeseredettnek, ami nem csoda, hiszen sokunk hozzászólásai fennakadtak az évek során az antalvali.com előzetes moderációján. Ez a topic is pont ezért jött létre anno.
Idézek a beszélgetésetekben egy félreértést:
"Uj sorozat indult az Antalvalin, amiben az HIV es AIDS kozotti osszefuggest tagadjak..."

Ezzel szemben a valóság az, hogy a blog sorozat nem foglal állást egyik vagy másik álláspont mellett sem.
Ezt jó olvasni, csak ehhez képest ez a bejegyzésed címe: Az AIDS betegséget a HIV vírus okozza... Vagy az orvosságok, gyógyszerek, oltóanyagok használata? Pont, mint E. T. Cartman: „én nem állítok, csak kérdezek”.
A második rész a holnapi napon fog megjelenni, az első részben a hivatalos, tudományos álláspontot reprezentáló riport volt olvasható.
Tudományos álláspontot reprezentáló riport? Itt már rögtön látszik, hogy nem egy hajóban evezünk:
Megkérdeztük Takács Sándort - aki az Anonym AIDS Tanácsadó Szolgálat (a későbbiekben AATSZ) munkatársa -, hogy mi újság most, 2014-ben!
Tényleg egy betegeket segítő egyesülettel történő e-mailezés a kizárólagos módja, a „hivatalos, tudományos álláspont” kiderítésének? Ennyi? Magáról a betegségről, a vírusokról nem sok mindent sikerült leírni!

Egy dolgot azért tegyünk rendbe!

Éppen itt az ideje, hogy a modellek is felsorakozzanak a kozmetikusok, fodrászok és manikűrösök mögé az egészségügy megreformálásáért vívott harcban.

Ez azt is jelenti, hogy a kapitalizmus ösvényén, kozmetikusok, fodrászok, manikűrösök és egyéb távol keleti mozgáskultúra tudomány ismerői, még ha csak középfokú végzettséggel is rendelkeznek gyülekezhetnek.
Helyes, tegyük rendbe! Bezártam az oldalatokat? Csapaterővel feloszlattam a Bionom-fesztiválotokat? Rendszeresen verem a klubestjeitekre járókat? Nem? Akkor mégis mi a francról beszélsz? Vagy csak nektek lehet véleményetek másokról? Mint pl. vaskalapos csak a munkahelyét félti azért mond ellent?
(2014, március 7 - 11:59 — Antal Val)
Szerintem benned most csak a tehetetlen és a makacs düh dolgozik, mert valaki írt egy cikket, amelyben olyan momentumok is vannak, amelyek - ha igazak (!) - akkor feleslegessé és haszontalanná teszik mindazt, amit egész életedben csináltál. Ezt hívja a biologika "birtokféltés"-nek.
Micsoda egy taj parasztság, valakiktől azért megvonni a szabad véleménynyilvánítás vagy gondolati szabadság alapvető jogát, mert középfokú szakképesítéssel rendelkeznek és alázni őket ezért?
A hörgésre: lásd fentebb!
A többire: Tudod semmi bajom nem lenne azzal, ha azt csinálnátok, amihez értetek. Fenntartások nélkül elfogadom, hogy te vagy a kifutók császára, AV-s munkatársaid a fodrászat és kozmetikusság Paganinijei. De amikor olyan dolgokba ártjátok magatokat, amihez szemmel láthatóan nem értetek – és nem csak a végzettség hiánya súlyos, hanem a tudáshiány is, erre példa ennek a fórumtopicnak a sok oldala, vagy akár az általad hiányosan közzétett bejegyzés is – és más emberek egészségét, illetve életét kockáztatjátok a hülyeségeitekkel, na az már sok. Ha megfigyeled nem a boszorkánykonyha receptjeit, vagy a hennás hajfestést módszertanát kritizáljuk, hanem azokat a megszólalásaitokat amik miatt kikerült ez az oldalatokra (feltehetően nem a gonosz szkeptikus-maffia csempészte oda):
Az AntalVali.com oldalain található információk, szolgáltatások
nem helyettesíthetik szakember véleményét, ezért kérjük
minden esetben forduljon szakorvoshoz!
A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót,
vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Ennyit kéne tenni: nem vagyok villanyszerelő, nem ugatok bele a trafóház üzemeltetésébe, nem vagyok gázszerelő, nem bújtok fel másokat gázszerelésre. Ennyi. Mert még a végén valakit agyonvág a villany, vagy felrobbantja magát.
Vagy ha annyira profin értitek ti ezt a gyógyítás dolgot, sikertelenség kizárva, akkor miért kellett azt a szöveget kirakni az oldalatok aljára?
De tudom, ti „nem befolyásoltok senkit”, „a döntést maguk hozzák az emberek”, csak éppen (példának okáért) a kétségbeesett kismama válaszként kapnak egy sor linket, amik között csak az oltásokat démonizáló írások vannak. Gondolom a korrekt tájékoztatás nevében. Persze, ebben nincsen semmi befolyásoló…
Mondom még egyszer van létjogosultsága annak, hogy kritika tárgyává tegye akárki, akármilyen összegyűjtött tudás anyagot, állunk elébe, na de nem ilyen trehány, személyeskedő és mindenféle alaposságot nélkülöző, előítéletek ismételgetésével.
Összegyűjtött tudásanyag? Miről beszélsz? Egy betegeket segítő egyesülettel folytatott foghíjas levelezés bemásolása? Nem kellett volna mondjuk mást is megkérdezni, ha nem kaptál választ a kérdéseidre? Van például az országban (és persze azon kívül is) jó pár hely, ahol mikrobiológiával, virológiával foglalkoznak! Egyet sem sikerült megtalálni?
Más a „trehány”, „alaposságot nélkülöző" egy fórumbejegyzéssel, te meg félkész cikket jelentetsz meg? Szálka-gerenda.

Az egyetlen „érdemi” része annak az írásnak a jobb sorsra érdemes Peter Duesberg - 20 évvel ezelőtti - szerplésének megemlítése volt. De odáig már nem sikerült eljutnod a nagy tájékoztatni akarásban, hogy megemlítsd az illető kalandját a Dél-Afrikai köztársasággal. Több, mint 300.000 halott a hülyeség miatt. De ha erre van szükség Európa közepén is…
http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Dues ... _denialism
http://en.wikipedia.org/wiki/Thabo_Mbek ... onnections
http://en.wikipedia.org/wiki/Manto_Tshabalala-Msimang

De akár itt, ebben a topicban is van egy csomó kérdés, felvetés amire kíváncsian várnánk a választ. Magyarázd el az „összegyűjtött tudásanyag” birtokában. Bár szerintem az összegyűjtött helyett a lopott lenne a legmegfelelőbb szó (lsd.: plagizálás).

Még egy dolgot tisztázzunk.

Léteznek Keresztények léteznek Buddhisták.
Ők más rendszerben hisznek és alapvetően más elvek alapján rendezik be az életüket.

Léteznek homoszexuálisok és léteznek heteroszexuálisok.
Szintén egy alapvető másság miatt más módon történik az életvitelük.

És léteznek materialisták és olyanok akik nem úgy gondolják, hogy az ember csak szervek és kémiai folyamatok összessége hanem több annál.
Persze, úgy gondolni azt lehet. Úgy gondolni azt könnyű. Bizonyítani már más kérdés. Mert amíg az, hogy mit mondok, hogy szerintem halálom után odaát Szent Péter, Heel, Dis, Tuoni vár, vagy pedig megyek még egy kört, az gusztus dolga. Lali, Manci, Juli, és Ubul közül választani megint csak. No és itt jön a probléma: ha megfeszülsz, akkor sem fogsz a hited miatt felfelé esni. (Vagy ha igen, akkor jelentkezz James Randinál a nagy zsozsóért!) Lehet verni a tamtamot, belefeszülni, mesékben hinni, sosem látott ismerősökre hivatkozni, de a természet nagy ívben leszarja az ezós ökörségeket. Lehet, hogy szerinted nincsenek kórokozók, de őket ez nem zavarja. Bizonyíték kell? Nézd meg a történelmet: tífusz, kolera, lepra, pestis, veszettség és még sorolhatnám. Évezredekig senki sem tudta, hogy vannak vírusok, baktériumok, mégis hullottak tőle. Ezeket eltünteted és jé, nem ölnek! Persze tudom, Robertó-mester szerint ezek csak az agy által generált „biológiai különprogramok”? Akkor kérd már meg, hogy mutassa meg neked a dohánylevél agyát, ami a dohánymozaik-vírusnak látszó „különprogramot” generálta!
A szkepticizmus számomra nem azt jelenti, hogy két különböző világnézetű ember egymásra szart dobál.
Nem is azt jelenti.
Tehát ebben a beszélgetésben azt a törekvést sem látom, hogy valahogy valamilyen módon feltűnne a résztvevőknek, és kezelésre kerülne egy olyan alapprobléma, hogy egész egyszerűen arról van szó, hogy alapjaiban más világnézettel rendelkeztek mint antalvali.com. Ez pedig így nem más mint BOSZORKÁNYÜLDÖZÉS! Az meg.... Számomra nem túl nagy intellektuális kaland.
Álomvilágban éltek? No ez tényleg baj!
De nem tételezek fel rólatok szándékos gonoszságot, rossz indulatot!
Írod, hogy megnyugtasd magad. De ettől még azt rikoltozod, hogy elnyomnak.
Azt gondolom, hogy egész egyszerűen nem értitek, hogy mire építkezik Antal Vali, ezért, ahhoz, hogy megértsétek, és kritika tárgyává tudjátok tenni mindenek előtt olvassátok el Ghislainekönyvét: http://bionom.hu/biobolt/kifuto-termeke ... l?evp=7290
Nyilván minden csak azért van, mert képtelenek vagyunk felfogni, amit mond. Most meg még vegyünk könyvet is tőletek… :facepalm: Kifejteném én, hogy mire építkeztek, csak nincs kedvem bíróságra járni!
A http://antalvali.com/user/7290?evp=7290 oldalon keresztül továbbra is elérhető vagyok, ha reális, személyeskedéstől és agressziótól mentes kritikával szeretnétek hozzám fordulni, előtte ezen a linken tudtok regisztrálni: http://antalvali.com/regisztracio?evp=7290
Ha lehet én inkább ezen a fórumon értekeznék, tudod nem szeretem, ha a vitát úgy zárják le, hogy nem jelenik meg több hozzászólásom, pedig én megírom és elküldöm őket...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 04:34

OFF
@ennyi (77580):
/OFF Elnézést!
OFF
Az egeszsegugy miert kivetel, az emberi testhez, betegsegekhez, akar halalaos betegsegekhez miert eleg a kozepfoku kozmetikai vegzettseg, vagy amator gitartudas es onkinevezett bekenagykovetseg?
/OFF Elnézést!
OFF
Nem csak az egészségüggyel van így, a nyelvészetbe pl. az is beleugat aki csak egy nyelvet ismer és azt is csak felhasználói szinten.
/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.08. 04:49

@Tuttisuu (77582): az kisebb kart okoz embertarsainak...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 04:54

OFF
@ennyi (77584): Ja, amíg a hülyeségük el nem terjed, vagy hatalmat nem kapnak, de ez már itt nagyon off.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.03.08. 07:13

@szilard (77577):
Mi ez a kusza, semmitmondó, provokatív hiszti, a végére odabiggyesztett kattintásvadász regisztrációs linkkel a topik témájának az oldalára?!
:D
Hűderafinált vagy!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.03.08. 08:26

@szilard (77577):
Micsoda egy taj parasztság, valakiktől azért megvonni a szabad véleménynyilvánítás vagy gondolati szabadság alapvető jogát, mert középfokú szakképesítéssel rendelkeznek és alázni őket ezért?
Hehe! Mondod Te, egy olyan oldal nevében és védelmében, amely minden ellenvéleményt kimoderál, igaz, végzettségre való tekintet nélkül... Itt, ahol még a legmegátalkodottabb is max. gumiszobára ítéltetik, és ott fújhatja tovább... :facepalm:
A vélemény(nek álcázott reklám) és az objektív (bizonyítékokon alapuló) tájékoztatás közötti különbséget előttem már kifejtették.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Popula(c)tion 2014.03.08. 14:01-kor.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2014.03.08. 13:24

@szilard (77577):
Azt gondolom, hogy egész egyszerűen nem értitek, hogy mire építkezik Antal Vali
Pontosan értjük. Félelemkeltésre alapozza az agresszív marketingjét, így biztosítja a "bionom" boltjának évi mintegy 150 millió Ft-os bevételét.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.08. 14:03

A szilard által említett könyv elérhető online pdf formátumban (nem mintha azt feltételeztem volna, hogy valaki szándékozik megrendelni), a humorra éhezőknek érdemes beleolvasni. http://staub-site.honlapepito.hu/tarhel ... maffia.pdf
Tiszteletre méltó, hogy nem "álcázza magát" már rögtön az elején rájöhetünk a szöveg alapján, hogy mennyire komolytalan olvasmányra számíthatunk. :D


Kíváncsiságból rákerestem cégjegyzékben a bionom boltot üzemeltető Kft-re, tudom értékelni az öniróniát:
A cég tevékenysége
8559 '08 M.n.s. egyéb oktatás
Főtevékenység.
Bejegyzés kelte: 2013/04/29 Közzétéve: 2013/05/16
Hatályos: 2013/04/29 ...

Csekkoltam céginformációs adatbázist is (ott még korábbi cégjegyzékszámmal található meg):
Értékesítés nettó árbevétele tárgyévben: 322 279 000 Ft
Üzemi tevékenység eredménye: 7 251 000 Ft
Mérleg szerinti eredmény: 2 853 000 Ft

1-2 részlet a kiegészítő mellékletből:
A gazdálkodó összes, teljes naptári évre számított bevétele az előző évben 157,530 EFt, a tárgyévben
322,282 EFt volt. Az összes bevétel az előző évhez képest 164,752 EFt értékkel, 104.6 %-kal
növekedett.

Az adózott eredmény az előző évben a mérlegfőösszeg 33.0 %-át, a tárgyévben a 24.1 %-át teszi ki.

A működés egy naptári napjára jutó árbevétel az előző évben 432 EFt, a tárgyévben 881 EFt volt.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.08. 14:26

@Ahura (77602): A konyvbe beleolvastam, tomeny borzalom... (es itt is rezeg minden)... ami erdekes: ha komolyan gondolnak amit a konyv allit, akkor azonnali hatallyal be kene zarni a bioboltot, mert a biobolt is az egeszsegugyi maffianak a resze, penzert arul szereket a tunetek kezelesere.

Spiritualis iskolat kene letesiteni a biobolt helyen, ami a szellemet tartja karban.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 14:27

@Ahura (77602): Gondolom ez után a bejegyzés után majd az jön, hogy csak irigy vagy a sikereikre, nem tetszik neked, hogy az emberek "egyre tudatosabbak", félsz, mert a te világodnak immár befellegzett... :roll:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 15:00

@ennyi (77603):
A konyvbe beleolvastam, tomeny borzalom... (es itt is rezeg minden)... ami erdekes: ha komolyan gondolnak amit a konyv allit, akkor azonnali hatallyal be kene zarni a bioboltot, mert a biobolt is az egeszsegugyi maffianak a resze, penzert arul szereket a tunetek kezelesere.

Spiritualis iskolat kene letesiteni a biobolt helyen, ami a szellemet tartja karban.
Bizony-bizony, van itt ellentmondás, de ne félj, ez őket nem nagyon zavarja.
Ezt a vonalat egyébként az NGM-esektől vették át, akikkel most irgalmatlanul spannolnak. (Amit egyébként nem értek, hogy miért - így is jól ment a szekér -, talán, hogy a legmagasabb szintű valóságtagadók is tőlük vásároljanak?). Ez a film a magyarországi NGM (biologika) youtube oldalán van:
http://www.youtube.com/watch?v=dDObhXbh ... 41n59eI3gw
A fenti könyv szerzőjével készült film. Olyan dolgok vannak benne, hogy az ember füle ketté áll. Tipikus propagandafilm jó sok kinyilatkoztatással. Pl.: a kórokozók csak kitalációk a nép félelemben tartására, mint a terroristák (20:10-től), illetve a mai USA-beli politikai, gazdasági és tudományos viszonyok visszavetítése az előző századfordulóra és az egész földre kiterjesztve (a film első fele). De legalább sikerült magas minőségben magyarítani, példának okáért az amishokat sikeresen leferdítették mormonra (16:30-tól). :facepalm:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.08. 15:22

Előjött a második rész is:
http://antalvali.com/az-aids-betegseget ... a-2-resz.h
Akinek nem lenne világos, hogy itt nem egy tudományos értekezésre, hanem valamiféle hitéletbeli, morális, erkölcsi kinyilatkoztatások sorozatára kell számítani a továbbiakban, annak Ghislaine az előszóban meg is írja, hogy semmit sem fog tudományos keretek között igazolni, bizonyítani.
(Kiemelés tőlem.) Mi ez egyébként, a vallásszabadság félreértelmezett csúcsrajáratása? Minden csak és kizárólag vallási kérdés? Minden csak kinyilatkoztatás?

Akkor én most kinyilatkoztatom, hogy márpedig Ghislaine téved! 1:1, így döntetlen az állás.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.09. 01:26

@szilard (77577):
OFF

/OFF Elnézést!
OFF
itt csak arról van szó, hogy orvostanhallgatók ökörködnek??? Mert akkor megint nem zavarnám a bulit.....
/OFF Elnézést!
OFF

Tevedesben vagy. egyszer az egyik nickntol /remelem nem veszi majd rosszneven , hogy idezek Tole :oops: / kerdeztem vlamit es megszolitas: XY Herr ! volt mire azt a valaszt kaptam

/OFF Elnézést!
OFF
Nem Herr, hanem Dr. ;) ugy mith Ph.D., .......
/OFF Elnézést!
OFF
:D gondolom tudod hogy ez nem orvostanhallgato titulusa
/OFF Elnézést!
OFF
oldalon keresztül továbbra is elérhető vagyok....
/OFF Elnézést!
OFF
Ott "elet es halal" ura egy kozmetikus moderator , akinek szellemi szintje szaktudasa, hatarozza meg a hszek megjeleneset
/OFF Elnézést! en eddig szoktam eljutni Kép
Kis kivetellel talan a tobbiek is :(
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2014.03.09. 02:33

Az AIDS betegséget a HIV vírus okozza... Vagy az orvosságok, gyógyszerek, oltóanyagok használata? - 1. rész
Nyilván azért található a HIV pozitívak/Aids áldozatok kb. 70%-a a Afrikában, mert ott csak úgy zabálják a gyógyszereket, orvosságokat, oltóanyagokat, míg pl. nálunk vagy bármely más fejlettebb életszínvonalú országban szinte senki nem szed ilyesmit...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.12. 10:11

2014, március 11 - 20:39 — syssypussy88syssypussy88's
Nagyon profi és lebilincselő írás!
Soha nem gondoltam volna, hogy egy AIDS-szel foglalkozó írást ekkora figyelemmel fogok kísérni. Nagyon elgondolkoztattál Szilárd, ugyanis nekem sok más betegséggel kapcsolatban merültek fel kételyeim, hogy vajon nem "gerjesztett" történetekről van-e szó. Jó, hogy ezzel a témával is foglalkoztok! Várom a következő részeket.
Na, az üzenet célba ért.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.17. 14:26

napivali:
2014, március 16 - 16:08 — Riczu AnikoRiczu Aniko's picture
Orgon energia, orgonit
Az Orgon energia nem más, mint az Életerő Energia, ami a szervezetet mozgásban tartja és energiával látja el. Dr. Wilhelm Reich bizonyította be először tudományosan ennek az energiának a létezését. Kínában ezt Csí-nek nevezik, amely a testben a meridiánokon keresztül áramlik. Az életenergia gyengülése betegséget eredményez.

Az orgonitot már én is készítettem, mely a környezetünkben előforduló elektromos kisugárzásokat, káros mikrohullámokat, adótoronyból származó egészségre ártalmas energiákat Életerő energiává változtatja át. Ennek a magja egy hegyikristály, mely műgyantába van téve. Valamint rézspirálok, fémforgácsok erősítik fel ennek a kristálynak a hatását.

Gondolom, hogy a te orgon energetizálód is ez alapján működik, így biztos jó hatással van a vízre is.

Anikó
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.17. 20:50

@ennyi (77679):
Ennek a magja egy hegyikristály, mely műgyantába van téve. Valamint rézspirálok, fémforgácsok erősítik fel ennek a kristálynak a hatását.
:mrgreen: "összegyűjtött tudás anyag" :mrgreen:
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.03.18. 03:32

@Tuttisuu (77691):
Micsudi? Hová züllik ez a világ, ha már valiéknál is gyanta...?! Pfuj, pfuj!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.18. 12:21

@Popula(c)tion (77692): raadasul koolaj-alapu mugyanta... csak meg nem vettek eszre... de majd kitalalnak melle valamit ami a koolaj karos rezgeseit semlegesiti, egy kiegeszitot hozza
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.18. 20:12

"összegyűjtött tudás anyag":
2014, március 18 - 15:10 — Farkas Szilárd
"Az új Darvin" névvel illette René Quintont a párizsi Gyógyszer Akadémia, ezzel ismerve el munkásságát. 1906-ban nyitotta meg első klinikáját, ahol nagyon sok anyuka kereste fel, és ezért kismamákkal kezdett el foglalkozni. Hatalmas sikereket ért el, hiszen nagymértékben csökkent a vetélések száma.
(Kiemelés nem tőlem! http://antalvali.com/az-ocean-vize.html Letöltve: 2014.03.18. 20:10)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.18. 20:41

@Popula(c)tion (77692): Nohátazért! Tudjátok meg, hogy semmi baj nincsen ezekkel a dolgokkal, ha azt abból a bioboltból veszed meg. Ott minden speciálisan, 2x fermentált, még a műgyanta, rézdrót és a hegyikristály is! Más bioboltokban pedig még az elárusítót is úgy fröccsöntötték és tele van nehézfémekkel meg rossz rezgéssel...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.03.18. 20:49

@ennyi (77698):
raadasul koolaj-alapu mugyanta... csak meg nem vettek eszre... de majd kitalalnak melle valamit ami a koolaj karos rezgeseit semlegesiti, egy kiegeszitot hozza
Vagy áttérnek a pálmaolaj-műgyantára. Max ki kell emiatt megint irtani vagy másfél Mo-nyi esőerdőt, de nem baj, az a fő, hogy pár okos ettől baromi "tudatosnak" meg ezo-bio-ökónak érezze magát. (Meg mellette persze pörögjön a bolt...) :(
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.23. 19:57

Egy poharnyi tengerviz 7000 forintert... (az nem vilagos, hogy tiszta, vagy algas viz amit arusitanak).
Zsenialis.

Tragikus.

http://antalvali.com/az-ocean-vize-masodik-resz.html
bizonyos időközönként a planktonok felszaporodnak a tengerparton, és ilyenkor ezeken a helyeken a tengervíz bioaktív plazma állapotú lesz.
Ma már, más tudósoknak köszönhetően tudjuk, hogy több mint 90 elemet tartalmaz az óceánvíz.
Egy egészséges élő szervezetnek minimum 70 féle ásványi anyagra, mikroelemre, nyomelemre lenne szüksége folyamatosan. Ennek pótlására az úgynevezett "modern" táplálkozási szokások mellett gyakorlatilag esélyünk sincs. Két olyan forrás található a természetben, ahol ez a 70 féle ásványi anyag megtalálható. Az egyik a természetes huminsav lerakódások, a másik az óceán (tenger) vizek és természetesen a belőlük keletkezett, bányászott sók.
nagyon beteg kutyákon kísérletezett, vérüket kicserélte Quinton Plazmával, és a kutyák jobb egészségi állapotba kerültek, meggyógyultak
0 x

Válasz küldése