AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.09.04. 23:27

@bekukk (80832): Igazad van, rosszul emlekeztem a nevere, Ladi, nem Landi.
Ora gondoltam.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.05. 09:52

@bekukk (80832): És, ahogy ez lenni szokott, nemsokára nagy valószínűséggel tanúi lehetünk egy újabb igaz, önzetlen, emberiséget megmenteni akaró csodálatos EMBER - egy igazi békekövet - meghurcolásának a gonosz gyógyszermaffia, orvositechnikamaffia, megvezetett ésvagyráadásul lefizetett, a pórnépet lenéző, önfényező és amúgy is szűk látókörű tudósok által. Nem ismerik el azt a csodát, amit eddig tett a polgárokért, sőt, pedig.

"- Jelet adott nekünk!
- Nem, adott nekünk egy sarut!"
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.09.05. 16:38

@flygandeangel (80834):
Jó!
Ez eddig az egyik legkeményebb:
Lakat Böbe milliméter terapeuta
:mrgreen:
Ki az aki ezek után kételkedik még a 224ezres készülék komolyságában?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.07. 00:25

@TranszfettiAcid (80859):
a cikk mar eltunt a Borsonline-bol....de tovabbra is el a Neten

Nem ismertem ezt az oldalt. Medical info media?
A Forumban a "Rakbetegek foruma" : 2007-2013-ig arul/apol itt a dr Ladi Szabolcs


Elso oldal/2013/
Masodik oldal
Harmadik oldal
Negyedik oldal/2007 , 113hsz-tol/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2014.09.17. 13:29-kor.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.17. 13:26

@TranszfettiAcid (80859):
Talan ha tenyleg beszelnenk errol .....
Csodaszerekre mindig lesz kereslet, a profit biztos, csak kell legalább egy fehérköpenyes szereplő az üzlethez. Ha a szert tiltják, vagy legalábbis hatástalannak nyilvánítják, akkor az a gyógyszergyártók összeesküvése az egészségügyi hatósággal. Multilevel marketing, milliárdos forgalom, és egy nem praktizáló orvos a természetgyógyászat szürkezónájában.

„(…) mindent beszereztünk, valóban nagyon drága. Infúzióban adtuk a B17-et másnéven Amigdalina. Dr. Ládi Szabolcs tudja beszerezni Budakeszi út 77. Semmi hatása nem volt, egy csepp javulást sem eredményezett.” – írja egy fórumbejegyzésben egy szülő, akinek tumoros gyerekét Ládi doktor kezelte.

Nem ő az egyetlen csalódott páciens: némi kereséssel betegek és hozzátartozók ehhez hasonló bejegyzéseinek tucatját találni a neten. Dr. Ládi a magyarországi B17-hisztéria egyik kulcsfigurája, aki közel tíz éve hirdeti a szer hatásosságát a daganatos betegségek terápiájában.

Dr. Ládi Szabolcs előszeretettel nevezi magát (nemzetközileg elismert) kutatóorvosnak, azonban a valóság az, hogy tudományos munkássága mindössze egy családorvostan szakvizsgára és egy homeopátia alapvizsgára épül, és leginkább olyan obskúrus orgánumokban és szervezetek fórumain nyilvánul meg, mint a Freedom Force, vagy a „Szent-Györgyi Albert Nemzetközi Alkalmazott Táplálkozástudományi Intézet” – ez utóbbinak nyomát például csak a Ládi által népszerűsített termékek marketing-anyagaiban, illetve különböző ezo-klubok fórumain találtuk.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.18. 09:02

0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.18. 10:48

@bekukk (81106): OK, beszéljünk róla.
Ez a nagyszerű ember azt írja, hogy elhatárolódott a vállalkozástól - igaz, addigra megszedte magát. Nem hiszem, hogy az elhatárolódáson túl a bevételeiket "visszaosztotta" volna. Ha rámegy valaki az OM honlapjára, akkor nem lett leszedve onnan ez az igaz, fénylő tekintetű őszinte, a hasznot sohasem szem előtt tartó ember. És még biztos lehetne sorolni. (Az ilyenre mondják, hogy hozzá képest a meztelen csiga gerincoszlop.)

Képes ilyet leírni az általad megadott oldalon: "Sajnálatos, hogy a média a betegség megelőzhetősége helyett a negatív (ál)híreknek nagyobb jelentőséget tulajdonít. 10 daganatos esetből legalább 8 megelőzhető lenne, kezelésre nem is lenne szükség." Szerinted ezt hogy értelmezik az emberek?

És Vali? No, ez a másik, de ez eddig sem volt csoda.
Szabolcs az a szakember, akinek a szavai, a tanításai, a céljai, a hivatástudata számomra megkérdőjelezhetetlenek.
Itt kezdődnek a bajok...
A szavaimra semmi más bizonyíték nincs, mint a statisztikák
No ezt azért megnézném. Látott valaki ilyet? Érdekes, hogy más statisztikáknak úgy tűnik nem "hisz", az nem bizonyíték. (Abban nem lenne haszon - nini, csak nem egy újabb homeless csiga ;) )
Agyrákos apósom, akiről lemondott az orvostudomány, és mindösszesen 4 hónapot jósoltak neki 2 évvel ezelőtt, még mindig él (Szabolcsnak köszönhetően), és a sokadik CT-je is negatív.
Volt a régi szkeptikus fórumos honlapon egy kedves hölgy, aki írt a csodálatosan meggyógyultaknak, hogy ugyan küldjék már el a leleteiket, röntgeneiket, de valahogy azok épp a költözéskor eltűntek, leégtek, mindenesetre nem voltak elérhetőek. Vali sem tudná elküldeni az apósa leleteit. Hihetetlen módon hatalmasakat hazudnak, csak hogy "hitelesítsék" bárgyú magyarázataikat.

De min csodálkozunk? Pl. ittapirosholapiros. Ismerős? Mióta űzik? Az a különbség, hogy ez büntethető.

Nagyon veszélyesek, óva intenék mindenkit, hogy ezekhez forduljon
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.18. 11:10

@TranszfettiAcid (81108):

Valival kapcsolatban...
Ratalaltam erre a 2007-es also-szaszorszagi iteletre : ez a per reges-regen indult , 2007-ben fellebezesek utan lett "itelet" kimondva. Ha jol forditottam , de jo lenne egy nemet-nyelvu utanamnezo , arrol van szo , hogy a patikus azzal vedte a csodacucc FORGALMAZASAHOZ valo jogat , hogy a birosag 1987-es bizonyitekai a mexikoi eredetu amigdalinra orrolnak ....es nem az O , alsoszaszorszagi szintiszta cuccara….
Visszaterek antalvalira : letezik antalvalinal egy Dr Ladi Szabolcs interju . Nagy mennyisegben kommentaltak/rakosokat tanacsoltak antalvali dolgozoi a 2009-ben megjelent cikk utan . /forraskent a termeszetgyogyasz magazin van jelolve/
Azon tokolodok : Dr Ladi altal nyilvanossag ele betolt also szaszorszagi documentum nem tisztitja a mexikoi portekat…2009-ben , sot utana.
Nem ertem , hogy mi koze egy nemet patikus kapszulas b17 forgalmazasi perenek ahhoz, hogy 2009-ben es talan kesobb , Mexikobol jott vagyonert a szuri

A B17-et Mexikóban gyártják. Az anyagot barackmagból vonják ki, egyetlen ampullához 600-800 magra is szükség van. Ráadásul a vámot és az általános forgalmi adót is meg kell fizetni a magyar jogszabályok szerint. A tisztán természetes alapanyagokból gyártott gyógy- és fűszernövény-koncentrátumok elkészítése sem olcsó. Ezeket mindenkinek magának kell beszereznie. A legkomolyabb tudományos háttérrel rendelkező hatóanyagokat és természetes növényi kivonatokat a nemrégiben, több társammal együtt alapított Biogenic termékpalettájában integráltuk. Ezzel a „misszióval" nem csak az embereknek szeretnénk egy egészségesebb élet lehetőségét megmutatni, hanem a természet ökológiai egyensúlyának helyreállítását is támogatjuk....
Zimber Szilvia
(Forrás: Természetgyógyász magazin 2009.november XV. évfolyam 11. szám 40-42 oldal)
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.18. 12:24

@TranszfettiAcid (81108):
G r ü n d e
I.
Der Kläger wendet sich gegen das Verbot, Rezepturar
zneimittel, die pauschalierend auch
unter den Namen Mandelonitril, Mandelonitril-Glykos
ide, Amygdalin, Laetrile, Vitamin B 17
bekannt sind, zu vertreiben.
Der Wirkstoff (im Folgenden: Amygdalin) ist in bitt
eren Aprikosen-Pfirsich-Pflaumen- und
Mandelkernen sowie in weiteren Samen von Steinfrüch
ten enthalten. Das Amygdalin wird
durch Extraktion und Aufreinigung isoliert. Durch Z
ugabe von Enzymen wird Blausäure
freigesetzt. Diese Enzyme sind auch in den genannte
n Früchten vorhanden. Durch den
Verzehr von bitteren Kernen kann es daher zu Vergif
tungen mit Blausäure kommen.
Itt az van irva, hogy sok gyumolcs magjaban megtalalhato az amygdalin : ezek magjabol fogyasztva is fennall a cianmergezes veszelye .

Ezzel vedekezett a forgalmazastol eltiltott alsoszasz patikus-forgalmazo perlo es ez van beirva a 2007-es "iteletbe" , ami megsemmisiti az elozo , nem kedvezo iteleteket. A lenyelheto kapszularol van szo , a per dokumentumaban le van irva a kapszula keplete , es , hogy egy kapszula milyen osszetevobol mekkora mennyiseget tartalmaz …
A 2009-es , antalvalinal olvasott/terjesztett , interjuban Dr Ladi Szabolcs 600-800 mag activ drogjarol beszel , egy-egy ampullaban. Nem kapszulaban : ampullaban=injekciohoz.
Mennyi drog van egy ampullaban ?
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.18. 14:43

@bekukk (81110): Én is megtaláltam az "ítéletet", de sajnos amint megláttam a 25 oldalas indokolást, nem nagyon mélyedtem bele - egyéb irányú elfoglaltságaim miatt 8-)

Az mindig kérdéses, hogy mennyi "hatóanyagot" tartalmaznak ezek a szerek. Nem tudjuk. Az meg valahogy nem nyugtatna meg, hogy orvosi felügyelet alatt adják csak ki a gyógyszert, ha már egyszer gyűlölöm az "orvostudományt" és azért vennék b17-et, mert azt legalább nem a gyógyszerlobbi nyomja. (Persze, nem a gyógyszerlobbi, akkor meg ki a pék? "Vegyi" üzemben gyártják ezt is.) De biztos van "olyan" orvos, megy "ilyen" orvos. Ez a Ládi ez "olyan".

Frissítés: itt :
Friss daganat esetében (ha nincs áttét és a daganati sejtek száma nem nagy), a klinikák általában 27 napon keresztül napi 6.000 mg-ot (2 ampulla) adnak intravénásan és
De, a vége felé:
Lediglich vorsorglich sei gleichwohl darauf hingewiesen, dass hierauf die Untersagungsverfügung
nicht hätte gestützt werden können; denn es ist nicht ersichtlich, dass der Kläger mit einer Wirksamkeit der Mittel gegen Krebs geworben hat. Entsprechendes lässt sich auch den vorliegenden Aufschriften auf den Rezepturarzneimitteln nicht entnehmen.
Nekem ebből az jön le, hogy különben meg a gyógyszertári készítményen nem szerepel semmi a rák elleni hatásról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TranszfettiAcid 2014.09.18. 15:28-kor.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.18. 15:05

@bekukk (81110):
Der Gutachter kommt zu dem Ergebnis, das s das untersuchte reine Amygdalin stabil, eine Abspaltung von Cyanid-Gruppen nicht festzustellen und eine Vergiftung durch die Bildung von Blausäure nahezu ausgeschlossen sei , sofern sichergestellt werde, dass keine Amygdalin-spaltenden Enzymaktivitäten gleichzeitig im Magen-Darm-Trakt vorhanden seien.
Tehát, ez annyira tiszta(?) és stabil, hogy nem hasad le belőle hidrogén cianid, mondja a szakértő, HA nincs a bélrendszerben amigdalin bontó enzim.
Mit is olvashatunk a ködpiszkálón?
A szervezetbe szájon át került amigdalin sorsa tehát attól függ, hogy éppen mennyi amigdalint bontó
enzim található az emésztőrendszerben. Ha kevés, akkor az amigdalin nagy része változatlanul távozik
a szervezetből, ha sok, akkor viszont cianidmérgezés lesz a barackmagkúra vége.
Nna. Ha bomlik az emésztőrendszeren belül, akkor "ja bocs".
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.18. 15:26

@TranszfettiAcid (81111):
Az , hogy nincs bizonyitott hatasa , az szerepel tobb helyen az iratban . A per azert volt, mert a szer forgalmazasat akadalyoztak.
Kicsit szalmabab erveles a Bajor Imre halalaval kapcsolatos media-felhordulesre betolni a bunyoba ezt a pert , mert olyan latszatot kelt , mintha a porteka rak-ellenes tulajdonsaga is jatszana.

A hatoanyag a perben szereplo nemet kapszulaban 500 mg kapszulankent.*** Errol allitja a dontes , hogy valoszinuleg nem toxikus.
De mennyire toxikus a 18-szorosa ? 9000 mg , ketnaponta....---> itt kep Ezt egy ujabb rakbetegek foruman fedeztem fel.
Teljesen friss dolog , 2014 , majus
Áprilisban voltam Dr. Ládi Szabolcsnál is, aki kétnaponta 9000 mg B17 vitamin és 10.000 mg C vitamin infúziót írt fel neki.
Lehet , hogy mar volt itt ez a cikk a barackmagmaniarol: fogalmat ad a dozisokrol
es egy elkepeszto blog , hivatkozas egy dr-gunyas sarlatanra egy ismeretlen klinikan . S az oldal vegere lett biggyesztve: A fentiekben leírtakat nem mi állítjuk, csak közöljük.

*** Egy oldal, ahol , az erdekeltek altal , szemelvenyek vannak kiemelve a dontesbol...nem emeltek ki mexikot
"Der Senat hat gemäß Beschluss vom 23. August 2006 Beweis erhoben, ob die von dem Kläger in der B. -Apotheke in der Vergangenheit hergestellten und abgegebenen Wirkstoffe

1) Amygdalin-Reinsubstanz in Kapseln zu je 500 mg
sowie
2) Tropfen mit Zusammensetzung:
1-Benzyliden-3-Ethyl-Harnstoff
(Trivialbezeichnung: Mandelonitrilureat) 0,4g,
Mandelonitrilnicotinic 0,08 g,
Ethanol 96 % (65 g) und
Aqua dest. ad 100 g
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2014.09.18. 15:36-kor.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.18. 15:31

@bekukk (81113): Igen, a ködpiszálót én is láttam.
a barackmagos oldalról idéznek ők is:
Napi 9.000 mg-ot adnak be, ha a beteg állapotán már nem lehet javítani. Ebben az esetben a klinikai leírások alapján szép és nyugodt, fájdalommentes halált okoz a végstádiumban.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.18. 15:40

@TranszfettiAcid (81114):
Hozzafuztem nehany dolgot az elobbi hozzaszolasomhoz.
:arrow:
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.09.18. 16:27

@bekukk (81115): láttam, köszönöm.
Az általad idézett honlapot is megtaláltam, de van itt egy másik, ebben van a vége felé egy "szép" történet Steve Mc Quennel...
Ha van időd olvass bele.

a lényeg: Ez a Steve rákos lett, majd Mexikóban kezeltette magát egy olyan fogdokival, akinek az engedélyét megvonták Texas államban, illetve az am. cancer society feketelistára tette - mind bizalomgerjesztő, nem? -, szóval azt mondta, nyilatkozta, amit az emberek hallani szerettek volna. Volt benne barackmag is.
Rosszabbul lett a "hatékony" terápia után, megoperálták, majd operáció után meghalt.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.09.22. 20:43

@aszfaltbetyár (80879):
Lakat Böbe milliméter terapeuta
10 pontos kerdes : kire gondolhattak ?
AZ ÁTVERÉS MAGASISKOLÁJA
....mindennek alátámasztására használj olyan titulusokat, amelyeket te találsz ki, s amelyek megszerzéséhez nincs szükség semmilyen iskolát kijárni (pl.hatóanyag szakértő)
http://kodpiszkalo.blog.hu/2014/09/21/a ... asiskolaja
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.09.24. 15:10

@flygandeangel (81143):
Egyébként én röhögés közben rákerestem akkor.
Alaptípus az általad linkelt blogbejegyzéshez.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.09.26. 10:14

@TranszfettiAcid (81116):
Koszonom a linket. Mar olvastam errol reszletesen , nagy csapas volt ez az amerikai sarlatansagra . Magyarorszagon Bajor celeb halala mozgatja egy kicsit a torvenyhozot...

Ma olvasott humor
Ki irta ? ***
A befolyt profitból pedig busásan megfizetik a hatósági hivatalokba delegált bábjaikat....
Minden altudomanybol elo gyogyito szajkozza , hogy az orvostudomany/gyogyszeripar nem gyogyit, mert nem erdeke....de en meg nem olvastam sehol , mit csinalnak ezek a profittal : A befolyt profitból pedig busásan megfizetik a hatósági hivatalokba delegált bábjaikat....
Aki ezt 2012-ben irta , pont 2012-ben szereploje az organicmission-os botranynak. Organicmission , B17 : van rola mit olvasni a Neten. Masfel ev alatt leszoptak a joneprol 2 milliard forintot.

Antalvali arusitott nekik **...meg is nezem, mi maradt a polcan ezekbol a cuccokbol...

** antal vali nyilt levele 2009-bol

*** előszó a biogenikus élet esszénus útjának magyar ...
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.09.26. 12:55

Most átkattintottam innen antalvalira, aztán tovább is mentem 444-re ahol a google kocka a kezdőlapjukon, személyre szabottan ki is dobott nekem egy ízléses döglött patkánnyal illusztrált hirdetést:
http://antalvali.com/slab/kozmetikai-ma ... tAodkyQAUw
Pörög a biznisz, na!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.09.26. 13:36

@aszfaltbetyár (81172): :o Anyaaaaaaaaaam borogassssss! :mrgreen: :) Szakertoim :o segitsegevel :facepalm: :cry:
Elkerted a tanulmanyt ? :twisted: KépOFF
nekem onnan az osszes klonom ki van tiltva :oops:
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.09.28. 15:22

0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.10.04. 10:21

@bekukk (80147):
Keszitoje szept 19-en tartott eloadast Magyarorszagon
Megerkezett antalvalinal a polcokra a fogyasztasi prana , a fenygyoker, a dioscorea batata: kb 130 000 ft kiloja
Steiner
A dioscorea batatát kellene meghonosítani Európában, hogy fő táplálékként felválthassa a burgonyát.
A kérdezők szerencsére elég éberek voltak, és részleteket is akartak.
- Hol terem ez a növény, és mi olyan különleges rajta?
Rudolf Steiner csak röviden válaszolhatott a kérdésekre, hiszen a kocsi várta. De mindketten érezték a tömör válasz fontosságát és komolyságát.
- Ez a növény az egyetlen, amely képes a földalatti részeiben fényétert tárolni; a jövő embere számára nélkülözhetetlen lesz. Kínában terem.
elso kep
masodik kep
harmadik kep

A fenygyokerrol tobbet , linkekkel , itt
es fenygyoker es linkek itt is
Olvasnivalo arrol, hogy miert kell tocsni/krumpli helyett mast enni. Ez eredeti Steiner
reszlet , mert csemege...1924. 07. 23. - Ha a burgonya anyagát mikroszkóp alatt megvizsgáljuk,
akkor felfedezzük benne a szénhidrátok ismerős alakzatát. Ha egy
olyan ember asztráltestét nézzük, aki túl sok burgonyát evett, akkor
kiderül, hogy az agyban, kb. 3 cm-rel a homlok mögött a
burgonyaszubsztanciához hasonló excentrikus körökben kezd mozogni.
Az asztráltest mozgása burgonyaszubsztanciaszerű lesz, és az ember
rendkívül intelligenssé válik. Túláradó lesz az intelligenciája. Ez azonban
nem marad meg, rögtön el is múlik. A burgonya kiváltja a gyors
gondolatok felvillanását, de azok azonnali eltűnését is. Ez a felvillanó
gondolati burjánzás, ami gyermekeknél is előfordulhat, mindig együtt
jár az emésztőrendszer aláásásával.
0 x

horvathtkrisztian
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.12. 10:29

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: horvathtkrisztian » 2014.10.12. 10:46

Sziasztok!

Idézek az új Antal Vali cikkből!

"Ahhoz képest, hogy a szakirodalom szerint ez egy nagyon ritka betegség, már négyen megtaláltak vele az országból, és annál, aki hajlandó volt gyökeresen változtatni az életformáján, szinte teljesen tünetmentes életminőséget tudtunk elérni gyógyszerek és szteroidok nélkül. Mind a 4 páciensem teljesen elhagyta..."

2014.09.15.-én került fel Antal Vali pácienseinek nevezi azokat az embereket, akik Őt egy betegséggel kapcsolatban "megtalálták".

:D :D :D
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.12. 21:57

@horvathtkrisztian (81335):
Paciens szenvedo :mrgreen: na de ha ezt felfedezi
Viragzani fog a bionom bolt ;)
Faecal capsules 'may help stop gut infection'
http://forums.phoenixrising.me/index.ph ... ion.33132/
Fecal bacteriotherapy
http://en.wikipedia.org/wiki/Fecal_bacteriotherapy
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.17. 20:14

@aszfaltbetyár (80879):
Lakat Böbe milliméter terapeuta:mrgreen:
Kép

"en szakmam szempontjabol mivel hatoanyag-elemzo vagyok ..."
A Te fogkrémedben is van csótányirtó?
http://www.youtube.com/watch?v=Ve2HPGxMCrs
:facepalm:
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.10.18. 09:15

@flygandeangel (81384):
áááááááááááááááááááááááááááá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.18. 21:49

@aszfaltbetyár (81387):
Ugye nem nezted vegig ? :twisted: A legszornyubb az hogy senki nem jelenti fel, senki nem indit ellene semmit ? Buntetlenul ragalmazhat a a buta ostobasagaival :(
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.10.19. 01:00

@flygandeangel (81391):
Megmondom őszintén nem, de most megnéztem végig.
Kitalálom. Az összes szart amit ajánlgat, meg lehet vásárolni a boltjában.
Az különben megvan, hogy a reklámfilmben végig látható az A. V. logó, feltűnően hasonlít a szabadkőművesek jelvényéhez?! Én egy világméretű összeesküvést sejtek a háttérben! :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aszfaltbetyár 2014.10.19. 15:33-kor.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2014.10.19. 08:24

És tényleg nincs semmi a kozmetikumok káros anyagai riogatásban sem? Mert én azt gondolom, hogy a hatóság még olcsó termékekben sem engedélyez rákkeltő vegyületeket pl. krémek összetevőiről olvasható, hogy valamelyik tartósító (pl. bronopol) formaldehidet bocsát ki bizonyos vegyületekkel (aminokkal) együtt használva ,vagy pl a triklozán miatt rezisztens baktérium törzsek alakulhatnak ki. Pontosan milyen körülmények között bocsát ki a bronopol formaldehidet ,ha tényleg igaz ? Mi az hogy aminokkal együtt? A gyakorlatban az mit jelent? Úgy általában kell tartani a tusfürdők, samponok, krémek károsnak mondott összetevőitől? Vagy ezek csak üres puffogások és reklám a sokkal drágább bio és natúr szereknek?

Ezt most nem az AntalVali oldalán olvastam, csak úgy általánosságban kérdezem.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.10.20. 02:15

@piciloo (81396):
És tényleg nincs semmi a kozmetikumok káros anyagai riogatásban sem?
Tenyleg nincs.
valamelyik tartósító (pl. bronopol) formaldehidet bocsát ki bizonyos vegyületekkel (aminokkal) együtt használva
anionok mindenhol vannak... :-( meg kationok is

"Under extreme alkaline conditions, bronopol decomposes in aqueous solution and very low levels of formaldehyde are produced.[citation needed] Liberated formaldehyde is not responsible for the biological activity associated with bronopol."
magyarul: bullshit a riogatas.
a triklozán miatt rezisztens baktérium törzsek alakulhatnak ki
Ki nem szarja le? - akkortol a triklozan hatasatalan lesz rajuk. Eleve nem akarjak hasznalni, akkor nem tokmindegy, hogy hatasos, vagy sem????
Úgy általában kell tartani a tusfürdők, samponok, krémek károsnak mondott összetevőitől? Vagy ezek csak üres puffogások és reklám
ezek csak üres puffogások és reklám - meghozza az aljasabb fajtabol
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.10.20. 11:19

@ennyi (81397):
anionok mindenhol vannak... :-( meg kationok is
Bocsi!
Nem aniont, hanem amint írt...
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2014.10.20. 18:14

@ennyi (81397):
Nekem is az tűnt fel, hogy sok olyan termék amiben "csúnyának" mondott összetevő van, valahogy elfelejt irritálni, szemben jó pár "szép" összetevőssel. Meg valahogy azt sem hiszem, hogy a mai tapasztalatokkal engednének rákkeltő vegyületeket használni a kozmetikai tömeggyártásban.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.10.20. 18:47

0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.28. 22:32

Dr. Ládi Szabolcs bemutatkozása 2014, October 27 - 14:18 — Spirit
.....Az utóbbi 10 évben a világ számos pontján (pl. a Himalája, Okinawa, Ausztrália, Afrika) élő, hosszú életű népcsoportok személyes tanulmányozásától inspirálva az életmód, a táplálkozás és a tápanyagokban rejlő biológiailag aktív hatóanyagok kutatása jellemezte szakmai érdeklődésemet. Különös tekintettel a rosszindulatú daganatok kialakulásának táplálkozástudományi vonatkozásai és természetes kezelési eljárásai voltak a figyelmem középpontjában.......http://antalvali.com/blog/dr-ladi-szabo ... ozasa.html
az a Dr Ladi
A világ rák nélkül - interjú dr. Ládi Szabolcs kutatóorvossal
2008, november 21 - 21:35 — Csaba http://antalvali.com/a_vilag_rak_nelkul
ez a Dr. Ladi ?
http://atlatszo.hu/2014/09/16/jo-uzlet- ... ogyszerre/
Jó üzlet a halál – milliárdos bevételű MLM-hálózat épült a ciános „rákgyógyszerre”
Csinalt valami ujat, beszerzett valamit ismet , hogy ujbol bemutatjak ?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.03. 18:51

flygandeangel írta:
Dr. Ládi Szabolcs bemutatkozása ...
Hirdetnek ezek már mindent. Itt éppen a zöld agyagot eszik, isszák, kenik:

https://www.facebook.com/events/1546508005582066/

Erre a nagyszerű eseményre a kozmetikus hölgy személyesen hívott meg, mondván, az előadás meggyőz majd arról, hogy helytelen volt őt és a weblapját kritizálnom a Fb. oldalán. :)

Csak tudnám, mitől terem ennyi szélhámos doktor kis hazánkban?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.12. 13:46

Hülye FB! Alig osztottam ki egy kissé Valikát a FB. oldalán, naponta nyomatták nekem a süket reklámjait. Bizonyára azt gondolták, hogy szimpatizálok a kedves kozmetikus, akarom mondani "bionom hatóanyag elemző" hölggyel. Most kírúgtam a hölgy reklámjait és sorban, az összes lökött ismerősömet, aki képes volt Vali cikkeit tetszikelni!Az ilyenektől minden kitelik.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.11.14. 07:34

Solaris írta:
Hülye FB! ...."bionom hatóanyag elemző" ...
Nem sokaig lehet hogy forgalmazo leeeeeeeeeeeessssssszzzzzzzzz belole ,mert bizony barki elemezheti konnyuszerrel az osszetvoket.
Talan mar megvette 250 dollarert ?
Want to know exactly what you're about to buy? An Israeli sensor can help
An Israeli-developed, hand-held scanner enables consumers to check the ingredients and chemical makeup of any product.
....A new Israeli high-tech development might just revolutionize the consumer experience.
The Scio, developed by Consumer Physics, is the world's first molecular sensor that fits in the palm of a hand. Using it, a consumer can scan any product and get instant information about its full chemical make-up.....Scio will pave the way to intelligent consumerism. Using the sensor, consumers will be able to avoid unsafe ingredients in products and will no longer be dependent on the supplier's word that a cheese is low fat, say....
http://www.haaretz.com/life/science-medicine/1.625663
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.11.17. 15:12

Képzeld el, hogy minden egyes betegségnek sikerült azonosítani a kiváltó okát. Képzeld el, hogy minden betegség lefutása ugyanarra a mintára történik, így a folyamata és az egészség kiszámítható.
Nem tudod elképzelni? Most még én sem. De segítünk Neked, mert meghívtuk vendégségbe Barnai Robertót..........
Barnai független önkéntesnek vallja magat , 2004 óta GNM-mel , s miutan Mav alkalmazott karrierjet veglegesen felszamolta, 2007 január 1. óta /28 evesen/ csak és kizárólag az Új Medicinával foglalkozik.

Olvasnivalo: a legujabb szkeptikus csemege
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.16. 09:16

aszfaltbetyár írta:@CandyCrimes (71071):
Mi lehet az a múmió és mi van ha nem eredeti mongol?!
:mrgreen:

Megerkezett ! A telapo is , az angyalkak is ajanljak
Es most meg bevezeto aron adjak
kep1
kep2
kep3
kep4
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.16. 09:21

Ajanlasok … A vegyeszmernokbol lett termeszetgyogyasz , Torok Szilveszter lattamozta , s Antal Vali .
Fenykepuk mellett/alatt daganatos s egyeb betegek hirdetik a tapasztalatot s remelik a hatasossagot
kep1
kep2
kep3
kep4
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.16. 09:24

a doktorno listazza a rengeteg gyogyhatast .

A csodaszer "megelozes es kezeles egyarant"….
kep1
kep2
kep3
kep4
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.16. 09:32

Erdekesseg : rovid reszlet a "csodaorvossagot" arulo es antalvalinal forgalmaztato doktorno mumiot ismerteto/elteto," a hegyek konnye" c. konyvbol.
Az orosz , etelkiegeszitot gyarto, ceg arulja a konyvet , es  a csodaszert.
kep
A kincses mumio face-oldala 2014-ben nyilt https://www.facebook.com/mumio.co?fref=photo
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.12.19. 23:57

Talaltam "mumio" = "Baragshun" blogot, amit egy magat "megbizhato"-nak nevezo ceg tart fent...
Nagyon erdekes blog : tele cikkel es egesz fejezet arrol, hogy ennek a csodamumionak a piaca tele van hamisitvannyal ... azt is mondja, hogy a hires arjuveda szent-szoveg nagyon felre van magyarazva...es nem hirdet 3 oldal alkalmazast...

Rabukkantam egy mongol hivatalos oldalrais****... Tilos az exportalasa a mumijo-nak .
  Az odacsodult "aranyasok" kimeritettek az evezredes termeszetes "kincset".... es az arjuvedabol elok  leolik az allatokat is :  a szarvak szarujanak is csodahatasa van, a farkasszornek is , a marmotak is gyogyhatasuak ott .. stb
2014 Februar 25-en  ki lett adva a mongol termeszet es kornyezettel foglalkozo miniszterium altal a tilalom : kenytelenek vedeni a biodiversitasukat, a leoldokolt  allatokat, a kiirtott/kigyujtott gyogynovenyeket es a szarra kalapalt sziklakon talalhato mumiot ... a kontrak teljesitese 2014 majus 1-ig volt lehetseges...utana SEMMI!
Ez az antalvali bioboltjaban osszel beindult Kincses-mumio bizness hogy a feneben mukodhet ?
Ez a doktorno mongol.
Hogy lehetseges, hogy 2014 majus 24-en ajanlva van , VISZONTELADOKNAK IS , ez az exportra tilos szer ?
Varga Nicoletta egy hete Jezuskasat pipiskedik s ujjong : eljen eljen eljen , 2014 szeptember 18-an ?
Bio-soknal, akiknek a termeszet a legfontosabb ... az antropozofusoknal, akik azt hirdetik, hogy megoljuk a Foldet...
**** http://www.infomongolia.com/ct/ci/7488
The other prohibition for medical and export purposes is Baragshun or Shilajit, a thick, sticky tar-like substance found in Altai Mountains, which was first identified of not enough resources in 2009 study. The Baragshun formation is processed for hundreds of years and because of its fewer resources and in order to preserve, officials forbid to collect for industrial purposes and export as raw materials for 5 years. Entities had been issued licenses for Baragshun export but yet exported are permitted to export before May 01, 2014.
kep1
kep2
kep3
kep4
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2015.01.14. 10:09

Ki volt itt is targyalva , tobbszor , s a Neten egeszsegugyi forumokon jelezve van es sok gyogyszer dobozan pl Fr-orszagban , felhivjak a figyelmet arra, hogy tilos es mennyire veszelyes cucc orvossagot szedni grepfrutos taplalek-kiegeszitovel… Januarban ujra kampanyoltak antalvalinal az ujdobozos Dr Csabai grepfrutos etelkiegeszito talalmanyert . Azt olvasom az adagolas/alkalmazas rubrikaban antalvali bioboltjaban:
Minden gyógyszer mellett szedhető, kivéve az antibiotikumot!
Ugyanakkor ezt olvasom a Dr Csabai feltatlalo , /most mar svajci lett a cucca???/ cuccat bemutato vitaminsziget oldalon a Jeno 2012.01.04. 11h-kor feltett kerdesere valaszolo ph.d dr Csabai-tol:
A Grape Vital valójában vízben, alkoholban és a szövetben oldódik, így nem igazolhatom az ön által hallott jelenséget. Fontos, hogy tudja viszont, az antibiotikumokat semlegesítheti, mivel ez önmaga is egy természetes antibiotikum. Nem ajánlatos együtt szedni, de más gyógyszereknél meg kell figyelni, hogy a felszívódást aktiválja-e? Ilyen esetben fontos a gyógyszer mértékének a beállítása, mivel a gyorsabb felszívódás kevesebb adagot igényel. A májba nem épül be, így alkalmazása nem akadályozza önt a megjelölt gyógyszerekkel.
Tisztelettel
Dr. Csabai Zsolt Ph.D.
A Jeno es a tobbi beteg , hogy a fenebe figyelheti meg, itelheti meg , hogy felszivodik-e vagy sem az , amit a betegsege ellen a doki felirt? Jelenseg ??? Nem igazolhatja ???
Az alábbi hatóanyagok hasznosulását képes a grépfrút megváltoztatni: a szívműködés ritmuszavarainak kezelésére szolgáló gyógyszerek (amiodaron, disopyramid, kinidin), kalciumcsatorna-blokkolók (felodipin, nicardipin, nifedipin, nimodipin, nisoldipin), vérzsírcsökkentők (atorvastatin, lovastatin, simvastatin), az immunrendszer működésére ható szerek (tacrolismus, cyclosporin).

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/fogyokura ... gyszerekre
En es a Jeno azt sem tudjuk, mi a fene es mire valo a testemben a kalciumcsatorna, es az ot blokkolo nicardipin...pl
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.04.23. 08:56

Antal Vali három fő bűne
+ 18 komment :)
A blogon az alternatív rákgyógyítókkal, gyógymódokkal, kuruzslókkal, kóklerekkel szoktam foglalkozni, ezért Antal Vali kakukktojásnak tűnhet, hiszen az ő neve elsősorban az úgynevezett bionom kozmetikumokkal kapcsolatban kerül szóba. Képzettsége elsősorban erre predesztinálná Valit, hiszen kozmetikus, így ha megmaradna azon szerény keretek között, amelyeket tudása, ismeretei jelölnek ki számára, nem is lenne semmi baj. Sajnos a bionom nagyasszonya és tanácsadó csapata rendre olyan területekre téved, ahová nagyon nem kellene, a tevékenységük pedig finoman szólva is kifogásolható.....Mint olyan sok önjelölt életmód-guru, Antal Vali is megteremtette saját legendáját, és megszületett az önállónak, eredetinek hirdetett “tan” is, az úgynevezett bionom....
https://rakgyogyitok.wordpress.com/2015 ... /#comments
0 x

csakb
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.25. 12:08

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: csakb » 2015.05.04. 14:58

Egy egész jó cikkecske az indexen, nyomokban Antal Valit is tartalmaz, ezisgyógyítsa blogos linkkel: http://index.hu/tudomany/altudomany/201 ... reg_halal/

:)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2015.05.04. 19:12

bekukk írta:Ki volt itt is targyalva , tobbszor ...
Az alábbi hatóanyagok hasznosulását képes a grépfrút megváltoztatni: a szívműködés ritmuszavarainak kezelésére szolgáló gyógyszerek (amiodaron, disopyramid, kinidin), kalciumcsatorna-blokkolók (felodipin, nicardipin, nifedipin, nimodipin, nisoldipin), vérzsírcsökkentők (atorvastatin, lovastatin, simvastatin), az immunrendszer működésére ható szerek (tacrolismus, cyclosporin).

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/fogyokura ... gyszerekre
En es a Jeno azt sem tudjuk, mi a fene es mire valo a testemben a kalciumcsatorna, es az ot blokkolo nicardipin...pl
A webbeteg.hu idézeted kapcsán arra gondolok, hogy Dr. Csabai Zsolt Ph.D. csak úgy doktor, mint dr. Bubó. Mellesleg, a felsorolt gyógyszerek szedői közül többen elhaláloztak, mivel grépfrut levet ittak hozzá. Azt hiszem, azt is említi a webbeteg.hu oldal.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2015.05.06. 15:36

http://index.hu/tudomany/altudomany/201 ... reg_halal/

Úgy tűnik az index cikke betalált:
http://antalvali.com/blog/egy-ujsagcikk ... lalos.html

De kapunk "mi" is:
Én legalább vállalom a nevem és az arcom is, nem úgy, mint a szkeptikus köpködők nagy része, akik koholt vádjaikkal a névtelenség és az arctalanság homályába bújnak. Tán csak nem attól félnek, hogy egyszer valaki feljelenti őket becsületsértésért?
(Érdekes módon a saját oldalára álnéven irogató támogatóinál a névtelenség nem zavarja...)
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.06.05. 18:23

Ki viszi el anatalvalinak cafolatkent a mesterseges es termeszetes nezeteire ?
Four Myths About Allergies You Thought Were True – But Aren’t June 5, 2015 | by Sally Bloomfield
http://www.iflscience.com/health-and-me ... rue-aren-t
".....Many people believe that “man-made” chemicals are more likely to cause allergic reactions, leading to many synthetic substances in products being replaced by “natural alternatives”. However, the most common allergic reactions are to naturally occurring allergens, in foods such as eggs, milk and nuts, in common garden plants such as primroses and chrysanthemums...."
0 x

Molnár Tibor
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.07.14. 11:08

Re: AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Molnár Tibor » 2015.07.14. 11:17

Szeretném az itt és az interneten gyógyulást keresők figyelmébe ,hogy a dr.csabai zsolt phd néven futó valami (szándékosan írtam kisbetűvel) egy igazi csaló. Se nem doktor, főleg nem Phd. Egy egyszerű érettségije van és kész. Egész életében egy csaló volt, még Németországban ismertem meg. Borzalmas az ember, viszont megítélésem szerint  **MODERÁLVA**  ő komolyan azt gondolja, hogy ő egy kutató. Vicc az ember. Vigyázzanak mert nincs bevizsgálva a termék ,pl gyógyszerekkel együtt szedve többször bizonyítást nyert,hogy problémás. Minden jót

bekukk írta:Ki volt itt is targyalva , tobbszor , s a Neten egeszsegugyi forumokon jelezve van es sok gyogyszer dobozan pl Fr-orszagban , felhivjak a figyelmet arra, hogy tilos es mennyire veszelyes cucc orvossagot szedni grepfrutos taplalek-kiegeszitovel… Januarban ujra kampanyoltak antalvalinal az ujdobozos Dr Csabai grepfrutos etelkiegeszito talalmanyert . Azt olvasom az adagolas/alkalmazas rubrikaban antalvali bioboltjaban:
Minden gyógyszer mellett szedhető, kivéve az antibiotikumot!
Ugyanakkor ezt olvasom a Dr Csabai feltatlalo , /most mar svajci lett a cucca???/ cuccat bemutato vitaminsziget oldalon a Jeno 2012.01.04. 11h-kor feltett kerdesere valaszolo ph.d dr Csabai-tol:
A Grape Vital valójában vízben, alkoholban és a szövetben oldódik, így nem igazolhatom az ön által hallott jelenséget. Fontos, hogy tudja viszont, az antibiotikumokat semlegesítheti, mivel ez önmaga is egy természetes antibiotikum. Nem ajánlatos együtt szedni, de más gyógyszereknél meg kell figyelni, hogy a felszívódást aktiválja-e? Ilyen esetben fontos a gyógyszer mértékének a beállítása, mivel a gyorsabb felszívódás kevesebb adagot igényel. A májba nem épül be, így alkalmazása nem akadályozza önt a megjelölt gyógyszerekkel.
Tisztelettel
Dr. Csabai Zsolt Ph.D.
A Jeno es a tobbi beteg , hogy a fenebe figyelheti meg, itelheti meg , hogy felszivodik-e vagy sem az , amit a betegsege ellen a doki felirt? Jelenseg ??? Nem igazolhatja ???
Az alábbi hatóanyagok hasznosulását képes a grépfrút megváltoztatni: a szívműködés ritmuszavarainak kezelésére szolgáló gyógyszerek (amiodaron, disopyramid, kinidin), kalciumcsatorna-blokkolók (felodipin, nicardipin, nifedipin, nimodipin, nisoldipin), vérzsírcsökkentők (atorvastatin, lovastatin, simvastatin), az immunrendszer működésére ható szerek (tacrolismus, cyclosporin).

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/fogyokura ... gyszerekre
En es a Jeno azt sem tudjuk, mi a fene es mire valo a testemben a kalciumcsatorna, es az ot blokkolo nicardipin...pl
0 x

Válasz küldése