AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.04.29. 23:21

@Newcomer (68293):
Azt hiszem, megvan a következő GVH-bejelentésünk tárgya.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.04.29. 23:37

@Szilágyi András (68295): Idoben keszitsetek hiteles masolatokat a weblapokrol.
Oszinten sok sikert!
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.04.30. 08:53

@Szilágyi András (68294): Én azt hittem eddig, hogy biokémikus - bár a kettő nem zárja ki egymást...:shock:
Tegnap beszélgettem a szerkesztőségi összejövetelünkön Valastyán Gyöngyvér (biokémikus) szakértőnkkel
innen

De Gyöngyvér otthon van más témában is:
vagy egyéb szakemberrel (Balogh Istvánné Jola általános egészségügyi szaktanácsadó, allergia szakértő, Kordás Imre vegyész, Valastyán Gyöngyvér szervezeti biokémia, Schüssler terápia,
innen illetve legutóbb:
"A rezgések ereje, avagy öngyógyítás quantum technológiával" című előadásával Valastyán Gyöngyvér avat be minket egy olyan - jól dokumentált - tudományos fejlesztés titkaiba, amelyben sokkal több poteincál rejlik, mint azt bárki is hinné.
a bionom fesztiválon.
Gyöngyvér (is) egy ritkaság :)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.04.30. 09:41

@TranszfettiAcid (68297): Biokémikus? Ezt ő írta:
Szia!

A válaszom eleje lehet, hogy kicsit uncsi, de csak így lesz érthető.

A MI ISMERT VILÁGUNKBAN az anyagnak minőségileg két megjelenési formáját ismerjük. Az egyik forma a különálló részecskéket tartalmazó korpuszkuláris forma, más néven kémiai anyagok csoportja. Ennél a formánál meghatározott elvek szerint egyszerűbb alkotórészekből épüll fel az anyag, mely egyszerűbb alkotórészek maguk is - szintén meghatározott szerkezettel - összetettek. A másik megjelenési formába tartozó anyagok folytonos sajátságokat mutatnak, ezek a FIZIKAI MEZŐK, más néven ERŐTEREK. Ide tartozik például a gravitációs, az elektromágneses, vagy a magmező. A két megjelenési forma bizonyos szempontok szerint hasonló egymáshoz. Mindkettőre érvényes, hogy különböző formái átalakulhatnak egymássá. Különbség viszont, hogy míg a korpuszkuláris anyagfajták egymáson gyakorlatilag áthatolhatatlanok, addig a FIZIKAI MEZŐK ÁTHATOLHATNAK EGYMÁSON, azaz A TÉR EGY ÉS UGYANAZON PONTJÁN EGYIDEJŰLEG TÖBBFÉLE FIZIKAI MEZŐ IS JELEN LEHET. A részecske és a mező jellegű anyagfajták igen szoros kapcsolatban vannak egymással. A KÉTFÉLE ANYAGFAJTA KÖLCSÖNÖSEN ÁTALAKULHAT EGYMÁSSÁ, azaz a közöttük lévő ellentét VISZONYLAGOS. (Bizonyos körülmények között a fizikai mezők is mutatnak részecskékre jellemző tulajdonságokat:impulzus, nyomás, és a részecskéknek is van spéci körülmények között hullámjellege.)

A milliméter terápiás készülékcsalád 40 éves fejlesztőmunka eredménye, így aztán semmiképpen nem mondanám, hogy felelőtlenül lett bevezetve a környezetbe, ellentétben más technikai eszközökkel.

A bionómia nem azt jelenti, hogy nem használunk ember által tervezett és létrehozott eszközöket. A bionómia azt jelenti, hogy olyan eszközöket ajánlunk amik biztonságosak, és segítik az emberi- és más élő szervezetek- adaptációját olyan változásokhoz, amiket pont az emberi felelőtlenség miatt kell elszenvednünk. Az összes milliméter terápiás készülék megkapta az ÖKOLÓGIA és ÉLETVITEL BIZTONSÁGA NEMZETKÖZI TUDOMÁNYOS AKADÉMIÁJÁTÓL a nemzetközi elismerést, mert ezek a készülékek-miután a gombelemet eltávolították belőlük-kizárólag olyan anyagokból készültek, hogy a környezetben káros anyagok képződése nélkül bomlanak le. Ezeknek a készülékeknek a működtetéséhez NEM KELL AZ ELEKTROMOS HÁLÓZATBÓL SZÁRMAZÓ ENERGIÁT HASZNÁLNI!

Az emberiség történetében sokáig azé volt a hatalom, akié az anyagi javak voltak. Majd az ipari forradalommal beköszöntött az a korszak, hogy azé volt a hatalom, akié az energia. Gondolom már régen észrevette mindenki, hogy abba a korszakba lépett át az emberiség, hogy akié az információ, azé a TÚLÉLÉS. Olyan energetikai, és az utóbbi kb. 50 évben, olyan- a FIZIKAI MEZŐK szintjén jelentkező-káros információs változások történtek, amelyek a hagyományos népgyógyászati módszerekkel már önmagukban nem kezelhetők. Persze lehet próbálkozni, mondjuk meditálni úgy, hogy a környező házakban, lakásokban például vígan működik a számítógép, de már nem lesz az a hatás, ami mondjuk 100 éve. Jaj ezt úgy szeretem! Számítógép, bizonyított tény, hogy pár óra számítógép használat után felére csökken az immunrendszer működése. A WIFI szintén a GHz-es frekvenciatartományban ad le jeleket, mely tartományban az ÉLŐ SZERVEZET ÉLŐ SEJTJEI IS KOMMUNIKÁLNAK EGYMÁSSAL. Csakhogy nem az élő szervezet számára előnyös, hanem azt összezavaró jeleket bocsát ki.

Ezek a BioTrem technológiát használó készülékek az élő szervezetek kommunikációs frekvenciáján ,,beszélgetnek" az összes testi sejtünkkel. A BioTrem kifejezés azt jelenti, hogy a biotechnikai rendszer használatakor az élő rendszerek által kibocsátott elektromágneses jelek biológiailag irányított transzdukciója valósul meg.

Egyébként én is csalódtam benned, mert kis episztoládat hozzám nem postagalambbal, vagy lovasfutárral, de legalábbis biciklisfutárral küldted. Sajnos az emberek világmegváltó elvei addig terjednek, ameddig a komfortzónájuk.
:o
Se füle se farka, de legalább tele van idegen szavakkal, ettől "tudományos". De nem csak a természettudományokban jártas őkelme, az episztola szót is ismeri, bár a jelentésével ennek sincsen tisztában (konkrét címzetthez szóló verses levél). Vali a körét csak ilyen kis polihisztorokból szedte össze. :roll:

(http://bionom.hu/biobolt/keszulekek/mil ... emmed.html)
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.04.30. 09:56

@Tuttisuu (68298): Nem én mondom, hogy biokémikus, ők állítják. Ezt már régebben is megkérdőjeleztem viewtopic.php?p=10670#p10670 arra, hogy
Dr. Vali:
Az orvost én sem javaslom! Pont ezért küldenélek Gyöngyvérhez. Ő ugyanis nem orvos, csak egy speciális biokémiai ismeretekkel bíró szakértő. Pont attól jó, hogy nem orvosi szemszögből nézi a dolgokat, hanem egy három gyermekes anya szemszögéből, aki ért az ilyen kisgyermekek biokémiájához, és nem a hagyományos orvosi gondolkodás szűrőjén át nézi az esetet.

Gyöngyvér a különböző vegyületek és hatóanyagok biokémiai hatásmechanizmusaival foglalkozik, mindezt hollisztikus szemlélettel. Jópár diszfunkcióval küzdő kisgyermek esetében kiderítette, hogy a szervezetükben milyen biokémiai blokkok, vagy nem megfelelő kölcsönhatások okozták a diszfunkciós zavart, amit aztán célzott hatóanyagbevitellel szépen helyre lehetett tenni. És nem méregdrága gyógyszerekkel, hanem sok esetben bizonyos ásványi anyagokkal, vagy egy speciálisan általa összerakott rostmézzel. Ezek a szerek nem többtízezer forintosak, hanem sok esetben "élelmiszer" árban vannak. Szerintem egy próbát megér.
Szóval ez is elhangzott. Most inkább milliméter szakértő :facepalm:
Nem lehet, hogy nem is polihisztort, hanem poli hisztont akartál írni? ;)
"Hisztonok: AV-t veszik körül speciális szerkezetben és a szabályozásban van kulcsszerepük. Hisztonokat a bionom bolt kemény magjában találhatunk." :twisted: (önkényes wiki átirat)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.04.30. 10:39

@TranszfettiAcid (68299):
Nem én mondom, hogy biokémikus, ők állítják. Ezt már régebben is megkérdőjeleztem viewtopic.php?p=10670#p10670 arra, hogy
Ja, okés!
Ő ugyanis nem orvos, csak egy speciális biokémiai ismeretekkel bíró szakértő.
Lehet, hogy ebben van a megfejtés: speciális biokémiai ismeretekkel bír. Mondhatni zárt, belső ismereti körben terjengő tanok. Volt is erre egy görög szó, ha jól emlékszem... :mrgreen:
Az a másik talány, hogy ha "speciális biokémiai ismeretekkel bíró szakértő", akkor miért biofizikának látszó(!) dolgokat magyaráz?
Szóval ez is elhangzott. Most inkább milliméter szakértő
Milliméter szakértő? A Szabványügyi Hivatalban? :mrgreen:
Nem lehet, hogy nem is polihisztort, hanem poli hisztont akartál írni?
"Hisztonok: AV-t veszik körül speciális szerkezetben és a szabályozásban van kulcsszerepük. Hisztonokat a bionom bolt kemény magjában találhatunk." (önkényes wiki átirat)
Mármint AV tekeredik rájuk és Vali a déjenes? Vagy ők tekerednek AV-ra és akkor Vali a poli-hiszton?
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.04.30. 11:06

@Tuttisuu (68301): Én úgy képzelem, hogy ők tekerednek/gyűlnek köréje... (sok hiszton --> poli hiszton) :)

Viszont eddig nem tudtam, de most már látom, hogy szüksége van az emberiségnek egy milliméter terapeutára. Végül is mihez kezdenénk annyi milliméterpapírral ma az excel és tsi. korában?
TTT: Természetes terápiás távolság. Millimétereket mindenkinek!
OFF
(Nem is merem továbbgondolni, mert úgy járok, mint amikor elmentem egy bolt előtt, aminek az volt a neve, hogy "Természetes örömök boltja". De kiderült, hogy csak búzafűlé, és hasonlók voltak benne ;) )
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.04.30. 11:18

@TranszfettiAcid (68304):
Én úgy képzelem, hogy ők tekerednek/gyűlnek köréje...
Ez engem inkább a keselyűkre emlékeztet. Vali meglátta a dögöt és rárepült, a többi meg utána, most meg mind vígan falatoznak.
Viszont eddig nem tudtam, de most már látom, hogy szüksége van az emberiségnek egy milliméter terapeutára. Végül is mihez kezdenénk annyi milliméterpapírral ma az excel és tsi. korában?
TTT: Természetes terápiás távolság. Millimétereket mindenkinek!
Lehet megveszi Széles Gábor is és ebből lesz a millim-éterenergia. ("Ezeknek a készülékeknek a működtetéséhez NEM KELL AZ ELEKTROMOS HÁLÓZATBÓL SZÁRMAZÓ ENERGIÁT HASZNÁLNI!")

OFF

/OFF Elnézést!
OFF
(Nem is merem továbbgondolni, mert úgy járok, mint amikor elmentem egy bolt előtt, aminek az volt a neve, hogy "Természetes örömök boltja". De kiderült, hogy csak búzafűlé, és hasonlók voltak benne )
/OFF Elnézést!
OFF
Ezen majdnem besz...tam! :facepalm: :mrgreen:
/OFF Elnézést!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.04.30. 11:24

Egyébként nem muszáj a drága 224 ezer Ft-os Triomed készüléket megvenni, van potom 44500 Ft-ért is egészségmedál:
http://bionom.hu/biobolt/keszulekek/mil ... emmed.html
Ebben még elem sincs, nem környezetszennyező.
Igaz, hogy minden célra külön medált kell venni.
Kép
0 x

Newcomer
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.04.29. 22:49

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Newcomer » 2013.04.30. 12:25

@Szilágyi András (68306):

Szerintem mindegyikből kell venni egy tucatot. Ha magamra aggatom ezeket akkor talán én is 9000 fölé mehetek. http://www.youtube.com/watch?v=SiMHTK15Pik#Pár millióért simán megéri.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.04.30. 13:36

@Szilágyi András (68306):
Szelhamosok szabadlabon. :(

Most komolyan : Milyen celcsoportot celoztak meg ezzel ?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.04.30. 13:41

@flygandeangel (68308): Az antalvali.com olvasotaborat, a hivoket... nagysagrendekkel tobben vannak, mint peldaul a szkeptikus blog vagy forum olvasoi.
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2013.04.30. 13:45

Newcomer írta:@ennyi (68241):

Alternatíva nem is kell , veszel egy ilyet és kész is : http://bionom.hu/biobolt/keszulekek/mil ... emmed.html
Milliméter terapeuta, lárifári... :)

"...igazi kvantumugrás a gyógyászatban"

tehát kicsi :) oké
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.01. 15:42

@Haibane (68311):
"...igazi kvantumugrás a gyógyászatban"

tehát kicsi :) oké
:D :D :D
0 x

Hogyis?
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.05.05. 21:14

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Hogyis? » 2013.05.05. 21:52

Sziasztok!
Az tényleg hihetetlennek hangzik, amit a milliméter terápiáról mondanak. Meg lehet az elnevezésen is élcelődni. De engem az gondolkodtat el, hogy ez a készülék EP-n keresztül is elszámolható. No akkor mi van? Mégis elismert terápia? És az orosz tapasztalatok?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.05.05. 22:15

@Hogyis? (68391):
Mivel ezt orvostechnikai eszköznek nevezik, valószínűleg ennek alapján támogatják a vásárlást a magánegészségpénztárak.
Sajnos orvostechnikai eszköznek szinte bármit ki lehet nevezni, amiről a gyártója úgy gondolja, hogy az.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.05. 23:07

@Hogyis? (68391):
És az orosz tapasztalatok?
Bővebben? (Nem a reklámszövegekre, youtube-videókra, vagy a placebókontroll nélküli tesztekre lennék kíváncsi - ezeket gyorsan megtaláltam -, hanem valami tényleg értékelhető eredményre, tapasztalatra!)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.05. 23:53

"A gép forog, az alkotó pihen egyre csak hajtja."
Madách Imre nyomán
Ivókúra - hunza kristálysó ivókúrához (Mindennapi Sóterápia), 1 kg 7.900Ft
1kg konyhasó majdnem 8000,-Ft-ért. Honnan máshonnan:
http://bionom.hu/biobolt/etrend-taplale ... rapia.html

Persze ez nem közönséges só ám!
A Kristálysó Ivókúra a szervezet számos funkciójára pozitív hatással van azáltal, hogy kiegyenlítő erejénél fogva megindítja a homeosztázist, testünk természetes öngyógyító képeségét.

-segít helyreállítani sav-lúg háztartást,
-ionizáló hatásával megbontja és kiviszi a szervezetből a felhalmozódott salakanyagokat
-testnedveink elektromos vezetőképességének javításával segíti a keringést és az idegrendszer, az agy kiegyensúlyozott működését, segít koncentrációs zavar és alvászavar esetén
-kiegyenlíti a különböző alul, és túlműködéseket, pl. vérnyomás probléma esetén
-serkenti az emésztést, megindítja a gyomor és bél perisztaltikus mozgását, pozitívan hat az anyagcserezavar okozta betegségeknél
-gomba- csíra- és vírusölő hatású
-természetes antihisztamin jellegénél fogva csökkenti az allergia tünetek okait, meglágyítja és felszakítja a lepedéket és erősíti az immunrendszert
-a benne lévő tiszta energetikai rezgésminták átadásával olyan frekvenciamintákat közvetít, amelyek a különböző betegségek esetén hiányoznak szervezetünkből, így magát a betegségek okait segít megszüntetni
Ennek ellenére az ellenség keze betette a lábát, többek szerint drága, sőt, -irgalom atyja ne hagyj el!- "átverést" is emlegetett valaki, így újabb felvilágosítás volt szükséges:
2012, október 26 - 07:55 — Hortenzia
Hunza só ivókúrához
Szia!

A felvetés nagyon jó. Köszönöm.

Röviden megpróbálom helyre rakni a dolgot.

Az a lista, amit sokan lebegtetnek és aszerint 84 elemet tartalmazó Himalája sót árulnak, finoman szóval nem igaz.

Azt a vizsgálatot a Hunza kristálysóra végezték és sajnos sokan árulják a „sima” Himalája sóikat azzal a bizonyítvánnyal.

A himalájai kristálysó 250 millió évvel ezelőtti a Thetys ősóceán maradványa, amely a tektonikus mozgások és az óriási földalatti évmilliókon keresztül tartó enorm nyomás hatására nyerte el jellegzetes rózsaszín formátumát és különleges karakterisztikáját. A kristálysó a hagyományos kősókkal ellentétben, egy sokkal tökéletesebb belső kristályszerkezettel, struktúrával bír. A kompresszió által volt lehetséges, hogy az elemek ionos, illetve kolloidális állapotba léptek és beépültek a só kristályrácsába (szerkezetébe).

Manapság a Himalája lejtőin, illetve előhegységében, a Hindukus-hegységben, főleg Pakisztánban bányásszák. A világ egyik legjobb, legtisztább minőségű sója.

Mivel a Himalája elég nagy, ezért nem egyforma a benne található ásványok sokfélesége és mennyisége.

A Hunza kristálysót kizárólag kézzel bányásszák, így a rezgése is megmarad, ami még jobban emeli a minőségét, hatását.

Az összes többit robbantják, ott már nem igen beszélünk rezgésről, de természetesen a jó tulajdonságai megmaradnak.

Csak és kizárólag ebben a sóban található meg a 84 elem a többiben ennél valamivel kevesebb.

Ezt a sót nem ajánljunk főzéshez, ezt kimondottan csak az ivókúrához szoktuk ajánlani.

Főzésre bármelyik másik változat megfelelő. (Alexander, Himalája, Meru)

Az ára tényleg messze van az „asztali konyhasó”-tól, de amíg az igen kártékony (nekem ingyen sem kéne), addig ezt joggal nevezhetjük élelmiszernek mégpedig jótékony élelmiszernek. Szerintem kevesebb kell belőle, jobb az íze, és nem veszi az ember hetente.

Remélem így már rendben lesz a dolog.

Szeretettel,
Hortenzia
Persze akinek ez sem elég azt még mindig lehet érzelmileg zsarolni...
2012, október 26 - 23:15 — Antal Vali
Én nem meggyőzni akartam kismacsot, hogy vegye meg!
Hisz mindenki annyit tud bármilyen termékre szánni, amennyi jut rá a családi keretből. Én mindössze csak azért ajánlottam a filmet, hogy segítsek megérteni, hogy miért ennyi az annyi... Egy kiló ilyen kézzel bányászott só egy hegyiember egy havi keresete... 4000 méter fölött, ahol nem nagyon terem más... ebből kell ennie, élnie, és ételt adnia a gyerekeinek... És 1 hónapig tart az út, mire leér a sóval - amit a két kezével kapart ki - oda, ahol átveszik tőle... És ezek az emberek a hunok és a magyarok rokonai, pontosabban a fehér hunok. Ha étkezési sóról beszélnénk, akkor én is túlzásnak taratnám az árát, de ez nem az! Ez annál sokkal több...
Ennyi?

OFF
Az idézeteken belüli helyesírási hibákért nem vállalok felelősséget, nem én írtam. Vastaggal azt emeltem ki, amin legjobban fennakadtak a szemeim, a többi nem azért nincsen kiemelve mert az jó...
/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.05.06. 04:35

A kutya ugat, a karavan halad...
Vasárnap (2013 máj.5.) délután 2 órás rádióbeszélgetés lesz velem (Antal Vali)
a Vörösmarty rádióban 14 órától. Téma az egészséges táplálkozás és életmód. Ha nincs más programod, tarts velem!
Kopkodhetnek a szkeptikusok antalvalira, kritizalhatjak, semmi eselyu(n)k nincs.
Eljott az o orszaga es meglesz az o akarata.

http://antalvali.com/balatoni-nyar-napo ... raban.html

Van olyan (igazi) Szkeptikus aki (szkeptikus minosegeben es nem mas szerepben) ennyit szerepelne a mediakokban?
Es antalvali csak egy a sok kozul... de egymaga nagysagrendekkel hatekonyabb, mint a Szkeptikus Tarsasag es hasonlok.

Magyarország jobban teljesít...
ha megengedtek egy szemelyes megjegyzest: nem tudom, hogyan viselnem, ha mindezt otthon, Magyarorszagon kene megelnem. Meg innen a tavolbol is zavar.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.05.06. 07:58

@ennyi (68400):
És tudod, miért van ez így?
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.05.06. 08:15

0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.05.06. 09:45

@ennyi (68400):

Biztos tudna a Szkeptikus Társaság Antalvali és tsai. ügyében többet tennie, ebben nincs szerintem vita.

De azért attól nem fog még el az idegesség, hogy Antalvali fellépett egy rádióban, amiről ma reggelig még csak nem is hallottam. Biztos holnapra átveszi a világuralmat. :)
MIndenhol vannak hasonló népbutítók nem is kis mennyiségben, mégse jutna eszembe panaszkodni egy amerikai fórumon, hogy Dr. Oz milliókat téveszt meg rendszeresen műsoraival és termékein keresztül, és ez innen Magyarországról engem zavar, és nem tudom, hogyan viselik ezt el ottan.

Mi úgy viseljük el, hogy igyekszünk kiteregetni a szennyesét egy fórumon, és lehetőséget biztosítani arra, hogy akit érdekel, hozzá tudjon jutni valódi információkhoz az Antalvaliéknál elmismásolódó-reklámmá váló témákból.

Persze, biztos tudnánk tenni többet is. Remélem fogunk is, de nekem pl. Antalvalinál éppen van fontosabb dolgom is.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.05.06. 12:12

@ennyi (68400): Szerintem mi is szereplünk legalább annyit, ha nem többet, a médiában, mint Antal Vali. Számtalan rádió- és tévészereplésünk volt már. A Vörösmarty rádióról én sem hallottam még eddig, ahogy látom, ez egy székesfehérvári helyi rádió.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.05.06. 17:01

@Szilágyi András (68405): Ezt orommel olvasom.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.05.06. 17:07

@pounderstibbons (68403):
Nem a Szkeptikus Tarsasagot kritizaltam, elnezest, ha felreertheto lett volna, hanem a nepet, az istenadta nepet.
Antalvali csak egy a sok hamis profeta kozul.
Labant, Szendi, Lenkei, az NLC "szakertoi", a netes "ujsagok" szinvonala es temavalasztasai...
A Colonix belpucolas (es klonjai) Magyarorszagon erdekesebbek mint barhol mashol (a google kereso statisztikaja szerint, amikor utoljara neztem), az Aloe Vera orulet (FLP)... es annyi hasonlo...

Ezekre van vevo, fizetokepes kereslet.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.05.06. 18:43

@ennyi (68416): Volt ugye errefelé egy rendszer, mely az efféle marhaságokat hivatalból üldözte. A rendszert egy szűk csoporton kívül sokan utálták. Amit tehát a rendszer tiltott, az csak jó lehet. Eljött a szabadság, végre hódolhatunk az addig tiltott irányzatoknak (a hülyeségeknek is).
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.05.06. 20:21

@mimindannyian (68419):

Van benne valami.
0 x

Hogyis?
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.05.05. 21:14

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Hogyis? » 2013.05.07. 17:51

@Szilágyi András (68394):
"Sajnos orvostechnikai eszköznek szinte bármit ki lehet nevezni, amiről a gyártója úgy gondolja, hogy az."
Egy picit utána néztem ennek.
Azért ez nem egészen így van. Részletesen : http://www.eekh.hu/index.php?
option=com_content&task=view&id=26&Itemid=26
Röviden: nem elég a gyártónak úgy gondolni. Egy nagyon hivatalos nevű Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal Orvostechnikai Főosztálya, aki felülvizsgálja, elbírálja, a benyújtott dokumentumokat értékeli. Amennyiben a gyártótól nem kap meggyőző objektív dokumentumot az alkalmazási cél teljesítésének igazolásáról, a hatósági mérlegelési jogkörében eljárva további dokumentumokat kér (pl.: klinikai vizsgálati jegyzőkönyv) ... stb
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.05.07. 19:52

@Hogyis? (68442):
Elméletileg így van, de ez is csak egy 2010-ben hatályba lépett rendelet szerint.
A gyakorlatban viszont hihetetlen baromságokat forgalmaznak orvostechnikai eszközként.
0 x

Avatar
drlanyi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:22

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: drlanyi » 2013.05.13. 13:01

Nem értem minek ezek a diagnosztikai eszközök, amikor egy Egely féle vitalitásmérővel lemérhetjük teljes energiánkat. És csak 4.000 ft
:)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.05.13. 13:42

@drlanyi (68555):
Eléggé le vagy maradva. Az ára: 19 850 Ft.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.05.13. 21:55

Egely féle vitalitásmérővel lemérhetjük teljes energiánkat. És csak 4.000 ft
@drlanyi (68555):

drlanyi!

Ne keverjuk a dolgokat ! Az max a vitalitasjelzonek lehet/ne az ara.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.13. 22:42

@Hogyis? (68391):
De mi van az "orosz tapasztalatokkal"?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.13. 22:48

2013, május 13 - 13:46 — Antal Vali
Na ez az! Minden csak marketing kérdése...
:mrgreen:
0 x

Irina
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.05.14. 09:46

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Irina » 2013.05.15. 11:58

@Szilágyi András (68294):

Az antalvali.com-on a cikkek ugyan kommentelhetőek, de sajnos a cikkek kommentelése előmoderált, és úgy tűnik, hogy a kritikus kommentek nem nagyon jelennek meg. Én két cikkhez írtam kommentet, eddig egyik sem jelent meg. Igaz, a "marhaság" szót használtam az egyikben. :o
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.15. 12:28

Hogyan lesz a bionom szakértő?
2013, május 12 - 12:38 — Pitta Dosha
táplálkozási tanácsadó, fitoterapeuta képzés?
Sziasztok,
Tudom, ez nem pont ide való hozzászólás. De képzést/iskolát keresek.
Nincs befejezett diplomám, így OKJs képzésben tudok csak tanulni (jelenleg). Szerkesztőként/szerzőként dolgozom egy gasztro rovatban, és szeretném magamat továbbképezni, szeretnék valami táplálkozástudománnyal kapcsolatos dolgot tanulni (orvosi egyetemhez nincs kapacitásom - bölcsész vagyok:), de látom, h a dietetikus képzés is az orvosin zajlik.
Van e ötletetek, hogy milyen táplálkozással kapcsolatos képzés az amiben részt tudnék venni ? (Élelmezésvezetői OKJt találtam egyedül, de az elég menzásan hangzik..)
Köszönöm!
Mit keres vajon? Gasztroenterológiai főorvos OKJ-s képzést?!? :facepalm: Azért tanul/nem tanul valamit mert annak jól/nem jól hangzik a neve?!?
2013, május 14 - 21:15 — Pribus Tünde
táplálkozástudományi képzés
Szia! Tegnap volt a kozmetikában egy kedves vendégem, aki orvosi egyetemen végzett dietetikus. Elmondása alapján itt az oldalon többet tanult bizonyos összefüggésekről, mint az egyetemen... ez elgondolkodtató. Ezen kívül elvégzett egy természetgyógyász tanfolyamot, ahol szintén sok okosságot tanult a táplálkozásról, ott fitoterapeuta szakirányt is választhatsz! És ha végeztél, akkor várunk szakértőnek!! :)

Másik javaslatom, hogy ha teheted járj el hétfőnként Gyöngyvér TE klubjába, ott a-tól z-ig átvették a "tanulók" a táplálkozás összes rejtelmét.
A pofám leszakad. :cry: Nem csodálom, hogy egy ilyen "tehetség" után két kézzel kapkodnak... ("Szerkesztőként/szerzőként dolgozom egy gasztro rovatban...")
Elmondása alapján itt az oldalon többet tanult bizonyos összefüggésekről, mint az egyetemen... ez elgondolkodtató.
Szerintem meg megnyugtató, hogy a valista f@szságokat (még?) nem tanítják egyetemen. :)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.15. 12:38

@Irina (68615):
Én két cikkhez írtam kommentet, eddig egyik sem jelent meg. Igaz, a "marhaság" szót használtam az egyikben.
Ennél kevesebbért is tüntettek már el kommentet! Például Vali "igazságosztó" okossága után, nem engednek a témához hozzászólni.
De lehet, hogy még megjelenik valamelyik kommented, ha sikerül rá kiguglizniuk valami válaszfélét sok idegen szóval, idézőjel nélküli szó szerinti idézetekkel, "bionombölcselettel"... :|
0 x

CandyCrimes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.05.27. 13:57

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: CandyCrimes » 2013.05.26. 13:50

... valószínűleg hülye vagyok, de NEM használok ecetet a salátámra. A rossz emésztés és a helytelen táplálkozás következtében a szövetek sav-bázis egyensúlya felborul, és a pH savi irányba tolódik el. Ilyenkor a gyomor nem képes - a normális körülmények közt könnyen feldolgozható - enyhe savakat (gyümölcssavak, gyümölcsecet) sem közömbösíteni, lúgosítani.
tehát az elsavasodott szervezetben a gyomor nem képes lúgosítani...
Ha felborult az anyagcsere, amíg a sav-bázis egyensúly helyre nem áll (pl. böjtkúra, "lúgosító" zöldség-, gyümölcsdiéta, reformétrend), ne, vagy csak kevés szerves ecetet használjunk.
ezek után félek megtudni milyen lehet a szervetlen ecet. Kovaföldből vagy himalájai sóból készítik kétszeres erjesztéssel?
Tényleg igyekszünk és rójjuk a köröket, mindenképpen arra törekszünk, hogy ne "5 perc munka" utánjárással legyünk minél hitelesebbek
ahogy a fentiek is igazolják ezt a dícséretes szándékot
- arra tettük fel Életünket, hogy a lehető legkörültekintőbben végezzük küldetésünket, "amelynek célja az élet - kiemelten az emberi közösségek - szolgálata, a természethez és a természeteshez való visszatérés, és az egész-ség megőrzés. Legyen az emberé, állaté, növényé vagy akár a földé."

Szeretettel,

Niki
Ámen.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.26. 22:19

@CandyCrimes (68922):
Tényleg igyekszünk és rójjuk a köröket, mindenképpen arra törekszünk, hogy ne "5 perc munka" utánjárással legyünk minél hitelesebbek
Ez teljesen stimmel, sokszor még 5 percet sem fektetnek bele.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.05.28. 05:30

http://antalvali.com/hirek/ne-dobd-el-m ... ment-93139
2013, május 27 - 11:36 — Antal Vali
Lenne egy kérdésem az Angelina Jolie mellcsonkolását pártolókhoz
Akkor is így védenék az ilyen indíttatású mellcsonkítást, ha Kovács Jánosné Ilonka követte volna el?

Én maximálisan egyet értek Soma gondolataival. Épp akkor álltam neki egy írásnak, amikor Zsani kolléganőm szólt, hogy van egy Hírszem alapanyag a témával kapcsolatban, és megdöbbentem, hogy szinte szóról szóra ugyanazt írta, amit én részben már leírtam, illetve le szerettem volna írni.

Az én oldalamról még annyit tennék hozzá, hogy 13 éve foglalkozom rákprevencióval és többek közt rákbetegek komplementer medicínájával is. Túlzások nélkül mondhatom, hogy több ezer rákos beteggel konzultáltam, és állítottam nekik össze étrendet, indítottam el őket az életmód és a gondolkodás megváltoztatásának az útján. Ennyi eset után bátran ki merem jelenteni, hogy a géneknek van a legkevesebb köze ahhoz, hogy kialakul-e egy rákbetegség, vagy nem. Ugyanis a rákos folyamatok elindulása a szervezetben nem más, mint a sejtjeid segélykiáltása, hogy VÁLTOZTATÁSRA VAN SZÜKSÉGED testi-lelki-gondolati síkon egyaránt. Az összes betegem, aki ma már gyógyult, a VÁLTOZÁS-VÁLTOZTATÁSNAK köszönheti az életét és nem a műtéteknek, nem az orvosoknak, nem a gyógyszereknek. Hanem annak, hogy a SAJÁT kezébe vette a sorsát, és hallgatott a test sejtszintű jelzéseire.

Az, hogy egy genetikailag rizikós testrészt vagy szervet csonkolunk, nem megoldás, hanem olaj a tűzre. Mert nem a sejtek segélykiáltását hallgatuk meg, hanem csak eggyel kevesebbre csökkentettük azon ablakok számát, amelyen kikiabálhattak volna nekünk. A sejtek választanak majd egy másik ablakot... Sajnos ezt tapasztalatból mondom... A daganattal műtött betegek nagy részénél - ha nem vált szemléletet - más szervet fog megtámadni a rák.

Elmesélek egy nagyon tanulságos történetet. Volt egy betegem, aki sajnos meghalt rákban, pedig élhetett volna, ha magasról tesz a genetikára. Íme a történet:

János édesapja, nagypapája és nagybátyja is tüdőrákban halt meg, aránylag fiatalon. János rettegett attól, hogy neki is azt kell kiállnia, mint családjának, ezért irdatlan pénzért elvégeztek nála egy átfogó genetikai vizsgálatot, ami egyértelműen alátámasztotta, hogy a tüdőrák génjeit hordozza magában, más rákét viszont nem (nézték még a bőrrák, a vastagbél rák, és a gerincvelő rák génjeit is.

János ennek tudatában az egész életét a tüdőrák kivédésének szentelte: nem dohányzott, rendszeresen járt tüdőszűrőre, a hegyekbe költözött, drága légtisztító készülékekkel szerelte fel otthonát, sóbarlangba járt és 3 évente saját költségén átesett egy gyenge dózisú sugarazáson, mint megelőző kezelésen (). 30 éves korától 54 éves koráig rettegett a tüdőráktól. 54 évesen vastagbél rákos lett. Pedig genetikailag nem volt rá esélye, hisz nem hordozta magában a vastagbélrák génjeit, csak a tüdőrákét. Akkor hogy is van ez?

Hozzám már akkor került, amikor már 40 cm-t kivágtak a vastagbeléből, és kikötötték a végbelét egy zacskóba. Már túl volt 2 széria kemón, és megjelentek az áttétek a májban. Kiderült, hogy a tüdőráktól való nagy félelmében elfelejtett odafigyelni a mozgásra (nem akarta terhelni a tüdejét, hozzáteszem orvosi javaslatra!), a táplálkozásra, és arra, hogy boldog, teljes életet éljen.

Amikor már tudtam, hogy képtelen annyit változni, hogy kijöjjön a rákból, ő végeztetett horror pénzért még egy genetikai vizsgálatot, amelynek az lett az eredménye, hogy vastagbélrákra, májrákra és csontrákra van genetikailag kódolva, tüdőrákra viszont nincs...

Ezen én nagyon elgondolkoztam, és rájöttem, hogy ezek a genetikai kódok hasonlóak, mint a tyúk és a tojás esete. Vajon melyik volt előbb? Vajon a sejtek segélykiáltásának egyik olvasható jele a genetikai kód, azaz már meglévő hibás sejt gyártja a rossz gént vagy a hibás genetikai kód miatt kezd el romlani a sejt?

De térjünk vissza Jánoshoz. Mikor megtudta az eredményt, nem a fenti következtetést vonta le belőle, hanem elkezdett rettegni a csontráktól, annak fájdalmaitól és a haláltól. Folyamatosan aggódott, és fizikailag megtett mindent azért, hogy akijöjjön a máj áttétből, ami sikerült is neki, de sajnos János már nem tudhatta meg a máj CT eredményét, mert a kemó mellékhatásaiban, tüdőgyulladásban és hasnyálmirigy elégtelenségben meghalt, annyira tönkretette a szervezetét a sok kemó.

Egyszer egy külföldi tanulmányútra való igen hosszú utazásunk alkalmával pont erről beszélgettem órákon keresztül Dr. Ládi Szabolcs rákkutató orvossal... Arról, hogy vajon a génjeinket ki kódolja? A szüleink öröksége, a népünk-fajunk öröksége, mi magunk, vagy az Úristen? És mind a ketten arra a következtetésre jutottunk, hogy egy kész génkódolással érkezünk, de azt mi magunk át tudjuk kódolni... Szerintetek hogyan?

Angelina Jolie tettét pedig egy rettegéssel átszőtt buta és meggondolatlan tettnek tartom, és még véletlenül sem példa értékűnek! Már csak azért sem, mert a mellrák hátterében a nőiesség elfogadásának a hiánya is állhat. Egy melleitől megfosztott nő márpedig sokkal inkább sérülhet nőiességében... És még valami, amit sokan nem tudnak: A leműtött mell is rákosodhat! És ha mégis igaza van a géneknek, akkor a mellcsonkolással nem érünk el semmit...
Ha dohányoznék, akkor most biztosan elszívnék egy teljes doboz cigit, annyira felszta az agyam ez a hülye picsa.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.05.28. 09:05

@Tuttisuu (68984):
:o Anyam borogassssssssssssss! Nincs valami torveny a sarlatansagra ?
0 x

manna
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.01.01. 18:12

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: manna » 2013.05.28. 15:18

@Tuttisuu (68984):

Barom nőszemély. Eszem megáll rajta még mindig, pedig hozzászokhattam volna már.

Rákprevencióval foglalkozik. Jaj. Meg medicina, még ha komplementer is.
Sejtszintű segélykiáltás.
0 x

CandyCrimes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.05.27. 13:57

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: CandyCrimes » 2013.05.28. 15:23

Olyan sokszor elhatároztam hogy nem olvasok A' Valit, még véletlenül se, mert nincs az a Zöld Löttyi ami a mérget kiszedné belőlem.

Sokkal kevésbé lenne kínos neki, ha megmaradna a bionom kozmetikus-füvesboszorkány-hatóanyagláma bermuda háromszögben.

Az ő korában az ember vagy megpróbál túllépni azon, hogy a géneket szalagra ragasztott színes fagyispálcikáknak látja, amiket dudorászva pakol jobbra-balra a pirospozsgás Enzim Bácsi, vagy meghagyja a rákprevenció-bizniszt nála tehetségesebb sarlatánoknak.
0 x

Avatar
drlanyi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:22

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: drlanyi » 2013.05.29. 15:57

Van, de nem gyakorlatias.. Effektíve nem nagyon használható.

:(
0 x

anna
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.04.05. 12:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: anna » 2013.05.31. 11:59

Itt jon a konklúzió......Antal Vali mindent tud, mindenkivel konzultál és mindenről tökéletesen informált!!!!!! Anjelina Jolie pedig nagyon buta nőszemély, hogy mindent megpróbál hogy életben maradjon....
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2013.06.01. 12:34

@Tuttisuu (68984):

Első kérdésem Antal Valihoz az lenne, hogy ki az a Kovács Jánosné Ilonka?

Át tudjuk kódolni a génállományunkat? De jó! Akkor én szőke hajat akarok kék szemmel! :)

A leműtött mell is károsodhat? Húha, akkor miért nem próbál meg azoknak is eladni valamit bogyót, a leműtött melleknek is vannak jogaik! Ja, hogy azoknak nincs pénzük...
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2013.06.01. 12:41

@CandyCrimes (68922):

:facepalm: Ez még rosszabb. Az egy dolog, ha valaki nem konyít a genetikához, rákhoz, és hülyeségeket beszél, na de ez? Szerintem egy nyolc éves gyerek is tudja, hogy a gyomorban sav van, és nem lúgosít az semmit (kivéve, ha az ember kénsavat vacsorázik :? )
0 x

Avatar
drlanyi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:22

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: drlanyi » 2013.06.02. 19:37

Hmm. Ködösítés amit írt.
Viszont az biztos, hogy A.Jolie esetében mindkét kockázati érték kirívóan magas volt, (BRCA1 -2 gének) így érthető, hogy miért döntött a radikális műtétek mellett amit nyilván az onkológusa javaslatára tett.
Egyébként nálunk a BRCA gének molekuláris diagnosztikai vizsgálata ingyenes ha a beteg családjában van/volt legalább 2 emlőrákos.
0 x

verszemu
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.01.22. 11:42

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: verszemu » 2013.06.03. 16:04

@Tuttisuu (68298):
bizonyított tény, hogy pár óra számítógép használat után felére csökken az immunrendszer működése
Ez mondjuk igaz lehet. Elég sokat gépezek, így nem vagyok se allergiás, se autoimmun-betegségem nincs.. :)
0 x

anna
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.04.05. 12:36

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: anna » 2013.06.05. 12:54

"Egy melleitől megfosztott nő márpedig sokkal inkább sérülhet nőiességében... "

Ja, ja persze megsérülhet, de legalább nem hal bele.....hát nem is tudom ha választanom kellene.... :?:

Apropóóóóó, új buli van a láthatáron: V.I.P. Méregtelenítő tábor a Szeremley birtokon - 2013. június 21-30
Na, sajnálom de csak VIP személyek jelentkezhetnek, de ha van elég pénzed akkor átkeresztelkedhetsz :D
0 x

Válasz küldése