AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2011.12.16. 18:31

@vsmAndroid (36041):

A Logona iszapsampont használtam pár éve (nem a por formátumút), nekem különösebben nem jött be, mint sampon, elég érdekesen festett a hajam tőle, tusfürdőnek meg vészes gyorsan fogyott. Egyébként vannak nagyon jó Logona termékek és megfizethetőbb kategória, mint az átlagos valiféle termékek. Dr. Organic-ot nem tartják nagyra Valiék, de nekem speciál pont az tett jót, mármint samponból.
Megkockáztatom, hogy magzatvédő vitamin nélkül is meg lehet élni, de ezzel nem akarok vitát nyitni. 12. hét után jó, ha minden 2-3. nap bevettem egyet és sajnos nem eszem hű de egészséges módon, azért az ikreinket ki tudtam hordani. Ha jól rémlik a vas tartalomra érdemes figyelni, mert az amúgy is székrekedéses kezdeteket fokozni tudja, a Gravidától határozottan émelyegtem, már nem tudtom mit szedtem végül :) A mostani kedvenc tudtommal a femibion.


A nyirfacukorról megkérdezném, hogy mennyire gáz, mert a diabetesz határán táncolok és elég gyakran nyúlok hozzá, csak azért, mert az íze sokkal jobban bejön, mint a fruktózé, vagy a mesterséges édesítőké. Sajnos a stévia is szörnyű..
Vaskalaposnak írom, hogy sikerült találni állatokon (állítólag) nem tesztelt, szerintem elfogadható cuccot, Emolium néven a patikában, remélem hatása is lesz.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.16. 18:38

NapiVali:

2011, december 16 - 17:54 — Pribus Tünde
A Condyloma okozója a humán papilloma vírus (HPV). A vírusok (és egyéb kórokozók) ellen a szervezet fel van vértezve, tud ellene hatásosan védekezni, mégpedig az immunrendszerrel!

A velünk született immunrendszert a természetes ölősejtek alkotják, ezeket a béta-glükán erősíti (maximmun, Immun Assist). A szerzett immunrendszerünk védekező képessége a bélflóra állapotától függ, ezeket különböző szinbiotikumokkal tudjuk rendben tartani (emóció, Méz almarosttal, prebiotikus rostok, New Chapter Probiotikum).

Teljesen mindegy, hogy milyen vírus, baktérium, gomba kerül a szervezetbe, ha az immunrendszerünk a top-on van, akkor ezek nem okozhatnak nagy bajt!
Az immunrendszert erősítheted még: egészséges táplálkozással (erről itt az oldalon több ezerszer olvashatsz), megfelelő folyadékkal, elegendő tápanyag ellátással (étrend + organikus kiegészítők), időnként teljes méregtelenítéssel.

A szemölcsök mechanikus eltávolítása csak az adott szemölcsökre vonatkozik, a kiváltó okot soha nem fogja megszüntetni! A különböző gyógyszeres kúrák pedig ilyen esetben hatástalanok szoktak lenni, mert rövid időn belül újra kezdődik minden...

Mindenkiben vannak kórokozók, HPV, herpesz vírus, candida...stb., sőt minden nap több száz rendellenes (rákos) sejt képződik, de egy egészséges szervezet ezeket legyőzi, észre sem vesszük!
Bocsika, de ez nem igaz: "Mindenkiben vannak kórokozók, HPV, herpesz vírus, candida...stb., "

Az igaz, hogy vannak olyanok akikben ott vannak es nem okoznak tuneteket, de azok is fertozhetnek.

Ezzel en nem jatszanek: "Teljesen mindegy, hogy milyen vírus, baktérium, gomba kerül a szervezetbe, ha az immunrendszerünk a top-on van, akkor ezek nem okozhatnak nagy bajt!"

Sajnos nem igy van, szamos olyan korokozo van, ami tokeletes immunrendszeru egyeneket is kepes megbetegiteni es megolni: HIV, hepatitis virusok, Antrax bakterium, lyme betegseg, kullancs agyvelogyulladas, kanyaro (ha nem vagy beoltva), mumpsz, hogy csak par peldat hozzak.

Az igaz, hogy ha az immunrendszer legyengult, akkor olyan korkozok is kepesek megbetegiteni, amik egeszseges embernel nem okoznanak betegseget.

Az egesz hozzaszolas alig burkolt reklam, es nem mellesleg eletveszelyes baromsag. Ha valaki komolyan veszi, akkor nyugodtan kozsul tripperes, AIDS-es partnerrel, nem fel a majgyulladas virusatol... megall az esz!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.16. 18:49

@Várhegyi Márton (36088): Ezt már többször fejtegettem. Szerintem több stáción át jut el a legtöbb ember a jól körülírható, beszűkülten összeesküvés-elmélet hívő állapotba. Az alapfelállás, hogy kimarad az általad említett tájékozódás, de én jóval előbbre tenném ennek a lemaradásnak az idejét, az iskolákra. Később a világon előtte szaporodó összefüggések előtt emiatt egyre többször áll értetlenül, és söpri a szőnyeg alá, de mindazonáltal gyűlik a feszültség, hogy megértse őket, hogy rendet tegyen. És akkor lenne két út, a nehéz, a bonyolult összefüggésekkel teli tudomány iránya; és az egyszerű, az áltudományok bűvköre. Az utóbbiak óriási előnyben vannak: könnyen emészthetők és mindenre magyarázatot adnak. Aki ezeket bekajálja, nagy örvendésbe kezd, és úgy érzi, meghaladta a tudósok tudományát, hiszen még olyan dolgokat is ért, amiket azok nem (honnan való a világ, mik azok a mindent átszövő rezgések, miért minden ugyanolyan kicsiben, mint nagyban, a kozmosz energiái, stb...) Tehát messze a tudományon kívüli, filozofikus, mondhatni lelki támpontokat is magába foglaló tévtanokat ölel keblére, naná, hogy úgy érzi, többet tud mindenkinél. És méghogy holmi kekeckedő, földhözragadt tudományra hagyatkozó szkeptikusok érvelését komolyan vegye? Ne már, ők még sehol nincsenek a tudás elsajátításában!...

Ahogy a nemrég ajánlott Paul c. filmben is mondja az űrlény, amikor észérvekre énekelt ima a válasz: You can't win with these people!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.16. 18:52

@sammy (36092):
Megkockáztatom, hogy magzatvédő vitamin nélkül is meg lehet élni, de ezzel nem akarok vitát nyitni. 12. hét után jó, ha minden 2-3. nap bevettem egyet és sajnos nem eszem hű de egészséges módon, azért az ikreinket ki tudtam hordani.
Igen, kiegyensulyozott taplalkozas mellett altalaban nincs szukseg extra vitaminra.
Az extra folsav bevitel (pl. a magzatvedo vitaminban) csokkenti bizonyos fejlodesi redellenessegek kialakulasat. Messze nem arrol van szo, hogy ha nem szeded, akkor biztos lesz fejlodesi rendellenesseg, csak arrol, hogy ha szeded, akkor meg kisebb az esely ra, mint nelkule. Egyfajta "biztositas".
A nyirfacukorról megkérdezném, hogy mennyire gáz,
Miert lenne gaz? Az, hogy "szintetikusan", azaz kemiai uton allitjak elo az nem teszi rossza (csak Valiek szemeben tenne, de ok meg szemet hunynak).
Annyi karos hatasarol tudok, hogy bizonyos mennyiseg folott hasmenest okozhat. Annal kevesebbet hasznalj.
Napi 43 dkg az altalam olvasott kiserletben meg nem okozott hasmenest sem, de ez egyeni erzekenysegtol is fugghet.

Egy dologra vigyazz: a kutyak szamara mereg, mar kilogrammonkent 0.1g is halalos lehet szamukra.
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.16. 19:57

Idézet:
Ha igaz lenne amit ok gondolnak: ami termesztese az jo, ami mesterseges az meg rossz, akkor oszinten jo szivvel ajanhatjak a gyilkos galocat, a farkasalmat, a mereggyilok-teat, a parlagfuvet... vagy epp ez a fakereg-fozetet...

A parlagfű nem méreg, sőt, nagyon hasznos növény.
http://magunk.hu/index.php?option=com_c ... b-gyogyito
Butasag.

MIÉRT BUTASÁG???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dorka123451 2011.12.18. 14:41-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.16. 21:05

@dorka123451 (36100): Azert, mert haszontalan gyomnoveny.
Azert, mert nagyon sok ember allergias ra es eletuket megneheziti.

A limked meg egy 9/11-es eszmefuttasara mutat "2001. szeptember 11. és a Pearl Harbor-i provokáció furcsaságai és hasonlóságai" ennek mi koze a parlagfu hasznahoz?
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.16. 21:39

@vaskalapos (36104):
Sajnálom, a weboldal működése nem jó!
Nem azt a linket másoltam be! :(
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.17. 11:49

@sammy (36092):

Én a Logona por állagú iszapsamponját nagyon szeretem, több dobozzal elhasználtam már, ráadásul sokáig elég is volt egy doboz.
Kismama vitamin témájában egy délutánt rászántam a keresgélésre, infó gyűjtésre. De hát a legbiztosabb mégiscsak az lesz, ha majd a nőgyógyász is helyben hagyja a dolgot. Az ért is hozzá legalább :mrgreen:


"Szerintetek miért van az, hogy az összeesküvéselmélet-hívők tudományos kérdésekben rendszerint rendkívül tájékozatlanok?" :arrow: Sztem pont azért, mert sokan tájékozatlanok, és ha érdekli is őket valami, akkor felmennek a netre, mint ha az csak hiteles és valós állításokat tartalmazna, és elfogadja amit olvas. De gondolom ha nem jár mélyebben utána a témának, akkor a felületesen összeszedett "tudás"-ból gazdálkodik..
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.17. 15:59

Na egy újabb gyöngyszem :


link


Ezzel szemben a AV oldal legalján ezt olvashatjuk :

"Az AntalVali.com oldalain található információk, szolgáltatások
nem helyettesíthetik szakember véleményét, ezért kérjük
minden esetben forduljon szakorvoshoz!
A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót,
vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! "


:shock: :shock: :shock:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.17. 17:30

@vsmAndroid (36129):
Összenő, ami összetartozik? Ez az az Ébert Jenő, aki lépten-nyomon kampányol a védőoltások ellen, sőt, szerinte majdnem minden betegség azok miatt van, és homeopátiát ajánl helyette... :!:
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.12.17. 17:35

@Tuttisuu (36130):

Ébert Jenő is beleesett abba a hibába, hogy Wakefieldre hivatkozott :mrgreen:

http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/ol ... k/2242348/
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.17. 17:38

@Tuttisuu (36130):
Gondolom van benne némi érdekeltsége :evil:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.17. 17:56

@Várhegyi Márton (36131):
Hoppá, erről a fórumról jól lemaradtam. :cry:
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.18. 14:51

0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.18. 15:00

@dorka123451 (36173): Ezt már kb. százszor ízekre szedtük, ne gyere megint ezzel!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.18. 15:48

@dorka123451 (36173): Megnezted, mit linkeltel?
Lap aljan ez olvashato: MEGJEGYZÉS: Tekintettel a sok kommentre, melyek félreértették a műsort, ezúton külön is közöljük, hogy fenti műsorunk ÁLDOKUMENTUMMŰSOR, és ilyeténképp kezelendő.

Ciki,ugye?
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.18. 17:21

@vaskalapos (36179):
Bevallom nem olvastam végig amit linkeltem :roll:
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2011.12.18. 18:22

Ugyan már régi iromány, de nekem ez is tetszik. Utána kellene nézni, mennyibe kerülhet a PMS-re ajánlott kollekció :)
http://antalvali.com/comment/14164/neogranormon-helyett

Megkérdezném, hogy a boszorkányhakonyha szekció mennyi időt fizet a bébiszittereknek, ennyire ráérnek?
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2011.12.18. 18:24

@sammy (36186):

ja, előbbi linknél az előzményekre kell kattintatni
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2011.12.18. 20:19

Most láttam a tv2-n a Napló-ban a moksa elixír-ről egy riportot...hááát,lehidaltam,miket hordtak róla össze,meg miket állítottak róla,aki nem látta érdemes megnéznie majd neten :shock:
Domján úr(agykontroll) is nagyban állította,h ez egy csodaszer.

Láttam már régebben is,h van egy ilyen topic is itt,de VAliék is árulják.

Tényleg Nektek mi a véleményetek az agykontrollról?Bocsi ha esetleg van ilyen topic már.
Én több fórumba is beleolvastam már,ahol erről van szó,de vhogy mindig csak annyit írtak róla,azok is akik hisznek benne,h tök szuper stb.,de vmi konkrét sztorit,h kigyógyult vki ezáltal egy komoly betegségből stb. soha nem olvastam.
Tény,h az emberi agy hihetetlen dolgokra képes,meg van az a mondás is,h "minden agyban dől el",de ettől függetlenül én ezt a tf.-ot megintcsak lehúzásnak,átverésnek érzem.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.18. 20:56

@jenny84 (36191):
Véleményem szerint működik, csak az a baj vele, hogy ez többről szól, mint pusztán arról, hogy az agyunk mire / mikre képes.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.12.18. 21:16

@jenny84 (36191):

Azon mindig nagyot csodálkozok, amikor ilyenek bekerülnek a tévébe. Hogyan csinálják? Miért fogadják be ennyire kritikátlanul ezek a műsorok az ilyesmiket? Mikor volt ez pontosan, melyik nap? Kíváncsian visszanézném.

Az agykontrollról (ezeket hallomásból tudom):
-én úgy tudom, hogy nincs olyan, hogy "egységes" agykontroll, ha el mész két különböző "tanfolyamra" valószínűleg eltérő dolgokat fogsz tanulni, de kétségtelenül lesznek egyezések
-erős áltudományos tartalommal bírnak ezek a "tanfolyamok", pár tipikus tévhit, ami szerintem biztos előjön: agyunk 10%-át használjuk, a jobb-bal agyfélteke mítosz, Backster hatás, víz memóriája stb.
-ettől még lehet persze hasznos, de eléggé úgy érzem, hogy sok áltudományos tartalmat tömnek az ember fejébe
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.12.18. 21:18

@vsmAndroid (36192):
Véleményem szerint működik, csak az a baj vele, hogy ez többről szól, mint pusztán arról, hogy az agyunk mire / mikre képes.
Hadd találjam ki:

Szerinted az agykontroll okkult praktika és/vagy démoni/sátáni eredetű.

Eltaláltam? :roll:
(Bocs, ha melléfogtam.)
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2011.12.18. 21:46

@Zsolesz14 (36193):
Megnéztem a tv2 honlapján,de még nincs fent a riport,ma este volt a tv-ben.
Majd holnap biztos fent lesz már,majd belinkelem.
Több csodatörténetet lehet majd hallani,daganatot teljesen eltüntet,fehér foltok eltűntek az illető kezéről,de jó migrénre,depresszióra,hasmenésre...egyszóval mindenre.
Azt állította a kitalálója,h ezért ő nobel díjat fog kapni pár éven belül.

agykontroll:
Kissé személytelennek tartom ezeket a tf.-okat,h van egy hatalmas terem,amiben több százan vannak,aztán hülyítik a népet 35000 Ft-ért,de lehet már drágább.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.18. 22:02

@jenny84 (36191): Az agykontroll nem tud többet, mint egy akármilyen meditáció, amivel elérhető fokozott éberség/figyelem/tudatosság. Viszont van ezen kívül rajta 99% áltudományos hitrendszer, hogy a) kedvet kapj, b) fizess tanfolyamokért.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.18. 22:55

@Várhegyi Márton (36194):
Eleve a hátterére lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult ki, mi volt a kezdő lökés, vagy ki indította el, és azt mi motiválta, vagy hogyan pattant ki a fejéből ez az agykontroll dolog. Szerintem ez amúgy se újkeletű dolog, nem a 20. század találmánya.
Egyébként lehet benne valami, nem tartom kizártnak a tippedet. Bár ez nem ennek a fórumnak a témája :roll:
Én biztos kihagyom..
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.18. 23:07

@vsmAndroid (36198): De, huszadik századi rizsa. 1940-ben kezdte kidolgozni Silva. A könyv 1989-ben jelent meg, és már mi is élvezhettük a rendszerváltás hajnalán.
http://en.wikipedia.org/wiki/Silva_Method
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2011.12.18. 23:25

@mimindannyian (36200):
OK, majd megnézem a linket:)
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2011.12.19. 03:43

@jenny84 (36191):

Volt/van szerencsém agykontroll hívőkhöz, egyiküket állítólag visszahozta a mély depresszióból. Többen is állították, hogy a gyerekkorom óta fennálló, már elég súlyos halláscsökkenésem azért van, mert nem akarok meghallani bizonyos dolgokat és agykontrollal helyrehozható lenne. Tény, hogy anyám perlekedéséből szívesen kihagytam volna néhány fejezetet, de elég elrugaszkodott ötletnek tűnik nekem, hogy ezért lennék félsiket. Annál is inkább, mert furcsamód a kellemetlen dolgok így is eljutnak a fülemig többnyire. Egyik (nem normális) exem anyja is művelte a dolgot, 1x vett kezelésbe + fülgyertyázott, ami semmit se ért, szerencsére hamar végeszakadt az ügynek. Pszichés problémáknál már inkább el tudom, képzelni, hogy hatásos lehet.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 04:49

@jenny84 (36191):
Tényleg Nektek mi a véleményetek az agykontrollról?
Van.

Ketfele.

Az agykontrollnak az a resze, amely arra iranyul, hogy az egyen sajat viselkedeset befolyasolja, az trivialisan igaz (onszuggesztio, autogen trening, joga, pszicoterapia stb mind ugyanezt hasznalja). Igaz, de nem uj.

Az agykontrollnak az a resze, amely az adott egyenen kivuli tenyezoket probal befolyasolni, az trivialisan hazugsag, es az sem uj (imadsag, foldonkivuli beavatkozas kerese, szellemidezes, magia, stb).

Szoval addig mukodik, amig sajat agadat akarod ravenni, hogy ezt tedd, azt ne tedd, ezt gondold, azt meg ne... aljas hazugsag az a resze, hogy ugyanigy masokat, rajtad kivulalloszemlyeket vagy dolgokat is befolyasolhatsz.
0 x

jenny84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.05.13. 15:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: jenny84 » 2011.12.19. 11:37

Mosksa riport :shock: :roll: :

http://tv2.hu/naplo/video/cseppekbe-zart-informacio

Köszönöm a válaszokat az agykontrollról,kb. nekem is ugyanez a véleményem,amit Ti is írtatok.
Egyszer láttam egy riprtot,ahol egy nőnek vmilyen daganatos betegsége volt(már nem emlékszem milyen),és ő úgy használta,h "bebeszélte" magának,h ahhoz a daganathoz odamennek kis manók és szépen eltüntetik azt.HA jól emlékszem mellette járt orvoshoz is,de a lényeg,h teljesen eltűnt a daganat.
Szerintem ha vki nagyon "elmebeteg módon" (ezt most nem rossz értelemben írom) "bemesél" magának vmit,arra nagy esély van,h tényleg úgy lesz.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 14:54

@jenny84 (36214):
A video osszefoglaloja:

Homeopatias
a tudatalattira hat
egyensulyba hozza a betegsegeket
zsenialis, nehany even belul Nobel dijat kap
cseppekbe zart informacio
hatasmechanizmus - homeopatia
az akademikus orvoslas=kuruzslo??? halalba visz?

eletesemeny alapjan diagnosztizalnak (alaphelyzetekre visszavezetik)
pl. gyerek vs karrier donteskeptelenseg -> mellrak, petefeszekciszta

hatasos mellciszta ellen (termesztesen mellette minden mast is alkalmaztam...)

ez egyetlen csepp, ami mindenre megoldas
(a stressz es szorongas minden betegseg oka, csepp ezt megszunteni)
64-fele elethelyzet, viragszirmok, utve-razva, szoftver

kvantumfizkusnak kvantumkemikusnak ez termesztese: a viragszirmokban van a gyogyitas informacioja

esetek varpalotarol: ferde penisz is kiegyenesedik

Domjan Laszlo orvos-agykontroll guru
egy csaladon beluli gyogyulas ot meggyzte, pedig korabban ketelkedett

informaciot ad a szervezetnek - egy kodot ad at 4300 kod van (egy kod egy betegseget gyogyit)- ez a mesterkod, amelyik minden kaput kinyit!
technologiai ujitas, egy folyadekban sok kor, a szervezet valasztja ki, melyik segit neki.

titokban csepegtetett a fianak... ;-)
nem iger gyors javulast, ahany evig beteg volt, annyi honapig kell szedni...

kulonos mellekhatas: felelosseget vallalnak az eletukert akik hasznaljak
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.19. 15:43

@vaskalapos (36219):

Semmi baj nem történik, ha te nem hiszel benne, attól még ez a szelíd gyógymód - mint ahogyan a filmben is látható és hallható a kigyógyultak részéről - működhet.
A kuruzslást a doki nem az akadémikus orvoslásra - hiszen jómaga is klinikai onkológus, szülész-nőgyógyász orvos - értette, hanem a sok, felelőtlen alternatív gyógyítókra és ezeket valóban kinyomhatja a piacról ez az univerzális homeopátiás szer.
Tudtommal a MOKSA ELIXÍRRŐl van itt egy topik is, onnan lehetne még több információt szerezni, hogy ne legyen annyi mellébeszélés az információs elvű, tehát hatóanyag nélküli, homeopátiás szerek működéséről.

Nem szabad gyűlöletből és előiteletből fórumozni és minden olyan újdonságot, ami nem vág bele az elképzelésünkbe, kapásból lemondani és kigúnyolni...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 16:06

@Fabri (36220):
ha te nem hiszel benne, attól még ez a szelíd gyógymód
szelíd.
OK, nem harap, nem gyilkol...
gyógymód?
ugyan miert lenne gyogymod? Nem gyogyit. Atveres. Meg a homeopatia elveit is megcsufolja!

Ugye a viragszirmok higitas nelkul nem okozzak az osszes betegseget? Akkor mi van? Homeopatia elve nem a higitas-utogetes, hanem a hasonlot-hasonloval...


Ez az alternativ medicina alternativaja?
Nem szabad gyűlöletből és előiteletből fórumozni és minden olyan újdonságot, ami nem vág bele az elképzelésünkbe, kapásból lemondani és kigúnyolni...
Nem szabadna minden butasagot bizonyitas nelkul elhinni, meg akkor sem, ha belevag az elkepzeleseidbe.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.19. 16:32

@vaskalapos (36222):

 **MODERÁLVA** Ahelyett, hogy csapkodod itt fölöslegesen az ajtót, inkább nyugodj le és nézd meg az alábbi filmet, amelyet már egyszer feltettem a fórumra, de offoltam és így "kimoderálták" (talán nem is jogosan, mert a jövőnkről szóló topikba raktam).

http://www.ujkorklub.hu/load/filmek/ezo ... 5-1-0-2534

Világhírű kutatók és tudósok önkritikusan "jöttek rá valamire". Éspedig arra, hogy egy Intelligens Tervezettség van a DNS-ben, amit ember eleddig nem észlelt, ill. nem ért fel ésszel. Ez ad magyarázatot a MOKSA ELIXÍR információira, amely kódok formájában nyitogatja a sejtekben lévő ősprincipiumú archetipikus kapukat a szervezet önszabályozásának a helyreállításához.[/moder]
0 x

vlgmrt.sszskvs
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2011.12.02. 13:35

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vlgmrt.sszskvs » 2011.12.19. 16:40

@vaskalapos (36078):
Butasag.
Így van. Minden, amiről úgy gondolod (és gyakran indoklás nélkül odalököd), vagy butaság, vagy tévhit, vagy aljas hazugság, esetleg átverés. Csakhogy sokszor nincs igazad, ahogy most sem. (A parlagfű – Ambrosia artemisifolia – nevű haszonnövényről van éppen szó.)
Meg fogsz lepodni: a repacukor es a nadcukor is teljesen termesztes, semmi vegyi eljaras nem kell az eloallitasukhoz. A repaban a csikornadban ott van, pont abban a formaban, epp csak vizben oldva.
Ezel szemben a Valiek altal akanlott "nyirfacukor" valoban ket lepesese kemiai atalakitassal keszul, vegyi uton.
Hoppa?
Gondolom, természetest akartál írni. Csakhogy megint nincs igazad. Ami természetes, az a cukorrépa és a cukornád (maguk a növények), a répacukor és a nádcukor mesterségesen, bonyolult vegyi eljárással előállított finomított cukor. Lásd a cukor definícióját egy korábbi hozzászólásomban. A xilitet én sem tartom jó alternatívának, nem is hoztam fel soha, Te példálózol vele.
Nem mereg. Etek. Taplalek.
De nehezen megy a fejedbe. A szervezet felhasznalja, sajat anayagaiva alakitja. Nem akadalyozza a szervezet mukodeset, epp ellenkezoleg, segiti azt energiaval latja el.
Nem táplálék, főleg nem étek, sokkal inkább méreg.
De nehezen megy a fejedbe.
„A finomított cukor méreg a szervezet számára, mert megfosztották életerejétől, fehérjéitől, enzimjeitől, vitaminjaitól, ásványaitól, ami eredetileg a cukornádban vagy a cukorrépában megtalálható. Ami maradt: csupaszra finomított szénhidrát, azaz üres kalória. Talán még ennél is rosszabb. A cukor fogyasztása rosszabb, mintha semmit sem ennénk, mert megemésztéséhez, méregtelenítéséhez és kiválasztásához a szervezettől értékes vitaminokat és ásványi anyagokat von el. A szervezet számára roppant fontos, hogy megőrizze az egyensúlyt, ezért többféle módon is képes védekezni a nagy mennyiségű cukor bevitele által kiváltott sokk ellen. Olyan ásványi anyagok aktivizálódnak és működnek közre a vegyi folyamatokban, mint a sóban lévő nátrium, a zöldségekben lévő magnézium és kálium, és a csontokban lévő kalcium. Semlegesítő savak termelődnek, hogy a vér felborult sav-bázis egyensúlyát visszaállítsák az eredeti értékre.”

„A napi rendszerességgel fogyasztott cukor a vér állandó savas eltolódását eredményezi. Ennek ellensúlyozására a szervezet tartalékaiból egyre több ásványi anyagot mobilizál. A sav-bázis egyensúly megóvása érdekében annyi kalcium kerül ki a csontokból és a fogakból, hogy az belső szerkezetük gyengüléséhez vezet.
A túlzott cukorfogyasztás előbb vagy utóbb minden szervre kihat. Eredetileg a máj tárolja a cukrot glükóz (glikogén) formájában. Mivel azonban a máj kapacitása véges, a — szükséges természetes cukormennyiségen felül eső — finomított cukor bevitele egy idő után úgy felfújja a májat, mint egy léggömböt. Amikor a máj eléri befogadóképességének felső határát, a felesleges glikogén zsírsavak formájában visszaáramlik a vérbe, a vér pedig elszállítja a kevésbé aktív területekre: a hasba, a tomporba, a mellekbe és a combokba.
Amikor ezek a viszonylag ártalmatlan területek teljesen feltöltődnek, a zsírsavak olyan aktív szervekben raktározódnak tovább, mint a szív és a vese. Ezek működése lassulni kezd, szöveteik elfajulnak. Csökkent működőképességük kihat az egész szervezetre, és felborul a vérnyomás. A finomított cukorban nincsenek természetes ásványi anyagok (amelyek viszont megvannak a cukorrépában vagy a cukornádban). Paraszimpatikus idegrendszerünk is érintetté válik, és az általa irányított szervek — például a kisagy — működése részben vagy teljesen leáll. (A normális agyfunkcióról hajlamosak vagyunk azt gondolni, hogy független a biológiai hatásoktól, ellentétben például az emésztéssel.) Elárasztódik a keringési és nyirokrendszer, és elkezd megváltozni a vörösvértestek minősége. Elszaporodnak a fehérvérsejtek, és lelassul a szövettermelődés.
Csökken szervezetünk toleranciája és immunitása, ezért nem tudunk megfelelően válaszolni az olyan szélsőséges hatásokra, mint a hideg, a meleg, a szúnyogok, vagy a mikrobák. A cukorfelesleg nagyon rossz hatással van az agyműködésre. Az agy normális működésének kulcsa a glutaminsav, amely életfontosságú anyag számos zöldségben megtalálható. A B-vitaminok döntő szerepet játszanak a glutaminsav lebontásában olyan vegyületekre, amelyek „folyamat-elindító" vagy „folyamatszabályzó" működésre serkentik az agyat. B-vitaminokat termelnek a bélflórában velünk szimbiózisban élő baktériumok is. A naponta fogyasztott finomított cukor következményeként ezek a baktériumok elsorvadnak és elpusztulnak, és B-vitamin-fedezetünk erősen megcsappan. A túl sok cukortól elálmosodunk, számoló- és emlékezőképességünk romlik.”

@pounderstibbons (36078):
Most már nem is linkelsz? Mi ez a hanyagság?
Évekkel ezelőtt láttam, most nem volt kedvem megkeresni.

@Zsolesz14 (36078):
Amit itt írtam kísérletet elvégezted már? viewtopic.php?p=36025#p36025
Ha igen, hogyan magyarázod a tapasztaltakat?
Nem végeztem el, de ami késik, az múlik. :)
- gondolom, sokan a "tudomány"-t is egy nagy összeesküvésnek tartják, így ami a "hivatalos" álláspont, az automatikusan hamis
Így van. Miért hallgatják el pl. a kínai vagy a boszniai piramisokat?
http://www.youtube.com/watch?v=P73x-gRZkaU
http://www.youtube.com/watch?v=WfhoHcD1bcA
http://egymagyar.blogspot.com/2010/03/v ... lagot.html
Vagy Tesla találmányait miért titkolták?
http://www.astronet.hu/vallas-es-tudoma ... ?fejezet=1
Ha ezt nem teszik meg, most ingyen utazhatnánk bolygószerte, és még mennyi mindenről nem tudunk…

Nyilván nem lehet minden hivatalos álláspontra ráfogni, hogy hamis vagy hazugság, ahogy néhány összeesküvés-elméletre se lehet azt mondani, hogy ez biztosan igaz. Én nem is összeesküvés-elmélet-hívő vagyok, sokkal inkább igazságkereső.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 16:50

@vlgmrt.sszskvs (36229):
Meg fogsz lepodni: a repacukor es a nadcukor is teljesen termesztes, semmi vegyi eljaras nem kell az eloallitasukhoz. A repaban a csikornadban ott van, pont abban a formaban, epp csak vizben oldva.
Ezel szemben a Valiek altal akanlott "nyirfacukor" valoban ket lepesese kemiai atalakitassal keszul, vegyi uton.
Hoppa?

Gondolom, természetest akartál írni. Csakhogy megint nincs igazad. Ami természetes, az a cukorrépa és a cukornád (maguk a növények), a répacukor és a nádcukor mesterségesen, bonyolult vegyi eljárással előállított finomított cukor. Lásd a cukor definícióját egy korábbi hozzászólásomban. A xilitet én sem tartom jó alternatívának, nem is hoztam fel soha, Te példálózol vele.
Nem vegyi eljaras, hanem fuizikai tisztitas.
Ennyi erevel a kezmosas is mesterseges bonyolult vegyi eljaras, meg a tea keszitese is.

Nem tudod, mi a kulonbseg a kemiai, vegyi eljaras es a fizikai tisztitas kozott? Magyarazzam?

Ilyen alapon minden etelunk "mesterségesen, bonyolult vegyi eljárással előállított" dolog.
Meghamozod a krumplit, kifejted a babot, megnyudod az allatot, felszeleteled, megorlod a gabonat... meg sok gyumolcsnek sem eszed meg a magjat vagy a hejat (dinnye).... a diot feltorod... mestersege!!!! Borzalom!
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.19. 16:55

@Fabri (36225):

A "MOKSA ELIXÍR" megint valakiknek a pénztárcáját gazdagítja... ;)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 16:56

@vlgmrt.sszskvs (36229):
Butasag.

Így van. Minden, amiről úgy gondolod (és gyakran indoklás nélkül odalököd), vagy butaság, vagy tévhit, vagy aljas hazugság, esetleg átverés. Csakhogy sokszor nincs igazad, ahogy most sem. (A parlagfű – Ambrosia artemisifolia – nevű haszonnövényről van éppen szó.)
Haszonnövény... aha... en nevettess. Meg allati taplaleknak is silany.
Nem veletlen, hogy a vilagon sehol nem termesztik.
Haszontalan, gyom az ember szempontjabol.
Karos, mert erosen allargizal.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 17:01

@vlgmrt.sszskvs (36229):
Nem mereg. Etek. Taplalek.
De nehezen megy a fejedbe. A szervezet felhasznalja, sajat anayagaiva alakitja. Nem akadalyozza a szervezet mukodeset, epp ellenkezoleg, segiti azt energiaval latja el.

Nem táplálék, főleg nem étek, sokkal inkább méreg.
De nehezen megy a fejedbe.
„A finomított cukor méreg a szervezet számára, mert megfosztották életerejétől, fehérjéitől, enzimjeitől, vitaminjaitól, ásványaitól, ami eredetileg a cukornádban vagy a cukorrépában megtalálható. Ami maradt: csupaszra finomított szénhidrát, azaz üres kalória. Talán még ennél is rosszabb. A cukor fogyasztása rosszabb, mintha semmit sem ennénk, mert megemésztéséhez, méregtelenítéséhez és kiválasztásához a szervezettől értékes vitaminokat és ásványi anyagokat von el.
Nem mereg.
Probalj vele valaki/valamit megmergezni. Nem megy.

Nincs "eletero" ez egy 18. szazadbeli elkepzeles volt.
Igaz, csak szenhidrat.
Onmagaban nem elegseges taplalek.
De taplalak, a szervezet belole energiat allit elo az eletfolyamataihoz. Nem kell semmit emregteleniteni, szendioxidda es vizze eg el, a szendioxidot kileheled, a vizet kipiseled, kiizzadod ha sok van belole, de a cukor egesebol olyan keves viz keletkezik, hogy nem is eleg, inni kell melle meg vizet.
nem von el vitaminokat.
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.19. 17:10

@vaskalapos (36231):
A cukor fogyasztását ajánlom mindenkinek maximálisan csökkenteni!
Saját tapasztalat... ;)
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.19. 17:15

@vlgmrt.sszskvs (36229):

Parlagfűvel kapcsolatban pozitív tapasztalataim vannak... ;)
0 x

dorka123451
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011.11.29. 03:05

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: dorka123451 » 2011.12.19. 17:23

@vaskalapos (36233):

"Haszontalan, gyom az ember szempontjabol.
Karos, mert erosen allargizal."

Azért mert a médiában ezt mondják???
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 18:36

@vlgmrt.sszskvs (36229):
A napi rendszerességgel fogyasztott cukor a vér állandó savas eltolódását eredményezi.
Nem, ez tevhit.

Probalj utanakeresni, hogy ki merte ezt meg, hogyan merte meg, honna gondoljak ezt?

A cukor fogyasztasa soran ez a ket kemiai reakcio jatszodik le:

1.
C12H22O11 +H2O -> 2C6H12O6
2.
C6H12O6 + 6O2 -> 6CO2 + 6H2O

Hol latsz te itt savat?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 18:42

@dorka123451 (36235):
A cukor fogyasztását ajánlom mindenkinek maximálisan csökkenteni!
Saját tapasztalat... ;)
Konkretabban?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 18:44

@dorka123451 (36237):
"Haszontalan, gyom az ember szempontjabol.
Karos, mert erosen allargizal."

Azért mert a médiában ezt mondják???
Nem. ez tenykerdes.
Te hol elsz, nem talalkoztal meg olyan emberrel, aki elkezd tusszogni, konnyezni, kivorosodni, orrfolyni stb ha parlakfu kozelebe kerul?
Kiserletes teny, hogya parlagfu viragpora valtja ki naluk ezt a reakciot.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.19. 18:45

@dorka123451 (36236):
Parlagfűvel kapcsolatban pozitív tapasztalataim vannak... ;)
Nekem meg semleges.

Mit ertesz pozitiv tapasztalat alatt, leirnad?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.19. 18:51

@dorka123451 (36237): Ha már itt tartunk, a növényeinknek sem jó. Kb. 80 éve került be, de manapság szántók/kaszálók felhagyásával inváziósan tud terjedni, szépen kiszorítva az őshonos növényzetet. (De látom már a wikit is sikerült -hosszú távon-teleszemetelni W-V.L. marhaságaival.) :o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tuttisuu 2011.12.19. 19:15-kor.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.19. 19:03

OFF
@vlgmrt.sszskvs (36229): A "Nap piramisokról" már volt írás a blogon. Az a baj, hogy nem piramis, hanem egy természetes hegy, amit egy jó üzleti érzékkel, és nagyfokú gazemberséggel (pl.: visszaélt egyiptomi régészek nevével) ellátott illető piramisnak nevezett el. Azóta az addig ismeretlen településen megugrott az idegenforgalom, és a szuvenírkereskedelem...
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.19. 19:18

Szóval ha egy-két embernél működik a parlagfűevés,másnál is fog?
Én viszont számos olyan embert ismerek,akik iszonyúan szenvednek az allergiától.
Pedig fizikai kapcsolatba nem is kerülnek vele.


A cukorról szólva:
A cukor a fotoszintézis egyik terméke,talán az egyik legtermészetesebb energiaforrásunk,amit semmivel nem lehet helyettesíteni.
De mint mindenre erre is érvényes: Kis mértékben egészség,nagy mértékben méreg.
Mindenben meg kell találni a középutat.
0 x

Válasz küldése