AntalVali.com

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.28. 10:43

@Fabri (42593):
Mivel a kórház az „én“ – az orvos, a férfi – felségterületem
Azért van nem kevés nőorvos is :)
Ha én, mint orvos elmegyek az ön otthonába, ön van hatalmon, jogában áll kidobni engem.
Tényleg, de feltételezem, hogy mire odáig jutnak, van olyan jóviszony köztük, hogy ilyenre csak nem kerül sor és az orvosoknak sem ezért van herojuk ma Mo-n az otthonszüléstől. Sokkal inkább a remek szabályozás és a kényes felelősségvállalás téma miatt. Olvastam egy elég hosszú tanulmányt svájcban működő nőgyógyásztól, aki kórházban, szülőotthonban és otthon is vezet le szüléseket. Ott minden megoldható és kivitelezhető, nincs szakmai féltékenykedés, ujjal mutogatás egymásra, ettől Mo. messze áll, a zseniális új tv. segít ezen a legkevesebbet.
Mi orvosok uralni akarjuk a vajúdást és a szülést; a hátára fektetjük a nőt, ami a tehetetlenség és a megadás testhelyzete.
Ez erős nekem, bár én is inkább alá-fölérendeltségi viszonyként éltem meg az egész szülés dolgot, semmint partnerinek. De szerintem szimplán a legkényelmesebb megoldás a személyzetnek, a szülő nőnek tényleg nem. Egyébként gyerekkori barátnőm 2 gyerekét otthon szülte, de végül ő is háton fekvő helyzetbe került, a különbség nem ez :)
A szabadságról, szabad döntésről, a szeretetről, az emberiességról, a humanizmusról, a lelki békéről, tehát a szív és az ész szimbiózisáról!
Nem kell ennyire túldimenzionálni. A lényeg, hogy a szülést nem kellene betegségként kezelni.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.02.28. 10:49

@Fabri (42599):

A kérdésem ez volt:
Milyen információd vannak, amelyek alátámasztják az általad hivatkozott körlevélben foglaltakat?

Erre képes voltál ezt a "válaszolni":
Te se térj el a tárgytól, mert egyértelmű, hogy te is egy érzéketlen, lelketlen fatuskó vagy, hiszen a vak is látja, hogy Geréb Ágnes egy precedens értékű, koncepciós per áldozata lett!
Nézdd meg, hogy mennyi Édesanya szereti Őt és pártfogolja te okostojás.
Nő vagy, hogy így beszélsz?
Te már szültél?

Többet nem kérek belőled!
Ha nem válaszolsz az eredetileg feltett fenti kérdésemre, hamarosan további kérdések várhatóak, amelyekre eddig elfelejtettél valahogyan válaszolni. Ha nem megy a válaszadás, akkor pedig irány a gumiszoba.

Elfogadom azt a választ is, hogy "Nem tudom, nem értek hozzá".

Mi sem kérünk olyan személyekből, akiknek a szája nagy, orvosi tanácsokat osztogatnak, miközben kamu körleveleknek ülnek fel, és nem képesek válaszolni kérdésekre olyan témakörökben, amelyekben állítólag "jólinformáltak".
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.28. 11:11

@pounderstibbons (42598):
Nem feltétlenül G. Á. felmentése miatt írom, amit írok. Voltak érdekes húzásai, mint ikerszülés bevállalása, bár ott az anyát se értem. (Hasonló melléfogásokat amúgy ki lehet védeni értelmes szűréssel) Az otthonszülés kérdésének kezelése, szabályozása, ami idegesít, mintha oltári bűn és üldözendő lenne. Elég nyilvánvaló, hogy igény van az otthon vagy szülőotthonban történő szülés levezetésre, de ezt rohadtul nem akarják elfogadni felsőbb körökben, ezzel saját magukkal tolnak ki, mert dugiban úgyis tovább folynak a dolgok.
G. Á.-t nem menti fel a többi orvos hibája, de, ha már példát statulálnak, akkor terjesszék ki a teljes statisztikai sokaságra. Jogállam vagyunk egyelőre még.
A baleset, kórházban is baleset. Legalábbis az összes oxigénhiányban sérült gyerek, felnőtt, akivel eddig találkoztam (nem olyan kevés), mind kórházban született, hol is születhettek volna máshol.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.02.28. 11:29



Offolás észlelve!

Kérem, hogy amennyiben otthonszülésről, Geréb Ágnesről, stb. akartok beszélgetni, akkor nyissatok ennek külön topikot.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.02.28. 11:54

@sammy (42604):

Te óvatos tárgyilagossággal fogalmazol, amiért természetesen részemről egy nagy köszönet jár neked.

Nekem már sajnos az életem során "sikerült" rengeteg negatív tapasztalatot összegyűjtenem az orvosok viselkedése és pszeudogyógyítása kapcsán.
A legmagalázóbb mindig az volt, amikor a kórházban feküdtem, és összegyűlt az ágyam köré a vizit alkalmával vagy 10-15 fehérköpenyes személy (akkor még nem tudtam, hogy létezik "fehérköpeny-szindróma") és próbálták elemezni az állapotomat.
Soha nem kérdezték meg, hogy hogyan élem én ezt meg vagy esetleg mi bánt.
Lelkileg mindig lent voltam a kórházi tartózkodásom alatt és alig vártam, hogy haza mehessek.

Mondanom sem kell, hogy nem tudtak kigyógyítani és elég sokáig szedtem a Prednison-t a krónikus bélgyulladásomra.
De ez már hála Istennek a múlté, mert átpártoltam a természetes dolgokhoz és megváltoztattam a gondolatvilágomat: a különböző csírák, gyömbér, kurkuma, természetes c-vitamin (a homoktövisben van a legtöbb), mikroalga és aloe vera, de legfőképp a lelki megnyugvásom gyönyörűen helyre rakott és kigyógyultam.

Itt meg nekem újra papolnak valakik arról, hogy milyen fantasztikus tudásuk van az allopátiás gyógyítással foglalkozó orvosoknak, s közben a "halálos", "gyógyíthatatlan" vagy "krónikus" szavakkal történő manipulációval egyszerűen félelemben tartják az egész társadalmat és a rákban sorra halnak meg a páciensek. Ami nem csoda, ha szisztematikusan mérgezik őket!

Ez így számomra már egyáltalán nem elfogadható és nem is szándékozok többet itt tölteni az időmet.
Mégegyszer köszönöm a hozzáállásodat és tartalmas tavaszváró napokat kívánok!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.02.28. 12:33

@sammy (42604):

Otthonszülésről és Geréb Ágnesről a vita a továbbiakban erre folytatható:

viewtopic.php?p=42618#p42618
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.28. 13:06

OFF
Fabri:
/OFF Elnézést!
OFF
Tudod mit?
Menjen mindenki békében a maga kitaposott útján.

/OFF Elnézést!
OFF

Nem, nem! Aki nem tartja be a törvényeket, vétkezik, az ne menjen.
Amit Fabri állít, az törvénytelen. Reméljük, hogy nem igaz, és csak meg akar vezetni, hogy valaki(k) előtt nagyobb és elismertebb legyen.
Állításainak alátámasztására egy gyógyult betegnek sem küldte el a leleteit, így továbbra is csak mendemonda. Messziről jött ember azt mond, amit akar.
Nem vállalja fel tetteinek a következményét.
FELELŐTLENÜL IROGATNI NAGYON VESZÉLYES!
Mindenkit óva intenék ettől a palitól.

/OFF Elnézést!
Mit tud AV-témájához hozzátenni? Semmit.

A megvezetettek egyike ezt írja:
"Bár ha ezt választom, akkor a májöblítő turmix elkészítése nem 1 perc lesz reggelenként."

De állati jól hangzik!
És a legjobb, hogy nagy valószínűséggel ő maga sem tudja, hogy mit jelent, és mi az amit csinál...
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.28. 13:32

Kérdés: "Nagyobbik fiamnak felment a hője 38,9-re... fürdettem, lejebb ment 38 köré, de mennünk kell a doki nénihez és nem tudom hogy merjek e lázcsillapítás nélkül elindulni? ... ... Kipróbáltam az ecetes zoknit is, de nem hatott.... esetleg le tudnátok írni, hogy ezt hogyan, meddig, hányszor kellene alkalmazni? Míg lejjebb nem megy a láz???"

A jóindulatú "szakértő válasza":"...de mióta hallottam Vali előadását, hogy a láz nagyon jó, mivel így védekezik a szervezet, így küzdi le a kórokozókat, azóta eszembe sem jut... ....de múlt hét csütörtökön 40 fokos lázzal reszketett az ágyban. Olyam isteni szerencsében volt részem :), hogy pont akkor hívott egy kedves ismerősöm, mikor elkezdett felszökni a láza, hogy próbáljuk ki, hogy a nagyujj tenyér felöli párnácskáit dörzsöljük össze 3-4 percig, ez segít levinni a lázat. Hihetetlen gyorsan hatott a dolog, még kiegészítettem azzal, hogy Belladonna C9-et adtam neki 2-3 óránként, így pár óra alatt normalizálódott a testhőmérséklete, próbáljátok ki Ti is!" Ebben a részben

És itt egy régebbi érdekes cikk a belladonnáról: Kivonják a mérgező homeopátiás gyógyszert "... akik fogzási panaszaik enyhítésére ilyen tablettát kaptak, belladonna mérgezésre emlékeztető tűneteket mutattak.";"A szakemberek érthetetlennek tartják az eseményt, mert a homeopátia egyik alapvető eleme, hogy a gyógyszert hígítási sorozat eredményeként úgy állítják elő, hogy a tényleges hatóanyagból legfeljebb egyetlen molekulát tartalmazzon." :shock:
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.28. 13:41

@sammy (42595):

"Bocsánat, de azért ne tegyünk úgy, mintha a kórházban szülés garancia lenne bármire,"

Ne tegyünk!
Ellenben minimalizáljuk a kockázatot azzal, hogy egy jól felszerelt és felkészült úgynevezett kórházban szülünk.
Az sem árt, ha egy igazi orvos is van a közelben.
Te úgy teszel, mintha egy jogosítvány nélkül balesetet okozó egyént azzal mentenél, hogy az úrvezetők is rengeteg balesetet okoznak.


"Egyébként nem értem miért ne rendelkezhetne a terhes nő maga arról hol és miként akarja megszülni,..."

Elmondom neked, hogy miért!
Azért, hogy egy hülye, alternatív, ezós anyuka a döntésével ne sodorja veszélybe egy újszülött világra jövetelét.
A baba ugyanis nem hallott az otthonszülés trendiségéről, csak meg szeretne születni, és sajnos nincs abban a helyzetben, hogy mérlegeljen.Tisztelt anyukával ellentétben, aki beszopta a fabrifélék hülyeségeit.


/Elnézést az offért. Most látom, hogy áttereltek minket./
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.02.28. 17:18

@Fabri (42514):
Ha már Kölcseyt szóba hoztad: nem tudod véletlenül, hogy mi miatt vesztette el a fél szeme világát? ...ja, és manapság ez miért nem fordul elő olyan gyakran?
0 x

Humanica
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.26. 17:16

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Humanica » 2012.02.28. 19:18

@sammy (42595):

Jó lenne ha nem térnénk el a tárgytól, (antalvalo.com téma és candida :D),
én is tudok egészséges ikercsecsemő halottakat a kórházban, az orvos hibájából.
Simán megölném cserébe. Mindig a szülést levezető orvos a felelős, nem a műszer fertőtlenítő, stb.....
és SENKI ne játszon ISTENT.
Egyébként pedig kedves EZO-s, a magasabbrendű intelligencia helyett olvasgass bibliát, és nézd át hogy Jézus, akinek a születésétől az időt számítjuk, hogy űzte ki az emberekből a "magasabbrendű intelligenciát", a menstruációs problémákat, meg az epilepsziát és folytathatnám a sort. Most pedig kijelentem : ha most fenti mondatért engem szidsz akkor a bibliát szidod mert
ezek ott vannak leírva. Meg az is hogy az Isten nem csípi az ő szerepében tetszelgő mágusokat, szemfényvesztőket, öngyógyítókat és társaikat....
Tudom tudom kemény duma ez .... de amíg te a kék kapszulával hülyíted az agyad én már bevettem a pirosat....és egész más dolgokat látok mint Te....de nem akarom rád erőltetni a véleményem sőt senkire sem...mindenkinek saját felelőssége mit tesz és gondol.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.02.28. 20:03

@Humanica (42664):
Jó lenne ha nem térnénk el a tárgytól, (antalvalo.com téma és candida ),
én is tudok egészséges ikercsecsemő halottakat a kórházban, az orvos hibájából.
Simán megölném cserébe. Mindig a szülést levezető orvos a felelős, nem a műszer fertőtlenítő, stb.....
és SENKI ne játszon ISTENT.
ilyen feltetellel, ha elore szolsz, nem talalnal orvost, de senkit sem, aki segit rajtad

es ha megolned, akkor teljes joggal csuknanak bortonbe teged
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.28. 20:58

@Humanica (42521):
Hú de rég voltam már erre.. Minden esetre ahogy olvasgattam a fórumot, a téma mellett nem tudtam szó nélkül elmenni, mert én is érintett voltam benne.
Ezek az ezós gyógymódok többről szólnak, mint ami a felszínen vannak, a háttérrel van a baj. Lehetnek gyógyulások, tagadhatatlan. De hogy meddig tart, az más kérdés.. Adós marad, aki ilyenbe belemerül..
Szellemvilág létezik, nemcsak arról szól a világ, amit látunk. Lehet tagadni, lehet helyeselni, bárkinek lehet bármilyen véleménye, de az igazság NEM relatív. Az igazság igazság marad, és az igazság sose egy filozófia, vagy korszellem, hanem egy személy.
(Bár tudom, hogy ez nem a fórum témájához kapcsolódik, ezért be is fejezem)

Gál Péter könyve, a New Age Keresztény Szemmel nagyon egyértelműen, érthetően és alaposan bemutatja napjaink "csodagyógyítóit" és "gyógyításuk" hátterét.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.28. 21:08

@lorenz (42573):
Igazad van lorenz.

"Úgy követeld a jogaidat, ahogy a kötelességeidet teljesíted"

Ha ennyire ismerik az ilyen kuruzslók a jogaikat, akkor a kötelességeiket vajon miért nem??? :cry:
Mert AntalValiék is milyenek... Meg kell nézni, hogy mit írnak az oldaluk legalján:
"Az AntalVali.com oldalain található információk, szolgáltatások
nem helyettesíthetik szakember véleményét, ezért kérjük
minden esetben forduljon szakorvoshoz!
A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót,
vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"

Ezzel szemben jóformán állandóan a saját cuccaikat propagálják, ajánlják, nyomják, sulykolják az emberekre.. Csak el kell olvasni egy két szerencsétlen, tanácstalan felhasználó kétségbeesett hozzászólását..
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.28. 21:14

@Fabri (42581):
Ezt te honnan tudod ??
Ha rákos leszel, akkor csak depressziós vagy vagy mi?
Szerinted a bőrrákosok meg a tüdőrákosok is lelki betegek??? Akkor a tüdőrákban szenvedőknek azért fekete a tüdeje, mert szellemileg, lelkileg beteg?? Húúú hallod.. Te is AV-s fertőzött vagy... Vagy egy vagy közülük..
Ez majdnem akkora baromság volt amit mondtál, mint amikor az egyik nagyokos tanácsadónő azzal okoskodott, hogy biztos azért pattanásos az arcom, mert lelkileg nem vagyok rendben... és minden áron ezzel magyarázták a dolgot..
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.28. 21:30

@Humanica (42664):
fabri-t szerintem nem fogja érdekelni a Biblia. Vagy legalább is nem abban az értelemben, mint ahogy gondoljuk.. Hacsak azért nem, hogy egy két tippet kiszedjen belőle. Mert sajnos ilyenre is fel lehet használni..
Abban az időben élünk, amikor egyre több ilyen lesz mint fabri, és lesz még ennél durvább is.. Hamis jelek, csodák..
Ő is csak egy megtévesztett ember a sok közül, aki azt hiszi, hogy nála van az igazság. Pedig hatalmas sötétségben van :?
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.29. 06:12

@vsmAndroid (42674):

:) Nevetni fogsz,de nincs ezos gyógyulás.Max.úgy csinálnak.De most komolyan mondom.Szemfényvesztés a sok "new age" csoda,vagy megmagyarázott nemgyógyulás.Ahogy itt Fabri esete is erre jó példa.Anekdotákra ne adj! Azért ez ebből a szempontból jó hír egyébként...;)
(csak gondold át tényszerűen)
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.29. 06:18

@vsmAndroid (42679):

Hát...iszonyat gonoszság,amit művel.Remélem hamar megkapja,ami jár neki,mert vérlázító ahogy az eltorzult lelkiismerete nem ismer se Istent,sem embert...

Egyébként közben gondolkodtam a meghalt (talán)kecskeméti rákos nő kapcsán...Ott is úgy bukott le a gyógyítgatója,hogy egyszerűen kiderült.Ha itt ennek az SLE-s hölgynek,vagy bármelyik betegnek baja lesz és az orvos megkérdezi,hogy miért nem szedte a gyógszereket,ki fog derülni egyből.És mivel senki nem fogja bekajálni,hogy ő egy jótékonysági szervezet,még az apeh is jól seggbe fogja rugdosni,hogy hát...hun a számla...Már előre örülök! :D
Jó hamar kéne,hogy ez legyen,mert akkor nem tud több kárt csinálni!Bizony.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.29. 14:14

@TranszfettiAcid (42624):
Mindig érdekelt, hogy ezekben a családokban hogy éli meg a gyerek a rengeteg fertőző betegséget élete hajnalán, tüszős mandulagyulladást mondjuk mivel gyógyítanak?
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.02.29. 14:39

@sammy (42721):
Mindig érdekelt, hogy ezekben a családokban hogy éli meg a gyerek a rengeteg fertőző betegséget élete hajnalán, tüszős mandulagyulladást mondjuk mivel gyógyítanak?
Nem tudom, hogy élik meg. Szerencsére sok gyerek nem esik bakteriális fertőzésnek áldozatul (tüdő/mandula, stb.). AV honlapján biztos erre is van megoldás. Akit ismerek, ők aloe vera-val elég sok bajt "kezeltek" házilag, igaz a diagnózis miatt sem mentek orvoshoz; tehát, hogy volt-e bakteriális fertőzés, vagy nem, azt nem lehetett sose tudni. Az ilyen családokban általában ha kicsit köhög/tüsszög valaki, akkor kezelik valamilyen libapimpóval, majd, amikor meggyógyul, akkor "hű képzeld, szörnyű tüdőgyulladása volt, de az én kamillás szömörcelevesemtől, ecetes zoknimtól, stb-től meggyógyult!" Elismertségre vágynak.

Ami azért az idézett részben zavar, hogy ha van egy laikus bionom kozmetikus, és azt mondja, hogy: "igen, a láz az jó, kell, ne csillapítsuk, stb.," akkor azt beveszik minden gond nélkül. Azt se tudják miért baj a láz, mik lehetnek a mellékhatásai! (Lázgörcsről még nem hallottak?)
A gyerekorvos is azt mondja, hogy 38 fok alatt nem kell csillapítani. De felette? Akkor most mi van?
Felelőtlen egy banda...
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.02.29. 15:05

@TranszfettiAcid (42723):

Annyi igaz, hogy még a nurophenes prospektusra is felírták, biz. határig nem jelent problémát a láz. De a láz még csak egy dolog, nálunk már volt hörgő és tüszős mandulagyulladás kombó, na azt biztos, hogy gyógyszer nélkül nem akarnám újraélni, de még azzal se :)
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.29. 17:24

@Rétike (42706):
Én csak azt sajnálom, hogy meg kell halnia még néhány embernek az ilyen kuruzslók eszetlenségei és felelőtlenségei miatt.. Egyszerűen nem értem, hogy ép eszű ember hogy mondhat akkora marhaságokat, amiket mond, mint ez a fabri is..
Nem is tudom, hogy ha engem 2 és fél hónaposan valami természetgyógyász kezelt volna a csípőmmel, akkor ma már biztos nem élnék, vagy nyomorék, tolókocsis lennék..
Bezzeg a "gonosz és maradi" orvosok 3-szor is megműtöttek a 25 évem alatt. Hozzáteszem, hogy rengeteg gyógyszert, antibiotikumot, sőőőt még vért is kaptam, és minden rossz ellenére egy évben egyszer vagyok megfázva, akkor is télen :mrgreen: :mrgreen:

Én azt várom már, hogy mikor megy AntalVali a bíróságra. Meg a többi nagyokos "sleppje". Ja meg az összes kuruzsló és önjelölt orvos!

Ecetes zokni lázcsillapításra... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Még mindig kiakadok, ha ilyen század végi-eleji módszereket próbálgatnak 2012-ben iskolázott, felnőtt emberek... Egyszerűen nem tudok rá elfogadható magyarázatot találni. Ez csak az emberi ostobaság és hülyeség határtalansága..
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2012.02.29. 19:52

@vsmAndroid (42736):

Én nem vagyok ennyire jóhiszemű az ilyenekkel szemben.Azt gondolom,hogy alapvetően kapzsi emberek,akik a semmivel akarnak maguknak nem csak megélhetést,de befolyást is biztosítani mások élete felett,vagyis torzvalakik lenni.Nem az igazság érdekli őket,hanem az,hogy a saját vélekedésüket hogyan lehetne azzá tenni.Híres lenni és a többi.Nyílván,hogy a legnagyobb riválist,ami nekik az igazolt tudomány,igyekeznek retorikai és lelki ráhatással lejáratni.Mások kárára,életére is akár.Ezt...ha ezt valahogy meg lehetne értetni,valahogy fogást venni rajtuk,nem tudnának így elszemtelenedni.Mert milyen kárt okoz az,ha van egy X betegség,amit kezelve el lehet kerülni,vagy odázni a szövődményeinek megjelenését.Amely szövődmények kezelése igen költséges,de ő lebeszéli erről az illetőt.Vagyis valamilyen szinten,mivel a prevenciót rongálják,az állami eü büdzsét rongálják végső soron.Közönséges károkozók minden szinten.Mi a baj?A normál prevenciós törekvésekkel kapcsolatban sincsenek ebben az országban tisztában azok,akik döntenek az eü felett.Nem hogy még azzal,hogy mit jelent az ilyen gáncsvetők tevékenysége.Addig maradnak az egyedi esetek okozta balhék.Ha kiderülnek.
De nem elkanyarodva a fabri és vali félék személyétől:közönséges gonoszság,amit művelnek.Hányingert keltő gonoszság.Mert ha az igazság érdekelné őket,akkor nem itt vitáznának elvakultan,hanem a megismerést keresnék.De ehelyett semmi nem érdekli őket,csak az önigazolás.Szörnyű.
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.02.29. 20:24

@Rétike (42737):
Igazad van.
Végül is minden rossznak gyökere a pénz szerelme, sajnos az emberi élet sem szent már, "darab-darab"... :(

Valinak azért elég jól bejött.. Régebben ahogy rendszeresen rendeltem tőlük ezt azt, feltűnt, hogy a legutóbbi rendelésem óta már több százzal változott a rendelés számom. Pl: amikor még a legelején rendeltem, akkor az én számlasorszámom mondjuk a 354-es volt, következő hónapban már a 900-at ütötte. És ahogy telt az idő, ez a különbség egyre jobban megugrott. Nem tudom havi szinten hány ember rendel, és mekkora összegben, és miket, de hatalmas forgalmuk lehet, amiből szép kis összeg kerül a zsebükbe. Nem véletlen, hogy Valinéni minden egyéb melóját letette, és teljes erővel a termékekkel, az oldallal foglalkozik.
És a webshopban kapható termékek nagy része semmit nem ér. Szó szerint.

Valamivel biztos lehet rajtuk fogást találni... De ugye a cenzúra se könnyíti meg a helyzetet, mert ha valaki mélyebben bele akar menni egy témába, akkor nem rakják be a hozzászólást. Barátnőm egyszer úgy járt, (aki azóta már nem "valizik"), hogy megkérdezte, hogy az egyik közönséges portörlő rongynak mi az összetétele, miből mennyi % van benne, és nem rakták fel a kérdését, néhány nap elteltével sem. Pedig ez egy nagyon egyszerű kérdés volt.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.02.29. 20:27

Az uj nemzedekek nevelese erdekeben talan erdemes ezt alairni.
Csak azert, hogy ne uljenek fel mindenfele ezoterianak.

http://www.ipetitions.com/petition/nat/
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.02.29. 21:02

@Rétike (42706):

Nagyon, de nagyon félreértesz valamit, vagy a szocializálódásod alatt egyszerűen nem jutottál el még olyan forrásokhoz, amelyek egészen másról, jóval többről szólnak mint az orvosi gyógyítás.
Ezek a források a LÉLEK nyugalmához és a TUDATALATTI csodálatos hatalmához vezetnek, hogy ne a félelem és a passzivitás hatalmasodjon el az embereken, hanem a kreativitás és a tenniakarás.
Akár a trendi ellen menni a természettel összhangban és annak részeként bölcsen, bátran és felszabadultan, mert akkor az EGÉSZség biztosan megmarad vagy ha már elveszett, akkor vissza lehet fordítani!

Az alábbi vers Aranyosi Ervintől is megérdemli, hogy sok helyre eljusson, akár ebben a topic-ban is megmaradjon, ahol olyan embereket gúnyoltok ki, akiknek nem ismeritek sem a múltját sem pedig a jelenét, a komplementer tudását és tapasztalatát meg aztán végképp!
Az emberies, szeretettel teli, családcentrikus társadalmat hivatott pártfogolni Antal Vali is. Szerintem Ő nem haragszik rátok, legfeljebb nem egyezik a véleményetek.
Mint ahogyan nekem sem veletek.

Az az igazi szabad társadalom, ahol mindenki szabadon, a szíve szerint választhat magának megoldást a boldogság felé vezető úton. Mert "minden ember boldog akar lenni" - énekelhetjük a magyar örökzöldet.

Érints meg!

Érints meg, - kérlek, - ha kisbabád vagyok!
Ölelj gyakran magadhoz, nélküled "megfagyok"!
Ne csak pelenkázz, mosdass és etess!
Puszild meg arcom százszor, ez így természetes!
Ringass két karoddal, nyugtasd meg lelkemet,
öledbe bújva érzem, hogy az én szülőm szeret!
Érintésed ha érzem, nekem biztonságot ad,
Biztató érintésed mindig velem marad!

Érints meg, - kérlek, - ha gyermeked vagyok,
s nem értem a világot, s félelmeim nagyok.
Ne tarts magadtól távol, ha veled dacolok,
helyemet nem találom, sok az új dolog!
Keresd az utat hozzám, próbálj megérteni!
könnyű álmokat hozz rám, s akarj érinteni!
"Jó éjt" puszid oly puha, oly megnyugtató,
mesélő érintésed álomba ringató!

Kamasz fiaddá váltam? Érints meg akkor is!
Lelkem nem érzéketlen, csak más világba visz!
Ne hidd, hogy azért bántlak, mert épp komisz vagyok.
Ezer tüském is vágyja az ölelő karod!
Magam felnőttnek érzem, - s hangodra szomjazom,
az élet viharához így alkalmazkodom.
Ketté szakadt világban, még helyem nem lelem,
viseld el, ha bántlak s maradj mindig velem!

Érints meg! - kérlek, - ha barátod vagyok!
megnyugtat ölelésed, ha más felzaklatott!
Biztató szép szavakkal lelket is önts belém.
értelmet adj a létnek, és tarts tükröt elém.
Kétségeimet vesd el, tudasd: fontos vagyok!
Lehet hogy érintésed MINDEN, amit kapok.
Ha szomorú a lelkem, vidámítsd végre fel,
légy velem a bajban, s nem hagylak el én sem!

Kedvesem, - életem párja - most hozzád fordulok,
érintésed, szerelmed, a legszentebb dolog.
Ám tévedés azt hinned, a szenvedély elég.
Ezer félelmem kerget a karjaidba még.
Megnyugtat ölelésed, vigaszt nyújtasz nekem,
lágyan szoríts magadhoz és szebbítsd életem!
Ilyenkor érzem, - szívünk együtt dobog -
Olyannak szeretsz, amilyen ÉN vagyok.

Felnőtt gyereked lettem, most már az leszek,
s van saját családom, kiket ölelhetek.
Anyám, s apám karjára mégis számíthatok.
Érints meg most is, kérlek, mikor gyenge vagyok.
Szülői ölelésed, ma is sokat jelent,
így segíts értékelni, múltat jövőt, jelent.
Most én is másképp látlak, jobban becsüllek már.
Ami fájt elfelejtem - az élet jó tanár.

Érints meg még! - kérlek - idős szülőd vagyok.
Erős karodra vágyom, mielőtt meghalok!
Érints meg, ahogy egykor érintettelek,
amikor apró voltál, kicsi, védtelen gyerek.
Ülj le mellém, fogd meg két kezem és adj erőt,
simítsd az öreg arcomon a sok ráncot, vad redőt!
Melegítsd át a szívem, megfáradt tagjaim,
Te rólad szólt életem, s legszentebb álmaim.

(Aranyosi Ervin)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fabri 2012.03.01. 08:22-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.02.29. 21:19

@Fabri (42743):

Antal Vali egy kuruzsló.
Ezen a fórumon már többször is bebizonyították, hogy fogalma sincs a biológiáról, az emberi test működéséről és kémiájáról.
Hozzád hasonlóan teljesen téves elképzelései vannak a hatóanyagokról és általában a gyógyításról.
Ezen mit sem segít, hogy te egy ódát írtál a tiszteletére.
Vali tanácsait követni ostobaság és felelőtlenség.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.02.29. 22:54

@Fabri (42743):


Szerzői jog megsértése észlelve!

A bemásolt vers szerzője Aranyosi Ervin, lásd itt: http://www.poet.hu/vers/65331
Fórumszabályzat 12. pont: "Az interneten fellelhető írások, szövegek, képek zömére a Szerzői Jogi Törvény megfelelő szabályozásai vonatkoznak. Kérjük, ezt vedd figyelembe, amikor más oldalakról idézel, illetve illesztesz be képeket a fórumba!"
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.03.01. 07:32

@Szilágyi András (42752):

Köszönöm a figyelmeztetést és a kiigazítást András!
De ismerd el, hogy a vers nagyon szép, és érzelmileg feltölt minden jóérzésű és jószándékú embert, miközben maga a szerző ajánlja terjeszteni.
Ha benne vagytok, ne legyen kivétel ez a fórum sem.
Köszönöm!
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.03.01. 08:02

Előre is bocsánatot kérek, hogy ide írom az alábbi sorokat.

De itt is felmerült az ezósok felelőssége, miszerint félre vezetik az embereket, holott teljesen a fordítottja igaz.
Látom, hogy itt nagyon ellene van a szkeptikusok többsége az ezotériának (vagy létezik ezós szkeptikus is?) .
Nos, az ezotéria azt jelenti: Ismerd meg Önmagad. Ez egy lelki és szellemi fejlődés a jobbulás irányába, azaz a szív és ész nemesülésének, és azok teljes szimbiózisa felé.
Ellentétben az exotériával, amely a világ megismeréséből áll.

Az ezotériának rengeteg ágazata van
Ezekben a tanokban nem könnyű tájékozódni és megérteni az összefüggéseket. De ha belemélyül valaki, akkor teljesen megfogja, mert hihetetlenül emberies és bölcs gondolatokat tehet az ember magáévá a lelki fejllődése során.
Az ezotéria minden vallás fölött van és nagyon logikus a felépítése, mert összekapcsolja a földi világot a szellemvilággal, vagyis a Földet a többi bolygóval, az egész Világegyetemmel, de még a Teremtővel, ősrobbanással és az evolúcióval is (ez hihetetlenül hangzik, de így van).

Nagyon hiteles közvetítői vannak az ezotériának Magyarországon is.
Az elmúlt évek nagyjaiból csak 2 nevet említek: Hamvas Bélát és Szepes Máriát. De ma is élnek közöttünk olyan ezoterikus nagyságok, mint Müller Péter vagy Szabó Judit.
A külföldiek közül Peter Orban osztrák és Rüdiger Dahlke német szerzők a legfelkapottabbak.

Nem ördögtől való az ezotéria, hanem nagyon is felnyitja a szemeket és kinyitja a szíveket. Van itt egy pár értelmes ember, akinek melegen ajánlanám a szemléletváltást, mert egészen más dimenziókban kezd az ember gondolkodni a világról, önmagáról és az élet értelméről.

Mégegyszer bocsánat, hogy ide írtam ezt a bejegyzést.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.03.01. 08:07

@Fabri (42757):

András kommentjében található linken le van írva, milyen módon lehet idézni a verset szerzői jog sérelme nélkül. Javaslom szerkeszd bele a kommentedbe. És máskor az legyen a minimum, hogy a szerző nevét nem titkolod el.

A jelen témába azonban nehezen fér bele bármiféle vers. Esetleg ha Antalvali írja...

Az ezotériára vonatkozó fejtegetéseid szintén nem ide valók.

Ha valami ilyesmiről akarsz beszélgetni, javaslom nyiss egy új témát az ezotéria részlegben:
viewforum.php?f=19

És továbbra is várom a Johns Hopkinsos körlevéllel kapcsolatos fejtegetéseidet annak igazságtartalmáról.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.03.01. 08:08

@Fabri (42759):

Mindjárt kapod az újabb figyelmeztetést a moderátoroktól.
Ez nem az ezotéria topic.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.03.01. 08:26

@pounderstibbons (42760):

Köszönöm a jószándékodat, de legyen most az egyszer a folyamatos gondolatmenet cserélésének az érdekében ez még kivétel(ezés) velem szemben!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.03.01. 08:54

@Fabri (42762):

A folyamatos gondolatcsere akkor lehetne indokolt, ha a felsorolt ezós szerzők hitelességét állító (de nem bizonyító) kommentednek lenne bármiféle előzménye itt. De nincs.

Ezt magad is jól tudod, hiszen ezzel kezded:
Előre is bocsánatot kérek, hogy ide írom az alábbi sorokat.
Ha a felsorolt ezotérikus szerzők hitelességét kívánod alátámasztani általában, nyiss új témát.

Müller Péter és Szepesi Mária és mások állítólagos hitelessége, lévén egyikük sem egészségügyi szakember viszont sehogyan se tartozik ide, te sem rájuk hivatkoztál, hanem a Johns Hopkins kórház-nak tulajdonított körlevélre.

Ha a saját, egészségüggyel kapcsolatos informáltságodat kívánod védeni, akkor meg kezdhetnéd pl. a körleveled elemzésével (ez is csak részben az Antalvali topik témája, de ott már tényleg a folyamatos gondolatcsere miatt és a "Gyógyászat, egészség" témakör okán maradhat).

Szóval költözzön az ezós hitelességes téma, ha folytatni akarod.

Sőt, költözik is:
viewtopic.php?p=42764#p42764
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.03.01. 09:07

Én sem haragszom AV-ra, egyszerűen nem értem, hogy lehet jó lelkiismerettel így félrevezetni az embereket. Azaz sajnos tudom. A tanulatlanság és az erőszakos jószándék (tételezzük fel, hogy ez a helyzet) hatalmas károkat tud okozni. (AV-nál a haszonszerzés mammonja azért elég jól elnyomja a lelkiismeretet...)
A példa kedvéért, ha valaki tanulatlanul, de AV-hoz hasonló oldalalkról informálódva tudatlanul azt mondja a kullancstól épp borelliózist kapott embernek, hogy erre az a legjobb, ha langyos telefonkagylót hord a farzsebében, és ne is foglalkozzon vele, akkor megfosztja egy egyszerű terápiás kezeléstől, ami megakadályozná, hogy később visszafordíthatatlan pl. izületi problémái legyenek. Így a kullancsot kiveszik jó kis vazelinnel körbekenve, majd pár nap után az a piros körkörös folt is elmúlik. Fél év múlva meg jönnek a bizarr tünetek, amire majd az AV-n szocializálódott fószer azt mondja, hogy igen, ez a csillebérci jód miatt van.

Mindenesetre jó lenne már végre a csodálatos gyógyítottakról valami konkrétumot is látni: leletek, UH, röntgen, stb. - tanácsadás és szemléletváltás előtt, majd utána. Addig ez csak mese.
Nagyon veszélyes!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.03.01. 13:50

@Fabri (42743):
... a természettel összhangban és annak részeként bölcsen, bátran és felszabadultan, mert akkor az EGÉSZség biztosan megmarad vagy ha már elveszett, akkor vissza lehet fordítani!
Honnan tudod, hogy összhangban vagy a természettel, ha semmit sem tudsz róla? A mellékelt ábra szerint te nem megismerni akarod a természetet, hanem csak olyannak, mint amit te ráhúzol.
Az emberies, szeretettel teli, családcentrikus társadalmat hivatott pártfogolni Antal Vali is.
A szeretetteljesség jegyében gyűlölködik, és gyaláz mindent, ami nem az ő boltjából kerül ki. Nem mellesleg nem kell agymosottnak lenni a családcentrikus boldog élethez.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2012.03.01. 14:56

@Tuttisuu (42768):
Honnan tudod, hogy összhangban vagy a természettel, ha semmit sem tudsz róla? A mellékelt ábra szerint te nem megismerni akarod a természetet, hanem csak olyannak, mint amit te ráhúzol.
Hát ez az. A minimális tudásával úgy képzeli, hogy összhangban van a természettel. Egyszerű emberke, nem problémázik sokat. Tanulni sem tanult sokat, de az is lehet, hogy csak kevés maradt meg benne.

Világról alkotott elképzelése? Én így képzelem: "Nyúton? Öntelt hólyag! Azt én is látom ezoterikus fejjel, hogy az alma bizony leesik a fáról! No! Ehhez nem kell olyan nagy ész. Francba a tudósokkal!"

Könnyű kitalálni valamit, majd a környezetet ehhez igazítani - kb. úgy, mint a téveszménél. (Pl. láz: xy lázas. Szerinte a holisztikus ecetes zokni leviszi a lázat. Húzzunk rá csí kezelt ecetes zoknit! Láz két nap alatt elmúlik. Következtetés: íme, a holisztikus ecetes zokni vitte le. Ennyi. - bocs!)

Valamit megérteni, megtanulni, használni a mindennapokban túl sok energiát igényel. Ez az, ami nincs meg benne, a készség a megértéshez, mert már lemaradt róla. Egy ideig csak áltatja magát a kitalált marhaságokkal, majd egy idő után el is hiszi, sőt, úgy emlékszik, hogy mindig is így volt.
Nagyon veszélyes!
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.03.03. 18:05

@Fabri (42759):
Kedves fabri!
Az ezoteria NEM azt jelenti, hogy ismerd meg önmagad..

Ezoterika, ezotéria vagy ezoterikus tanok

"a titkos tanokra használt kifejezés, amelyet csak egy csoport beavatottjai számára ismeretesek, rejtélyes, okkult, rejtett", szemben az ún. exoterikus tanokkal (in.: Nevill Drury: A miszticizmus és az ezoterikus tanok lexikona, 80.old.).
Az ezotéria világába sorolható számos olyan irányzat, mely korunk tudományos világképébe nem illeszkedik bele, a világot, annak működését és részeit tudományostól eltérő szempontból (vagy a dolgokat összefüggéseiben) vizsgálja.
A kifejezés a görög εσωτερική, eszóteriké („belső”) szóból ered, ami ezen tanok követőire, a „belső körre” utal, azokra, akik felismerni voltak képesek a tanok összefüggéseit, szemben a „külső körrel” (exoteros), ami a közönséges embereket jelölte.
A szó főnévi formája a görög 'ezoterikosz' (latinosan 'ezoterikus') melléknévnek, melynek jelentése: belső, benső (ezo=befelé). Bővebb értelemben a lélek belseje felé irányuló utazást, szűkebb értelemben pedig csak a beavatottak számára elérhető misztikus tudást jelent.
Az ezotéria az emberiséggel egyidős jelenség, mivel az ember, mint spirituális lény az idők kezdete óta választ keres élete "nagy kérdéseire". Mégis, beszélhetünk az ezotéria újra felfedezéséről, a körülbelül az 1960-as évektől kibontakozó New Age (Új Korszak) mozgalom keretében. Ennek lényege, hogy a kétezer éve tartó, Jézus megjelenésével kezdődött Halak-világkorszakot felváltja az új, a Vízöntő érája.
A szót a történelem folyamán is, és napjainkban is számos eltérő módon alkalmazták, alkalmazzuk, hol tágabb körben általában bármilyen titkos tanokra, hol csak az okkult tanokra. " - idéztem a Wikipédiáról.

Azt gondolom tudod, hogy az ezotériának számos irányzata is van.. Kérlek szépen, hogy olvasd el Gál Péternek a New Age -ről szóló könyvét. Megtudhatod többek között, hogy honnan származik az eredete a "titkos tudásnak", ki áll mögötte, és legfőképpen milyen hatása van az emberre! Amiben te benne vagy, annak köze van a szellemvilághoz, és úgy látom tapasztaltál már egys-mást, ezért úgy gondolom hogy fontos lenne a saját érdekedben, hogy a másik oldalról is tájékozódj, mert az éremnek két oldala van...

Üdv!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.03.03. 18:54

@vsmAndroid (42875):


A téma elköltözött, ha folytatni akarod, itt teheted meg:
viewtopic.php?f=19&t=521
0 x

vsmAndroid
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.12.15. 16:31

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: vsmAndroid » 2012.03.04. 22:01

0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.03.23. 16:18

Itt az orosz valtozata a Vali neninek:
"Az orosz természetgyógyász-celeb, Genagyij Malahov, alias Genyesa holisztikus rendszerben gondolkodik. Nemcsak az emberi testet tekinti egységes szervezetnek, hanem módszereit illetően is elmondható, hogy a karmikus energiáktól kezdve az imádságon át a gyógyteákig a gyógyítás minden eszközét rendszerébe építi, egyet kivéve: az orvosi medicinát.

Malahov eszközei egyszerűek, könnyen elérhetőek, nem kellenek drága gyógyszerek, sem költséges kezelések, látszólag. Vizelete ugyan mindenkinek van, amiből kedvére készíthet párlatot belső használatra, vagy az ételt-italt megvonó böjtölés sem kerül semmibe, de kifejezetten repülőgépekhez használatos kerozint kicsit nehézkesebb beszerezni.

Malahov egész birodalmat épített ki, tévéműsora rendkívül népszerű volt, könyveit, termékeit nagy sikerrel árulja az orosz nyelvű piacon táplálékkiegészítők reklámjai például könnyen kapcsolhatók az egészséges életmód retorikájához. Genyesa tervei nem állnak itt meg:MLM-hálózatának kiépítéséről, illetve saját tévécsatorna létrehozásáról tárgyal.
"
http://oroszok.postr.hu/termeszetgyogya ... es-a-varan
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.03.23. 17:46

@ennyi (44184):
Odaát minden megtörténhet, és annak az ellenkezője is. (Éppen úgy, mint itthon. :oops: ) Egyes oroszok kiberhábórút viseltek pár éve Észtország ellen, mások meg nem rakják a számítógépet a gyerekszobába, nehogy elkapjon a gyerek egy vírust.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.03.26. 16:01

A Sodium Coco Sulfate egy

A Sodium Coco Sulfate egy növényi tenzid, kókuszból készül, és az egyik legkevésbé irritáló tenzid. Tudni kell, hogy minden tenzid válthat ki allergiás reakciót, de a növényi tenzidek sokkal kisebb mértékben, mint a kőolajból szintetizált társaik. Kíméletesebbek a bőrhöz, és kevésbé szárítanak. A testápoló kislexikon valóban nem díjazza, de a megítélése így is sokkal jobb, mint a Sodium Lauryl (vagy Laureth) Sulfate-é, vagy az Ammonium Lauryl (vagy Laureth) Sulfate-é. Megmondom őszintén, én még nem találkoztam a praxisom során olyannal, akinek a S.Coco S. gondot okozott volna, ellentétben a másik kettővel.

Az "ásványi glicerineknek" kőolaj az alapja, de ez valójában nem glicerin, hanem egy olyan szirup szerű folyadék, ami csak tulajdonságaiban hasonlít a glicerinhez. A növényinek meg természetesen növény. Na, melyik a jobb? Hát persze, hogy a növényi. Nem olyan agresszív, mint kőolajas társa.
Szakértők mit szólnak hozzá? Korábban vaskalapostól kérdeztem a glicerinről és megírtam Valinak, hogy gondolja meg az ásványi glicerint, amire semmi válasz nem jött, de azóta idézőjelet kapott az eredeti hozzászólásásban és kiegészítette a sziruppal.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.03.28. 19:51

Hahó, téma van :)
Antal Vali előadása:

"Gólya-hír I. rész:
Miért nem jön a gyermekáldás?
A nem szervi eredetű meddőség okai és kezelése"

golya-hir-250x.jpgA Gólya-hír programot még 2008-ban raktam össze abból az indíttatásból, hogy egyre több meddő nő keresett meg kétségbe esve, és kérte a segítségemet, miután már a lombik program sem hozta meg a várt eredményt. Megdöbbenve tapasztaltam ugyanis, hogy - mivel az iskolákban ezt érthetetlen módon nem tanítják, az anyák pedig nem mondják el lányaiknak az ősi anyai tudást - a nők 99%-ának fogalma sincs arról, hogy mi zajlik a szervezetében a fogantatáskor, hogy egyáltalán mik a feltételei annak, hogy egy nő megfoganjon, és hogy miként tudjuk megteremteni ezt az ideális állapotot.

Örömteli hír, hogy a nők 99,99%-a alkalmas a fogantatásra és a gyerekszülésre. A rossz hír az, hogy ha mégsem jön össze a baba, azért egyedül ők felelősek! Igen! A táplálkozás, a folyadék fogyasztási szokások, a gyógyszerszedés - élen a fogamzásgátlókkal -, az életmód, a gondolataink és a psziché mind-mind befolyással bírnak arra, hogy megfoganunk-e vagy sem.

Egy Waldorf pedagógus olvasónk véleménye szerint:

"Ennek az előadás-sorozatnak a meghallgatását kötelezővé kéne tenni minden tizennegyedik életévét betöltött lánynak!"
Páncsity Ferenc előadása:

"Forradalom a Föld megmentéséért Effektív Mikroorganizmusokkal"

Időpont: Március 29-én, kedden, 18:00 órától, várható időtartam: 2-2,5 óra

Helyszín: Hunguest Hotel Platánus
1087 Budapest, Könyves K. krt. 44.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.03.28. 22:57

Ettől az "ősi tudás" kifejezéstől már kiütéseket kapok.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.03.28. 23:38

@lorenz (44580):
+ nem hallott a férfi oldalt érintő meddőségről, de teszem azt érdekelne mit tudtak többet párszáz évvel ezelőtt falusi körökben a fogamzás ideális körülményeinek megteremtéséről és biológiáról
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2012.03.29. 09:15

Örömteli hír, hogy a nők 99,99%-a alkalmas a fogantatásra és a gyerekszülésre. A rossz hír az, hogy ha mégsem jön össze a baba, azért egyedül ők felelősek! Igen!
Na nekem itt dobta le az ékszíjat az agyam. Ezt az aljas hazugságot szerintem büntetőjogilag is meg lehetne támadni.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.03.29. 09:19

@Popula(c)tion (44599):

Na büntetőjogilag biztosan nem.

De kíváncsi vagyok hogy gondolnád.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2012.03.29. 09:23

@pounderstibbons (44600):
Mondjuk Gábor aláírása szerint:
Btk. 318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.
0 x

Avatar
sammy
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2011.12.02. 12:07
Tartózkodási hely: Bp.

AntalVali.com

Hozzászólás Szerző: sammy » 2012.03.29. 09:28

@Popula(c)tion (44601):
tartok tőle, hogy nagyobb bakit kellene csinálnia, hogy megfogják
0 x

Válasz küldése