Moksa elixír

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.08.04. 14:53

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 21:14-kor.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.04. 15:00

@osamuka (23548):

IMHO nagyon kicsit hasonlít. Mindkettőt "beadják" és a hasonlóság itt ki is merült. ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.05. 06:15

@vegyati (23577):
Nem! Mindkettő, a szervezet belső, öngyógyító képességét használja ki, vegyszeres beavatkozás nélkül!
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.05. 07:38

@osamuka (23600):
osamuka írta:Nem! Mindkettő, a szervezet belső, öngyógyító képességét használja ki, vegyszeres beavatkozás nélkül!
Ezen állításod már az "alternatív tudomány" berkeiben sem fér el (utalok itt Andrew Wakefield "munkásságára"), legfeljebb az "alternatív mesék" kategóriájában versenyezhet.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.05. 10:18

@vegyati (23602):
Legyen a Te hited szerint, én meg tudom!
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.09. 16:58

@Gyuszi (23395):
Gyuszi írta: Ha az általam eddig megkülönböztetett tisztelettel övezett Márton is így gondolja, akkor feltételezhetően Ő is csak 1 (egy) lesz közületek.
Azon állításokkal értek egyet, melyek szerint téves ismereteid és képzeteid vannak a legalapvetőbb természettudományos kérdésekről, jelenségekről.
Kifogásolom továbbá, hogy döntő kérdésekre nem adsz semmiféle választ (ennek persze jól ismert pszichológiai oka van) többszöri, határozott kérdések ellenére, ahogyan történt ez a híres-hírhedt állítólagos cukorbetegségeddel kapcsolatban.

S hogy az is kiderült, forgalmazod az ajánlott terméket, végképp megerősítetted a rólad alkotott képemet.

A megkülönböztetett tisztelet részemről teljes mértékben viszonzatlan.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 21:04

@Várhegyi Márton (23888):

Sebaj Márton! ;)

Éreztem én ott "legbelül", hogy ha valaki ilyen fórumon elismert törzstag, akkor előbb-utóbb csak kifog bújni a szög a zsákból... :)
Csak a többiektől abban ütöttél el, hogy kultúráltabban válaszolgattál.
Fiatal vagy, bizonyára a tudásod alapján, amit megszereztél már eddig is, sokra viheted. De a szkeptikus, csakis allopátiás attitűtöddel sajnos nem lehetsz boldog (bár kitudja?), mert az emberi lelket így soha nem fogod tudni megérteni és meggyógyítani.
Így hát majd marad számodra is a gyógyszerek bemagolása és felírása a pácienseknek, akik a mellékhatásokat illetően nem lesznek (az ismert okok miatt nem is lehetnek!) tájékoztatava megfelelően, így erős a valószínűsége annak, hogy sokan közülük bekerülnek majd egy ördögi körbe, amiből már nincs kiút egészen a halálig.

Az én EGÉSZségi problémáimat (az életmentésen kívül, amit mindig is hangsúlyoztam itt a fórumon) magam oldom meg és a krónikus betegségem hála Istennek úgy néz ki, hogy már a múlté.
Az én életem csak énrám tartozik, mint ahogy a Tiéd is csak Terád. ;)

Jó egészséget kívánok: Gyuszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.09. 22:03-kor.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.09. 21:29

@Gyuszi (23907):
Sebaj Márton!

Sebaj,mi?Fő,hogy ne kelljen választ adnod...
Csak a többiektől abban ütöttél el, hogy kultúráltabban válaszolgattál.
Mosolyogva és ömlengve ledegradálni másokat sem tartozik a kultúrált viselkedésbe bele.Annál inkább a kétszínűségbe és álnokságba...Nem te vagy az első ilyen emberke,akihez szerencsém volt.De nekem ettől már forog a gyomrom. "Békesség-békesség,mosolyogva mondom:hülye vagy és kész" -mondatokkal sokszor találkoztam én már máshol is...Borzalom ez a képmutatás.Az ilyen ne beszéljen kultúráról,meg viselkedésről.
Az én EGÉSZségi problémáimat (az életmentésen kívül, amit mindig is hangsúlyoztam itt a fórumon) magam oldom meg és a krónikus betegségem hála Istennek úgy néz ki, hogy már a múlté.
Örülök,hogy visszakozol.Közelebb kerültél a valósághoz egy töredék fokkal.
Az én életem csak énrám tartozik, mint ahogy a Tiéd is csak Terád.

Akkor megkérlek,hogy te se foglalkozz mások életével és főleg ne akard gyógyítgatni őket,meg kezelni,meg teletömni a fejüket életveszélyes információkkal.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 22:07

@Rétike (23911):

Figyelj Rétike!

Én tudtommal Mártonnak válaszoltam és nem Neked!
A rosszindulatodat pedig fékezd és irányítsd önmérséklettel, mert azzal sokkal jobban jársz egészségileg.

És félreértés ne essék, én nem vagyok gyógyító, mert mindenki saját magát kigyógyíthatja, ha megfelelő információk birtokába jut és nem lesz a félelem rabja.

Jó éjszakát!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.09. 22:19-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.09. 22:15

@Gyuszi (23914):

Elkerulte a szives figyelmedet, hogy egy nyilvanos forumra irtal, amit barki olvashat, es amire barki valszolhat.

Es ne fenyegetozz, nem all jol a szerettetljes mezesmazad melle.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.09. 22:19

@Gyuszi (23914):
Sajnos ez elég ellenséges közeg, de inkább száz ellenség, mint egy orvul támadó barát!
Márton már az O2 topikban bizonyított! Amikor rájött, hogy a folyadékban elnyeletett O2 hogyan hat, többet nem szólt hozzá! Igaz, rászóltak! Talán Rétike csókoltatta, nem tudom, de vissza nézheted. ;)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.09. 22:30

@vaskalapos (23916):

Ez igaz!

Csakhogy az én a tónusom Mártonnal szemben még mérsékelt is volt, miközben már nekem is rengeteg tapasztalatom van összegyűjtve az orvosok melléfogásait illetően. A családon belül és az ismerőseim között is volt már nem egy halállal végződő műhiba és amikor olvasom a statisztikákat, ez a trend állandóan növekszik

Nagyon sok a tudatlan áldozat a kórházakban és ambulanciákon kezeltek körében ahhoz, hogy teljesen elhallgassak. Ez a modern megvezetés a gyógyszeripari és egészségügyi maffia részéről az emberiség elleni bűncselekmény.

Jó éjszakát!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.09. 23:02

@Gyuszi (23919): Igen, egy vilagmeretu osszeeskuves SZEMtanui vagyunk (es jo, ha vigyazunk, a szemtanukat gyakran elteszik lab alol, ha sokat beszelnek).

Mellesleg nekem sok olyan ismerosom van akiket meggyogyitott az orvosa (engem magamat is, nem is egyszer). De ezt nyilvan csak azert csinaltak, hogy a latszatot fenntartsak, az igazi celjuk az emberiseg kiirtasa.

Azert egy csaladon belul tobb halalos muhiba az nem semmi, megertem ha elkeseredett vagy.
Melyik statisztikakat olvasod, kivancsi lennek a muhibak, kulonosen a halalos muhibak novekvo trendjere valami hiteles statisztikaban (amit nyilvan el akarnak hallgatni az emberisegellenes bunozok).
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.10. 08:59

@Gyuszi (23914):

Figyelj Gyuszi!

Arra reagálok,amire akarok.
A rosszindulatodat pedig...
Amennyiben rosszindulat=tapasztalat(tudsz olvasni???),akkor igazad van.Egyéb esetben vagdalkozol,mert értelmes bizonyításokat nem tudsz felmutatni.
És félreértés ne essék, én nem vagyok gyógyító, mert mindenki saját magát kigyógyíthatja, ha megfelelő információk birtokába jut és nem lesz a félelem rabja.
1.gyógymódot árulsz pénzért.Ezt gyógyítónak(még ha kuruzsló is a becsületes neve)hívják.
2.a megfelelő információ letéteményesének állítod magad - tehát gyógyítgatsz
3.a félelem ellen van értelmesebb tevékenység is,mint a m.e.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.10. 09:03

@Gyuszi (23919):

Ez a modern megvezetés a moksa elixír maffia részéről az emberiség elleni bűncselekmény.

Jó éjszakát!
Ne küldjél már el mindenkit aludni,jó?Felnőtt emberek írkálnak ide,akik pontosan tudják,mikor kell aludni menniük...Meg tudom,hogy neked az az egész világ,ahol te épp tartózkodsz,de azért hidd csak el,ez nem így van...
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.10. 09:27

@Rétike (23937):

Nyugodjál meg Rétike.

Természetesen azt csinálsz, amit akarsz, ebbe nincs semmilyen beleszólásom (már csak az hiányozna :) ).
De ha már valaki jó éjszakát kíván egy fórumon (mert úgy látta és érezte, hogy épp ideje volt befejezni a társalgást) és Te azt is próbálod kiforgatni, gondolom, hogy picit nevetséges. :D

És vissza-vissza térni gúnyosan ahhoz, amit anblok eleve negatívan állítottál / állítottak be itt a fórumon (nem is lennék itt, ha mint még vendég nem olvastam volna a gúnyos szóáradatot ebben a topic-ban), s közben az bizonyítja a hatékonyságát, még jobban nevetséges.
A MOKSA ELIXÍR a türelmes emberek gyógymódja, mert a betegség okát hárítja el és nem a tüneteket akarja mindenáron eltüntetni. Egyedüli mellékhatása az, hogy az ősprincípiumi információs bevitel következtében a lélek megnyugszik... :)

Szép nyári napot!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.10. 10:11

@Gyuszi (23944):
A MOKSA ELIXÍR a türelmes emberek gyógymódja,
,mert vele az ember pont olyan lassan gyógyul meg, mint nélküle.

Ha nem így van, akkor mivel tudod alátámasztani?
Tudod egy valódi gyógymódnál itt lehetne linkelni egy csomó tanulmányt a szer hatásosságáról, többszáz vagy ezer fős mintán elvégzett randomizált, kettősvak, placebo kontrollált kísérletekkel és mellékhatásvizsgálatokkal, amelyek igazolni tudják a gyógymód pozitív hatását és mellékhatásainak mértékét és mennyiségét.
Lásd pl. itt:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=aspirin

Te meg maximum a cég reklámját, esetleg néhány egyéni tapasztalatot vagy verset tudsz felmutatni.

Emiatt sem vagy gyógyító, hanem csak kókler és emiatt pénzkidobás a gyógymódod megvásárlása.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.10. 10:15

@Gyuszi (23944):
És vissza-vissza térni gúnyosan ahhoz, amit anblok eleve negatívan állítottál / állítottak be itt a fórumon (nem is lennék itt, ha mint még vendég nem olvastam volna a gúnyos szóáradatot ebben a topic-ban), s közben az bizonyítja a hatékonyságát, még jobban nevetséges.
Kissé kusza megfogalmazásod kissé felzaklatott lelkiállapotról regél...
Továbbá:Kár próbálkoznod,nem sikerül megfordítani és a magad igaza mellé állítani azt az "aprócska" tényt,hogy:
"válaszok megtagadása a részedről" = "lapítás,mint a sz*r a fűben"...
A MOKSA ELIXÍR a türelmes emberek gyógymódja, mert a betegség okát hárítja el és nem a tüneteket akarja mindenáron eltüntetni.
Ezt az állítást olvasni mindenfele.Senki nem képes állítói közül felfogni,hogy ennek a mondatnak nincs értelme!Ez egy értelmetlen -ám kétségkívül igen hangzatos PR- mondat.Semmi egyéb.Érted?Nincs értelme.Értelmetlen.Kvázi:hülyeség.Amikor ezt állítod,hülyeségeket beszélsz.*
Szép nyári napot!
Nem szeretek bizonyos UV-sugarakat.

*Ahol: Gyuszi személye ≠ Gyuszi viselkedése
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.10. 10:18

@pounderstibbons (23947):
mivel tudod alátámasztani?

Én nagylelkűen,türelmesen* megadtam neki az esélyt,hogy bizonyítson.
Mivel azóta is kitér a válaszadás elől,így azt kell feltételezzem:nagy-nagy lódításnak lehettünk szemtanúi!


*Ahol türelem = hajlandó voltam tárgyalni m.e.-ről,noha már elsőre látszott az,hogy nem rendelkezik azzal,amit te is írtál ebben a hsz-dben.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.10. 16:48

@Rétike (23951):

Az indiszkrét türelmedhez, különös tekintettel a "másság ilyetén történő elismeréséhez", gratulálok!

Mégegyszer leírom: A MOKSA ELIXÍR a türelmes emberek gyógymódja, mert a betegség okát hárítja el és nem a tüneteket akarja mindenáron eltüntetni.

Erre Te így reagálsz:
"Ezt az állítást olvasni mindenfele.Senki nem képes állítói közül felfogni,hogy ennek a mondatnak nincs értelme!Ez egy értelmetlen -ám kétségkívül igen hangzatos PR- mondat.Semmi egyéb.Érted?Nincs értelme.Értelmetlen.Kvázi:hülyeség.Amikor ezt állítod,hülyeségeket beszélsz." :shock:

Ezek szerint részemről még egy toldalék szükségeltetik az érthetőbb következtetés végett:

Az emberek a betegség tüneteinek az eltűnését szeretnék magukon látni minél hamarább.
Tehát türelmetlenek és az allopátiás megoldások ebben hathatósan támogatják ezeket a vágyaikat (és közben mit sem tudnak a szervezetük öngyógyulási képességéről, amely valahol valamikor leblokkolódott az önszabályozás rlvesztése következtében).
Csakhogy a betegség oka vagy okozója sajnos ott marad megoldatlanul.


És hogy még érthetőbb legyek:
Minden homeopátiás információs szer fentről lefelé, belülről kifelé keresgél a szervezetben, és időben pedig visszafelé jut el a betegséget okozó egyensúlyzavarhoz, azaz a betegség gyökeréhez, ez bizony nem megy egyik napról a másikra.
És ehhez elengedhetetlen az öngyógyító türelme és kitartása...
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.11. 08:12

@Gyuszi (23973):
Mégegyszer leírom: A MOKSA ELIXÍR a türelmes emberek gyógymódja, mert a betegség okát hárítja el és nem a tüneteket akarja mindenáron eltüntetni.
Leírhatod újra, de még mindig ott tarunk, hogy egyáltalán a gyógyító hatását bizonyítanod kellene.
Az emberek a betegség tüneteinek az eltűnését szeretnék magukon látni minél hamarább.
Tehát türelmetlenek és az allopátiás megoldások ebben hathatósan támogatják ezeket a vágyaikat (és közben mit sem tudnak a szervezetük öngyógyulási képességéről, amely valahol valamikor leblokkolódott az önszabályozás rlvesztése következtében).
Csakhogy a betegség oka vagy okozója sajnos ott marad megoldatlanul.

És hogy még érthetőbb legyek:
Minden homeopátiás információs szer fentről lefelé, belülről kifelé keresgél a szervezetben, és időben pedig visszafelé jut el a betegséget okozó egyensúlyzavarhoz, azaz a betegség gyökeréhez, ez bizony nem megy egyik napról a másikra.
És ehhez elengedhetetlen az öngyógyító türelme és kitartása...
Itt meg egy rakás misztikus ostobaságot zsúfolsz egybe, amik szintén gyenge lábakon állnak.
Pl.:
Mi az ördög a "hoemopátiás információs szer"? Miért és mitől információs? Milyen információt tartalmaz? Mi történik, ha pont rossz információt tartalmaz? Redundánsan tartalmazza legalább az információt?
Miért pont felülről lefelé hat? A gravitáció miatt? És ha fejen állok közben, akkor mi történik? És ha lefekszek aludni közben?
Miért pont "belülről kifelé keresgél"? Egyáltalán hogyan és mit keresgél? És ha beledobom ezt a titokzatos "hoemopátiás információs szer"-t egy pocsolyába, akkor ott is keresgélni fog? És ott is felülről lefelé és belülről kifelé? És ha a pocsolya szélén dobom a vízbe, a pocsolya aljár a süllyesztve, akkor elvándorol a pocsolya közepébe a víz tetejére, hogy az általad megjelölt irányban keresgélhessen?
Hogyan keres "időben visszafelé"? Van beépített időgépe?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.11. 11:58

@Caspi (24022):

Most mutattad meg, hogy mennyire nem érted az információs terápiát és közben osztod itt az észt... :(
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.11. 12:24

@Gyuszi (24036):
Légy szíves a feltett kérdésekre válaszolj, ha egyszer az elixír önjelölt szakértője vagy.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.11. 12:51

@Caspi (24040):

Te pedig légy szíves olvasd vissza a bejegyzésedet és mássz ki az oda betett, "iróniával megtöltött pocsolyádból".
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.12. 00:42

Ez is egy Moksa arus. A video kotelezo szvsz :o :o
http://www.sziakademia.eoldal.hu/cikkek ... viden.html

Na es, hogy a "tikkeles" utan mit gondol a Moksarol:)
http://www.sziakademia.eoldal.hu/cikkek ... inten.html

Tenyleg az ürböl jottek.. NIncs mese.:)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 09:16

@Caspi (24022):
"Leírhatod újra, de még mindig ott tarunk, hogy egyáltalán a gyógyító hatását bizonyítanod kellene."
Ezt a rossz indulatot!! :mrgreen: Két orvos állította elő, megcsinálták a kettős vaktesztet! Miért nem nézed meg a videókat?? Komoly klinikai vizsgálatok előzték meg a forgalomba hozatalt! Nem a Gyuszi csinálta, nem Ő végezte a klinikai kísérleteket, akkor miért Ő bizonyítson, mit bizonyítson?? Valószínűleg nem orvos.
Mielőtt hülyeségeidet szaporítanád, leírom: -Nem eszem,nem iszom, nem árulom! Utána néztem, működik! Csak nem mindenkinél van látványos hatása, de valószínűleg azokra is jótékony hatással van!
Látom, Te is fejszével "vágod" a gyógyítást! :D
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.12. 10:58

@osamuka (24078):
Komoly klinikai vizsgálatok előzték meg a forgalomba hozatalt! Nem a Gyuszi csinálta, nem Ő végezte a klinikai kísérleteket, akkor miért Ő bizonyítson, mit bizonyítson?? Valószínűleg nem orvos.
Nah erre a klinikai kísérletre vagyunk kíváncsiak, kitől lehet elkérni? Hol végezték egyáltalán? Hány fős mintán, milyen körülmények között, milyen eredménnyel? Ha ezeket nem tudod, honnan tudod, hogy ezeket elvégezték?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pounderstibbons 2011.08.12. 15:05-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 12:01

@pounderstibbons (24087):

Úgy látszik, hogy valahonnan előkerült egy újabb fejsze... :)

Menjetek el Ti szkeptikusok autobusszal egy kis kiruccanás keretében Sopronba és a közel 13000 páciensből vakon válasszatok ki egy párat, hogy mennyire segített nekik István és Ilona homeopátiás ajánlása (a MOKSA ELIXÍR feltalálóiról beszélek).
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 12:31

@osamuka (24078): Ugyan már, mit hazudozol itt, semmiféle klinikai vizsgálat nem volt. Ez egy étrend-kiegészítő, amiről ravasz és nehezen megfogható módon, de gyógyító hatást állítanak, ami pedig törvénybe ütközik.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.12. 12:59

@Gyuszi (24091):
Menjetek el Ti szkeptikusok autobusszal egy kis kiruccanás keretében Sopronba és a közel 13000 páciensből vakon válasszatok ki egy párat, hogy mennyire segített nekik István és Ilona homeopátiás ajánlása (a MOKSA ELIXÍR feltalálóiról beszélek).

Ennyire butanak tetszel lenni, vagy csak tetteted?
Megkulonboztetett tiszteletlenseggel kerdezem.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 14:15

@Szilágyi András (24094):

És Ti jó szokásotokhoz hűen pedig feljelentitek Őket is ugye András?
Ennyi előitélet, természetgyógyászati szakmaitlanság, értetlenség és keményfejűség, mint ezen a fórumon van jelen, nem semmi... :(
Netán a hatalommal a hátatok mögött teljes vonalon hadat akartok üzenni a természet és az emberiesség ellen?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 14:22

@Gyuszi (24103): Könnyen lehet. Mi a problémád azzal, ha a törvénysértőket feljelentjük? Véded a szélhámosokat? Ja persze, hiszen te is ebből élsz.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 14:23

Mivel a csalás,mások átverés akár bűncselekmény is lehet akár fel is lehetne jelenteni őket.

De mondd meg te miért is véded annyi őket ?
A te hátad mögött kik vannak ?
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.12. 14:30

@sötétvödör (24105):

Üdvözöllek a Szkeptikus Fórumon :)

Ha valakinek a hozzászólására reagálsz, kattints először a kérdéses hsz. jobb felső sarkában lévő "VÁLASZ" gombra! Így tudni fogja más is, kinek szól, amit írsz.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 14:53

@Szilágyi András (24104):

Szóval Te kóklernek és törvénysértőnek tartasz egy onkológus és szülész-nőgyógyász főorvost, aki a több, mint 30 éves praxisa alatt rájött arra, ahogy az allopátiás szerekkel nem tudnak rengeteg betegséget gyógyítani és aki a test mellett - az emberies hozzáállásával - a páciensek lelkét és érzésvilágát is szeretné rendbe tenni?
Hogy harmóniában egy EGÉSZséges életet próbálhassanak leélni az emberek?

Ez a jámbor ember (a feleségével együtt) a sikeres gyógyítás érdekében a homeopátia elveit évekig tanulmányozva és kipróbálva szakmai szempontból felfigyelt a benne rejlő gyógyító erőkre a szervezet energia pályáinak és önszabályozásának a rendbetétele következtében!!!
A MOKSA ELIXÍR NEM GYÓGYÍT, HANEM SEGÍTI A SZERVEZETNEK MEGTALÁLNI AZ ÖNGYÓGYULÁS(Á)HOZ VEZETŐ UTAT!!!
Ezt Mo.-on most már tudja jóformán minden természetgyógyász és bioenergetikus, hogy mit képvisel ez az univerzális homeopátiás információs szer.

Csak nem Ti tudjátok ezt, mert nem vagytok képesek ezt felfogni és nem akarjátok elfogadni a másik oldal igazát!
Holott semmit sem értetek belőle, csak bizonyítékokat kerestek mindenáron, mert az előitélet egyszerűen elvakít Benneteket.
Nem a klinikai egér meg patkánytesztek a bizonyítékok, hanem az élő ember, aki kigyógyult!!!
Tehát a gyógyultak a bizonyítékok, s arra meg nem vagytok hajlandóak, hogy azokat kikérdezzétek.

Ez egy kiegészító gyógymód, amelynek a természetes alapanyagaiból kiindulva nincs mellékhatása és a gyógyszeres kezelések mellett is ajánlható még a csecsemőknek is. És nem várt, komoly eredmények vannak már mögötte!!!

Ez egy tragikomikum, amit Ti itt képviseltek!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 15:00

Ahhoz képest,hogy nem gyógyit,és másra sem jó,elég borsos ára van.
6200 Ft,hmmm,5 db-os csomagban már 32 ezer forint
Én átnéztem a forgalmazó honlapját,sehol sem írja mire való,csak arra,hogy harmóniát teremt a szervezetben.
32000 Ft-os harmónia,ez a nem semmi

Hogy harmóniában egy EGÉSZséges életet próbálhassanak leélni az emberek?
Ehhez miért is kell 6200 Ft-ot kiperkálni ? Egy erdő szélén,madárcsicsergést hallgatva is lehet harmóniában az ember.
Egy valamilyen csepptől biztos nem.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 15:12

@sötétvödör (24110):

Légyszi olvass vissza a topic-ban mindent, mert akkor sok mindenre választ kaphatsz.
Ez az ún. GyIK elkerülése miatt van többnyire gyakorlatban az ilyen és hasonló fórumokon...

ui: A "sötétvödör" nickedet pedig - bár semmi közöm hozzá - javítsd ki "világosvödör"-re, mert amióta megjelentél a fórumon, egyfolytában mosolyra késztet. :)
;) És ezért egyúttal elnézést is kérek Tőled.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 15:14

Ne a nickemmel foglalkozz,hanem a kérdésekre válaszolj,de látom arra nem tudsz.
Amúgy örülök ha szórakoztat,már csak ezért sem változtatom meg :D
Igen,valóban pár napja jelentem itt meg,eddig csak olvasója voltam blognak,de nekem is vannak kérdéseim,ezért bejöttem ide is.


"A MOKSA ELIXÍR NEM GYÓGYÍT"
"Tehát a gyógyultak a bizonyítékok, s arra meg nem vagytok hajlandóak, hogy azokat kikérdezzétek."

Ha nem gyógyít,akkor hogyan gyógyultak meg ? Saját magadat kevered ellentmondásba
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.12. 15:24

@sötétvödör (24110):
sötétvödör írta: Én átnéztem a forgalmazó honlapját,sehol sem írja mire való,csak arra,hogy harmóniát teremt a szervezetben.
Persze, mert kerülik az olyan állításokat, amik miatt a GVH megbünteti őket.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.12. 15:31

Kedves osamuka és Gyuszi!

Legutóbbi agymenéseitekre így tudom összefoglalni a válaszomat:

osamuka:
Komoly klinikai vizsgálatok előzték meg a forgalomba hozatalt! Nem a Gyuszi csinálta, nem Ő végezte a klinikai kísérleteket, akkor miért Ő bizonyítson, mit bizonyítson?? Valószínűleg nem orvos.
Én:
Nah erre a klinikai kísérletre vagyunk kíváncsiak, kitől lehet elkérni? Hol végezték egyáltalán? Hány fős mintán, milyen körülmények között, milyen eredménnyel? Ha ezeket nem tudod, honnan tudod, hogy ezeket elvégezték?
osamuka:
Menjetek el Ti szkeptikusok autobusszal egy kis kiruccanás keretében Sopronba és a közel 13000 páciensből vakon válasszatok ki egy párat, hogy mennyire segített nekik István és Ilona homeopátiás ajánlása (a MOKSA ELIXÍR feltalálóiról beszélek).
Az egyik feltaláló ténylegesen orvos. Ő miért nem végzett ilyet? Miért nem publikálta?
És te legfőképpen honnan veszed akkor hogy volt ilyen? ÉS miért csak étrendkiegészítőként van törzskönyvezve?

Még ez a honlap se állít ilyet pedig van rajta bőven hülyeség (megelőzve Gyuszit belinkelem, csökkentve ezzel hülyeségindexének pörgését)
http://eljharmonikusan.hupont.hu/3/mit- ... ksa-elixir

dr. Márkusról ezt írják:
Több mint 13. 000 betege van. Társa aki homeopata 10 éves tapasztalattal rendelkezik. A doktor úr 30 éves praxisa alatt sok olyan betegséggel találkozott amit a hagyományos orvoslással nem tudott orvosolni. Ezeket az eseteket, elküldte Bencze Ilonához aki hosszas beszélgetés után olyan homeopátiás alkati szert adott a betegeknek, hogy sok esetben 100% sikert ért el, annak érdekében, hogy a betegnél javulás legyen.

Ekkor jött az ötlet, hogy a doktor úr 30 éves tapasztalatát ötvözzék Ilona 10 éves tapasztalatával. Egyébként a doktor úr maga is végzett homeopatikus iskolát. Olyan készítményt akartak létre hozni ami egyedülálló és tényleg hatékony.
1., Itt csak annyit írnak, hogy dr. Márkusnak 13.000 betege van. (ami mondjuk elég érdekes, mert ezek szerint ha mindenki csak évente egyszer találkozik vele, akkor már 35 beteget fogad naponta.,.) Ráadásul te és Gyuszi állítasz olyasmiket, hogy az orvosok igyekeznek betegen tartani az embert, akkor dr. Márkus egy rekorder ezzel az eredménnyel... :)

2., A szkeptikus álláspont szerint a homeopátia egyik legfőbb "hatóanyaga" a beszélgetés, a pácienssel valószemélyes törődés (de optimális esetben ezt az orvosi gyakorlat is alkalmazza, vagy jó lenne, ha alkalmazná).

Így akár el is tudom hinni, hogy orvosilag kezelhetetlen tüneteket némi terápiás hatású beszélgetéssel orvosolni lehet. Csak ugye a Moksa elixír nem beszélgetés és törődés, hanem egy baromira drága, igazoltan semmire nem jó vizesüveg.
A Moksa elixir nem homeopatikus készítmény, csak azon az elven készítik. Ugyan úgy, mint a homeopátiás készítménynél, minél nagyobba hígítás annál mélyebbre tud hatolni. A tudatalattink legmélyebbjére is. Beindítva a saját testünk öngyógyító mechanizmusát. Ami nagyon gyengül, ha betegség vagy lelki gondok, fájdalmak érnek minket. Mit tartalmaz a készítmény? Virágok, növények fák , információit,rezgéseit tartalmazza.
Felmerül a kérdés, hogy milyen 84 féle rezgés van az oldatban, és azokat hogyan vitték bele, mindössze 6 virág oldatából? (+E300 is van benne, ami Gyuszi szerint káros adalékanyag! )
Miért nincsenek sokkal jobban hígítva, hogy akkor "még mélyebbre tudjanak hatolni"?
Ráadásul ezt a hülyeséget pl. mivel tudnátok alátámasztani, mert már a profibb (rutinosabban önbecsapó) homeopaták szerint is tévhit, hogy ami hígabb, az egyben erősebben/mélyebben hat, sőt szerintük ilyet a homeopátia se állít.


GYUSZI, AKÁRMEKKORA BETŰKKEL ÍRSZ, ÉS AKÁRHÁNYSZOR ISMÉTLED A LÉGBŐLKAPOTT ÁLLÍTÁSAIDAT, AZ MÉG NEM BIZONYÍTÉK!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pounderstibbons 2011.08.12. 15:46-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 15:32

@sötétvödör (24112):

Ezért olvass vissza pár oldalt, hogy mindent megérts.

És ajánlom a "parlagfű" topic-ban megnézni a délelőtt általam betett kis videót is. ;)
Ott most nem tolakodnak a szkeptikusok, mert a nagy - általuk csalásnak titulált - igazságot vélnék felfedezni benne.
Ott is szó van ám a hasonlót a hasonlóval gyógyításról és ezzel persze a hagyományos orvostudomány feje tetejére állításáról (még az allergológus doktornő is elismerte burkoltan a gyógyszeripari megvezetést)!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 15:46

Vissza olvastam pár oldalt,de van itt minden,képtelen vagyok kihámozni a sok rezgésből,hogy mi történik.
Utána olvastam,ez a szer mindenre jó,mégsem gyógyít,akkor mire jó ?
De persze a kérdéseimre még mindig nem tudsz válaszolni ?
Mi kerül ebben 6200 Ft-ba ?

84 féle rezgés,ááááá,még egy atombombának sincs ennyi rezgése.
Milyen rezgések ? Ha rezgés,akkor van hullámhossza? Akkor mérhetőnek kellene lennie egy egyszerű oszcilloszkóppal.
Ha ennyire rezeg miért nem rezgeti szét sz üveget ?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 16:21

Homeopátiás elven készült készítménynek nevezik, de nem írják le, milyen potenciákat használtak benne.
84 összetevőről beszélnek, de ezeket nem sorolják fel, nyilván azért, mert olyannyira higítva vannak, hogy nem szükséges ráírni. Elmondásokból lehet tudni, hogy pl. árnika is van benne, de az nincs ráírva, nyilván a higítás miatt.
6-féle virág van csak ráírva, de azt írják hozzá, hogy csak aromaként, ízesítőnek.
Szerintem érik a GVH-bejelentés.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 16:31

@sötétvödör (24117):

Kedves sötétvödör!

1. Ez a homeopátiás univerzális információs szer a magas potenciáltságával képes közvetve gyógyítani azáltal, hogy a rezgésein keresztül képes megtalálni és helyreállítani a szervezet önszabályozását. Az életben előforduló 64 élethelyzet valamelyikének átélésével, azaz a különböző stresszhelyzetek, érzelmi sokkok és traumák következtében kibillent a szervezet ideg- és energiapályájának az optimális működése. Tehát pszichoszomatikus aspektusból nézve felborult a test és lélek harmóniája és ezt fogja előbb-utóbb megtalálni és a helyére billenteni ez az információs szer. Ez a krónikus betegségekre a lehető legkiválóbb módszer, de nem szabad türelmetlennek lenni hozzá, mert a Hering szabály szerint működik.
Megnyugtatva a pszichét, szelíden minden mellékhatás nélkül el fogja érni a célját

2. Ha ebből a szerből kiskereskedelmi áron vásárol valaki, elég naponta egyszer 10 cseppet 1 dl vízben elkerverve (ugyanabban az időben) bevenni és így lényegében kitart egy üvegecske több, mint 2 hónapig (egy napra nevetséges 25 Ft esik).

3. De ha visszaállt a szervezet egyensúlya és lényegében EGÉSZségesnek érzi már magát a (volt) beteg, akkor a saját döntése, hogy megelőzésképpen folytatja-e ezt az információs rezgésterápiát vagy inkább a gondolataiban rendet rakva képes lesz a kis örömökben (pl. egy virágsziromra odaszállt méhecske munkájának a megcsodálásában) és családi vagy egyéb harmóniában megtalálni az élete értelmét és boldogságát.

4. Avégett, hogy időben visszafelé a szervezet öngyógyulásának, azaz önszabályozó képességének a kibillenését helyreállítsuk, nem muszáj MOKSA ELIXÍR-t innia a betegnek, hanem elég saját magát megértve a belső feszültségeit feloldani, megnyugodni és megoldani a valamikori konfliktusát. Ez lehet elfogadás, megbocsátás,egzisztencia bebiztosítás, belső építkezés, a szeretet gyakorlása,stb. De ez már az Új germán medicína (GNM), vagy Szakrális orvostudomány, amelyet egy másik topic-ban találhatsz meg.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 16:34

Ez a homeopátiás univerzális információs szer a magas potenciáltságával képes közvetve gyógyítani azáltal, hogy a rezgésein keresztül képes megtalálni és helyreállítani a szervezet önszabályozását.


És ezt mind el is hiszed ????
Milyen rezgései vannak ? Hogy került bele ?
Milyen információkat tartalmaz ?
Még mindig nem értem mi kerül ebben 6200 Ft-ba...
Pontosan milyen információt tartalmazhat egy virág aromája,ami szükséges ahhoz,hogy az én egyensúlyom helyreálljon ?
Honnan tudják,hogy melyik virág tartalmazza ?
Több kérdés van mint amire képes vagy választ adni :D De csodálom a türelmedet,biztos te is ilyen cseppet szedsz :D
Csak az általános promo szöveget szajkózod,de azt sem tudod mit jelent.
Rengeteg terméknél láttam ezt a rezgés információs szöveget.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2011.08.12. 16:43-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 16:36

@Szilágyi András (24121):


András, András, a szkeptikus értetlenkedésed és rosszhiszeműséged már látom, hogy az okosságodat lassan, de biztosan túlhaladja! :(
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 16:42

@sötétvödör (24123):

Már megbocsáss, de ezeknek a dolgoknak a megértéséhez talán túl laikusnak tűnsz...
Olvass Hahnemann vagy Bóna könyveket, akkor majd megérted, hogy mi az információ vagy rezgés, amely minden szervezetben jelen van, sőt az egész természetben aholtnak vélt, kihűlt lávában is észlelhető és mérhető.
Olvass el valamit a kvantum fizikáról is.

Ez itt nem óvoda, hogy a kezdetektől tanítsunk meg mindent. :)
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 16:45

Kvantumfizikáról végképp nem volt szó.
Ha mindenhol jelen van akkor miért kell ez a szer pont ezekkel az alkotóanyagokkal ?

Mára ennyi,Gyuszi képtelen értelmes válaszokat adni értelmes kérdésekre,csak a promot nyomatja.
Talán nézz te utána tudományos dolgoknak.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 16:57

@sötétvödör (24126):

Én nagyon is értelmes válaszokat adok, de sajnos értetlen, értelmetlen és rosszhiszemű kérdésekre (amelyekre sokszor nem is akarok válaszolni, mert talán jogom van eldönteni, hogy a természetgyógyászati és az ezoterikus fogalmak ismeretében ki és mi számomra a komoly(abb) megmérettetés), mert ezekben a tematikában sajnos a szkeptikusok közül jóformán senki nincsen otthon és egyfolytában hülyéznek, pocskondiáznak és röhögcsélnek :(
Nem is tudják, hogy maguknak ártanak... :o
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.08.12. 17:03

@Gyuszi (24129):
"Egy új fórumozó először mint nevetségest, elátkoznak, majd mint triviálist, mellőznek, mígnem végül "Gyuszivá" válik." (Dorka11)
0 x

Válasz küldése