Moksa elixír

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.01. 20:57

@Szilágyi András (23374):

András, nem érted, hogy itt nem csupán egy termékről van szó?
Hanem egy forradalmian új, a világon eddig egyedülálló termékről, egy csapatról és egy közös küldetésről, melyek segítségével jobbá tehetjük saját és embertársaink életét az egész világon.

(Gyula, mindjárt elsírom magam e megindító szavak után.)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.01. 21:18

@Szilágyi András (23371):

Jajj,de durva...micccsoda széééégyeeeen,miccccccsoda szééééégyeeeeen...Jajajj... :o
Hát én nagyon csalódott vagyok,erre aztán végképp nem számítottam!!!Illlllyeeeet... :o
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.01. 21:22

@Szilágyi András (23374):

Kedves András!

Köszönöm a mérsékelt tónust, ilyen reakcióra és milliőre van / volna itt szükség! :)
Némely fórumozó itt most nagyon elragadtatta magát az ellenőrizetlen vak előitélete következtében! :)

Mert hidd el, hogy én mint közgazda a network marketing-ben akkor, ha valaki megérti a szabályokat a forgalmazott csúcstermékeket ismerve, de főleg a marketing-rendszer összeállitását illetően egy félelem nélküli életpályát, de főleg a gyógyulásokat látva, sikerélményekkel teli életet tudhat majd magáénak.

Mint ahogy már kinyilatkoztam a fórumon, én nem akarok meggazdagodni, mert az ezoterikus beállitottságom folytán a lelki értékeket magasan az anyagiak fölé helyezem.
Nálam a mikrokozmosz ugyanaz, mint a makrokozmosz. vagy másképp: "Úgy fent, mint lent".
A Drunvalo Melchizedektől megismert "aranymetszés" analógiát levetitve egészen az ember (vagy tudomány) által ismert legkisebb részecskéig minden megismétlődik.

Annyira egyszerű az ezotéria megértése, hangneme és hozadéka is bizonyos idő után, hogy én mint volt aktiv római katolikus (nem léptem ki az egyházból, csak nem járok a tempomba, mint a többi fariezus, aki nem igazán érti az élet értelmét - tisztelet a kivételnek) melegen ajánlom a szkeptikusoknak is a tanulmányozásához.

Persze jogotok van mindezt nem elhinni.

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.08.01. 21:51

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 15:16-kor.
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.01. 22:01

@Gyuszi (23384):
A megvilágosodás felé vezető rögös úton botorkálunk, kezünkben egy gyertyával, mely valójában csupa-csupa jó szándékkal van kikövezve és mind tudjuk, hogy hová vezet valójában. Az angyalod volt! Az éteri és az asztráltest megterhelése olyan mértékűvé vált, hogy periodikusan ki kell szakítani a fizikai síkról annak érdekében, hogy regenerálhassa önmagát. A létezés transzformációja a karma születésének rejtélye és megszületésének egyetlen oldóformulája. Ez egy fontos periódus amikor sok minden történik. Az Ember alapjában véve jóindulatú lény és csupán az alacsonyabb vibrációk azok amik bevezették a negatív vonásokat, amik sok lelket lehúztak.
Mindannyian Egyek vagytok és nem szabad, hogy bármi különbséget tegyetek egyik vagy másik lélek között, hogy vajon kinek is küldjétek a Fényt!!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.08.01. 22:07

@Gyuszi (23384): Tipikus new age bullshit.  **MODERÁLVA** 
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.01. 22:29

@mimindannyian (23391):

Nem mondom, hogy szánalmas vagy, mert sajnos vagy egyáltalán nem érted a LÉNYEGET (akkor meg kár Veled vitatkozni) vagy ha érted, akkor meg lealacsonyító számodra az a stílus, amit képviselsz (tehát a szavaiddal élve a minőségibb trollkodást Te viszed végbe... :shock:

Tehát próbálj csak egy kicsit elgondolkodni azon, hogy miket irkálsz ide!

ui: Várom, hogy itt közbelépjen valamelyik moderátor, mert ha olyan lennék, mint amilyen nem vagyok, ezekért az indokolatlan vádakért akár ölre is mehetnénk ezzel a nagyon magabiztos tudós inúriemberrel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.02. 05:33-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.08.01. 22:31

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 20:37-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.01. 22:39

@solarboat (23393):

Ha az általam eddig megkülönböztetett tisztelettel övezett Márton is így gondolja, akkor feltételezhetően Ő is csak 1 (egy) lesz közületek.
Mit tudhat még egy 22 éves fiatalember az életről és a gyógytudományról?
Ha a lelket a gyógyításból Ő is kirekeszti, egyáltalán nem lesz, sőt, nem lehet majdan sikeres orvos!

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.08.01. 22:45

@Gyuszi (23392): Lehet, hogy nálad ez furcsa, és nem szokás, de ha nem mondod, én akkor is elgondolkodok azon, amit írok. Sőt, azon is, amit te. Ezért írom!
Bíróságra? LOL. A bizonyítatlan tézisek otromba reklámozója bírósággal fenyeget! Kacag a vakbelem és a mandulám kánonban.
Kép
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.02. 08:38

@Gyuszi (23373):

Gyuszi! Tudod tudományos cikkek végén a szerzők nyilatkoznak a "conflict of interest"-ről. Odaírják, hogy milyen potenciális (ez nem HP fogalom!) anyagi érdekük fűződhetett a cikk megszületéséhez. Ha ezt letagadják és később kiderül, akkor ez teljes mértékben diszkreditálja a művüket. Esetedben ez áll fenn. Ha már kiderült, hogy hatdanos aranyfokozatú MLM sárkányfűárus vagy, akkor úgy gondolom, expert vagy Moksa témában. Szívesen látnék néhány tudományos cikket a honlapodon, ami az általatok forgalmazott cucc hatékonyságát bizonyítja. Tudod ezzel a legvadabb, legigénytelenebb "snake oil" árusok is megpróbálkoznak, ezért javaslom neked is. E nélkül, mármint bizonyítékok nélkül, gyógyhatást beígérni eget rengető hazugság, beteg emberek megtévesztése pedig büntetőjogi kategória, de minimum egy GVH büntetés kijár. Ez ellen a leírt szövegeidben a feltételes mód használata sem véd meg :twisted:
Amennyiben valaki nem vásárolja meg a havi 4+2-es csomagot, annak az ilyen hónapjai IMPRODUKTÍV hónapnak minősülnek. Minden 2. ilyen hónapban (2., 4. és 6. hónapban) figyelmeztető levelet küldünk, hogy ezzel a segítségére legyünk, ha esetleg elfelejtette leadni rendelését. A rendszer figyelemmel követi az esetleges IMPRODUKTÍV hónapokat, minden hónapban ellenőrzi az adott hónap előtti 12 hónapot, és amennyiben ez az ellenőrzés a 6. IMPRODUKTÍV hónapot észleli, abban az esetben megszűnik a munkatársi regisztráció, melynek következtében a Munkatárs elveszíti csoportját, struktúráját, illetve lehetőségét a 4+2-es csomag megvásárlására. Az IMPRODUKTÍV hónapokra jutalék kifizetés nem jár, az esetleges kiesést követően a korábban felhalmozódott jutalékkal kapcsolatban a cég elszámol a kiesett, INAKTÍVVÁ vált Munkatárssal.
IMHO, ez a kényszer nem egyeztethető össze egy, testvéri szeretettel, csak az emberek megsegítését célul tűző szervezet mentalitásával. Piszok kényszer lehet hogy minden fórumon nyomasd a cuccot. Régebben egy fórumozó társunk, (akit sajnos mostanában nem láttam) Sanya mondta volna: egy újabb műkörmösből ill. esztergályosból, kéthetes agylágyító tanfolyammal egészségügyi experté átképzett árusokat foglalkoztató, MLM-es átverő cég mentalitása ez. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vegyati 2011.08.02. 13:49-kor.
0 x

kicsinyuszi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.08.01. 15:22

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: kicsinyuszi » 2011.08.02. 13:22

Kedves Dorka11!
Én nem úgy fogom fel ezt, mint tanulpénz. Ha a pszichológusra költöttem volna havi 6000 forintot ugyanitt lennék. És nem is bántam meg, hogy ittam a Moksát, mert nekem segített, mert hittem benne. Egyszerűen mostanra tudom, hogy van más mód is, és nem dőlök be 100%-osan a mindent gyógyító csodaszereknek. Lehet mondani, hogy ablakon kidobott pénz, de a célomat elértem Vele, és innentől azt mondom nem volt felesleges. :)
0 x

kicsinyuszi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.08.01. 15:22

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: kicsinyuszi » 2011.08.02. 13:47

Kedves Gyuszi!

A hozzászólásodból árad a rosszindulat, mely nem az emelkedett lélek ismérve.
Mindenhol a szeretetről beszélsz, de azért mert ezt gondolod magadról még nem vagy tele szeretettel.
Megértem az álláspontodat. Te a piramis alján vagy (bár azt gondolod, hogy a tetején vagy), az a dolgod, hogy eladd a terméket, légy is elfogult, másképp ez nem megy.
A Moksa*** Kft. épp az ilyen lelkes, elkötelezett, befolyásolható és hiszékeny emberektől működik jól mint Te. Ha te így jobban érzed magad hidd azt, hogy a Moksa mindenkin segít és minden betegséget meggyógyít, és a feltalálói szent emberek akik nem anyagiasodtak el, ugyanolyan lelkesen és szorgalmasan és alaposan állítják össze az elixírt mint régen, ugyanakkora létszámmal tízszerakkora mennyiséget... és mindenkin segítenek szinte tök csórók már emiatt ... igazából minden ember akinek van havi 6000 forintja és issza a Moksát az lelkileg üdvözülni fog, és egy emelkedettebb állapotba fog kerülni, soha nem lesz beteg... épp most írják át a Bibliát is a katolikusok, mert tényleg ettől függ ki megy a mennybe és ki nem ...
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.02. 14:55

@kicsinyuszi (23416):

Kedves Juci!

Én is csak ember vagyok és mint bárki más, az életutamat járva keresem az "igazságot". :o
Elismerem, hogy még visszaeső is vagyok :oops: de legalább kezd meggyőződésemmé válni, hogy az egyetlen igazság a Földön a feltétel nélküli szeretet minden élőlény iránt.
Ide a szkeptikusok fórumára nem azért regisztráltam, mert le akarok mindenkit hordani a sárga földig, hanem azért, mert itt a az anyagi bizonyítékok vannak csak elfogadva és én tapasztalatból tudom, hogy a lélek örök és a magasabb dimenzió(k)ban tartózkodó fénylények - nevezzük Őket angyaloknak - akár a fény sebességét is túlszárnyalva, közöttünk mozogva is segítenek nekünk abban, hogy "jobbakká" váljunk és boldogabb életet élhessünk itt a Földön.

A szavaidból kicsengett valami miatt az elkeseredettség valamivel és valakikkel szemben.
Azt csak Te tudhatod, hogy miért haragudtál meg ennyire arra a két jámbor lélekre, hiszen Téged azzal, hogy rendbe jöttél, egyáltalán nem vertek át.

Ha a természetgyógyászok megtapasztalták a pácienseiknél a MOKSA ELIXÍR áldásos hatását, akkor azért van abban valami, hogy a szervezet pszichoszomatikus önszabályozását a Hering-szabály figyelembe vételével bizonyos idő után képes ez az információs szer a helyére rakni.
Ami pedig az értékesítést illeti, ha valaki úgy gondolja a saját megtapasztalása alapján, hogy nem akar a hálózati rendszerben részt venni, de közben ennek az információs szernek a eredményes hatását nem akarja csak magának megtartani, akkor az ELIXIR nagykereskedelmi árban történő megvételével kap egy lehetőséget a pulti vagy internetes eladásra és ezzel akár egzisztenciát is teremthet saját magának és a családjának.
Magyarul: "Kinek a pap, kinek a papné, de még a lánya" is választható lehetőség a MOKSA ELIXÍR terjesztésében.
Mi ebben a rossz?
Én mindenesetre a Te helyedben ezen a Fórumon biztosan nem öntöttem volna ki a szívemet egy esetleges vélt sérelem miatt (bocs, ha megint egy érzékeny pontra tapintottam) mert a kedves szkeptikusok ezt most megint megfogják lovagolni, hogy bezzeg így MLM, meg úgy homeopátia, mivel a feltalálók sarlatánságok és a terjesztők meg velük együtt mindenkit átvernek a nagy pénz reményében.
pedig a fordítottja igaz!!!
Tapasztalat hiányában(!!!) a szkeptikusoknak halvány gőzük sincs arról, hogy milyen pozitív hozadéka van úgy az egyiknek mint a másiknak, ha valaki szorgoskodik és persze türelmesen kivárja az ideját a teljes kigyógyulásának. :)

Látom, hogy érzékenyen érintett az, hogy a fentebb beírt kommentemben megpróbáltak kritizálni, s ezért bocsánatot is kérek Tőled!

Tisztelettel: Gyuszi

ui: Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.02. 15:02-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.08.02. 15:00

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 21:18-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.02. 15:07

@solarboat (23423):

Bocsánat, hogy a tyúkszemedre léptem, igazán nem akartam. ;)
Tudatosítsd már végre kérlek, hogy én itt rezgésterápiáról beszélek és a különböző élethelyzetek megoldásában segít a MOKSA ELIXÍR.
Itt fut össze a fonál a Ji King yin-yangos kiegyensúlyozatlanságával és a szervezet harmonizálásban adódik ezáltal a segítség úgy lelki, mint testi szinten.

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.08.02. 17:40

@kicsinyuszi (23414):
Kedves Dorka11!
Én nem úgy fogom fel ezt, mint tanulpénz. Ha a pszichológusra költöttem volna havi 6000 forintot ugyanitt lennék. És nem is bántam meg, hogy ittam a Moksát, mert nekem segített, mert hittem benne. Egyszerűen mostanra tudom, hogy van más mód is, és nem dőlök be 100%-osan a mindent gyógyító csodaszereknek. Lehet mondani, hogy ablakon kidobott pénz, de a célomat elértem Vele, és innentől azt mondom nem volt felesleges. :)


Honnan tudod, hogy ugyanitt lennél?
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.02. 18:02

@Gyuszi (23345):
De a többi elmélet(em) nagyon ül és hidd el, hogy nagyon sikeres nemcsak a gyógyulások, de a financiálisan null szaldós marketing szabály is a beszerzés tekintetében is.
Bocsi, de megint eltévedtél. Ez nem hitgyüli, így nem fogom elhinni bemondásra. Tessék bizonyítani és lesz miről beszélni.
Ugyanis a 6 db megvásárolt üvegből, ha eladsz négyet kisker áron, akkor az pénzben éppen fedezi a saját 2 üvegedet, ami lényegében egy idős házaspárnak (mindkettőjüknek!!!) a havi elixír szükségletét a teljes kigyógyuláshoz.
Persze működik, ha végtelen mennyiségű hiszékeny vásárlóval számolsz. Igazán reális...
Persze a fogyasztói társadalomban sokan szeretnék, ha a sült galamb a szájukba szállna és nem kellene érte tenniük semmit.
Ne keverjük a fogalmakat. A fogyasztói társadalomnak vannak hibái, de ez pont a lustáké...
Aztán meg a gondolat, hogy a rokonom, szomszédom vagy ismerősöm nehogy gyógyuljon majd úgy, miknt én?!
Sajnos létezik a "dögöljön meg a szomszéd lova" mentalitás, de ez a sárkányfű-biznisznek pont előnyös. :(
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.02. 18:06

@Gyuszi (23373):
Ahhoz, hogy valaki a dolgok ismeretében felajánlja a gyógyulás lehetőségét másnak, miközben a saját meggyőződése alapján megvan adva a lehetősége mindenkinek arra is, hogy a sikeres gyógyulásán okulva és felbuzdulva tovább adja ezt a öngyógyítási és financiális lehetőséget, egy altruista beállítottság szükségeltetik.

Hát igen, az MLM és a sárkányfű biznisz pont az altruizmusról híres... Kép
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.02. 18:43

@Caspi (23431):

Ebben a 2 témában - az öngyógyítás ismérve és a profi hálózati értékesítés mikéntje - a Te előitéletes korlátozottságod is magasan ívelő csacsiság kedves Caspi...De legalább megtartanád Magadnak, ha ezt hiszed és ne szellőztetnéd a józan paraszti ésszel szembe menő ellenszenvedet.

Nézz már bele legalább, hogy miről is van szó:

http://www.moksaelixir.hu/

Tulajdonképpen miért és mire válaszoljak, ha egyfolytában gúnyolódsz a még általad nem próbált és így nem is ismert dolgokon?

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.02. 20:32

@Gyuszi (23435):
Tulajdonképpen miért és mire válaszoljak, ha egyfolytában gúnyolódsz
Van itt Valaki,Aki igazán kedves és rendes volt veled.Te nem hogy nem válaszoltál Neki,hanem még aljas módon Ő előle is elhallgattad,hogy valójában zugárus vagy.Akkor most te ilyenekre hivatkozva még "érdekesebbé" teszed a kérdést,hogy milyen egy mismásolós,igenis haszon-hajhász célkitűzések uralnak,vezetnek és teszik abszolút hiteltelenné,bármit is mondasz!
0 x

kicsinyuszi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.08.01. 15:22

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: kicsinyuszi » 2011.08.02. 20:51

Kedves Dorka11!

Jártam pszichológushoz nem egyszer nem kétszer. És lehet nem tartanék itt igaz.
A lényeg, hogy nem érzem/éreztem pénzkidobásnak.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.02. 21:08

@Gyuszi (23435):
Ebben a 2 témában - az öngyógyítás ismérve és a profi hálózati értékesítés mikéntje - a Te előitéletes korlátozottságod is magasan ívelő csacsiság kedves Caspi...
Semmi gond, lehet segíteni a csacsiságomon, épp csak azt kell megmagyaráznod hozzá, hogyan nőhet egy fa az égig (terjeszkedhet egy MLM terjesztési rendszer a végtelenségig) és mutatnod rá egy példát. Ha sikerül, akkor szabadon szamarazhatsz és nem mondok ellent, ha nem sikerül akkor csak tarstd meg magadnak a szamárfüleket. Kép
Tulajdonképpen miért és mire válaszoljak, ha egyfolytában gúnyolódsz a még általad nem próbált és így nem is ismert dolgokon?
Semmi gond, ha cserébe te is kipróbálod, az összes 1000+1 titkos elixíremet, amit altruista hajlamaimnál fogva, csak neked és csak most 5000 HUF+ÁFA áron adok. Üvegenként...
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.03. 00:49

@gombi (23390):
Tulkepp ezt a fenti szoveget az alabbi bullshit generatorral krealtam.
http://www.harmonet.hu/josda/ezoterikus ... -generator
Azt hittem igy el tudok beszelgetni Gyuszival, de ugy latszik az o bullshit generatora vmi mas nyelven uzemel:)

MIndenesetre utoljara ilyen heves mlm ugynokot(ket) a nuskinban lattam. De a szoveg, felsobbrenduseg, vermerseklet ugyanaz. Ugy latszik a panelek nem valtoznak nagyon idorol idore, csak kicserelik a termek nevet. Az sem valtozott, hogy az esz erveles meg mindig felesleges. A sz@r meg mindig almapure, meg akkor is ha barna, ha budos es ha szaga is van.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 07:19

A feltaláló szülész-nőgyógyász, onkológus. Valamit csak érthet a gyógyításhoz, azonkívül az eredmények, mintha igazolnák a szer működését. Mielőtt rossz gondolatok jutnának a fejetekbe: nem iszom, nem árulom, csak megnéztem ezt a videót! http://www.youtube.com/watch?v=P0UEJS9T ... r_embedded
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 08:27

@gombi (23460):

Figyelj ide gombi!

Nagyon nehezen fogadom el a mocskolódást, de az ezotéria megtanított arra, hogy ne foglalkozzak vele.
A GNM viszont arra tanított meg, hogy kaphat az ember un. mocskolódási lelki konfliktuson keresztül olyan DHS síneket , amelyeket ha nem old meg, akkor egy biológiai különprogramot, azaz betegséget okoz.

Nos, most ezt teszem, azaz feloldom a mocskolódási konfliktusomat:

A "bullshit"-nek a magyar fordítása bika- vagy tehénsz@r, amely a mezőgazdaságban egy értékes szervestrágya.
A mocskolódó fél, mármint hogy Te nem ismerve a dolgok vagy történések lényegét és hátterét egy jó rakás előitélettel próbálod a nem ismert hátteret és személyt nevetségessé tenni.
Az a bizonyos szervestrágya bizony mondom Néked, hogy többet ér sok, a csúfolódással élcelődő netbetyárnál, mert az ökogazdaságnak egy elengedhetetlen alappillére!
De ha sok van belőle, akkor arra is jó, hogy megfürödhess benne. elvégre itt a nyár... ;)

Tisztelettel: gyuszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.08.03. 08:45-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 08:43

@osamuka (23463):

Ezek alázatos, nagyon kedves, normális és segítőkész emberek.
Alapítványon keresztül segítenek pl. az autista betegeken és felvállaltak már több más karitatív tevékenységet is.
Csak meg kell ismerni Őket az ilyen oldalukról...

Különben én is egy Polgári Társuláson (ez a jogi személy a munkatársa a MOKSA ELIXÍR Kft.-nak ) keresztül szeretnék segíteni a rászorultakon, amikor is nem is annyira a hálózati értékesítésben, hanem egyenes, pulti eladásban gondolkodok. Nagyon sikeres információs szer az ELIXÍR, mert az 1 dl vízzel bevíve a szervezetbe fokozatosan kezdi a deformálódott rezgéseket visszaállítani és ezzel a test energiaegyensúlyát helyrehozni.

Tisztelettel és köszönettel (azért, hogy feltetted ide ezt a kis videót): Gyuszi
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.08.03. 08:47

@Gyuszi (23475): Nagyon jó. Egyik oldalon átvernek a másik oldalon segítenek. Aki meg tudja fizetni annak eladják a méregdrága placebót, aki rászorul, annak segítenek... tisztára Robin Hood :D
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.03. 13:22

@Gyuszi (23475):
Nagyon sikeres információs szer az ELIXÍR, mert az 1 dl vízzel bevíve a szervezetbe fokozatosan kezdi a deformálódott rezgéseket visszaállítani és ezzel a test energiaegyensúlyát helyrehozni.
deformálódott rezgéseket visszaállítani
mik a deformálódott rezgések? konkretan, mik azok?
miert kell visszaállítani oket? Hohuan? Honnan tudhato, hogy vannak-e deformálódott rezgések?

test energiaegyensúlyát helyrehozni
Ez mit jelent?
En arra gondolok, hogy annyi kaloriat viszel be a testbe amennyit felhasznalsz, nem tobbet, nem kevesebbet. Nem fogysz, nem hizol.
Azt hiszem te nem erre gondolsz a "test energiaegyensúlyát helyrehozni" alatt. Hanem mire gondolsz? Konkeretan.

Komoly kerdesek voltak, nem kotozkodes.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 15:51

@Tamási Jocó (23476):
"méregdrága placebót,"
Nem rosszindulatból kérdezem, de mihez képest drága? Az orvosi hálapénzről hallottál? Az mennyire drága?
Mennyibe kerül egy operáció? Mennyi egy szülés? Mennyibe került a sok gyógyszer, amit addig megevett a beteg?
Miért nem írnak fel az orvosok placebót( van róla egy vicc is a 3 piruláról r. d. e.) ? Amennyiben ennyire működik, akkor nem kell vegyszer! Nem? Akkor írjanak placebót, úgyis ezzel magyaráztok minden alternatív gyógyulást! ;)
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.03. 18:52

@osamuka (23497):

Nem rosszindulatból kérdezem, de mihez képest drága? Az orvosi hálapénzről hallottál? Az mennyire drága?
Mennyibe kerül egy operáció? Mennyi egy szülés?
Placebószülőszobát a szülő nőknek! Végül is pl. Geréb Ágnes tevékenységét fel lehet ennek is fogni...
A hálapénz egy csúnya dolog, amire általában az orvosok átlagalatti fizetése a magyarázat. És általában éppen eléggé szégyellik az orvosok is, akik elfogadják, és olyanról még nem hallottam, hogy gyógyulás feltételeként hálapénzt írtak volna elő. (a szülést kivéve, de az kicsit mást terület és ott általában ezért cserébe nyújt plusz szolgáltatást az orvos)
Ha a gyógyulást hálapénzhez köti az orvos, akkor pont egy rettentően etikátlan dolgot csinál, csak nem értem, hogy ez neked, mint oxigénesvízárusnak hogyan lehet ellenszenves, végül is te sem csinálsz mást. Pénzt fogadsz el gyógyulás reményével biztatva, miközben vajmi kevés befolyásod van a valódi gyógyulásra.
Miért nem írnak fel az orvosok placebót
Mert az orvos nem hazudhat a betegének ellentétben az elixirárusokkal, oxigénesvízkereskedőkkel és egyéb kóklerekkel, akikben te megbízol, sőt, akik közé te is tartozol. Egy orvos csak olyan egészségügyi javaslatot tehet, amelynek hasznosságáról valamiféle valódi (anekdotáidnál erősebb) bizonyíték van a kezében. Egy orvos nem mondhatja a betegének, hogy "Juli néni tessék ezt a jó drága szert szedni, mert a Szent-Györgyi prof. is ezt ajánlotta egy másvallásúak által eltitkolt tanulmányában!" Ilyen aljassághoz már olyan ember kell mint te.

Mellesleg miért lenne jó neked, ha az orvosok placebót is írhatnának fel? Ki venne akkor tőled vizet?:)
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.08.03. 19:29

@pounderstibbons (23509):
Pénzt fogadsz el gyógyulás reményével biztatva, miközben vajmi kevés befolyásod van a valódi gyógyulásra.
Nem olvasom osamukát, de ez telitalálat. :D :mrgreen: :D
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.03. 19:38

@Gyuszi (23472):
Mirol beszelsz?? :shock:
A bullshit azt jelenti magyarul, hogy hulyeseg, mellebeszeles, felrebeszeles. Vagy te a tukortojast mirroregg-nek forditod? 0 mocskolodast tartalmaz, velemenyt tartalmaz. Ha nem megy az angol hasznald a google translatet.

Ugy latom viszont alapkoncepciok nem valtoznak mlm-ben, tenyeket kerulni, a leheto legtobb metaforat - versiket bedobni (lehetoleg ezoterikusan) es zaszlora tuzni a vilagmegvalto boldogsagot avagy a vilag boldogsagat ,boldogulasat. Mikozben hazugsaggal penzt szerezni. Mielott besertodnel, meg fenyegetoznel, nem artana valaszolni kezdesnek arra a nuansznyi kerdesre a #21057 -ben, hogy miert is allitod, hogy 84 virageszencia van az altalad forgalmazott keszitmenyben, mikor abban hivatalosan csak 6 van. Es utana lehet fenyegetozni hitelrontassal, egyebekkel..
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.03. 20:04

@osamuka (23463):
Koszi a videot, erdemes megnezni. Nehany dolog idezve:

"Barmelyik embert, barmelyik betegsegenek javulasahoz , gyogyulasahoz hozzajarulhat"

"- Minden betegsegre alkalmazhato?
- Alkalmazhato a szabalyozasi szint harmonizalasara"

"-Tehat ugy nez ki, hogy a gyogyszeres kezelesrol nem mondanak le, mellette alkalmazzak ezt a terapiat?
-Igy van!
-Igy van!"

"Kedvezo mellekhatas, hogy a betegsegek esetleg elmulnak, elmulhatnak"

"-Akkor akar a tumor eseten megelozesre is alkalmas ez a gyogyszer?
-Mi ugy gondoljuk ..
-Nem gyogyszer, etrendkiegeszito
- ..segithet, hozzajarulhat"

Mi ez ha nem egy hatalmas bullshiting jo nagy penzert?? Es ez az eredmeny osamukanak. :o
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2011.08.03. 21:24

@osamuka (23497): Nagyszerű! Tehát a placebót már elismered, csak az áron vitatkozunk! Naon jó. Komoly előrelépés.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.03. 22:22

@Gyuszi (23475):
Gyuszi írta:nem is annyira a hálózati értékesítésben, hanem egyenes, pulti eladásban gondolkodok
Ezt a hírt a "Moksa Híradó" közölte? Egy emelem módszerre kidolgozott eladási stratégiát egyéni ötletekkel felborítani... Még jó, hogy a "tartótiszteid" nem olvassák a Szkeptikus Fórumot.
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2011.08.03. 22:32

@pounderstibbons (23509):

Mert az orvos nem hazudhat a betegének ellentétben az elixirárusokkal, oxigénesvízkereskedőkkel és egyéb kóklerekkel, akikben te megbízol, sőt, akik közé te is tartozol. Egy orvos csak olyan egészségügyi javaslatot tehet, amelynek hasznosságáról valamiféle valódi (anekdotáidnál erősebb) bizonyíték van a kezében. Egy orvos nem mondhatja a betegének, hogy "Juli néni tessék ezt a jó drága szert szedni, mert a Szent-Györgyi prof. is ezt ajánlotta egy másvallásúak által eltitkolt tanulmányában!" Ilyen aljassághoz már olyan ember kell mint te.
Magyarországon homeopátiával csak orvos foglalkozhat, és ők adják is a placebót a betegeknek. Az még a jobbik eset, ha a háziorvos csak egyértelmű hipochondriára javasol homeós szereket, de sajnos vannak olyan orvosok is, akik kizárólag a homeobogyók terjesztésére mennek rá.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 22:49

@pounderstibbons (23509):
"Geréb Ágnes tevékenységét fel lehet ennek is fogni..."
Geréb Ágnes működése, emberi, csak idén, sokkal több ember, csecsemő halt meg orvosi műhiba miatt!
Pontosan tudjátok, hogy az orvosok, váratlan, abban az időben nem tudott (boncolás után derül ki!), "események " miatt sok beteget elvesztenek! A sok, az egy ember is sok! Geréb Á.-ből bűnbakot csináltak, Neki is csak nem jött össze "valami! Akiknek segített világra hozni a gyermekét, hősként tekintenek rá!! Kivéve, ahol komplikáció lépett fel. Az hogy ennyi bele fér vagy nem, nézőpont kérdése! Nyilvánvaló, hogy akinek meghalt a gyermeke, olyan traumát élt át, amit míg él, nem felejti el! DE! Valószínű, hogy mindent meg tett, hogy életre segítse az apróságokat, csak valami közbejött! Semmi bizonyíték nincs arra, hogy kórházban nem történt volna tragédia, ezek csak feltételezések!
A nőgyógyászok hálapénzéről csak annyit, hogy majdnem minden dokinak ára van! Egy szülés 100 000 től kezdődik! Tisztelet a kivételnek, mert vannak, 1-t én is ismerek a MÁV kórházban!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 22:52

@gombi (23519):
Várd ki a végét, nem ismerem, ezért nincs véleményem, csak tetszik az elv! Működőképesnek látom!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 22:55

@vegyati (23528):

A belső szabályok szerint a munkatárson áll, hogy mit választ. A munkatárs különben lehet jogi személy is.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.03. 22:57

@Tamási Jocó (23524):
Mikor nem ismertem el? Már gyerekkoromban találkoztam vele, amikor a körzeti orvosom, néhány munkakerülő, képzelt betegnek, aqua desztillat-t adatott be a nővérkével, lehetőleg úgy, hogy többet ne jöjjön vissza a paciens! Egy kicsit fájt neki. :)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 23:00

@sajnos_kacat (23529):

"Magyarországon homeopátiával csak orvos foglalkozhat, és ők adják is a placebót a betegeknek. Az még a jobbik eset, ha a háziorvos csak egyértelmű hipochondriára javasol homeós szereket, de sajnos vannak olyan orvosok is, akik kizárólag a homeobogyók terjesztésére mennek rá."

Igencsak jó tapasztalattal rendelkezhetnek ezek az orvosok a homeopátiás, szelíd gyógymódot illetően, hiszen már nem tüneti, hanem oki kezelésben gondolkodnak. A gyökeréig kell eljutni a betegségeknek, nem pedig a szintetikus gyógyszerekkel elnyomni a tüneteket. :(

Tisztelettel: Gyuszi
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 23:02

@osamuka (23531):

Teljesen szinkronban van a véleményünk! Köszi! :)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.03. 23:04

@gombi (23519):

http://www.youtube.com/watch?v=Z_hhSIlWiOM

Ja, és tudd, hogy én nem vagyok rapper.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2011.08.03. 23:18

@Gyuszi (23536):

nem csoda.
Similis simili gaudet.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.03. 23:20

@Gyuszi (23535): A homeopátia tisztán tüneti kezelés. A homeopata orvos a tünetekből és egyedül a tünetekből indul ki, és olyan szert keres, ami egészséges emberen ugyanazokat a tüneteket váltja ki. Ezt adja be ultrahigított formában a betegnek.
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2011.08.03. 23:26

@flygandeangel (23541):
flygandeangel írta:Similis simili gaudet.
Esetünkben:
Simlis simili gaudet. ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.04. 00:54

@Szilágyi András (23542):
András! Ez nagyon jó válasz! Ez egy nagyon kicsit nem hasonlít a védőoltások elvére?
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.04. 13:46

0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.08.04. 14:42

@Várhegyi Márton (23559):

Csatlakozom.Még véletlenül sem.
0 x

Válasz küldése