Moksa elixír

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
sanyika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.12.27. 15:14

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sanyika » 2011.12.27. 15:15

0 x

sanyika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.12.27. 15:14

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sanyika » 2011.12.27. 15:16

0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.27. 15:16

@sanyika (36768):

Tehát kóser a cucc. És?
0 x

sanyika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.12.27. 15:14

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sanyika » 2011.12.27. 15:17

0 x

sanyika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.12.27. 15:14

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sanyika » 2011.12.27. 15:21

Aki még mindig nem érti, hogy miről szól ez az egész az nézze meg az alábbi linken található videókat:
http://www.youtube.com/watch?v=h19wNpDX ... Yi8qzuYrTl
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.27. 15:27

@sanyika (36772):

Szia, üdv itt!

Megkérlek, hogy ha mondanivalód van a témával kapcsolatban, kérlek ülj le, és egész, értelmes mondatokban fejtsd ki. Kérlek ne linkelj videókat, hanem saját szavaiddal fejts ki az észérveidet. A linkeket maximum alátámasztásnak használj, de videókat még annak se.

Az egész havi letöltési keretemet kinyírják az iderakott videók, arról nem is beszélve, hogy tévéműsorok szavahihetősége igen kétes.
0 x

sanyika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.12.27. 15:14

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sanyika » 2011.12.27. 15:36

@stark (36775): Nem kívánom hosszabban kifejteni a mondanivalómat. A Moksa Elixír már bizonyított. Igazolja ezt a kosher igazolás a nem dopping igazolás és emberek ezrei, akiknek segített megoldani a problémáit.

Az, hogy te nem hiszel benne egyéni szociális probléma. Van, aki nem hisz a Cascoban, Istenben, az MLM-ben. Van, aki nem hisz az internetben, az örök hűségben vagy épp nyitott kapcsolatokban. Olyanok is akadnak, akik életüket feladva vagy mindenből kiábrándulva csak az motiválja őket, hogy megkérdőjelezzenek olyan dolgokat, melyeket még nem bizonyítottak be kismilliószor, ám a vicc az egészben az, hogy ama hatalmas magasztos tudomány később mindig rájön, hogy mindaz amit bebizonyított sem annyira objektív.

Emberek vagyunk. Minden tudományosan felállított tényt emberek készítenek. Ha gépek készítik, hamar rá kell jönnünk, hogy azokat is emberek készítették. Így eme emberi tényező miatt minden felállított mérce kizárólag szubjektív lehet.

A Moksa Elixírt nem a tudomány számára hozták létre a feltalálók, hanem azok számára, akik képesek magukon változtatni és elfogadnak egy olyan új gyógymódot, immunerősítő terápiát, mely segítségével harmonikusan, kiegyensúlyozottan élhetik életüket.

Sosem foglak tudni meggyőzni, de nem is akarlak. Ezért most ez volt az utolsó hozzászólásom ezzel a témával kapcsolatban. Ha gondolod leülhetünk személyesen és beavatlak a hatásmechanizmusába. VAGY!

Küldök számodra egy hosszú ismertető anyagot, melyet tanulmányozva magad is beláthatod, hogy a cseppek működnek. Írd meg privátba az e-mail címed vagy a posta címed és eljuttatok hozzád egy több száz oldalas TANULMÁNYT, mert tudom, hogy ti ennek hiányában kérdőjelezitek meg a létező dolgokat.

Rendelkezem ilyesmivel. Ha van kedved elolvasni 160 oldalt, akkor szívesen elküldöm számodra.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.27. 15:49

@sanyika (36778):

Kezdem ezzel:
Küldök számodra egy hosszú ismertető anyagot, melyet tanulmányozva magad is beláthatod, hogy a cseppek működnek. Írd meg privátba az e-mail címed vagy a posta címed és eljuttatok hozzád egy több száz oldalas TANULMÁNYT, mert tudom, hogy ti ennek hiányában kérdőjelezitek meg a létező dolgokat.

Rendelkezem ilyesmivel. Ha van kedved elolvasni 160 oldalt, akkor szívesen elküldöm számodra.
Nem töltenéd fel a nevezett tanulmányt egy fáljmegosztóba, és linkelnéd be? Így mindenki elolvashatná, aki akarja.
A Moksa Elixír már bizonyított. Igazolja ezt a kosher igazolás a nem dopping igazolás és emberek ezrei, akiknek segített megoldani a problémáit.
A kosher igazolás csak azt bizonyítja, hogy zsidók fogyaszthatják. Semmi mást. A nem dopping sem azt bizonyítja, hogy működik. Egy pohár hipó sem dopping, de mégis csúnya lenne, ha gyógyszerként nyelnéd. Az anekdotázás, meg - mint már 300.000-szer kifejtettük, nem bizonyít semmit. Én 10 perc alatt kitalálhatok egy történetet a taktaharkányi óvodás kisfiúról, aki élve elégett, mert Moksát ivott. És hülye lenne, aki elhinné.
Az, hogy te nem hiszel benne egyéni szociális probléma. Van, aki nem hisz a Cascoban, Istenben, az MLM-ben. Van, aki nem hisz az internetben, az örök hűségben vagy épp nyitott kapcsolatokban. Olyanok is akadnak, akik életüket feladva vagy mindenből kiábrándulva csak az motiválja őket, hogy megkérdőjelezzenek olyan dolgokat, melyeket még nem bizonyítottak be kismilliószor, ám a vicc az egészben az, hogy ama hatalmas magasztos tudomány később mindig rájön, hogy mindaz amit bebizonyított sem annyira objektív.


BULLSHIT!

A bizonyítási folyamatok, és a kettős vak tesztek nem hit kérdése. Ha valamilyen gyógyszer ezeken átmegy, azt nagyon-nagyon jó eséllyel hatékonynak nevezhetjük. Erre a bizonyíték az a sok milliárd ember, aki meghalt volna 4 éves kora előtt a modern gyógyszerezés és oltások nélkül.

Ez a végkimenetel nem hit kérdése. Az 1920-as generáció még emlékezhet arra, amikor az influenzaszezon után egy pár tucat gyerek nem ment többé iskolába, csak a föld alá.
A Moksa Elixírt nem a tudomány számára hozták létre a feltalálók, hanem azok számára, akik képesek magukon változtatni és elfogadnak egy olyan új gyógymódot, immunerősítő terápiát, mely segítségével harmonikusan, kiegyensúlyozottan élhetik életüket.
Vagyis: a pénztárcák számára.
Sosem foglak tudni meggyőzni, de nem is akarlak. Ezért most ez volt az utolsó hozzászólásom ezzel a témával kapcsolatban. Ha gondolod leülhetünk személyesen és beavatlak a hatásmechanizmusába. VAGY!
Oké, van egy fasza kis kajálda a Smith Street-en, csak 5 font a fish&chips. A Lloyd's Lower Street-i sarkán balra fordulsz, és már látod is.

Pénteken este hatkor neked jó?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.27. 15:52

@sanyika (36778):

Ezt hogy az istenbe hagyhattam ki?
Emberek vagyunk. Minden tudományosan felállított tényt emberek készítenek. Ha gépek készítik, hamar rá kell jönnünk, hogy azokat is emberek készítették. Így eme emberi tényező miatt minden felállított mérce kizárólag szubjektív lehet.
Erre vannak a kettős vak tesztek, hogy a tesztelő személy ne tudja, hogy az illető páciens éppen a Moksát szedi, vagy a placebót. Ez kizárja a szubjektivitást, illetve a tudatos hamisítást.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.27. 16:07

@sanyika (36778): Újabb termékreferens?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.27. 16:09

0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.12.27. 16:22

@Fabri (36752):

Mit válogatsz te itt önkényesen,ha?!?Nem tudsz olvasni?!?Csak a gyógyulás?Csak az orvoslás,ha?!?Szemenszedett személyesetválogatás!!!Ezt sasold:
1.Hitetlen gyaur bortermelők,le velük!
2.Gonosz halászok,akik csak összevissza próbálkoznak,le velük!!
3.Híjj,a gané meteorológusok,mind ingyenélő,mind!Minek nézegetni,tessék csendesíteni,le velük!!!
4.Hú a megátalkodott gabonaipar...mikor szaporítani is lehet...le velük!!!!
Megfelelően higított,potenciált "ott vesd ki"-t rendelnék!
:roll:
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.12.27. 16:23

@sanyika (36778):
Ha gondolod leülhetünk személyesen és beavatlak a hatásmechanizmusába.
Én erre várok már mióta. Avass már be engem meg a többi fórumtagot a hatásmechanizmusába. Eddig csak olyanok voltak ezen a fórumon, akik a legalapvetőbb kérdésekre sem tudtak válaszolni. Nagyon örülök, hogy végre egy igazi szakértő is megjelent, nem csak amatőrök, akikről látszik, hogy nem is értenek hozzá. Kérlek ne habozz és mesélj, hogyan működik a Moksa Elixír? Ha linkelsz valamit, az is jó.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.12.27. 16:34

@sanyika (36778):
Küldök számodra egy hosszú ismertető anyagot, melyet tanulmányozva magad is beláthatod, hogy a cseppek működnek. Írd meg privátba az e-mail címed vagy a posta címed és eljuttatok hozzád egy több száz oldalas TANULMÁNYT, mert tudom, hogy ti ennek hiányában kérdőjelezitek meg a létező dolgokat.
Az is elég lenne ha összefoglalnád röviden ezt a nagyszerű tanulmányt. Milyen betegségekre vizsgáltátok a Moksa hatékonyságát és milyen módszerrel? Milyen eredmények születtek? De ha nagyon el akarod küldeni, akkor hajrá: zsoleszblog(kukac)gmail.com
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.27. 16:35

Szerintem itt mindenki ismeri ezeket az ismertetőket.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.27. 16:40

@Szilágyi András (36743):
A társaság álláspontja nem változott, mint ahogy az enyém sem.

Jó lenne, ha odafigyelnél, mit is mondtam pontosan, mi volt az eredeti állítás, amire reagáltam, és mit válaszoltam rá. Semmi meglepőt nem állítottam.

Nem helyes az a szkeptikus hozzáállás, amikor valaki csak fejből, saját vélekedése, kútfeje alapján állít dolgokat (mint pl. azt, hogy a homeopátia összes randomizált, kontrollált tesztje negatív eredményű lett), anélkül, hogy utánanézne. A te esetedben különösen érthetetlen az utánanézési hajlandóság hiánya, hiszen te kutató biológus vagy, aki nyilván rendszeresen használja a PubMedet, így feltehetően birtokában vagy annak a képességnek, hogy a szakirodalomban megtalálj valamely témával kapcsolatos releváns információkat.

A homeopátiában van néhány nagy metaanalízis, amely az RCT-ket (randomized controlled trial) értékeli, összesíti, foglalja össze. Ha ezeket megnézed, láthatod, hogy bőven van pozitív eredményű RCT, sőt, a többségük az. Nem az egyes klinikai tesztek, hanem ezeknek az értékelő összesítése az, amiből érdemes következtetéseket levonni.

Pozitív eredményű RCT-kre két példa:
Improved clinical status in fibromyalgia patients treated with individualized homeopathic remedies versus placebo
Oscillococcinum in patients with influenza-like syndromes: A placebo-controlled double-blind evaluation
Koszonom a valaszt!
Orommel olvasom, hogy a Tarsasag allaspontja nem valtozott.

Odafigyeltem, mire vonatkozott az altalam megkerdojelezett allitas:
@lorenz (36668):

Idézet:
Néhány egyszerű,bárhol és bármikor megismételhető kísérletsorozatról lenne szó,mint amilyenre vaskalapos is utalt.
Tulajdonképpen a helyzet az,hogy ilyeneket már elvégeztek nagyon sokszor és mindig negatív eredménnyel járt.
Semmilyen betegség sem gyógyítható homeopátiával.
Ez egy szkeptikus mítosz, ami sajnos nem igaz.
Valóban elvégeztek ilyen vizsgálatot nagyon sokszor, és sok esetben pozitív eredménnyel járt.
Az en olvasatomban a valaszod azt jelenti, hogy a homeopatia igenis hatasos dupla vak probas kiserletekben. Ezert kerdeztelek, hogy ugy gondolod-e, ahogy a hozzaszolasodbol latszik az olvaso szamara.

Igazad van, en is olvastam, hogy az oscillocuccinium az inlfuenza lefolyasat 6 oraval roviditette meg, es ez statisztilkailag szignifikans volt az adott kiserletben (a placebot kapo beteget 7 napig voltak betegek, az oscillot szedok 6.6 napig ha jol emlekszem).
Egy ilyen vitaban, mint ez itt nem celszeru magyarazat, kommentar nelkul csak annyit irni, hogy "Valóban elvégeztek ilyen vizsgálatot nagyon sokszor, és sok esetben pozitív eredménnyel járt."
Celszeru szerintem hozzatenni, hogy miert tekintjuk ennek ellenere hatastalannak (a vizsgalatok minosege, az ezzel ellentetetes eredmenyek tulnyomo szama stb...)

Elegendo egy fel mondat.
Nem vagyok kommunikacios szakember, de ugy erzem, hogy a Tarsasag egyik gyengeje, hogy gyakran nem lenyegre fokuszalnak az erveitek, hogy a sok nuansz kozott elvesz a lenyeg, a mondanivalo.

Ha szakmai cikket irtam volna, akkor megirom, hogy voltak pozitiv vizsgalatok is, de azokat ilyen es ilyen okok miatt nem tekintem mervadonak.
Ha egy forumon vitazok, akkor a lenyeg a lenyeg.

Az, hogy kerdesem jogos volt, mutatja az alabbi uzenet, amit a a hozzaszolasom utan kaptam:
Feladó: osamuka
Elküldve: Ma, 00:06
Címzett: vaskalapos
Téma: Moksa elixír
vaskalapos írta:
@Szilágyi András (36730):
Keress Te ra! Es tisztelj meg azzal, hogy megirod, mit talaltal.
Te allitottal valami nagyon meglepot.
Ne mar, hogy en keressek ra bizonyitekot. Ez, mar megbocsass, Osamuka szintje lenne.

De a kerdesem a keresestol fuggetlenul fennall:
Jol tudom, hogy a Szkeptikus Tarsasag, melynek tudomasom szerint tagja, sot valamilyen szinten vezeto egyenisege vagy, elutasitja, altudomanyos humbugnak tartja a homeopatiat? Demonstral ellene...

Hogyan fer osze ez az elutasitas a szerinted letezo pozitiv bizonyitekokkal a homeopatia hatasossagara?

Kerlek tisztelj meg azzal, hogy valaszolsz, hogy ebben a kerdesben egyeni allaspontod kulonbozik a Tarsasag allaspontjatol, vagy a Tarsasaggal egyetertesben Te is elutasitod, altudomanyos, hiteltelen dolognak tartod a homeopatiat?
Ha igy van, hogyan utasithatod el azt, a szerinted letezo pozitiv bizonyitekok ellenere is?

Tenyleg nem ertem.
"Osamuka szintje lenne."
Te attól még fényévekre vagy! András viszont közeledik!! :D
Magyarul: valaszodat az olvasok jelentos resze ugy ertelmezheti, hogy a szerinted a homeopatia hatasos, vagy ugy, hogy a Szkeptikus Tarsasag onkenyesen figyelmen kivul hagyja a dupla vak placebo kontrollalt tesztek eredmenyeit.

Ugy ertelmezik, hogy a homeopatiat tamogato hozzaszolast olvastak.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.27. 16:52

1. A homeopátiát nem vizsgálták !

2. Homeopátiás szereket vizsgáltak!

3. Egyes esetekben (ez kihangsúlyozandó) voltak pozitív eredmények!

4. Ez nem jelenti, hogy a homeopátiás módszerek igazoltak lettek !

Hol az igazolás a meridiánokról, vízmemóriáról ,energiapályákról ?

Ja,és jelen témánk esetében viszont (tudtommal) sosem voltak ilyen kísérletek.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.27. 16:59

Csak tessék, csak tessék, itt az ErőVíz!

Én találtam fel, és csak ezoterikus embereknek adom, hogy felvértezze őket a világ kihívásai ellen!
A Föld összes élőlényének energiája benne, csak megiszod, és tied a Föld bölcsessége!

Kép
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.27. 17:01

@sötétvödör (36788):
1. A homeopátiát nem vizsgálták !

2. Homeopátiás szereket vizsgáltak!
Nagyon lenyeges kulonbsegtetel!
Egyetertek.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.27. 17:04

@vaskalapos (36787): Én viszont nagyon unom, hogy provokálsz és igyekszel szándékosan félremagyarázni azt, amit írok.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.27. 17:19

@Szilágyi András (36791): Sajnalom, hogy igy latod.

Valo igaz, hogy gyakran mashogy latjuk a dolgokat, pontosabban a reszleteket, mert alapvetoen hasonlo a vilagnezetunk.
Valo igaz, hogy mindketten elvezettel reagalunk arra, ha valamiben nem ertunk egyet a masik hozzaszolasaval. Nem csak en, te is.
En ezt nem tekintem provokacionak, hanem eszmecserenek.

Ha szertinted a hozzadszolasaim tulmennek a Forumon elfogadhato merteken, hat te vagy a moderator, torold oket, vagy tilts ki teljesen.

Vagy egyszeruen ignoralj.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.12.27. 17:23

@Szilágyi András (36791):
Ha ezós lennék, kb. 2 (azaz kettő) perc alatt teleszemetelném az összes ilyen oldalt ezzel:

A Szkeptikus Társaság tagja (Szilágyi András) elismerte a homeopátiás szerek kettős vak, placebo kontrollált vizsgálatairól!!!
"Valóban elvégeztek ilyen vizsgálatot nagyon sokszor, és sok esetben pozitív eredménnyel járt."

Ennyi. Semmi kommentár. Még szerencse, hogy szkeptikus vagyok. ;)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.27. 17:26

@Popula(c)tion (36793): Ez egy fórum, nem írunk minden hozzászólásban kimerítő, átfogó tanulmányt. Műfajtévesztésben vagy!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.12.27. 17:41

@Szilágyi András (36794):
Nem érted. Példa:
Nagyon Ezoterikus Újság

A Szkeptikus Társaság tagja (Szilágyi András) elismerte a homeopátiás szerek kettős vak, placebo kontrollált vizsgálatairól!!!

"Valóban elvégeztek ilyen vizsgálatot nagyon sokszor, és sok esetben pozitív eredménnyel járt."
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.27. 17:49

@Szilágyi András (36794): Bocsanat elore, nem kotozkodes a celom.

Egyetertek: írunk minden hozzászólásban kimerítő, átfogó tanulmányt.
Epp ezert szerintem celszeru a lenyegre koncentralni.

De igy, ahogy alabb irom (a te hozzaszolasod alapjan), meg nem tanulmany, es megis egyertelmu lett volna

Ez egy szkeptikus mítosz, ami nem igaz.
Valóban elvégeztek ilyen vizsgálatokat nagyon sokszor, és sok esetben pozitív eredménnyel járt.
Nem az egyes klinikai tesztek, hanem ezeknek az értékelő összesítése az, amiből érdemes következtetéseket levonni.
Ez az ertekeles az ami azt mondja, hogy a homeopatia hatastalan.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.27. 17:54

@Popula(c)tion (36795): Vállalom, ezt én írtam, és így van.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.27. 18:05

Nem azzal van baj, aki leírta, hanem azokkal akik képtelenek szavakat értelmezni
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.27. 19:07

Ne röhögtessetek már! Aki nem bírja a szavakat értelmezni, aki kiragad idézeteket, az úgyis talál olyat, ami látszólag őt igazolja. Most fiktív ezo-újságoktól való félelem miatt ne fogalmazzunk tömören? Hülyeség.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.27. 21:44

Hát,szépen vagyunk!
Hraskó Gábor írta:
"Igen, vannak pozitív klinikai vizsgálatok a homeopátiával kapcsolatban."

Egyszerűen nem értem, mi szükség volt a végletekig való pontosítás céljából beáldozni az igazán fontos tartalmat.
A negatív eredmény kifejezést én teljesen más,azt hittem mindenki számára érthető jelentéstartalommal próbáltam használni,mégpedig abban az értelemben,hogy a tesztek során nem nyert bizonyítást a gyógyító hatás.

Ha jól értem(de javítsatok ki ,ha nem),a tesztek során tapasztaltak némi javulást a homeopátiás szerekkel kezelt betegeken(pozitív eredmény),de ezt nem sikerült összefüggésbe hozni a fenti típusú gyógyszerek használatával.
Másképpen megfogalmazva ,ha egy célcsoportot hagyományos gyógyszerekkel,míg egy másikat a régi, jól bevált szenesvíz kúrával kezelünk,ez utóbbi módszernél is tapasztalhatunk javulást(pozitív eredmény),de ettől még a szenesvíz nem hatásos.

Erről lenne szó?Hogy rossz értelemben használtam a "negatív eredmény"szókapcsolatot?
Vagy időnként tényleg hatásos a homeopátia?
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 08:31

A MOKSA ELIXÍR egy nagy univerzumi titok, mert egyszerűen jobbá (is) teszi az embereket és ezzel feloldva a lelki görcsöket a testi tüneteket hagyja kitombolni és lassan, de annál biztosabban a sejteket felújítva, kicserélve, a korához megfelelő állapotú, új, egészséges embereket varázsol elő.
Akár még 80 éves korban is!

Ez az informácós szer képes
- a lehullottat visszaemelni,
- az elvesztettet megtalálni,
- a bemocskolódottat megtisztítani
- az elhomályosultat kifényesíteni,
- az összetörtet ismét egybeépíteni, és
- a fellázadtat megtéríteni és megbékíteni.
Egyszóval: megváltani.
Az emberi tevékenység értelme, hogy a világot át kell emelni a szellemi világba, s ebben óriási segítséget nyújt a MOKSA ELIXÍR!

A tapasztalatok alapján persze ez csak az én meglátásom, mert aki ezt nem tapasztalja meg, az ilyet nem is állíthat...
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.12.28. 08:38

@Fabri (36822):
Fabri írta:A MOKSA ELIXÍR egy nagy univerzumi titok, mert
Valóban?
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 09:35

@Várhegyi Márton (36823):

Még az se baj, hogy így vélekedsz, mert ha gondolkodó ember vagy, akkor előbb-utóbb rájössz az univerzumi igazságra.
Arra az igazságra, amely a makro- és mikrokozmoszt ugyanazokkal a tulajdonságokkal ruházta fel.

Lehet, hogy az isteni ősrobbanásról (csak a "tudósok ősrobbanását" tanultad) nem hallottál még, de a teremtés és az evolúció tökéletes alkotását már megtapasztalhattad akár az Anyatermészetben, vagy akár saját magadban.
Ha a természet megbetegszik, képes kigyógyítani önmagát, ha az ember betegszik meg, akkor ott van az öngyógyító képessége, amelyet ha nem rombolunk le az életvitelünkkel, képes a megteremtett fizikai lényünkben helyreállítani minden testi és lelki deformációt.

Az élő szervezetnek az elvesztett ősprincípiumi információkat kell csak megkapnia a működéséhez és ezek a őskódok a megtapasztalásunk alapján a legnagyobb csodálkozásunkra a MOKSA ELIXÍR-ben jelen vannak.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.28. 11:02

@Fabri (36822):
Bizonyara vannak erre pozitiv klinikai tapasztalatok is.

Az elvesztett ősprincípiumi információkat kimutattak dupla vak probaval is.

Ezek a őskódok a megtapasztalásunk alapján a legnagyobb csodálkozásunkra a MOKSA ELIXÍR-ben jelen vannak - honnan is?
Ja persze a C-vitaminbol, amit Szentgyorgyi Albert is szedett es Nobel dijat is kapott az ősprincípiumi információk kutatasaert.
Kulonben meg mindig a nap keringene a lapos fold korul, ha a szkeptikusokra halgatna.

ősprincípiumi információkat őskódok a megtapasztalásunk a legnagyobb csodálkozásunkra

honnan is...?
honnan is szoktel?
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 11:04

@vaskalapos (36826):

Bár nem tudatosítod, de nagyon rogyadozó és gyarló emberi lábakon áll ez a kommented (ís)...
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.28. 11:07

@Fabri (36827):

ez aztán az érv...
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 11:15

@sötétvödör (36828):

Miért?
Az ember szerinted nem önző és gyarló?
Az ezósok ezekre a rossz emberi tulajdonságokra szeretnének rámutatni és utat kínálni a levetkőzésükre, de ismerve a jelenlegi társadalmi nézeteket (itt is jelenlévő) nem igazán nagy sikerrel...
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.28. 11:27

Erre pedig csak a Moksa-elixír képes...
De csak akkor ha tőled veszem meg...
Értem én :D

Miért van az, hogy egyszerű kérdésekre mindig terelés a válasz ?
Ha Moksa klinikai vizsgálataira kérdezünk, jön az, hogy a lelket gyógyítja, ha arra kérdezünk, akkor a test öngyógyító képességére tereltek, ha arra akkor jön a hit duma.
Azt hiszed nem vesszük észre, hogy csak tereled a vitát, és kérdésekre meg nem felelsz ?
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.28. 11:44

@Fabri (36830):
Az ember szerinted nem önző és gyarló?
Az ezósok ezekre a rossz emberi tulajdonságokra szeretnének rámutatni és utat kínálni a levetkőzésükre
Valóban. 480 Ft. + Áfa / perc-ért, vagy 26 000 Ft. / 2cl. szutyok. :roll:
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 11:51

@sötétvödör (36831):

Tudod a MOKSA ivását sokan abba hagyják, mert türelmetlenek és rögtön "eredményt" várnak.
A MOKSA nem rögtöni tüneteltüntetéses, hanem oki kezelés.
Gondolom tudod azt is, hogy nem kell ahhoz semmilyen homeopátiás szer, hogy valaki rendberakja magát.
Elég csak a gondolkodásmódján pozitív irányba változtatnia és így a saját öngyógyító erőit beindítania.

A negatív tartományból, vagyis érzelmekből el kell jutnia a gyógyulni vágyóknak a pozitív tartományba.
A pozitív tartomány a bátorsággal kezdődik és az önzetlen szeretettel végződik.
A félelem a lehető legrosszabb érzés, ill. legalacsonyabb rezgéssszint és nem képes az öngyógyulást beindítani senkinél.
Ebből segít az ősprincípiumi kódokkal kirángatni lassan, de annál biztosabban mindenkit a MOKSA ELIXÍR.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 11:52

@Dorka11 (36833):

Fejtsd ki kérlek bővebben, hogy mire gondolsz.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 12:25

@Dorka11 (36833):

Nem kell ahhoz ezoguru, hogy lelkileg fejlődjön az ember.
Én még nem voltam egyetlenegy gurunál sem, de sikerült önképzéssel elérnem talán többet, mintha egy ismeretlen "valakinek" a közvetítésével.

A mély, belső átalakulás gyengéd és egyben hatékony módot kínál arra, hogy problémáinkat: rossz szokást, betegséget, nem kívánt érzelmet vagy bármilyen válságot lehetőségnek tekintsük eddigi létünk túllépésére, és felfedezzük a belső teljességet, ami életünk alapjává válhat.
Ez a harmonikus belső változás olyan érzés, mintha hazatérnénk.
Mintha mélyen önmagunkban észrevennénk, amit mindig is akartunk, csak nem tudtunk róla.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.28. 15:37

@Fabri (36836):

Na neeeeeeeeeeeeeeee! Te érted is amit leírsz?
Először azt hittem hitgyülis vagy, de tovább olvasva Téged Gyuszi alteregója elevenedett meg második "javított" kiadásban.
Hogy lehet az, hogy ilyen kenetteljes szöveg hatására megszólal bennem a belső vészjelző.
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.12.28. 15:44

@Fabri (36835):
Fejtsd ki kérlek bővebben, hogy mire gondolsz.
Nem vagy őszinte. :idea:
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2011.12.28. 17:37

@Dorka11 (36859):

Már hogyne érteném, másképp hogyan tudnék ilyeneket leírni?
Nagyon sok ezós könyvet olvasgatok és még szeretnék elolvasni. Most tanulgatom a villámolvasást.
Az igazság az, hogy az ezoterika sok mindenben felnyitotta a szemeimet.

Az őszinteségemen természetesen el kell gondolkodnom mindig és féken tartani azt, mert nem vághatom a fejéhez teljesen senkinek a rosszabbik énjét.
Ez egy meggondolt stratégia és nem anyagiakra hajtó huncútság.
Ezt jó lenne valahogyan mindenkinél a helyére tenni úgy, hogy senki ne sértődjön meg. Nálam is.
Mondjuk még egy ilyen fórumon sem szabadna alpári szavakkal kikelni magunkból, mégha a 2 ellentábort is képviseljük.
Lehet, hogy sok időbe telik, amíg ez mindkét oldalról menni fog, de szerintem ez egyáltalán nem lehetetlen.

Ja, és nem vagyok tisztánlátó, pedig de jó lenne ilyen tulajdonságokkal rendelkezni, mert akkor már nem kellene újra leszületnem. Mármint a lelkemnek... :)
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.12.28. 17:58

@Fabri (36862):
Már hogyne érteném, másképp hogyan tudnék ilyeneket leírni?
Jé, egy önérzetes bullshit-generátor...
Ezt jó lenne valahogyan mindenkinél a helyére tenni úgy, hogy senki ne sértődjön meg.
Jó gondolat, kezd például tényekkel, amit bárki ellenőrízhet. (a szokásos élménybeszámolók és az ezo-s szemetelés nem ebbe a kategóriába tartozik)
Mondjuk még egy ilyen fórumon sem szabadna alpári szavakkal kikelni magunkból, mégha a 2 ellentábort is képviseljük.
Ezt te magad tudod legjobban csökkenteni azzal, hogy alkalmazkodsz ennek a fórumnak a stílusához és a természettudományokban bevett érvelések logikájához.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.28. 18:03

Élménybeszámoló tőlem :

Évek óta eszem csokit és nem voltam azóta kórházban, ebből következik, hogy a csoki beindította a szervezetem öngyógyító képességét és helyreállította a lelki egyensúlyomat :D
Köszönöm a csokigyártóknak!!!
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.12.28. 18:06

@Dorka11 (36859):
Először azt hittem hitgyülis vagy
Én is.Én a magam részéről még nem zártam ki ezt a lehetőséget.Sokáig Gyuszi is gyanúban volt...Már nem emlékszem,hogy őt kizártam-e a lehetőségből,vagy végülis szimplán hidegen hagyott a személye az összes hazudozásaivaltévedéseivel együtt.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.12.28. 18:07

@Fabri (36824):
Még az se baj, hogy így vélekedsz, mert ha gondolkodó ember vagy, akkor előbb-utóbb rájössz az univerzumi igazságra.
A válasz 42, csak azt nem tudjuk mi volt a kérdés...
Arra az igazságra, amely a makro- és mikrokozmoszt ugyanazokkal a tulajdonságokkal ruházta fel.
Ezek pontosan melyik tulajdonságok is lennének? És ki volt aki felruházta ezekkel? És egyáltalán mit értesz a makrokozmosz és a mikrokozmosz alatt?
A MOKSA ELIXÍR egy nagy univerzumi titok, mert egyszerűen jobbá (is) teszi az embereket és ezzel feloldva a lelki görcsöket a testi tüneteket hagyja kitombolni és lassan, de annál biztosabban a sejteket felújítva, kicserélve, a korához megfelelő állapotú, új, egészséges embereket varázsol elő.
LOL
Tudod a MOKSA ivását sokan abba hagyják, mert türelmetlenek és rögtön "eredményt" várnak.
Tekintve, hogy nagy ősprincípiumos univerzumos, sejtfelújító, újember-elővarázsoló titokról van szó, igazán lehetne gyorsabb.
Persze úgy meg ki vásárolna belőle újra és hol lenne belőle profit, meg persze nehezebb lenne kimagyarázni a hatástalanságát...
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.12.28. 18:10

@sötétvödör (36865):

Hasonló releváns megtapasztalásom van a sütemény csodák kapcsán...Nyami! :D
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.28. 18:12

@Rétike (36868):

A csoki szó helyére bármit be lehet helyettesíteni, Moksa-elixírt, gyömbérteát, napraforgóolajat (pfuj),
kutyaxart...

Addig amíg nincs bizonyítva bármelyiktől jobban lehet lenni...

Ha ezek után nem értik miért lenne fontos a hatásossági vizsgálat akkor semmitől.

(Persze, ha kiderülne, hogy nincs hatása elvesztenék az egyetlen adómentes jövedelemforrásukat)
0 x

Válasz küldése