Moksa elixír

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 17:04

Rezgések
Rezgésről beszélünk általában akkor, ha valamilyen mennyiség az idő periódikus függvénye. A legegyszerűbb a harmonikus rezgés. Harmonikus rezgőmozgást végez egy test akkor, ha kitérése az idő szinuszos függvénye.

Saját rezgés: a rugalmas testek rezgésbe jönnek, ha külső erő arra kényszeríti őket. Ha ez az erő csak rövid ideig hat, a test szabadrezgést végez, amelynek frekvenciáját, a sajátfrekvenciát, a test mechanikai tulajdonságai határozzák meg. A testek longitudinális és transzverzális rezgést végezhetnek.

Longitudinális sajátrezgések esetén a kitérés a test egyik tengelye - a rezgési tengely - irányában történik.

Eközben a tengely mentén nyomásváltozások keletkeznek. Azokat a helyeket, ahol nyomásváltozás nulla, nyomáscsomópontnak nevezzük. A nyomásduzzadóhelyeken a legnagyobbak a nyomásváltozások.

Transzverzális sajátrezgés esetén a kitérés a test egyik tengelyére - a rezgés terjedésének irányára - merőleges.

Kényszerrezgés: ha egy rezgésre képes testre periodikus külső erő hat, akkor a test kényszerrezgést végez. Egy átmeneti idő után a test a külső erő frekvenciájával, a gerjesztő frekvenciával fog rezegni. A kényszerrezgés amplitúdója akkor a legnagyobb, ha a külső erő frekvenciája megegyezik a rendszer sajátfrekvenciájával. Ebben az esetben rezonanciáról beszélünk. A rezonanciajelenségeknek a mindennapi életben is fontos szerepük van. A rezonancia jól felhasználható gyenge rezgések kimutatására, de kerülendő a rezgések regisztrálásánál, pl. EKG-felvételeknél. Legismertebbek a rezonanciakatasztrófák,
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.08.12. 17:06

@Dorka11 (24131):

Most csak ennyire tellett Dorka? :)
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.08.12. 17:11

@sötétvödör (24126):

Hogy teljes legyen a képed, mindjárt átküldöm Gyuszi honlapjának címát privát üzenetben.
(A képernyő felső részében fogod látni, hogy üzenetet kaptál.)

Szándékosan nem linkelem be ide, mert nem csinálok neki reklámot, úgyhogy légy szíves, te se tedd!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 17:30

@Gyuszi (24124):
Gyuszi!

Mint hivatalos Moksa-disztribútor, azt állítottad, hogy 84-féle virágesszencia van az elixírben.

Sorold fel őket! Hol a lista?

Azt állítottad, homeopátiás elven készült. Akkor add meg az alkalmazott homeopátiás potenciákat!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 18:15

@Szilágyi András (24094):
Megint anélkül van véleményed, hogy utána néztél volna!
Én utána néztem! Azért írtam! Lehet kérdezni a doktor úrtól!!
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.12. 18:26

Ajanlom mindenki figyelmebe ujra azt a videot amit Gyuszi linkelt a 6. oldalon. Moksaek a TV-ben. A legfontosabb a "feltalalok" (hivjuk inkabb penzszedok) szajabol:

"-Tehat ugy nez ki, hogy a gyogyszeres kezelesrol nem mondanak le, mellette alkalmazzak ezt a terapiat?
-Igy van!
-Igy van!"

Az elso mondat a riportet osszefoglaloja, a 2 valasz meg a 2 vajakostol. MAgyaran a doktor 30eves es a saman 10eves tapasztalatanak az "osszegyurasa" az az, hogy gyogyszeresen kezelik a pacienseket es az extra penzt meg beszedik 1 ilyen lotty forgalmazasabol.
Jo kis mlm sema ez semmi tobb. A "termek" behelyettesitheto barmi massal fel ev mulva es johet a kovetkezo kor.
Amit itt Gyuszi osszehordott eddig Moksa aruskent, az mar siman megerett egy jo kis jogi ejnyebejnyere..
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 18:28

@pounderstibbons (24114):
"honnan veszed akkor hogy volt ilyen?"
A doktor úr mondta! Kérdezd meg tőle magad! Másnak úgysem hinnél, akkor bizonyára elmondja, hogy hol lehet megtekinteni a teszt eredményeit.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.12. 18:32

@osamuka (24138):
És ugyanmár áruld el, hogy ha olyan "gondos, aprólékos és korrekt" teszteket végeztek a Moksa elixír gyógyhatásáról, akkor miért étrendkiegészítőként engedélyeztették?
http://www.moksaelixir.hu/moksa/ oldalról:
A Moksa Elixír étrend-kiegészítő szer, mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen a készítmény körültekintő alkalmazása.
És mivel magyarázod az alábbi diplomatikus, feltételes módban megfogalmazott mondatokat, amiket egy korrekt "teszt" alapján kijelentésként lehetne írni:
Szedése kedvezően hathat az immunrendszer működésére.
Életünk teljesebbé, egészségesebbé, harmonikusabbá és gazdagabbá válhat.
A Moksa Elixír hozzájárulhat a fizikai és szellemi erőnlét fejlesztéséhez.
Támogathatja a szervezet ellenálló képességét.
Elősegíti a jó közérzet helyreállítását.
És minek bele a C vitamin, ha egyszer a "rezgésében" van a hatása:
A Moksa Elixír speciális módon készített virágeszenciákat és C-vitamint tartalmazó komplex készítmény.
Egy kis érdekesség a szkeptikusoknak is, lehet készülni a kérdésekkel: :D
http://www.moksaelixir.hu/moksa/mlm/pro ... calendar=1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Caspi 2011.08.12. 18:36-kor.
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.08.12. 18:33

@sötétvödör (24132)
Felesleges leirnod:) Ugysem fog ra valaszolni, meg nem is erti.
Osamuka es Gyuszi vilagban a rezges az vmi isteni sugallat, axioma. Nem lehet megkerdojelezni a letezeset es ertelmezni se a mi dimenziokkal. Ezt beveszed es belulrol atjar, kijavitja a te informaciodat.:) De csak belulrol kifele. Kivulrol befele nem hat, ezert meg kell venni a lottyot es meginni:)

Megkaphatnam privatban en is Gyuszi arus weblapjat?:) Nem publikalom, csak kivancsi vagyok milyen mlm technikakat alkalmaznak:)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 18:38

@gombi (24142): Az összes árus honlapja tök ugyanaz, csak az árus neve más és más rajta. Nem készítenek saját oldalt. Kapnak egy szubdoment xyz.moksaelixir.hu címmel, a tartalma megegyezik a moksaelixir.hu-val, legfeljebb a háttérszín különbözik.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.12. 18:39

@Várhegyi Márton (24134):
en is keremszepen, igerem, elolvasas utan elegetem a kepernyot, nem terjesztem, de kivancsi lettem ;-)
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2011.08.12. 18:42

@Szilágyi András (24143):
Csak érdeklődés szintjén kérdezem: nem tiltja a fórumszabályzat mlm topicok nyitását?
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.12. 18:42

@gombi (24142):
Tehát van egy rezgés,ami rohadtul nem mérhető,de ők tudják,hogy van,és azt is mennyi
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2011.08.12. 18:43

@vaskalapos (24144): OFF
A képernyőégetésről kérünk videót, különben nem fogjuk elhinni!
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.08.12. 18:48

Elolvastam, és magamra nézve kötelezően elfogadom a működési szabályzatot, valamint az értékesítési rendszer feltételeit, előírásait. Tudomásul veszem, hogy a regisztráció elengedhetetlen feltétele a 4+2 (6 db) Moksa Elixírt tartalmazó csomag megrendelése, mely egyben az aktivitási csomagom is, ára 92 EUR. Csomagomat a regisztrációt követően a fizetési feltételek, valamint Magyarországra 4.6 EUR-os, külföldre 9.9 EUR-s postaköltség figyelembe vételével a regisztráció során megadott címre megküldik számomra.
Gyuszi! Gusztustalanok vagytok.......boa
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.12. 18:48

0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 18:54

@Caspi (24141):
"miért étrendkiegészítőként engedélyeztették?"
Szerintem gyógyszerként, horribilis összeg a klinikai vizsgálatok és tesztek költsége.
Legalábbis, egy magyar, orvosi fizetéshez képest.
"És minek bele a C vitamin, ha egyszer a "rezgésében" van a hatása:"
Egészség megőrző, és még lehet, hogy tartósító szer helyett is jó!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 19:03

@Dorka11 (24149):
"Gyuszi! Gusztustalanok vagytok.......boa"
Miért? Szerinted amennyiben bármit veszel, nincs rajta semmi + ár?
Sőt! Külön Te, mindent akciósan kapsz!
OFF
Csak megjegyzem, hogy az USA-ban, a hálózati értékesítők, több mint fele diplomás!
/OFF Elnézést!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.12. 19:04

@osamuka (24151):
horribilis összeg a klinikai vizsgálatok és tesztek költsége.
Most írtad, hogy szerinted ezeket már elvégezték!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.12. 19:06

0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.12. 21:35

@osamuka (24151):
Szerintem gyógyszerként, horribilis összeg a klinikai vizsgálatok és tesztek költsége.
Milyen igazad van. Tényleg olcsóbb a fogyasztókat használni kísérleti nyúlnak. Kép
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.13. 10:47

@Caspi (24161):
"Milyen igazad van. Tényleg olcsóbb a fogyasztókat használni kísérleti nyúlnak. "
Mit játszod a hülyét, bizonyára tudod, hogy amíg egy "gyógyszer" eljut a törzskönyvezésig, mennyi költséget, és hány kísérleti "nyulat", emészt fel! Anyósom szívritmus zavarára, 20 évig kapta az "e228" meg a "e?" tablettákat, térítésmentesen! Hála az O2 víznek, már nem kell! Ja, és már 80 éves! És jól van!
Van egy költség kímélőbb módja is a törzskönyvezésnek: amikor valakiket lefizetnek a hamis klinikai igazolásokért!
Mostanában volt az USA-ban valami botrány, hogy 50 000 $-t kiadták a vizsgálati eredményeket.
Az étrend kiegészítő készítményekre sokkal enyhébbek az előírások, így könnyebben hozhatók forgalomba, cserébe nem lehet ráírni, hogy gyógyít! DE!! Azokon is végeznek teszteket, vizsgálatokat! Csak kevesebbet, így olcsóbb, és mindenki eldöntheti, hogy mit szed, ha valami baja van! Egyiket sem kötelező! Mindenki vállalja magáért a felelősséget, így nem háríthatják, csak az orvosokra! Étrend kiegészítőktől nagyon sok ember gyógyult már meg, de ezek sem működnek minden betegségre, és minden emberen, csak lehetőségek a gyógyulásra, még akkor is, ha csak placebo hatásuk van.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.13. 12:30

@osamuka (24172):
Az étrend kiegészítő készítményekre sokkal enyhébbek az előírások, így könnyebben hozhatók forgalomba, cserébe nem lehet ráírni, hogy gyógyít! DE!! Azokon is végeznek teszteket, vizsgálatokat! Csak kevesebbet, így olcsóbb, és mindenki eldöntheti, hogy mit szed, ha valami baja van!
Az a baj, hogy elég nehéz eldönteni nálad mikor hazudsz, és mikor vagy csak tudatlan. Az OÉTI állásfoglalása az étrendkiegészítőkről:

„…Tájékoztatjuk, hogy az élelmiszerek, így az étrend-kiegészítők magyarországi forgalmazásához nincs szükség előzetes engedélyezésre. Az alábbiakban felsorolt kötelezettségek terhelik a hazai forgalmazót az étrend-kiegészítők piacra helyezésével kapcsolatban:
1. Hazánkban az Európai Unión belül (célszerűen Magyarországon) székhellyel rendelkező forgalmazó helyezheti piacra az étrend-kiegészítőket.
2. Az étrend-kiegészítők forgalmazásának feltételeit a 37/2004. (IV. 26.) ESZCSM rendelet szabályozza.
3. A termékek forgalomba hozatala előtt azokat az Intézetünknél be kell jelenteni nyilvántartásba vétel céljából a fenti rendelet mellékletében található adatlap értelemszerű kitöltésével és a magyar nyelvű címke bemutatásával.
4. 2004. május elseje óta az étrend-kiegészítőket nem engedélyezzük, csak tudomásul vesszük, hogy Magyarországon piacra helyezték őket, ezért az azóta bejelentett termékeken nincs OÉTI szám.

5. A termék összetételéért, minőségéért a gyártó, ill. a forgalmazó a felelős, ő vállal rá garanciát. Ha lelkiismeretes forgalmazó, akkor valamely hazai laboratóriumban megméreti és ellenőrizteti az általa forgalmazott termék összetételét. Az ő kötelessége csupán annyi, hogy tudja bizonyítani az összetételt, ehhez tulajdonképpen az is elég, hogy a gyártó ad neki egy minőségi bizonyítványt az összetételről. Az, hogy a termék esetleg nem tartalmazza azokat az anyagokat, amik rá vannak írva, vagy nem olyan mennyiségben, csak akkor derül, ha valamely piacfelügyeleti hatóság (fogyasztóvédelem, ÁNTSZ, Állategészségügyi szolgálat) ellenőrzi a terméket és megméri az adott komponens mennyiségét, illetve ha a termékkel kapcsolatosan panasz, bejelentés érkezik valamely hatósághoz és az intézkedik a vizsgálatokról
6. Mint említettem OÉTI engedély nincs, csak nyilvántartásba vétel, ez azonban nem jelenti azt, hogy a termék megfelel az előírásoknak. Az OÉTI-nek nincs joga a terméket vizsgálni, minősíteni, csupán bejegyezni. Ha Ön azt szeretné megtudni, hogy az adott terméket nyilvántartásba vettük-e, akkor egy normál postai úton küldött levélben ezt megkérdezheti intézetünktől. A levélben kérjük, írja le pontosan mindazt, ami a termék csomagolásán magyarul olvasható.”

Persze ettől függetlenül végezhetett vizsgálatokat a moksás muksó, csak éppen valahogy a honlapján se hajlandó erről nyilatkozni, és ez számomra arra utal, hogy ha készült is ilyen, az eredményét nem akarja inkább kitenni az ablakba.

Tehát ha ezek után is azt állítod, hogy végeztek a moksa-elixir hatásáról-mellékhatásáról kutatást, de ezt nem támasztod alá továbbra se semmivel, akkor bizony ismételten egy szaftos hazugságban csücsülsz, immáron sokadszorra.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.13. 12:51

És ahelyett,hogy arról írna mégis mire hat,több oldalon keresztül megy az ezoterikus rizsa.

Termékismertető

Ha elveszítjük testi és lelki harmóniánkat, testünkön gyakran fizikai jelek jelentkezhetnek. Legtöbben ilyenkor orvoshoz fordulunk, ahol ugyan tüneteinktől megszabadulunk, a kiváltó okokat azonban továbbra is magunkban hordozhatjuk. Ma már elfogadott tény, hogy egyes fizikai tüneteket gyakran előzik meg érzelmi traumák. Ha megtaláljuk a fizikai tüneteket kiváltó lelki okot, a javulási folyamat során a test könnyebben visszanyeri a harmonikus működéshez szükséges egyensúlyi állapotát.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.13. 16:44

@pounderstibbons (24174):
Én tudom, Te meg sokadjára rágalmazol!
A bizonyítéknak nézz utána magad, én megtettem! Sötét vagy, mint egy fekete lyuk! :D
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.13. 16:46

@sötétvödör (24176):
"mire hat,"
Majdnem minden bajra jó, csak nem mindenkinek! Nehéz megérteni?? :o
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.08.13. 16:58

De értem,az elixír még válogat is.
Majdnem mindenre jó ? Ez kicsit merész kijelentés nagyrészt C-vitamint tartalmazó terméknél...
Ha veszek egyet , honnan tudjátok,hogy jó vagy nem jó nekem ?
Ez nincs leírva a tájékoztatóba.
De nem is kell válaszolnod,tudom hogy rezgéseimmel van baj.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.13. 17:00

@sötétvödör (24183):
Egy kicsit feljebb, már ha tudod, hogy hogyan kell!! :)
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.08.13. 20:09

@osamuka (24180):
Majdnem minden bajra jó, csak nem mindenkinek! Nehéz megérteni??
Az elixír jó, csak némelyik páciens működik rosszul? Jó vicc. :mrgreen:
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.08.13. 21:39

@osamuka (24179):

A bizonyítéknak nézz utána magad, én megtettem! Sötét vagy, mint egy fekete lyuk!
Én is megtettem, és nem találtam semmit. Itt az alkalom, hogy lecsapj rám és rámbizonyíts egy tévedést. Mutass bármilyen kutatást a moksa elixír vizsgálatáról, és el fogom ismerni, hogy én tévedtem.

Amíg ilyet nem mutatsz, addig minden egyes alkalommal amikor azt állítod, hogy van ilyen, de nem mutatsz rá bizonyítékot, csak saját magad röhögteted ki, akárcsak a lejárt szavatosságú személyeskedéseiddel.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.14. 13:20

Gyuszi jól eltűnt, mióta megkértem, hogy sorolja fel a 84 összetevőt.

Mindenhol ezzel a 84 összetevővel dobálóznak, de érdekes módon senki nem tudja őket felsorolni. Még a termékreferens úr sem!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.08.14. 13:43

@Szilágyi András (24212):
Azert nem olyan szegyellos a Gyuszi, kerdeztem ezt en is korabban tole, valszolt is.
Moksa elixír #21057 2011.07.11. 06:46
@Gyuszi (21050):
Idézet:
A MOKSA ELIXÍR mind a 64 archeikus élethelyzetet.... a maga 84 fajta virágeszenciájával
Az Elixír csepp összetétele:
Desztillált víz, etilalkohol, aszkorbinsav, aroma [cseresznyevirág (Cerasi avii flos), szilvavirág (Pruni domesticae flos), szőlővirág (Vitis flos), sárgabarackvirág (Pruni armeniacae flos), meggyvirág (Pruni cerasi flos), egresvirág (Ribi uvae crispae flos) extraktuma].


En hat (6) fele virag kivonatat olvasom a hivatalos ismerteton. Nem nyolcvannegyet.
http://www.moksaelixir.hu/moksa/
_________________
Gyuszi 2011.07.12. 14:22

@vaskalapos (21165):
Pardon, úgy látom, hogy még van 2 kötelességem itt a szkeptikus fórumon ebben a topic-ban:

Az egyik:
Csak nem gondolod kedves vaskalapos, hogy a feltalálók felsorolnak majd minden természetes anyagot, amelyekből a potenciálás, ill. dinamizálás segítségével a szervezet önszabályozásának a beindításához szükséges információk jelen vannak a MOKSA ELIXÍR cseppekben? :)
Es ket nap mulva 2011.07.14. mintha mi sem tortent volna:
A Moksa Elixír 84 virágesszenciát (ez a helyes kifejezés, nem pedig a virágkivonat) tartalmazó komplex információs terápiás készítmény, a régi kínaiak által létrehozott Változások Könyvében, a Ji Csing-ben feltérképezett 64 élethelyzetre vonatkozó, homeopátiás elven előállított hatóanyagok koncentrátuma.
Csak természetes összetevőkből álló, adalékmentes szer kiegészítő kezelésre, az állapotjavulás gyorsítására, testi és lelki szinten egyaránt.
A Moksa Elixír a 84-féle virágszirom esszenciát magasan dinamizált formában tartalmazza, az eddigi technológiákkal elért foknál jóval magasabbra potenciálva.
Moksa elixír viewtopic.php?p=21590#p21590 -ben ujra kerdeztem, azota hallgat rola. 2011.07.14.

Vissza fog meg jonni a 84-fele viraggal amik kozul 6 nyilvanos virag 78 meg titkos virag.
Mivel homeopatiasan van (azaz nincs) benne, akarhanyat is mondhat.

Szerintem 12 fele rovar kivonata is benne van homeopatiasan. A Jing-Jang egyesuly elve es a Pendergrast principium ertelmeben is.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.14. 14:17

@Szilágyi András (24212):
Az M84 sóoldatban is, 84 fajta tengeri só van, de nincs felsorolva, hogy melyek ezek!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.14. 14:56

@osamuka (24215):
Húúú! Banyek.
A só, az só. Magyarul (vegyileg ;) = NaCl), konyhasó, azaz nátriumklorid. Ez hogy a fenében lehetne 84-féleképpen benne bármiben is? Ja, persze, szennyezni akárhányféleképpen lehet, de akkor meg mi a búbánat köze van a "tengeri" kifejezéshez (utólag szennyeződött!)? Már megint baromságon lovagolsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Popula(c)tion 2011.08.14. 15:02-kor.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.08.14. 15:00

@osamuka (24215): Mi a frász az az M84 sóoldat?
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.14. 16:03

@osamuka (24215):
Még egyszerűbben (bár ez lehet, hogy neked magas?);
Mivel, hogy általában vizes oldatban fogyasztod a különféle sókat, ezért az oldott állapotban, tehát ionos formában feltüntetett arány a mérvadó, vagyis;
- Na+=?
- Cl-=?
- stb., stb.=?
Olyan, hogy "tengeri+-" ion nincs. A többi meg csak hablaty. Ezt érted?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 02:15

@Szilágyi András (24217):
Nem frász! Régebben vettem a netről, és azt mondta róla a gyártó, hogy a tengervízben levő, 84féle só kivonata.
Nagyon jó, működik!
http://www.youtube.com/watch?v=-u8CmRS8nY8
http://ossejt-terapia.shp.hu/hpc/ws_mem ... %20anyagok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára osamuka 2011.08.15. 02:22-kor.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 02:16

0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 02:22

@osamuka (24240):
Tehát nem érted.
84féle só kivonata
Mi az, hogy só kivonata?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 02:28

@Popula(c)tion (24216):
Nem banyek! De ha az iskolából hiányoztál, amikor a sókat tanították (ált. isk. 7.-8. o.), akkor itt van egy kis tovább képzés! Elég jó, lehet hogy Te is megérted!
http://hu.wikipedia.org/wiki/S%C3%B3
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 02:32

@Popula(c)tion (24241):
Pl: kivonják a tengervízből, felszedik a kiszáradt mederből, majd laborban csinálnak belőle, vizes oldatot!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 02:34

@osamuka (24242):
Éppen ezért kérdezem, miféle "tengeri+-" ion létezik szerinted? Mondjuk egy szerencsétlen Ca+ ion (pláne mondjuk egy CO3- ion szénatomja) (vagy te) honnan a fenéből tudhatná(d), hogy valaha is volt-e tengerben, és, ha igen, mikor melyikben?
Mi az a só kivonat?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 03:24

@Popula(c)tion (24245):
Nézd meg a két(+1) linket!
Azt meg, hogy mi van benne, és honnan van, elhittem! :)
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 03:32

@osamuka (24246):
Azt kell(ene) megértened, hogy teljesen mindegy, hogy honnan van.
És miért pont 84 féle só (168 ion) lenne benne? Sorold már fel őket légyszi!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 03:48

@Popula(c)tion (24247):
Amennyiben megnézted volna a filmet, akkor tudhatnád, hogy a tengervíz, és a vérplazma, hasonló arányban tartalmazza az ásványi anyagokat! Ezért adtak az ami tengerész gyalogosoknak, a II V?H: alatt, hígított tengervizet, infúzióként!! Az a baj veletek szkeptikusokkal, hogy az Istenért sem akartok tanulni!! :)
Ide rakom az orrod elé, a tudást, de még megnézni sem vagy hajlandó!! Súlyos! :D
Az összetétele, megvan az általam feltett honlapon! Olvasni sem tudsz? :oops:
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 03:52

@osamuka (24250):
Melyik tengervíz, a vérplazma mely szempontjából felel meg?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 03:58

@Popula(c)tion (24252):
____________ :ugeek:________ Itt mész a vízen! :D
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 04:01

@osamuka (24254):
Tehát nem tudod.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.08.15. 04:06

@Popula(c)tion (24256):
OFF

/OFF Elnézést!___________________________ :ugeek:___________________________________ Ennyit haladtál!OFF

/OFF Elnézést!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Moksa elixír

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.08.15. 04:17

@osamuka (24258):
Ovodás!
Sorold már fel azt a 84-féle sót!
0 x

Válasz küldése