Homeopátia

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.10.04. 11:23

@Gyuszi (29234):
...én a fórumra történt regisztrációm óta egyfolytában szajkózok.
Hát éppen ez az! Lehet, hogy az ezo-hívőknél elég, sőt a meggyőzés megfelelő módszere a szajkózás, de itt gondolkodó létformákkal szembesülsz. Próbálj meg gondolkodni, racionális érvekkel előállni, különben csak kiröhögteted magad. Az (tudományos) igazság nem azon múlik, hogy kik, hányszor, milyen "hangosan" ismételgetik ugyanazt a dolgot (Bár, volt egy bizonyos Göbbels nevű, akinek egy darabig bejött, ezért sajnos a mai napig is támadnak követői... :( ).
Az őszinte meggyőződésedet nem vonom kétségbe, de a módszered nagyon bosszantó egy idő után.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 11:32

@Szilágyi András (29244):

Nem elixír kell hozzá, hanem komoly szakmai, empatikus orvosi tudás, de kemó nélküli, klorofillal feltuningolt bázikus jellegű nyers táplálék és biztatással teli - nem riasztgatással és rémísztgetéssel teli a gyógyíthatatlanságról - emberi milliő kedves András!

Tudom, hogy miről beszélek, mert kiindulási pontként csak nemrégen 2 ismerősöm közül az egyik kemó nélkül kigyógyult fél év alatt, a másik pedig kemoterápia mellett 8 hónap alatt meghalt a leukémiában. :(

És az állításodat az én csalásra való hajlandóságommal kapcsolatban Tőled is kikérem magamnak! :( Még ha moderátor vagy is, akinek mérsékelnie illene magát és hamarább utána nézni az állításainak.

Tartalmas őszi napot!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 11:35

@Popula(c)tion (29245):

Igazad van!
Nagyon jó metódus, hogy ki kell ragadni a kontextből azt, ami Neked éppen megfelel ugye?

Az idézetedből csak egyetlenegy, az "amiről" szócska kimaradása mindjárt más értelmet ad a mondanivalónak, így hát már Te is bosszantasz egy kissé engem...
Talán ha utána járnál, amit én állítok, még mielőtt itélkezel... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.10.04. 11:43-kor.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.10.04. 11:39

@Gyuszi (29246): No nézzük csak!
Mit csinál a csaló?
- lebeszéli a beteg embereket a kemoterápiáról
- és helyette hatástalan tablettákat ad el nekik.

Mit csinálsz te?
Ugyanezt!

Nem látom a különbséget!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 11:46

@Szilágyi András (29248):

Nem, nem, nem!!!!!!!!!!

Én a kórházi, szakmai ápolásról és felügyeletről beszéltem!!!
Hogy a kemó ne rombolja le a megmaradt védekezőrendszerét a betegnek és az öngyógyuló képességét feltuningolva és biztatva gyógyuljon ki!

Hihetetlen, hogy Ti az ember szavait hogy kitudjátok forgatni. :shock:
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.10.04. 11:48

@Gyuszi (29249): Ha szabad kérdeznem, akkor a "kemó nélküli" szókapcsolatodat mint ajánlást hogyan értelmezzük?

Úgy látom, már belezavarodtál a saját mondókádba.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.10.04. 11:49

@Gyuszi (29249):

Semmi gond.Kérjük szépen az említett kórház pontos beazonosítását,ahol így nem kezelik a daganatos betegeket.Ellenkező esetben kénytelenek leszünk azt feltételezni,hogy egy újabb hazug csodát olvashattunk.

Nyílvánvaló,hogy azt állítottad,hogy nem kezelték a hagyományos orvoslásban az ismerősödet.Na akkor?Most hogy is van ez?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 11:55

@Gyuszi (29246):


A tevékenységetek kártékony a legfőbb érték,az emberi élet számára.
Az egy dolog,hogy te ezt a szeretet és emberi odaadás nevében teszed,és nem vagy tudatában annak,hogy áldásos ténykedéseid következtében elpusztul egy ember,akit a szemét orvosok és a profitra éhes gyógyszergyárak megmenthettek volna.

A cikkben említett gyilkos telefonon keresztül szajkózott "jótanácsait" pedig egy az egyben behelyettesíthetnénk a te ,ide írt kommentjeiddel.

Nem szégyelled magad,hogy egy fórumon nyíltan a rák egyetlen bizonyítottan hatékony kezelési módjának elutasítására buzdítasz?
És ha az itteni térítésed hatására egy osamuka szintű olvasó beszünteti a kemoterápiás kezelését,tudnál nyugodtan aludni?
Garantálod a gyógyulását?
Mondjuk elfelejtettem,hogy ez ellen bebiztosítottad magad.
A sikertelen terápiákat ugye nem dokumentálod olyan szorgalmasan?
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.10.04. 11:55

@Gyuszi (29234):
Ami a bizonyítékokat illeti, azt tudod Te is, hogy a homeopátiás gyógymódnál a kisérletek nem gyógyszergyárakban, laboratóriumokban vagy kutató központokban, ill. egereken meg patkányokon vagy más állatokon (esetleg néha embereken is, akiknek viszont a saját felelősségüket vállalniuk kell az anyagi juttatások ellenében is) történnek, hanem emberek tapasztalják meg, majd ezeket a tapasztalatokat aztán vagy feldolgozzák, vagy nem.
Honnan tudod akkor, hogy egy új szernek milyen hatása lesz az emberre? Honnan tudod, hogy nem lesz káros hatása, ha előtte nem vizsgálod meg komolyan? Sehonnan. És mégis hol vannak publikálva azok a millió pozitív eredmények? Sehol, mert ezek anekdotáknál semmivel sem többek és ezért értéktelenek, nem bizonyítanak semmit.
A pofátlanságom egy szkeptikus fórumon a Ti szemszögötökből nézve valóban bosszantó lehet, de mit tegyek, ha egyszer működik a homeopátia?
A homeopátia nem működik. Ha szerinted működik bizonyítsd be. Hol van az a millió gyógyult? Mintha egy óvodással beszélnék. Attól még mert mondasz valamit még nem lesz az igazság. Több kell. Ennyire nehéz ezt megérteni?
Szégyeljem magam azért, amit én meggyőződésből állítok és tudok valamit a homeopátiáról, Ti pedig csak az egyik oldalt ismerve, nem tudhattok?
Azért szégyelld magad, mert egy kérdésre nem bírsz válaszolni. 22-nél tartunk. Te vagy az, aki ezeket figyelmen kívül hagyod és homokba dugod a fejed.
Sajnálom, de amíg Nektek nincs személyes tapasztalatotok a homeopátiás gyógymóddal kapcsolatban, addig nem tudjátok elfogadni azt, amiről én a fórumra történt regisztrációm óta egyfolytában szajkózok.
Szerinted csak úgy nyilatkozhat valaki valamiről ha kipróbálta? Ha igen, akkor van egy házi kotyvalékom különböző trágyákból, mely minden rákot gyógyít. Neked baráti áron 10000 ft-ért adom. Vedd meg tőlem. Másképp nem tudhatod, hogy működik-e, úgyhogy gyerünk tapasztald meg magadon a csodát.

Ja és még mindig 0/22.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 11:59

Ezúton javaslom a moderátoroknak,hogy szűrjék azokat a hozzászólásokat,amelyek alkalmasak arra,hogy kevésbé tájékozott olvasókat a kuruzslók módszerei felé tereljenek.
Természetesen a veszélyességi szintet figyelembe véve.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.10.04. 12:07

@Gyuszi (29246):

Énnálam meg az örök élet titka van, mert nemrégen két kórházba került ismerősömből az egyik meghalt, miután kórházba került és nem küldtem neki sms-t, de a másiknak meg küldtem sms-t és még mindig él.
Örökélet-SMS nálam igényelhető 300.000.000.000 Ft+Áfa áron. Gyuszi, neked részletfizetéssel is!
Ha mégis meghalsz, visszafizetem az összeget(bár ennek az esélye csekély, hiszen láthatod példámból, hogy milyen eredményes). (a pénzvisszafizetés csekély kezelési költség levonása után történik :))
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 12:08

Én komolyan nem értem,hogy büntetőjogilag hogyan lehet értelmezni azt,ha valaki a hagyományos orvosi terápia elutasítására buzdít.
Sehogyan?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 12:14

Placebo topicon ajánlom a Tamási Jocó által feltett videót.

Gyuszi,neked különösképpen!
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.10.04. 12:24

@Gyuszi (29247):
Voltam én egyértelműbb is:
viewtopic.php?p=27406#p27406
Lehetett ezt félreérteni?
Már két hete a füled botját se mozdítottad :( . Így jobb? Hm?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 12:39

@lorenz (29260):

Nekem a hatóság, amely korrupt és a politikusokkal együtt megvezet és megfej (az adókon és a társadalmi biztosítási és egyéb illetékeken keresztül), ne papoljon, bár ebben az esetben a csalóval kapcsolatban éppenséggel a rendőrségnek 100%-ra igaza van.
Ezt a csaló személyt egyértelműen elitélem én is!
Csakhogy meg kell tudni különböztetni, hogy mi a csalás és mi nem az.

A rossz törvények még nem jelentik azt, hogy az értelmes, bátor és főleg a másképpem gonolkodók a saját érdekükben be is tartsák azokat.
Engedni kell kibontakozni azokat a polgárokat, akik önképzéssel felvértezve pl. saját magukat akarják gyógyítani.
Hol itt a szabadság?
Elvégre ez nem kerül az államnak egy rohadt fillérébe sem és pénzügyileg csak a beteg fizet rá.

Engem az orvosok tárgyként kezeltek már nem egyszer, a tragédiánkat pedig az Ő hibájuk okozta.
Jómagam 7 éve a mai napig tanulmányozom az emberi szervezet működéséről szóló állításokat mindkét oldalról.
Kisérleti nyúlként az alternatív medicína mellett teszem le a voksomat, de soha nem állítottam, hogy az orvosk nem kellenek!
A betegek érdekében történő legoptimálisabb megoldásnak a konvencionális és komplementer medicína együttműködését tartom!!!
A baleset, mérgezés és sugárszennyezettség az orvosok által történő kikezelése nálam is az életmentéssel egyenlő.
A kiváló sebészekre felnézek ugyanúgy mint a kitűnő diagnosztakai szakemberekre. És a modernebbnél modernebb orvosi műszerek és gépek is nélkülözhetetlenek!

Nagy pénzeket kellene fordítani a megelőzés tanítására, hogy a társadalomban ne a betegséget gyógyítgassák, hanem az EGÉSZséget védjék és az orvosoknak végleg ki kellene törölni azt a kategóriát a hagyományos gyógyításból, hogy gyógyíthatatlan..
Ettől a szótól rettegnek az emberek, s közben ez nem fedi a valóságot!

Áldás, békesség!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 13:17

@Gyuszi (29264):


Lakkozhatod a fingot,kedves barátom,de maradsz aki vagy!
Egy rossz kuruzsló,aki veszélyes az emberi közösségre.
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 13:18

0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.10.04. 13:39

@Gyuszi (29264):
Engedni kell kibontakozni azokat a polgárokat, akik önképzéssel felvértezve pl. saját magukat akarják gyógyítani.
Hol itt a szabadság?
Elvégre ez nem kerül az államnak egy rohadt fillérébe sem és pénzügyileg csak a beteg fizet rá.
Öhömm. Gondolom az uzsorások káros hitelezési gyakorlatát se kellene szankcionálni szerinted, mert arra is csak a hitelfelvevő fizet rá, az államnak nem kerül egy fillérjébe se, hogy valaki, aki amúgy is képtelen lenne fenntartani a lakását, ahelyett, hogy eladná és annak árából egy albérletben éldegélne, az uzsorások tevékenysége következtében elveszíti a teljes vagyonát és a továbbiakban egy híd alá kényszerül. A hírben említett elhunyt családjának se került egy fillérjébe se a rokont átverő csaló?
A rossz törvények még nem jelentik azt, hogy az értelmes, bátor és főleg a másképpem gonolkodók a saját érdekükben be is tartsák azokat.
Akkor a "értelmes, bátor és főleg a másképpem gonolkodók"-nak ne kelljen betartani a törvényt a saját érdekeikkel ellentétesen se? Mitől lesz értelmes és a gondolkodó az, aki a saját érdekével ellentétesen cselekszik (A bátort azt értem...)
Engem az orvosok tárgyként kezeltek már nem egyszer, a tragédiánkat pedig az Ő hibájuk okozta.
Talán már Vaskalapos is kérdezte, hogy ez mégis hogyan fér össze azzal a páros napokon hangoztatott véleményeddel, hogy minden betegséget lelki traumák okoznak.
A betegek érdekében történő legoptimálisabb megoldásnak a konvencionális és komplementer medicína együttműködését tartom!!!
Tehát szerinted az az együttműködés, hogy a csaló eladja a szerét, a kemo és sugárterápiát meg nem alkalmazzák?
Jómagam 7 éve a mai napig tanulmányozom az emberi szervezet működéséről szóló állításokat mindkét oldalról.
Azért az ide behányt forrásai alapján nem mondanám, hogy a konvencionális orvoslásban láthatóan elmélyültél volna. Amit az alternatív medicinákról össze lehet szedni, azt tényleg egész jól átnézted, csak valahogy nem sikerült észrevenned, hogy nincs rájuk általában fikarcnyi bizonyíték se. Ha lenne, akkor a konvencionális gyógyításban is meglenne a helyük.
Kisérleti nyúlként az alternatív medicína mellett teszem le a voksomat...
Kísérleti nyúl mivoltodhoz gratulálok. Csak emlékeztetnélek egy korábbi mondatodra:
"Hála Istennek már nincs kartonom, mert én már soha többé nem leszek kisérleti nyúl az orvosok kezében."
viewtopic.php?p=22479#p22479
Ezek szerint csak az orvosok kezében nem szeretsz nyúl lenni, másoknál szívesen vagy nemhogy nyúl, de egyenesen pörkölt is, sőt másokat is erre biztatsz.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 14:19

@lorenz (29265):

Látod lorenz visszavághatnék én is mindenfajta jelzővel, de nem teszem.
Nem jó olyasmiről igy véleményt nyilvánitani, amit csak hallásból ismer az írója.
Ehelyett vehetnéd a fáradságot és áttanulmányozhatnád az elejétől a végéig a homeopátia működési elveit és óriási hozadékát a gyógyitásban.
Arról, hogy mi mire használható az információs elvű gyógyitásban, vitázhatnánk egy jót, az biztos... ;)

Minősítsen hát és fényezzen Téged a bólogató OktondiJóskával együtt ez a bejegyzésed... :P

Békülj ki önmagaddal és próbáld megérteni a másság képviselőit, mert mint már irtam többször is a fórumon, "a világ csak belülről változhat meg"!
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 14:48

@Gyuszi (29272):
Arról, hogy mi mire használható az információs elvű gyógyitásban, vitázhatnánk egy jót, az biztos... ;)
Mondanál egy értelmes magyarázatot arra, hogy a hígított berlini falból készített homeopátiás bogyó milyen működési elven képes szorongást oldani? Ha simán újonnan gyártott téglából készül ez a homeopátiás szer, az viszont miért nem működik? Erre válaszolj légy szíves. Ha erre válaszoltál korrekten, akkor folytasd a hülyeségeidet kérlek! Addig azonban örülj magadnak csendben, h nem szankcionálta még a törvény a csalásaidat.
0 x

Avatar
Csillaghamu
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.09.04. 03:32
Tartózkodási hely: Budapest

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Csillaghamu » 2011.10.04. 14:50

@Gyuszi (29272):
Ehelyett vehetnéd a fáradságot és áttanulmányozhatnád az elejétől a végéig a homeopátia működési elveit és óriási hozadékát a gyógyitásban.
Arról, hogy mi mire használható az információs elvű gyógyitásban, vitázhatnánk egy jót, az biztos...

Minősítsen hát és fényezzen Téged a bólogató OktondiJóskával együtt ez a bejegyzésed...

Békülj ki önmagaddal és próbáld megérteni a másság képviselőit
EPIC TROLLING!

Kép
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 14:57

@pounderstibbons (29269):

Öhömm. Gondolom az uzsorások káros hitelezési gyakorlatát se kellene szankcionálni szerinted, mert arra is csak a hitelfelvevő fizet rá, az államnak nem kerül egy fillérjébe se

Hogy jön ez most ide?

Akkor a "értelmes, bátor és főleg a másképpem gonolkodók"-nak ne kelljen betartani a törvényt a saját érdekeikkel ellentétesen se?

A saját érdekeit (és nem a hatalomét), a megszerzett információkból épitkezve már másfajta gondolkodású, nem birkanyájba bekeveredve élő, értelmes ember nagyon is jól tudja és ismeri. hagyd Te csak ezt őrájuk... :)

"ez mégis hogyan fér össze azzal a páros napokon hangoztatott véleményeddel, hogy minden betegséget lelki traumák okoznak."

Az egy sajnálatos baleset következménye volt, amit, ha odafigyelnek az orvosok, és nem a csúszópénz gondolatával foglalkoztak volna, a CT felvétel elkészitésével és kiértékelésével meg lehetett volna oldani.
A nem baleset következtében jelentkező testi tünetek (betegségek) viszont valóban a lelki konfliktusok által bekövetkezett, a tudatalattinkban, az önszabályozásért felelős szoftvér meghibásodásása következtében keletkeznek. Beismerem a tévedésem, mert a 2. tipusú diabétesz nem autoimmun eredetű betegség és az antibiotikumtól mégsem keletkezhetett.

Tehát szerinted az az együttműködés, hogy a csaló eladja a szerét, a kemo és sugárterápiát meg nem alkalmazzák?

Ki az együgyűbb, én vagy Te?
A rákos betegek kórháznba történő kezelését feljebb már leirtam.
Felmerül itt ismét a kérdés: Szerinted vannak-e gyógyithatalan betegségek?
Az én válaszom: Nincsenek, csak gyógyithatatlan betegek.

"Azért az ide behányt forrásai alapján nem mondanám, hogy a konvencionális orvoslásban láthatóan elmélyültél volna. Amit az alternatív medicinákról össze lehet szedni, azt tényleg egész jól átnézted, csak valahogy nem sikerült észrevenned, hogy nincs rájuk általában fikarcnyi bizonyíték se. Ha lenne, akkor a konvencionális gyógyításban is meglenne a helyük."

Ne légy már ennyire naiv!
A jelenlegi akadémikus orvoslás úgy fél a komplementer gyógymódoktól, mint az ördög a tömjénfüsttől... :)

"Kísérleti nyúl mivoltodhoz gratulálok. Csak emlékeztetnélek egy korábbi mondatodra". Ezek szerint csak az orvosok kezében nem szeretsz nyúl lenni, másoknál szívesen vagy nemhogy nyúl, de egyenesen pörkölt is, sőt másokat is erre biztatsz.

Ismét egy félreértelmezett mondat, mert a saját döntésem alapján szedett homeopátiás szerek beszedéséhez vállaltam fel / el a kisérleti nyúl szerepét és nem beszéltem rá senkit semmire.
A tények kiforgatásához Te is ötöst kapsz tőlem, ugyanúgy mint a többiek "mimindannyian"-on kivül.
Érdekes, hogy az Ő mondanivalóját értem, a Ti pseudohozzáértéseteket ellenben nem. Ő legalább értelmesen gúnyolódik... ;)
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 15:07

@Gyuszi (29272):


"
Békülj ki önmagaddal és próbáld megérteni a másság képviselőit,"

Nézd,Gyuszi!
Nekem semmi bajom a melegekkel.Tényleg!
A melegfelvonulásra is csak azért nem mentem ki,mert összevesztünk az asszonnyal,hogy mit vegyen fel.Néha olyan lehetetlen alak ez a Béla!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 15:09

@Csillaghamu (29277):

Kolléga Úr, neked meg mióta van ilyen elhatalmasodott phronemofóbiád?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 15:14

@lorenz (29281):

Jajjj, ne hogy már rám kenjed, hogy a másság képviseletében még meleg is vagyok. :o
Az asszony kiver a házból... :cry:
Hát igen, nem ismertek, de a fényképem alapján mégis a melegek között találtam magam... :P
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 15:16

@Gyuszi (29286):

Nem a fényképed alapján,hanem a szóhasználatod miatt.
De csak vicc volt.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 15:17

@lorenz (29287):

Tudom.
Az enyém is. ;)
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 15:21

@Gyuszi (29286):

"Jajjj, ne hogy már rám kenjed, hogy a másság képviseletében még meleg is vagyok."

Hát ,ha valahol igazán nem érdekel senkit a nemi irányultságod és nem űznek emiatt gúnyt belőled,az ez a fórum.
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 15:25

@Gyuszi (29288):

Válaszolnál nekem a #29276-ra, vagy esélytelen h tudsz rá logikus választ adni?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 15:44

@OktondiJóska (29276):

Nagyon jó a kérdésed, amit meg is köszönök Neked.
A lebontott, szabadságot jelképező berlini fal rezgései jóval magasabb frekvencia tartományba esnek, mint a friss, ki tudja ki által beépitett tégláké...
A német újraegyesités örömujjongással párosult és ez az érzelmi létrán a magasabb tartományba esik. Mivel akkor leomlottak a rabság jelképei, azaz a mindent elzáró fal és a szögesdrót lebontódott, nem csoda, ha valamelyik radioesztéta bemérése után homeopátiás szer készitéséről is született döntés.
Ezek a dolgok már az ezoterikus kutatások kategóriájába esnek és az öröm nagyon pozitiv rezgései által valószinűsithető a hatásuk bármilyen lelki problémára.

További tartalmas napot!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 15:47

@lorenz (29289):

Ez érdekes.
Én meg már azt hittem, hogy mindenből képesek vagytok gúnyt űzni... :o
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 15:54

@Gyuszi (29292):

Ember, olvasd már el amit írsz. Olvasd el, és bírd ki nevetés nélkül, nekem nem ment! :mrgreen: :mrgreen:

Miféle frekvenciákról, meg rezgésekről beszélsz te? Ki az aki lemérte hogy miképp rezeg a berlini fal, és hogy rezeg egy szimpla tégla? Gondolom komoly vaktesztek készültek ebben a kérdésben, nehogy véletlenül rossz rezgésű téglák szennyezzék a hatást. Mert hát gondolom bizonyos téglák, amelyek közelebb voltak az örömittas emberekhez, azok jobban rezegnek, mint azok amelyek olyan részeken vannak, ahol nem igazán mászkált senki.

Illetve úgy tudom hogy a homeopátiás szerek "a kutyaharapást szőrével" elven működik (csak hígitva) Szóval hogy azért lehetne hatásos a szorongás ellen a berlini fal, mert a bezártságot jelképezi. (nem pedig a későbbi felszabadulást) Úgy, ahogy pl hasmenés ellen hígított sz@rt kellene a homeopátiás szerbe rakni. (vagy nincs igazam?)
Ezek a dolgok már az ezoterikus kutatások kategóriájába esnek és az öröm nagyon pozitiv rezgései által valószinűsithető a hatásuk bármilyen lelki problémára.
Jaa, hogy az ezoterikus már kutatnak is. :) látható valahol a kutatásaikról publikáció? vagy csak a saját fejükben kutatnak haszontalan válaszok után?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.10.04. 16:06

@Gyuszi (29292):
Ezt a szöveget nem valami szerepjátékból ollóztad? Ez alapján a gondolatmenet alapján a Falba nem inkább keserűség és szenvedés ivódott bele? Pár száz embert agyonlőttek, elkaptak, több milliót ellehetetlenítettek a közelében/általa hosszú éveken keresztül.
A rezgéseiddel kapcsolatban voltak már kérdések, ha jól emlékszem válaszok nélkül... :?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 16:09

@OktondiJóska (29294):

Ez így egy agyrém:

úgy tudom hogy a homeopátiás szerek "a kutyaharapást szőrével" elven működik (csak hígitva) Szóval hogy azért lehetne hatásos a szorongás ellen a berlini fal, mert a bezártságot jelképezi. (nem pedig a későbbi felszabadulást) Úgy, ahogy pl hasmenés ellen hígított sz@rt kellene a homeopátiás szerbe rakni. (vagy nincs igazam?)

Sajnálom, de ki kell mondanom:
Te valóban oktondi vagy!
Méghozzá a elvakultabb fajtából, aki "úgy tudja"... :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.10.04. 16:14-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.10.04. 16:11

@Tuttisuu (29295):

Nem ártana tudni, hogy a radioesztézia szabályai szerint egy későbbi rezgés mindig felülír egy korábbit... ;)
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 16:16

@Gyuszi (29296):

Köszönöm a cáfolhatatlan érvedet a kérdéssel kapcsolatban! (ugye az azért eljutott az agyadig hogy most kínosan lebőgtél? - Dehogy jutott el, naív vagyok. :) )
Nem ártana tudni, hogy a radioesztézia szabályai szerint egy későbbi rezgés mindig felülír egy korábbit... ;)
Azt sem árt tudni, hogy nem ér a télapót meglesni mikor az ajándékokat pakolja a csizmákba! ;)

Add fel Gyuszi, ideje dolgozni menni, mint más rendes embernek! (vagy csak nyugdíj mellett szélhámoskodsz?)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.10.04. 16:17

@Gyuszi (29292):
Itt egy lista, hogy a berlini fal homeopatias higitasat mi indenre alkalmaztak sikeresen (allitolag).

http://www.interhomeopathy.org/berlin_wall

kiemelek par erdekeset:
Oppression (political, family, abuse-sexual, religious, being bullied)
(gyogyitja a politkai elnyomast meg a szexualis abuzust)

Indescribable evil/darkness.
(a leirhatatlan ordogot es sotetseget is gyogyitja)

Feel brainwashed
(az agymosottsag erzeset is gyogyitja)

Painlessness
(a fajdalomnelkuliseget is gyogyitja)

Deceit
(a felrevezetettseg ellen is jo)

• Narcolepsia (20 hrs a day).
• Insomnia.
a tul sok alvasnak es az almatlansagnak is ellenszere

a "proving" soran ilyet is okozott:
"Sexual Perversion
* A man pulls his trousers down (in company) and wanted to have anal coition with a woman, who seemed not daring to refuse. (m-pr 4)
* Someone (a man) is urinating over my body and is sexually excited by it. (f-pr 1)
• Feeling of sexual lust, my legs wide apart, as if drunk, no inhibitions at all. (f-pr 5)"

Ezeket is okozta:
Frequent urination; must hasten or will urinate.
Desire pepper salami.
Irritation right little toenail-edge.
Heavy menses (blood running down the legs)

ez ez nem szatira, ezt komolyan veszik... kibirjak rohoges nelkul...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.10.04. 16:26

@Gyuszi (29298):
Akkor nagyon vigyázni kell, hogy ne engedjenek a közelébe ettől eltérő érzelmi állapotú turistákat, mert a végén még átrezgik valami másra, és fizetheti a homobogyógyár a sok kártérítést... :D :o
0 x

Avatar
OktondiJóska
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.07.07. 05:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: OktondiJóska » 2011.10.04. 17:35

@Gyuszi (29298):
Gyuszi írta:Nem ártana tudni, hogy a radioesztézia szabályai szerint egy későbbi rezgés mindig felülír egy korábbit... ;)
Azt még elmesélhetnéd kegyelemdöfésként, hogy a homeopata "gyógyszer" gyártók milyen óvintézkedéseket hajtanak végre eme rezgés frekvenciák megőrzésére. Mivel védik ki azt, hogy a gyógyszerárusító ember differens érzelmi rezgése felülírja a korábbi rezgés tartományt? Illetve a beteg is rendelkezik bizonyos rezgésekkel nem? Miért nem a "gyógyszer" veszi át a beteg rezgését?
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.10.04. 17:39

@Gyuszi (29264):
Nekem a hatóság, amely korrupt és a politikusokkal együtt megvezet és megfej (az adókon és a társadalmi biztosítási és egyéb illetékeken keresztül), ne papoljon, bár ebben az esetben a csalóval kapcsolatban éppenséggel a rendőrségnek 100%-ra igaza van.
Légy szíves a politizálást máshol űzd, itt nem igazán helyénvaló és érvnek sem alkalmas.
A rossz törvények még nem jelentik azt, hogy az értelmes, bátor és főleg a másképpem gonolkodók a saját érdekükben be is tartsák azokat.
Az, hogy egy országban élsz, azt jelenti, hogy alkalmazkodnod kell az adott ország törvényeihez és az együttélés írott és íratlan szabályaihoz. Akár tetszik, akár nem, ez van.
Engedni kell kibontakozni azokat a polgárokat, akik önképzéssel felvértezve pl. saját magukat akarják gyógyítani.
Mindenki szabadon bontakozhat és szolgálhat példaként a szelekcióra. De nem szabad veszélyeztetni bizonyítatlan/ellenőrízetlen ostobaságokkal mások életét és egészségét.
Kisérleti nyúlként az alternatív medicína mellett teszem le a voksomat, de soha nem állítottam, hogy az orvosk nem kellenek!
A betegek érdekében történő legoptimálisabb megoldásnak a konvencionális és komplementer medicína együttműködését tartom!!!
Nem ártana, ha kitalálnád, hogy mit is akarsz mondani.
Nagy pénzeket kellene fordítani a megelőzés tanítására, hogy a társadalomban ne a betegséget gyógyítgassák, hanem az EGÉSZséget védjék
Pfff.
Az egészséget a "birtokosának" kellen védenie. Vagy gondolod, hogy mindenki mellett állnia kellene egy orvosnak és rácsapnia a kezére, ha cigarettához, kábítószerhez, vagy tömény alkoholhoz nyúl?
és az orvosoknak végleg ki kellene törölni azt a kategóriát a hagyományos gyógyításból, hogy gyógyíthatatlan.
Miért is? Netán a halott és halál szót is töröljük ki a szótárból?
És ha nem mondjuk akkor máris megoltottuk a kérdést, mert akkor menevezés híján nemlétezőnek tekinthetjük a haldoklót, a halottat és a halált is?
Ettől a szótól rettegnek az emberek, s közben ez nem fedi a valóságot!
Töröljük az adóhatóságot, a rablót a veszett kutyát, a háborút, az éhséget, a munkanélküliséget, az adósságot és még meglehetősen sok szót, mert attól is rettegnek az emberek.
Micsoda ötlet... :?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.10.04. 17:43

@OktondiJóska (29310):
Illetve a beteg is rendelkezik bizonyos rezgésekkel nem? Miért nem a "gyógyszer" veszi át a beteg rezgését?
a beteg nincs higitva es utogetve (potencialva),a homeopatias kesztmeny viszont sokmillioszorosan higitva van es potencialva - minel jobban higitjak, annal erosebb
epp ugy, ahogy egy szinezek, festek is annal erosebb szinu, minel jobban higitjak, ha a higitast utogetessel vegzik, nyilvan mindenki latott mar ilyet, vagy ahogy a cukor, vagy a mez is annal edesebb minel jobban felhigitjak

nem is rezges van benne 9azert nem merheto, nem kimutathato), csak rezges informacioja, azt adja at es a szervezet sajat maga kezd helyesen rezegni tole
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2011.10.04. 17:49

@Gyuszi (29292):
A lebontott, szabadságot jelképező berlini fal rezgései jóval magasabb frekvencia tartományba esnek, mint a friss, ki tudja ki által beépitett tégláké...
Vasbetonból épült és soha nem jelképezte a szabadságot. A "jóval magasabb frekvencia tartományú" rezgéseit meg szokás szerint az újjadból szoptad, mert kimérni azt nem lehet.
A német újraegyesités örömujjongással párosult és ez az érzelmi létrán a magasabb tartományba esik.
Ebben az esetben az örömújjongó németekből kellett volna a homeopátiás szert gyártani.
Mivel akkor leomlottak a rabság jelképei,
Jé, most már rabság jelképe...
ha valamelyik radioesztéta bemérése után homeopátiás szer készitéséről is született döntés.
Légy olyan szíves és a bemérés módszerét, jegyzőkönyvét és eredményét elküldeni.
Ezek a dolgok már az ezoterikus kutatások kategóriájába esnek és az öröm nagyon pozitiv rezgései által valószinűsithető a hatásuk bármilyen lelki problémára.
Hülyeség kategórájába esnek és biztosan nincsen hatásuk a placebo hatáson kívül.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.10.04. 18:06

Miért radioesztéta mérné be ?
Miért nem egy rendes mérnök ?

Ja,azért,mert ő objektiven gondolkodik,és nem elfogultan,mint egy radioesztéta.
De hát igen,egy ezoterikus,persze,hogy egy kollegát kérne meg,hogy igazolja az állítását.

"Nem ártana tudni, hogy a radioesztézia szabályai szerint egy későbbi rezgés mindig felülír egy korábbit... ;)"

Meg a fizika szabályait is ? Érdekes szakma lehet ez a radioesztézia.
Melyik egyetemen tanítják ?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.10.04. 18:51

Állatgyógyászati vonatkozásban, az alábbit olvastam az egyik női magazinban. "Ám a legfrissebb kutatások bizonyítják, hogy a homeopátiás szerek elektromágneses hullámokkal adják át az információt, és gerjesztik a szervezet öngyógyító képességét."
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.10.04. 18:56

@piciloo (29317):
. "Ám a legfrissebb kutatások bizonyítják, hogy a homeopátiás szerek elektromágneses hullámokkal adják át az információt, és gerjesztik a szervezet öngyógyító képességét."
latod ez az ami biztosan nem igaz - ez nagyon jol merheto dolog lenne, de soha senki nem tudott ilyet merni

de jo szoveg a buta iskolazatlan (vagy iskolazott, de elfelejtette) emberek beveszik, hiszen az elekrtomagneses hullamok (tobbsege) nem lathato(k) szabad szemmel
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.10.04. 19:45

Gyuszi, ember, ekkora baromságot...

Hát már ne is haragudj, de darabokba lettél szedve.

De azért én is csatlakoznék, és kérnék a rezgésekről és a természetükről egy mérést.

Akárcsak a másik kedvencemről, az életenergiáról is, légyszi...
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.10.04. 20:12

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.21. 21:03-kor.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.10.04. 22:04

@vaskalapos (29312):
...a beteg nincs higitva es utogetve...
Ezen az ágy alá röhögtem magam. Kösz.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.10.04. 23:06

@piciloo (29317):


"a homeopátiás szerek elektromágneses hullámokkal adják át az információt, és gerjesztik a szervezet öngyógyító képességét."

Képesek vagyunk egy 14 milliárd évvel ezelőtt kibocsátott ,az abszolút nulla foknál nem egészen három fokkal "melegebb" sugárzást megmérni,de a homeopátiás szerek rezgését nem tudja bemérni senki sem.
Érthetetlen!
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Homeopátia

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.10.05. 08:00

Gyuszi! Mi rezeg? :)
És a piciloo által idézett cikk igazat mond? A homeopátiás gyógyszerek valójában apró antennák? :)
0 x

Válasz küldése