GNM vagyis Germán Új Medicina

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

GNM vagyis Germán Új Medicina

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.11.21. 19:40

@Fabri (34427):

Demcsák Zsuzsa nem volt rákos
2010.02.05. 09:13 - terabithia

Demcsák Zsuzsa a Hal a tortán forgatásán tisztázta a halálos betegségéről szóló híreket. A műsorvezető elmondása szerint az ijedtség és a félelem valósak voltak, orvosok és vitaminok segítségével helyrejött - csupán a betegség "előszobájában" volt. Az is kiderült, hogy a történtek nagyon megviselték a családját: "Az akkori életünkben ez a címlap - amelyen az állt, hogy rákos vagyok - nagy port kavart a családban. A nagyszüleimet és a barátokat viselte meg ez a dolog. Örülök, hogy most tisztázhattam ezt a félreértést" - idézte a Blikk.

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/de ... chefrissit

Nem vagyok és nem is voltam rákos. Egészséges vagyok, mint a makk. Az akkori életünkben ez a címlap – amelyen az állt, hogy rákos vagyok – nagy port kavart.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

GNM vagyis Germán Új Medicina

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.11.21. 19:45

Fabri,gratulálok,újabb kapufa,csak így tovább,egyre tovább süllyedsz osamuka szintjére,de lehet,hogy már el is érted.
Megkérdezted a kérdéses személyt esetleg,hogy ennyire tudod,hogy milyen az állapota ?


"Figyelj a lényegre: Demcsák Zsuzsa nem ment el a kemoterápiára és nélküle gyógyult ki. "

Mivel nem volt rákos nem kellett elmennie kemóra,és nem volt miből kigyógyulnia.


A te általad elővezetett hihetetlen gyógyulások is feltehetően erre vezethetők vissza.
Azt hiszik rákosak (nem mennek orvoshoz),bekapnak valami csodaszert (ami semmire sem jó),és persze kigyógyult a vélt betegségéből.

Szerencsére Demcsák Zsuzsa nem volt beteg,és nem képzelte be magának.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

GNM vagyis Germán Új Medicina

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.11.21. 19:50

@Fabri (34427): Az is figyelemre melto, hogy a forrasod (Nok Lapja Cafe) mai datummal hozza uj hirkent, amit a Blikk mar 2010 februarban cafolt.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

GNM vagyis Germán Új Medicina

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2011.11.21. 20:15

"Nem vagyok és nem is voltam rákos. Egészséges vagyok, mint a makk. Az akkori életünkben ez a címlap – amelyen az állt, hogy rákos vagyok – nagy port kavart."

Igazabol nem tudhatja, hogy rakos-e, csak azt tudhatja, hogy volt-e rakkal diagnosztizalva vagy sem.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

GNM vagyis Germán Új Medicina

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2013.09.29. 20:20

Újabb leleplezés! Mindent felülíró tudás, kevesebb, mint 5 percben! Hihhetetlen titkok a bárányhimlőről:
http://vimeo.com/72583179
(Röviden: attól van, mert beszarik a gyerek, hogy valakikkel nem lehet együtt, vagy fordítva. Ettől az óvónő is megijed, ez -mármint az ijedtség- átragad a többi gyerekre és így "terjed".)

A másik jó hír:
A másik a Biologika sátra volt, ahol biológiai törvényszerűségekről, a megbetegedések és a lélek kapcsolatáról tartottak előadásokat, egy új nagyszerű kiadványuk ismertetése mellett, ami a Szerv Atlasz nevet viseli. Szerencsére nem csak az én érdeklődésemet keltette fel ez a két társaság, hanem Vali és a csapat többi tagjáét is, így folyamatban van már Velük a további együttműködés lehetősége is, mert nagyon értékes embereket ismertünk meg személyükben.
http://antalvali.com/a-kentakitol-a-bud ... enyek.html
:facepalm:
0 x

Válasz küldése