EFT teknika

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.09. 21:02

ha google-ben utánna kerestek sok iromány van róla a neten

maga a gyógymód hasonló a kínai akupunktúra módszeréhez ... annyi a külömbség hogy itt nem használunk smmien tűt és napi 5-10 perces gyakorlattal teljesen fel tudjuk javítani szervezetünk működését és lelki szorongásainkat teljes mértékben meg tudjuk szüntetni

az alapelv ugyan az mint az akupunktúránál, a szervezet energiakeringését hozzuk helyre ... a testünkön vannak bizonyos meridian pontok amiket ingerelve fel tudjuk oldani a szervezetben létrejövő energiafalakat amik szorongást depressziót stresszt és testi elváltozásokat is okozhatnak ...

univerzális gyógymód
igazából mindenre jó , de ha betegek vagyunk orvosi felügyelet mellett alkalmazzuk a teknikát ugyan is semmilyen gyógyszert terápiát nem helyettesíthet, de határozottan gyorsítja a gyógyulási folyamatot

a kézikönyv több nyelven is letölthető ingyenesen erről az oldalról :
http://www.emotionalfreedom.net/

akik haszánlják a technikát itt vannak a tapasztalataik a fórumon :
http://eftforum.info/

ami saját tapasztalat:

igazából úgy találtam rá erre a gyógymódra hogy elég stresszes munkahelyem volt és interneten keresgéltem olyan irományok után hogy a munkám során a stresszt felolgyamm ekkor akadtam rá erre a könyvre és első néhány "kezelés" során amit bárki el tud otthon saját magán végezni, szóval már rögtön keztem érezni a hatását és "mellékhatását", ugyanis nem csak a stressz szünt meg hanem rengeteg apróság
a tériszonyom fokozatosan megszűnt, nem izgat a magasság
amikor kocsimba ültem és mentem valahová régebben mindig kicsit hevesebben vert a szívem amikor valaki jött szembe a sávomban mert előzött , vagy amikor én előztem aztán kicsit szűkre sikeredett az előzés kicsit fel volt pumpálva az adrenalin ... az volt számomra a döbbenetes amikor néhány EFT kezelés után ilyen előzéseknél egyszerűen nem éreztem semmit , valahogy teljesen hidegen hagyott és ez csöppet megrémített hogy hogy vagyok ilyen halálosan nyugodt ... szerintem egy Bangi Jumpingot , vagy egy bázisugrást is minden izgalom nélkül meg tudnék csinálni ezek után csak az lenne a nagy baj hogy nem élvezném, mert abszolút nem termelődne adrenalin ... ami a másik meglepő dolog amit észrevettem , nyilvános szereplésekkor ugyebár mindenki elég sokat szokott parázni idegeskedni , meglepetten tapasztaltam hogy ez a parázás teljesen megszünt, mongyuk úgy hogy volt egy munkahelyi gyűlésegyke voltunk vagy 12-en bent a terembe , és minden gátlás és szorongás nélkül tudtam beszélni , az amásik hogy lazán beégtem de nem is izgatott a dolog semennyire mert teljesen nyugott maradtam ... másik dolog ami érdekes lehet szórakozó helyen ismerkedés az sokaknál problémás dolog , a legtöbben azért isznak alkoholt hogy tudjanak ismerkedni , én elhatároztam már jó ideje hogy nem iszok alkoholt ... azt nem mondom hogy abszolút semmit kb 2 éve nem voltam részeg , és max egy pohárral csak az íze kedvéért néha hogy érezzem mennyire nem jó, és hogy milyen jól tettem hogy nem iszom alkoholt ... na az én egyik ismerkedési módszerem a vad idegen emberekkel való szóba elegyedés . ehhez nem kis gátlásokat kell legyőzni magunkban, ebben az EFT technikának is sokat köszönhetek, magyarul jobban megy a csajozás :P ... ami egészségi állapot javulást illeti ami érezhető hogy sokkal jobb a szervezetem keringése , sokkal jobban bírom valahogy a hideget, meg régebben volt hogy arra ébredtem reggelente hogy egy marha nagy izomgörcs van a lábomba és valami kegyetlen kellemetlen érzés ... amióta az EFT-t használgatom valahogy ilyen jelenséget rég nem tapasztaltam.

szóval mindenkinek tudom csak ajánlani

ha valaki youtube-on nézi hogy mit majomkodnak a teknikán én egy egyszerűsített változatot használok, ugyan is elég szerintem csak erősen a megadott területre koncentrálni gondolatban, bár valaki hangosan ki is mondja hogy az jobban tudatosuljon de szerintem ez nem szükséges

a meridián pontokról meg annyit hogy én a kulcsont alatti és a karate pontokat szoktam szinte csak használni de az is bőven elég hatásos, de próbálja ki mindenki saját magán hogy mi az ami jól és hatásos, és mi nem
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2009.12.10. 17:31

Robi Robi. Az az érzésem, hogy Te el akarsz adni valamit. Ez elég reklámízű szöveg. Az életviteled a sajátod, mert te alakítod.
Miért gondolod, hogy mások ugyanúgy élik meg a mindennapjaikat ahogy Te? ;)
0 x

Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.11. 18:25

olyan ember nincs a földön aki mindig egészséges , mindenkit leverhet az influenza , bárkinek lehet magas a vérnyomása , bárkinek lehet stresszes melója ... én csak a saját tapasztalataimat mondtam el , és ami jó cucc azt tovább kell adni

mi hasznom lenne a reklámból ? ingyenes az oldal , nem is saját oldal , tán rosszat akarok én neked ?
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2009.12.11. 20:11

mi hasznom lenne a reklámból ? ingyenes az oldal , nem is saját oldal , tán rosszat akarok én neked ?

"olyan ember nincs a földön aki mindig egészséges"
Honnan tudod? Feltételezés.
", mindenkit leverhet az influenza"
Vagy nem. Feltételezés.
" bárkinek lehet magas a vérnyomása "
Vagy nem.Feltételezés.
", bárkinek lehet stresszes melója"
Nekem nem az.Feltételezés.
" én csak a saját tapasztalataimat mondtam el , és ami jó cucc azt tovább kell adni"
Szubjektív megítélés, szubjektív döntés.
"mi hasznom lenne a reklámból ? ingyenes az oldal , nem is saját oldal , tán rosszat akarok én neked ?"
Nem hiszem, hogy rosszat akarnál bárkinek is. Én nem az oldalról beszélek, hanem az általad felvázolt teóriáról.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2009.12.11. 21:19

Robi366 írta:mi hasznom lenne a reklámból ? ingyenes az oldal , nem is saját oldal , tán rosszat akarok én neked ?
Hallottad már azt a mondást, hogy "csak a vargának méreg, a kovácsnak orvosság"?
A hiten alapuló gyógymódok csak azoknak használhat, akik amúgy is hajlamosak hinni bármiben, függetlenül attól, hogy "titkos ősi tudásról", "misztikus tanokról", kígyóolajról, ráolvasásról vagy az általad előszedett színes-szagos videóval támogatott akármiről van szó. :?
0 x

Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.12. 08:54

figyelj ! ... nekem működik ! ... vagy kipróbálod vagy nem ! van veszteni valód a ráfordított időn kívül ?
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.12. 11:35

Robi366 írta:van veszteni valód a ráfordított időn kívül ?
Nem elég veszteni való? :D
0 x

Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.12. 18:34

akkor bele se olvass véletlenül se ! ... nehogy kipróbáld ! ... vagy külgy egy linket az anyósodnak nézze meg !
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.12. 19:56

Robi366 írta:akkor bele se olvass véletlenül se ! ... nehogy kipróbáld ! ... vagy külgy egy linket az anyósodnak nézze meg !
És konkrétan miért pont ezt próbáljam ki? Miért nem az agykontrollt, autogén tréninget? Miért ne inkább jógázzak, vagy miért ne a hatszázhuszonhatezer változatban létező meditációs gyakorlatokat használjam?

Miért pont ez a ultimate módszer?

Vagy mindegyiket tanuljam meg? Egyszerre vagy egymás után? Sajnos nincs rá 200 évem... :)
0 x

Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.13. 11:34

a tanfolyamok pénzbe kerülnek ez meg ingyenes cucc ... te sem vagy túl közösségépítő figura ... csak kötöszködni jársz ide, mondjuk éppen ezért szkeptikus ez a fórum ... úgy gondolom nem az én feladatom hogy meggyőzzelek, ha szánsz rá pár percet és rákeresel a google-be akkor vagy találsz olyan anyagot róla ami felcsigázhat, vagy mehetsz jógázni ! ... az én véleményem az hogy ennek a módszernek van tudományos alapja ... a kínaiak már több ezer éve csinálnak hasonlót, csak itt nem kell tűkkel teliszurkálod magad, ha meg az időt nézed akkor napi 1 óra meditáció vagy napi 5 vagy max 10 perc EFT, melyik a jobb ?
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.13. 11:53

  • De még mindig nem indokoltad meg, miért ez a legjobb módszer? Miért nem az agykontroll, vagy az autogén tréning?
  • Ingyenes? Óóóó... nem néztem utána, de hidd el, mihelyst "népszerű" lesz, azonnal megjelenik a továbbfejlesztett "még hatékonyabb" fizetős verzió.. :)
  • A kínaiak? Hasonlót? Akkor miért nem jóga... azt meg az indiaiak csinálják több ezer éve.
  • 1óra vs. 5-10 perc... turbómeditáció? :)
  • Megnéztem a fórumját. Nem igazán csigázott fel, de nagyon jól szórakoztam! :lol:
0 x

Avatar
Robi366
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:26
Tartózkodási hely: Bp-től nemmessze

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Robi366 » 2009.12.13. 12:06

ameddig itt vitázol rajta 3-szor kiolvashattad volna meg letesztelhetted volna a könyvet, jógát nem ismerem , nem is érdekel , NLP-ről hallottam már de nem szeretnék senkit manipulálni és agymosást végezni rajta , mer ugye az NLP erről szól ... aszt meg nézd meg hogy hány indiai eszement öngyilkos merénylő van mert szeretnek meditálni , a kinaiak meg milyen nyugis emberek és mennyien vannak ! ... minden ötödik ember kínai ... mondjuk úgy hogy kínai módszer vs indiai módszer ... az evolúció lássa a külömbséget ... meditálni a szektás majmok szoktak , meg NLP agymosást csinálnak ! ... te is agymosott szektás akarsz lenni ?
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.13. 12:30

Robi366 írta:jógát nem ismerem , nem is érdekel
Pedig több ezer éves!
aszt meg nézd meg hogy hány indiai eszement öngyilkos merénylő van mert szeretnek meditálni , a kinaiak meg milyen nyugis emberek és mennyien vannak !
Ugye nem követed a híreket a nyugis kínaiakról? Nagyon tájékozatlan vagy!
meditálni a szektás majmok szoktak , meg NLP agymosást csinálnak ! ...
Ezt kérlek kérlek kérlek... fejtsd ki bővebben!
te is agymosott szektás akarsz lenni ?
Szerinted? :D

Teljesen már kérdés! Nem ismered véletlenül wmikit? Nem vagy a tanítványa?
0 x

sárgadinnye
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009.12.11. 18:35

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: sárgadinnye » 2009.12.13. 19:29

"... az én véleményem az hogy ennek a módszernek van tudományos alapja ..."

Az, hogy valaminek van-e tudományos alapja vagy nincs, nem VÉLEMÉNY kérdése.
Már leírtam ezt egy másik oldalon itt, hogy én kipróbáltam: kellemetlen érzés volt és nem volt semmi hatása. Egy: egy a két anekdota alapján a dolog állása.
:?
0 x

sárgadinnye
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009.12.11. 18:35

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: sárgadinnye » 2009.12.13. 19:31

Jocó, Te hogy csinálod azt, hogy az idézeteket keretbe teszed?
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.13. 19:43

sárgadinnye írta:Jocó, Te hogy csinálod azt, hogy az idézeteket keretbe teszed?
Megnyomod az "Idézet" gombot a hozzászólás (amire válaszolni szeretnél) jobb felső sarkában.
0 x

sárgadinnye
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009.12.11. 18:35

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: sárgadinnye » 2009.12.13. 20:48

Tamási Jocó írta:
sárgadinnye írta:Jocó, Te hogy csinálod azt, hogy az idézeteket keretbe teszed?
Megnyomod az "Idézet" gombot a hozzászólás (amire válaszolni szeretnél) jobb felső sarkában.
így?
vagy menjek homokozni?
0 x

hovanyi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.12.14. 09:31

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: hovanyi » 2009.12.14. 10:24

Caspi írta:
Robi366 írta:mi hasznom lenne a reklámból ? ingyenes az oldal , nem is saját oldal , tán rosszat akarok én neked ?
Hallottad már azt a mondást, hogy "csak a vargának méreg, a kovácsnak orvosság"?
A hiten alapuló gyógymódok csak azoknak használhat, akik amúgy is hajlamosak hinni bármiben, függetlenül attól, hogy "titkos ősi tudásról", "misztikus tanokról", kígyóolajról, ráolvasásról vagy az általad előszedett színes-szagos videóval támogatott akármiről van szó. :?
Haliho,
Nalam mukodik, ismeroseimnel mukodik.
A csuda tudja, elsore eleg viccesen hangzott a kopogtatas, meg a szamolas, nem is beszelve a dudoraszasrol. Nekem elegge fajt a fejem, hogy kiprobaljam. Egye fene nezzenek hulyenek, aztan mit veszithetek, legfeljebb elmulik a fejfajasom vagy okoztam egy kis vidamsagot az ismerosnek aki a rabeszelt (vagy szereztem neki egy kis penzt, mert megnyerte a fogadast, azzal hogy ravett erre a bohockodasra).
Na a lenyegre, azota kocsijavitasra ugyan meg nem hasznaltam, de a magam generalozasara igen.
Szedulest, fejfajast, orrdugulast masoknal is sikerult vele elmulasztanom. Erzelemre masnal egyszer hasznaltam. Egyik ismerosomnek fel eve meghalt az edesanyja. Kb. 15 perces "kopogassal" elertuk, hogy abbahagyta a sirast (honapok ota nem tudta siras nelkul kimondani az edesanyja nevet), mosolyogva meseljen el egy apro tortenetet ami vele es az edesanyjaval esett meg, illetve hitetlenkedve nezzen ram, hogy egyaltalan eszebe jutott a tortenet es mar nem kell sirnia. Nem igazan egy "hivo" lelek, ugyhogy a "hiszek benne es hasznal" dolgot nem ra talaltak ki.
En is csak azt tudom javasolni:
Probaljatok ki, legfeljebb hasznal :)
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.14. 11:07

hovanyi írta:Probaljatok ki, legfeljebb hasznal :)
De értsd már meg, hogy nálunk nem használ! :) Szkeptikusra nem ha a boszorkány átka, a homeopátia... és ez sem.
0 x

hovanyi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.12.14. 09:31

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: hovanyi » 2009.12.14. 11:16

Tamási Jocó írta:
hovanyi írta:Probaljatok ki, legfeljebb hasznal :)
De értsd már meg, hogy nálunk nem használ! :) Szkeptikusra nem ha a boszorkány átka, a homeopátia... és ez sem.
AAA ertem, akkor se hasznal ha hasznal :)
A homeopatiat es az EFT-t mar probaltam, a boszorkany atka eddig kimaradt, de gyorsan utannanezek :lol: :oops:
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.14. 11:20

hovanyi írta:
Tamási Jocó írta:
hovanyi írta:Probaljatok ki, legfeljebb hasznal :)
De értsd már meg, hogy nálunk nem használ! :) Szkeptikusra nem ha a boszorkány átka, a homeopátia... és ez sem.
AAA ertem, akkor se hasznal ha hasznal :)
A homeopatiat es az EFT-t mar probaltam, a boszorkany atka eddig kimaradt, de gyorsan utannanezek :lol: :oops:
A fekete mágia tuti nem hat a szkeptikusokra. Sajnálom... :)
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2009.12.14. 18:20

Egye fene nezzenek hulyenek, ;)

Jelentem megtörtént. Bocs de ezt nem lehetett kihagyni.
Látom megy a tócsagereblyézés. Ennyi zagyvaságot hogy lehet összehordani?
Ugyanezekre a tünetekre nekem csak egyféle módszerem van, mégpedig a hálózati dugaszoló aljzat jobb oldali nyílása.
Ne felejtsd el, csak arany kötőtűvel működik. Garantált hatás, minden egyéb bajod elfelejted. :lol:
0 x

sárgadinnye
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009.12.11. 18:35

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: sárgadinnye » 2009.12.14. 21:04

én kipróbáltam a homeopátiát is különben
volt, ami hatott, pl. az orrspray
aztán jobban megnéztem, és láttam, hogy SÓS vízben vannak a "hatóanyagok", a sós víz önmagában jó orrdugulásra
a homeopátia nem rossz érzés :lol:

elhiszem hogy az illető gyászolónál "hatott" az EFT
épp az ilyen negatív érzelmi dolgoknál nagyon jó a hipnózis, az EFT stb., mert ezek önmagukat erősítő, gerjesztő érzelmek, és bármilyen áltudományos beavatkozás megtöri a kört
de csak átmenetileg, és destruktív hatása lesz hosszabb távon, ha ahhoz asszociálja a javulást

az akupunktúrát is kipróbáltam, az is rossz érzés volt és nem hatott (arra, amire állítólag próbálta az orvos)

kineziológiát nem próbáltam, de láttam Richard Dawkins-t tévében, amikor ő igen, és azt mondta, nagyon megnyugtató volt és jólesett
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2009.12.17. 16:42

A témát széválasztottam!

Új téma nyílt, Placebo hatás címmel!
0 x

Avatar
Tamási Jocó
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2009.12.04. 20:44
Tartózkodási hely: Budapest

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: Tamási Jocó » 2010.01.26. 14:30

Az ÉFT egyfajta pszichológiai akupunktúra: ha jól kopogtatsz, utat nyitsz a csakráknak, újra száguldhat az energia, a testben végre felszabadulnak a természetes gyógyító erők. Ahol eddig aludt az energia – most felébred. S vele együtt te is.
http://www.divany.hu/Spirit/erzelmi-felszabaditas

Nah...én itt kaptam szkeptikus sokkot :D
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.12.27. 17:57

@Caspi (182): Épp most olvastam vissza miképp fogadtátok Dorkával együtt Robi jóindulatú bejegyzését az EFT teknikaval kapcsolatban mi ért el önmagánál.

Amint látom a reagálásotokat el sem olvastátok --igaz egy csomó sóder van elötte na és közben is egy csomó butaság de mint írtad -- nincs benne mint írtad -- "titkos ősi tudásról", "misztikus tanokról", csak és kizárólag összemossa az önszuggeszciót az ön magunknak való gyónással emlékezéssel --mert lehet igy nevezni - egy borzalmas halndzsa közepette a kínai meridiánok elméleteivel.

Bizonyos értelemben van benne igazság, még használhat is ha kiokádja valaki magából a gondjait, és használgatja a kinai gyógymódnak nagyon kétesen és teljesen értelmetlenül, de még is csak visszaadott technikáit.

Bizonyos értelemben inkább pszichológia, önszuggeszciós formája ami tulajdonképpen vagy vagy placebo hatású a többi rizsa a köbön mint pl.az- az állítása
Mary víz-fóbiájának megszűnésének meséje;
Abban a pillanatban, amikor a víz-fóbia keltette intenzív félelmet
átélte, a gyomor meridián vonalon folyó energia nem volt képes
akadálytalanul áramlani, mivel a testben kódolt valamilyen energetikai blokk
ezt megakadályozta, és így felborította az energiaáramlás egyensúlyát.
Semmi köze a gyomorhoz jelzett, elektromos szálnak a víz iszonyhoz!! nem történt más mint önszuggesztió.
0 x

wmiki
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010.08.18. 21:58

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: wmiki » 2010.12.30. 08:50

jó módszer ;)
0 x

cseppkő
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009.12.11. 09:52

EFT teknika

Hozzászólás Szerző: cseppkő » 2010.12.30. 17:28

@wmiki (9163): Azt tudom ajánlani neked, hogy keresd meg az oldalamat ott találsz több módszert, technikákat is és teljesen ingyenes. Minden önszuggeszció nélküli gyakorlat, a feszültség oldásra is és egyéb praktikákra. Inkább olvasd figyelmesen és gyakorold, koncentrációt igénybe véve. (http://A-letezes-fantasztikuma-.blogger.hu)
0 x

Válasz küldése