Mellékhatások a gyógyításban

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 12:04

Kedves Fórumtagok!

A "Gyógyászat, egészség" támakörben a különböző topicokban heves viták zajlanak a gyógyszerek mellékhatásairól, valamint a hagyományos orvoslás és a természetgyógyászat formáinak a sikerességéről, ill. létjogosultságáról.

A teljesség igénye nélkül egy olyan több mint 50 évvel ezelőtt forgalmazott allopátiás gyógyszer által okozott felfoghatatlan egészségi károsodásokról szóló hírt teszek be ide, ami bizonyítja a gyógyszermaffia telhetetlenségét, profitéhségét és teljes embertelenségét, ami azóta nem hogy csökkent volna, hanem évről évre növekszik. Az 50-es évek végén Nyugat-Németországban, illetve néhány más nyugat-európai országban több tízezer végtaghiányos csecsemő született azután, hogy anyjuk egy Contergan nevű altatót szedett terhessége alatt. Utóbb beigazolódott, hogy a magzati élet során kialakult rendellenességek, illetve fejlődési hiányosságok egyértelműen a Contergan számlájára írhatók.
Ma még több mint 2800 Contergan-áldozat él csak Németországban.

Íme a hír még a múlt évből:

http://karpatinfo.net/kulfold/2010/08/3 ... et-allamot

Mint a Contergannetzwerk (Contergan-hálózat) csoport szóvivője hétfőn elmondta, a mintegy 2000 oldal terjedelmű perdokumentumot még pénteken adták át az Emberi Jogok Európai Bíróságának. A testület jelenleg azt vizsgálja, hogy befogadja-e a keresetet. Korábban a német alkotmánybíróság elutasította a hálózat igényét, arra hivatkozva, hogy az nem kellően megalapozott.

Érdekképviseleti szervezetük azt állítja keresetében, hogy a német kormány megszegi az emberi jogok európai konvencióját, amennyiben nem kellő mértékben tesz eleget az áldozatokról való gondoskodási kötelezettségének. Az állam alapítványt hozott létre, s ezzel kizárta a károsultak minden peres igényét a gyógyszert gyártó Grünenthal konszernnel szemben. A súlyos fogyatékkal élő emberek csak a szociális hivatalokhoz fordulhatnak segítségért, ami azt eredményezi, hogy az összes érintett állam közül Németországban kapják a legalacsonyabb ellátást ezek az emberek. Többségük "elkeserítő szegénységben" tengeti napjait, járadékuk havi 242 és 1090 euró között mozog - közölte Christian Stürmer, a hálózat szóvivője.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 12:36

@Gyuszi (26997):
Hát igen! És még mennyiről nem tudunk?? :(
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.09.18. 12:54

@Gyuszi (26997): Ez már egy nagyon régi történet. Az USA-ban már akkor sem hagyták jóvá ezt a gyógyszert, az eset után pedig minden országban jelentősen megszigorították a gyógyszerengedélyezés feltételeit.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 13:24

@Szilágyi András (27020):

Kedves András!

Éppen ez az, hogy a régi esetekből a gyógyszergyártók mégsem okultak (hiszen mit ér nekik a nem őket érintő emberi élet?) és rengeteg olyan káros, komoly mellékhatásokat okozó gyógyszert dobtak azóta is a piacra a nagy profit reményében.

Azt vegyétek már észre, hogy embertelen gyógyszermaffiás diktátum áldozatai vagyunk és már maguk az orvosok is háborognak, ha 1-1 új gyógyszert kell "bevetniük" a vélt ellenség (kórokozók) ellen.

Sajnálatos módon a költségvetés is kárát vallja szinte minden országban ennek a gyógyszerdömpinges értetlen pazarlásnak, hiszen hatalmas hozzájárulás kell a közös pénzből is a gyógyszerek vagy éppenséggel az általatok olyannyira dicsőített vakcínák kifizetéséehez.

Áldás, békesség!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 13:34

Szeretem ezt a gyógyszermaffia kifejezést,olyanok szájából,akik abból élnek,hogy hatástalan cuccokat árulnak több ezer forintért,és semmilyen módon nem akarják bebizonyítani hogy milyen hatásuk van.
A gyógyszereknek legalább ismertek a hatásai és a mellékhatásaik.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 13:41

@osamuka (27016):

Nehogy véletlenül gyógyszert szedj,mert bajod lehet
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 13:56

@sötétvödör (27029):

Már megbocsáss, de annyira fordított logikával működik az agyatok, hogy a mérgezést gyógyításnak (miközben minden vegyszer test- ill. sejtidegen elem, amit nem tud magáévá tenni, tehát a felszívódással hasznosítani az emberi szervezet és mint méreg lerakódik az emberi szövetekben) a mellékhatások nélkül működő gyógymódokat pedig mérgezésnek vagytok képesek beállítani. :(

Olvasd el a topicnyitás kommentjében betett linket, hogy milyen ellenőrizhetelen mellékhatást képes a vegyszer generálni. A Contergantól végtagok nélkül jöttek a világra a várva várt újszülöttek. És ez megtörtént csak 1-2 tabbletta elfogasztása után is.
Erre nincs semmilyem magyarázat vagy mentség!

Béke Veled!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 14:11

Hol irtam,hogy méreg ? Azt írtam ,hogy hatástalan vackokért kértek több ezer forintot.

Vmikor régen kérdeztem tőled,ha fáj a fejed mit szedsz ? Azért kérdem,mert nekem sűrűn fáj,és jó volna tudni mit szedjek Algoflex helyett.

Senki nem mondta,hogy a szintetikus gyógyszerek csodaszerek,ezeket a szavakat csak az ezók használják.
Ellenben a gyógyszerek jelentős része hatásos,és alig van mellékhatásuk.
Sajnos néha előfordulnak ilyen esetek,de ez nem jelenti,hogy minden gyógyszer méreg.

Sejt és testidegen ? Vegyszerek ?
A C-vitamin is vegyi anyag,a test pedig kémiai úton működik,vegyi anyagok segítségével.
Te is vegyületekből vagy,elemekből,és atomokból.
Hol idegenek a testtől a vegyi anyagok ?

A Moksa-elixírről még mindig várjuk a hatástanulmányokat :-P
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.09.18. 14:15

@Gyuszi (27033): A gyógyszerek nem rakódnak le az emberi szervezetben.

Mellékhatása egyébként csak annak van, aminek hatása is van. Aminek nincs mellékhatása, annak a legtöbb esetben hatása sincs.

A gyógyszerek engedélyezése szigorú szabályok alapján történik, sokkal szigorúbbak alapján, mint az 50-es években. Kb. tíz évig vizsgálnak egy gyógyszert, mire forgalomba kerülhet. Ennek során az összes mellékhatást és azok előfordulási gyakoriságát leírják. A forgalomba hozatal után pedig tovább figyelik azokat, hogy azok az esetleges, ritka mellékhatások is kiderülhessenek, amelyekre a tíz évig tartó vizsgálat alatt nem derült fény.

A Conterganhoz hasonló eset ma már nem fordulhatna elő, ugyanis minden gyógyszeren el kell végezni a teratogenicitási teszteket. A gyógyszerek biztonságosságát külön tesztelni kell terhes nőkön, ha ez nem történt meg, akkor a gyógyszert terhes nők nem szedhetik.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.18. 14:38

@sötétvödör (27034):
A háziorvosod biztos tud ajánlani valamilyen másik fájdalomcsillapítót. Kivizsgáltak már hogy mitől fáj a fejed? Van, akinél a nyaki izmok túlzott feszülése okozza a fejfájást.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.18. 14:43

@Gyuszi (26997):
Ezeknek a cikkeknek mi a célja? Hogy senki ne szedjen semmilyen gyógyszert? Pedig vannak esetek, amikor igenis szükség van gyógyszerre. Nem hallottál olyan híreket,amikor a gyógyszereit nem szedte valaki, bekattant és ölt?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.18. 14:48

Azért a nagy gyógyszer- és védőoltásellenesek elgondolkozhatnának olyanokon, hogyha megharapná egy idegen kutya, akkor mitől félne jobban. A veszettségtől vagy az oltóanyag összetevőitől? Aki normális, az valószínűleg a veszettségtől félne jobban.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 15:36

@Gyuszi (27033):

Nagyon ügyesen terelsz. Meséld már el, hogy az általad árusított hatástalan vackokat ki vizsgálta ki. Ha senki, akkor honnan tudod, hogy milyen mellékhatásai vannak? Sehonnan. A gyógyszereknek van mellékhatásuk, de ezek a hatások ismertek. És pontosan ezért az orvosok tudják, hogy miként kell kezelni az esetleges mellékhatásokat. Ha lenne választásom, hogy egy olyan gyógyszert veszek be, aminek bizonyított a hatékonysága és ismertek a mellékhatásai, vagy egy olyat, amiről semmit (értsd: semmit!) nem tudunk, akkor találd ki melyiket fogom bevenni.
A nem evilági gondolkodásodról pedig sok mindent elárul az, hogy egy 40 évvel ezelőtti botrányra hivatkozol. És abban is tévedsz, hogy nem tanulnak az emberek belőle. A tudomány önjavító.
Ezzel szemben az új germán medicinás témában én felsoroltam neked Hamer áldozatait, olyanokat akik bíztak az általad terjesztett módszerbe és életükkel fizettek ezért. És ez ma történik. Tudod mi volt a reakciód erre? Semmi (értsd: semmi!) Elkezdted sajnáltatni magad, hogy jajj téged mindenki támad. Igen okostojás, azért támad mindenki, mert egy ilyen "gyógymódot" terjesztesz. Szóval ki az, aki nem tanul a hibáiból? Igen a hozzád hasonló kuruzslók, akik fittyet hánynak a kritikákra, mert ennyire más világban élnek.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 15:38

@sötétvödör (27029):

Ez így nem igaz!

Én az ősi népi bölcsességet emelem ki mindig, amely az öngyógyulás lehetőségének tudatosításával a biztonságérzetet adó, személyes tapasztalaton alapuló belső meggyőződést és a modern tudományt ötvözi (pl. egy CT elengedhetetlenül szükséges ugyanúgy a test funkcionáltságának a leelllenőrzéséhez, mint a hameri gócok feltérképezéséhez is) és a marékszám szedett pirulák helyett a saját lelki energiáink csatasorba állítását javaslom.

Az ezen az alapon nyugvó belső béke adja meg azt, ami a testi manifesztálódás alkalmával a fejfájást egyáltalán nem ismeri. Én fejfájásra semmit nem használok, esetleg GINKO BILOBA alapú tiszta étrendkiegészítőt néha-néha bekapok.

Béke Veled!
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 15:47

@Gyuszi (27044):

Nos kedves sötét nagyúr, az ősi bölcsességek egyáltalán nem biztos, hogy olyan bölcsek, mint gondolnád. Nagyon sok ősi bölcsesség van, amiről ma már tudjuk, hogy igen nagy ökörségek. (Lásd pl. érvágás). Innentől kezdve adódik a kérdés, hogy ha adott egy ősi bölcsesség, hogy döntöd el, hogy az érvágás kategóriájába tartoznak vagy a másikba? Várom a válaszod.
Mégis hogyan ötvözöd a tudomány eredményeit a személyes tapasztalattal? Az előbbi sokkal megbízhatóbb, mint az utóbbi, mely nagyon gyakran félrevezet. Szóval, hogy zajlik egy ötvözés nálatok?
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 15:53

Ha marékszámra szeded a gyógyszert akkor biztos,hogy károsak,helyette inkább az előírások szerint kellene szedni.
Én nem szedek gyógyszereket,kivéve az Algoflexet,ha fáj a fejem,mégis jól érzem magam.
Nem csöpögtetem magam,semmilyen cseppel sem.
De rengeteg tapasztalatom van,hogy a gyógyszerek hatásosak,míg pl a homeopátiás vackok nem (kipróbáltam párat)
Azonkívül volt már nem egy "öngyilkossági kísérlet" is,amik megmutatták,hogy semmi hatásuk sincs a homeopátiás szereknek.
A te általad oly nagyra tartott Moksa-elixíredről semmi sem tudni,sem hatásról,sem mellékhatásról.
Ne mondd,hogy nincs pénz bevizsgálni,hisz minden üvegcsén legalább 4000-5000 Ft hasznotok van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2011.09.18. 16:08-kor.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 16:03

@sötétvödör (27047):

És ugyebár minek bevizsgálni? Az ilyen kamutermékeknél nyoma sincs annak a szigornak és precízségnek, amit a tudomány világában megkövetelnek. Minek bevizsgálni, mikor így is veszik az emberek? Minek bevizsgálni, mikor elég annyit állítani, hogy ez egy ősi bölcsesség és a tapasztalat azt mutatja, hogy működik? Minek bevizsgálni, mikor a Gyuszi félék remekül megélnek belőle?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 16:07

@Zsolesz14 (27043):
Meséld már el, hogy az általad árusított hatástalan vackokat ki vizsgálta ki. Ha senki, akkor honnan tudod, hogy milyen mellékhatásai vannak? Sehonnan. A gyógyszereknek van mellékhatásuk, de ezek a hatások ismertek. És pontosan ezért az orvosok tudják, hogy miként kell kezelni az esetleges mellékhatásokat. .
Azok a páciensek, akik a tudatalattiban rejlő ősprincípiumi élethelyzetek lelki konfliktusaik által történt deformációik megoldásával elkezdték a gyógyuláshoz vezető lassú, de nagyon biztonságos utat. Se szeri, se száma már a gyógyultaknak az általam itt forszírozott információs elvű (értsd rezgésterápián alapuló) szer hatása által. Amúgy nem a szer gyógyít, hanem a szervezet öngyógyul a nap mint nap bevitt rezgések következtében.

Ha lenne választásom, hogy egy olyan gyógyszert veszek be, aminek bizonyított a hatékonysága és ismertek a mellékhatásai, vagy egy olyat, amiről semmit (értsd: semmit!) nem tudunk, akkor találd ki melyiket fogom bevenni.
Természetesen jogod van dönteni, hogy mit miért veszel be és milyen végeredményt tudhatsz majd magadénak.

A nem evilági gondolkodásodról pedig sok mindent elárul az, hogy egy 40 évvel ezelőtti botrányra hivatkozol. És abban is tévedsz, hogy nem tanulnak az emberek belőle. A tudomány önjavító.
Ebben túlságosan is naívnak tűnsz.

Ezzel szemben az új germán medicinás témában én felsoroltam neked Hamer áldozatait, olyanokat akik bíztak az általad terjesztett módszerbe és életükkel fizettek ezért. És ez ma történik. Tudod mi volt a reakciód erre? Semmi (értsd: semmi!)
A GNM bizonyít most is azoknál, akik megértették a lényeget: A FÉLELEM kiszűrése és kiűzése a gondolatokból a legfontosabb tényező a gyógyulásban!!!
Én nem félek a halálos betegségektől, mert tudom, hogy olyanok nincsenek!
De pl. én nem gyógyulhatok meg a másik ember helyett. Mindenkinek van lelki- és gondolatvilága, az érzései és konfliktusai adják meg az élete értelmét, amely lehet pozitív, de negatív beállítottságú is.

Elkezdted sajnáltatni magad, hogy jajj téged mindenki támad. Igen okostojás, azért támad mindenki, mert egy ilyen "gyógymódot" terjesztesz.
Éntőlem támadhattok, ahogyan akartok, mert én csak a sajnálatomat fejez(t)em ki afölött, hogy a bölcs, testi-lelki harmóniában, tehát az EMBER EGÉSZÉBEN rejlő igazságot nem vagytok képesek "felfogni" és csak a materiális világ sikereit és eredményeit ismeritek el.

Szóval ki az, aki nem tanul a hibáiból? Igen a hozzád hasonló kuruzslók, akik fittyet hánynak a kritikákra, mert ennyire más világban élnek.

Természetesen még itt élek a Föld nevű bolygón én is, de a haláltudatom hála Istennek része a mindennapjaimnak és szeretnék a spirituális fejlődésemben minél előbbre, ill. magasabbra jutni ebben az életemben.

Áldás, békesség!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:15

@sötétvödör (27031):
Ne aggódj,nem szedek!
Tudod, akinek van O2 vize, Ecosa, Nagy svédcseppje, Zárda keserűje, szárított parlagfüve, és még néhány tea füve, annak minek? Amik vannak, azokkal ki lehet húzni egy darabig itt a földön! :D
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2011.09.18. 16:18

@Gyuszi (27050):
Én nem félek a halálos betegségektől, mert tudom, hogy olyanok nincsenek!
Rendben! Van valami címed? Viszek neked egy adag TBC-t! Ugye megteszed a kedvemért, hogy megfertőződ magad vele a szemem láttára? És NO gyógyszer!

Van köztetek jogász? Ez ugye nem minősül gyilkosságnak? Ugye nem?
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 16:21

Arra is jók a rezgés gyógyszerek. Gyuszi feltehetően több száz TBC-st gyógyított már meg.

Aztán mindjárt ki fog derülni,hogy csak olyan betegségekre jó,amiket a szervezet amúgy is legyőzne magától,mint a megfázás,és a nátha.


osamuka : Isten óvjon,hogy egyszer komolyabb bajod legyen,és kórházba kerülj!
Gondolom gyerekkorodban oltásokat sem kaptál.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:29

@Zsolesz14 (27045):
"(Lásd pl. érvágás)"
Akkor menjél el Indiába, és nézd meg a saját szemeddel, hogy várja a falusi nép az"urdu csodadoktorokat", akik egy törött,( higiénikusnak sem nevezhető, nemhogy sterilnek) borotva pengével, bokán való érvágással, mindent meggyógyítanak! Csak az érvágás után egy fél órára ki kell állni a napra. Ez orvosi szempontból nagyon súlyos módszer, és csak vérmérgezésre tűnik alkalmasnak, és mégis, valamiért ott működik. Igaz már rég láttam, de valószínű hogy most is alkalmazzák! ;)
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 16:31

@Gyuszi (27050):
Azok a páciensek, akik a tudatalattiban rejlő ősprincípiumi élethelyzetek lelki konfliktusaik által történt deformációik megoldásával elkezdték a gyógyuláshoz vezető lassú, de nagyon biztonságos utat. Se szeri, se száma már a gyógyultaknak az általam itt forszírozott információs elvű (értsd rezgésterápián alapuló) szer hatása által. Amúgy nem a szer gyógyít, hanem a szervezet öngyógyul a nap mint nap bevitt rezgések következtében.
Tehát nincs semmilyen tudományos bizonyítékod? Honnan tudod, hogy a szeredtől gyógyultak meg a betegeid? És honnan tudod, hogy nem gyógyultak meg volna, ha nem adod nekik oda a szereket? Honnan tudod, hogy a szerednek nincs pl. májkárosító (vagy tetszőleges szervet károsító) hatása? Honnan tudod, hogy ez a hatás nem fogja-e 5 év múlva tönkretenni a betegeid máját? Honnan tudod? Sehonnan.
A GNM bizonyít most is azoknál, akik megértették a lényeget: A FÉLELEM kiszűrése és kiűzése a gondolatokból a legfontosabb tényező a gyógyulásban!!!
Én nem félek a halálos betegségektől, mert tudom, hogy olyanok nincsenek!
De pl. én nem gyógyulhatok meg a másik ember helyett. Mindenkinek van lelki- és gondolatvilága, az érzései és konfliktusai adják meg az élete értelmét, amely lehet pozitív, de negatív beállítottságú is.
Látod erről beszélek. Ez egy hatalmas mellébeszélés amit itt produkálsz. Azokkal mi van, akiket felsoroltam a másik témában és meghaltak, mert a hozzád hasonló kuruzslókban bíztak? Nekik miért nem vált be az öngyógyító rezgésterápiád? (Apropó még mindig nem tudjuk, hogy mi rezeg.. Mennyi megválaszolatlan kérdés, hogyhogy ez téged nem nyugtalanít?) A gyógyszerek mellékhatásairól beszélsz és totál figyelmen kívül hagyod a saját magad által terjesztett kotyvalékok mellékhatásait. Látod ezt hívják beszűkültségnek.
Éntőlem támadhattok, ahogyan akartok, mert én csak a sajnálatomat fejez(t)em ki afölött, hogy a bölcs, testi-lelki harmóniában, tehát az EMBER EGÉSZÉBEN rejlő igazságot nem vagytok képesek "felfogni" és csak a materiális világ sikereit és eredményeit ismeritek el.
Újabb hatalmas mellébeszélés. Nem téged támadlak, hanem az új germán medicinát. Arra hívom fel a figyelmet, hogy szép számmal vannak olyanok, akik bíztak benne és a hozzád hasonlókban és meghaltak. Annyira bölcs vagy, hogy az feljogosít arra, hogy ezt is figyelmen kívül hagyd? Bravó!
Természetesen még itt élek a Föld nevű bolygón én is, de a haláltudatom hála Istennek része a mindennapjaimnak és szeretnék a spirituális fejlődésemben minél előbbre, ill. magasabbra jutni ebben az életemben.
Újabb hatalmas mellébeszélés. Mikor tanultál legutoljára a hibádból? Mikor láttad be utoljára, hogy tévedtél valamivel kapcsolatban? Ja bocsánat, elfelejtettem, hogy te egy tökéletes szellemi akármi vagy, aminek nincsenek hibái.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 16:33

@osamuka (27055):

Még jó,hogy a halottak nem beszélnek...
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 16:33

@osamuka (27055):

Nos kedves kettes számú sötét nagyúr, ténylegesen vannak olyan esetek, amikor az érvágás hasznos lehet. Idáig eljutott a tudomány is. Amiről megfeledkezel az az, hogy az ősi bölcsek, azok szinte minden problémára az érvágást ajánlották. És az pedig nem egy ősi bölcsesség, hanem egy ősi marhaság volt.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:33

@sötétvödör (27054):
Aki naponta legalább 2l O2 vizet megiszik, 99% hogy nem kell kórházba menni! :)
Az 1% a baleset!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:37

@Zsolesz14 (27058):
Azért lehet hogy sötét vagyok, de egy dolog miatt :D vagyok, hogy kettőnk közül Te vagy nagyobb! ;)
Azért részben van igazad, de ott Indiában, ettől meggyógyultak! :o
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 16:39

@osamuka (27060):

Igen meggyógyultak, hála a tudománynak. Nem az ősi bölcsességeknek.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:39

@sötétvödör (27057):
Akik a gyógyszerek mellékhatásaitól haltak meg? ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 16:40

@Zsolesz14 (27061):
"hála a tudománynak"
NEM, hanem a törött, piszkos pengétől! ;)
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 16:42

@osamuka (27059):

http://index.hu/tudomany/2011/01/12/atv ... genes_viz/

Ezt olvasd el ! Ha már a saját biológiáddal nem vagy tisztában

A gyomrodon keresztül nem tudsz oxigént felvenni,ellenben jó pénzt legomboltak rólad :D

Ha jól láttam 46 ezer forint egy oxigenizáló készülék,ahelyett,hogy ingyen vennél egy jó mély levegőt :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2011.09.18. 16:49-kor.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 16:48

A gyógyszerek mellékhatásaitól lényegesen kevesebben haltak meg,mint a szennyezett pengéktől.
De erről Indiában nem hinném,hogy sok statisztika van,mondjuk hány halálesetre esett pár csodálatos gyógyulás.

Zsolesz kifejtette,hogy a gyógyszereknek nagyon szigorú ellenőrzésen kell keresztül menniük,pont azért,hogy minden hatásuk ismert legyen.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 17:05

@sötétvödör (27064):
Ismerem már régen, ennél nem sok sötétebb cikk van a neten!
Én meg a családom tudjuk hogy működik, a többi nem számít! :D
Tapasztalatokat meg nem írok, hiszen azok itt legendák! :(
OFF
"A gyomrodon keresztül nem tudsz oxigént felvenni," én meg tudom, hogy tudok, és a Várhegyi M. is tudja! ;)
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 17:12

@osamuka (27071):

Éreztem,hogy nem tudsz értelmesen reagálni.

Akkor leírom a hülyék nyelvén :

Az oxigén csak feloldódik a vízben,ahhoz,hogy több oxigén juttassunk be nyomás kell. Amint ez a nyomás megszűnik az oxigén kijön a vízből.
A szervezetben az egyetlen gázfelvevő szerv a tüdő. Csak ez tudja az oxigént a véráramba jutattni.

Amennyiben valóban 200 baros nyomáson innád a vizet,és gyomrod képes is lenne felvenni:
1: felrobbannál (ezért jönnek a búvárok lassan a felszínre)
2: Oxigénmérgezést kapnál (egyszerűen nincs szüksége ekkora mennyiségű oxigénre a szervezetnek)
Azzal viszont tisztában vagyok,hogy hiába magyarázom,mert te hiszel benne,és hited felülírja a tested funkcióit.
Ja,és abban a két liter vízben,felszíni nyomáson kevesebb oxigén van,mint amennyit 10 perc alatt belélegzel.
Ezek tények,hiába érvelsz ellenük,csak a butaságodat mutatja.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.18. 17:13

@Gyuszi (27050):
Tegyük fel, hogy vannak néhányan, akik képesek magukat koncentrálással gyógyítani. De általános gyógymódként hogy lehet tanácsolni, amikor nem mindenki áll olyan spirituális szinten, hogy önmagát gondolati szinten gyógyítsa vagy gondolataival teljesen uralja a testét?
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 17:14

@sötétvödör (27073):
Van egy O2 topik, ott olvashatsz eleget róla! Hülyeségre nem válaszolok! ;)
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 17:15

Mindjárt gondoltam
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 17:17

@piciloo (27074):
Ez lenne itt a föld nevű gombócon az egyik cél, amit el kellene érni! :)
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.18. 17:26

@osamuka (27078):
Értem én. Csak sokan vannak akik csak koncentrálnak meg koncentrálnak és mégsem történik változás az állapotukban. Egy gyors lefolyású betegségnél nincs idő elkezdeni az esetleges kimenetelű mélylelkizést.Lassú lefolyásúnál is lehet hogy csak idővesztegetés lesz belőle. Mi van akkor ha valaki elhiteti magával hogy képes az öngyógyításra és mégsem? Szerintem aki koncentrálós öngyógyító szinten van, az meg sem betegszik.De akkor meg szüksége sincs a koncentrálós öngyógyításra.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 17:32

@piciloo (27083):
"Szerintem aki koncentrálós öngyógyító szinten van, az meg sem betegszik.De akkor meg szüksége sincs a koncentrálós öngyógyításra."
Jól látod! Nem akkor kell elkezdeni amikor megbetegszik valaki, mert még egészségesen sem egyszerű!
Azért lehet mérgezés, vírus, baleset! ;)
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 17:47

@Gábor (27052):

Kedves Gábor!

A huszadik században sok más tudós gondolkodóval egyetemben Albert Einstein megérezte azt a komplementer antagonizmust, amely az anyag látható világa és a rezgés vagy energia láthatatlan világa között feszül. Erre a felismerésre alapozva fogalmazta meg a relativitás egyetemes elméletét, amely szerint az energia szüntelenül anyaggá változik, az anyagból pedig folyamatosan energia lesz.

A tudósok újabb nemzedéke felfedezte a valóság nem-kettős természetét az elektronmikroszkóp alatt a DNS kettős spirál struktúrájában.
A sejtmagban a kromoszómák összetekeredett spirálja az ősi kaduceusra emlékeztet, az egybefonódó kígyókra, amelyek hosszú ideje Hermésznek, a gyógyítás és az orvosi hivatás istenének a szimbólumai.

A további félreértések elkerülése végett egyszer és mindenkorra leszögezek valamit: Én a szkeptikusokat nagytudású embereknek tartom.
De hogy a tudomány képviselőjeként miért nem képesek az energiát mint rezgést elfogadni, az egyszerűen csak a lemaradásnak tudható be.

Béke Veled!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.18. 17:59

@Zsolesz14 (27056):

A gyógyításban az egész dilemmánk abból származik, hogy Európában 1500 éve tüneti-orvoslást használtunk.
Minden fel lett osztva vallásosan „jóindulatúra” és „rosszindulatúra”.
A rák rosszindulatú volt, a mikroorganizmusok, a láz, kimerültség, minden vélt ún. „betegség-tünet” ellenség volt, és ki kellett irtani – akárcsak a bűnt.

Mivel senki sem tudott semmit és okozati gyógymódot sem ismert, a mai napig létezik kb. 1000 fajta gyógymód.
Mégis, mikor az Anyatermészet az öngyógyulással megadott lehetőséggel tette a dolgát (tudod a "medicus curat, natura sanat" szellemében, s ez értelmezhető akár a GNM-re is) – értelmetlen ál-gyógyítási kísérleteink ellenére a gyógyítását elvégezte, -akkor azt elkönyveltük saját „sikerünknek”.

Okosnak tartjuk magunkat, s közben a TERMÉSZET végzi a dolgát...

Minden vita Veled teljesen fölösleges, mert az oki terápia lényegét nem vagy képes egyáltalán megérteni és elfogadni.

Áldás, békesség!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.09.18. 18:03

@Gyuszi (27088):


Gyuszi!
A DNS kettős spirálja sok mindenre emlékeztethet.
Hogy ki mit lát bele,az szubjektív.
Engem például a DNS kettős spiráljára emlékeztet,mert nincs tele a fejem hülyeségekkel, mint neked.

A fizikát pedig hanyagold.Óriási lemaradásban vagy.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 18:05

Oki terápia ? A vírusok nem az okok közé tartoznak ?

Igen,ha nem létezne orvostudomány akkor a természetes szelekció tenné a dolgát,és átlag életkor nem érné el a 30 évet,mint az őskorban.
Valóban dolgozna természet...
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 20:12

@Gyuszi (27092):

Bravó, tehát nem válaszolsz a felmerülő kérdésekre. Ebből is az látszik, hogy mennyire nem ebben a világban élsz. Hihetetlen, hogy ennyire vak emberek is vannak. Ordít, hogy az orvostudományról sem tudsz semmit. Nem véletlenül nem válaszoltál még a vegyati által többször feltett kérdésre sem. Meg még egy csomó másikra sem. De igen lehet tagadásban is élni.
És minden témában ez volt eddig. Felvetettél valamit, konkrét válaszokat kaptál és konkrét kérdéseket. Ezeken pedig még el sem gondolkozol.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.18. 20:22

@Gyuszi (27092):

És nem bírom ki, hogy ne reagáljak az aláírásodban lévő idézetre, amelyet a hozzád hasonló kuruzslók, magukat Galileihez hasonlítók imádnak. Rengeteg olyan új elmélet volt, amit nem röhögtek ki, hanem elfogadtak a megfelelő bizonyítékok miatt. Sok olyan új elmélet volt, ami valóban ezeket a lépcsőfokokon esett át. És láss csodát sok olyan új elmélet is volt, amelyet kiröhögtek és még a mai napig röhögnek, mert biztosan tudjuk, hogy hülyeségek. Attól még, mert valakit kiröhögnek még nem lesz zseni.

Carl Sagan remekül összefoglalta ezt: "Az, hogy egyes zseniket kinevettek, nem jelenti, hogy zseni mindenki, akit kinevetnek. Nevettek Kolumbuszon, nevettek Fultonon, nevettek a Wright-testvéreken. De nevettek Bozó bohócon is."

Te biztosan azt képzeled, hogy abba csoportba tartozol, mint Kolumbusz vagy Fulton. De nem. Bohóc kategória vagy.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 20:31

@Zsolesz14 (27123):
Azért bohócnak lenni komoly foglakozás, ha nem hiszed, próbáld meg elvégezni a bohóc iskolát! Bár nem hiszem hogy felvennének, azt meg hogy elvégezd, lehetetlenség!! ;)
Carl Sagannal meg ne gyere, szinte semmit nem értett meg az univerzum működéséből! Nézegettem a filmjeit, egyszerűen felszínes, a lényeghez semmi köze! ;)
Triszmegisztosznak, Jézusnak volt! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára osamuka 2011.09.18. 20:35-kor.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.09.18. 20:31

@Zsolesz14 (27123): Mennyire unalmas érvelési hiba ez, de mindig bedobják.

Ez már wmikinél is egy gyöngyszem volt "Sok nagy tudós nézeteit eleinte elutasítással fogadták. Engem is elutasítanak, ergo a tudományos ítélkezés téved, nekem van igazam."
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.18. 20:40

@Gyuszi (27088):
"Én a szkeptikusokat nagytudású embereknek tartom.
De hogy a tudomány képviselőjeként miért nem képesek az energiát mint rezgést elfogadni, az egyszerűen csak a lemaradásnak tudható be."

Kedves Gyuszi!
Ezzel messzemenően egyet lehet érteni, bár olyan dolgokról tudnak sokat, ami szinte felesleges, mert nem vezet sehova, ugyanis egy ponton túl, nem engedélyezett a megismerés! Ennek a határánál tartanak! Tovább nincs!! ;)
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.18. 20:41

@osamuka (27129):

ugyanis egy ponton túl, nem engedélyezett a megismerés!


ez hülyeség
0 x

Válasz küldése