Mellékhatások a gyógyításban

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.09.25. 20:13

@Gyuszi (28242):
hanem a GNM tanfolyamot elvégezve és állitásait kipróbálva többedmagunkon, teljes meggyőződéssel (nem hittel, mert az vagy úgy van, vagy nincs úgy) állitom azt, amit leirtam. :)
Akárcsak a boxerlázadás szereplői, akik évtizedekig művelték és gyakorolták a harcművészetüket, amelyről teljes meggyőződéssel állították, hogy golyóállóvá teszi őket. Valószínűleg ők is ekkora arccal mentek csatába az elvadult, materialista, a valóságos tudástól eltávolodott európaiak ellen.

Nagy lehetett a döbbenet, amikor az első puskagolyó úgy szaladt át egy golyóálló mesteren, mint kés a vajon.

Ez az ára annak, ha valaki meséket próbál élesben használni... bizonyára a harcosok is ismerősök példája alapján meg voltak győződve, hogy szuperemberek lettek, csak közbeszólt a valóság...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stark 2011.09.25. 20:14-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.09.25. 20:13

@sötétvödör (28249):

Hogy én hány hozzászólásban próbáltam megértetni a gyuszifélékkel,hogy az evolúciónak semmilyen célja nincs.
Hogy a dinoszauruszok 150 millió évig éltek a földön,és talán ma is élnének,ha nincs az a szerencsés véletlen.

Ezt képtelenek felfogni.Valami oknál fogva óriási jelentőséget tulajdonítanak annak,hogy lejöttek a fáról.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.09.25. 20:17

@lorenz (28253):

Ugye? Mintha teljesen elképzelhetetlen lenne, hogy az intelligens életnek se célja, se felsőbb értelme nincs, és sehol a Bigger Picture...

Az élet épp elég különös és bonyolult, nem tudom miért kellenek a képzeletbeli barátok, a kitalált, spirituális összefüggések, meg nem létező energiamezők felesleges hajszolása...
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.09.25. 20:18

érzelmileg gazdag orvos
Na igen, a valóságos orvoslásnál a gyógyszer akkor is működik ám, ha az orvos érzelmileg sivár, fantáziátlan, és azt sem kérdezi meg, hogy hogy vagyok...
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.25. 20:20

Van egy k nagy Univerzum,és van egy pici bolygó amin még kisebb jelentőségű élőlények elmélkednek azon,hogy mennyire jelentéktelenek.
Aki ezt nem tudja elfogadni azok gondolkodnak azon,hogy egy nagyobb dolognak a részei,mert csak igy tudják elfogadni önnön létezésük jelentéktelenségét.
Az Univerzumnak teljesen lényegtelen,hogy élünk vagy sem.


Fú,ez nagyon filozófikus volt :D
0 x

gombi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.12.20. 13:16

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: gombi » 2011.09.25. 20:42

@Gyuszi (28242):
Én az ezotériát tartom nyerőnek, pedig előtte nagyon vallásos voltam. :)
Fokozatosan rájöttem ugyanis olyan öszefüggésekre, amelyek a lélek fontosságát kiemelik és ezáltal a spirituális fejlődést a földi élet legfontosabb és legértelmesebb feladatának tartom.
Az anyagiak nem érdekelnek csak addig, amig bebiztositom az átlag életszinvonalat magamnak és a szeretteimnek.
Szeretek ajándékozni dolgokat, segiteni a rászorulókon, de a lehetőségek szerint megtanitani is őket a "halat megfogni".
Muhaha. Megtanitod halat fogni mi? Meg anyagiak nem fontos, neked "kuldetesed" van ugye??
Tipikus mlm-es panelek. Megtanitod masnak, hogy adjon el moksasz@rt masnak, amibol neked jutalekod lesz, ugye? Elmondod a nagy titkot az embereknek, hogy lehetnek "egeszsegesek" es egyszerre "gazdagok"? Te meg az osamokus csak a szimpla jol felepitett mlm paneleket toljatok, meg a "kifogaskezeles" etc.. Ugyanezt, ugyanigy szajkoznad, ha epp a magikus tuzogepet kellene eladni. MIndezt egy kis ezoterikus bullshitgeneratorral megfuszerezve.
Maffia szervezodessel vadolod a gyogyszeripart, mikozben a hatastalan sz@rjaitokra egy komplett "halalipar" szervezodott. Hogyan adjtaok el (bizonyos orvos vegzettseguek is) a vackokat halalos betegsegben szenvedoknek, idoseknek. Ok akik minden mindegy alapon mindent megvesznek es elhisznek, mert kapaszkodnak a legutolso szalmaszalba is. Nem kell szkeptikusnak lenni, eleg jozan paraszti esz ahhoz a megalapitashoz, hogy amit osszehordtok az a butasag feneketlen kutja. Mindezt hatalmas arccal es felsobbrenduseggel.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.25. 20:45

@lorenz (28244):

Az utóbbi 7 évben elhúnyt (amióta ezt nagyon komolyan veszem és figyelem) az ismerőseim minimum 1/10-ének a halálát orvosi műhiba következményének tudom be (a műhibák hivatalos statisztikája, mint tudjuk csak a jéghegy csúcsa szokott lenni....) :(
Baleset következtében tizen vesztették életüket.

Az elhúnytak fele a "következetes gyógyszerszedés" áldozata lett, mert bezárult náluk a gyógyszer mérgezettség "ördögi köre" (még fiatalon is!), amit a szervezetük már nem bírt elviselni. Ezek közé sorolom természetesen a rákos betegeket is, mert a kemoterápia vagy sugárkezelés a szervezet védekezőképességét a nullára csökkenti...
Közben persze a rákosak között voltak olyanok is, akik a hagyományos gyógykezelést "otthagyták" és különböző alternatív terápiáknak köszönhetően kigyógyultak.

Természetes, végelgyengüléses halállal eltávozót maximum 10, azaz tíz személyt tudok a 7 év alatt.
Az is érdekes mutató, hogy otthon csak a megboldogultak 1/10-e húnyt el.

Persze ez "csak" az én statisztikám és majd megint egy jót röhögtök a túlbuzgó és tudásnélküli gúnyűzés világbajnokaiként. :P

Jó éjszakát!

ui. Lehet, hogy nemsokára némelyitek majd ráébred arra, hogy mennyire igazam volt, de akkor majd ne felejtsétek ide beirni, hogy az allopátia soha nem volt és nem is lesz oki kezelés, hanem csak tüneteltüntetésre nyújtott megoldás.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.25. 20:48

@gombi (28259):

A szorongó életed ellenére majdan legyen áldás poraidon!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.25. 20:53

@sötétvödör (28257):

Én meg örülök annak, hogy véletlenül(?!) ennyire jól sikerült ez a kommented (a "k" betűs szót elhagyva). Gratula! ;)

Béke Veled!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.09.25. 20:56-kor.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.09.25. 20:56

@Gyuszi (28260):

*fájdalmas, lemondó sóhaj*

Hol van dr. Sheldon Cooper, amikor szükség lenne rá...
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.25. 21:06

@stark (28266):

Miért?
Te sem szereted a gyengébbik nemet úgy, mint a doki az az "Agymenőkből"?

Ne sajnáltasd már magad annyira... ;)

Szép álmokat!
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.25. 21:12

@Gyuszi (28242):
Én nem látok ellentmondást abban hogy egyszerre higgyek a teremtésben, evolúcióban, tudományban és az asztrológiában meg ilyenekben. Az én hitem bizonyos dolgok mindenhatóságában rendült meg. Mindent el tudok képzelni, meg annak az ellenkezőjét is. Eljutottam a megnyugtazó válaszhoz úgy a materializmus felől, mint a spirituális v. ezoterikus magyarázattal. Rájöttem, tök mindegy hogy van-e karma vagy nincs, van-e Isten vagy nincs, és hogy azért vagyunk olyanok mert x hónap x napján születtünk, vagy mert a génjeinkben van kódolva stb..
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.09.25. 21:12

@sötétvödör (28243):
"Az nem zavar,hogy erre összesen egyetlen faj képes a Földön ?"
Gondolj a delfinekre, vagy a sakálokra, szinte hiba nélkül élik le az életüket itt a föld nevű gombócon, ellentétben az emberekkel! Az emberiség példát vehetne tőlük! Ez az igazi fejlődés! Az emberek közül csak nagyon kevés képes erre! :(
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.25. 21:24

@sötétvödör (28257):
Fú,ez nagyon filozófikus volt
Nem baj.Mostanra már azt is tudjuk,hogy a filozófiában nincs olyan,hogy "baromság". :roll:
Hm...Akkor ez most a filo-topik...Vagy hova kell tenni az önjelölt orvos-doktorokat?Hát csak a sok "tudomány" miatt,amit rendre olvasni tőlük...
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.25. 21:27

@Gyuszi (28260):

Figyelitek a statisztika koronázatlan királyát???
Pounderstibbons!Lemaradtál!!!
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.25. 21:29

Izé...Az érzelemdús doki nem egy unszimpi ötlet... :mrgreen: De...Azért adja már azt a nyamvadt receptet,miközben körbeudvarul!!! :)
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2011.09.25. 21:31

@Rétike (28270):
Rétike írta: Mostanra már azt is tudjuk,hogy a filozófiában nincs olyan,hogy "baromság".
Ha igaz az, hogy "nincs baromság a filozófiában", akkor az sem baromság, hogy "van baromság a filozófiában".

És ha a filozófusok hivatottak eldönteni, van-e baromság a filozófiában, akkor ugyanott vagyunk.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.09.25. 21:41

@Gyuszi (28267):

Ennek most mi köze volt a nőkhöz?

Vagy ha azt a szarkazmust próbáltad utánozni, amivel az itt kommentelők leszerelik a tévképzeteidet, akkor rosszul csinálod...

Nem légből kapott dolgokkal kell előjönni, ez nem homeopátia...XD
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.25. 21:42

@sötétvödör (28243):
Az ezoterikus tanok szerint nem úgy van, hogy csak az ember fejlődőképes spirituálisan. Inkább a keresztény tanítások mondanak ilyesmit. Bár a Bibliában van erre ellentmondás is.
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.25. 21:53

@Várhegyi Márton (28273):

És ne higgyük,hogy csak egy kicsit is baromság az,hogy a filozófiában nincs baromság!!!Vagy az,hogy azok az íratlan szabályok,amikről nem tudtuk,hogy léteznek és amik hiányában kissé parttalan szóáradatnak tűnt/tűnik két filozófust/akárkit összeengedni,mint a japán kiskakasokat,bár ott az egyik azért a végére kinyiffant,szóval a szabályok, amikről mostanra már azt is tudjuk,hogy vannak,csak épp azt nem tudtuk meg,hogy akkor mik is azok,szóval amik mentén a filozófusok bátran filozofálnak egymás közt tudván,hogy mindkettőnek igaza van,noha homlokegyenest mást mondanak adott esetben,majd segít kategorizálni a baromság fogalmát,ami alapján majd egy filozófus bizton tudja,hogy mi az a baromság,ami nem létezik a filozófiában,de minimum nem lehet az,amit egy másik filozófus/akárki állíthat,szóval...
Na ez az igazi relativitás elmélet!Hm...Lehet,hogy Einstein csupán egy nagy és bölcs filozófus volt?
Elmegyek filozófusnak...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.09.25. 22:17

@Gyuszi (28260):


Ugye nem gondolod,hogy akár egyetlen szavadnak is hitelt adok?


(Miért van az,hogy osamukának és neked pocsék a helyesírásotok?Ecos vagy Gnm mellékhatás?
Az "elhúnytak" nem bántja a szemed?)
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.09.25. 23:20

@Rétike (28277): Végre valami jó téma :). De miért nincs a filozófiában baromság?
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.25. 23:44

@mimindannyian (28292):

Á!Maga hun volt szkept.klub helyett???Ejnye.Feketeponty!
Megaszonták ott,hogy mindenkinek igaza van!Ezért.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.09.25. 23:53

@Rétike (28294): Jaa, vagy úgy! Ott voltam vala, csak nem így interpretáltam a hallottakat. Merthogy baromság szerintem van (némely nézői kérdés is kvázi baromságnak lett titulálva (tetszett ez a karakánság amúgy :) )), csak maguk a filozófiai szekértáborok tanai attól még nem baromságok, hogy nem összebékíthetők.
Szóval nem, nincs mindenkinek igaza! :) Én hiszek az igazságban, kérem!
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.09.26. 00:08

@mimindannyian (28295):

Jaa, vagy úgy! Ott voltam vala, csak nem így interpretáltam a hallottakat.

Tán aludni jár oda kend,vagy mi?Ha?!? :D Csak huszonkilencmilliószor hangzott el ez...
(tetszett ez a karakánság amúgy ))
Ezt is tudjuk:
PONT
Ééééssss:pont ez volt mindig az a pont,amikor az idegrendszeremet a plafonról kanalaztam le!
PONT.
Nekem itt ne "pont"-ozzon,nem ő az igazságosztó... :mrgreen:
Szóval nem, nincs mindenkinek igaza!
Tudom...Csak nekem!PONT!Na jó...bari vagy,úgyhogy egy icinkeficinkét neked is.Na.Csakhogy lásd:rendicsek vagyok... ;)
Én hiszek az igazságban, kérem!
Na szegény Pilátus...Mé' nem most él...Akkor megtudhatná mi is az!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.09.26. 00:22

@Rétike (28299):
Csak huszonkilencmilliószor hangzott el ez...
A baromság? Akkor agymostak azóta. Piszkosul szájbarágós volt, az semmi kétség, de a baromság szóra nem emlékszem, csak arra, hogy minden zárójeles mondatban újra elismételte, hogy mi is az érv a filozófia ellen (ugye, hogy örökös disszenzus van, ami nem valamely csoport morális vagy ismerethiányos mivoltából adódik), éshogy akkor miért válassza bárki a filozófiát, de ez cáfolható érv, mert feltételezi, hogy vannak teljesen elfogulatlan emberek (akik ugye a disszenzusra (ami nem morális és ismerethiányos állapotból következik ugye) megoldás keresve...)))),... :)

Jófajta csodabogár a csóka.
PONT
:D És ne felejsd el, hogy jó előadóhoz hűen milyen hamar felvette a közönséggel a szemkontaktust! Ja, vagyis nem. :) Szerintem egyszer nem nézett senki szemébe se. Azon merengtem, vajon mit gondolhatott róla a pszichológus nő...

És az hogy tetszett, amikor a beszédsebességét egy véletlen-függvénnyel modulálta? Mikor a "természettudományok" szó úgy hangzott, hogy "tszk", máskor meg a pont, úgy, hogy Pppppp-ooo-nnn-tttttttttttt! Lekiabálva az elől ülők fejéről a parókát? :D Ő az a fajta, akit azért nehéz parodizálni, mert nem lehet már kontrasztosabban visszaadni a jellegzetességeit.
Pilátus...Mé' nem most él...Akkor megtudhatná mi is az!
Én szívesen elmondtam volna neki, de nem ért volna vele semmit. Hm, lehet, hogy jó filozófus lennék :).
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.09.26. 00:41



Figyelmeztetés!

Az offolást kérem befejezni!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 07:27

Nem lehet nem reagálni arra a sok badarságra, amit a filozófia ürügyén kezdtetek tömögetni ebbe a topic-ba.
Éppen ezért köszönöm Andrásnak, hogy megállított Benneteket ebben az agyament értetlenségben. :)

Itt van kora reggelre egy olyan forrás, amelyben Dr. Gabor Mate (Dr. Máté Gábor) magyar származású kanadai orvos könyveit ajánlják. Erről az orvosprofesszorról tudni kell, hogy mint tudós szaktekintélye az addiktológiának, hiperaktivitásnak és a stressznek, szintén azt vallja, hogy majd minden betegségünk érzelmi eredetű.

http://ehesszellemek.blog.hu/2011/02/19 ... borkonyvek

Áldás, békesség!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.09.26. 09:05

@Gyuszi (28306): Te még mindig itt tartasz? Esetleg, ha válaszolnál a felgyülemlett érvekre, az többet lendítene a vitán. Nem vetted észre, hogy Gábor Máté végig szenvedély- és lelki betegségekről beszél? Milyen meglepő, ha ezeknek lelki eredete van! :shock: És a vírusok? Térjünk csak vissza, szerinted nincsenek vírusok, azt a szervezet magának termeli, ugyebár? Még mindig ehhez a kapitális baromsághoz ragaszkodsz?

A filozófiát meg, ha nem érted, és azt se tudod mi a témája, ugyanúgy nem kéne beleszólnod, mint a gyógykezelésekbe.

Szobrászok nem kapkodnak érted? Állítólag tervbe van véve a "dilettánsok királya" mestermű.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 10:02

@mimindannyian (28307):

Látod kedves okos mimindannyian ez az az újabb komment a részedről, amikor megnyilvánulsz a teljes szkeptikus skálán. :roll:
Rossz tudás és félremagyarázás a kenyeretek, amiért persze nem hibáztat(hat)lak, mert Ti ezt igy tanultátok és igy fogadjátok el... :(
De hogy válaszoljak is valamire:
- természetesen vannak mikroorganizmusok mindenhol a természetben, ugyanúgy mint emberi szervezetben,
- Dr. Gabor Maté (a doki a nevét jelenleg így írja) a "Psziché" kéthavilap ez évi augusztus-szeptemberi számában publikált interjúban egyértelműen a testi megbetegedéseket és annak különböző szimptómáit is a lelki problémák, ill. stresszhelyzetek meg nem oldásának az összefüggéseiben látja,
- a filozófiát illetően pedig csak annyit, hogy Te még bizonyára pelenkát hordtál akkor, amikor én már lediplomáztam belőle.

Áldás, békesség!
0 x

KeretLenke
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011.04.09. 16:00
Tartózkodási hely: Boldogsag Szigetek

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: KeretLenke » 2011.09.26. 10:57

@Gyuszi (28310):

"- a filozófiát illetően pedig csak annyit, hogy Te még bizonyára pelenkát hordtál akkor, amikor én már lediplomáztam belőle. "

Hol is diplomaztal le belole? Csak nem a GNM tanfolyamhoz hasonlo, szinvonalas helyen? :roll:

Tehat szerinted ha pestises lesz valaki vagy lepras, az is annak a jele, hogy nincs harmoniaban onmagaval, a termeszettel meg mittudomen mivel? Es majd meggyogyul a Moksa elixirtol meg az o2 viztol? :?: :?:
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.26. 12:43

Ejnye bejnye Gyuszikám a számomra megválaszolatlan kérdéseid száma még mindig 13-ból 0. Nem jó arány. Pedig azt hinném egy ilyen még filozófiából is vizsgázott embernek ez semmiség.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 14:08

@Zsolesz14 (28312):

Ne idegeskedj Zsolesz, várd meg a fejleményeket, ugyanis már azt is bizonyították, hogyan betegít meg a düh. ;)

Egyre elfogadottabb ténynek számít, hogy a pszichológiai tényezők jelentős szerepet játszanak az iszkémiás szívbetegségek kiváltásában és alakulásában.

Az olyan negatív érzelmek, mint az ellenségeskedés, a düh, a szorongás és a társadalmi elszigeteltség mérgezően hat a szívre, míg a képzelet, az empátia és a spirituális érdeklődés által meghatározott pozitív érzések védik a szívet. A D-típusú személyiség hajlamos a negatív érzelmeket megélni, és erős gátat tapasztal ezen érzelmek kifejezésében, ami különösen fogékonnyá teszi őt az iszkémiás szívbetegségekre.

http://hvg.hu/egeszseg/20110905_szivbetegsegek_duh#rss

Béke Veled!
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.09.26. 14:21

@Gyuszi (28313):

A Gyuszi által számomra megválaszolatlan kérdések száma továbbra is: 0 a 13-ból. Én nem vagyok ideges, de azért szórakoztat ahogy égeted magad. Mikor javítasz az arányaidon végre?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.09.26. 14:52

0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.09.26. 15:00

@Gyuszi (28310):

"a filozófiát illetően pedig csak annyit, hogy Te még bizonyára pelenkát hordtál akkor, amikor én már lediplomáztam belőle. "

Hát , bizony ez a tény nem emeli a magyar oktatás presztízsét!

Vagy a Kuruzsló-és Sarlatánképzőbe jártál?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 15:29

@lorenz (28317):

Ez egy hatósági (diktatórikus) vaklárma. :(

"Oberemko aggodalmát fejezte amiatt, hogy Kárpátalján az emberek nem sietnek beolttatni magukat a veszélyes fertőző betegségek ellen.
Mint emlékeztetett, az ukrajnai megyében a 14 év alatti gyermekek mindössze 13 százaléka kapott védőoltást tébécé ellen, s a felnőttek esetében is csak 18 százalék ez az arány, míg diftéria ellen a lakosság öt százalékát, hepatitisz B ellen pedig csupán három százalékát oltották be. "


És Te tudsz-e már valamilyen járványról vagy esetleg halálos esetről?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyuszi 2011.09.26. 15:34-kor.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.26. 15:30

@lorenz (28317):

Gyuszi már küldi nekik a Moksa-elixírt.

Na és vajon milyen mellékhatása van annak,ha nincs gyógyszer ?
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 15:33

@lorenz (28318):

Nem hinném, hogy éppen Neked tartoznék egy beszámolóval olyan dolgokról, amiket úgysem értenél meg.

Élj békében!
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 15:38

@sötétvödör (28322):

Ne légy már annyira sötét, hogy majd még Neked kelljen küldenem a MOKSÁ-ból.
És ha a többiek is fogják kérni?
Akár még koldusbotra is juthatok... ;)

De van egy megoldás: A belső béke és a szeretet elérése megy elixír nélkül is... :)

Béke Veled!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.09.26. 15:47

Az én békémmel nincs semmi baj,köszi :D
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 15:52

@sötétvödör (28325):

Ha valóban sikerült, akkor nyerő vagy. ;)

Áldás, békesség!
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2011.09.26. 16:20

@Gyuszi (28321):
Az orvos akivel dolgozom ukrajnai gyereket látott meghalni diftériában.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 16:44

@piciloo (28328):

A GNM tükrében szeretnék Neked egy rövid felvilágosítást nyújtani.

A fertőző betegségek a GNM szerint minden esetben egy korábbi érzelmi sokkélmény következtében alakulnak ki.
A járványok esetén az emberek ugyanazt az érzelmi stresszt szenvedik el.
Például a bárányhimlő elválasztási konfliktusra vezethető vissza, a tbc hátterében pedig a halálfélelem áll.
A járványok társadalmi szintű konfliktusokat jeleznek.

A védőoltások, az antibiotikumok és a vegyszerek használatának széleskörű elterjedése miatt bizonyos baktériumok már nincsenek jelen a szervezetünkben. Ez azt eredményezi, hogy a helyreállítási fázis során nincs, ami lebontsa a túlélési daganatokat, ezért ezek megmaradnak és betokosodnak.

Amíg egy, a saját környezetünkben jellemző baktérium szaporodik el bennünk a gyógyulási fázis során, addig valószínűleg nem lesz komoly komplikáció, életveszélyes állapot. Azonban ha egy „idegen” baktérium kerül a szervezetünkbe, és a hozzá kapcsolódó konfliktus révén aktivizálódik, akkor a helyreállítás nagyon intenzív lesz, akár életveszélyessé is válhat.
A biológiánk nem készült fel a repülőzésre, csak a gyaloglásra.
Ha pl. gyalog mennénk Indiába, akkor az út során alkalmazkodna a szervezetünk az ottani környezethez.

Röviden ennyi.

Béke Veled!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.09.26. 16:47

@Gyuszi (28330):
A fertőző betegségek a GNM szerint minden esetben egy korábbi érzelmi sokkélmény következtében alakulnak ki.
Ebből is látszik, mekkora baromság a GNM.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 17:02

@Szilágyi András (28332):

Ezt a véleményt már ismerem erről a fórumról, de hidd el András, hogy eljön az az idő, amikor majd bebizonyosodnak ezek az állítások.
Akár Nálad is, ha a GNM BIOLOGIKÁJÁT kezded majd tanulmányozni.

A GNM tanulmányozása és megismerése egy egész életre szóló élményt jelent minden embernek.
Ez effajta tudatosodás egyszerre megnyugtat és feldob, hiszen a logikája utánozhatatlanul fenomenális!!!
És még az is egy örvendetes tény, hogy már sok orvos rájött erre az univerzumi igazságra!
És a lelki konfliktusok megoldása utáni meleg, azaz gyógyulási szakaszban (a hideg, azaz konfliktus aktív szakaszban is vannak tünetek) természetesen kell az orvosok segítsége, de nem a tünet eltüntetéséhez, hanem a fájdalom és láz enyhitéséhez, valamint az egész gyógyulási folyamat modern gépeken történő ellenőrzéséhez.

Áldás, békesség!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.09.26. 17:06

@Gyuszi (28333):
Nehez elhinnem, hogy valaki ilyen mertekben legyen kepes figyelmen kivul hagyni a tenyeket.
"Tudasod" az 1800-as evekben mar tulhaladott volt.
http://en.wikipedia.org/wiki/Louis_Pasteur
de hidd el András, hogy eljön az az idő, amikor majd bebizonyosodnak ezek az állítások.
ketszaz eve minden kiserleti bizonyitek azt tamasztja ala, hogy ez tevedes, butasag, aljas es veszelyes hazugsag
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 17:38

@vaskalapos (28334):

Erről csak annyit - amint azt a fórumon már kifejtettem - hogy én Pasteur kortársának és kollégájának, Antoine Béchampnak az elméletét látom biológiailag logikusnak és helyesnek.

Eszerint a test, a sejt belső állapota hozza a változást, amikor az enzimből kikel egy másfajta életforma, és addig él, amíg a táptalaja biztosított.
A sejt kedvezőtlen állapota akkor következik be, ha szervetlen anyag mérgezi, szennyezi és negatív érzések (félelem, harag, gyűlölet, irigység, stb.) befolyásolják az állapotát.

Áldás, békesség!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.09.26. 17:46

@Gyuszi (28335):
Az, hogy te hogy gondolod, antimatamatikus (nem oszt, nem szoroz), a kiserleti eredmenyekkel szemben, azok ellenere hinni valamiben egyszeruen ostobasag.
amikor az enzimből kikel egy másfajta életforma
jajj! ennyire nem lehetsz buta... vagy tudatlan...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaskalapos 2011.09.26. 17:53-kor.
0 x

Avatar
Gyuszi
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2011.07.11. 12:18

Mellékhatások a gyógyításban

Hozzászólás Szerző: Gyuszi » 2011.09.26. 17:50

@vaskalapos (28336):

Most az egyszer igazad van :o :o , mert az enzim helyett szomatidot kellett volna írnom... :(
0 x

Válasz küldése