Kapcsolatteremtő gyógyítás

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.27. 23:03

@Fabri (39592):
is megtanulva az orvosok háta mögött már saját maguk kezébe veszik az emberek a sorsukat
es rezgetik?

azt hivjak maszturbacionak, ugye, amikor a sajat kezebe veszi es a sajat kezevel rezgeti a zember...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaskalapos 2012.01.28. 00:15-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.27. 23:13

@Fabri (39592):

"És ez mind rezgés-terápia."

De hiszen még azt sem tudod mi a rezgés!
Az általános iskolás tananyagot sem ismered, és te akarod megmondani hogyan gyógyuljunk?
Orvostudományból oktatsz ki mindenkit és a "praxist" "prakszisnak" írod?

Ezek után még azt akarod, hogy komolyan vegyünk, urambocsá, még hallgassunk is rád?
Csapj már fel egy hetedikes fizika tankönyvet, olvasgasd kicsit, aztán gyere vissza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lorenz 2012.01.28. 21:43-kor.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.01.28. 07:59

@Fabri (39544): Ha jól értem, szerinted a pozitív érzelmek "rezgésének" egészségmegőrző hatása van, és a negatívak megölnek/rontják a túlélési esélyt. Akkor miért éltek/nek a 20. század digtátorai, tömeggyilkosai nagyon hosszan?
Pl.: Augusto Pinochet ~91 év
Joseph Stalin ~75 év
Kádár János ~77 év
Horthy Miklós ~89 év
Mao Ce-Tung ~83 év
Erich Honecker ~82 év
Nicolae Ceausescu ~71 év (golyó)
Josip B. Tito ~88 év
Slobodan Milisevic ~65 év
Kim Dzsongil ~71 év
Josef Mengele ~68(?) év
Adolf Eichmann ~58 év (kötél)
I. Ferenc József ~86 év (inkább 19. sz.)
Amin Dada ~75-80 év (pontos születés nem ismert)
Fidel Castro 86+ év... és szerencsére több kollégájuk karrierjét derékba törték különböző erőszakos halálokok (pl.: Hitler ~46 ~56 év). Hogy is van ez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tuttisuu 2012.01.28. 09:08-kor.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.28. 08:41

Hitler - 56 évesen halt meg

Viszont a kezében igen nagy frekvenciás rezgések voltak :D
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.01.28. 09:06

@sötétvödör (39607): Az észrevétel helyes, ezt sikerült elírnom. Köszönet!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.01.28. 09:10

@sötétvödör (39607): Mármint amitől meghalt? Az volt. Jelentősen megrezgette. :twisted:
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.01.28. 10:21

@Fabri (39552):
Ez már valóban a csúcs: gonoszság = szeretet?
Mégis hol mondtam, hogy a gonoszság egyenlő a szeretettel? Miért árnyékbokszolsz, ennyire kifogytál az érvekből. A többit OFF-ban írom, mert kicsit kimentünk a topicból.

OFF
Arra világítottam rá - valós, létező példával - hogy ez a létra, úgy fogyatékosság, ahogy van, mert az emberek érzelmi világa nem ilyen egyszerű.

Szerinted a gonoszság nem tud együtt élni a szeretettel?

Nagyon ostobán vagy naiv.

A keresztes lovag nem szerette tán az istenét, amikor annak hívó szavára kardélre hányta a hitetleneket? Az SS katona, aki tarkón lőtte a zsidókat az már nem szeretheti az otthon lévő kislányát, mert tiltja valami szájbakúrt létra? Azt egyáltalán nem vesszük figyelembe, hogy itt ambivalens érzések is léteznek? Talán mindenki, akire igazak az 1. létrafokban leírtak, az már automatikusan jó ember, és minél lejjebb kerül, annál inkább nem az? Van egy 20 fokos skála, és annyi az ember? Na ez a tudás hiányának az abszolút reprezentációja, hogy egy olyan színes és kaotikus rendszert, mint az ember érzelmi világa, ilyen leegyszerűsített, bárgyú, gyermeteg skálába kényszerítetek, amely az érzelmek minőségét teljesen önkényes módon rangsorolja.

Szinte üvölti ez az egész szar magából, hogy miért fájdalmasan használhatatlan az ezotéria.

Ez kb. a régi amerikai háborús filmek színvonala.

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.01.28. 10:22

@Fabri (39552):

Ezt írtam:
Pozitív érzéseket - 1.-es kategória - érezhetsz akkor is, amikor felháborítóan undorító gonoszságban veszel részt.
ÉREZ-HETSZ.

A feltételes mód, ismerős?
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.28. 20:34

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.22. 20:00-kor.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.28. 22:02

@mimindannyian (39495):

De, ebben igazad van. De ezen keretrendszerben a te igazságod másnak értéktelen.

Ez egy szép mondat volt.. Mármint a második. A keret szót értem.. A "rendszer" kifejezésről is van elképzelésem..

De kifejtenéd nekem, hogy mit értesz a "keretrendszer" kifejezésen?
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.28. 22:18

@mimindannyian (39495):


Tehát menj, kóstold a pudingot, de ne reméld, hogy ez bárkinek releváns információ lesz.

Hát ez az.. Én pont azt hiányolom, hogy itt azok, akik azt mondják a pudingra, hogy szar, nem kóstolták..

Ja, légyszíves ne gyere olyannal, hogy a szart már a szagáról is meg lehet ismerni, mert mindketten tudjuk, hogy képletesen szóltam.. (mégha ezt írásban is tettem.. :) )


Emiatt kár is róla másoknak írni a fórumra. Miért teszed hát?

Hát mert csak pont ezt tettem szóvá..
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.28. 22:22

@ErZé (39679):

Nem kell megkóstolni.
Az eddigi ismereteink és tapasztalataink elegendőek ahhoz, megítéljük.
Erre valóak a kutatások és kísérletezések.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.28. 22:33

@sötétvödör (39680):

Nem kell megkóstolni.
Az eddigi ismereteink és tapasztalataink elegendőek ahhoz, megítéljük.


Hurrá! De hát pont ezt hiányoltam! a tapasztalatot!
Ezek szerint Te rendelkezel vele! (bár a fejedelmi többes egy kicsit meglepett, dehát aki sötétnagyúrmagyarosanfonetikusan, annak nyilván így kell)
Megtennéd, hogy közkinccsé teszed a tapasztalatodat? (tapasztalataitokat?)



Erre valóak a kutatások és kísérletezések.

Amik, mint tudjuk, jól dokumentáltak, megismételhetőek, stb..
Tehát akkor erről is vannak adataid, ugye?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.28. 22:53

@ErZé (39678):
De, ebben igazad van. De ezen keretrendszerben a te igazságod másnak értéktelen.

Ez egy szép mondat volt.. Mármint a második. A keret szót értem.. A "rendszer" kifejezésről is van elképzelésem..

De kifejtenéd nekem, hogy mit értesz a "keretrendszer" kifejezésen?
Tartok tőle, ha nem érted, akkor magyaráznom is kár. De lásd milyen jóindulatú vagyok, magyarázom. Vannak fogalmi, gondolkodási keretrendszerek. Ezzel a szóval illethető önmagukban konzisztens rendszerek azon tulajdonsága, hogy nem mindenre kiterjedőek, így a bennük megfogalmazható igazságok sem univerzálisak.
Itt is erről van szó: ha a te szubjektív élményedet emeled az igazságként aposztrofálható állítások szintjére, úgy elenyészik a többiek számára az igazságtartalma. Netalán te másoktól hallott egy-egy személyes élményre építed a világról kialakított képet?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.28. 23:06

@ErZé (39679):
Hát ez az.. Én pont azt hiányolom, hogy itt azok, akik azt mondják a pudingra, hogy szar, nem kóstolták..

Ja, légyszíves ne gyere olyannal, hogy a szart már a szagáról is meg lehet ismerni, mert mindketten tudjuk, hogy képletesen szóltam.. (mégha ezt írásban is tettem.. :) )
Bármennyire is nem tetszik, így van, ahogy mondod. Nem azért, mert a buta fehérköpenyes szkeptikusok rosszindulatból előítéletesek, hanem azért, mert a világban a dolgok összefüggnek. Nagyon sok reláció van, melyeken át stabil áttételes véleményt tudunk formálni akkor is, ha személyesen még nem kóstoltuk meg a pudingot.

Te talán utánaszámolsz a Duna-hidak statikai szilárdságának, mielőtt átmész rajtuk? Felteszem, nem. Meggyőz téged az a sok eset, ahányat láttál, hogy emberek átmentek, leszakadás nélkül. Továbbá hallottál arról is, hogy ezeket úgy tervezik, hogy ne szakadjanak le. Harmadjára: ritkán olvasol híreket arról, hogy hidak leszakadnak. Olvasol, de ritkán. És még sok egyéb áttételes ismeret. Tehát te magad sosem kóstoltad meg a pudingot, nem számoltál utána, hogy jól tervezték-e a hidat, és az építőanyagok minőségét sem ellenőrizted, mégis nagyon nagy biztonsággal át mersz menni rajtuk. Mi több, a híd leszakadását kisebb valószínűségűnek érzed, mint a lottónyereményt.
Ugyanez van a mindenféle jött-ment gyógyítók esetén is. Lehet mesélni újabb és újabb bullshit-virágcsokrok között, de azért az biztos: ha valami működik, akkor az nem győzködés útján, saját útjukat járó mestereknél lesz csak elérhető, hanem hamar fel lesz kapva és ráugrik az orvostudomány, mint valami újszerű, kutatható témára. Az egészségügy és az államháztartás meg csapkodja a fenekét a földhöz, hogy ez a csodagyógyítás nem igényel semmi drága berendezést, és mindenre jó! Ennél jobb megtakarítás nincs.
De nincs így?... vajon miért?... És erre a miértre két válasz van: 1) nem működik, 2) tetszőleges összeesküvés-elmélet. Választhatsz.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.28. 23:09

@ErZé (39681):
Megtennéd, hogy közkinccsé teszed a tapasztalatodat? (tapasztalataitokat?)
Nem kellenek, ennek indoklását lásd az előző írásban. De egyébként igen közeli ismerőstől vannak. Semmit nem használt a kapcsolatteremtő gyógyítás. Tessék. Itt a pudingod.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 07:40

@mimindannyian (39685):

dehát- mint olvashattuk - vannak. Akkor?
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 07:46

@mimindannyian (39685):

Netalán te másoktól hallott egy-egy személyes élményre építed a világról kialakított képet?
De egyébként igen közeli ismerőstől vannak. Semmit nem használt a kapcsolatteremtő gyógyítás. Tessék. Itt a pudingod.

Nem érzel itt némi ellentmondást a keretrendszeredben?
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 08:00

@mimindannyian (39684):

Te talán utánaszámolsz a Duna-hidak statikai szilárdságának, mielőtt átmész rajtuk? Felteszem, nem. Meggyőz téged az a sok eset, ahányat láttál, hogy emberek átmentek, leszakadás nélkül. Továbbá hallottál arról is, hogy ezeket úgy tervezik, hogy ne szakadjanak le. Harmadjára: ritkán olvasol híreket arról, hogy hidak leszakadnak. Olvasol, de ritkán. És még sok egyéb áttételes ismeret. Tehát te magad sosem kóstoltad meg a pudingot, nem számoltál utána, hogy jól tervezték-e a hidat, és az építőanyagok minőségét sem ellenőrizted, mégis nagyon nagy biztonsággal át mersz menni rajtuk. Mi több, a híd leszakadását kisebb valószínűségűnek érzed, mint a lottónyereményt.

Te tudod, hogy ha leugrasz a másodikról, minimum összetöröd magad..
Ha nekimész a falnak, az fáj..

Egy - vagy akár sok egyértelmű példával magyarázol mindent, amiről úgy gondolod, hogy igazad van, és/tehát nem kell bebizonyítani?


Ugyanez van a mindenféle jött-ment gyógyítók esetén is. Lehet mesélni újabb és újabb bullshit-virágcsokrok között, de azért az biztos: ha valami működik, akkor az nem győzködés útján, saját útjukat járó mestereknél lesz csak elérhető, hanem hamar fel lesz kapva és ráugrik az orvostudomány, mint valami újszerű, kutatható témára. Az egészségügy és az államháztartás meg csapkodja a fenekét a földhöz, hogy ez a csodagyógyítás nem igényel semmi drága berendezést, és mindenre jó! Ennél jobb megtakarítás nincs.
De nincs így?... vajon miért?... És erre a miértre két válasz van: 1) nem működik, 2) tetszőleges összeesküvés-elmélet. Választhatsz.

Még szerencse, hogy az orvostudomány területén (sem) biztos nincsenek olyan irányú kutatások, amikről te nem hallottál. Meg persze még sokan mások sem, köztük én sem. A gyógyszerforgalmazás nem üzlet, hanem elhivatottság, az összes résztvevője számára..
És nem, soha semmit nem manipuláltak még az emberiség történetében..
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.29. 10:45

@ErZé (39698):
Netalán te másoktól hallott egy-egy személyes élményre építed a világról kialakított képet?
De egyébként igen közeli ismerőstől vannak. Semmit nem használt a kapcsolatteremtő gyógyítás. Tessék. Itt a pudingod.

Nem érzel itt némi ellentmondást a keretrendszeredben?
Figyelj oda a saját logikádra. Eddig ezzel nem hozakodtam elő, ez számomra nem érv. Csak a te kedvedért hoztam fel! Itt a TE pudingod, most használd a te rendszered szerint! Lám, semmire sem mentél vele. Látványosan megbukott a hozzáállásod :).
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 10:48

Nem kell megkóstolni.
Az eddigi ismereteink és tapasztalataink elegendőek ahhoz, megítéljük.


Hurrá! De hát pont ezt hiányoltam! a tapasztalatot!
Ezek szerint Te rendelkezel vele! (bár a fejedelmi többes egy kicsit meglepett, dehát aki sötétnagyúrmagyarosanfonetikusan, annak nyilván így kell)
Megtennéd, hogy közkinccsé teszed a tapasztalatodat? (tapasztalataitokat?)


Erre valóak a kutatások és kísérletezések.

Amik, mint tudjuk, jól dokumentáltak, megismételhetőek, stb..
Tehát akkor erről is vannak adataid, ugye?

Hurrá, szövegértés nulla.
Nem az én és szkeptikus társaim tapasztalatairól beszéltem, hanem az általános, tudományos tapasztalatokról.
Az emberiség eddigi tapasztalatairól.
Hiába több száz évnyi kutatás, és kísérletezés, és következtetés ezt Eric Pearl egyetlen kézrátétellel újraírja.
Közkincsé van téve, úgy hívják tankönyv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2012.01.29. 10:51-kor.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.29. 10:50

@ErZé (39701):
Te tudod, hogy ha leugrasz a másodikról, minimum összetöröd magad..
Ha nekimész a falnak, az fáj..

Egy - vagy akár sok egyértelmű példával magyarázol mindent, amiről úgy gondolod, hogy igazad van, és/tehát nem kell bebizonyítani?
Nem értetted meg ezek szerint, amit magyaráztam. Tényleg kár volt, jól sejtettem. :( Nem a példák számítanak, hanem az összefüggések.
1) nem működik, 2) tetszőleges összeesküvés-elmélet. Választhatsz.
Még szerencse, hogy az orvostudomány területén (sem) biztos nincsenek olyan irányú kutatások, amikről te nem hallottál. Meg persze még sokan mások sem, köztük én sem. A gyógyszerforgalmazás nem üzlet, hanem elhivatottság, az összes résztvevője számára..
És nem, soha semmit nem manipuláltak még az emberiség történetében..
A 2-est választottad, köszönöm. Ezek után párbeszédre alkalmatlan vagy.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 14:42

@mimindannyian (39714):

Úgy nagyjából sejtettem, hogy ennyire fogja futni..
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 14:44

@sötétvödör (39713):


általános, tudományos tapasztalatok..
az emberiség eddigi tapasztalatai..

milyen klasszul el lehet bújni mögéjük..
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 14:47

@ErZé (39701):

Te képtelen vagy felfogni, hogy nem működik?
Szintén gyógyító vagy?
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 14:50

@lorenz (39723):

Leírtam az első hozzászólásomban, hogy hogyan futottam bele a témába.

Bocs, ez csak a kérdésed egyik részére volt válasz.

Valószínűleg a képességem meg van bizonyos dolgok, események felfogásra, csak szeretek tényeket is látni.

Attól, hogy valamire nagyon azt mondjuk, hogy nem működik, még működhet. Természetesen ez fordítva is igaz. Pontosan ezért javasoltam a próbát, de a tiéden kívül nem volt konstruktív javaslat, csak hivatkozások az emberiség eddigi tapasztalatára, statikai értekezés a hidak teherbírásáról, ésatöbbi..

Ja, visszatérve a próbára: én pécsi vagyok, a srác, ha jól emlékszem, győri. Te hol laksz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ErZé 2012.01.29. 15:06-kor.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 15:02

@ErZé (39722):

Nem elbújni kell mögéjük, hanem felhasználni.
Eddig remekül beváltak
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 15:07

@sötétvödör (39725):

Na igen..
Kérdés, hogy mikor melyik történik
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 15:12

Jelen esetben részedről terelés történik.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.29. 15:17

0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 15:34

Arról egy szót sem írsz hol szegi meg a jelenlegi tapasztalatainkat a kapcsolat teremtő gyógyítás, és hogy hol írja azt át.
Sehol nem olvasni a hatásairól, és a következményekről.
Ellenben csak terelsz.

Egy ember (Eric Pearl) azt mondta, hogy ez működik, onnantól kezdve ezt mindenkinek el kell fogadnia ?
Ha már valaki pénzt keres vele vállaljon felelősséget is érte.
De ők nyilatkozatban leírják, hogy semmit nem vállalnak.
Akkor mit csinálnak ?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 15:51

@ErZé (39724):

"Attól, hogy valamire nagyon azt mondjuk, hogy nem működik, még működhet. "

Kissé árnyaljuk a képet, és vigyázzunk az általánosításokkal.
A fenti állításod természetesen igaz, de ettől még nem lehet bizonyíték valaminek a működésére.
Csak egy állítást tettél, amit egyértelműen igazolni, bizonyítani kell.

A mondatod érvényes például a levegőnél nehezebb tárgyak repülésére, amit sokáig úgy tartottak, hogy lehetetlen.Egyszer csak jött valaki, épített egy szerkezetet és bebizonyította, hogy működhet a dolog.Később az is kiderült, hogy miként lehetséges a repülés és megismertük a dolog működési mechanizmusát.Ez utóbbi a lényeg tulajdonképpen.

Ennél a kuruzslónál a működési folyamat már eleve egy oltári baromság.Alapvető fizikai ismeretek birtokában is nyilvánvaló, hogy nem lehet kézrátétellel gyógyítani, ugyanúgy ahogy nem tudsz egy papírlapot sem kettévágni pusztán akaraterővel vagy az Univerzum energiáit segítségül híva.

Az emberi test működését kizárólag fizikai-kémiai kölcsönhatások-reakciók vezérlik, amelyek bizonyos szabályok szerint zajlanak le.A betegségek kialakulása-lefolyása is ugyanilyen törvényeknek engedelmeskedik.Az érfalra rakódott meszes anyagot kétféleképpen lehet eltávolítani:fizikai hatással vagy kémiai reakciók útján.
Hogyan tenné ezt a kapcsolatteremtő gyógyítás?
Milyen fizikai vagy kémiai kölcsönhatások alapján fejti ki a hatását a gyógymód?


"Ja, visszatérve a próbára: én pécsi vagyok, a srác, ha jól emlékszem, győri. Te hol laksz?"
Már nem emlékszem milyen próbát javasoltam.Egyébként budapesti vagyok.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.01.29. 15:57

@ErZé (39724): Ha te annyira ki akarod próbálni, akkor menj és próbáld ki. De nem ezt teszed, hanem másokat agitálsz, hogy próbálják ki ők.
De nekem az a gyanúm, te is vonakodsz kipróbálni. Már 11 napja csak szövegelsz erről a kipróbálásról, de nem teszel semmit.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 16:01

@ErZé (39731):

Szerinted miért hárítja el a felelősséget a híres gyógyító?
Érdekes, hogy az emberek mennyivel megengedőbbek és hiszékenyebbek, amikor az egészségükről van szó, viszont anyagi kérdéseknél rögtön működésbe lép az a híres szkepticizmus.

Például azt mondanám neked, hogy adj nekem 30e forintot(Eric tarifája) és én 1-2 hónap múlva a dupláját adom vissza.
Viszont apró betűs részben odaírom, hogy a visszafizetés nem garantált.
Mi a különbség?
Te adnál nekem pénzt?

/Jó, tudom lennének ilyenek, de azt is tudjuk, hogy megszívták a pilótajátékokkal./
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 16:01

Mindenhol azt olvasni, hogy Eric Pearl ezt mondta, azt mondta, de semmi konkrétum
http://thereconnection.shp.hu/hpc/web.p ... yitas_P6xO
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.29. 17:18

Ilyenkor persze nem jönnek válaszok
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.29. 17:48

@lorenz (39739):
A mondatod érvényes például a levegőnél nehezebb tárgyak repülésére, amit sokáig úgy tartottak, hogy lehetetlen.
Nyilvan nem lattak madarat, szitakotot, legyet, szunyogot, pitypang termest es falevelet a szelben... ki gondolhatta komolyan, hogy ami nehezebb a levegonel, az nem repul (vagy, hogy ami nehezebb a viznel az nem uszik)?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 18:08

@vaskalapos (39745):

Én másképp tudom.
Nem tartom valószínűnek, hogy a középkorban magának értetődőnek vették volna, hogy a repülés csupán idő és technika kérdése.
Ahogy még régebben a Föld körülhajózhatóságában sem hittek.
Amíg valaki be nem bizonyította.

Vagy az "ember alkotta"jelzőt hiányoltad a mondatból?Amúgy ez utóbbi megfogalmazás tényleg pontosabb, de kár ezen fennakadni.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.29. 18:16

@lorenz (39746):
Vagy az "ember alkotta"jelzőt hiányoltad a mondatból?
Igen.

Es ugy velem, hogy bar sokan, a tobbseg ketelkedett benne, nem bizonyitottak be, hogy lehetetlen... csak azt, hogy az akkori tudasszint alapjan nem tudja az ember eloidezni azt, amirol szamos eloleny es elettelen targy (falevel a szelben) mutatja, hogy lehetseges.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 18:27

@vaskalapos (39747):

"nem bizonyitottak be, hogy lehetetlen... "

Hol írtam ilyet?

Egyébként az állításom már-már közhelynek számít.
Arról sem hallottál, hogy annak idején még úgy vélték(néhányan,mielőtt belekötnél), hogy a mozdony kerekei csúszni fognak a síneken és ezért a találmányból nem lesz semmi?
Ne kérdezd a forrást, mert nem tudom belőni hol olvastam.
Persze lehet legenda is.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.29. 18:36

Ez off lesz, de úgy érzem látnotok kell:

Sci-fi filmben vagy animációként láthattatok ilyet, de élőben szerintem nagyobbat üt:


http://indavideo.hu/video/Lathato_lokes ... belsejeben
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.29. 18:37

@lorenz (39748): Ne vitázzatok, ha egyetértetek. :)
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.29. 18:41

@ErZé (39721):
Úgy nagyjából sejtettem, hogy ennyire fogja futni..
Igen, ezért kár volt a nagy nekiveselkedés. Vesd alá magad a kezelésnek, és utána mesélj, milyen volt a puding számodra. De kútba is ugorhatsz, hiszen saját tapasztalat nélkül nem tudhatjuk milyen...
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Harmonet - Két férfi, egy eset

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.30. 07:37

@Szilágyi András (31688):
Hozzászólás Harmonet - Két férfi, egy eset #31688
@Fabri (31685): Eric Pearl kézrátétellel gyógyító amerikai sarlatán, aki fizetős szemináriumok tartásából gazdagodott meg. Ezt próbálják meg most behozni Magyarországra is. Már meg is hirdették az előadását, amire 3000 Ft a belépő, persze ez még csak a beetetés, aki ott horogra akad, az majd bőven tejel még a magasabb szintű sarlatántanfolyamokért, könyvekért, stb.
A tartalomról annyit, hogy Eric Pearl állítólag valami médiumoktól kapja az Univerzum energiáját vagy mi a túró. Egyértelmű szélhámosság.
A Miért éppen én fejezetben van leirva , hogyan vagott at Eric Pearl egy "zsido-ciganyasszony"-t es csinalt 333 dollarbol tobb mint 50 millio dollart :
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu

reszlet :
ellátogattam a kaliforniai Venice Beachre az asszisztensemmel, aki ragaszkodott hozzá, hogy kártyából jósoltassak a tengerparton. “Nem akarok kártyát vettetni magamnak holmi jósnővel a tengerparton” – feleltem mélységes meggyőződéssel. Ha ez a jósnő tényleg olyan csodálatos lenne, az emberek özönlenének hozzá – gondoltam magamban. Nem ő hurcolná magával a kártyaasztalt, terítőt, székeket és más hóbelevancot egy túlzsúfolt tengerparti sétányra abban a reményben, hogy lemeszelheti az embereket egy jóslás erejéig, rájuk tukmálva a jövőjükkel kapcsolatos képzelgéseit, és elvárva, hogy fizessenek neki a kiváltságért.
“Egy partin találkoztam vele, és elmondtam neki, hogy ma a tengerparton leszünk. Nagyon kínos helyzetbe hoznál, ha nem vettetnénk kártyát magunknak” – felelte asszisztensem kapásból, majd hozzáfűzte, hogy a nőnek tíz- és húszdolláros olvasása is van. Egyetlen pillantás a szemébe elárulta nekem, hogy minden további tiltakozás meddő erőfeszítés lenne. “Remek” – morogtam egy tízdolláros bankjegy után nyúlva, miközben tudtam, hogy ez pontosan a fele annak az összegnek, amennyi az ebédünkre maradt nálam. Kötelességtudóan odamasíroztam a nőhöz, leültem a kempingszékébe, átnyújtottam neki a tízdollárost, és arra gondoltam, hogy milyen éhes vagyok máris.
A pénzemért cserébe egy nagyon tetszetős, de nem túl emlékezetes jelen idejű olvasást kaptam, és abban az élményben lehetett részem, hogy ez az elbűvölő zsidó-cigányasszony “bubelének” nevezett. Mintegy utólagos gondolatként hozzáfűzte: “Egy nagyon különleges dolgot is csinálok ám én az axiatonális vonalak segítségével. Újra összekapcsolom a tested meridiánhálózatát a bolygót átszövő energiahálóval, amely összeköt minket a csillagokkal és a többi bolygóval.” Kijelentette, hogy ő képes végrehajtani ezt a feladatot, amire gyógyítóként okvetlenül szükségem van. Azt is elmondta, hogy olvashatok a dologról egy The Book of Knowledge: The Keys of Enoch című könyvben. Mindez egész érdekesen hangzott, úgyhogy nekiszegeztem a kérdést: “Mennyi?” “333 dollár” – felelte ő. “Köszönöm, de nem” – mondtam.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2012.01.30. 09:31-kor.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Harmonet - Két férfi, egy eset

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.30. 08:58

@Szilágyi András (31688):
aki fizetős szemináriumok tartásából gazdagodott meg.
E Pearl oneletrajza :
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu
Eric az év folyamán keresztül-kasul beutazza a földet, hogy bolygónk minden zugába elvigye a Kapcsolatteremtő Gyógyítás fényét és információit. Megtanítja, hogyan aktiválhatjuk és használhatjuk fel a gyógyító frekvenciáknak ezt az új, mindent felölelő spektrumát, amely lehetővé teszi számunkra, hogy teljességgel túllépjünk az “energiagyógyításon” és a különböző “technikákon”, s a gyógyítás egy olyan szintjére jussunk el, amely mind ez ideig soha senki számára nem volt elérhető! Eric a mai napig több mint 55 000 Kapcsolatteremtő Gyógyítás-terapeutát képzett ki 70-nél is több országban, s ezzel a spontán gyógyítók egész nemzedékét hozta létre világszerte.
800 dollar mindenutt a vilagon a 3 nap szeminarium . ****

http://canadahun.com/forum/showthread.php?t=22317

Ezzel jogot vesz meg arra a jovendo "gyogyito" , hogy hasznalja a "kapcsolatteremto gyogyaszat " nevet ***
333 dollar a teste "100 pontjanak osszekotese" az Universum energiahalozataval . E nelkul nem tudja hasznalni a gyogyito energiat

Kis szamtan : eddig 55 000 kuruzslot avatott fel a Pearl vallalkozas , 70 orszagban szedte ossze oket : mukodokepes kuruzslonak legalabb a 800 dollart es a 333 dollart ki kellett fizetnie= 1133*55 000 = 62 315 000 dollar

Az itt hirdeto es gyorsan eltunt komaromszky.attila "kapcsolatteremto" legalabb 240 000 ft-t kiadott azert , hogy az ajtaja es a /Eric-szabvanyu!Minden kapcsolatteremtonek ugyanaz a honlapja/ honlapja fole kifuggeszthesse , hogy kapcsolatteremto gyogyitassal foglalkozik.
Mo-n eloszor 2010-ben toborzott E Pearl : eloszor volt 3000 ft-ert a beeteto eloadas , ahol Pearl "kelj fel es jarj" csodakat vegzett . Ezt az eloadast kovette nehany honapra a megrendezett szeminarium. Nem tudom hany csoport volt , egy vagy tobb is . Azok akik errol beszelgetnek a canadahun forumon , a csoportjukban 299 resztvevorol szamolnak be. Ez a letszam , beszorozva a 800 dollarral fejenkent , atvaltva ft-ra = kb 55 000 000 Ft. Ennyit szedett ossze harom nap alatt Magyarorszagon E. Pearl egy adag szeminaristaval. Cache alatt lattam , hogy 2012 marcius 24-25-en ujra otthon lesz....

Erdekesseg : miert ilyen draga szegeny orszagban ?*****

A canadun_i topic azert erdekes , mert kozvetlenul a szeminarium utan , a mostani "gyogyitoink" beszelgetnek. Kulisszatitkok.
***http://canadahun.com/forum/showthread.php?t=22317

Az itteni komaromszky.attila hsz-e , gyogyulas.eu nicken , 97 hsz
Alábbiakban csatolok az Ericnek írt levelemre érkezett válaszból, melyben azt kérdeztem hogy kb 50 kezelés után melyet anno magam végeztem (részletezve a tapasztaltakat, gyógyulásokat), mit tegyek végezhetem e a munkát hivatalosan pénzért.
Kedves Attila,
Köszönjük, hogy érdekel a visszakapcsolást. Úgy hangzik, mint ön van egy nagyon erős tapasztalatok ezeket a frekvenciákat.
A nevem Judaline Nelson. Eric Pearl megkért, hogy válaszoljon az e-mailek számára, mint ő utazik a szeminárium csapat ebben az időben. Elnézést kérek minden olyan pontatlanság, ebben a közleményben, mint én vagyok a Google Translate.
Igen, meg tudod csinálni ezt a munkát anélkül, hogy a szemináriumon. Azonban nem hívhatjuk magadnak egy gyakorlójának a visszakapcsolást vagy Reconnective gyógyulás. A legfontosabb, hogy a szemináriumon, hogy megismerted a filozófia, hogy a szíve a gyógyító munka.......

Dear Attila,
Thank you for your interested in The Reconnection. It sounds like you are have a very powerful experience with these Frequencies.
My name is Judaline Nelson. Eric Pearl has asked me to answer e-mails for him, as he is traveling with the seminar team at this time. I apologize for any inaccuracies in this communication, as I am using Google Translate.
Yes, you can do this work without taking the seminar. However, you cannot call yourself a practitioner of The Reconnection or Reconnective Healing. It is most important to take the seminar so that you understand the philosophy that is the core of this healing work..........

Emiatt részt vettem Salzburgban egy szemináriumon!
****103. hsz
az elvárásrol. Szerintem minden értelmes ember valamilyen elvárással csinál valamit. Gondolom, hogy Te sem azért mentél el a tanfolyamra mert éppen pluszban volt 800 dollár.
A tanfolyammal kapcsolatban az érdekel, hogy mindenki aki elvégzi, utánna tudja kezelni ezt a bizonyos energiát, vagy ez is csak egyeseknek adatik meg mint a gyógyulás?
A kezelések hatékonyságával kapcsolatban, a hozzászólások alapján úgy tűnik, hogy azért még vannak gondok.
es erre a mi komaromszky.attilank valasza :
Kedves sz gy 2004!
Annak ellenére hogy kötekedést érzek leveleidben szívesen válaszolok legjobb tudásom szerint Neked!
Elvárás alatt azt értem, hogy a beteg nem skantálja magában gyógyul a térdem gyógyul a térdem kezelés alatt,természetesen elvárása legyen mégpedig, hogy hasznára válik a kezelés ami így is lesz....
...az hogy milyen formában kiderül a kezeléseket követően ebben biztos lehet!
Én amikor a tanfolyamra mentem, már túl voltam 50 kezelésen amit magam végeztem, tehát már éreztem az "energiát".
Azok közül akik csak a szemináriumon találkoznak vele először biztosan meg fogják tapasztalni. Eddig egy-két ember volt akinél nem működött a több tízezerből.
Nem tudom miért írod hogy csak egyeseknek adatik meg a gyógyulás?!
Üdv:
Attila
***** a "tudas ara" 2. hsz
a kapcsolatteremtést állítólag egységes áron csinálják az egész világon, ami 333 usa dollár.
Valószínűleg Amerikában ez a 333 dollár nem számít túl nagy összegnek, de itt Kelet-Európában, szerintem túlmentek a jóérzés határain.
Vajon mire volt jó ez az egységes ár?
valasz erre : 5.hsz
Nem tudom, olvastad-e a könyvet? Abban választ találsz arra, hogy miért éppen 333 dollár az ára. Ez egy szimbólum. (Nem összetévesztendő a szimbólikus összeggel...) Igazából itt ugyanarról az elvről van szó, mint bármi más esetében, hogy a legtöbb ember, csak akkor értékel valamit, ha keményen fizet érte. Ha valami olcsó, vagy ingyen van, azt annyita nem értékeli. Van is nekünk az “Ami könnyen jön, az könnyen megy” népi mondásunk – a pénzre vonatkozik, de sok másra is érvényes lehet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2012.01.30. 09:33-kor.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Harmonet - Két férfi, egy eset

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.30. 09:11

@bekukk (39777):

Az egesz kapcsolatteremtes oldal magyar valtozata :

http://www.thereconnection.com/languages/hu


Nekem csak tarolt /webcache/ valtozat jon be. El kell olvasni az eredeti Pearl kapcsolatteremtes oldalon a ".hu" forditasban a Gyakran ismetelt kerdeseket is. Ebbol szemezgetnek a magyarorszagi gyogyitok :
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu
0 x

manna
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.01.01. 18:12

Harmonet - Két férfi, egy eset

Hozzászólás Szerző: manna » 2012.01.30. 09:38

@bekukk (39777):

Szimbólum a 333? Akkor miért nem az adott ország pénznemében számítják? A 333 Ft pont megfelelő lenne:-)
0 x

Válasz küldése