Kapcsolatteremtő gyógyítás

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 17:03

@Fabri (39012):
nem képesek felfogni a rezgés törvényét
Teged is kerdezlek: mi rezeg, hogyan rezeg, hogyan lehet ezt a rezgest kimutatni, merni, befolyasolni?

Mi a rezges torvenye?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 17:06

@komaromszky.attila (39009):

Legalább azoknak a kérdéseire válaszolj, akik nálam sokkal visszafogottabban fogalmaztak.
Már azzal is beérném.

Én továbbra is arra várom a választ, hogy miért szerepel az a bizonyos kitétel a jogi nyilatkozatoknál?
És miért nem találok ilyet a Heim Pál gyermekkórház honlapján?

Ezen kívül vaskalapos is várja a reagálásodat.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.20. 17:07

@Fabri (39012):
nem képesek felfogni a rezgés törvényét
Ki ez a félkegyelmű?!

Kép Kép
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.20. 17:13

Fabri :

Te egyáltalán tudod mit jelent az, hogy rezgés ?

"A mechanikai rezgés vagy lengés oszcilláló mozgást jelent egy egyensúlyi állapot körül. Az oszcillálás lehet periodikus, mint például egy inga esetén, vagy rendezetlen, véletlenszerű, mint például egy gépkocsikerék mozgása a karosszériához képest, göröngyös úton. A rezgés és lengés szavak fizikai tartalma azonos, a magyar köznyelvben a gyors lengéseket rezgésnek szokás mondani, a lassúak a lengések. A testek rezgésével foglalkozó tudomány a lengéstan, de analízisével a rezgésanalízis foglalkozik."

http://hu.wikipedia.org/wiki/Rezg%C3%A9s
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.20. 17:22

@Fabri (39012):
köszönöm és tejesen igazad van, csak egyszerűen olyan szinten fel tudom bosszantani magam.....
ezért hát gondolom jobb lesz innen távoznom, megpróbáltam... hittem... ismét...
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.20. 17:23

@komaromszky.attila (39009):

Nem penzert. Akkor kuldetestudat???
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.20. 17:28

@komaromszky.attila (39018):

"csak egyszerűen olyan szinten fel tudom bosszantani magam....."

Válaszolni tudsz ? Vagy csak úgy csinálod amit csinálsz ?
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.20. 17:41

vaskalapos ismered az elérhetőségeimet szívesen megosztom veled amit tudok.
várom jelentkezésed üdv:
Attila
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2012.01.20. 20:08

@komaromszky.attila (39023):
vaskalapos ismered az elérhetőségeimet szívesen megosztom veled amit tudok.
Már egy órája olvaslak, de nem jöttem rá, hogy mit tudsz :o
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.20. 20:37

@Dorka11 (39035):
Már egy órája olvaslak, de nem jöttem rá, hogy mit tudsz :o
Elmondjam?... Á, nem kell, kitalálod....
Jéé, telepátia! Működik!!!
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2012.01.20. 21:01

@mimindannyian (39038):
Ténleg bakker. :o :) Nem is tudom, hogy, hogy nőőőőőőőőőőőőőttttem fel idáig nélküled. :D :mrgreen:
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.20. 21:38

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.22. 20:14-kor.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.20. 21:39

@mimindannyian (39038):

pfff, ilyen egyszerű ? És én emiatt ültem végig az előadást ?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2012.01.21. 10:18

Én is kérdezni szeretnék Attilától.Szia! Amikor energiaátadásos gyógyításról beszélnek ,azt mondják, hogy nem saját energiával gyógyítanak, hanem istenivel. Isten miért nem tudja közvetlenül abba a személybe sugározni a gyógyítási energiát, akinek szüksége van rá? Miért kell hozzá közvetítő? Miért kell a gyógyulást kérni? és ha meggyógyít minket akár közvetetten is (terapeután keresztül), akkor meg minek van a betegség? Tanulásnakk durva a betegség, szükségtelen lecke. Vagy csak arra kell, hogy könyörögjünk az ó Hatalmasnak, mert ő ezt élvezi? Nem látok benne logikát.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.21. 10:53

@piciloo (39075): Milyen gyogyito energiara gondolsz? (energia = munkavegzo kepesseg)
Mire alapozod, hogy ez sugarzo energia?

Isten utjai kulonben is kifurkeszhetetlenek, es mindig is kozvetitokon keresztul dolgozott (angyal, ordog, szentek, papa, pap, papne)...

talan mert az energia nem sugarzassal terjed, hanem vezetessel - mint a villanyos energija a falban a villanyderotban... a gyogyito olyan, mint a villanyderot: vezeti az energiat az eromutol (isten) a felhasznaloig (beteg)

energia = munkavegzo kepesseg - nehogy mar isten neked dolgozzon... csak ugy, ingyen... csak nem a villanyoran merik az energiafogyasztast, hanem altalanyben fizetsz a gyogyitonak (a penzt nem is az ove, hanem istene, o csak osszegyujti istennek, mint a villanyszamlas neni a villanyosmuveknek)
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2012.01.21. 11:24

@vaskalapos (39076):
Nem alapozom semmire. Azért ítam így, mert szóban és írásban is így használják ezeket a kifejezéseket.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2012.01.21. 12:56

@Fabri (39012):

Látod pontosan ez a különbség köztünk. Te azt hiszed ismered az univerzum törvényszerűségeit, meg vagy győződve róla. Pedig nem. A tudomány ellenben tudja, hogy nem ismeri, ezért kutatja. Ti nem vagytok kíváncsiak az igazságra, ti (azt hiszitek, hogy) tudjátok az igazságot. Céljaitok pedig a hittételeitek terjesztése és nem a kutatómunka. Szomorú.
Tudod mi különbözteti még meg a kuruzslókat a tudósoktól? Az, hogy hogyan reagálnak a kritikákra. Gondolkozz el ezen.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.21. 16:20

@Zsolesz14 (39085):
Gondolkozz el ezen.
Töretlen naivitással máris ellentmondtál magadnak :). Ha ezen elgondolkozna, akkor nem olyan lenne, mint amilyen.
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.01.21. 17:07

@Zsolesz14 (39085):

Nálunk, ezoterikus beállítottságú személyeknél van egy alapszabály:
Sohase magyarázkodj!
A barátaidnak nincs szükségük arra, az ellenségeid pedig úgy sem fogják elhinni.
DE!
Az ellenségeid a barátaiddá válhatnak, ha önszántukból végig járják azt az utat, amit jómagad.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.21. 17:31

@Fabri (39094):

Sose magyarázz, sose kérdezz, fogadj el mindent amit mondanak!
Ha egy guru azt mondja, hogy ő az isten azt is fogadd el!
Csak a tekintély elvre hallgass! Ha ő azt mondja, úgy is van, ne kérdezz!
Csak arra hallgass aki megmondja mit higgyél, magadnak sose!
Sose kételkedj, mindig bízd másokra magad, a józan eszedre sose!
Csak a hit vezéreljen, ne tudás és a megismerés!


Így lehet átverni az embereket...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.21. 17:49

@Fabri (39094):
Nálunk, ezoterikus beállítottságú személyeknél van egy alapszabály:
Sohase magyarázkodj!
A barátaidnak nincs szükségük arra, az ellenségeid pedig úgy sem fogják elhinni.
DE!
Az ellenségeid a barátaiddá válhatnak, ha önszántukból végig járják azt az utat, amit jómagad.
1. Aki nem ert veled egyet az ellenseg? Aki mashogy gondolja az ellenseg?

2. Minden baratod mindent epp ugy ert, ahogy te (es te mindent epp ugy ertesz, mint a barataid)? Nem fordulhat elo, hogy valaki mashogy gondolja, es megprobalja elmagyarazni, tanitani?

3. Mi az az ut amit vegig kell jarni?
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.21. 17:53

@vaskalapos (39098):

A teljes elfogadás útja.
Mindent elfogadni, sosem kételkedni, hagyni magadat megvezetni.

Ha bejárod ezt az utat, akkor képes leszel arra, hogy mindent elhiggy, és ne legyenek kétségeid.
Mindent rád lehet tukmálni, mindent el lehet hitetni veled.
Egy elmegyenge állapotba hozni magad, hogy elhidd amit mások mondanak és ne legyen önálló gondolatod.
Csak azt szajkózd amit a guru/ mester /gyógyító mond.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2012.01.21. 17:55-kor.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.21. 17:55

@sötétvödör (39099):

Nem, hiszen a te velemenyedet nem fogadjak el.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.21. 17:56

@vaskalapos (39100):

tudom, hisz az "ellenségük" vagyok
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.21. 18:46

@Fabri (39094):
Nálunk, ezoterikus beállítottságú személyeknél van egy alapszabály:
Sohase magyarázkodj!
Ennek a kialakulási oka sem véletlen! Eredetileg hosszabb volt a mondat, csak lerövidült. Így szólt:
Nincs igazad, és ezt nem jó mindenki előtt nyilvánvalóvá tenni, ezért sohase magyarázkodj!
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.01.21. 21:27

@mimindannyian (39102):

Tudod ezek a tanok nem kötelező jellegűek.
Ha ráérzel, folytatod, ha nem, hát abbahagyod...
Az ezotéria nem a Szcientológus egyház vagy a Hit Gyülekezete, sőt, az 5 fő (világ)valláshoz sincs semmi köze.
Itt a szabadságon keresztül a spirituális fejlődés a legfontosabb.

Az ezotéria nagy lehetőség mindenkinek ahhoz, hogy felismerje az élet igazi értelmét és többek között pl. ne a mammon uralkodjon el rajta és irányítsa az életét.
Tudod azt is nagyon jól, hogy az emberek soha nem magukban, hanem másokban keresik a hibát. Az ezotéria feltárja mindenkinek a hibáit és a tudatosodás göröngyös útján fel is számolhatja mindenki azokat.

A világ csak belülről változhat meg.
Ez az ezotéria legnagyobb hozadéka.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.01.21. 22:15

@Fabri (39104):

Most csak én vagyok kurva másnapos, vagy ennek a szövegnek nincs sok értelme?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.21. 23:00

Stark, várj, megmagyarázom!

@Fabri (39104):
Tudod ezek a tanok nem kötelező jellegűek.
Kevés tan kötelező ma már...
Ha ráérzel, folytatod, ha nem, hát abbahagyod...
Melyikkel nincs így?
Az ezotéria nem a Szcientológus egyház vagy a Hit Gyülekezete, sőt, az 5 fő (világ)valláshoz sincs semmi köze.
Ez pontosan így van. Az ezotéria a személyes önhitegetés egyénekre lebontva intézményesült, autodidakta agyleépítő mutatványa.
Itt a szabadságon keresztül a spirituális fejlődés a legfontosabb.
Valószínűleg ez is igaz, csak a szavak egészen kilúgozódtak. Felismerésem szerint azt jelenti, annál fejlettebben sajátítottad el a téves összefüggések rendszerét, minél inkább hinni tudsz benne, dacára a töméntelen ellentmondásnak, mely lépten-nyomon feltárul.
Az ezotéria nagy lehetőség mindenkinek ahhoz, hogy felismerje az élet igazi értelmét és többek között pl. ne a mammon uralkodjon el rajta és irányítsa az életét.
A mammon, ha megfigyeled, mindig a másokon uralkodik. Egy ember sincs, aki jajong, hogy őrajta bizony a mammon zsarnoksága trónol. Ez egy mutogatószó, főleg azok kezében forog jól, akik valójában szeretnék, hogy a mammon uralkodjon rajtuk, de nincs egy lyukas garasuk sem, így be kell érniük a savanyú szőlőhöz fűzött magyarázatokkal.
Tudod azt is nagyon jól, hogy az emberek soha nem magukban, hanem másokban keresik a hibát.
Te viszont valószínűleg azt tudod nagyon jól, hogy ez a vak általánosítás, ha igaz lenne, akkor teljesen értelmetlen lenne bármiféle, pláne ezoterikus fejlődési útról beszélni. Hiszen, aki előrehaladt ezen az úton, az is másokban keresi a hibát? Ha igen, nem ért semmit. Ha nem, akkor nincs igazad.
Az ezotéria feltárja mindenkinek a hibáit és a tudatosodás göröngyös útján fel is számolhatja mindenki azokat.
Az ezotéria olyan tévtanokat ad a tévelygőnek, melyekkel fejlődés nélkül, mi több, szellemi leépüléssel, a kritikai érzék teljes felszámolásával sikerül elhitetnie magával, hogy őneki nem kell fejlődnie, mert már jó úton van a fejlődés nemes útján. Az ezotéria olyan, mint egy sportos életmódról szóló DVD, amit megvesz a fotelban roskadó ember, és addig nézi, míg elhiszi, hogy ő sportos.
A világ csak belülről változhat meg.
Ez az ezotéria legnagyobb hozadéka.
A világnak nincs külseje és belseje. Ez az ezotéria egyik alaphazugsága, melyre további tévtanokat lehet építeni a befeléfordulásról, a külvilág problémáinak kizárásáról, stb. Így épül aztán fel az önbecsapás téveszméinek patinás bábeli tornya.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2012.01.22. 08:18

@Fabri (39104):
Tudod ezek a tanok nem kötelező jellegűek.
A kérdés nem ez volt, hanem az, hogy van-e egyáltalán bizonyítható igazságtartalmuk. (és a "bizonyítható" alatt itt a természettudomány módszerei szereinti bizonyítást értem)
Ha ráérzel, folytatod, ha nem, hát abbahagyod...
Nincs köze a ráérzésnek. (nagyon sarkítva a cián is hat akár ráérzel, akár nem)
Van kimutatható gyógytíó hatás, vagy nincs?
Az ezotéria nem a Szcientológus egyház vagy a Hit Gyülekezete, sőt, az 5 fő (világ)valláshoz sincs semmi köze.
És?
Olyan mindegy minek cimkézed magad, ha tartalmilag ugyanazon a szinten mozogsz. De alapvetően tényleg annak cimkézed magad, aminek jólesik.
Itt a szabadságon keresztül a spirituális fejlődés a legfontosabb.
Az ezotéria nagy lehetőség mindenkinek ahhoz, hogy felismerje az élet igazi értelmét és többek között pl. ne a mammon uralkodjon el rajta és irányítsa az életét.
Tudod azt is nagyon jól, hogy az emberek soha nem magukban, hanem másokban keresik a hibát. Az ezotéria feltárja mindenkinek a hibáit és a tudatosodás göröngyös útján fel is számolhatja mindenki azokat.
Szokásos se-füle-se-farka misztikus szövegelés.
A világ csak belülről változhat meg.
Ez az ezotéria legnagyobb hozadéka.
Igazán égrengető. Még talán a meleg vizet is feltaláljátok úgy a következő évezredben...
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.01.22. 08:58

Nos a 3 válaszból itt felettem nyilvánvaló, hogy a "magyarázkodásról" betett kommentemet a rátok jellemző "okoskodással", egyetlen bölcs gondolat nélkül voltatok képesek csak elemezni.
S ez a nagy baj veletek!
Még az oly egyszerű "a világ csak belülről változhat meg" ezoterikus szlogént sem vagytok képesek felfogni és értelmezni, tehát annyira nem értitek, hogy az már bosszantóan fájhat nektek is.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2012.01.22. 09:27

@Fabri (39124):
"a világ csak belülről változhat meg"

Ha ezt így érzed, akkor valószínűleg sokmindenen kellene változtatnod az életedben, ahelyett hogy önbecsapásban élsz. A belülről megváltoztatott világ kb. max. 30%-át adhatja a közérzetednek. Az önhipnózisos andalgás ellenére sem tudod becsapni a tested ,de a lelked sem. Van amit nem tudunk megváltoztatni a körülményeinken, de amit lehet azt úgy kell alakítani hogy önszugi nélkül is kb. tetszen.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.22. 10:34

@Fabri (39124):
Még az oly egyszerű "a világ csak belülről változhat meg" ezoterikus szlogént sem vagytok képesek felfogni és értelmezni, tehát annyira nem értitek, hogy az már bosszantóan fájhat nektek is.
Lám, azt se fogtad fel, hogy én értem és felfogom amit mondasz, csak látom, mennyire torz? Kár. Oly világos, hogy annyira belefelejtkeztél a világ ezoterikus álértelmezésébe, hogy a szín tiszta gondolatokat már képtelen vagy befogadni. Nagyon szomorú. Csak azért nem vagyok most csalódott, mert nem neked írtam a választ, mint ahogy most se neked.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.22. 10:56

Na, most szállt el egy hozzászólásom, amit vagy tíz perce írok. nem futok neki még egyszer, (valószínűleg nem is ér annyit :) ) de a lényege:

Oké, tényleg szar a srác helyesírása, (bocs, Attila, de tényleg) de néhányszor bedobta itt a köztudatba, hogy kipróbálható a tevékenysége..

Basztatjátok, hogy leírja azt, hogy nem vállal garanciát, és még pénzt is kér - na de bezzeg az ilyen meg olyan kórházban.. Hát, egy kórházról sem tudok, ahol garantálják a gyógyulásodat. illetve garantálhatják, és ha mégsem jön össze, akkor azt mondják: ja, bocs...
nagyapám kórházban halt meg sok évvel ezelőtt. halála előtt egy nappal az orvos eltette a pénzt. nem tudta, hogy az öregnek nincs sok hátra? akkor mitől orvos? tudta, de leszarta? akkor hol az etika?

és a srác pénzt kér..

néhány nappal ezelőtt felajánlottam némi anyagi hozzájárulást az objektív vélemény nyilvánításhoz. most kaptunk egy felajánlást, szerintem érdemes volna élni vele, és utána számonkérni rajta, hogy nem szégyenli - e magát...

és, kedves lorenz, akár rezgést is mérhetünk.. ;)
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.22. 11:42

@ErZé (39132):
Kipróbálható. Egyedi élményekre akarsz véleményt alapozni. Általános ezoterikus félrevezetés. "Nekem működik, mindegy, hogy a statisztika mit mond". Válasszuk szét az önhitegetést a valós hatásoktól. Ez a kívánalom nem érthető?

Kuruzsló vs orvos. Az előzőhöz hasonló, példák és ellenpéldák találhatók. Akkor nincs is különbség? De, óriási. Az orvos a tudomány eredményeit alkalmazza, bármilyen gyarló emberként is viselkedik. A kuruzsló bizonyítatlan tévhitekre alapoz, bármilyen jóhiszemű is. Te mit választanál? Bizonyítatlan, storykra alapuló kezelést, vagy olyat, amelyik átesett sok ember alapos vizsgálatán?
Az édesapádat egyébként nem volt kötelező kórházba vinni. Miért nem egy sarlatánhoz mentetek vele?? Szégyent hozol az ezotériára!
most kaptunk egy felajánlást, szerintem érdemes volna élni vele, és utána számonkérni rajta, hogy nem szégyenli
Ezt úgy mondod, mintha tévtanokat még soha senki nem vizsgált volna, és itt az első és soha vissza nem térő alkalom. De vizsgálták, nulla. És ha én is megtapasztalom, hogy nulla, akkor mi lesz? Van rá bekészítve kismillió magyarázat. Azért nem működik, mert nem hiszek benne, nem vagyok kitartó, várjam meg a hatást; rosszabb az állapotom? most kezd hatni!... Szájkarate, az megy! Ja, nem, mert valaki még írni sem tud. Epic fail.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2012.01.22. 14:53

@Fabri (39124):
Még az oly egyszerű "a világ csak belülről változhat meg" ezoterikus szlogént sem vagytok képesek felfogni és értelmezni, tehát annyira nem értitek, hogy az már bosszantóan fájhat nektek is.
Hja kérem, ha annyit nem tudsz magadtól, hogy ezoterikus szlogenek elemzését az ezoterikus szlogeneket elemző társasággal végeztesd...
Nos a 3 válaszból itt felettem nyilvánvaló, hogy a "magyarázkodásról" betett kommentemet a rátok jellemző "okoskodással", egyetlen bölcs gondolat nélkül voltatok képesek csak elemezni.
Ez van. Hülye kérdésre nincs értelmes válasz.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2012.01.22. 15:18

@ErZé (39132):
Oké, tényleg szar a srác helyesírása, (bocs, Attila, de tényleg) de néhányszor bedobta itt a köztudatba, hogy kipróbálható a tevékenysége..
Igen, kipróbálható.
És mit fogunk belőle megtudni, azon kívül amit már most is borítékolhatunk, vagyis nincsen valós, a placebón túlmutató hatása.
Basztatjátok, hogy leírja azt, hogy nem vállal garanciát, és még pénzt is kér - na de bezzeg az ilyen meg olyan kórházban..
Azért elég nagy a különbség. A kórházban használt kezelésekről, gyógyszerekről tudjuk, hogy van valós hatásuk.
Hát, egy kórházról sem tudok, ahol garantálják a gyógyulásodat. illetve garantálhatják, és ha mégsem jön össze, akkor azt mondják: ja, bocs...
Nem mondják azt, hogy ja bocs. A műhibának komnoly ára van az orvosoknál.
Az meg külön történet, hogy a gyógyulásra nem garanciát, hanem jóval nagyobb esélyt ad, mint "alternatívék".
nagyapám kórházban halt meg sok évvel ezelőtt.
Én meg kórházban születtem, szintén sok évvel ezelőtt...
halála előtt egy nappal az orvos eltette a pénzt.
Ne keverjük a dolgokat. A gyógyászat hatásossága teljesen független egyes orvosok etikusságától, vagy etikátlanságától.
és a srác pénzt kér..
Érdekes gondolatmenet. Mivel le is írta, hogy garantáltan semmit sem nyújt cserébe, ezért már etikusnak is tekinted, hogy pénzt kér érte?
néhány nappal ezelőtt felajánlottam némi anyagi hozzájárulást az objektív vélemény nyilvánításhoz. most kaptunk egy felajánlást, szerintem érdemes volna élni vele, és utána számonkérni rajta, hogy nem szégyenli - e magát...
Számonkérhetnénk, de mit is? Garantáltan semmit sem nyújt azon kívül, hogy elteszi a pénzt. Innentől, ha tényleg elteszi a pénzt, nem tudunk rajta semmi mást számon kérni, mivel leírta nem diagnosztizál, nem gyógyít és nem vállal felelősséget...
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.22. 15:24

@ErZé (39132):
Szo ami szo, elegge nekitamadtak paran.

De a baratsagos kerdesekre sem valaszolt. Tolem kert elerhetoseget, megadtam, kuldtem emailt az itt nyilvanosan megadott cimere, azote se kep, se hang...
és, kedves lorenz, akár rezgést is mérhetünk..
Merjunk!
Milyen rezgest? Hogyan?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.22. 16:27

@ErZé (39132):

Milyen rezgésről beszélsz?
És hány kórház honlapján találsz olyan szöveget?
Mi szükség van arra a jogi nyilatkozatra a honlapon?
Miért véded?Szintén szélhámos?
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.01.24. 12:20

Az ezósok az UNIVERZUM, ill. az ANYATERMÉSZET részeként gondolkodva - ha még nem vettétek volna észre - ezen a fórumon (is) ugyanazt állítják:
Mindent tagadhattok, kivéve, hogy jobbá válhattok, ha akartok. Ez a krédója a rezgéstartomány emelésének a lélekben (érzéseitekben) és testben egyaránt.
Megteheti ezt mindenki külső segítség nélkül is, de ha már valaki úgy dönt, hogy elkel neki ebben a folyamatban egy kis segítség, akkor a kapcsolatteremtő gyógyítás nagyon jó választás.
Tűnődjetek csak ezen el bátran, mert a bátorság kifejezésével a "berögződött tudományos tézisek" revidiálásánál kezdődik a pozitív rezgéstartomány.
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2012.01.24. 12:55

@Fabri (39094):

Azzal amit mondtál már alapvetően két baj van...az egyik, hogy az ezoterikusok alapelvei között van, hogy "soha ne magyarázkodj". Így értem pl. osamuka logikáját (bár ő halandzsázik...), de kérdem tőled, akkor minek vagytok a fórumon? Ez a fórum nem arra való, hogy megvitassunk dolgokat? Nem kinyilatkoztatásra van, hanem kifejtésre (kérdés esetén magyarázatadásra).
A másik, hogy az "ellenségek" úgysem hiszik el. No itt dőlt az egész, nem hinni kell, hanem megérteni. Ha adnátok igazolható magyarázatokat, akkor rendben lenne, de a tudományban nem hinni kell, hanem felfedezni és megérteni, ti ezoterikusok hisztek, de magyarázat nincs hozzá.
Érdekelne, ha bizonyítható amikben hisztek, akkor miért ne lehetne megmagyarázni? Csak azt nem lehet, amire nincs érdemi válasz.
0 x

Avatar
Caspi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:31

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Caspi » 2012.01.24. 17:23

@Fabri (39240):
Az ezósok az UNIVERZUM, ill. az ANYATERMÉSZET részeként gondolkodva - ha még nem vettétek volna észre - ezen a fórumon (is) ugyanazt állítják: Mindent tagadhattok, kivéve, hogy jobbá válhattok, ha akartok.
Legyen, állítsák.
A kérdés csak az, hogy pontosan miben lehet jobbá válni, mennyire lehet jobbá válni és hogyan is mutatható ki, hogy az adott jobbá válás az illető ezo tan eredménye volt.
Ez a krédója a rezgéstartomány emelésének a lélekben (érzéseitekben) és testben egyaránt.
A "Credo quia absurdum" elv itt nem hivatkozási alap...
Megteheti ezt mindenki külső segítség nélkül is, de ha már valaki úgy dönt, hogy elkel neki ebben a folyamatban egy kis segítség, akkor a kapcsolatteremtő gyógyítás nagyon jó választás.
Jó választás mire is? Hogyan működik? Mire hat? Hogyan hat? Mennyire hat? Van egyáltalán hatása?
Tűnődjetek csak ezen el bátran, mert a bátorság kifejezésével a "berögződött tudományos tézisek" revidiálásánál kezdődik a pozitív rezgéstartomány.
Hosszas eltűnődés után is ugyanolyan sarlatánságszagú.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.24. 17:33

@Fabri (39240):
. Ez a krédója a rezgéstartomány emelésének a lélekben (érzéseitekben) és testben egyaránt.
Mi rezeg?
Mi a rezgestartoamy, (frekvencia, amplitudo?) emeles elett es mi emeles utan (mennyire rezeg elotte, mewnnyire utana)?
Hogyan lehet a rezgest kimutatni, merni, megismerni?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.25. 08:53

@mimindannyian (38967):

googliba helyezel egy mondatot , en pl kivancsisagbol ezt : valóban tovább élhetünk busmanoknál aminek sztem semmi jelentősége mert nem biztos hogy élünk és az életet hanem szenvedést tudják meghosszabbítani
es a "tarolt valtozat"-ra kattintasz : kiadja a google a kerdeses hozzaszolast , a 38932-es hsz-t
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.25. 11:01

@bekukk (39261): Kösz, magam is így próbálkoztam, közvetlen akkor, amikor eltűnt, hogy itt maradjon mementóként. De akkor még nem volt cache-elt változat. Hiszen tanulságos. Nagyon tanulságos. :)

Jól emlékeztem, itt az áll:
Tehát NEM VAGYOK GYÓGYÍTÓ véleményem (az enyém) szerint aki annak merészeli nevezni magát az már biztos tévúton jár az EGO-ja útján és ő maga dicsőségét keresi kizárólag
De, ahogy pounderstibbons felhívta a figyelem a linkre http://hu-hu.facebook.com/reconnection.gyor :
A Kapcsolatteremto Gyógyítás spektruma magában foglalja az energia, fény és információ teljes gyógyító és forradalmi
tartományát, és világszerte példátlan gyógyulásokat idézett elo olyan betegségekbol, mint:...
KOMÁROMSZKY ATTILA
Itt van tehát hamisítatlanul google istenségtől:
komaromszky.attila
2012.01.19. 22:48 - Hozzászólás Kapcsolatteremtő gyógyítás #38932

Sziasztok!
Felelőségem :x teljes tudatában itt a legeslegelején kijelentem nem vagyok hajlandó veszekedni senkivel, már csak azért sem mert mindenkinek igaza van/lehet.
Átolvastam a fórumot ha valami elkerülte a figyelmemet és esetleg visszakérdeznék én kérek elnézést.

Vállalom ingyen. később megbeszéljük a részleteket mennyi embert és kiket kezeljek. (lehet olyan embereket kéne küldjetek akik nem "szkeptikusok" hanem "laikusok" és eljönnek hozzám kezelésre 3 alkalommal (én nem hívom ülésnek mert hülyén hangzik és különben is fekszik az illető).
ti mondjátok meg hány ember jöjjön el hozzám fejenként 3-szor nem többször sem kevesebbszer.
Utána kikérdezitek őket vagy ami nektek majd bizonyítékként szolgál.
Magamról röviden nincs semmiféle spirituális előéletem kb 6-8 könyvet olvastam el a témában nem is tervezem a sok "író" számomra unalmas egyben viccesnek sem mondható sikertörténetét saját vállának veregetésének és ...hagyjuk is... olvasni és hasonlítgatni. Ez most jó üzlet eszik egyék mindenki azt eszik amit befogad a gyomra :mrgreen: .
Teljesen normális sőt!! :roll: "e-világi" életet éltem és élek ma is. Eszem iszom dínom/dánom de mégsem mert annyira nem tetszik sok minden ami van azaz nincs országunkban (természetesen máshol ua a helyzet de...).
Tehát NEM VAGYOK GYÓGYÍTÓ véleményem (az enyém) szerint aki annak merészeli nevezni magát az már biztos tévúton jár az EGO-ja útján és ő maga dicsőségét keresi kizárólag (persze nekem is jól esik a szívből jövő őszinte "köszönöm".
Tehát a Gyógyító aki egyedül elvégzi és elhozza Nekünk Isten az összes Szentek és Angyalok (válaszd ki a neked tetszőt) helyett és segítsége nélkül gyógyulást az hülye vagy becsap PONT.
Az Orvosok ( ezt a témát nem szeretném feszegetni mert nincs igazam) sem Gyógyítanak! Én Veleményem! Szerintem tünetet kezelnek és valóban tovább is élhetünk a Busmanoknál (aminek sztem semmi jelentősége) mert nem biztos hogy élünk és nem az életet hanem a szenvedést tudják meghosszabbítani... ami igen években is mérhető. Véleményem szerint ahogyan fejlődik az egészségügy úgy fejlődnek a betegségek is.
Orvosok kellenek persze ők is (egyre inkább tapasztalható) kinézhetnének néha a tudomány és bizonyítékok mögül.
A KTGY terapeuta egy adott betegség ill élethelyzetben maximum három kezelést csinál-hatna legalábbis pénzért (+int saját vélemény).
Ez volt nekem az első pont ami miatt rátudtam venni magam a terapeutáskodásra. Tehát háromszor 1-1,5 órát ha szimpatikusnak találnak sokkal többet is el tudok beszélgetni akiknek bejön amiket süketelek.
Azaz amit fontosnak tartok ártani nem tud szemben sok sok tudományosan is bizonyított és alátámasztott terápiával szemben hacsak azt 3-4 elvesztegetett órát és mondjuk minusz 30.000,-Ft-ot nem nevezzük majd annak. (nekem még nem merte ezt mondani senki :x ), habár ezt az időt simán eltöltjük egy megfázásnál is a rendelőben vagy a gyógyszertárban a pénz meg tudjuk hogy kell ahhoz hogy... éljünk itt a civiliáltnak csúfolt világban. Teszem hozzá én soha nem akartam és eszembe sem jutott, hogy ilyen dologgal foglalkozom majd... esküszöm nem akartam :!: Kereskedő voltam amíg működött működött -soha nem hittem hogy (volt amikor 6 üzlettel és a világ azt hiszem N:01 mobilszolgáltatójával a hátam mögött sőt első vidéki partnereként kb 4 évvel ezelőtt le KELL húznom a redőnyöket. Nem hittem sőt még bizonyíték is volt (hogy jó az amit ahogy csinálunk) míg valaki nem gondolta úgy hogy most már arra is lehetne bizonyíték, hogy mégsem... tehát bizonyítom előző bizonyítékom ma már nem állja meg a helyét :?: :!: van ilyen? VAN! Ti is tudjátok aztán a válság meg a gazdasági helyzet Banknál leváltott ügyintéző... és az időjárás meg hogy nincs mindennap karácsony stb... tönkre mentem :idea: rosszul hangzik?! az is de így nevezik, ma már szinte mindenki ismeri közelről. Ezt csak azért írtam le, hogy olvassa még valaki ezt a nem tudom mit, annak bizonyítgassam hogy én is rendes normális ember voltam és nem változtam semmit ami már nem biztos hogy normális.
Egy a lényeg fogalmam sincs honnan hova és főleg miért jutottam ez van.A Barátaim mágus varázsló doktorúr jelzők kiséretében röhögtek/nek ki.
Persze régebben bizonyítani akartam én is és szerintem a környezetemnek (többségben szkeptikusokkal) sikerült is.
Hogy mit?! azt amit magamnak is bizonygatni kellett sokáig. De majd a ti véleményetek is hozzáadva vagy levonva hirdessük ki az eredményt...
VALAMI VAN MERT ÉRZED MERT TÖRTÉNIK ABBAN A FÉLÓRÁBAN OLYAN AMI ISMERŐS ÉS IDEGEN IS EGYBEN, DE VAN :idea: EZT NEM LEHE.T TAGADNI VALAMI TÖRTÉNT... innen folytassák a ti betegeitek vagy nembetegeiteké.
Lehet írtam már inkább legyen kétszer.. én nem tanultam a KTGY-t ismerősöm elvégezte régebben a tanfolyamot és mindenáron kezelni akart tratratra.. mondta hogy kapcs teremt meg gyógyítás... nem érdekelt de gondoltam előbb szabadulsz hadd csinálja feláldozom magam... és történt valami hoppá miez :o és már én akartam a következőt (simán függővé tudnál válni de nem hagyom csak három kezelés), hazamentem mindjárt érdekelni kezdett Eric könyve ami már kölcsönben is porosodott 1szer nálam. Most viszont már a feleségem dedikált példányát kezdhettem olvasni amit előző hétvégén dedikált neki dr.Pearl Budapesten,- ahová én természetesen nem mentem el vele merthogykiaz az a ericpearl nyáron meg péntek este. Azóta pedig csinálom azt amit Ti fogtok -vagy nem- bizonyítani én már nem akarom mert tudom, hogy... ValamiVan és működik is /az hogy hogyan fejtsétek meg majd Ti :twisted: /
életemben nem írtam ennyit -lehet most sem kellett volna- vissza sem olvasom mert régóta ülök a gép előtt ahhoz hogy kitöröljem,
azaz nem tanultam jött és mindenkit kezeltem a kezeléseim után először a közvetlen családomat aztán könyörtelenül mindenkinek megakartam mutatni. Mire azon kaptam magam hogy idegenek is akarnak jönni... Olyan 100 kezelés után elmentem megtanulni Salzburgba (a papír miatt :oops: ).VÉGE
ha valaki elolvasta ne minősítse hangosan kérem! Hármas Irodalom Érettségi jó lett volna de csak kettes lett. Talán ezért nem olvastam magam Gyógyítóvá ezoterikussan.
Most a labda nálatok játszunk,hogy ne unatkozzunk és okosodjunk és ne okoskodjunk.

_________________
Komáromszky Attila
Reconnective Healing® Practitioner
http://www.gyogyulas.eu
Telefon: (+36) 70 318 0005
Cím: 9012 Győr Galgóczi E u 14/E
E-mail: info@gyogyulas.eu
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.25. 11:09

@mimindannyian (39264):

Köszi, sajnáltam volna, ha lemaradok róla.

Vannak benne remek szkeptikus csemegék:
Az Orvosok ( ezt a témát nem szeretném feszegetni mert nincs igazam) sem Gyógyítanak!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.25. 11:13

@pounderstibbons (39265):

Hopszi, azóta ránéztem a facebook oldalra és némi javításon esett át az is. Mintha valaki legalább egy irodalom érettségi hármassal átfésülte volna.
Azért sokkal jobb nem lett.
Általános információk A Kapcsolatteremtő Gyógyítás a gyógyítás olyan formája, amely most legelső ízben jelent meg ezen a bolygón. Miközben újrateremti kapcsolatunkat lényünk és valódi önmagunk teljességével, az univerzum egészével kapcsol össze minket. Úgy véljük, hogy nem csupán egy sor új gyógyító frekvencia révén, hanem alkalmasint egy egészen új sávszélesség útján képes újra összekötni minket a világegyetemmel és legbenső lényegünkkel. A Kapcsolatteremtő Gyógyítás létezésének valósága világosan bebizonyosodott a gyakorlatban és a tudományos laboratóriumokban egyaránt. (A gyógyítás szót kizárólag azért használom, mert ez a pontos fordítása a Dr. Eric Pearl által alkalmazott angol kifejezésnek (Reconnective Healing), így jelent meg először magyar változatban.)
Várom a laboreredményeket. Attila hol vagy?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.25. 13:40

@mimindannyian (39264):
olyan embereket kéne küldjetek akik nem "szkeptikusok" hanem "laikusok" és eljönnek hozzám kezelésre 3 alkalommal (én nem hívom ülésnek mert hülyén hangzik és különben is fekszik az illető).
ti mondjátok meg hány ember jöjjön el hozzám fejenként 3-szor nem többször sem kevesebbszer.
Utána kikérdezitek őket vagy ami nektek majd bizonyítékként szolgál.
On , Komaromszky Attila , ezt felajanlotta . Ez valoban remek alkalom arra , hogy szkeptikus es nem szkeptikus vilagosabban lasson a Kapcsolatteremto gyogyitasban.
Nezelodtem az On honlapjan , es , hogy On is es a Szkeptikusok is egyenlo esellyel indulhassanak , ajanlom , hogy olyan betegseget kezeljen a bizonyitasi eljaras alatt , amivel mar volt dolga es az On altal kezelt beteg tanusitotta , hogy kezelese hatasara meggyogyult.
Gondolok itt H. Sándorné 70 éves kezeltjere , akit az On honlapjan http://www.gyogyulas.eu/gyogyulasok.html talaltam.
H.Sandorné panaszai kezeles elott es a kezeles utani nyilatkozata a kovetkezok :
- nyakiér elmeszesedés baloldalon 70%-os jobb oldalon 50%-os
- asztma
- magasvérnyomás, fáradékonyság, szédülés

Kezelések végeztével történt változások:

- Érelmeszesedés bal oldalon 50%-os jobb oldalon 30%osra javult
- Asztma gyógyszereket orvosi utasításra elhagyta
- "Kezeléseket köverően barátaim megkérdezték kozmetikusnál voltam mert olyan kisimult lett az arcom eltüntek a ráncok...."
- magasvérnyosmás normalizálódott, fáradékonyságnak nyoma sincs
Mivel az erelmeszesedes is , es a magas vernyomas is ellenorizheto , ajanlom , hogy ebben szenvedo betegeket fogadjon az On altal ajanlott bizonyito eljarashoz . Az On kezelese elott es utan a jeloltek essenek at orvosi vizsgalaton .
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2012.01.25. 17:10

@bekukk (39272):

Erdekesseg . Ezt el kell olvasni . Kutakodtam a "gyogyulas.eu"-t guglizva. Es kikotottem a canadahun.com-on. Talalkoztam Komaromszky Attilaval , (canadahun-i nickneven : gyogyulas.eu ), kezdo csodadoktorral , aki tobb magyar kollegaval es kolleginaval bevezetett a mesterseg kulisszatitkaiba ... erdemes az egeszet elolvasni : ujmesterseg-alapitok , tortenelem :o))
Komaromszky Attila a 10. oldalon jelenik meg , a 97 . hsz-tol http://canadahun.com/forum/showthread.p ... 17&page=10

egy kis izelito a szaktudasrol :
Nem,nem voltam meg szeminariumon meg.Amikor kezelem a felesegemet akkor a szeme szokott jobbra balra cikazni,surubben nyel.Amikor peldaul a ballafejenel jartam akkor a labujjai 2x egymas utan megrandultak.Vagy amit mond amokr a fejenel jarok akkor tobbszor erzi hogy az arcizmai elkezdenek rangatozni,vagy amit tegnap mondott hogy a fogait 1-2x osszeszorulnak.En a kezeimben erzek meleget,bizsergest,tuszurast es mintha a tenyercsakramon egy lathatatlan madzag lenne es ahogy huzom tavolabbra tole ugy erosodik a nyomas erzet a tenyereimben.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.25. 20:48

@bekukk (39294): Egek! Ilyen ember "gyógyít"?! Egyáltalán hogyan lehet szabadlábon?
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.01.25. 21:32

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.22. 20:04-kor.
0 x

Válasz küldése