Kapcsolatteremtő gyógyítás

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 01:06

@lorenz (38855):
Vedd észre, hogy az igazán komoly betegségeket és traumatológiai eseteket soha nem célozzák meg.
Nem ajánlanak alternatív megoldást a cukorbetegségre, sárgaságra, tbc-re, tüdő-és mellhártyagyulladásra, étel-és gombamérgezésre, tetanuszra, Alzheimer-kórra stb.
Sajnos ez nem feltetlenul igaz, bar sok igazsag van benne.
Cukorbetegsegre, rakra stb van rengeteg alternativ terapia...
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.01.19. 01:09

Erről az egykoron divatos Bates-módszer ("Dobd el a szemüveged" stb. c. könyvben leírt szemtorna) jut eszembe.
Sok ember érezte úgy ettől, hogy javult a látása, miközben objektív javulás nem volt.

Szóval, szemészeti leletet kérünk előtte-utána!
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 01:32

Szilágyi András írta:Erről az egykoron divatos Bates-módszer ("Dobd el a szemüveged" stb. c. könyvben leírt szemtorna) jut eszembe.
Sok ember érezte úgy ettől, hogy javult a látása, miközben objektív javulás nem volt.

Szóval, szemészeti leletet kérünk előtte-utána!
Szilágyi András írta:Erről az egykoron divatos Bates-módszer ("Dobd el a szemüveged" stb. c. könyvben leírt szemtorna) jut eszembe.
Sok ember érezte úgy ettől, hogy javult a látása, miközben objektív javulás nem volt.

Szóval, szemészeti leletet kérünk előtte-utána!
@lorenz (38862):

Ez konkrétan érdekes, mert amikor a lézeres műtét előtt bevizsgálták a szememet, 5,5 helyett csak 4,5 volt. A doki néni nem nagyon értette, mire elmeséltem neki, hogy látásjavítót használok. Erre megkérdezte, hogy akkor miért műttetem meg a szemem, mire elmondtam, hogy piszok lassúnak találom a hatását. - Elmentünk Balatont átúszni az akkor tizenakárhány éves lányommal - a balatonátuszós honlapon megtaláltok minket - és az első három méteren beleléptem egy horogba, amin damil is volt, valahová beszorulva. Mire kiszedtem a lábamból, a lányomat, aki előttem ment a vízbe - apuka majd odafigyel rá - nem láttam. Úsztam egy gyors sprintet - háromtusában megyei első voltam vagy 25 éve - a gyereket megtaláltam, és a következő héten megcsináltattam a szememet.
Egy ideig őriztem is a leleteket, mert a Neten árultam is a látásjavítót, de már a fene tudja, hol vannak.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 01:37

@vaskalapos (38863):

Ja, hallottam róla. ;)

Én úgy értelmezem, hogy a testünknek van némi öngyógyító képessége, és amikor azt hiszi, hogy segítséget kap, akkor beindul. Ha nem igazi hatóanyagot kapott, akkor át lett verve, de istenem - működik..
De ez hol cáfolja a KTGY -t? Ők is azt mondják, hogy a tested gyógyulni akar..
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 01:38

@ErZé (38868):
Nekem a szemem (latasom) mindenfele beavatkozas nelkul is valtozik.
Ha most valamit hasznalnek, akkor ugyanezt a valtozast annak a hatasanak kene tulajdonitsam?
Vajon a sargarepale, vagy az evezes az, amitol javult a tavollatasom?
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 01:41

@vaskalapos (38864):

Igen, az is fontos, hogy objektiven merjuk a hatast, nem csak azt, hogy elmentem (kifizettem 10 000 penzt) es most ugy erzem, jobban vagyok....

Igazad van, mérjük! Hogyan képzeled? (komolyan kérdezem, nem piszkálódok)
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 01:43

@vaskalapos (38870):

Nekem a szemem (latasom) mindenfele beavatkozas nelkul is valtozik.
Ha most valamit hasznalnek, akkor ugyanezt a valtozast annak a hatasanak kene tulajdonitsam?
Vajon a sargarepale, vagy az evezes az, amitol javult a tavollatasom?

Basszus, honnét tudjam? Nem vagyok szemész, csak leírtam az én sztorimat
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 01:44

@ErZé (38869):
Én úgy értelmezem, hogy a testünknek van némi öngyógyító képessége, és amikor azt hiszi, hogy segítséget kap, akkor beindul. Ha nem igazi hatóanyagot kapott, akkor át lett verve, de istenem - működik..
De ez hol cáfolja a KTGY -t? Ők is azt mondják, hogy a tested gyógyulni akar..
Ok azt mondjak, hogy az ulesektol gyogyul, a homeopatak azt mondjak, hogy a hatoanyag nelkuli tablettaktol, a biorezonanciasok hogy a keszulekuk hatas, a vallasosak, hogy az ima hatasa, a vudu hivok szerint az ejfelkor a temetoben felaldozott feketet kakas hatott...

Ha olyan betegseged van, ami spontan gyogyul, akkor barmit csinalhatsz, az "mukodik". Elegendo ok ez arra, hogy mindenfele sarlatannak fizessunk?
Hogyan dontsuk el, hogy a sok jelentkezo kozul melyiknek?
Miert pont ennek a gyogyitonak, miert nem a csaladallitonak, vagy az agykontrollosnak, a TV-n keresztuli energiagyogyitonak, vagy a torzsi varazslonak...

Ha azt mondod, hogy ez a kapcsolatteremto gyogyitas a felsoroltakkal azonos kategoria, egyetertunk.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 01:47

@ErZé (38872):

De a látásjavítót megpróbálhatnád ;)
Már nem árulom, nem fűződik hozzá üzleti érdekem, tehát elfogulatlan vagyok :) Mindenesetre érdekes látvány, amikor a muki kinéz egy kis lukon, és tényleg jobban lát..
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 01:49

@ErZé (38871):
Igazad van, mérjük! Hogyan képzeled? (komolyan kérdezem, nem piszkálódok)
Konkretan mi a panaszod a konyokoddel?
Mi az a tunet, amit merni szeretnel?

Ha mondjuk az, hogy bizonyos testhelyzetben ha erot fejtesz ki, es bizonyos sulynal tobbet nem tudsz ugy felemelni, akkor elotte es utan amegmerjuk, mekkora a legnagyobb suly, amit meg fel tudsz emelni.
Ugy merjuk meg, hogy te nem latod, hany olmot teszek egy zart szatyorba, hogy ne befolyasoljon teged.
Emelsz, en meg cserelgetem a sulyokat (plusz es minusz), es belojuk, mennyit tudsz a beteg konyekkel emelni.
Megismeteljuk mondjuk harom egymast koveto nap az ules elott es haromszor az ules utan.
0 x

ErZé
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.01.18. 22:37

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: ErZé » 2012.01.19. 02:05

vaskalapos írta:@ErZé (38871):
Igazad van, mérjük! Hogyan képzeled? (komolyan kérdezem, nem piszkálódok)
Konkretan mi a panaszod a konyokoddel?
Mi az a tunet, amit merni szeretnel?

A panaszom az, hogy mikor megerőltetem - mint most is, mert panelben cseréltünk ablakot, cipeld fel a 80 kilót másodmagaddal, tartsd a 10 kilós fúrót vagy 50 luknál, stb.. akkor utána eléggé beszarás akár csak integetni is..

Ha mondjuk az, hogy bizonyos testhelyzetben ha erot fejtesz ki, es bizonyos sulynal tobbet nem tudsz ugy felemelni, akkor elotte es utan amegmerjuk, mekkora a legnagyobb suly, amit meg fel tudsz emelni.
Ugy merjuk meg, hogy te nem latod, hany olmot teszek egy zart szatyorba, hogy ne befolyasoljon teged.
Emelsz, en meg cserelgetem a sulyokat (plusz es minusz), es belojuk, mennyit tudsz a beteg konyekkel emelni.
Megismeteljuk mondjuk harom egymast koveto nap az ules elott es haromszor az ules utan.
@vaskalapos (38873):

Korrektnek tűnik, mert először azt akartam írni, hogy honnét tudod, hogy nem játszom meg magam, de ha nagyon eltérő értékeknél nem tudok emelni, akkor az gyanús
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.19. 09:29

@vaskalapos (38865):

Inzulin injekciót ki lehet váltani valami mással?
Szívgyógyszerek alternatívája?
Infarktus utáni gyógyszeres terápia helyettesíthető valamivel?

Ilyesmikre gondoltam.
0 x

Avatar
Várhegyi Márton
*
*
Hozzászólások: 842
Csatlakozott: 2010.08.23. 16:30
Tartózkodási hely: Magyarország

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Várhegyi Márton » 2012.01.19. 10:12

@lorenz (38883):
Inzulin injekciót ki lehet váltani valami mással?
Szívgyógyszerek alternatívája?
Infarktus utáni gyógyszeres terápia helyettesíthető valamivel?
Persze, bármit ki lehet váltani, váltatni. Legfeljebb meghalsz. Az olyan esetekre persze nem szoktak az alternatívok sem ajánlani alternatív szereket, ahol nagyon könnyen ellenőrizhető a hatás (pl. súlyos vérzés, beavatkozás nélkül halálos szívritmuszavar).

De pl. egy 2-es típusú cukorbeteg ha nem kap gyógyszert (inzulin, orális antidiabetikum, koleszterinszint-csökkentő, vérnyomáscsökkentő stb.), nem valószínű, hogy gyorsan meghal (bár ez is lehetséges), inkább az, hogy sokkal hamarabb kell levágni a lábujját, hamarabb lesz veseelégtelen, hamarabb kap szívinfarktust, stroke-ot stb. De hosszú évek, míg ezek kialakulnak.
A rosszindulatú daganatok esetében meg átlagosan annyira nagy a halálozási arány (letalitás), hogy könnyű azt mondani: rajta már nem lehetett segíteni.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.19. 11:14

@Várhegyi Márton (38886):
Valami hasonlót próbáltam én is megfogalmazni korábban:

"Itt ugyanis legalább olyan látványos és egyértelműen az alkalmazott szernek(terápiának) tulajdonított eredményt kellene felmutatni, mint teszem azt, a közönséges antibiotikumnak."


Műtét előtt javasolnám a homeopátiás altatót; az ilyenkor szokásos antibiotikum adagolása helyett nyugodtan adjunk aloe verás vagy grapefruitmag kivonatot, a beavatkozás után pedig csakis homeopátiás vérhígítót alkalmazzunk.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 14:04

@lorenz (38889):
Műtét előtt javasolnám a homeopátiás altatót; az ilyenkor szokásos antibiotikum adagolása helyett nyugodtan adjunk aloe verás vagy grapefruitmag kivonatot, a beavatkozás után pedig csakis homeopátiás vérhígítót alkalmazzunk.
Az altato kivetelevel sajnos kapasbol vevok lennenek ra peldaul az antalvalisok.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.19. 15:05

@vaskalapos (38893):

Nos, műtétnél szerintem ők is átváltanak racionális üzemmódba.
A legtöbbjük legalábbis.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 15:58

@lorenz (38896):
sokszor olvastam naluk, hogy komolya bajra antibiotikumot irt az orvos, de nem vezik be, inkabb vali tanacsat es boltjat kovetik
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.19. 16:14

@vaskalapos (38897):

Nem kötelező meggyógyulni.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.19. 19:42

@vaskalapos (38870):
Vajon a sargarepale, vagy az evezes az, amitol javult a tavollatasom?
Nem, a korod. :D
Amugy nekem is javult a tavollatasom.

Igazatok van, egyszerubb a csodakban bizni, majdcsak lesz valami. Nehez a tudomany utjat jarni, es elfogadni a tenyeket. Csodak pedig azert vannak, mert egyelore nem tudjuk magyarazni, bar lehet kesobb igen.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.19. 19:47

@Orcas (38910): Ha a koromtol javul, akkor ma este begyujtok a kandalloban.
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.19. 20:31

@vaskalapos (38912):
OFF
Hideg lesz! :D
/OFF Elnézést!
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.19. 23:48

köszönöm a vendéglátást!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára komaromszky.attila 2012.01.20. 02:13-kor.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.19. 23:57

@komaromszky.attila (38932): Egy sarlatán, aki ezt büszkén hirdeti magáról! Ez már a legalja.
nem tanultam jött és mindenkit kezeltem
majd:
elmentem megtanulni Salzburgba (a papír miatt :oops: ).
Tehát nem tanulta, de mégis tanulta, mert fontos a papír, de az érettségi nem. Vajon mihez kell a papír, ha már előtte is mindenkit kezelt? Gyújtósnak? Vagy jobban megy a biznisz egy címeres ökör kuruzsló falidísszel.
VALAMI VAN MERT ÉRZED MERT TÖRTÉNIK ABBAN A FÉLÓRÁBAN OLYAN AMI ISMERŐS ÉS IDEGEN IS EGYBEN, DE VAN :idea: EZT NEM LEHE.T TAGADNI VALAMI TÖRTÉNT...
Ez egészen biztos. Megfigyeltem, akkor is mindig történik valami, ha egy sima háziorvoshoz megyek el. Sőt, főorvosnál járva is kifejezetten azon kaptam magam, hogy történik valami! Mesés ez a világ, állandóan történik valami. Megyek, mert ez olyan lelkesítő, hogy valami csalódnak ideje kidobni a pénzem, hurrá, betegnek lenni élvezet! Noooormális?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 00:04

@komaromszky.attila (38932):

Az mindenképpen becsülendő, hogy névvel, telefonszámmal jelentél itt meg.
Az irodalom kettes viszont sajnálatos, ugyanis ennek megfelelően kissé szétszórt az írásod, de sebaj.

Leírnád, hogy eddig milyen betegségeket kezeltél és milyen eredményességgel?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 00:31

@komaromszky.attila (38932):

", már csak azért sem mert mindenkinek igaza van/lehet."

Ez sajnos nem mindig van így!Vannak dolgok,amelyek valóságtartalmáról 100%-os pontossággal meg lehet bizonyosodni.



"(lehet olyan embereket kéne küldjetek akik nem "szkeptikusok" hanem "laikusok"..."

Ez miért fontos az igazság kiderítése szempontjából?A szkeptikusok agya másként van huzalozva?Nincs hozzájuk drivered?Más a biológiai felépítésük?
Ha küldünk valakit, hogyan állapítod meg hogy szkeptikus vagy sem?Igazolást kérsz a helyi plébániáról?


"Az Orvosok ( ezt a témát nem szeretném feszegetni mert nincs igazam) sem Gyógyítanak! Én Veleményem! Szerintem tünetet kezelnek"

Tehát, akit kigyógyítanak a tüdőgyulladásból, az továbbra is tüdőgyulladásban szenved?


"és valóban tovább is élhetünk a Busmanoknál (aminek sztem semmi jelentősége) mert nem biztos hogy élünk és nem az életet hanem a szenvedést tudják meghosszabbítani... "

Semmi jelentősége, hogy meddig élünk?Halálunkig szenvedünk?
Te miről beszélsz?Nem láttál még 80 éves öregembert a dédunokáival játszani a parkban?
Neki sajnálnia kellene, hogy ilyen sokáig tartott a "szenvedése"?


"Azaz amit fontosnak tartok ártani nem tud ..."

Hát, így én is tudok gyógyítani.Nekem elég ötezer ft. is.

Az a kérdés megvolt a fórumon, hogy a gyereked súlyos betegségét(hepatitisz, mellhártya-vagy tüdőgyulladás stb) mivel gyógyítanád?
Ha egy kóbor kutya megharapja, beadatod neki a veszettség elleni oltást, vagy elkezdesz kapcsolatot teremteni?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 00:45

@komaromszky.attila (38932):


Tudnál magyarázatot adni arra, hogy miért kellene komolyan vegyünk és elhiggyük akár csak egy szavadat is, ha a KTGY oldal "jogi nyilatkozatok"részénél ezt olvashatjuk?

"Kérem vegye figyelembe, hogy nem vállalok semmilyen ígéretet, garanciát, állítást vagy szavatosságot egészségügyi diagnózissal vagy egészségügyi kezeléssel kapcsolatban, és nem diagnosztizálok és nem kezelek egészségügyi helyzeteket. Egyedül Ön a felelős egészségügyi ellátásáért."

Te és a társaid képéről nem sül le a bőr?
Még soha nem ordítottam egyik fórumon sem, de ez már minden határon túlmegy.

TALÁLKOZTÁL EHHEZ HASONLÓ SZÖVEGGEL KÓRHÁZBAN, RENDELŐINTÉZETBEN VAGY BÁRMILYEN EGÉSZSÉGÜGYI (IGAZIRA GONDOLOK) INTÉZMÉNYBEN?
ÉDESANYÁDDAL ALÁÍRATTAK ILYEN TARTALMÚ PAPÍRT A SZÜLÉS ELŐTT?


Mégis mire kértek ti pénzt?Nem diagnosztizáltok és nem kezeltek egészségügyi helyzeteket.
A "gyógyítás" szó definíciója belefér az irodalom kettesbe?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 00:57

@komaromszky.attila (38932):
Most a labda nálatok játszunk,hogy ne unatkozzunk és okosodjunk és ne okoskodjunk.
Konkretan mit tudsz csinalni, mit allitasz, hogy az altalad elvegzett 3 alkalom (ules/fekves akarmi) utan megvaltozik?

[mivel uj vagy itt, magamrol annyit, hogy en nem vagyok a Szkeptikus Tarsasag tagja, en csak a sajat magam velemenyet kepviselem itt]
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 01:03

@komaromszky.attila (38932):
Vállalom ingyen. később megbeszéljük a részleteket mennyi embert és kiket kezeljek.
Nem tudom, hogy gyogyitassal kapcsolatban szabad-e kiserletet szervezni, emberi alanyokat hasznalni Magyarorszagon, nem kell-e hozza valami engedelyt kerni?
Te mit tudsz errol?

De a legelso kerdes, hogy mi az amire allitasod szerint kepes vagy, milyen valtozast tudsz eloidezni?
Ha talalunk olyan valtozast, amit szabadon lehet kiprobalni, engem nagyon erdekelne egy objektiv, elfogulatlan proba.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 01:07

@komaromszky.attila (38932): Olvasom a veblapodat, ezt latom:
Kérem vegye figyelembe, hogy nem vállalok semmilyen ígéretet, garanciát, állítást vagy szavatosságot egészségügyi diagnózissal vagy egészségügyi kezeléssel kapcsolatban, és nem diagnosztizálok és nem kezelek egészségügyi helyzeteket. Egyedül Ön a felelős egészségügyi ellátásáért.

Weboldalamon a "Gyógyítás" kifejezés Eric Pearl Kapcsolatteremtő Gyógyítás ® (Reconnective Healing) nevű, regisztrált és védjegyzett módszerére utal. Én nem rendelkezem sem orvosi, sem gyógyszerészi képesítéssel, így a Magyarországon hatályos szabályozások értelmében nem használhatom a "gyógyítás" kifejezést tevékenységem megnevezésére. Weboldalamon tehát a "gyógyítás" kifejezés Eric Pearl módszerére utal, annak rövidítését jelenti.

Én személyesen Eric Pearl-től tanultam meg módszerét, s azt változtatások nélkül adom tovább Önnek. A változásokért illetve hatásokért, amiket a módszer az Ön életében és egészségi állapotában hozhat, Erichez hasonlóan én sem vállalok felelősséget.

Egyedül Ön a felelős egészségügyi állapotáért.
Akkor mi az amit vallalsz? Nem kotozkodes, kivancsi kerdes? Miert forduljon hozzad valaki?
Mit tudnank kiprobalni?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 01:15

@komaromszky.attila (38932): valami nagyon erdekeset irsz, amit mar sokaktol meg akartam kerdezni:

a weblapodrol idezek:
A Kapcsolatteremtő " gyógyítás " - gyógyulás során lényegében nem egy adott betegség célzott energetikai harmonizációja jön létre, hanem a teljes ember energetikai harmonizációja, az egyensúly visszaállítása (a teljes egyensúlyra való rá- és áthangolódása) történik meg, a szervezet rezgésszint emelkedésével.
Engen nagyon erdekel, mi a szervezetem rezgesszintje?
Hogyan tudnank megmerni?
Ez peldaul egy jo teszt lenne, megmerjuk a szervezet rezgesszintjet a kezeles elott es a kezeles utan.
Benne vagy?

Ez is erdekes:
A Kapcsolatteremtő gyógyítás során nem a saját energiámból veszem el és adom át az energiát, hanem a minket körülvevő, ún. Univerzális Energián keresztül áramoltatom át a befogadónak.
Ezt az energiat is merhetnenk. Ugye az energia az munkavegzo kepesseg?
Milyen munkavegzes, milyen energia (ho, mechanikai, szellemi ...stb) Mit merjunk?
A szervezet az átadott energiából (rezgés szint emelésből) mindig annyit vesz fel magához, amennyire éppen szüksége van energetikai harmóniájához.
Rezgesszint, ez lehet a kulcs, merjuk ezt.
Nalad a labda.
A Kapcsolatteremtő Gyógyítást szilárdan alátámasztják a magfizika és a kvantumfizika legújabb elméletei, melyek fenekestül felforgatnak mindent, amit mi, emberi lények eddig igaznak tartottunk. Ahol az idő visszafelé folyik, a gravitáció a távolsággal erősödik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaskalapos 2012.01.20. 02:22-kor.
0 x


vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 02:22

@komaromszky.attila (38941):
En baratsagosan szoltam hozzad.
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.20. 02:26

0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 03:10

@komaromszky.attila (38943): Erdekelnenek a valaszaid...
0 x

Avatar
Orcas
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:07
Tartózkodási hely: Az Operencián túl

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Orcas » 2012.01.20. 07:27

@komaromszky.attila (38941):

Nekem nagyon fiatalnak tunik ez az Eric.
http://www.thereconnection.com/about/eric-pearl
Mondjuk van egy olyan erzesem, hogy jol tud beszelni, es jol tudja magat es az ideologiait eladni.
Es akkor eszembe jut a szcientologia... meg a TV igehirdetes HIT gyuli es USA modra.
Vegulis mindenki ugy gyogyitja a lelket, ahogy akarja es tudja.
Van aki igenlessel, van aki tagadassal.
No, ez csak ugy az eszembe jutott.

Na itt meg gyogyit is:
http://www.thereconnection.com/
Hjaj...

Es ha tovabb olvasunk:
http://www.skepticforum
http://quantumtouch.groupee.net/eve/for ... =54&t=9812
http://forum.rickross.com/read.php?4,74095,90609
http://www.sciencebasedmedicine.org/ind ... f-healing/
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 10:46

@komaromszky.attila (38941):

Tulajdonképpen minden írásodra írhatnám ugyanazt az idézetet, legalábbis amíg nem adsz rá magyarázatot:

""Kérem vegye figyelembe, hogy nem vállalok semmilyen ígéretet, garanciát, állítást vagy szavatosságot egészségügyi diagnózissal vagy egészségügyi kezeléssel kapcsolatban, és nem diagnosztizálok és nem kezelek egészségügyi helyzeteket. Egyedül Ön a felelős egészségügyi ellátásáért."


Hogyan akarsz tehát gyógyítani?
Ha nem diagnosztizálsz és nem kezelsz, semmit sem garantálsz, és a felelősséget sem vállalod, akkor miért használod a "gyógyító" szót?

Milyen érzés beteg embereket becsapni, hiú reményeket kelteni bennük, és elfogadni a pénzüket?
Ne a sértődöttet játszd, hanem válaszolj a kérdésekre!
Még ha egy agyhalott teszi is fel ezeket.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.20. 10:50

@komaromszky.attila (38932):

LOL, törölte az egész hozzászólást... Micsoda gerincesség!
lorenz írta:@komaromszky.attila (38941):
Hogyan akarsz tehát gyógyítani?
Én úgy emlékszem, azt írta, hogy ez nem gyógyítás, sőt, aki gyógyításnak nevezi, az hazudik; csak "történik valami". Tehát explicite kijelenti, hogy ő se tudja mit csinál, miért kér pénzt. Erre mondom, hogy a már a legalja.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 10:53

@Orcas (38949):

"Es akkor eszembe jut a szcientologia... meg a TV igehirdetes HIT gyuli es USA modra. "

Azért van némi különbség, hogy ideológiát próbálsz eladni egészséges(csak buta) embereknek, vagy sarlatánként gyógyulást árulsz betegeknek.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 10:55

0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 10:59

Még azért sem vállal felelősséget, amit 12 órája leírt.
Igaza van miminek, ez már tényleg a legalja.
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.20. 13:59

@lorenz (38966):
utolsó hozzászólásom mert félő hogy...
1, nem vertem át senkit, amíg te amonimusz aki azt sem tudja hol lakik elbújsz a monitorod mögé és onnan szidod azt amiről gyűlöleted vagy és irigységed miatt semmit sem tudsz és nem is akarsz.... rólam tudsz mindent nevemet címemet.
Gyere el hozzám beszélgetni, kiváncsi lennék a hangnemre akkor! Meggyőzni soha nem akartam senkit semmiről titeket sem! Az az egyházak dolga ami nem az én világom a politika miatt. Nem vagyok politikus alkat és csak azért nem írom ide hogy..... mert faszjancsi vagy de ezt már gondolom eddig is tudtad mert otthon forumozol és nem mersz kimenni mert szégyenled azt amivé váltál csak te még nem ismered el!

lorenz ami biztos tetszett egy brazil sorozatban és felvetted a nevét.
Gyülölködj én nem teszem ha tenném akkor személyesen adnám át jókivánságaimat.
Sértegetsz? Tedd mert te Bátor Vagy, mert nem tudod a saját címed és úgy könnyű... ha gondolod keress fel!
itt kérlek nekem ne írj többet!
Bárkinek aki értelmesebb mint lorenz tyúkja irjon mailt szivesen válaszolok ha kérdezni és nem kötekedni sértegetni akar. azt személyesen tegye.
Üdv:
Attila
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 14:05

@komaromszky.attila (38981): Feltettem par kerdest.
Nem volt banto a hangnem.
Erdekelne a valaszod. Akar itt, akar maganban (a forumon lehet privat uzenetet kuldeni):

Emlekeztetoul:

1. Engen nagyon erdekel, mi a szervezetem rezgesszintje?
2. Hogyan tudnank megmerni?
3. Ez peldaul egy jo teszt lenne, megmerjuk a szervezet rezgesszintjet a kezeles elott es a kezeles utan.
Benne vagy?

4. Ezt az energiat is merhetnenk. Ugye az energia az munkavegzo kepesseg?
Milyen munkavegzes, milyen energia (ho, mechanikai, szellemi ...stb) Mit merjunk?

5. Rezgesszint, ez lehet a kulcs, merjuk ezt. Hogyan? Te honnan tudod, hogy valtozik?

6. Akkor mi az amit vallalsz? Nem kotozkodes, kivancsi kerdes? Miert forduljon hozzad valaki?
Mit tudnank kiprobalni?

7. Nem tudom, hogy gyogyitassal kapcsolatban szabad-e kiserletet szervezni, emberi alanyokat hasznalni Magyarorszagon, nem kell-e hozza valami engedelyt kerni?
Te mit tudsz errol?

8. De a legelso kerdes, hogy mi az amire allitasod szerint kepes vagy, milyen valtozast tudsz eloidezni?

9. Konkretan mit tudsz csinalni, mit allitasz, hogy az altalad elvegzett 3 alkalom (ules/fekves akarmi) utan megvaltozik?

[mivel uj vagy itt, magamrol annyit, hogy en nem vagyok a Szkeptikus Tarsasag tagja, en csak a sajat magam velemenyet kepviselem itt]
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.01.20. 14:56

@mimindannyian (38967):
Én úgy emlékszem, azt írta, hogy ez nem gyógyítás, sőt, aki gyógyításnak nevezi, az hazudik; csak "történik valami".
Nézzül, ki nevezi az ilyesmit gyógyításnak:
...
Ártartomány $$$ (30-50)
Parkolás Utca Parkolóhely
Tömegközlekedés(Sic!) Legyen része egy új, még teljesebb gyógyulásban,
mely valaha elérheto volt!
(Valaha elérhető volt, de már nem az? - P.)
A Kapcsolatteremto Gyógyítás spektruma magában foglalja az energia, fény és információ teljes gyógyító és forradalmi
tartományát, és világszerte példátlan gyógyulásokat idézett elo olyan betegségekbol, mint:
• Rák
• AIDS-hez kapcsolódó megbetegedések
• Epilepszia
• Krónikus fáradtság szindróma
• Sclerosis multiplex
• Reuma és csontízületi gyulladás
• Agyi bénulás
• ... és sok egyéb mentális és érzelmi probléma.

további információkért a Kapcsolatteremto Gyógyítással kapcsolatban egyeztessen időpontot, vagy lépjen kapcsolatba az Önhöz közeli Kapcsolatteremto Gyógyítás Terapeutájával:

KOMÁROMSZKY ATTILA
...
http://hu-hu.facebook.com/reconnection.gyor
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.01.20. 15:42

@komaromszky.attila (38981):

"amíg te amonimusz aki azt sem tudja hol lakik elbújsz a monitorod mögé "

Anonymus vagy jelzős szerkezetben anonim, te szerencsétlen!
És mi az , hogy nem tudom hol lakom?

Mi lenne az, amit teszem azt, személyesen vagy telefonon keresztül mondanál nekem, de itt valamiért nem akarod leírni?

Sajnálom, de szélhámosokkal szemben nem tudok olyan toleráns lenni, mint vaskalapos vagy pounderstibbons.

Téged sem az isteni szeretet érzése járna át, ha egy pénzügyi kókler lehúzna pár tízezer forinttal, de te semmit sem tehetsz, mert előtte aláíratott veled egy kurva papírt, hogy nem vállal garanciát és felelősséget a pénzeddel kapcsolatban.

Áruld már el, milyen érzés egy rákbeteg gyerek anyjától átvenni a tízezreseket, miután leadtad nekik az áltudományos halandzsádat?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.01.20. 16:16

@pounderstibbons (38995): Jé, tényleg. Hogy mennyire kétszínű alak...
Akkor csak azt tudom elképzelni, hogy csak az itteni debütáló hozzászólásában igyekezett azt a képet festeni magáról, hogy ő nem vezet félre, ő nem gyógyító. Talán azt remélte, hogy ezzel kikapcsolható a szkeptikus kérdések sora, az alátámasztatlan állításokban való kételkedés. Nem így történt.
Egyébként ez nem lep meg. Az efféle, magukat vakságra ítélők sokszor úgy fogják fel a szkeptikus hozzáállást, mint céltalan ellenségeskedést. Ebből pedig arra jutnak, hogy ha kedves stílussal közelítenek, akkor nem lesz semmi "probléma", majd jól benyelik a tanaikat.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.20. 16:44

@vaskalapos (38983):

Erre választ vársz ?

Amikor kérdést tettek fel neki sértődötten távozott.

@komaromszky.attila (38981):

Marhára nem érdekel a neved.
Az érdekel, hogy mi jogon kérsz másoktól pénzt a nemgyógyításért ?
Honnan gondoljátok, hogy tudtok gyógyítani ?
Miből hiszed, hogy a hozzád forduló emberek meg fognak gyógyulni ?
Mivel semmilyen felelősséget nem vállalsz, ha meghal vki miattad akkor te tovább fogod folytatni a praxisodat ?
Hogy számolsz el ezzel ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sötétvödör 2012.01.20. 16:47-kor.
0 x

komaromszky.attila
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.01.19. 20:36
Tartózkodási hely: Győr

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: komaromszky.attila » 2012.01.20. 16:44

@lorenz (38996):
1, nem írattam alá senkivel soha semmit
2,nem egyszer mentem éjjel a központi intenzív osztályra olyan emberekhez akikről az orvosok már lemondtak
3, gyerekekhez házhoz hogy ne kelljen elhozni otthonról az ő állapotukban
és mindezt ingyen csináltam mivel nem vagyok olyan kuruzsló mint sok azok közül akik "mindent megtesznek de sajnos a mai tudomány állása szerint nem gyógyítható csak a halálos ítélet kimondása előtt 1 percel még elteszik elvárják a borítékot mert nekik az jár a fizetésen felül... ami kevés de az esztergályosnak is kevesebb mint Ausztriában.
Tehát figyelj!!! saját autómmal benzinemmel pl: augusztus 20.-án este 10 órakor hazajöttem a balatonról ott hagyva a családomat, bementem egy számomra idegen emberhez a kórházba 0 azaz nulla forintért ebből vond le a költségeimet (200 km autókázás).
Ezt pénzért nem csinálom mert nem tudnák megfizetni.
Nos. én nem általánosítok
Ezért mondom, hogy te egy igazi ÖKÖR VAGY de ennél sokkal hosszabb jelzőre gondoltam te anonim anonimusz azaz névtelen senki, hogy te is értelmezni tudd a jelzőt ami nem jelzőként használtam.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.01.20. 16:50

1. mondat 3 hiba :

"Három év kellett, hogy az Univerzum letereljen addigi útamról! Le kellet, mert ha nem teszi soha nem fedezem fel
a Kapcsolatteremtő Gyógyítást vagy legalább is nem szakítok rá időt."

"Hány foglalkozásra lesz szükségem? Mennyi időbe telikamíg bekövetkezik a gyógyulás?

Egyetlen látogatás – talán még annak egy része is – bőven elegendő lehetde rendszerint azt szoktuk javasolnihogy három foglalkozással számolj. És jóllehet minden foglalkozás különlegesa páciensek sokszor számolnak be arrólhogy a harmadik foglalkozáson következik be valami egészen rendkívüli esemény.
Ritkán van ennél többre szükség. Legfeljebb csak balesetműtétstb. után."


Tovább is van, de nem részletezem...

(Hát igen, ahogy Eric Pearl sem olvasott soha egy könyvet sem, a követői sem...)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2012.01.20. 16:59

@sötétvödör (39007):
Erre választ vársz ?
Igen, varok.

Szerintem erdemes eszemet cserelni es nem egybol durvan letamadni valakit. Meg akkor is, ha kiforrott velemenyetek van rola.
A valasz, vagy annak hianya, hangosabb sok ervnel.

Naiv vagyok?
0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Kapcsolatteremtő gyógyítás

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.01.20. 17:00

@komaromszky.attila (39009):

Én mindazt, amit itt írsz Attila, elhiszem és csak gratulálni tudok ehhez a hozzáállásodhoz.
Te ilyen attitűddel rendelkezel és a belső intuíciód diktálja a jócselekedeteidet.

A szkeptikusok sajnos állandó gyanúban élnek, sokszor még magukban sem hisznek és nem képesek felfogni a rezgés törvényét és egyéb univerzumi és természettörvényeket. Te viszont sikeresen tudsz médiumként bánni a kapcsolatteremtés törvényszerűségeivel és a gyógyulni vágyó és akaró (ez a kulcsszó) beteg embereken segíteni.

Én mindenki helyett itt és most megköszönöm az áldozatkészségedet!
Azt viszont nem helyeslem, hogy az itt jellemző szkeptikus pocskondiázást átvegyed tőlük, mert ezzel csak magadnak és elhivatottságodnak ártasz.
0 x

Válasz küldése