NES Terápia - A jövő terápiája!

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
toomuchdata
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:59

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: toomuchdata » 2011.11.14. 12:56

http://www.nesterapia.hu/

Mi a véleményetek?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.11.14. 13:00

@toomuchdata (33830):
Nagy szélhámosság!
Ez egy olyan biorezonanciás készülék, aminek véletlenszámgenerátor az alapja.
"Diagnosztikát" csinálnak, ami teljesen véletlenszerű eredményeket hoz. Utána ennek alapján adnak "info cseppeket", ami egyfajta homeopátia-utánzat, vagyis tiszta víz.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.11.14. 13:10

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.22. 19:58-kor.
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.11.14. 13:54

A honlapjukról:
Mire NEM alkalmas a NES?

Ez nem orvosi diagnosztikai rendszer, orvosi értelemben vett diagnózis felállítására nem alkalmas.
Minden betegség a lélek szintjén kezdődik. Ennek értelmében bármilyen betegségnél alkalmazható, de nagyon fontos, hogy akut betegségeknél ne a NES terápiát válasszuk az első és egyedüli kezelési módszernek.
Ne várjunk csodát a NES kezeléstől! A NES fokozatosan segít abban, hogy eljussunk a probléma gyökeréig.
Ha valaki érti szóljon..

Amúgy volt szerencsém tanulmányozni Peter Fraser egy ingyenesen letölthető könyvét (The Unturned Stone, ha jól emlékszem.) Ritka nagy áltudományos zagyvaságokkal van tele.
Ezen kívül ő az egyik rendezője az "Élő Mátrix" című ugyancsak masszívan áltudományos filmnek, mely az energiagyógyítást hivatott népszerűsíteni, ebben van is egy eset egy NES kezeltről.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2011.11.14. 15:55

@Zsolesz14 (33843):
Én érteni vélem, amit beidéztél. Az én fordításomban kb. annyi, hogy:
Mi is tudjuk, hogy a NES sz@rt sem ér, tehát, Te lelkileg sérült, ha tényleg beteg vagy, akkor azonnali hatállyal sergess az igazi orvoshoz!
Viszont találtam olyan csemegéket a szövegben, amit jó lenne, ha valaki elmagyarázna, mert nekem magas. Pl.;
- szakrális geometria,
- negatív energia,
- holografikusan kódolt info-csepp,
- térdinamika,
- a szervezet polaritása, stb., stb...
Hm? Tudja valaki, hogy mik ezek?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.11.14. 16:19

@Popula(c)tion (33860): Még ezt sem tudod?! :)
- szakrális geometria: a természetfeletti világ struktúrája. Pl. az angyalok és rezgések viszonyát leíró tudomány is ide tartozik.
- negatív energia: rontás, ettől megbetegszel
- holografikusan kódolt info-csepp: műszerekkel és evilági kísérletekkel nem kimutatható, rejtett gyógyító erő
- térdinamika: a tér immanens, értsd, belső erőinek rendszere
- a szervezet polaritása: megfelelsz-e a "csak előre tekints!" irányelvnek, úgy testileg, mint lelkileg
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.11.14. 21:41

@mimindannyian (33862):

Azért ez se kutya.... :P
A NES Infocseppeket arra tervezték, hogy visszaállítsák a QED-tér deformációit a HBF-ben (human body-field), hogy a test homeosztázisa helyreálljon.
A NES Infocseppek a térdinamika legfrissebb fejlesztéseinek révén készülnek olyan módon, hogy szerves kolloid ásványokba helyezik el a holografikus információt lézeres eljárással, mely az ideális HBF tulajdonságokat tartalmazza. Ahogy az információáramlás helyreáll, az egyén öngyógyító képessége újra aktív lesz.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.11.14. 21:44

:D :D :D :D

Belegravírozzák,hogy : Gyógyulj ! Mukodj ! :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.11.14. 22:40

@Dorka11 (33900): Aki ilyet megfogalmaz, arról már nem tudom elhinni, hogy önmagát is becsapja, és elhiszi. Egy gazember, aki pukkadozik a röhögéstől, hogy ezt mennyien el fogják hinni.
0 x

Valery
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.05.17. 19:12

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Valery » 2011.11.16. 17:24

Ez egy nagyon durva lehúzós játék.
Van ismerősöm, aki elkezdett "tanulni" náluk. A tanfolyamokért fizetsz, a programért fizetsz, a készülékért fizetsz,progifrissítésért fizetsz (ha jól emlékszem fél évente)...
Vizsgázott szegényem valami energiavonalak lefutásából az emberi testen, magolta a magyar és kínai neveket. Kűzdött vele rendesen.
Próbáltam kifaggatni, hogy min alapulnak ezek a leírások, de csak a hagyományos kínai orvoslást hangoztatta. Kis vita után inkább ejtettük a témát. Ebben a kérdésben azóta sem sikerült közös nevezőre jutni. :(
0 x

Avatar
Zsolesz14
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2010.09.21. 10:39

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Zsolesz14 » 2011.11.16. 18:33

Én azt nem értem, hogy ez a Peter Fraser saját bevallása szerint minimum 25 évig kutatta ezt az egészet. Ehhez képest egy darab mérési eredményt vagy publikációt nem képes felmutatni. A könyvei meg nagyon zavarosak. Mi a csudát csinált ez az ember valójában 25 év alatt?
0 x

ildike101
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.20. 19:17

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: ildike101 » 2014.10.20. 19:28

Lehet, hogy tényleg átverés! De nekünk segített!
(csak azért regisztráltam, hogy ezt ezeket ideírhassam!!!)
Most 13 éves lányomnak évek óta tavasszal bőrproblémái voltak. Orvostól-orvosig jártunk,
bőrgyógyásztól bőrgyógyászig. A tünetek nem mindig ugyanazok, először gombával kezelték a lábát,
aztán ekcémával a kezét, torokváladék, antibiotikum, krémet tömkelege....
Következő éven kezén-lábán kijött, keze repedezett, vérzett, hólyagos volt,
lábán hatalmas hólyagokkal, alig tudott menni, ha kidurrant a hólyag, még bűzlött is.
Teljes volt a kétségbeesésem! Tény, hogy amikor már kijött a probléma, nehezen múlt el,
nyár közepére, végére (INFO CSEPPEKET szedett).
A következő éven gondoltam, időben megpróbálkozunk megelőzni, igaz 4 kúra volt, februárban kezdtük,
mert mindig március közepén jött elő. Nem akarom elkiabálni, de most OKTÓBER van, és idén
először MEGÚSZTUK!!!!
Lehet, hogy nem a cseppek segítettek, de akkor vajon mi?
Remélem, van akinek ez segít dönteni, és remélem azt is, hogy Ő is olyan szerencsés lesz, mint mi! :D
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2014.10.20. 23:08

@ildike101 (81404):

nővéremnek totál ugyanez volt, elnőtte cseppek nélkül.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.21. 19:52

@Haibane (81406):

:-DDD szet :-DDD magam :-DDDD
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.21. 19:59

@ildike101 (81404):
Lehet, hogy nem a cseppek segítettek, de akkor vajon mi?
virusos eredetu volt es magatol elmult volna 6-10 nap alatt :twisted:
Parents And Doctors Worried About New Strain Of Hand, Foot And Mouth Virus
http://www.medicalnewstoday.com/articles/249456.php

Amit Te le irsz terjengosen jelzos szerkezettel azt tapasztalatnak hivjak . A tapasztalat egyfajta statisztikai adat , s mint minden ilyenbe nagyon sok dolog belefer .Az ilyet zomeben meghatarozza a szubjektivitas es a hibalehetoseg is.
Akkor lenne nyomos amit irsz , ha igazolni is tudnad az allitast . Igy ez nem igazolt . Tudnad valami mas ervekkel , vagy bizonyitott kontrollcsoporttal
igazolni ?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.10.21. 22:14

@flygandeangel (81408):

A lenyeg, hogy nem tudhatja, mert nem tudhatja, mi lett volna, ha nem kezd el cseppezni.

Lehet, hogy meg gyorsabban meggyogyult volna?
Vagy pont ugyanigy?
Nem tudhato!

Igy a tortenet semmit nem mond sem a nes mellett, sem ellene.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2014.10.22. 11:40

Valami hülyeségnek tűnik ahogy olvasom. Úgy látom ,sok ág van rákattanva a "mikroinformációkra" meg hasonlókra ,amit sosem lehet ellenőrizni. Mondjuk én a homeopátiában sem hiszek meg a Schüssler sókban és a Bach virágterápiában sem. És nem csak azért ,mert tudományosan nem bizonyítható, hanem mert nekem egyik sem használt, de indokot sem látok hogy miért használna. Amikor kipróbáltam akkor még hittem bennük. A NES-t meg nem próbáltam és nem is vagyok rá kíváncsi.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.10.23. 10:51

@piciloo (81411):
OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Mondjuk én a homeopátiában sem hiszek meg a Schüssler sókban és a Bach virágterápiában sem. És nem csak azért ,mert tudományosan nem bizonyítható, hanem mert nekem egyik sem használt, de indokot sem látok hogy miért használna. Amikor kipróbáltam akkor még hittem bennük.
/OFF Elnézést!

Kép
link :twisted:
OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Placebos Are Getting More Effective. Drugmakers Are Desperate to Know Why.
/OFF Elnézést!
OFF
link
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

NES Terápia - A jövő terápiája!

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.10.23. 16:13

@ildike101 (81404):
Remélem, van akinek ez segít dönteni, és remélem azt is, hogy Ő is olyan szerencsés lesz, mint mi! :D

Szeretnem megkerdezni, hogy mi az , ami miatt a NES terapiat valasztottad ?
Nagyon erdekelne az ara , es a napi cseppadag , ami kellett ahhoz, hogy "megusszad".
Elmeselned, hogyan folyt le a vizsgalat ?

En tobb hasonlo gyogymodot talaltam : NES , Matrix Drops, KTGY es az antalvalis , uvegben arult porositott "fenyethert"=pranat.

NES terapia:A feltalalo nem uszta meg . Szerintem a feltalalo tul fiatalon halt meg.
Az , aki a Nes-t Magyarorszagon hirdeti/oktatja , az a Tarr Daniel , cyberguru .
1998-ban a Természetellenes Kilátástalanság Karmikus Buddhista Gyülekezetének élő szentjévé lett avatva. 1974-ben szuletett, 24 eves koraban szentte lett avatva.
Ajanlom olvasasra az altala irt nekrologot... ami nem nekrolog, hanem valami sajat vallat veregeto autobiografia

Matrix drops : ugyanaz a szamitogepes-pracliratetel egy feluletre- gepi diagnosztika- es automata , szemelyreszabott gyogycseppek generalasat olvasok annal a Kovacs Magyar Andras taltosnal, aki feher cuccban Jezussal tarsalgonak hirdette magat sokaig. A Matrix drops computer es a NES egy es ugyanaz a dolog. Van nehany kis "plusz": a szamitogep klaviaturajarol Mengyelejev kacsint a felhasznalora.

KTGY=kapcsolatteremto gyogyitas. Nes terapiaval foglalkozo gyogyito korlevelben igy nyilatkozik :
akik részesültek NES terápiában, aztán később KTGy kezelésében is, azok mind abbahagyták a NES-terápiát, mert a KTGy-és kezelésektől, rendre meggyógyultak.
Es itt van a polcokra kerult csoda: antalvali aranyert arulja az antropozofus Steiner megalmodta fenygyokeret, a porositott pranat. Naponta egy kiskanallal lenyelsz es tele vagy pranaval/csivel/etherenergiaval: vege a betegsegnek.

Bovebben a Nes computerrol pl itt lehet olvasni . az arakat , mit , es mennyiert kap egy beteg, itt talaltam.
A mindentudo compjuter ara is lathato ezen az oldalon : 17 000 dollar , de mert/ha Toluk veszik : 10 000 dollar ….
0 x

Válasz küldése