Zsírbontások

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.11.07. 15:47

@pounderstibbons (56977):

Késő.
Már be is jelentkeztem.
Nem vagy elég gyors.(Vagy én ülök túl sokat a fórumon).
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2012.11.08. 15:32

@liliom (56973): ez biztos így is van, ha a 15 kezelés úgy fél évig tartott és közben heti háromszor lefutott az illető egy szigetkört vagy más testedzést végzett.
:D
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.11.08. 23:32

@lorenz (56979):

OFF
Ha gondolod segíthetek, hogy ne mindig itt üljél. Mozdulj ki egy kicsit.

http://www.theuselessweb.com

Zsírleszívás helyett agyleszívás!

/OFF Elnézést!
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.18. 09:24

Sziasztok!

Sok érdekességet olvastam a témáról tőletek. Megértem, hogy nem hisztek ebben a kezelésben csak úgy, keresitek a kézzel fogható igazolást.
Testkezelő kozmetikus vagyok, kavitációs zsírbontással foglalkozom.
Ahogy olvastam azokat a magyarázatokat, amit innen- onnan felleltetek különböző oldalakon, rájöttem mi a baj. A baj az, hogy ezeket kozmetikai oldalakon találtátok, ahol nem feltétlen arra törekszik a kozmetikus, hogy tankönyvi szinten magyarázza el a folyamatot a vendégének. Egyrészt, mert bizonyos alapvető anatómiai ismeretek nélkül esélytelen megérteni, másrészt, mert a kutya nem kíváncsi rá azon a szinten.
A kozmetikában, egy -egy kezelés elnevezésekor nem feltétlen arra törekednek, hogy tökéletesen precízen határozzák meg az eljárás mibenlétét az elnevezésével.
A kavitációs zsírbontás lényege, hogy az ultrahang segítségével /32-40 khz/ a nyirokközeget úgymond felhabosítjuk. Nem a zsírsejtekre hatunk, nem azokat célozzuk, nem a szöveteket bombázzuk, oszlatjuk /így hirtelen nem tudom milyen tévhitet olvastam még, de kb. ilyesmiket/, a nyirokközegben gerjesztünk "buborékokat". Ahogy ezek a buborékok telnek-pukkannak, "lökdösik" a zsírsejteket. Meg persze minden más sejtet is, csakhogy a zsírsejtek fala ezt a mozgást nem bírja, "kifakad". És így szűnik meg. Innen van dolga a nyirokkeringést serkentő folyamatoknak, ugyanis ezeket az elfolyósodott sejtmaradványokat, salakanyagot, el kell juttassa a nyirokcsomókba, onnan pedig a máj veszi át a szerepet, kiüríti. Ezért kell a megemelt folyadékfogyasztás is a kezelés egésze alatt.
Ez az eljárás a szike után az egyetlen, ami fizikailag megszünteti a zsírsejteket, az össze többi kúra, sport, étrendmegvonás csak a méretén tud változtatni. Ami természetesen hamar vissza is tud "dagadni". Tévedés ne essék, ez az eljárás sem csodaszer, kitartó munkával az így eltüntetett centik is visszaszerezhetőek, de lassabban. Ugyanis a kezelés utáni hízás esetén a megmaradt sejteknek kell növekedéssel átvenni a lekavitált sejtek helyét. Életmód váltás nélkül ez sem működik. Ez a kezelés megoldás abban az esetben, amikor tornával már nem lehet eredményt elérni. Sajnos nagyon sok esetben már ez a helyzet.
Természetesen kipróbálás nélkül, így ennek a magyarázatnak sem hisztek, és ez így van jól. Ki kell próbálni ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani róla. Ugyanis bármennyire hihetetlen, működik. ;)
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.01.18. 10:51

@lakiandi (61978):
A kavitációs zsírbontás lényege, hogy az ultrahang segítségével /32-40 khz/ a nyirokközeget úgymond felhabosítjuk. Nem a zsírsejtekre hatunk, nem azokat célozzuk, nem a szöveteket bombázzuk, oszlatjuk /így hirtelen nem tudom milyen tévhitet olvastam még, de kb. ilyesmiket/, a nyirokközegben gerjesztünk "buborékokat". Ahogy ezek a buborékok telnek-pukkannak, "lökdösik" a zsírsejteket. Meg persze minden más sejtet is, csakhogy a zsírsejtek fala ezt a mozgást nem bírja, "kifakad".
Ezt, ha lehet, magyarázd el nekem légy szíves!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.01.18. 12:00

@lakiandi (61978):
A kavitációs zsírbontás lényege, hogy az ultrahang segítségével /32-40 khz/ a nyirokközeget úgymond felhabosítjuk. Nem a zsírsejtekre hatunk, nem azokat célozzuk, nem a szöveteket bombázzuk, oszlatjuk /így hirtelen nem tudom milyen tévhitet olvastam még, de kb. ilyesmiket/, a nyirokközegben gerjesztünk "buborékokat".
Ezt meg honnét veszed?
Én nem ezt olvastam ki a publikációkból.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.18. 15:00

@lakiandi (61978): Szia!
Leírásod alapján kétségtelen: én biztos rossz helyről szerzem be ez irányú ismereteimet. Izgalmas mese, ahogy leírtad, hogy szerinted ez a "működő" dolog hogy is működik, hogy képzeljem el.
Ezt tanítják a "testkezelő kozmetikus" (?) képzésen, vagy honnan tudod?
Anatómiailag hogy kerülnek a nyirokcsomókból a májba az "elfolyósodott sejtmaradványok, salakanyagok", amiket aztán a máj kiürít? Hova üríti ki?

Szerintem nem úgy van, ahogy írod. Nem érdemes ezért elkezdeni a kavitációs zsírbontást. Ez is csak egy a sok pénzlenyúlásos placebo közül.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.18. 22:31

@Popula(c)tion (61984):


Mivel tanár nem vagyok, elmagyarázni így tudom.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.18. 22:32

@Szilágyi András (61985):

Sajnos téves publikációval tele van az internet.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.01.18. 22:35

@lakiandi (62032): Még szerencse, hogy itt vagy te, és te megmondod nekünk az arany igazságot.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.18. 22:42

@TranszfettiAcid (62004):

Az azért szerencse, hogy ez a módszer Amerikában vagy tizenöt, itthon Magyarországon is vagy hét éve kiválóan működik.
Egy alkalommal 1-4 cm fogyás tapasztalható a kezelt területen. Amiért ez nem annyira elterjedt módszer, az azért van, mert nem olcsó kezelésnek számít- bár igen nagy a szórás- és hónapokig tarthat. A másik ok pedig az, hogy nagyon sok kitétele van, amiért nem lehet kezelni valakit.
De ha ez a kezelés számotokra a patás ördög, akkor mit szóltok a cryolypolízishez? :D :facepalm:
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.19. 14:05

@lakiandi (62034): Hogy kiválóan működik, azzal szemben fenntartásaim vannak, maradjunk inkább annyiban, hogy sokan alkalmazzák.

Amennyiben érdekel mást is a téma, itt egy orvos írása: http://www.aestheten.de/downloads/dokum ... tation.pdf
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.22. 17:54

Szintén ilyen kozmetikai csoda: nyirokmasszázs, ami méregtelenít. Vagy mégis lehetséges?
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.22. 20:33

@balinta53 (62423):

Tényleg segít a méregtelenítésben. Meggyorsítja a nyirokkeringést, így gyorsabban távoznak a méreganyagok. Csak a masszázs nem méregtelenít, de egy léböjtkúra mellé kiváló segítség.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.22. 21:09

@lakiandi (62470): Milyen mergesesek esten mukodik, es milyen mertekben gyorsit?
Bizonyitek, adat?
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.23. 09:37

@balinta53 (62423):
nyirokmasszázs, ami méregtelenít. Vagy mégis lehetséges?
Már hogy méregtelenítene?
Ha már, akkor nem inkább májmasszázs kellene a méregtelenítéshez? Az meg fölöttébb veszélyes lehet. Gondold meg, megmasszírozzák a májad... Brrrr...

És egyáltalán, hogy lehet nyirkot masszírozni? Valahogy úgy képzelem, hogy csak testet/testtájékot lehet masszírozni.

Mi lesz a következő? Esetleg aortamasszázs a helyes, kielégítő vérnyomásra?
Agymasszázs a tanulás elősegítésére?

Látszik, hogy pl lakiandi sem ért hozzá, nem tudja mi hogyan működik a szervezetben, de ennek ellenére meggyőződéssel csinálja, javasolja. Szerintem örülhetünk, hogy nem sebész, vagy autószerelő lett.

Mindenesetre nehogy valaki ezek alapján menjen magát maszatni.
Ez mind csak egy ügyes - újabb (?) - pénzelhúzó placebó.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.23. 16:55

"REPLA Hypoxitrainer egy vákuumkamrába rejtett kerékpár, ahol a zsírégető edzést biciklizéssel kell végezni, és közben alacsony és magas nyomású vákuum hat a problémás területekre, amely lehetővé teszi e testrészek, szövetek jobb vérellátását, méregtelenítését, salaktalanítását, és ezáltal a zsírsejtek méreteinek csökkentését is.

Mi történik pontosan a hypoxi edzésen? Kb. 30-40 percig biciklizel szép kényelmes tempóban, eközben javul a szívműködésed, fizikai teljesítőképességed, állóképességed is
A zsírégetés a Hypoxiedzés 3. percétől bekövetkezik, szemben a hagyományos kardioedzéssel, ahol ez csak a 20. perc után kezdődik.

Az edzés hatásának fokozására és a maximális elérés érdekében pedig egy nyirokmasszázzsal kombináltuk Neked a programot, mely tulajdonképpen egy hullámmasszázs kezelés infraszaunával és izomstimulációval.

Ez a bio-elektrostimulációs módszer alkalmas alakformálásra, cellulitiskezelésre és bőrfeszesítésre. Működési elve megegyezik a természetes izom-összehúzódásokkal, hatására a felhalmozódott zsíros területeken beindulnak a leépítő és elszállító folyamatok, valamint újraformálja és tónusba hozza a petyhüdt izomrostokat. A 15 és 30 perces kezelések alatt akár több százszor aktiválódnak az izmokat anélkül, hogy a legkisebb erőfeszítést tennéd, vagy kellemetlennek éreznéd azt."
Ezt hirdetik. A biciklizés hasznos, de így?
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2013.01.23. 19:23

.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 23:34-kor.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.23. 20:20

@TranszfettiAcid (62518):

Miértis nem tudom, mi hogyan működik a szervezetben?
Hidd el, képzett testkezelő kozmetikus vagyok. De bizonygatni sajnos itt bárkinek bármit is teljesen felesleges. Ellentétben veletek, én ismerem ezt a módszert, nap mint nap találkozom az eredményekkel. Hitelesek csak úgy lennétek, ha vennétek a fáradtságot és kipróbálnátok. Ha nem történik semmi, volna alapja annak, amit irkáltok. De így? Ti azt szajkózzátok, hogy hülyeség az egész. Bizonyíték? Az hol van? Én számtalan tanúval, fotóval, dokumentációval tudom bizonyítani, működik a technológia. Ti? Mit tudtok bizonyítani? Abban igazatok van, olyan profin nem tudom elmagyarázni a módszert, mint azt az orvosi egyetemen tennék. Mivel nem vagyok orvos. De ti milyen érvekkel cáfoltok? A "mert ez baromság" nem hathatós érv. Bizonyítékot! Vagy be lehet ezt fejezni.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.23. 20:24

@lakiandi (62470):
Tényleg segít a méregtelenítésben.
Mire alapozod?
Milyen mergezesek eseten probaltad, es mihez hasonlitottad az eredmenyt?
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.01.23. 20:37

@lakiandi (62578):
Én számtalan tanúval, fotóval, dokumentációval tudom bizonyítani, működik a technológia.
ez nem bizonyitek pontosabban nem arra bizonyitek hogy a modszer eredmenye az amit dokumentaltal tanuval /fotoval bizonyitanal

valaszolj mar ennyi kerdesere !
ezt allitod
Idézet:
Tényleg segít a méregtelenítésben.
ezt kerdezi

Mire alapozod?
Milyen mergezesek eseten probaltad, es mihez hasonlitottad az eredmenyt?
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.01.23. 21:11

bio-elektrostimulációs módszer alkalmas alakformálásra, cellulitiskezelésre és bőrfeszesítésre.
@balinta53 (62551):
+ milyen szigoru dieta jarul meg hozza ?

Hypoxi Vacuum Therapy - Sucking at science?
The Hypoxi website claims that clinical trials of vacuum therapy have been conducted as early as 1997, where 1,530 women were recruited into a six-month study. They concluded at the end of the study that women who used Hypoxi Therapy saw a reduction in thigh circumference three times greater than those women who only participated in conventional exercise.
My main issue here is with the lack of information provided. How were the women split between the Hypoxi group and the control group? How did the two groups differ in patient characteristics, mean body measurements and exercise/nutrition plans? Were the trial conductors blinded with respect to the therapy that the patients were receiving? Why weren't there any men recruited for this trial?
Figure 1: Results from the 1997 study of 1,530 women. Note how despite it being a six-month study, comparisons are given only over a two-week period. Also, I assume the year should read 1997, not 1999. The red oval indicates misreporting of weight differences. Information courtesy of Hypoxi
Even the presentation of results on the website is far from convincing. There are no confidence intervals around estimates of thigh, waist, buttocks or belly circumference, or weight, so we have no idea about how variable or statistically significant the results are. Even the simple subtraction of two measurements is incorrect for weight differences (see Figure 1). Also, are the numbers provided central averages, or the largest changes observed? In Figure 1, why has there been a comparison made after two weeks, despite the trial apparently being conducted over six months? Perhaps one fundamental question to ask is whether or not the trial was designed, conducted and sponsored by Hypoxi itself. Luckily, an independent study has been conducted.
http://www.significancemagazine.org/det ... ience.html
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.24. 08:41

@lakiandi (62578):
Miértis nem tudom, mi hogyan működik a szervezetben? Hidd el, képzett testkezelő kozmetikus vagyok.
Tegyük fel, elhiszem. Nem annyira az a baj, hogy nem tudod, hogy mi hogyan működik a szervezetben - bár ez az oktatás/tanulás hiányát jelzi, hiszen gimnáziumban elég sok mindent meg lehet tanulni a szervezet működéséről -, hanem az, hogy ennek ellenére sok hülyeséget kritika nélkül elhiszel, majd tovább is adod. (Persze honnan eredhetne a kritikai gondolkodás?)
De bizonygatni sajnos itt bárkinek bármit is teljesen felesleges. Ellentétben veletek, én ismerem ezt a módszert, nap mint nap találkozom az eredményekkel.
Nekem úgy tűnik nem a módszert ismered, hanem alkalmazod, azaz képes vagy gombok meghatározott sorrendű nyomkodására, képes vagy beszélgetni a vendéggel, tudod mozgatni az eszközt a zsírosabb részeken, stb.
Nem felesleges bizonygatni, épp erre kértelek fel, engem meg tudsz győzni. Az se baj, ha ezt hitelesen teszed. Ehelyett megsértődtél, mert valahol magad is látod már a problémát, ellentmondást, csak rossz megoldásra jutottál.
Nem az eredményekkel találkozol, hanem emberekkel, akiknek egyik része valamiért vesztett a tömegéből. Te ezt a kavitációs technikának tulajdonítod. Mert meg vagy vezetve, de már lassan kezded belátni a tévedésed.

Tudod, van egy barátom, aki túlsúlygyógyász (orvos). Ő azt mondta, hogy bár az alkalmazott módszerei között van UH-os kezelés, mert a vendégek igénylik, de tapasztalata szerint diéta nélkül sz..rt sem ér. Van olyan 127 kg-mos túlsúlyos betege, aki ragaszkodik az UH-os kezeléshez, ki is fizeti a kezelést (elég drága), mert diétázni, mozogni nem akar, pénze meg van. Nem is fogy egy grammot se. Pedig neki is elmondta, hogy ez nem fog hatni. Ez azt jelenti, hogy nyugodtan kezelhetsz a nyirokra, úgy tűnik mégsem hat, ami hat az a diéta, kalóriaredukció, mozgás.
De ti milyen érvekkel cáfoltok? A "mert ez baromság" nem hathatós érv. Bizonyítékot!
Nem emlékszem, hogy azt írtam volna, hogy ez baromság.
Vagy be lehet ezt fejezni.
Érzem benned mozogni az erőt (ld. mottó alul).
Sajnos nagyon jellemző ez a durcás befejezés...
Szóval, hol vannak a bizonyítékok?

Mindenesetre: továbbra is marad az, hogy ez egy pénzlehúzós placebo, nem érdemes rá pénzt költeni.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.01.24. 09:22

@lakiandi (62578):
Ti azt szajkózzátok, hogy hülyeség az egész. Bizonyíték? Az hol van? Én számtalan tanúval, fotóval, dokumentációval tudom bizonyítani, működik a technológia.
Minket főleg ez a dokumentáció érdekelne. Ha tanultad a módszert bizonyára tudsz mutatni olyan tudományos kutatásokat, amelyben randomizálta placebocsoporton is tesztelték a módszer hatásosságát. Vagy ha te nem tudsz ilyet, ismersz olyan embert, aki tud. Vagy ismersz olyan embert aki ismer olyan embert, és így tovább.
Akkor légy oly kedves megkeresni és belinkelni ezeket, ugyani a te személyes tapasztalataid önmagukban nem mondanak semmit se a módszered hatásosságáról.

Én is árulhatnék wifi routereket olyan reklámszöveggel, hogy minden betegségből kigyógyultam köszönhetően annak, hogy reggelente bekapcsolom az internetet, sőt alakomat is ennek köszönhetően őriztem meg, mert szerintem wifi jele meglökdösi a zsírsejteket, amik a nyirokrendszerből a májba kerülve kirülnek. És már több mint 20 év tapasztalatát lobogtathatnám, és tanúsíthatnám, hogy a módszer működik, amire én vagyok az élő (és meglehetősen egészséges valamint karcsú) példa.
És közben ki tudja, még le is fogyhatna a kezem között jónéhány ember, akik utána a wifinek tudnák ezt be, pedig csak előírtam nekik, hogy a wifi-használat mellett milyen étrendet célszerű betartani. Lenne tanúm, fotóm számtalan. (pontosabbban a páciensek bizonyos %-a, akik valószínűleg wifi nélkül is lefogytak volna)

Mégis ha csak erre akarnék alapozni egy fogyasztó-módszert, és nem tudnék se megfelelő klinikai vizsgálatot mutatni a hatásosságára, se bizonyítékot az elméleti hátterére az állításomnak, én úgy érezném, hogy konkrét bizonyítékok hiányában egy placebo-módszerrel csak megtévesztem az embereket.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.24. 09:23

@solarboat (62569): nem én más vagyok, nem orvos, építész! az idézet egy kozmetikai ajánlatból való, a nők hiúságára és lustaságára apellálva! :D
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.24. 09:27

@pounderstibbons (62594):
a kozmetikusok EBBBŐL ÉLNEK, és hülyék lennének lemondani a lusta nők pénzéről! A kozmetikusnak van egy középfokú végzettsége és 2 év szakmunkásképzése. Amúgy biztos nem érdekli mi és hogyan működik!
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.24. 09:30

@pounderstibbons (62594): nem kéne ezt a wifi módszeret "hírdetni" a hülyébb még elhiszi :)
bár lehet ez is jó üzlet lehetne! szóval mikor hírdeted?!
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 12:30

@ennyi (62580):

A méregtelenítő kúrák nem direkt mérgezés esetén segítenek. A méregtelenítő kúrát elkezdeni akkor érdemes, ha úgy érzed, a szervezeted telítődött olyan anyagokkal, ami ugyan nem életveszélyes, de nem tesz jót neki. Pl. Ha heti hatszor stabilan Mekizel, száz százalék, hogy egy hónapon belül úgy érzed, elnehezülsz, puffadsz, szédelegsz néha, nehezen kapsz levegőt... Ez azért van, mert sok adalékanyag jutott a szervezetedbe. Meg nem halsz tőle, de kellemetlen érzést kelt benned. A nyirokkeringés fokozásával, a méregtelenítő étkezéssel ettől a kellemetlen érzéstől szabadulsz.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 12:32

@flygandeangel (62582):

Ha amit a saját szememmel látok, a vendégek látnak, fotózok és mérek- szóval ha ez nem bizonyíték, akkor szerinted mi a bizonyíték? Te mivel bizonyítod, hogy nem működik a kavitáció?
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 12:34

@flygandeangel (62585):

Nem kel hozzá szigorú diéta. Napi három liter víz fogyasztása kell, és három napig kerülni kell a kenyeret, cukrot, csokit, rizst, krumplit, lisztet, zsíros tejtermékeket. Ennyi.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 12:42

@TranszfettiAcid (62593):

Nem azt írtam, nem tudom, mi hogyan működik a szervezetben, hanem azt, hogy ezt orvosi szinten nem tudom elmagyarázni. Tökéletesen tisztában vagyok a szervezet azon működésével, ami ehhez a kezeléshez kell. Tisztában is kell lennem, hiszen a jelentkező vendégek felét egyszerűen tilos kezelni, és ezt nekem kell megállapítani.

Abban igaza van az orvos ismerősödnek, hogy ez a módszer diéta nélkül semmit nem ér. A különbség e között és egy idiótán elcseszett diéta között ott van, hogy amíg az összes diéta kialakít egy bizonyos jojó effektust, itt amellett, hogy kezelünk, megpróbálunk egy életmódváltást is elérni. Anélkül nincs eredmény még ezzel sem. A diétával a zsírsejt méretét lehet csökkenteni- és pillanatok alatt növelni, míg ezzel a darabszámot csökkentjük. És bár a megmaradt többi sejt képes arra, hogy kitöltse a kiürült sejtek helyét, ezt sokkal lassabban teszi. Ha az illető nem követi a régi rossz szokásait, ez a felesleg nem jön vissza.

Nem sértődtem meg, tévedsz. Csak azt nem értem, miért csak én válaszolok a kérdésekre, ti miért nem válaszoltok az enyémekre. Talán, mert nem tudtok.
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 12:46

@pounderstibbons (62594):

Ebben igazad van, tökéletesen egyet értek veled.
Minden kozmetikai- elektro- kozmetikai oktatáson- szakiskolában tananyag az ultrahangos, kavitációs kezelés. Cikkeket felesleges idehozni, hisz mindenről lehetne pro és kontra. Tele van velük az internet. Te hiszel azoknak? Az picit baj. Úgy gondolom, a személyes tapasztalat az, ami igazán meggyőző lehet. Magadnak csak hiszel nem?
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.01.24. 13:47

@lakiandi (62607):

Szerintem kicsit félreértettél.

Nem bármilyen, az interneten elérhető bizonyítékot hiányolunk (amelyke között elférne megannyi "elmentem oda és lefogytam", illetve "elmentem oda és mégse fogytam le" jellegű anekdota), mert ezek alapján nem lehet a hatásosságát lemérni a dolognak.

Egy jól összerakott tudományos kísérletben lenne 50-100 véletlenszerűen kiválasztott személy aki kap ultrahangos kezelést, és hasonló mennyiségű jelentkező, akiknek ezt csak mondják, de a valóságban nem kapcsolják be a gépet (csak placebo-t kap) és csak a a javasolt életmódváltást alkalmazzák náluk, ráadásul az orvosok se tudnák, hogy melyikőjük tartozik melyik csoportba.
A kísérlet végén azonban ez kiderülne és lehetne mérni melyik csoport mennyit fogyott és kiderülne, hogy jó-e bármire a módszer vagy csak az életmódváltás hasznos belőle, és így derülhetnének ki az esetleges veszélyei/ mellékhatásai is.

Ezt hívják ketősvak randomizált, placebo kontrollált klinikai tesztnek. Gyógyászati módszereknek ilyen szűréseken kell átesniük, ha azt akarják, hogy bizonyítottnak fogadják el a hatásukat.
Én próbáltam ilyesféle adatokat kérni tőled, de nem mutattál. Kerestem magamtól is ilyet az elérhető legnagyobb tudományos kutatás-gyűjteményben a pubmeden, de ott se találtam:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?Db=p ... tion%20fat
Pedig az ilyesfajta bizonyítékok összeszedése értelemszerűen elsődlegesen annak a feladata, aki el akarja adni a terméket.

Ha állításod szerint szigorúan kell szűrni, hogy ki vehet részt a kezelésen, azt is nyilván valamiféle vizsgálatból következtethették ki, de ennek se találom a nyomát. Lehet, hogy én keresek rosszul, emiatt javasoltam, hogy kérdezz utána te is, aki közelebb állsz a téma ismerőihez.

Kísérletek láthatóan vannak a dologgal kapcsolatosan, de azokat többségében nem emberen végezték(hanem pl. géllel töltött lufikon), és az általad emlegetett buborékokra tartalmaznak utalásokat, de pl. nyirokrendszerre-májra már nem, vagy ugyan emberen vizsgálták, de nem tartalmaztak kontrollcsoportot, így nem tudni, hogy az általad elismerten alkalmazott életmódváltás, vagy az ultrahang felelős-e a mért hatásokért.

ui:
Konkrétan milyen kérdéseidre nem kaptál itt választ?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.24. 14:17

@lakiandi (62603):
A méregtelenítő kúrák nem direkt mérgezés esetén segítenek.


En is igy gondoltam, hogy a mergeket nem tavolitjak el a meregtelenito kurak, de jo ezt gy hozzaertotol olvasni.
A méregtelenítő kúrát elkezdeni akkor érdemes, ha úgy érzed, a szervezeted telítődött olyan anyagokkal, ami ugyan nem életveszélyes, de nem tesz jót neki.


Erdekes, ezeket miert tavolitja el, ha mas nem eletvezelyes mergeket nem?
Pl. Ha heti hatszor stabilan Mekizel, száz százalék, hogy egy hónapon belül úgy érzed, elnehezülsz, puffadsz, szédelegsz néha, nehezen kapsz levegőt... Ez azért van, mert sok adalékanyag jutott a szervezetedbe.


Ne viccelj. A Meki eteleiben semmivel nincs tobb adalekanyag, mint barmi bolti kenyerben, husban sot, szerintem kevesebb...

Csak arrol van szo, hogy ha tul sokat eszel es keveset mozogsz, akkor elhizol.
Meg nem halsz tőle, de kellemetlen érzést kelt benned. A nyirokkeringés fokozásával, a méregtelenítő étkezéssel ettől a kellemetlen érzéstől szabadulsz.
Tehat nem amergektol, ahnem egy kellemetlen erzetol szabadit meg... kellemetlen erzestelenitesnek kene nevezni.

En inkabb napi egy ora sportot javasolnek, es egyszeruen kevesebb etelt...
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.24. 15:00

@lakiandi (62606):
Tökéletesen tisztában vagyok a szervezet azon működésével, ami ehhez a kezeléshez kell.
Ne haragudj, de nem tudom, hogy ennek inkább örüljek, vagy szomorkodjak rajta...
Abban igaza van az orvos ismerősödnek, hogy ez a módszer diéta nélkül semmit nem ér. ... amíg az összes diéta kialakít egy bizonyos jojó effektust, itt amellett, hogy kezelünk, megpróbálunk egy életmódváltást is elérni. Anélkül nincs eredmény még ezzel sem. A diétával a zsírsejt méretét lehet csökkenteni- és pillanatok alatt növelni, míg ezzel a darabszámot csökkentjük. És bár a megmaradt többi sejt képes arra, hogy kitöltse a kiürült sejtek helyét, ezt sokkal lassabban teszi. Ha az illető nem követi a régi rossz szokásait, ez a felesleg nem jön vissza.
Akkor ott tartunk, hogy ez nem elég. Ha igaz lenne, hogy ettől csökken a zsírsejtek száma - amit erősen kétlek, hiszen semmi adatunk nincs róla -, akkor minek a diéta, minek az életmódváltás? Egyszerűbb lenne az összes zsírsejtet megkavitálni, majd méregteleníteni (merre is? belek/vese?) és nincs több probléma. Ha meg kell mellé a diéta, az életmódváltás, akkor elég lenne ezek mellé minden alkalommal a köldökömet nézegetni fél órán keresztül, valószínűleg olcsóbb. (Ha valaki mindenáron pénzt akar erre költeni, az keressen egy neki tetsző kozmetikust és nézegesse az ő köldökét.)
Én is megnéztem a Pounderstibbons által idézett irodalmi hivatkozást. Nincs benne egy szó sem arról, amit te állítasz. Vajon miért?

Hogy képzeled, hogy próbáljuk ki? Menjünk el, nézzük meg centivel, hogy mennyi a körfogatunk, majd kapunk egy kísérleti kezelést, ami után újra mérünk? Azt írod, hogy
Egy alkalommal 1-4 cm fogyás tapasztalható a kezelt területen.
Hol van ebben az életmódváltás? Nem érzed ellentmondásosnak? Egyáltalán, milyen irányban van az az 1-4 cm "fogyás"? Körfogat, mélység, "felület"?

(Egy ötlet: ha lennének mondjuk valóban széteső zsírsejtek, akkor meg lehetne mérni kezelés előtt és után a vérben a koleszterint, zsírsavakat, enzimeket, stb., amiből már következtethetnénk arra, hogy történt-e "zsírsejtbontás", vagy nem. Indulásnak ennyi - bocs - elegendő is lenne.)
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 18:48

@pounderstibbons (62610):

Az alapvető probléma ott van, hogy azt hiszitek, ez egy gyógyászati módszer. Ez tévedés. Ez szépészeti módszer. És mint ilyen, nem szükséges az a fajta eljárás, ami gyógyszerek esetében elengedhetetlen. Rajtam számon kérni, vagy bárki kezelőn számon kérni azt, hogy nem voltak kísérletek ebben a témában, úgy gondolom nagyfokú demagógia.
Azt, hogy ki vehet részt a kezelésen, mik azok a kritériumok ami alapján elkezdhető a kezelés, alapszabályok fektetik le. Természetesen kérdések alapján győződünk meg ennek meglétéről. Nem hinném, hogy járt már bárki is olyan kozmetikában, ahol vércukrot mértek, vérnyomást, nagy labort csináltak, komplett rákszűrést végeztek, katéteres érfestést csináltak, röntgeneztek volna. De ha tud valaki ilyen helyet, akkor oda kell menni.

A konkrét kérdésem, amire nem kaptam választ, az az volt: Mi a bizonyítékod arra, hogy ez placebo hatás, tehát nem működik?
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 19:00

@ennyi (62613):

Azokat a mérgezéseket, amikre te gondolsz, a toxikológiákon kezelik. Azokat a mérgeket, amik csak lassan betegítenek, több évtizednyi felhalmozódás után, azokat elkezdi eltávolítani a méregtelenítő kúra. ERRE jó.
Azt ne nagyon hangoztasd, hogy a Mekis kajában nincs több adalékanyag, mint a bolti kenyérben- húsban, mert félő, hogy körberöhögnek. Ajánlom figyelmedbe azt az örök érvényű film klasszikust, ami erről szól: Super size me. Meg fogsz lepődni. Az a krumpli nem krumpli- nem is tudni mi, a csirke csak csirkét nem látott sosem, de hát biztos igazad van. Abban biztos, hogy ha túl sokat eszel és keveset mozogsz, elhízol.
A mérgezés is kellemetlen érzéssel kezdődik. És amíg csak kellemetlen érzést okoz, nem halmozódott fel oly mértékben a szervezetben, hogy megmérgezze azt. De attól az még méreg. Ha a napi folyadékmennyiséget te colával oldod meg, egy hónap alatt még nem halsz bele. De három év alatt garantáltan.
Ha olyan nagyon okos vagy a tanácsokat illetően, mit tanácsolsz annak, aki nem mozoghat? És annak, akinek muszáj meghatározott kalóriamennyiséget megenni, de ledolgozni nem tudja a nagyját?
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 19:11

@TranszfettiAcid (62618):

Mivel nem jártam az orvosira, hidd el, fülészként hülye vagyok, a fogászathoz béna, gipszelni nem tudok s azt sem nagyon tudom, mi a fenéért nem lát jól az ember. Ami tudásom van, az tökéletesen elég ehhez a NEM ORVOSI kezeléshez.
Semmilyen módszer nem elég önmagában. Még a szike sem. Azt is vissza lehet hízni, amit a plasztikai sebész old meg.
Pontosan úgy értettem, hogy próbáld ki, ahogy leírtam. Próbáld ki. Olyan emberrel felesleges vitatkozni, aki nem látta a saját szemével, min is vitatkozik itt. Ez így picikét hülyeség. Úgy vitatkozni, hogy kipróbáltad, meggyőződtél róla, nem egy, de két- három szalonban, és sehol nem működött, akkor azt mondom, te utánajártál, van miről vitatkozni.
Az életmódváltás a kezelés alatt kell kialakuljon, az eltelt hetek alatt. Van rá idő, és elég sok embernek sikerül is.
De tőled is megkérdezem, és talán tud nekem itt valamelyikőtök végre válaszolni: mi a bizonyítéka annak, hogy ez nem működik, és amit nap mint nap látok eredmények, csak placebohatás? Mert ha így lehet hatni az emberekre, hogy százak higgyék azt, hogy fogynak, közben nem történik semmi, nos akkor a csoda ott van.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.24. 19:30

@lakiandi (62627):
Azokat a mérgeket, amik csak lassan betegítenek, több évtizednyi felhalmozódás után, azokat elkezdi eltávolítani a méregtelenítő kúra. ERRE jó.


Ala tudnad ezt az allitast valamivel tamasztani? Egy konkret palda, hogy melyik meregbol mennyit tavolit el egy ilyen kura?
Azt ne nagyon hangoztasd, hogy a Mekis kajában nincs több adalékanyag, mint a bolti kenyérben- húsban, mert félő, hogy körberöhögnek.


Nem kell korberohogni, inkabb ha valami adattal alatamasztanad, akkor meg tudnal gyozni.
Ajánlom figyelmedbe azt az örök érvényű film klasszikust, ami erről szól: Super size me.


Az csak azt bizonyitja, hogy az egyoldalu es a kaloriagenyt jelentosen meghalado taplalekbevitel nem egeszseges.
Meg fogsz lepődni. Az a krumpli nem krumpli- nem is tudni mi, a csirke csak csirkét nem látott sosem, de hát biztos igazad van.
Meglepodnek, ha ezt ala tudnad tamasztani valamivel.

Nezd meg ezt, mit allita Meki maga a husokrol es tobbi osszetevorol (a hus az tiszta hus, . Ha bizonyitani tudod, hogy hazudnak, akkor itt az USA-ban beperejuk oket hatalmas penzre. Benne vagy?
http://www.mcdonalds.com/us/en/food/foo ... meats.html
Ha olyan nagyon okos vagy a tanácsokat illetően, mit tanácsolsz annak, aki nem mozoghat?
Olvasson, nezzen jo filmeket es igyekezzen meggyogyulni.
És annak, akinek muszáj meghatározott kalóriamennyiséget megenni, de ledolgozni nem tudja a nagyját?
Miert lenne muszaj barkinek is? Hivatasos etelkostolo, es nem kopheti ki amit kostol?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.01.24. 20:38

Aki annyira nem talál publikációt, esetleg vissza is olvashat. viewtopic.php?p=44372#p44372
0 x

lakiandi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.01.18. 08:55

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: lakiandi » 2013.01.24. 21:58

@ennyi (62630):

Te is tudod- természetes, hogy tudod, hisz merő kötözködés csak minden válaszod- ilyen adat sehol nincs. Nem is lehet, hisz mindenkinél másként hat. És a természetgyógyászati készítményeket nem méri ilyenformán senki.
Természetesen a Meki is beperelhet bárkit, és garantált, hogy ők meg is nyerik. Nem azért, mert igazuk lenne, hanem, mert egyszerűen sokkal több a pénzük. Ezért tudják azt a marhaságot is elhitetni veled és még sok mindenki mással, amit leírtál.
Az rettentő jó tanács egy olyan típusú mozgássérült, agyon műtött embernek, hogy olvasson, nézzen jó filmeket és próbáljon meggyógyulni. És az előkóstoló beszólás is igen jól hangzik. Nálam ez az idiotizmus magas iskolája. Részemről azt hiszem ennek így itt semmi értelme. Azt hittem tudunk egy értelmes beszélgetést lefolytatni, kíváncsi lettem volna arra a válaszra is, amit a kérdésemre kapok, de hát ezt te nem tudod megválaszolni, úgyhogy azt hiszem nem érdemes veled beszélgetni. Az unokaöcsém tart ott, hogy mindenre rávágja, hogy nem és, hogy miért. De amikor én is visszakérdezek, rajta is meg kell nyomni a reset-et.
Úgy gondolom ez itt a napi frusztráció levezetése lehet ovisoknak, mert, hogy nem felnőtt viselkedésre vallanak a válaszaid, az biztos. Bár egy orvos elég sok mindent le tudna szűrni belőle. Nos, mivel az én lelki békémnek totálisan mindegy, hiszed-e vagy sem, működik-e a kavitáció, így meggyőzni felesleges. Kezdem azt hinni, úgy gondolod, segítség lehetne- akár neked is- csak hát ahhoz valóban meg kéne mozdulni, nem itt a gép előtt az ujjaiddal szórakozni.
Részemről nincs értelme több energiát itt elpazarolni. Mivel én nem kapok a kérdésemre választ, hát így ti sem győztetek meg. Illetve egy valamiről igen. De arról nagyon.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.01.24. 22:09

OFF
Most akkor ez azt jelentene , hogy fogalmad sincs mivel mit csinalsz es mit ersz el? Tevekenyseged nem mas mint egy egy felresikerult forditas szajkozasa ? Olyan mint az MLMmesek begyakorolt onhulyitese ? Te gondolkodni sem akarsz ?
Se erved se gondolatod ? Mint "lato es jostehetseg " mondom :Jobb is lesz ha innen csufosan elszelsz , mert Neked igy biztos helyed lesz a Gumiszoban .

/OFF Elnézést!@lakiandi (62637):
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.01.24. 22:16

Azt hittem tudunk egy értelmes beszélgetést lefolytatni, kíváncsi lettem volna arra a válaszra is, amit a kérdésemre kapok, de hát ezt te nem tudod megválaszolni....
OFF
kerdesedre valaszt kaptal es nem is rossz valaszokat kaptal . A hiba ott volt , hogy a valaszt nem tudtad felfogni, nem ertetted : A hiba nem a valaszoloban volt , hanem a Te keszulekedben amibol hianyzott az az elem , /az az ismerettartomany /ami miatt nem tudtad felfogni .
/OFF Elnézést!

úgyhogy azt hiszem nem érdemes veled beszélgetni
en azon csodalkoztam, hogy "ennyi" ennyi idot szant Rad :facepalm: :twisted:

En a helyedben csak megkiserelnem ertelmezni a kerdeseket .
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.24. 22:28

@lakiandi (62637):
Te is tudod- természetes, hogy tudod, hisz merő kötözködés csak minden válaszod- ilyen adat sehol nincs. Nem is lehet, hisz mindenkinél másként hat.
Latod, erre szerettem volna ramutatni.
Ha viszont igy van, ahogy irod, akkor lehet az is, hogy egyaltalan nem hat, sot van akinel karos?
Ez kotozkodes szerinted? Sajnalom, nem annak szanom.
És a természetgyógyászati készítményeket nem méri ilyenformán senki.
Eleg baj az. Igy nem tudhatjuk, hogy hatasosak-e.

(De az az igazsag, hogy merik oket, csak nem kotelezo sem a meres, sem az, hogy a meres eredmenye az legyen, hogy hatasos es az legyen, hogy a mellekhatasai elfogadhatoan alacsonyak legyenek ahhoz, hogy arusitani lehessen oket. Ezert szerintem veszelyesebbek lehetnek.)
Természetesen a Meki is beperelhet bárkit, és garantált, hogy ők meg is nyerik. Nem azért, mert igazuk lenne, hanem, mert egyszerűen sokkal több a pénzük. Ezért tudják azt a marhaságot is elhitetni veled és még sok mindenki mással, amit leírtál.
En az USA-ban elek. Itt a Mekit azert is bepereltek (es nyertek ellene!) mert egy vevo leforrazta a labat a kavejukkal: nem irtak ra, hogy vigyazz, forro a kave!
Szoval hidd el nekem, ha van adatod akkor nyernenk. Adatot konnyu szereni, veszel egy hamburgert, vagy csirkeszendvicset es egy laborban megvizsgaltatod.
Az rettentő jó tanács egy olyan típusú mozgássérült, agyon műtött embernek, hogy olvasson, nézzen jó filmeket és próbáljon meggyógyulni. És az előkóstoló beszólás is igen jól hangzik. Nálam ez az idiotizmus magas iskolája.
Sajnalom, hulye kerdesre hulye (vagy vicces) valaszt...

Tenyleg kinek kell tobb kaloriat fogyasztani, mint amennyire szuksege van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennyi 2013.01.24. 23:55-kor.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.01.24. 23:19

Hirdetésből idézet:
"Egy különleges, 3 alkalmas kezelés után már híre-hamva sem lesz a kisgyerekek által csak „konyhásnéni” izomnak csúfolt lógós zsíros bőrnek.
Először egy hexapoláris rádiófrekvenciás géppel kezelnek majd, amely karonként mindössze 10 percet vesz igénybe.
Az eljárás során a frekvencia megtöri a zsírszöveteket amelyek így maguktól kezdenek el lebomlani és a test öntisztító folyamatai során távoznak a szervezetből.Ezt követően egy nyirokmasszázs következik, amely a bőr légzőképességét és természetes funkcióit indítja be újra, így ellenállóbb és szép marad a bőröd ezen a felületen. Ez a két folyamat igazán intenzív, ám ennek ellenére teljesen fájdalommentes.
A kétféle kezelésnek és a különböző eljárásoknak köszönhetően a bőr és a kötőszövetek megfeszülnek, a méreganyagok távoznak és a sejtek ismét ellátják az összes funkciójukat.

A kezelés látványos eredményt fog hozni, és nem kell többet amiatt aggódnod, hogy nem szép a karod."
Kiemelések tőlem!
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.25. 10:45

@Szilágyi András (62633): Köszönöm, értettem a célzást - már olvastam ezeket.
Amúgy valóban hihetetlen, hogy mennyi publikáció jelenik meg e témában...

Azért azt megjegyezném, hogy, hogy ha igaz, hogy ez a készülék ilyen mennyiségű szövetkárosítást okoz, akkor ez nagyon veszélyes... Ki lehet mutatni enzimatikusan is, nem kell a szövettani kép, az leginkább parasztvakítás. Laktátdehidrogenáz, és egyéb intracelluláris enzimaktivitások biztos, hogy megnövekednek egy szövetroncsolás után a vérben. Nem beszélve a zsírsejtek egyéb összetevőiről, amiről már írtam.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.01.25. 11:03

@lakiandi (62625):
Az alapvető probléma ott van, hogy azt hiszitek, ez egy gyógyászati módszer. Ez tévedés. Ez szépészeti módszer. És mint ilyen, nem szükséges az a fajta eljárás, ami gyógyszerek esetében elengedhetetlen.
A zsírleszívásnál se kellene akkor szerinted bizonyítani hogy hatásos/biztonságos, hiszen az is csak szépészet? Már megbocsáss, de ha szerinted egy diéta mellé alkalmazott ultrahangkészülék bizonyos sejtjeimet elroncsolja, ezáltal karcsúsít, másokat meg nem bánt, emiatt biztonságos, akkor csak kellett volna lennie erre valamiféle kísérletnek, hogy elkülönítsük a diéta és a készülék hatását, igazoljuk a biztonságosságát, nem? A biztonságát én nem vitatom, arra szerintem van megfelelő kísérlet. A (placebonál jobb) hatásossága terén azonban nem igazán látom a meggyőző kutatásokat.
Rajtam számon kérni, vagy bárki kezelőn számon kérni azt, hogy nem voltak kísérletek ebben a témában, úgy gondolom nagyfokú demagógia.
Nyilván nem neked kellene tudományos kísérleteket folytatnod, de ha te nem is tudsz ilyenről, valakinek csak tudnia kell a vezetőségben feletted, hogy milyen kísérletek alapján állítják, hogy hatásos. Tényleg csak arra korlátozódott a képzésed, hogy ki ülhet a gépbe és mit hogyan kell nyomkodni rajta? Vagy tényleg senki se tudja nálatok, hogy mi alapján is születtek ezek a szabályok?
Azt, hogy ki vehet részt a kezelésen, mik azok a kritériumok ami alapján elkezdhető a kezelés, alapszabályok fektetik le. Természetesen kérdések alapján győződünk meg ennek meglétéről.
De honnan jönnek ezek az alapszabályok? Ki találta ki őket és milyen kísérletek/ismeretek alapján?
Nem hinném, hogy járt már bárki is olyan kozmetikában, ahol vércukrot mértek, vérnyomást, nagy labort csináltak, komplett rákszűrést végeztek, katéteres érfestést csináltak, röntgeneztek volna. De ha tud valaki ilyen helyet, akkor oda kell menni.
Mi se ilyet várunk. Csak egy normál tesztet, ahol pl. megvizsgálnak X diétázó embert bekapcsolt ultrahanggal, és hasonló számút kikapcsolttal, aztán meglátjuk van-e eltérés a fogyásban. Ráadásul ez a forgalmazó elemi érdeke lenne, hiszen tudtommal az ultrahang meglehetősen biztonságos, nem látom okát miért kellene kizárni bárkit a kezelés alól, és milyen bizonsági kockázatok miatt. Nekem ez inkább annak tűnik, hogy valami alapján kiválasztják azokat, akik amúgy is fogynának a diétával, és azokat kezelgetik jópénzért, a potenciális bajkeverőket (akiknek feltűnne, hogy nem fogynak/híznak) meg kiszűrik. De ezt tényleg csak spekuláció részemről.
De igazán leírhatnád mi alapján van kizárva valaki a kezelésből mert érdekelne.
Mi a bizonyítékod arra, hogy ez placebo hatás, tehát nem működik?
Én nem mondom, hogy csak placebo, hanem azt, hogy nem mutattál eddig olyan bizonyítékot, ami alapján jobb lenne, mint a placebo, és én se találtam ilyet. De mint már mondtam, ez elsődlegesen annak a feladata előkeresni, aki ezt pénzért eladja. És az nem én vagyok.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2013.01.25. 11:08

@lakiandi (62628): Kedves andi, nagyon hiteltelen, amit írsz. Amit tapasztalsz, az az, hogy vannak emberek, akik fogynak. Ebben nem kételkedem. Én is tudok fogyni anélkül, hogy drága pénzt fektessek egy hókuszpókusz eszközös kezelésbe. De engedd meg, hogy kételkedjek a fogyás általad annyira támogatott remek módszerében. Eddig még nem látom igazolva, hogy a kavitációs zsírbontás:
1. valódi kavitáción alapul, 2. önmagában tényleg hatékony

Szavaidból azt veszem ki, hogy kell a diéta meg a kezelés; kell az életmódváltás és a kezelés; szemléletváltás meg a kezelés;
meg azt, hogy egy kezelés is 1-4 cm-es csökkenést okoz a kezelt területen Ellentmondásos.
DE, ha igaz, amit fentebb kiértek a szavaidból, azaz kezelés és még valami kell a garantált fogyáshoz, akkor ne haragudj, de valamit félreértesz.
A megérthetőség kedvéért egy történet: xy állítja: rumot ivott jéggel, rosszul lett; martinit ivott jéggel, rosszul lett; whiskey-t ivott jéggel, rosszul lett; egyértelmű: a jég a közös bennük, tehát a jégtől lett rosszul.

(apropo, a korábban említett túlsúlygyógyász engem igazolt...)


Lefordítom, amit a korábban belinkelt német cikk állít - gondolom nem sokan olvasták el.
"A kavitáción alapuló zsírbontó készülékek marketingeszközök, melyek nem tudományos ismereteken alapulnak."

Nem javaslom senkinek.
0 x

missize
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.01.25. 10:16

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: missize » 2013.01.25. 11:12

@lakiandi (62637):

en probaltam. egyik helyen 3 alkalommal voltam a masik helyen asszem 5x. mindent petartottam, konkretan semmit se vettem eszre. gondolom azoknal mukodhet akik amugy nem dietaznak es pusztan azzal elernek nemi valtozast hogy kerulni kell a szenhidratokat.
amugy egyik helen ahol csinltak a kezelo holgy arrol beszelt hogy szeretne zsirleszivasra menni. kerdem en ha amugy egy ilyen szalonban dolgozik minek neki zsirleszivas?
ahova jarok fodraszhoz ott is van kavitacio a fodraszome a szalon joban vagyunk. o is mindent kiprobal, mondta hogy talan arra jo hogy a borod szebb legyen de fogyni tuti nem lehet tole.
en is szkeptikus vagyok, de mindig megadom az eselyt sok mindent kiprobalok, de ezt teljesen eredmenytelenul.
most en bizonyitottam hogy nem mukodik, mert en kibrobaltam, mas ismerosom is kiprobalta.
neked meg ugy lenne szerintem a legegyszerubben binonyitani (nem kell 100 fos tesztcsoport) ha akar sajat magadon csak az egyik combodat kezeled. elvileg akkor ugye latvanyosan kene latszodni hogy a kezelt resz tehat csak az egyik oldal kisebb. ennyi az egesz
0 x

missize
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.01.25. 10:16

Zsírbontások

Hozzászólás Szerző: missize » 2013.01.25. 11:36

@lakiandi (62637):
ja es ezzel az osszehasonlitos modszerrel le lehetne testelni mindent, tekercseleseket, vakumozasokat, fogyasztokremeket, antiiceuuliltisz kremeket, es arckezeleseket is a mezoterapian at a drakulaterapiaig mindent. csak 1 foto kell hogy az egyik fele a testnek/ arcnak ilyen x kezeles utan mig a masik ilyen. nagyon egyszeru megse latok sehol ilyen dokumentaciokat. vajon miert?
0 x

Válasz küldése