ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.24. 17:57

@tedöntésed (54568): Te sem tudod kivel kötekedsz :mrgreen:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.24. 17:59

@tedöntésed (54563): Más: ebben az egészben hol van az atomfizika? Mert a magyarázat csak biokémiai próbál lenni, de annak is gyengus. A forrást meg azóta sem láttuk. Mármint az olasz magányos atomfizikusról.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.24. 17:59

@tedöntésed (54568): Tetszik, amikor valaki ilyen jól manipulálható. A smilyktól eltanácsoltalak. Kezdésnek jó, bár félek, nem tartós. Most akkor nekikezdhetsz értelmes mondatokat írni, elsőként tanácsolom, nézd át a központozást. Segítek, olykor tegyél vesszőt a mondataidba, és akkor megadod az esélyét, hogy értelmük is legyen.

De további jótanács: a "fegyvertelen párbaj" témával felesleges kiteregetned a kisebbrendűségi komplexusod, nem ide tartozik, de tényleg!
ELOLVASTAD AMIT ÍRTAM A TERMÉKRŐL!
Se nem felszólítás, se nem kérdés, talán múltba vesző óhaj? Egyébként elolvastam, arra reagáltam. Pandacsöki Boborjánt megszégyenítően világos összefüggésekkel tűzdelt zagyvalékod díszes fogadtatásra talált.
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.24. 18:05

@Tuttisuu (54571):

Én ma hallottam erről a termékről először. Meg a linkről is...elsőre sem jó! :D

Egy mondás mindig arany marad....jó bornak nem kell cégér! Ez erre a termékre is igaz, mint sok másikra is.
Hallottam már annyi termékről hogy milyen csodaszer...de eddig a legjobb az az volt, amit egy Magyar nő talált fel és eladott mint rákgyógyszer. 30 szem / 10 ezerért. Közben meg csak sima c vitamin volt. Átbaszás, de legalább ő beszedte belőle a pénzt! :D
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.24. 18:11

@tedöntésed (54575):
Hallottam már annyi termékről hogy milyen csodaszer...de eddig a legjobb az az volt, amit egy Magyar nő talált fel és eladott mint rákgyógyszer. 30 szem / 10 ezerért. Közben meg csak sima c vitamin volt. Átbaszás, de legalább ő beszedte belőle a pénzt!
Ezt én nem találom viccesnek!
http://www.baon.hu/bacs-kiskun/kek-hire ... -no-403875
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 18:17

@Tuttisuu (54573): Ettore Majorana volt az az olasz atomfizikus, aki nyomtalanul eltűnt 1938. március 27-én, 32 éves korában. Kortársai és a maiak szerint is zseni volt. Eltűnésének oka legkevésbé a hipós víz, hiába emlegeti a nevét ezzel kapcsolatban "tedöntésed".
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.24. 18:19

@mimindannyian (54574):

Yuppijé!! Kaptam egy levakarhatatlan magyar tanárt és egy pszihológust is egyben! Te még csak véletlenül sem tudsz manipulálni! Jó tanács!? Angyalom, nekem nincsenek komplexusaim, ellentétben veled, aki késztetést érez magában, hogy támadja az embereket, túlbuzgó módon sértegetve azt minden eszközzel. Visszavezethető sajnos a gyermekkorodra, a fiatalságodra. Tudom nehéz lehet elnyomottan élni, és folyton csúfolva kiközösítve lenni. Mindig hátul állni, és észrevétlen lenni. Belső problémáid már már annyira nagy méretet öltenek, hogy lelkileg felőröl. Bizonyítást kell nyerned magadnak, minden egyes sértő, néha a szimpatizánsaidnak tetszetős frappáns monológgal, hogy Te valaha is számítottál valakinek. De megnyugtatlak, a szüleid is csupán azért adtak nevet, hogy a kutyával össze ne keverjenek!
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.24. 18:26

@Solaris (54577):

Mint ahogy írtam én csak hallottam ezt...
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.24. 18:27

@Tuttisuu (54576):


Nem találod viccesnek!? Akkor jó...mert egy húron pendülünk...ironikusan értettem...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.24. 18:30

@Solaris (54577): Na akkor a pletykák és UL-ek terjedésének szép példáját láthattuk. Mint a klasszikus vicc a leningrádi Mercédesz-osztogatásról.
OFF
Látom hajóúton tűnt el. Szegény. :(
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.24. 18:31

@tedöntésed (54580):
Mint ahogy írtam én csak hallottam ezt...
Ja. Nem véletlenül írtam rá:
Erre találták ki a hivatkozásokat, meg a forráskritikát.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 18:43

@Tuttisuu (54582): OFF
Úgy látszik, hogy a feltalálók és tudósok gyakorta kerülnek veszélybe és tűnnek el. Így járt Rudolf Diesel is, aki 1913, szeptember 30-án tűnt el a La Manche csatornán, mialatt Antwerpenből Harwich-ba utazot. Niels Bohr éppen megúszta élve, amikor a nácik elől kimentette a RAF egy bombázógépen Dániából. A bombatérbe ültették és a pilótának szigorú parancsa volt, hogy amennyiben a náci vadászrepülők elfognák, akkor dobja ki Bohrt a bombarekeszből. Manapság bombákkal és irányított rakétákkal iráni atomtudósokat szokás likvidálni egy kis ország részéről. Úgy tűnik, nem életbiztosítás bizonyos országokban vezető tudósnak lenni.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 18:52

@tedöntésed (54550): Vegyes érzelmekkel olvasom a hozzászólásod. Úgy tűnik, szkeptikus vagy, ugyanakkor egyféle burkolt reklámnak is felfogható az írásod, mert ezt írod: "Megnéztem a termékkel kapcsolatos összes videót. Elképzelhető hogy van hatása, egyszerű a válasz...kell egy üvegre áldozni és ki kell próbálni!"
Nem értek veled egyet. Nem kell kipróbálni. Tesztelje csak szépen a gyártó és publikálja az eredményeit, ahogyan illik. Azok a legendák, amit a fogyasztók mesélnek nem releváns vizsgálatok. Ha jól megfizetnek, naponta akár százat is írok más és más néven, más és más stílusban.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 18:53

@tedöntésed (54580): Nem szerencsés dolog hallomásokra hivatkozni.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.09.24. 19:19

@Solaris (54584):

És akkor még nem beszéltünk a csendgép feltalálójáról:
“1997. április elsején, délután 3 órakor vetítette a televízió a Fésűs György életének egyik epizódjáról készült dokumentumfilmet. Fésűs a hatvanas években volt műegyetemi hallgató. Fizikát tanult, és a fejébe vette a következőket. Ahogy a vízbe dobott két kő körkörösen terjedő hullámai kiolthatják egymást, ugyanez előidézhető a hanghullámokkal is. Elvileg és gyakorlatilag tehát lehetséges egy olyan gépet szerkeszteni, amelyik a felé tartó hanghullámokat visszasugározza, kioltja, tehát csend keletkezik. Professzorai, ismert tudósok agyrémnek minősítették elképzelését, s ezt elmondták a dokumentumfilmben is. Fésűs azonban megszállottan tovább dolgozott. Akkori barátnője és évfolyamtársai tanúsították, hogy a csendgép végül is elkészült, és ezt egy szilveszteri bulin kapcsolta be először. Erről az eseményről egy amatőr filmfelvétel is készült, ami a műsorban ugyancsak látni lehetett. Az egykori diákok beszámoltak arról a szorongáskeltő élményről, amit a vidám társalgás közben hirtelen rájuk szakadt némaság keltett bennük. Beszélgettek, mozgott a szájuk, de hang nem hallatszott.
Közben szakított barátnőjével. Az új szerelme, egy ismert nightclub énekesnője is beszélt arról, hogy megtapasztalta a gép által előállított csendet. Koós János és Zentai Anna is elmondták, hogy ismerték az éjszakai életből ezt a párt. Egy közismert pszichológus arról számolt be, hogy Fésűs többször felkereste őt, és arról kért felvilágosítást, hogy milyen hatással van az emberre, ha hosszabb ideig megfosztják az auditív ingerektől?
Egy napon Fésűs György és barátnője eltűnt Budapestről, s azóta sem adtak életjelet magukról. Fésűs anyja elmondta, hogy fia ismeretében lehetetlennek érzi ma is, hogy búcsú nélkül elhagyta, meg van győződve arról, hogy elrabolták. Ezt a feltevését támasztja alá, hogy Fésűs eltűnése után négy nappal betörtek a lakásukba, de semmit sem vittek el, csak a fia iratait és feljegyzéseit. A Belügyminisztériumnak egy akkori tisztje is nyilatkozott a filmben arról, hogy azokban az időkben Fésűs találmányának volt katonai jelentősége, akadályozhatta a hadsereg egységei között a kommunikációt. Nyomoztak is ebben az ügyben, de minden eredmény nélkül.
A film végén felkérték a nézőket, hogy aki bármit is tud Fésűs György és barátnője hollétéről, az a megadott számon értesítse a filmet készítő stábot.
Tizennégyen jelentkeztek, akik felvételek és fényképek alapján felismerni vélték Fésűst utazásaik során Moszkvában, Chicagóban, Konstantinápolyban és más fővárosokban. Megjelent négy lány, bevallva, hogy nekik is volt viszonyuk Fésűssel, és ott voltak a gép bekapcsolásakor. Ezt erősítette meg további kilenc férfi, egykori évfolyamtársaik, akik jellemző epizódokat is meséltek Fésűs diákéveiről. Megjelent egy zokogó nő, aki háláját akarta kifejezni a műsor készítőinek. Eddig azt hitte, hogy férje nők után koslat, azért marad ki napokig. Ám felismerte benne Fésűst, és most már tudja, hogy egy zseninek a felesége, aki titkos megbízatásokon dolgozik. Házasságuk megjavult. Végül megjelent egy újságírónő, bejelentve, hogy nyomon van, még csak néhány adatra lenne szüksége, és heteken belül megtalálja Fésűst, de már most megkezdi tényfeltáró sorozatának közlését.
Ekkor a stábtagok többsége nem bírta tovább a feszültséget, és leleplezték magukat, figyelmeztetve az újságírónőt, nehogy blamálja magát. Elmondták, hogy ezt az áldokumentumfilmet Egyed László festőművész ötletéből és forgatókönyvéből készítették, e sorok írója, Popper Péter pszichológus közreműködésével, aki segített a figurát hitelessé tenni. Fésűs György soha nem élt. Csendgép soha nem volt.”
Popper Péter: Hazugság nélkül
http://uzssob.no-ip.org/?p=4161
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.24. 19:55

@tedöntésed (54578): Látod, ha sértegetésről van szó, mindjárt folyékonyan fogalmazol. Ezt a "tudásod" kellene kiterjeszteni, és képessé válni arra, hogy szélhámos termékekről úgy mondj véleményt, hogy eközben ne mondj magadnak ellent.
Ha egyszer valami nem működik, akkor nem kell azt mondani, hogy lehet benne valami. Ha valamit konyhanyelven fogalmazol, akkor ne csodálkozz, hogy a dilettáns hatását kelted. Halandzsájukkal keltenek elég nagy zavart a kuruzslók, felesleges tolni a szekerüket azzal, hogy velük egybecsengő tartalmatlan lózungokkal igyekszel érvelni(?) : Szerintem az emberi szervezet túlságosan is összetett, Az egyensúlyon van a hangsúly, Én úgy szeretem, ha tudom mi vesz körül! Ha igaz akkor azért, ha meg nem igaz akkor meg azért, bárki bármit is állít valamiről! ...

"Kérem, csak egy a lényeg, feről le, vagy leről fe. Ez itt a kérdés, de mekkora nem mindegy..."

Ugye világos a stiláris beszüremkedés :)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 20:18

@pounderstibbons (54591): OFF
Amit írtál, az irodalom, amit én írtam, azok tények. Mi az összefüggés?
/OFF Elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Solaris 2012.09.24. 21:15-kor.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.09.24. 20:28

@Solaris (54594):

Láttam ufómagazint, amiben a sztorit valósnak tüntették fel. Az "eltűnt tudósos" történetek többsége szerintem inkább a fantázia, mint valódi konspirációk eredménye. A tiéd ettől még legalább abban igazi, hogy létezett az alanya.

De a magyarázatok kisebb része hozható kapcsolatba bármiféle összesküvéssel:
Hypothesis of suicide, by his colleagues Amaldi, Segrè and others
Hypothesis of escape to Argentina, by Erasmo Recami and Carlo Artemi (who has developed a detailed hypothetical reconstruction of Majorana's possible escape and life in Argentina)
Hypothesis of escape to a monastery, by Sciascia
Hypothesis of kidnapping or killing, to avoid his participation in the construction of an atomic weapon, by Bella, Bartocci, and others
Hypothesis of escape to become a beggar ("omu cani" or "dog man" hypothesis), by Bascone.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ettore_Majorana

Ferntiekből is minimum 4 (vagy öt) csak irodalom. Csak nem tudjuk pontosan melyik.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.24. 20:36

OFF
Az ilyen wikipédia huszároktól* elhatárolódom!
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.09.24. 20:54

@mimindannyian (54596):

OFF
Kikérem magamnak! Én gugli-mágus vagyok! :P
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 21:01

@pounderstibbons (54595): OFF
Az információimat nem az UFO magazinból szedtem. Akiket említettem:

Ettore Majorana fizikus eltűnésére nincs, illetve nem ismerek magyarázatot. Talán öngyilkosság volt.

Rudolf Diesel: A Német Császársággal, illetve a haditengerészetével Diesel nem tudott megegyezni az általa feltalált Diesel-motor szabadalmi díjait illetően. Diesel ekkor a konkurrens angoloknak kívánta a találmányát értékesíteni. Ezért kelt volna át a La Manche csatornán. Mint közismert, a tengeralattjárókon akkoriban az erősen füstölő és megbízhatatlan Körtig petróleummotorokat alkalmazták. Diesel találmánya haditechnikai fölényt biztosított az alkalmazónak, s minden valószínűség szerint a német titkosszolgálat dobta a csatornába, ahonnan pár nappal később kihalászták a holttestét. Az I. vh. előestéjén történt!

Niels Bohr: Az ő kimentése Dániából úgy történt, ahogyan leírtam. Külön érdekesség, hogy Bohr feje akkora volt, hogy nem ment rá a magassági lélegeztető készülék álarca és ezért Bohr elájult az oxigénhiánytól amikor nagy magasságba emelkedett a bombázó. Magatehetetlenül szedték aki a gépből Angliában. Ha kívánod, kibányászom a könyvtáramból a forrás címét és a szerzőt is. (Jókora, úgyhogy eltart egy darabig.)

Iráni atomtudósok, nukleáris szakértők: Mosztafa Ahmadi-Rosan, Medzsid Shahriari, Ferejdun Abbaszi-Davani, Darius Rezainedzsad, stb. Több az áldozatok száma, de nem keresgetem tovább, mert ezek napi események Iránban.

Szóval semmi UFO magazin és egyéb bolondoknak való olvasmány és nem is legendák.

/OFF Elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Solaris 2012.09.24. 21:13-kor.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.09.24. 21:06

Igazán örülnék, ha ebben a topikban az ASEA-ról lenne szó, és nem mindenféle offtopik ökörködés folyna.
Vagy zárjam be?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.24. 21:13

@Szilágyi András (54602):  **MODERÁLVA** OFF

/OFF Elnézést![/moder]
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.25. 14:08

http://ccforum.com/content/10/1/208#

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

biokemia.bio.u-szeged.hu/hu/education/biol.../oxigen-gyokok.doc

biokemia.bio.u-szeged.hu/hu/...stressz/.../hasznos-oxigen-gyokok.ppt

http://www.nutrapharma.hu/szabad-gyokok.html

Cáfoljatok ha más a véleményetek, bár ezt kérnem itt amúgy sem kell. :D Úgy gondolom, hogy maga a tudomány ezen ágában kezd megfogalmazódni valami. Rengeteg publikáció jelenik meg a reaktív oxigén molekulákról (oxigén gyökök), egyre több szól arról, hogy ezek megfelelő szabályozásával, kiküszöbölhetőek, szív, érrendszeri, tüdő, stb. betegségek....és egyre kevesebb arról, hogy ezeket bombázzuk antioxidánsokkal és akkor leszünk egészségesek.
Még mielőtt támadás áldozata lennék, hogy termékmenedzser lennék az ASEA-tól, felhívom a figyelmét mindenkinek hogy nem erről van szó! Magában a dologban, a kutatásokban, ennek a tudományos élettani lehetőségében látok lehetőségeket...és előbb-utóbb megvalósul az amit az ASEA állít most a termékéről.
Hogy az ASEA élen járna a kutatásokban, és alkotott volna valami nagyot, személy szerint nem hiszem.
De mindenképpen jó helyen rázta meg az élet fáját, hogy elinduljon, valami nagy, komoly kutatás ezen a téren.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.25. 14:27

@tedöntésed (54688):
De mindenképpen jó helyen rázta meg az élet fáját, hogy elinduljon, valami nagy, komoly kutatás ezen a téren.
Jaja, ha nincs az ASEA, még mindig a köldöküket vakarnák a kutatók. Szép álmokat!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.25. 14:49

@pounderstibbons (54595): OFF
Niels Bohr menekítésének sztoriját itt és a rákövetkező oldalon olvashatod:

http://royallib.ru/read/ovchinnikov_vse ... html#96646

/OFF Elnézést!
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.25. 14:50

@mimindannyian (54698):


A kutatók csupán és csak azt csinálják, amire pénzt illetve engedélyt kapnak, így hogy kikerült a piacra egy állítólagos termék, a konkurens cégek nagyobb energiát és még nagyobb összeget fektetnek azon területere ahol nem szeretnének elmaradni vagy hátrányba kerülni még ha az csak egy állítólagos hatásokkal bíró termék is. Lehet eddig nem a köldöküket vakarták, hanem egy kicsit lejjebb. :) Elvégre említhetnék csak egy példát a táplálkozástudományról. 25 évvel ezelőtt a kutatók, orvosok minden lehetséges szóval tagadták, károsnak titulálták azokat, a sportolók által alkalmazott, bevált módszereket amiket ők már sikeresen alkalmaztak évekkel megelőzően. Ma a kutatók egy nyelvet beszélnek a táplálkozástudomány területén, de kellett nekik pár év mire felzárkóztak. Jó reggelt!
Amúgy meg lelőhetnéd már magad! Ez a topik nem a Te érvényesülésedre jött létre, hanem hogy egy bizonyos terméket megvitasson, pro és kontra alátámasszon. Tehát ha ehhez nem tudsz érdemlegesen hozzászólni, kérlek ne kommentálj szimpla fennhéjázó írásaiddal alám, amik még csak köszönőviszonyban sincsenek az általam érdekelt dolgoknak és még csak nem is az írásaimhoz van köze! Köszönöm távozásod!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.09.25. 15:47

@tedöntésed (54706): Itt pont fordítva történt a dolog, a marketingesek belenéztek a szakirodalomba, találtak benne egy divatos szakkifejezést, majd erre építettek egy olyan terméket, ami szart sem ér, de ezt a szakkifejezést használja a marketingszöveg. Ez egyszerű fogyasztómegtévesztés.
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.25. 16:03

@Szilágyi András (54713):

Én nem azt mondtam, hogy az ASEA bármit is feltalált volna, vagy kutatásra áldozott. Igen, valószínű keresett csak egy jól hangzó kifejezést amire építhetett. Egyszerűen arra utaltam, hogy mivel megjelent egy ilyen termék a piacon, és most teljesen mindegy ebből a szempontból, hogy az hatásos e vagy nem. A lényeg, hogy van, és amíg a média nem foglalkozik vele, hogy ez átverés, addig ez a termék dollár milliárdokat fog hozni. Így a konkurens vállalatok ezt nem hagyhatják, lehet hogy csupán ők is csak semmitérő dizájnos terméket dobnak piacra, de lehet, hogy épp alkotnak valami újat. Esetlegesen feltárják a teljes igazságot. Sajnálatos módon, ahogy a piacot ismerjük, valószínűleg alkotnak egy semmitérő konkurens terméket. De a lehetőség a további kutatásokra ebben a szegmensben sem kizárt. Ez utóbbi pedig még jó is lehet nekünk.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.25. 16:40

@tedöntésed (54715): Hülyeségeket hordasz össze. Mit nevezel konkurens cégeknek? Más sarlatánokat? Mert akkor nem örülnék annak, hogy majd ők is belehúznak a hatástalan termékek előállításába. Ha viszont a konkurensek a gyógyszergyárak, nos ők ilyen bemondásra nem tudnak termékeket piacra dobni, "kissé" körülményesebb engedélyeztetésen kell átesniük, amit franc se fog finanszírozni, ha előre nyilvánvaló a hatástalanság.
Az meg teljesen kizárt, hogy eddig senkinek nem jutott eszébe azon betegségekre hathatós gyógyszert fejleszteni, amire állítólag az ASEA működik.

Egy szó mint száz, csak káros ezen termék jelenléte. (Kivéve persze a csalókat, akik ebből meggazdagodnak, nekik nyilván előnyös. Pont emiatt merült fel az érdekeltséged, mert ezen egy esetben lehetne megindokolni bármilyen haszon meglétét.)
0 x

tedöntésed
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.09.24. 15:41

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: tedöntésed » 2012.09.25. 17:26

@mimindannyian (54724):

Végül is csak az nem hülyeség amit Te mondasz. Most már biztos vagyok benne, hogy nő vagy!
Konkurens...pl. élelmiszergyártók, vetőmaggyártók...de Te szaki vagy, neked nem kell ezt magyarázni...bár kicsit lokális a gondolkodásod. Szerintem Te azzal sem igazán vagy tisztában, hogy naponta mennyi szemetet eszel. Kicsit láss összefüggést a dolgok között.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.09.25. 17:51

@tedöntésed (54734):
Végül is csak az nem hülyeség amit Te mondasz. Most már biztos vagyok benne, hogy nő vagy!
Oh joy, az internet csodái. Ma már olvastam unszimpátiából eredő rasszista megjegyzéseket ma, és lám, itt egy szexista is.

Mondhatnál esetleg példákat is a 25 éve a kutatók által egyöntetűen tagadott dolgokra, amik pedig dehogy.
Szerintem Te azzal sem igazán vagy tisztában, hogy naponta mennyi szemetet eszel.
Na mesélj, mennyit és mit?
Kicsit láss összefüggést a dolgok között.
Összefüggést nem látni kell, hanem bizonyítani. Attól még, hogy te látsz összefüggést, az nem jelenti azt, hogy van.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.25. 19:25

@tedöntésed (54734): Stark is nő, olvasd el a válaszát, szívemből szólt.

Valamint még annyit, hogy hogy jönnek ide az élelmiszer- és vetőmagtermelők? Szerinted elgondolkoztak a banánültetvényen, hogy hűű az ASEAnak milyen jól megy, ezt nem hagyhatjuk, csináljunk hipós banánt?!?! Huj de jó most nekünk, hála neked ASEA!

Ahhoz meg semmi közöd, és érvként sem jön ide sehogy, hogy én naponta mennyi szemetet eszek. Annyit eszek, amennyi jól esik. De ha tudod mi az étrendem, tisztánlátó vagy, erre külön topicban kitérhetünk.

Az összefüggést ne keverd a hülyeséggel. Mert azt látsz, semmi kétség, sőt, a soraidban azt mi is látjuk.

Tehát az ASEA haszontalan vagy káros is, csalás, és csak a forgalmazók anyagi érdekeit szolgálja, semmi más pozitív hatása nincs. Ha mégis tudsz bármit konkrét példát mondani, szívesen fogadjuk. Hamukák nem érdekelnek, és szerintem a hipós banán se egy fenemód nagyszerű vívmány.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.25. 19:47

@tedöntésed (54734): Ez a hipós víz, mint csodaszer nem egyéb, mint csalás, a fogyasztók megtévesztése. Ha tisztességesen működne az ÁNTSZ, egy csöpp ASEA csodaszar se kerülhett volna forgalomba Magyarországon.

"Végül is csak az nem hülyeség amit Te mondasz." Ez valóban találó "mimindannyianra". :D

"Most már biztos vagyok benne, hogy nő vagy!" Ez meg egy újabb hülyeség tőled. A nemet és a kort még kézírásból sem lehet megállapítani. Egy hozzáértő pszichológus által összeállított kérdőívből nagy valószínűséggel igen, de ilyet nem látok. Annak szerintem semmi jelentősége, hogy egy anonim fórumon ki nő és ki férfi, netán valami más.

Valld be nyíltan, hogy árulod és reklámozod a hipós vackot!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.25. 20:03

@tedöntésed (54688):
Cáfoljatok ha más a véleményetek, bár ezt kérnem itt amúgy sem kell. Úgy gondolom, hogy maga a tudomány ezen ágában kezd megfogalmazódni valami. Rengeteg publikáció jelenik meg a reaktív oxigén molekulákról (oxigén gyökök), egyre több szól arról, hogy ezek megfelelő szabályozásával, kiküszöbölhetőek, szív, érrendszeri, tüdő, stb. betegségek....és egyre kevesebb arról, hogy ezeket bombázzuk antioxidánsokkal és akkor leszünk egészségesek.
Ember! Te el is olvastad amit belinkeltél, vagy csak nyomod a linkeket, mint süket a csengőt?!? Ha elolvastad, akkor miért írod le az abban foglaltak ellentettjét?
Még mielőtt támadás áldozata lennék, hogy termékmenedzser lennék az ASEA-tól, felhívom a figyelmét mindenkinek hogy nem erről van szó! Magában a dologban, a kutatásokban, ennek a tudományos élettani lehetőségében látok lehetőségeket...és előbb-utóbb megvalósul az amit az ASEA állít most a termékéről.
Mégis milyen lehetőséget látsz benne?
Hogy az ASEA élen járna a kutatásokban, és alkotott volna valami nagyot, személy szerint nem hiszem.
De mindenképpen jó helyen rázta meg az élet fáját, hogy elinduljon, valami nagy, komoly kutatás ezen a téren.
Aha, mert nyilván a kutatások úgy indulnak, hogy mindenki lesi a sárkányfűárusokat, hogy mit találnak ki, és ha születik valami, akkor gyorsan ráhajtanak :facepalm: Ügyes vagy, ennyire hátulról induló reklámot ritkán látni!
0 x

Avatar
vegyati
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2009.12.09. 18:49

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: vegyati » 2012.09.27. 10:18

tedöntésed írta:Magában a dologban, a kutatásokban, ennek a tudományos élettani lehetőségében látok lehetőségeket...és előbb-utóbb megvalósul az amit az ASEA állít most a termékéről.
@tedöntésed (54688):

Minden gyógyszer, gyógyhatású készítménynél felmerül a pld. ADMET (absorption, distribution, metabolism, excretion, toxicity) paraméterek vizsgálata. Én nem látom, hogy az ASEA mi alapján állítja, hogy a híg hypos vízből a hypoklorit anion túléli a táplálékkal bevitt reduktív hatású anyagokkal való érintkezést, felszívódik valahol a gyomor-bél traktusban, a vérben túléli valahogy azt, hogy a kifejteni kívánt hatás helyére eljut, ott megfelelő módon ki is fejti a hatást és nem rossz irányba befolyásolja a folyamatokat, nincs toxikus hatása etc. Te tudsz erről valamit? A híg, hypos víz fogyasztása egyáltalán változtat-e valahol a szervezetben ROS koncentrációt? Kimutatták valaha?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.29. 23:23

Mintha nem jött volna válasz... Lehet, mégsem annyira eget rengető áttörésről van szó?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.29. 23:35

@vegyati (54863): Most, hogy a címzett pár napja nem reagál, hát megteszem én. :mrgreen: A linkelt videóban van "válasz" a kérdésedre kb. 46. perc környékén. Annyi a lényege, hogy ha egy adagot megiszol a cuccból, akkor rögtön felszívja azt egy sejt (hogy milyen és hol arról nincsen szó), majd futótűzként elterjed a híre, a sejtek között, és mindegyik termeli mint az állat. Ennyi. Azt nem tudom, hogy abbahagyják e valaha is... :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=q5iNgAncL9c
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.09.29. 23:56

@Tuttisuu (54988): Bizonyára az agyukra ment a hipós víz, azért nem tudnak írni.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.29. 23:59

@Solaris (54993): Hogy mijükre?!?!! :mrgreen:
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.30. 00:23

Kíváncsi leszek, most hány hétig lesz távol, és mi lesz az új neve! 8-)
0 x

b3tty
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.10.01. 17:59

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: b3tty » 2012.10.01. 18:36

Azt a k... :D

Ma tök véletlen én is belefutotam ebben a redox jelző mulekula izébe...persze a honlapon szó se volt arról hogy ez egy ital, csak hogy mekkora csoda ez a redox jelző mulekula.
Hát kát dolog, egy már a név is tök gatyi...redox jelző mulekula? Mi van? Szerintem elég röhelyesen hangzik.
Na meg amit MLM-el kell terjezsteni, az alapból gyanús...őszintén szólva én még nem találkoztam nem kamu MLM termékkel, pedig hajlamos vagyok ki tudja alapon megpróbálni őket, szó se róla egy se működöt, hiába álították mások hogy nekik ilyen meg olyan hatása volt. Én úgy vagyok vele kipróbálom, és ha nálam működik akkor ajánlom, nanem is kell mondanom eddig semmit nem ajánlotam senkinek:D
Amúgy én elhisezm hogy a hit nagy úr, szóval még el is hiszem hogy van aki csodás javulást tapasztal...a szervezet csodákra képes ha hiszel benne...
De az Aseáról, ahogy meglátam a kisfilmet na gondoltam de jóé hangzik nézünk utána, és ahogy itt olvasgatam begrot valami.
Testvérem sajnos súlyos betegségben szenved és régebben ajánlottak neki valami italt, ami állítólag minden bajt meggyógyít. Tesóm hál istennek nem hisz az ilyenekben és nem próbálta ki. Szerencsére mert kis idő múlva kiderült hogy amit ajánlotak neki nem más mint higítot hipó. Sajna nem emlékszek a termék nevére, de ahogy olvasgatam erős a gyanúm hogy ez lehett az?

Másik testvérem Németországban lakik, és ahogy ő elmondta ott az említett italt bevalottan higított hipoként árulják. Mert hogy a hipo az fertőtlenitő szer és a szervezetnek de jó ha belülről fertőtlenítem, és higitva ugyan dehogy is mérgező...blablabla...a nagy tudományos felfedezés: 3 barlangász bentragadt egy barlangban, a barlangban lévő pocsoja vizét itták és férgesek lettek. Volt náluk hipó és egyikük kitalálta hogy a hipo az fertőtlenít, hátha segít a férgek ellen...hát csodák csodájára a férgek megpusztultak a hipótól:D és az okos ürge kitalálta hogy hú akkor ez csodaszer és de jól kaszál majd belőle...nah ennyit a nagy tudományról...Azóta álítólag a német egészségügy meg is kérte az embereket hogy ne fogyaszák a terméket, de mivel tisztítószerként van árulva, betiltani nem lehet. Amugy senki nem mondja hogy nem hipo, sőt van aki meg se veszi hanem otthon állítja elő. Amúgy hirtelen tényleg lehet javulást tapasztalni mert a fertőtlenit, de hosszú távon nagyon veszélyes...
Hát nem tom azonos termékről van e szó, vagy kitudja, lehet a lelepleződés után átnevezték esetleg?
Hogy a story igaz e azt megmondani nem tudom, én ezt halottam, kb anniyra hiteles mint ha netes videókat vagy cikkeket linkelnék be. De szerintem azért elgondolkodtató.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 21:44

@b3tty (55080):
De szerintem azért elgondolkodtató.
Mi és miért?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.10.01. 21:49

@Tuttisuu (55088): A story, mely szerint szegény ember legkisebb fia ment, ment, mendegélt, és egyszer csak arra lett figyelmes, hogy a hülyeségre nagy a kereslet.
0 x

b3tty
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.10.01. 17:59

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: b3tty » 2012.10.01. 22:03

Az hogy egy ilyen hülyeségből mekkora üzlet lett:D Gondolom ez a story is már a szájról szájra terjedt és fele azóta átíródott, te simán eltudom képzelni hogy kb valami ilyen nagy tudományos háttér áll mögötte. Én ezt hónapokkal ezelőtt halottam, így már az említet ital nevére sem emlékszem, lehet nem az Asea ez a termék, de szerintem kb egyszer lebuktak, és mivel nem jött be most új mese meg név mögé tették, mert amiről én hallottam az nyíltan higítot hipónak volt árulva, na jó nem hipónak, de nem titkolták hogy kb ugyan az van benne, csak valami nagyon specko titkos eljárással készül hogy ne legyen káros:D
0 x

b3tty
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.10.01. 17:59

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: b3tty » 2012.10.01. 22:08

De a leg elgondolkodtatób az, ha az embereknek kerek perec megmondod hogy kisfiam amit iszol az sima higítot hipo, de hidd el tök jól leszel tőle...simán megisza és még be is meséli magának hogy jobban van...hát ha megiszol valamit ami pusztítja a sejtjeidet az persze hogy a káros dolgokat is kinyírja...
Amúgy sok rák elleni gyógyszer hasonló elven működik, az anyag amit kapsz megöl mindent ami elé kerül, reménykedj hogy a rákos sejtet találja meg előbb, nem egy létfontosságú szervet...csak ugye bár ezt nem azért teszik mert de fasza gyógymód hanem mert kb már tök mindegy, mert nélküle tuti meghalsz...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 22:18

Ok, így már értem! (Elsőre kicsit zavaros volt.)
0 x

cogitoergosum
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.07.27. 16:46

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: cogitoergosum » 2012.10.11. 14:37

A http://redoxformula.hu/probald-ki/ oldal fórumán súlyos betegségekkel küzdők kérdezik a terjesztőt, hogy használ-e az ASEA?

Jónapot!! nekem hodgkin kevertsejt kóram van,azt szeretném kérdezni hogy arra jó lenne? köszönöm
Válasz

Kedves Balázs Béla!
Mint már elmondtuk, a termék nem erre, vagy arra a betegségre jó, a beteg sejtekre hat. Ha nem a hibás, beteg sejt szaporodik, hanem egészséges sejtek jönnek létre, az egészség is helyreállhat előbb-utóbb.
Minden héten tartunk webkonferenciákat orvosokkal, fel lehet tenni a kérdéseket, de ők is ezt tudják mondani.Adni kell egy esélyt a Redox Molekuláknak, hogy bizonyítsanak.
Nekem már bizonyított, ráadásul minőségileg jobb lett az életem, és ez nekem sokat jelentett.
Baráti üdvözlettel Bánhidiné Magdi



Szeretném kipróbálni, mi a módja? Elkesertedett vagyok, mert az orvosok szerint nem gíógyíthatóü a bajom./ataxia/
köszönöm
Válasz


Kedves Érdeklődő!
Levélben elküldtem a tájékoztatást.Bármi kérdése van, az e-mail címemen keressen meg.
Baráti üdvözlettel BanMagdi



Üdvözöllek!
17 hónapja távolitották el a tüdőm jobb alsó lebenyét, rosszinulatú daganat miatt.
Szeretnék érdeklődni az Asea-ról,az áráról sehol sem olvastam. Mennyibe kerül a 1 havi adag? A hatásairól már nagy sok jót olvastam.
Köszönettel várom válaszod!

Üdvözlettel: Garcia D. Katalin
Válasz

Kedves Katalin!
Egyenlőre még kicsit körülményes a megrendelés, azért nem is propagáljuk, aki szeretne róla többet tudni, megtud keresni.
Az ajánlott adag 1 doboz, ez 4 üveg, majdnem 1 l egy üveg. Napi 2-3 x féldeci az ajánlott mennyiség az első hónapban, utána lehet a felére csökkenteni a mennyiséget, de a fenntartásra később is áldozni kell. Ezzel a mennyiséggel gyorsan feltöltődik a szervezet, ez a lényeg, és utána már csak szinten kell tartani.
Mi nem forgalmazunk még, de szívesen segítünk mindenkinek, hogy ki tudja próbálni ezt a terméket. Nagyon jók a tapasztalatok, és főleg nagyon hamar jelentkeznek a kedvező változások, de ez nem csoda. Ha a szervezetünkből valami hiányzik, és azt megkapja, onnantól kezdve már tudja a dolgát, itt konkrétan egészséges sejteket lesz képes létrehozni.
Egy doboz ára 132 €+ 4 € postaköltség, hogy Magyarországra érkezzen, + a hazai postaköltség, amíg lakcímre érkezik.
Tudom, hogy ez így egy kicsit bonyolult, de amíg Magyarország hivatalosan el nem indul, így tudjuk megoldani.
Reméljük, hogy ez már hamarosan bekövetkezik.
Ha érdekel, kérlek jelezz vissza nekem, mert ezen a héten rendelünk, és utána legközelebb csak kb három hét múlva.
Baráti üdvözlettel Magdi
0 x

Dr Ferenc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.10.11. 22:15

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Dr Ferenc » 2012.10.11. 22:30

Na Gyerekek. sok a sűket laikus duma!!!!tudjatok mi az FDA? ha igen nem dumalnatok itt jo magyarosan.
Ha az FDA valamit engedelyezett semmi, ismetlem semmi mellekhatas nelkűl (a zertifikalas kerűl nagyon sok millio
dollarba) akkor ne legyen itt hipo meg gagyizas, hanem ha sok az időtők, tajekozodjatok kik azok az emberek,
akik ezt piacra tettek es mi a celjuk! van eleg penzűk nem errl szol a jatek! Tudom ezt nehez itthon elkepzelni.
de vannak meg jo emberek es idealistak.Na sziasztok, mert kűlőnben kar az időert.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.10.11. 22:40

@Dr Ferenc (55322):

Ez az egész hozzászólás annyira magas labda, hogy le se akarom már csapni (annyi ilyen volt már).

Valaki?
0 x

Válasz küldése