ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.02.20. 14:06

@jacika (64392):
Nem jól linkeltél.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.02.20. 14:13

@Szilágyi András (64393):
Nalam mukodik a link, ide mutat, street view-ban jon be, es stimmel az allitas is. Meg az irodahazuk is megtevesztesen alapul.

ASEA Corporate Headquarters

6550 South Millrock Drive, Suite 100
Salt Lake City, UT 84121
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.02.20. 14:25

@ennyi (64394):
ja, közben kijavította.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.02.20. 15:06

@Szilágyi András (64395): Erdekes, hogy nalam nem mutatja a forum, hogy a hozaszolast szerkesztettek volna.
Ezt a sajat hozzaszolasomat most szerkesztettem, ketszer is, ezt sem mutatja.
Korabban ugy emlekszem mutatta... erdekes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennyi 2013.02.20. 15:15-kor.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.02.20. 15:11

@ennyi (64396):
Addig, amíg nincs további hsz, addig nem mutatja.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.02.20. 15:15

@Popula(c)tion (64398): Valoban, koszi.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.02.20. 15:47

@pounderstibbons (63251): És ez a csodaszer?

Kép

Biztosan a hölgyek szakálla is kinőtt a hatékony szertől. :)
0 x

jacika
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.02.20. 13:36

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: jacika » 2013.03.27. 02:09

Kedves barátaim!
Egy számomra nagyon fontos embert kell kimentenem az ASEA MLM rendszerének fogságából még mielőtt esetleg valaki bepereli kuruzslásért, vagy tudom is én! Ezért a videó nyomán elindultam, hogy beazonosítsak embereket, dolgokat.
Íme a cseppet sem szívderítő összegzés:
Dr. Ronald V. Norris, M.D állítólag Bostonban (Massachussets) orvos és állítólag az Iowa egyetemen végzett. De nem. Erről könnyen meggyőződhetsz az alábbi oldalon:
http://www.uiowa.edu/
Soha nem járt arra az egyetemre. Sőt nem is létezik. Feltehetően egy színész játssza a szerepét.
Természetesen a bejegyzett bostoni orvosok listáján sem található… pl. itt sem:
http://www.superpages.com/yellowpages/C ... /T-Boston/
Ez még lehetne véletlen de!
Dr. John Baird épp így ismeretlen a Louisville University berkeiben…
http://louisville.edu/
Shelley Roby valóban él Kentuckyban bár valójában nem háziorvos, hanem ápolónő és nem hasonlít a filmben látható színészre…
Dr. Robert Ward épp úgy ismeretlen az Indiana-i egyetemen, mint elődei…
http://www.iu.edu/search/index.shtml?q= ... ert%20Ward
Talán meg sem lepődünk, hogy Gary Samuelson-t a „feltalálót”( Medical and Atomic Physics from the University of Utah) sem ismerik a megjelölt egyetemen ahol állítólag egy kutatócsoportot is vezetett:
http://www.utah.edu/
De ha közvetlenül az U.S.A orvosi adatbázisában keresünk a fenti nevekre, akkor sem találunk semmit:
http://www.mmslists.com/mailing-lists/p ... n-list.asp
5,334,383; hipertóniás sóoldat, intravénásan (!) antigén okozta fertőzésekre
5,507,932; ez egy egyszerű elektrolízis berendezés fertőtlenítőszer készítéséhez
5,674,537; aktív klórt tartalmazó intravénás sóoldat fertőzésekre
5,731,008; izotóniás sóoldat fertőzésekre
6,007,686; egészségügyi eszközök fertőtlenítésére szolgáló készülék
6,117,285 mint fent
megtekinthetők itt:
http://www.us-patent-search.com/
Az ASEA központja?
6550 South Millrock Drive, Suite 100
Salt Lake City, UT 84121
Nézzük meg a Google térképen!
Jól látható, hogy ez a:
Coldwell Banker Real Estate Corporation
székháza!
http://www.coldwellbanker.com/
Ja! Az ASEA Company amúgy nem is létezik, de ennek is utána nézhetsz pl. itt:
http://www.sec.gov/edgar/searchedgar/companysearch.html
Így aztán persze Magyarországon se lehet:
http://www.cegtalalo.hu/

Szóval az egész egy lidércálom!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.03.27. 02:26

@jacika (66956):
Nem hiszem, hogy az egyetemi honlapok az összes korábbi hallgató listáját tartalmazzák, erre nem lehet alapozni. A utahi egyetemen egyébként megtaláltam Gary Samuelsont az "alumni" (volt hallgatók) között.
0 x

jacika
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.02.20. 13:36

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: jacika » 2013.03.27. 02:54

Én most sem találom...
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.03.27. 03:19

@jacika (66956):
gy számomra nagyon fontos embert kell kimentenem az ASEA MLM rendszerének fogságából még mielőtt esetleg valaki bepereli kuruzslásért, vagy tudom is én!
Konkretan?
0 x

kantor885
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.03.19. 09:30

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: kantor885 » 2013.03.29. 19:18

@Solaris (51986):

tetszik a humorod :)))
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.03.30. 10:38

@kantor885 (67140): Kösz. Butaság ellen a humor nem segít. Hatásosabb eszközök bevetéséhez az állam nyúlhatna, de nyilván nem akar, különben nem tűrné, hogy szélhámosok ezrei jól megélnek - valószínűleg adómentesen - mások ostobaságából. Nem csak ASEA, de még számtalan semmire sem jó csodaszer van forgalomban üzletekben, vagy MLM rendszerben.
0 x

Vica
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.04.26. 11:14

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Vica » 2013.04.26. 11:27

Sziasztok!

Én örök kételkedő vagyok és mint ilyen szeretem saját, vagy hozzám közelálló személy tapasztalataira alapozni a véleményemet. Egy közeli családtagom lépett be az ASEA MLM rendszerébe és nagy elánnal fogyasztotta is a terméket. Én is kipróbáltam, mivel csodákat ígért, gondoltam ennyit megér. Mikor kibontottam tapasztaltam, hogy büdös, hipószagú. Az íze is pocsék volt. Néhány nap alatt komoly mérgezési tüneteket produkáltam, melyet a disztribútor a méregtelenítési folyamatokkal magyarázott utólag. Nos. A családtagom sem lett tőle jobban, sőt! Már ő sem használja. Egy kicsit távolabbi ismerősömet is rábeszélte, hogy folyamatosan igya, az illetőnek agytumora volt. Itta. Pár hete temettük el. Szóval ennek fényében én akkor sem innám és ajánlanám másnak, ha ezért fizetnének. Az MLM-et elvből utálom, van saját tapasztalatom ezzel kapcsolatban. A fórumot pedig nagyon hasznosnak találom!
Érdemes elolvasni a Vízönellátó honlapján az Amit a lúgos vizekről és a Kangen vízről jó tudni részt.
Ott olvashattok az anódon keletkezett vízről. Hasznos!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2013.04.26. 12:28

Érdemes elolvasni a Vízönellátó honlapján az Amit a lúgos vizekről és a Kangen vízről jó tudni részt.
Ott olvashattok az anódon keletkezett vízről. Hasznos!
@Vica (68251):
mert feler egy hahotatreninggel ?
0 x

Vica
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.04.26. 11:14

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Vica » 2013.04.26. 12:43

@flygandeangel (68252):

Én nem vagyok szakember. Nekem érdekes információnak tűnt, amit az anódon keletkezett vízről írt és az ASEA is hidrolízissel készül.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.04.26. 12:58

@Vica (68253): H figyeltel volna az oskolaban, ennel sokkal erdekesebb dolgokrol tanulhattal volna kemiaoran. Raadasul azok igazak voltal, szemben ezzel a hulyeseggel. Es penzbe sem kerultek...

Tudod, itt felenk hasznaljak az a viz elektrolizalasat betegsegek ellen. Es valoban hatasosan megelozi, megakadalyozza a fertozo betegsegek terjedeset. Nem vicc. Az uszodakban nem vegyszert szonak a vizbe, hanem egy keves konyhasot, es rakapcsoljak az aramot, igy klor keletkezik... ott helyben, es mindig annyi, amennyire epp szukseg van. Kevesbe agresziv, mint a vegyszeres klorozasa a medencenek, es olcsobb is.
Az ASEA viz is jo lehet, frissen: furdoviznek, a kozfurdobe.
0 x

Vica
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.04.26. 11:14

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Vica » 2013.04.26. 13:19

@ennyi (68254):
Közgazdaságiba jártam, nem volt kémia.
Talán rossz napod van, vagy a személyeskedés a lételemed? Nem szép emberi tulajdonság, bár korunkban sajnos elterjedt!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.04.26. 13:45

@Vica (68255): Bocsanat a szemelyeskedesnek tuno megjegyzesert. Nem szemelyedet, csak a velemenyedet allt szandekomban kritizalni.
Altalanos iskolaban sem volt kemia, a viz osszetetelerol, vizbontasrol ott meg nem volt szo?
Hetedikes tananyag.
0 x

PIROSZKA
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.09.12. 18:51

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: PIROSZKA » 2013.09.12. 19:11

SOLARIS ÍRTA:
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32
Hozzászólások: 1753

Hozzászólás ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése! #51514
Nem vagyok sem biológus, sem orvos, úgyhogy szakkérdésekhez nem szólnék, inkább mások szakvéleményét olvasnám. Van azonban üzleti tapasztalatom, s ez azt súgja, hogy itt egy újabb remek szélhámosságot eszelt ki egy csoport, mint az oxigéndús víz, vagy a pí-víz, netán a noni, vagy az aloe vera. A mindenre jó csodatermékek igazából csak arra jók, hogy mások nyomorából, betegségéből nagy hasznot húzzanak az ötlet kiagyalói. Ez az ASEA véleményem szerint szélhámosság, egy a sok közül.

KÉRDÉSEM: ezek sem lennének jók: pí-víz, netán a noni, vagy az aloe vera.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.09.12. 19:55

@PIROSZKA (71591): Igen, azok is atveresek.
A pi viz az tisztan atveres, semmi nincs benne, csak viz, a noni es az aloe pedig nagyon erosen tulzas ezerszeresen felnagyitjak a hatasukat (es arukat) es nem letezo hatasokat tulajdonitanak nekik.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.09.12. 23:07

@PIROSZKA (71591):
A pí vízzel kapcsolatban írtam bővebben is e fórumon, s most csak emlékeztetőül:

A vizet előállító készülék egy hatékony vízszűrő - mechanikus + aktív szén - után kapcsolt ioncserélő oszlopot tartalmaz. Kissé lágyítja a vizet és erősen feldúsítja lítiummal, s utóbbi kedvezően hat az idegrendszerre, javítja a hangulatot, stb. A pí víz kb. megfelel a szerbiai Knyáz Milos ásványvíznek. Kielemeztettem a nyers vizet, a szűrletet és Knyáz Milost ásványvizet a SZETE szervetlen kémiai tanszékén. :) Vettem egy pí víz gyártó készüléket is, amit szétszereltem, bevizsgáltam. Semmi természetfeletti csoda, vagy varázslat nincs benne. A víz csodálatos hatásairól szóló történetek népmesék ugyanúgy, mint a pí víz szerkezetéről szóló legendák. Ezek erős, kábító hatású marketingfogások tudatlanoknak, amit a magyar forgalmazók követnek el. A japán gyártó eredeti dokumentumaiban szó sincs ilyesmikről. A dokumentumokat az OFFI-nál fordítattam magyarra bíróság előtt is hiteles szinten és formában.
Amit biztosan állíthatok, a mechanikus szennyeződéstől megtisztított, gáztalanított, lágyított, kellemes, selymes "ízű" lítiumdús ásványvízzé alakított pí víz egészségesebb a csapvíznél. A fogyasztása nem mindenkinek javasolt, mert egyeseknél komoly fejfájást okoz és kevésbé tudják elviselni napfényt.
Az is érdekes, hogy az első két - három napban a kezdő fogyasztóknál erős vizelethajtóként működik. Alighogy lemegy, máris kéredzkedik kifelé.

A tahiti nonival hazájában a disznókat takarmányozzák. A noni esetében már nem fordítottam pénzt elemzésekre, ám a mindenre jó mesés csodaszert egyértelműen a csalás kategóriába sorolom.

Az aloe vera kissé más eset. Itt is több a legenda, mint a valóság. A aloe stiftet használom, mert azt tapasztaltam, hogy az apróbb sebeket gyorsan gyógyítja, enyhíti a szúnyogcsípést és jó a herpeszre, kiszáradt ajakra is. Elképzelhető, hogy más, apróbb bajok természetes orvossága is lehet, de az aloe vera sem csodaszer. Az aloe tea, ami többféle növényből készül, jól oltja a szomjat és könnyebb vele elviselni a 40 C°-os kánikulát, mint más folyadékkal.

Ezekkel a készítményekkel semmi baj nem lenne, ha a valóban jó hatásaikat korrekt módon közölnék és nem burkolnák a mindenre jó csodaszer misztikumába képtelen mesék halmazával, azaz nem csalással forgalmaznák a készítményeket. Persze, ez esetben már nem lehetne csillagászati profittal forgalmazni ezeket és nem lenne olyan jó "buli" a direkt marketinges hölgyeknek és uraknak.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.09.12. 23:31

@Solaris (71595): A pi viz leirasaban meg sehol nem lattam, hogy litiummal dusitott viz lenne, ez nekem uj (nem ketelkedek a szavadban, csak meglepodtem).
Mennyi litiumot tesznek bele?
Adnal egy linket a reszletesebb leirasodhoz, valamiert elkerulhette a figyelmem, nem emlekszem ra.
Koszi!
A PI-víz kémiailag tökéletesen tiszta, forrásvíz minőségű, frissítő hatású ivóvíz, kiváló oldószer, stabil nem poshadó víz. Fizikai jellemzői is eltérnek a csapvíztől. Más a viszkozitása, felületi feszültsége, vezetőképessége, elektromos állandója.
A PI-víz egy rendezett klaszter szerkezetű víz, ennek a szerkezetnek köszönhetően kevesebb energia kell a hűtéséhez és a forraláshoz. Természetesen az élőszövetekben is találhatunk PI-vizet, így a gyümölcsökben, zöldségekben, az állati és az emberi szövetekben. Ezért a PI-víz állandó fogyasztása alkalmas az élő szervezetek biológiai folymatainak pozitív irányú serkentésére.

A PI-vízet csapvízből állítjuk elő, különböző szűrési technikákkal, csírátlanítással és egy a japán tudósok által megalkotott LIFE ENERGY típusú berendezéssel előállított PI-energia (bioenergia) dúsítással.

A PI-víz nem tartalmaz egészségkárosító anyagokat. Kiszűrjük belőle a 2 mikronnál nagyobb salakanyagokat, aktív szénnel a halogénezett metánszármazékokat, ammóniát, klórt és egyéb méreganyagokat és szaganyagokat. UV lámpával sterilizáljuk, mellyel minden kórokozót eltávolítunk belőle. Az energetizáló egységgel PI energiával dúsítjuk. Ezzel a módszerrel egy klaszteres szerkezetű, semleges kémhatású vizet kapunk, melyben az eredeti ásványi anyagok változatlan állapotban megmaradnak.
OFF RENDSZERGAZDAK: ennek a forumnak a formatuma nagyon elkenodott, tudnatok segiteni? /OFF
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.09.12. 23:44

@ennyi (71596): Hol van elkenődve?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.09.13. 04:40

@Szilágyi András (71597): Google Chrome-mal nezve ez ez egy topik harom kepernyo szelessegu, az osszes tobbi topik rendben van, egy kepernyo szelesek, minden beallitas valtozatlanul hagyasa mellett. IE8-ban normalisan nez ki.

Koszi!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.09.13. 09:34

@ennyi (71598): OFF
SZVSZ az itt beszúrt hosszú link tesz be a formátumnak, amit a chrome nem tör meg, más böngészők meg igen: viewtopic.php?p=64392#p64392.
/OFF Elnézést!
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.09.13. 12:59

@Szilágyi András (71597): Most mar jo, koszonom!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.09.13. 17:52

@ennyi (71596): Valamelyik "csodatopikban" írtam a pí vízről, de nem emlékszem, hogy melyikben.
Ez a bevizsgálásos játék úgy indult, hogy olvastam a pí vízről és tudtam, hogy az egyik orvos - személyes ismerősöm - gyógyításra használja. Délutánonként kannákkal felpakolt betegsor várakozott a rendelője előtt. Hmm, nézzük, mi ez? Elutaztam a készülék akkor kizárólagos magyar forgalmazójához Kaposvárra és vettem egy készüléket. A gyári dobozban eredeti garanciajegy, tárgyilagos használati és kezelési utasítás volt részletes műszaki leírás nélkül, japán nyelven. Irány az OFFI, fordítás. Innen meglett minden, a gyártó címe, adatai, stb. Levél a gyártónak, beszállnék a forgalmazásba. A japánok korrekt módon közölték, hogy kizárólgos jogokat vett egy magyar cég, ez és ez, megadták a kaposvári címet is, forduljak hozzájuk.
Nos, a japán dokumentációban az szerepel, hogy ivóvíz szűrő - tisztító, vízlágyító berendezésről van szó. A cég egészen kis kapacítású háztartási szűrőktől egész települések ivóvíz hálózatának szűrésére alkalmas berendezéseket gyárt. A kapacitás adatokat is közölték. A háztartási készülék legfeljebb 10 m^3 víz tisztítására alkalmas, utána cserélni kell az ioncserélő oszlopot, a mechanikus előszűrőket meg szükség szerint.
Azoknak a humbug szövegeknek, amiket idéztél, és a hasonló zagyvaságoknak az elkövetői a magyar forgalmazók.
Megvásárolt készüléket otthon rákötöttem a vízcsapra és fogyasztottuk a vizet, de a szomszédok is kaptak belőle, tehát személyes tapasztalatok és jó ismerősök beszámolóiból jött ki mindaz, amit előbbi hozzászólásomban írtam. Kb. megegyezett a pí víz hatása a Knyáz Milos (Књаз Милош) ásványvízzel, s utóbbit a szerbeknél lehet kapni, s onnan már ismerős volt nekem. Ez az ásványvíz kifejezetten lítiumdús víz, de a szerbek széndioxiddal tartósították, vagy dúsították.
A tapasztalatok után jött a SZETE szervetlen kémiai tanszéke, ahol tüzetesen bevizsgáltuk - részt vettem benne - a nyers és a szűrt vizet. A szűrt és a nyers víz fajhője, sűrűsége, egyéb fizikai tulajdonságai nem változtak, kivéve a keménységet. A keménységet okozó sókat, karbonátokat, miegymásokat - vegyész jobban tudná - jelentősen csökkentette, s meglepetésre, a lítium, ami a nyers csapvízben alig fordul elő, a szűrletben jelentős mennyiségben volt jelen. A mérési jegyzőkönyvet nem találom, tehát most nem tudok számszerű adatokkal szolgálni, csak az emlékezetemre támaszkodhatok.
Ezután bontottam szét a készüléket és világos lett minden. A működéshez szükséges áramot beépített galvánelemből vette, amely akkor aktíválódott, amikor feltöltődött csapvízzel. Az ioncserélő oszlopot nem szedtem szét, mert egy tömbből készült és használtam is a készüléket, ameddig bírta.

A készülék hazai engedélyezése körül erős "cirkusz" folyt, mert a humbugot a hatóságok nem vették be, továbbá a beépített aktív szenes szűrő nem volt ezüstözve, ez pedig bakteriológiai szempontból nem engedélyezhető. Tudomásom szerint a pí víz, csakis ivóvízként forgalmazható, s nyilván a megfelelő tartósításáról gondoskodni kell széndioxiddal, vagy másként.

A lényeg tehát: a pí víz egy egészséges "ásványvíz", s mindazok nyugodtan ihatják, akik nem érzékenyek lítiumra, de csodát senki ne várjon tőle. A kedvedért és a tisztánlátás érdekében átnézek néhány iratkupacot, hátha megtalálok valami közelebbit. Az is lehet, hogy a katonai víztisztítók - ezek sem piskóták -, vagy az általam tervezett víztisztító, gáztalanító készülékek dokumentációi között lehet, s ez néhány mázsa papíros.

PS:

A kaposvári HEMOTRADE KFT indította hazánkban a pí vizet, s mára jól kinőtték magukat. Konkrétum semmi, maszlag annál több van a honlapjukon.
A japán gyártó most valószínűleg a Nikken, de bizonyosan nem ők voltak az eredeti készülék gyártói, mert a korrektség mintha hiányozna mostanság a honlapjukról, de van helyette mágneses zagyvalék és társai. A neten sok látra eltérő konstrukciót találtam, úgyhogy többen is foglalkoznak a készülék gyártásával, s egyáltalán nem vagyok bizonyos benne, hogy mindegyik készüléknek azonos a produktuma.
A pí víz kémiai összetételét illetően: venni kell egy kanna pí vizet és megvizsgálni valahol. Én nem találom sem a mérési jegyzőkönyvet, sem az OFFI által lefordított anyagokat. Sajnálom.
0 x

Sanci80
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.10.02. 00:49

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Sanci80 » 2020.10.02. 01:50

Sziasztok
Visszaterve az Aseara igy 7 ev utan!
Google, nezzetek utana a redox jelzomolekulanak es megtudhatjatok hogy ez a molekula ami az emberi testben oshonos es a sejtjeink regeneralasert felelos,hogy mukodik es mire kepes!
Ha nincs idod keresgelni, olvasgatni vedd fel velem a kapcsolatot es szivesen tajekoztatlak!
Az egeszseg sejt szinten kezdodik,erre már rajott az orvastudomany is!
Elerhetosegem : s.miklosi.ch@gmail.com
Tovabbi szep napot mindenkinek!
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2020.10.07. 15:20

Őshonos molekula? Nem sok biológia és kémia órára jártál igaz?
Budapesten meg őshonos szobrok vannak. Berlinben őshonos utak. Bécsben őshonos házak.
A könyvtárakban meg őshonos por lepi az őshonos könyveket.
Arra várnak, hogy elolvasd őket, és utána azt írjad; elnézést, butaságot írtam.
0 x

Válasz küldése