ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.11. 22:53

@Dr Ferenc (55322): Üdvözlégy soknevű árus! Gondolom a 130+€ amit egy adagért ki kéne pengetni csupán a forgalmazók szívjóságát és önzetlenségét hirdeti. Értem. Mi lenne, ha a pénzről szólna...

OFF
Úgy látom bizonyos körökben a doktori(?) címmel együtt jár egy helyesírási átnevelőtábor is...
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.10.11. 23:01

0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.10.11. 23:51

@Dr Ferenc (55322):
Ha az FDA engedélyez valamit, az már tényleg valami.
De az ASEA-t nem engedélyezte.
0 x

hha96
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.10.31. 16:18

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: hha96 » 2012.10.31. 16:23

Tisztelt érdeklődők!

Drágán veszik az Asea-t?
Kipróbálnák külsőleg is?
Esetleg gyártás közben?

Várok mindenkit, nálam 10 perc csak egy ezres! Ennyi idő alatt annyit ihat belőle, amennyi Önbe fér! Fürödhet is benne! 10m3-es medencénk csak Önt várja! Kívánságra gyártás közben aktív részese lehet az élménynek (elektrolízis), itt bónuszként fogyhat is! Mi nem használunk gagyi egyenáramot, a speciális 50Hzes, kifejezetten környezetbarát váltóáram az Ön izmait másodpercenként 50 alkalommal összerántja és elengedi, így anélkül végez izommunkát, hogy meg kellene mozdulnia! Garantált élmény! Nem MLM, csak Nálam!! :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hha96 2012.10.31. 19:23-kor.
0 x

hha96
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.10.31. 16:18

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: hha96 » 2012.10.31. 17:34

Viccet félretéve, egyik megbízható ismerősöm issza egy hónapja, szerinte használ neki, fittebb, etc... Nincs komolyabb baja, - csak nem annyira fáradt - elmondása szerint. Nem tukmálta, nem egy MLM-es. Elgondolkodtam.
Anélkül, hogy ezt a fórumot elolvastam volna két három, dolog fordult meg a kis buksimban:
- Nincs hivatalos Mo.-i forgalmazó, ergo ezt senki se vizsgálta nálunk, nem is fogja. Aztán eszembe jutott egy régebben hallott rádióműsor, ahol az illetékes kifejtette, az OÉTI számmal rendelkező bárminemű készítmény hatóanyag-tartalmát az égvilágon senki se vizsgálja, el kell hinnünk a gyártónak az van benne, amit ráírt. Az OGYI számmal rendelkező dolgok már hivatalból bevizsgált dolgok... A legtutibb, ha senki se regisztrálja és vizsgál(tat)ja be.
- Félretéve minden szkepticizmust és pozitívan állva az ismeretlen (ajjjaj.. :D) előtt, azért a kisördög nem hagy aludni, legyen ez egy csodaszer. Pont. Aztán mondjuk 2 év huzamos szedés (és egy tonna pénzkidobás) után jelentkezik egy mellékhatás. Ne legyünk durvák, hogy tumor, nem, mondjuk egy fasza vastag/vékonybélgyulladás. El fogja hinni a delikvens, hogy ettől van? Nem, aki vakon hitt benne 2 évig, annak ez lesz az utolsó a sorban -már pszichés alapon is-, hogy gyanakodjon, adj' Isten belássa mennyire palira vették.
- Gyanúsan drága. Mert a jónép azt hiszi, ha valami k. drága, az biztosan hatásos is.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2012.10.31. 17:51

Akkor nekem van 10000 Ft-ért 1 liter hiperenergetizált oxigénem zacskóban!
Mindenre jó!
0 x

krampus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.14. 11:16

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: krampus » 2012.11.14. 12:30

Hasznos info azoknak akik mar beléptek vagy tervezik a belépést az ASEAba. Én a rendszerhez tudok hozzászólni csakis, ugyanis beléptem az ASEA-ba kb. 3 hete. Az italról nem tudok nyilatkozni, azonban a rendszerről annál többet tudok regélni első kézből saját tapasztalat alapján és ez elég leromboló lesz a hívőknek akik ebből akarnak meggazdagodni - sőt...most éppen azon vagyok hogy megszüntessem a tagságot. Szóval, ha ez egy csúcs termek akkor a rendszerük ennek az ellentéte, nagyon rendszertelen. Kezdeném azzal hogy az angol nyelvű (vagyis magyarra félrefordítás esete nem áll fenn) eredeti címkén az van hogy ne lépjük túl a napi 1.1dl adagot. ugyanakkor a csatolt instrukción ami szintén angol eredeti papír pedig már túl lehet lépni a napi adagot igény szerint. A disztributor is azt mondta hogy nyugodtan lépjem túl, előbb 3xfeles, majd rá pár napra már 5x feles adagot mondott. Én még nem bontottam fel a dobozt, pedig már ott áll a sarokban pár napja, ezért is írtam hogy magához a termékhez nemtok hozzászólni. Szóval, a rendelés az a netes weboldalukon történik regisztráció után. Kell hozza debit/kredit kártya, aminek az adatait meg kell adni. Ezután a regisztráció megvan s ez egybe van kötve az első rendeléssel. Az érdekes az az, hogy be kell állítani egy automatikus rendelést is a regisztrációkor, de a disztributor mondta hogy nincs para, azt simán lehet törölni. Rendben, megvan a regisztráció s töröltem is az autoshipping-et. Rá 1 hétre mivel megjelent itthon is az Asea, át kellett regisztrálni Magyarországra. nincs para itt sem, magyarul is lehet csinálni aki nem tud angolul, megnéztem mindkét verziót - ugyanaz. A gond az hogy az automatikus rendelést újból be kellett állítani, a nélkül nem lehetett átregisztrálni Mo-ra. De, ez törölhető a TÖRLÉS/DELETE ikonnal. Ezután jött az ablak hogy önnek nincs automatikus rendelése. Teljes nyugalom 2 hétig...ma megnézem az emaileket, s Asea udvozletet kuldi -a rendelés postázva! Legutóbb 167 euro volt, most meg 41 000 - hat el is mentettem hogy én ennyire gazdag vagyok hogy 41 000euróért rendeltem 4liter vizet, amit amúgy nem is rendeltem meg hiszen törölve volt az autoshipping. Az Asea oldalra belépve már megint ott van az automata rendelés decemberi dátummal. Ráklikkelek a törlésre, eredmény mint 2 hete: önnek nincs automata rendelése. Írtam egyből a kapcsolat emailre hogy töröljék már a mai rendelést amit nem is rendeltem meg, ahonnan automatikusan jött vissza a válasz email hogy sok időbe fog telni amire válaszolnak mert sok a levelük, legyek türelmes. Ezután szóltam a disztributoromnak hogy ez igy nagyon nem jó. Ő adott egy telefonszámot amin felhívhatom azt aki a magyarországi überlíder, hívom a számot fel is vette azonnal egy búgás után az ótómata s ennyit mondott angolul" Thank you, good bye" aztán le is tette az Asea automatája (délelőtt 1155kor, hétköznap). Ekkor mondja az ember magának hogy: "szoppancs"! Keresem a weboldalukon a tagság törlése gombot, de olyan ott nincs. Úgyhogy marad a bankkártya törlése (hiszen tudják a bankkártya adatait és decemberben újból küldik a rendelést mint most is tették annak ellenére hogy nem volt rendelés) és a banki hercehurca hogy az Asea-tól bejövő kérést ne teljesítsék. Röviden ennyi a történet. Kezdhettem volna úgy is hogy "Beleléptem az Aseaba". Ezek után pedig már qvra nem érdekel hogy a termékük jó vagy sem, majd ha találkozom olyannal akit ez gyógyított meg és szintén nem a pénzcsinálás miatt lépett be mint és sem, hanem saját családtagjának szánta hogy talán segít-mert a gyógyszerek nem segítenek, na akkor majd veszek újból Aseát. Még annyi csak, hogy azért nem bontottam fel a dobozt s adtam oda a rokonnak, mert volt ezzel kapcsolatban egy 7-ik érzékem hogy várjak vele. S hogy akkor miért vettem meg? Mert a beteg emberek rokonai is belecsimpaszkodnak mindenbe ami segíthet - s nincs undorítóbb annál amikor ezzel valakik visszaélnek, s az MLM az jó arra hogy bármit el lehet adni akár jó akár nem. Ha majd lesz pozitív visszajelzés első kézből s nem csak hallomásból, akkor felbontom a dobozt. Amelyik cégnek a marketing politikája ennyire jellemtelen, annak a termékében sem bízom.
ASEA víz aranyárban - íme a rendelési visszaigazolás
Item Code Item Description Quantity Ordered Item Price
153001010001 1 Case ASEA Bottles 1 27900.00

Sub Total: $ 27900.00
Tax: $ 8766.09
Shipping: $ 4567.00
Misc: $ 0.00
Discount: $ 0.00
Total Amount: $ 41233.09
Paid Amount: $ 41233.09
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krampus 2012.11.14. 13:18-kor.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.11.14. 12:46

@krampus (57631):

Egyetlen kérdésem van:

MIÉRT?
Beteg vagy és belekapaszkodsz mindenbe?
Nincs munkád és viszi a bank a házat?
0 x

krampus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.14. 11:16

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: krampus » 2012.11.14. 13:38

@lorenz (57632):

Mi miért? mint írtam rokonnak lett véve. Szerencsére a bank él belőlem és nem fordítva, bár ott se szeretnek mert nem tudják rám sózni a felesleges prémium szolgáltatásokat. Ez nem 1 hanem 3 kérdés volt. látom sok ASEAt ittál ma.

Itt mint írtam a cégpolitikával van a gondom. Nem 1000 Ft-ról van szó hanem 40 000ről, amit meg se rendeltem. S mi az hogy küldenek egy számlát 41 000 dollárról? előtte volt Euro160 a számlán, helyesen - nem is szóltam egy szót sem. Ez az üzletmenet komolytalan úgy ahogy van. Persze hogy happogok, te nem happognál ha veszel egy repjegyet Londonba, s 3 hét múlva kapsz egy emailt hogy vettek a megkérdezésed nélkül egy jegyet Moszkvába, nem kell semmit se csinalnod csak hátradőlnöd mert már kiegyenlítették a jegyet a debit kártyádról?

Egyébként a doboz 27000HUF, tehát valszeg 27 000 érték lett beadva de az nem világos hogy most kiszámláznak 41 000dollárt vagy HUF-ot? Ez automaikus rendszer, nem kézi. Egyébként meg az is lelohasztó, hogy 4500 a kiszállítási költség akkor amikor háztól házig magánembernek 1-5kg csomagot 3000HUF-ert szállítanak pl a futar.hu . Ehhez még valaki rátett 50%-ot ASEAban. Rendszeres szállításnál pedig a 3000 nem 3000 forint hanem jóval olcsóbb. S ott már nem 50%-al drágább ez a kiszállítás. Nos, én csupán ezért vagyok kiakadva - mert itt hülyének nézik az embert. Persze én nem az RTL/TV2 csatornák bámulásával nőttem fel, lehet ezért használom az agyamat és ezért sem viszik se a házamat és beteg sem vagyok, köszönöm az érdeklődést!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.11.14. 13:55

@krampus (57635):
Itt mint írtam a cégpolitikával van a gondom.
Bocs, de ez nem tartozik ide.
0 x

krampus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.14. 11:16

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: krampus » 2012.11.14. 14:31

@Szilágyi András (57637):

András, pedig pont épp így lehet egy jó terméket is padlóra tenni! Én csak azt írtam le amit tapasztaltam, mert arra való ez a fórum. Mint a népítélet a totalcar-on, ha ismered. Itt az a jó, hogy elsősorban nem olyan írja be a véleményét aki ebből él , konkurencia pedig nincs úgyhogy az sem áll fenn hogy direkt a hírnevét csorbítani - persze tuti hogy sokan akik ebből élnek ki lesznek akadva hogy ezt nem szabad ide leírni, csakis a szépet és jót, a csodás gyógyulásokat meg hogy mennyit lehet ebből keresni. Éppen ezért sem írtam sehol hogy a termék rossz lenne vagy jó lenne, hogy kigyógyít a rákból vagy egy remek placebo aranyáron. Mert nem tudom. Csak azt tudom, hogy teljesült egy adás-vétel a nélkül hogy a vevőt /engem/ egyáltalán megkérdezték volna, s bejegyezték a következő tételt is előre suttyomban - a fizetési bizonylat pedig dollár s nem forint. S ha ez nem tartozik ide, akkor hova? Amennyiben minden szuper lenne, akkor azt írtam volna ide.
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2012.11.14. 14:44

@krampus (57641):
Úgy egyébként eleve nem rendelnék olyan honlapról, ahol kötelező beállítani az ezek szerint törölhetetlen automatikus utánrendelést (ami gyanúsan törvénytelennek is tűnik így elsőre).
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.11.14. 14:48

@krampus (57641):

A fórum elsődlegesen magának az ASEA-nak, mint terméknek (ál)tudományos állításainak körüljárását célozná, amibe nem tartozik szorosan az adott cég üzletpolitikája vagy akár számlázási anomáliái.
De a fórum céljáról talán nem neked kellene kioktatnod a moderátort (igen, én meg vagyok a másik :) ).

Erről függetlenül még amit írsz érdekes adalék lehet a cég működéséről, csak aki ismeri az MLM-ek világát nem igazán lepődik meg rajta. Nekem kicsit olyan érzésem volt olvastán, mintha valaki arra panaszkodna, hogy ugyan belépett a kínai maffiába, de arról nem volt szó, hogy akár erőszakos cselekények is előfordulhatnak munka közben...

Az viszont érdekes lehet, hogy a könnyű gazdagodáson reményén kívül más tnem kellett ahhoz hogy belépj? Nem akartál utánajárni, hogy mi is ez a termék, mielőtt megpróbálod eladni?

Különben van polgári jogi úton módod a védekezésre, ha érvényesíteni akarnák a gigakövetelésüket, de reméljük (a te érdekedben) hogy erre nem kerül sor, de a helyedben elkezdeném dokumentálni erősen, hogy hol és hányféleképpen próbálkoztál a rendelés törlésével.
0 x

krampus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.14. 11:16

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: krampus » 2012.11.14. 15:13

@pounderstibbons (57644):

szia, nem kioktatás volt, hanem csupán leírása annak hogy miként szívatják az embert a nélkül, hogy előzőleg ezeket amiket leírtam közölnék vele. Ahogy írta valaki korábban - "kivetették ismerősére a hálójukat". Ez valóban így megy, 3 felkészült: 1 felkészületlen ellen. Aztán mindenre van magyarázat! Tudod mi volt a ravaszság a beléptetésnél? Hogy megváltoznak az itthoni árak s minden jóval drágább lesz jövő héttől. Ezt az egészet tanulságként írtam (magamnak is, mert eddig mindig utánanéztem az árasabb dolgoknak vétel előtt), az én esetemből tanuljon aki e fórumot olvassa s ne járjon ugyanígy, ha pl. valamelyik nyugdíjas egyik nap arra kel fel hogy eltűnt a maradék nyugdíja, de lesz helyette 4 liter csodavíz a következő nyugdíj utalásáig akkor nagy eséllyel infarktust kap vagy agyvérzést. s utólag idekerülni már késő bánat, ha korábban olvasom e fórumot akkor nem szartam volna el kb 50 000Ft-ot meg a mai napomat.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.11.14. 15:31

@krampus (57648):

Ha szimpla fogyasztokent rendelted a csomagot, meg atveteltol szamitott 8 napon belul is elallhatsz a vasarlastol es a csomag mehet vissza te meg megkapod a penzedet. Ha azonban mlm ertekesitesre rendelted, akkor ez a szabaly nem ved teged es egyeb modon kell elallnod a vasarlastol minel elobb es minel
reszletesebben eloadva mi is tortent, ha nem akarsz bajt. En a helyedben lefilmeznem a nemmukodo torlesgombot is.

Es az tenyleg jo lenne, ha masok is tanulnanak az olyen esetekbol.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.11.14. 15:44

@krampus (57635):

Egyetlen kérdést tettem fel, a többi a lehetséges válaszaidat latolgatta, de ez mellékes.
Az érdeklődésem őszinte volt, valamiért be kellett lépned a rendszerbe.Miért nem a rokonod lépett be?

Örülök, hogy kellően kiművelt és ravasz vagy, így legalább nem tudnak soha csőbe húzni és átverni az MLM lovagok.
Ügyes vagy!
0 x

krampus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.14. 11:16

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: krampus » 2012.11.14. 16:45

@lorenz (57651):

2 ok miatt en leptem be
1 - mivel nekem van dombornyomott bankkartyam s en pillanatnyi elmezavarban szenvedtem (nem lehet az ember eber egesz nap), igy elmentem a talalkara. pedig mar az is siman fejbe uthetett volna, hogy az egyik eloado azt mondta hogy addig kell szedni amig nem javul az ember, a masik pedig hogy allandoan szedni kell (magyarul mind halalig). S igy ha belep az ember akkor joval olcsobb, mint ha veszi mastol havonta, az arnovekedes miatt pedig most kell donteni. Persze ez sajat dontes volt, amivel nem lett volna gond ha nem fajul el az automata rendeles. de mint irtam talan a trukk lenyege, hogy 3 felkeszult vs. 1 erdeklodo. ha mar 2 erdeklodo van az nem jo,mert ha az egyik megy a masik is konnyen megy...
2 - a rokont mar bepaliztak nem 1x, igy o mar nem hallgat meg semmit es nem is megy el sehova

majd neha visszanezek ide azert, hatha beirja valaki egyszer hogy kigyogyult ebbol-abbol az ASEA reven. jo hogy van ez a forum, koszi.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.11.14. 22:26

@krampus (57660): A banknál kérheted az általad nem szándékolt tranzakció törlését.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.11.14. 22:33

OFF
@krampus (57660):
/OFF Elnézést!
OFF
mivel nekem van dombornyomott bankkartyam s en pillanatnyi elmezavarban szenvedtem (nem lehet az ember eber egesz nap), igy elmentem a talalkara.
/OFF Elnézést!
OFF
Furcsa én még részeg is szoktam lenni néha, de olyan még nem volt, hogy MLM-ügynökként tértem magamhoz...
/OFF Elnézést!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.11.14. 23:44

Nekem dombornyomott elmezavarom és pillanatnyi bankkártyám van, ezért nem randizok senkivel, és a rokonaimat is utálom.

Tényleg jó ez a víz!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.11.15. 09:47

"krampus" esetéből is világos, hogy az ASEA szélhámosság. Hipós víz aranyárban hiszékenyek számára. Még szerencse, hogy humánus, belátó emberek fölözik le az üzletet, mert az a bizonyos számla akár 100 ezer dollárról is szólhatna, hiszen a csodaszar csodaszer megér ennyit, nem?

Ez az erőszakos automatikus utánrendelés azonban nem az ASEA gyártók találmánya. Ők csak átvették a jól kidolgozott sémát befutott, egyébként tisztességesnek tűnő, de nagyon profitéhes cégektől. A részleteket mellőzném, mert offtopik.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.11.15. 09:54

@pounderstibbons (57649): "Es az tenyleg jo lenne, ha masok is tanulnanak az olyen esetekbol."

Azt gondolom, hogy ez csak jámbor óhaj marad. Mindig újratermelődik az átverhetők hiszékeny kasztja. Valami titkos varázserővel bír a leírt szó, hiszen az ilyen kasztbeli úgy van vele, hogy leírták, tehát biztosan igaz. Kár, hogy addigra elfeledték a gyermekkorban hallott, olvasott meséket.
0 x

Biokémikus
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.12.15. 16:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Biokémikus » 2012.12.15. 16:29

Sok csodát láttam már, ez is egy igazi üzleti csoda. Ha valóban segíteni akarnak, nem a minimál nyugdíj árán kerülne forgalomba, a féldeci ára az átlag kocsmában ennél kedvezőbb, s garantáltan jó hangulatot ad.
A nanotechnológia létezik, de a becsomagolt elektrolizis termék sósav és nátrium-hidroxid lesz, nem pedig valami bio-csoda. Hogy a tűz és víz meddig marad meg ebben a csomagolásban, nem publikált, az sem, hogy a mitokondriumban melyik és milyen módon csomagolódik ki először, mi történik a később érkezővel. Természetesen a pH rángatása sejtszinten aktivizálhat védekező mechanizmusokat, de hogy redox meg bio meg antioxidáns, hát jó konyhaszöveg. Szent-Györgyi 75 éve vette át a Nobel-díjat, amit részben a C-vitamin, de még inkább a Szent-Györgyi - Krebs biokémiai ciklus felfedezése, a sejt energetikai működésének megvilágítása alapján érdemelt ki. Vannak még bonyolultabb ciklusok, körfolyamatok, s a sejtek igyekszenek egyensúlyi állapotban működni, ehhez puffer képességük segíti őket. Ellúgosodás, savanyodás stb. hát tanulni kellene inkább. Üzletnek nem roszz. Ha nem egy mormon fedezte volna fel, ősi (egyéb nációjú) üzleti trükknek nevezném.
A napi kétszer féldeci az egyik embernek kevés, ráiszik még egy fél üveggel, hogy tántorogni tudjon, a testsúlytól független adagolás síma vízzel azonban biztosan nem árthat. Ha a napi 2,5 (nyáron ennél több) folyadék mennyiséghez viszonyítjuk, 2-4% vizes oldatot, abban mikrogramnyi konyhasót jelent. Persze, a só nagyon fontos (Ringer-oldat stb.), sőt az édesvízi halgazdaságokban fertőzés esetén a pisztrángos tavakba kilószámra szórnak belőle, de más gyógyászati hatásról nem tudok.
Ha valaki tud, írja meg!
0 x

HiszemHaLátom
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.01.31. 17:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: HiszemHaLátom » 2013.01.31. 20:52

Erről a löttyről kerestem infókat, úgy jutottam egyébként erre a fórumra.

Teljesen el vagyok hűlve!!!

Ennyi idejük van embereknek, hogy olyasmiről "szakértsenek", amit soha nem is próbáltak... :facepalm:

Én egy norvég sráctól hallottam róla, és nagyon jó eredményekről számolt be. Ezt meg valahol a facebookon láttam, a csaj egész jónak tűnik: http://www.andreagerak.com/egszsg_hu/hr ... az_aseval/

Meg olyat olvastam, hogy valakinek pajzsmirigyrákja szépen javult egy hónap alatt, másvalakinek a cukorbetegsége 2-3 hét alatt majdnem rendbejött, meg ilyeneket.

Szerintem én is kipróbálom... :)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.01.31. 21:02

@HiszemHaLátom (63131): Sőt, már árulod is.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.01.31. 21:20

@HiszemHaLátom (63131):
Kedves HiszemHaLátom!
Nem semmi egy spinkó vagy. Sitty-sutty végig sertepertélsz a legtrendibbnek tűnő témákon, majd felvilágosítasz minket, hogy MINDENT ki kell próbálni, hogy véleményünk lehessen.
Jól van, Téged kipróbáltunk. Én biztos azonnali hatállyal a Dunának mennék, ha Te mondjuk az anyósom lennél. Úgy próbaképpen, jégzajláskor.
Csak azért "szóltam be", mert ez a 'rákellenes szer" szedése, miközben nem vagy rákos, ez betett.
Bocs a kérlelhetetlen proletár őszinteségért!
Ha érdemi mondanivalód is van, arra kíváncsi vagyok.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.01.31. 21:33

@HiszemHaLátom (63131):
Ezt meg valahol a facebookon láttam, a csaj egész jónak tűnik: http://www.andreagerak.com/egszsg_hu/hr ... az_aseval/
Nem tunt fel, hogy azt is irja, hogy herpeszt okozott neki a lotty? (Csak most rovidebb ideig tart)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.01.31. 21:41

 **MODERÁLVA** @HiszemHaLátom (63131): Remélem olvassa ASAE árús Andrea a fórumot. Úgy saccolom, hogy uszkve 10 éve már csak vibrátort látott, mert randa is, öreg is. Majd az ASEA segít neki. Ha sok embert átver ezzel a hipós löttyel, a haszonból futja majd kozmetikusra, fodrászra, botoxra, ráncfelvarrásra és igazi pasit is vehet magának. Csak nehogy túladagolja a hipót.[/moder]
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.01.31. 22:42

@Solaris (63135): Így legalább tudja az ASEA árús, hogy mihez tartsa magát a hipós löttyöt és egyebeket illetően.
0 x

HiszemHaLátom
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.01.31. 17:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: HiszemHaLátom » 2013.01.31. 23:23

@Popula(c)tion (63133):

Kösz az elismerést!

Ti is bámulatosak vagytok ám! Itt egy rakás fickó, és nagy unalmában osztja az észt olyan témákról, amikről nincs tapasztalatuk, csak valami véleményük. Azért ez nem semmi! :ugeek:

Mások közben meg gyógyulnak, szépülnek, fiatalodnak, meg néhányan esetleg még pénzt keresnek azokkal a cuccokkal, amiket ti lefikáztok.

Úgy tűnik, jól elvagytok így egymás között. Még ha legalább ideraknátok a saját magatok által publikált könyveket, cikkeket, kutatási eredményeket illetve egyéb szakirodalmat az egyes témákban, vagy valami más tisztességes referenciát, amiből világosan látszik, hogy ismert szaktekintélyek vagytok, akkor talán az ember még el is gondolkodna a véleményeteken.

Sőt, ha arról számoltok be, hogy a ti konkrét, személyes segítségetekkel hány ember milyen nyavalyából gyógyult meg, akkor még maximális tisztelettel földig is hajlok előttetek!

Hát, kíváncsi vagyok, melyikőtök mit tud lerakni az asztalra. Nos?

Véleménye a szomszéd Mari néninek is van minden újdonságról.

Szóval csak további kellemes, "tudományos" kételkedést!

Meg még arra is kíváncsi lennék, hogy itt lesztek-e még pár év múlva, és főleg: akkor mit fogtok mondani ezekről a dolgokról...

Nem kérek bocsánatot. Bye.

ui: Voltam rákos, megszenvedtem, ami vele jár... Nem kívánom neked az ilyesmit.

A herpeszem pedig valószínűleg a töltöttkáposztától jött ki, már régen ettem ilyesmit :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HiszemHaLátom 2013.01.31. 23:33-kor.
0 x


Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.02.01. 00:53

@HiszemHaLátom (63143):

Sosem voltam rákos, nem volt herpeszem se. Talán mert nem iszok túlárazott medence-vizet. ;)

És tényleg nem állítom, hogy igazolni tudnám, hogy bárkit valaha meggyógyítottam.
Viszont ezzel Ön is hasonlóképpen van.

DE önnel ellentétben:

-Én ezt nem is állítottam sose magamról, még burkoltan sem.
-Nem is árultam ilyen céllal néhány forintot érő terméket többezer forintos áron, miközben jótékony hatására nincs bizonyíték.

És tényleg nem kell bocsánatot kérnie. Nekem elég lenne, ha tudna mutatni egy komolyanvehető forrást, ami igazolja, hogy bármire jó a vize, és megéri az árát.
Én pl. egy kis tudásért vagy nevetésért sokmindent meg tudok bocsátani.
0 x

maritymes
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.02.07. 22:38

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: maritymes » 2013.02.01. 09:47

@HiszemHaLátom (63143):
OFF
Miert van olyan antalvalis ellentamadas szagod ?
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2013.02.01. 09:57

@HiszemHaLátom (63143): Mennyi ostobaságot képes vagy összehordani! Miért volna szükséges mindenkinek mások gyógyításával foglalkozni? A tojásról is eltudod dönteni, hogy jó-e, holott nem tudsz tojni.
Ami a szépülést és egyéb süketelésed illeti, már kimoderálták a hozzászólásom, s ebből már sejtheted.
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2013.02.01. 11:19

@HiszemHaLátom (63143):

"Mások közben meg gyógyulnak, szépülnek, fiatalodnak, meg néhányan esetleg még pénzt keresnek azokkal a cuccokkal, amiket ti lefikáztok."

A többi meg belehal a betegségébe hiába issza a vizedet...
0 x

HiszemHaLátom
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.01.31. 17:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: HiszemHaLátom » 2013.02.01. 11:49

Ha majd lesznek dokumentált negatív tapasztalatok róla, akkor biztosan iderakjátok azokat is, hogy alátámasszátok a számítógép képernyője előtt ücsörgésből származó elméleti érveiteket.

Addig meg gondoljatok róla, amit akartok... Biztos jólesik, egészségetekre!

Mi pedig örülünk a javuló vérvizsgálati eredményeinkek és egyéb konkrétumoknak.

Kívánom, hogy ne kerüljetek olyan helyzetbe, amikor szükségetek lesz az Aseára!
(ha netán mégis, akkor szóljatok :) )
0 x

HiszemHaLátom
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.01.31. 17:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: HiszemHaLátom » 2013.02.01. 11:54

@Solaris (63159):

Persze. A tojást megnézem illetve megszagolom, hogy el tudjam dönteni, jó-e, a belőle készült ételt pedig megkóstolom. Nem pedig a neten olvasok róla olyanoktól, akik szintén nem láttak vagy ettek tojást.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.02.01. 14:19

@HiszemHaLátom (63163):

Vérvizsgálati eredményeid javulásához őszintén gratulálok. Akkor most légy oly kedves mutasd be, hogyan határolod el az ASEA hatását minden egyéb rád ható tényezőtől, vagy akár az ASEA vélelmezhetően létező placebo hatásától.
Utána ne felejts el kitérni arra, hogy milyen vizsgálatok támasztják alá, hogy nem lenne akár sokkal jobb a vérképed, ha nem szednél ASEA-t, csak éppen lerontja az eredményt.

Tudod valódi gyógymódok igazolásához pont ilyeneket szoktak mérni.
0 x

HiszemHaLátom
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.01.31. 17:02

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: HiszemHaLátom » 2013.02.01. 14:43

Köszönöm a gratulációt!

Meggyógyultam, a barátaim meggyógyultak, és élvezzük az egészségünket és az életet, ez a lényeg.

Ti itt szépen csak gondolkozzatok, elmélkedjetek, kételkedjetek, filózgassatok, tudományoskodjatok, fikázgassatok...
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.02.01. 14:47

@HiszemHaLátom (63177):

Szóval nincs semmiféle komolyanvehető bizonyítékod a hatásosságára/veszélytelenségére, de közben az ASEA-árusok felé irányuló, bizonyítatlan hatásosságú/veszélyességű termékért kifizetett összegek meg rendben vannak?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.02.01. 14:57

@HiszemHaLátom (63177):
Meggyógyultam, a barátaim meggyógyultak, és élvezzük az egészségünket és az életet, ez a lényeg.
Valoban ez a lenyeg, de vajon mitol gyogyultal meg?
Engem konkrétan 2 orvos gyógyított meg: egyikük az egyik legnagyobb nevű, nemzetközileg is ismert magyar onkológus, a másik pedig egy budapesti kórház belgyógyásza.

Szívesen ajánlom őket, ha valaki rákbeteg családtagján, ismerősén szeretne segíteni.
Kivancsi lennek most mar, milyen kezeleseket kaptal?

Mi tobb, ha lennel olyen kedves, es megirnad a nevuket, en nem lennek rest, es megkerdeznem a velemenyuket az ASEA-rol.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.02.01. 15:03

@HiszemHaLátom (63163):
Ha majd lesznek dokumentált negatív tapasztalatok róla, akkor biztosan iderakjátok azokat is
Latod, ezert kerdeztem ttoled egy masik topikban, hogy neked voltak-e nagativ tapasztalataid. Ugye azt valaszoltad, hogy voltak, felsoroltal jopar "alternativ" ezt-azt amiket kiprobaltal es nem mukodtek, de egyetlen dolgot sem neveztel neven... es masok is igy vannak vele.
Szegyellik, hogy atvertek oket, nem hiresztelik vilagga.

Ebbol elnek a sakranyfuarusok, hogy mindenki probalja ki egyszer. Nem baj ha nem mukodik, meg az sem baj, ha karos, az nem vasarol tobbet, de aki epp a "proba" alatt valamiert (a kiprobalt akarmitol fuggetlenul) jobban lesz, az orokos vasarlova valik, es senki nem fogja tudni meggyozni, hogy hatastalanszerre szarra kolti a penzet.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2013.02.01. 17:10

@HiszemHaLátom (63177):

Te pedig ne gondolkodj ,ne filózz, ne kételkedj!
Kell egy adag energetizált víz? Van egy tasakkal a hűtőmben! 10000 Ftért odaadom.
Nehogy gondolkozz rajta!
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2013.02.02. 08:04

@HiszemHaLátom (63143):
Meg lehet talalni , hol ir ASEAazokrol a levedett "talalmanyokrol" , amikre alapoztak a tehenet, amibol aranyert sosvizet fejnek.

Nekem az jon be rola , hogy amikor pl veratomlesztest kapsz , akkor nem iszod a vert , hanem transzfuzioval kapod....

Es mit latok a 1990-es evekbol szarmazo cuccban ? Tegyed be oket forditoba *.

Az 1990-es evekbeli dokumentumokban emlegetett sos/chloros vizet "injectioval" juttatjak a "melegveru" allatok testebe , ide ertve az embert is... Mind a harom vedett talalmany "injekciozassal" van regisztralva es a tobbi dokumentum elektromos szerkezetekrol szol=mivel/hogyan allitani elo a nem lenyelendo, hanem befecskendezendo chloros sos vizet....
Legyszives elolvasni a topik elso reszet , ahol ezek reszletesen magyarazva voltak es evidensse teszik a hiszekeny emberek atrazasat. Megegyszer : veratomleszteskor nem iszod a vert....hanem a venadba kapod

*ASEA et sa technologie fondamentale sont entièrement protégés par des brevets américains= a levédések , azaz mire alapul az Asea csodaviz

5,334,383

5,507,932

5,674,537

5,731,008

6,007,686

6,117,285
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2013.02.02. 10:35-kor.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2013.02.02. 08:30

@HiszemHaLátom (63143):
Meg még arra is kíváncsi lennék, hogy itt lesztek-e még pár év múlva, és főleg: akkor mit fogtok mondani ezekről a dolgokról..
En azt hiszem , hogy itt lesznek . A betegeket halalbakuldo sosvizarusok az elso perek utan eszbe fognak kapni es lesz nagy cegnev-valtoztatas , dutyi , menekules es bujkalas az osszetarhalt milliokkal....
Ezeknek a csodaszeres/eletvizes atvereseknek csak egy ideje van : amig az elso halottak ki nem szurjak a vilag szemet

Megegyszer : mire alapszik az ASEA csodasosviz ? Csoro kutatotol megvett levédésekre lett alapozva.
A hivatalosan regisztralt es elfogadott levedesekben a szert a vénaba juttatjak , mint a vert veratomleszteskor . Ha veratomleszteskor huzol egy nagyot a verbol , az semmit nem er , hiaba iszol meg 3 litert vagy tobbet , nem fogsz tole meggyogyulni....

Koszond az orvosodnak , ha valoban rakod volt es ha valoban kigyogyultal belole .... Ha meg hazudozol , gondolkodj el azon , hogy megrendited egy rakos beteg hitet a valodi orvoslasban ezzel a milliomodik csodaelixirrel , gondolkodj el azon , hogy abbahagyhatja a kezeleset es meghalhat miattad....

Ebben a tortenetben egy nyertes van : a golfozo uzletember
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2013.02.02. 13:22

@ennyi (63182):
Ezt én minden ezós fórum legelső oldalára kitetetném kötelező jelleggel, úgy, mint a dohánytermékek feliratait:
Ebből élnek a sárkányfűárusok, hogy mindenki próbálja ki egyszer. Nem baj ha nem működik, még az sem baj, ha káros, az nem vásárol többet, de aki épp a "próba" alatt valamiért (a kipróbált akármitől függetlenül) jobban lesz, az örökös vásárlóvá válik, és senki nem fogja tudni meggyőzni, hogy hatástalan szerre költi a pénzét.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2013.02.02. 13:58

0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.02.02. 19:28

Mennyi remek személyes tapasztalat támasztotta alá ezeket a szereket is. Vajon miért tűnhettek mégis el?


http://divany.hu/eletmod/2013/02/02/regi_reklamok/
0 x

jacika
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.02.20. 13:36

ASEA, az évszázad legnagyobb tudományos áttörése!

Hozzászólás Szerző: jacika » 2013.02.20. 14:01

Ez itt az ASEA állítólagos központja:

térkép

Jól látszik, hogy ez valójában a Coldwell Banker Mergers & Acquistions valamint a Coldwell Banker Real Estate Corporation központja.
Ha beírjuk a címet a google keresőbe elsősorban a Coldwell Banker-t kapjuk meg, bár valóban előkerül az ASEA is, de a Noodles & Company is. A lényeg az, hogy a fenti címet egy szép képpel az ASEA honlapján találtam mint a vállalat központját... A kép azt sugallja, hogy itt egy komoly és nagy cégről van szó önálló épülettel, vagy épületekkel, míg a valóság az, hogy valószínűleg csak egy irodát bérelnek...
0 x

Válasz küldése