Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.14. 03:43

@ennyi (78139):

Köszi, de én csak a "fordítást" olvastam, és abban nem volt benne, hogy álnév.
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.04.14. 11:24

@Ganajozó Vazsvella (78126):

Nem önálló bejegyzés hanem komment, itt:

link
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.15. 01:06

@Zardas (78189):

Kösz! :-)

Különösen tetszett ez a komment, érdemesnek tartom arra, hogy az egészet idézzem:
Döme Sehallselat Üdv az oldalnak, sziasztok!

Sajnálatos, hogy éppen a Jobbik fogalmazta meg azt az aljas, szemét alapelvet (nem a feljebb idézett írásban, hanem egy másikban olvasható), amely szerintem mindenidők diktatúráinak alapelve lehetne!!! A következőre gondolok:
„…Általában véve ki kell iktatni a köztudatból azt a liberális elvet, mely szerint mindenkinek joga van hülyének lenni, és ebbe beledögleni. Nincs joga!...”
(Hangsúlyozom, hogy nem vagyok „liberális” a szó mai értelmében, hiszen amit ma „neoliberalizmus” címszó alatt művelnek, az minden, csak nem mások értékszemléletének tiszteletben tartása!)
De térjünk vissza a fent idézett alapelvhez! Ha egy állam már a „megdögléshez” való jogomat sem tartja tiszteletben, annak az égadta világon semmi sem szent!!!
Emberek, kérlek Titeket, nézzetek a sorok mögé! Nyilvánvalóan senki sem „megdögleni” akar! De az a hatalom, amelyik a fent hivatkozott alapelvet vallja, az valójában jogot formál magának arra, hogy bármilyen kérdésben, legyen az akár a legszuverénebb magánügyem, jobban tudhassa, mi a jó nekem, mint én magam! És ha ezt az „okosságot” nem fogadom el tőle, az erőszaktól sem fog visszariadni!!! Vajon jó-e az nekünk, ha más emberek erőszakkal akarnak gyámkodni felettünk?!? Vajon jó-e az nekünk, ha mások szándékosan kiskorúaknak nevezhetnek minket csak azért, mert egy bizonyos dologban nem értünk velük egyet?!? Emberek, figyeljetek, mert a fenti alapelv valójában erről szól!!!
El kell ismerni, nem akármilyen teljesítmény egy lélegzettel eljutni onnan, hogy a Jobbik még a hülyéket is szeretné megóvni az értelmetlen haláltól, majdnem odáig, hogy a Jobbik ki akarja irtani a hülyéket :-D Ha vesz egy levegőt, utána már bizonyára ez következett volna :-D

Ez a "sehallselát" (nome est omen) elfelejtette meghallani és idézni a teljes szöveget (kiemelés tőlem):
Általában véve ki kell iktatni a köztudatból azt a liberális elvet, mely szerint mindenkinek joga van hülyének lenni, és ebbe beledögleni. Nincs joga! Márcsak azért sem, mert a hülyeséget nem szabadon választjuk, ráadásul még a legokosabb ember sem mindig ismeri fel, hogy aktuálisan éppen hülyét csináltak belőle.
Értelmes ember számára "a hülyeséget nem szabadon választjuk" megjegyzésből nyilvánvaló, hogy a jobbikos írás szerzője nem az önkéntes hülyéket akarja megóvni a haláltól, hanem azokat, akikből hülyét csináltak. Többek között éppen a labantcsabák. Ámbár ez is elgondolkodtató: akiből egy labantcsaba hülyét tud csinálni, az valószínűleg inkább önkéntes hülye, tehát nyugodtan szabadna hagyni megdögleni.

A gond az, hogy az önkéntes hülyék magukkal rántanak mást is, ha hagyjuk. Akár ártatlan kisgyermekeket is. Sőt, néha a saját gyermeküket küldik maguk elé...
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.04.15. 17:49

@Ganajozó Vazsvella (78306):

Hát nem is tudom, a név meg a szövege alapján én inkább trollnak gondolnám...

Közben megy a rémhírterjesztés is:
Új protokoll a mentősöknek: légzébénító injekcióval kell teljesen magatehetetlenné tenniük a beteget. Néhány lelkiismeretes mentőorvos jelezte, hogy ez veszélyes őrültség, az OMSZ főigazgatója ezért rapportra rendelte magához, s szóbeli figyelmeztetésben részesítette őket.

A légzésbénító injekció nem rendelkezik magyarországi forgalombahozatali engedéllyel, nincs ellenszere, tehát a bénító hatását nem lehet felfüggeszteni, de az OMSZ szerint biztonságos - a tiltakozó mentőorvosok szerint nem.

Vajon, érvényesül-e a mentőkocsiban az előzetes tájékoztatás és önkéntes beleegyezés törvényben garantált intézménye? Miért akarják hirtelen kötelezővé tenni a novákelődi-effektust?

A hazai fasisztoid szabályozás miatt mindenkinek egy nyilatkozatot tartalmazó táblával a nyakában kellene élnie az életét, mely jól láthatóan arra figyelmezteti a baleset esetén érkező mentősöket, hogy nem járul hozzá a légzésbénító injekció beadásához, valamint, megtiltja, hogy donorként használják fel...

A Kisalföld cikke: http://www.kisalfold.hu/belfold_hirek/l ... k/2377918/
Azért a Kisalföld is kitesz magáért csúsztatásban, pl. oldal tetején "A leállításhoz használatos gyógyszerek közül hazánkban egy sincs forgalomban," a szövegben pedig "a légzés leállításához alkalmazandó három gyógyszer közül például egy nincs is forgalomban Magyarországon, ezért azt jelenleg egyedi engedéllyel szerzik be a mentők Olaszországból."
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.16. 04:40

@Zardas (78307):

A légzés leállítása nem rémhír, hanem tavaly október óta előírás a mentősöknek. Könnyebb elvégezni az intubálást leállított légzés mellett. Vannak veszélyei, ezért a mentősök közül többen is kifogásolják.

http://nol.hu/belfold/eletmento-legzesleallitas-1455985
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.16. 16:57

@Ganajozó Vazsvella (78309): OFF

/OFF Elnézést!

Beszéltem egy szakemberrel, aki ezen a területen dolgozik. Nos, nemhogy nem rémhír, hanem egészen elképesztő a helyzet. Sajnos, többet nem mondhatok, mert az illető állását kockáztatnám vele, de ez egy örület. Mindenesetre az egész mentősszakma fel van háborodva - és félnek, mert a vezetés súlyos retorziót helyezett kilátásba azzal szemben, akinek "jár a szája".
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.04.26. 16:54

Használt szavak sorrendben: egészségdeficit, szarvasmarhabaktérium-injekció, lemérgezik, botrány, belehalt, gyilkos, Izrael, méregkoktél, kemokrata, orvosszekta, fasisztoid, arrogancia, üldöztetés, fojtogató, életellenes, egészségellenes, daganat, méreginjekció, oláhék, fenyeget, zsarol, meghurcol, megcsontosodott janicsár, fecni, méreg, ürít, emberiesség elleni bűncselekménysorozat, hazudik, baktériumbomba, őrült, önkény, bomba, kipusztít, analfabéta, mikroorganizmus-horda, gestapós-lelkületű, száműzet, ínséges, embertelen.
:mrgreen:

http://naturahirek.hu/35-eve-beigazolod ... ezo-meg-ma
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.04.26. 18:11

@gybencsko (78359):

A cikk írójának megnézése nélkül, pusztán a szavak alapján tippelnék: Labant Csaba? :D
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.04.26. 19:25

@Ahura (78360):
Latom latok :twisted: vannak ezen a forumon.

ez a legszebb
Labant Csaba Művészeti munkásságom mellett párhuzamosan foglalkozom tinikoromtól a természetes gyógymódokkal is. A természetvédelem szolgálatában és példamutató vegetáriánusként élek több, mint két évtizede. A “védőoltások” mögötti fertőnek akkor jártam utána alaposan, amikor gyermekem született. Mélységesen megdöbbentett mindaz, amit e témában kiderítettem – ezért mozgalmat indítottam Oltáskritikus Életvédők Szövetsége néven a Facebookon csatlakozhatnak az egyetértő szülők, orvosok, szimpatizánsok. Célunk az oltási kötelezettség eltörlésének kikényszerítése, továbbá teljeskörű tájékoztatás az oltások nem mellékes “mellék”hatásairól – melyek oroszlánrészét elhallgatják, letagadják a hivatalos szervek, valamint az oltásmegtagadók és az oltáskárosodottak szervezett érdekképviselete.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.26. 20:55

@flygandeangel (78364):
– melyek oroszlánrészét elhallgatják, letagadják a hivatalos szervek, valamint az oltásmegtagadók és az oltáskárosodottak szervezett érdekképviselete
Így jár az, aki képtelen megtanulni a helyes központozást :-D
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.04.26. 23:46

@gybencsko (78359):
Nem kicsit gusztustalan, hazug és aljas az a fotó a cikkben.
Akár csak L.Cs. maga.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.04.27. 10:12

@Ahura (78360):

Ugyan már, ez nem is lehetett kérdéses :mrgreen:
aszfaltbetyár írta:@gybencsko (78359):
Nem kicsit gusztustalan, hazug és aljas az a fotó a cikkben.
Akár csak L.Cs. maga.
Bizony, a cikk alatt többen is belinkelték az eredeti fotót a szerencsétlen hemangiomás gyerekről, akinek az ég egy adta világon semmi köze nincs a BCG-hez.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.04.27. 10:39

@gybencsko (78369):
es eltantorithatatlan marad
Andrea Biró Érdekes, hogy a cikkben szereplő kép, aminek az eredetije itt található (http://www.modrykonik.sk/.../mali-vase-deti-hemangiom/...) egy olyan kisbabáról készült, akinek a karján, illetve a jobb lábán (az édesanya leírása erről ugyanezen fórum 29. oldalán) hemangioma található. Nem történik semmiféle említés a bcg-vakcináról. A kérdésem az, hogy miért került mégis ez a kép a cikk mellé illusztrációnak?
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Mert a BCG-től keletkezett, orvos is megerősítette. Két éve küldte nekem privát emailben a gyermek édesanyja.
13 órája · Tetszik
https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Az oltások okozta szövődmények arról ismerszenek meg, hogy ismeretlen eredetűeknek vannak aposztrofálva...
36 perce · Tetszik
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.04.27. 12:05

@flygandeangel (78370):
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Az oltások okozta szövődmények arról ismerszenek meg, hogy ismeretlen eredetűeknek vannak aposztrofálva
:facepalm:

Ezt én akartam belinkelni :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gybencsko 2014.04.28. 04:06-kor.
0 x

cube
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.28. 00:55

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: cube » 2014.04.28. 01:05

Labbant ellen van folyamatban barmilyen jogi eljaras gyermekenek sajnalatos esete miatt? Csak kivancsi vagyok. Itt olvasva a tortenteket ill a munkassagat, hogy lehet, hogy szabadon maszkal?:)

Ez egyebkent igaz, vagy csak a szokasos bele/felremagyarazas?:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 075&type=1
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.04.28. 04:05

@cube (78373):

Szokásos bele- és félremagyarázás. Alatta ott volt a cáfolat, de persze azoknak a kommenteknek a 90%-a szép lassan eltűnt. Némileg humoros olvasni a védőoltás-ellenes kommenteket, amint a semmivel vitatkoznak több száz kommenten keresztül ;)
Mondjuk úgy, hogy nem véletlen, hogy a könyvből az oldal teteje lemaradt a fényképről.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.02. 20:23

@gybencsko (78371):
Ezt én akartam belinkelni :cry:
van/leeeeeeeeeeeesssssssssssssssz ott masik is :twisted:
Nagy Csaba Na szóval téged nem érdekel a manipuláció. Én leírtam, hogy a leginkább oltáselleneseknek kedvező járványban 10x jobban megéri oltottnak lenni, mint oltatlannak. Persze a legtöbb esetben 20x-50x jobban megéri. Te erre azt mondva, hogy nem érdekel a manipuláció, és, hogy 2x akkora az esély a megbetegedésre. Pedig nem annyi. Na ez itt a manipuláció. Vannak mellékhatásai az oltásoknak. Például kanyaró oltásnál 1000000:1 eséllyel alakul ki agyvelőgyulladás, ami azért tényleg súlyos, viszont a megbetegedetteknél 1000:1-hez rá az esély. Oltások nélkül a lakosság több, mint 90%-a el tudná kaoni, tehát közel 1000x-esen véd az agyvelőgyulladástól. Vannak súlyos mellékhatásai, de közel sem mindegy, hogy mennyi. A manipuláció az, hogy az 1000000:1 esélyt nagyobbként akarod beállítani, mint az 1000:1 esélyt. Több generációra kiterjedő gyógynövényvizsgálatot nem akarsz? Ugyanannyi eséllyel van ilyen hatása, mint az oltásoknak. Mi van az oltásban, ami öröklődhetne? Ha azt mondanád, hogy a vírusok génjei, arra tökéletes válasz, hogy a vírusok génjei akkor is bejutnak, ha elkapod a betegséget. Csak akkor még le is gyengülsz és más bajt is okozhatnak. Ez az érv ellent mond minden logikának.
10 órája
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Az a helyzet, hogy a te logikád egész más alapokon nyugszik, mint az enyém. Szerinted a betegség egy matematikai képlet, ]szerintem pedig nem %-okban, lutriszerűen keletkeznek, hanem számotokra láthatatlan okok mentén.
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. S arról még nem is beszéltem, hogy nem fogadom el az állításodat, mely szerint százezer oltásból egy okoz agyvelőgyulladást - szerintem mindegyik agykárosodást okoz, csak az üteme és a mértéke miatt általában nem köti senki az oltáshoz. A százezerből egy, az a beismert, a többi ezret letagadják, a maradék 99 ezer pedig nem tudja, mitől kezd 40 évesen felejteni, szavakat téveszteni stb.
https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075
OFF
A facebookon tunderi a "Ki ker tortat? ":D
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.02. 21:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. megosztott egy hivatkozást.
április 25.
https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Nem létezik objektív módszer az oltási károsodások vizsgálatára. Épp ezért tudják letagadni. De ha még az orvos is beismeri, akkor az 100%, hogy az és semmi más nem lehet...
21 órája
András Nagy De ha nem létezik objektív módszer, akkor az orvos mi alapján ismerte be? Úgy értem, nincs egy kis ellentmondás a között, hogy egyrészt azt írod, hogy "100%(!) és semmi más nem lehet", de egy mondattal korábban még azt jelentetted ki, hogy e kérdés vizsgálatára "nem is létezik (!)" módszer...?
Nagy Csaba Én ismerek egy objektív módszert. Ki is van írva pár kommenttel feljebb: " Az oltások okozta szövődmények arról ismerszenek meg, hogy ismeretlen eredetűeknek vannak aposztrofálva..." -Labant Csaba, az objektív módszerek úttörője
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.05. 19:31

@cube (78373):
Labbant ellen van folyamatban barmilyen jogi eljaras gyermekenek sajnalatos esete miatt? Csak kivancsi vagyok. Itt olvasva a tortenteket ill a munkassagat, hogy lehet, hogy szabadon maszkal?:)
azt hiszem szabad olyannyira hogy kereshet is vele :cry:
2014. május 6. kedd 18. óra
Labant Csaba: Az oltási kötelezettséggel és a szervkereskedelemmel kapcsolatos döbbenetes visszaélések
Helyszín: Sóter Klub Bp.VI. Dessewffy u. 53.
Előadás belépő: 1.200.-Ft

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=1apJgrxBy3A
http://egipatrona.hu/index.php/labant-c ... 2fKp_l_uSp
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.05.05. 21:12

@flygandeangel (78459):

Szerintetek hogy lehet a szervkereskedelemmel visszaélni?
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.05.05. 21:46

@Ganajozó Vazsvella (78461):


Úgy, mint a korrupcióval. Kihagynak belőle és nem üti pénz a markomat. :D
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.05.05. 23:20

@flygandeangel (78459): Belenéztem a videóba. Keni a szart rendesen mindenkire, ő persze teljesen ártatlan és mindenhez mindenkinél jobban ért. Azt mond amit akar. Tán a bíróságon majd másképp lesz...
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.05.06. 13:06

@Tuttisuu (78466):
Belenéztem a videóba
Érdemes elolvasni a hozzászólásokat is. Elképesztő sötétség! Ezek az emberek mindent elhisznek gondolkodás nélkül. Egynek se jut eszébe, hogy meg kellene hallgatni a másik felet is.
Tán a bíróságon majd másképp lesz
Ha egyáltalán odáig jut az ügye. Tisztességes ember ódzkodik a feljelentéstől. Tudom, hogy ezzel a sz.rházit védem és kárt okozok másoknak, mégsem jelentem fel. Ez hiba?
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.05.06. 13:18

Érdemes elolvasni ennek a cikknek a hozzászólásait is:

http://kuruc.info/r/2/127164/

A kuruc egy tárgyilagos cikket közölt, a cikk után két fontos hivatkozással. A hozzászólókat azonban az sem érdekelte. Mindjárt az első ezt írja:
Gyerekkoromban a DPT oltás után hetekig beteg voltam,a legidősebb lányom az oltás után vírusos tüdőgyulladást kapott,a kiskutyám a veszettség elleni oltás után elpusztult.
Más se hiányzik, mint hogy valamelyik idióta a kutyák jogainak védelmében mozgalmat indítson a veszettség elleni kötelező védőoltás megszüntetéséért! De még megérhetjük azt is...
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.06. 15:23

@Ganajozó Vazsvella (78489):
elolvastam a hszeket es hianyolom Labant Csabat .
János Tam · Kiemelt hozzászóló · ELTE TTK, alkalmazott matematika szak
István! Falus András beismerten zsidó, de ez mit változtat az immunológia tudományán? Teller Ede is zsidó volt. Akkor a hidrogénbomba nem is létezik, csak merő zsidó koholmány? Enrico Ferminek a felesége volt zsidó. Akkor Hiroshimára és Nagaszakira nem is dobtak le atombombát? Az a Wakefield, aki a hamis tanulmányt írta a Lancet-be az MMR-vakcina és az autizmus összefüggéséről, szintén zsidó. Akkor az MMR nem is okoz autizmust, mert Wakefield bibsi? Tényleg nem okoz, de nem ezért. Ne keverjük össze a szezont a fazonnal, a keszont a fa...!
O meg "belopta" a szivembe magat :)
János Tam · Kiemelt hozzászóló · ELTE TTK, alkalmazott matematika szak„……Falustól teljesen független, hogy az oltásellenesség egy kártékony baromság. Be kellene látnotok, nem rendelkeztek azokkal az ismeretekkel, amelyek birtokában el tudnátok dönteni, hogy ártanak-e a védőoltások vagy használnak. És ez egészen addig így lesz, amíg egyoldalúan csak az oltásellenesek hamis állításait olvassátok el.
Például nem vagytok hajlandók elolvasni a gyilkos diftériajárvány történetét:
http://www.orvostortenet.hu/tankonyvek/ ... arvany.pdf
Nem vagytok hajlandók elgondolkodni, hogy a diftéria elleni védőoltás Magyarországon 1938 óta kötelező. Szerinted Horthy a "nemzetgyilkos zsidómaffia" ügynöke volt? Ekkora marhaságot még te sem állíthatsz!
Térjetek már észhez! „
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2014.05.08. 11:47-kor.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.06. 15:33

@Tuttisuu (78466):
Belenéztem a videóba. Keni a szart rendesen mindenkire, ő persze teljesen ártatlan és mindenhez mindenkinél jobban ért..
szo ami szo tanulmanyeset lehetne egy pszichiater szamara, de a riporter is. :(
0 x

cube
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.28. 00:55

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: cube » 2014.05.06. 22:42

@flygandeangel (78459):
Video 32:35
"-Orvos kozolte, hogy veralvadasi problema van
-Akkor en mondtam, hogy a veratomlesztes elotti verbol kerek egy Barium vizsgalatot. Ugyanis a barium mergezes is tud verzekenyseget okozni. Ugye ez van peldaul a patkanymeregben, meg a CHEMTRAIL-ben.
.....
-Barium, honnan?
-Peldaul az IDOJARASMODOSITO PROJEKTEK kovetkezteben"

Mindenki hulye osszeeskudott. A meghivo csaladfo kommentjet inkabb elhszem, mert ez az ember nem lehet komplett. A gyamhivatal nem indit buntetoeljarast ilyenkor?
Az igazi dobbenet, hogy van ma Mo.-on annyi ertelmetlen, aki elhiszi, hogy egy 6hetes babat "levadasznak" az orvosok a szervei miatt. Es ezzel roadshozik ez az elmerokkant, amire belepojegyet is vesznek. :(:(
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.05.07. 00:50

@cube (78530): A barium mergezes nem okoz verzekenyseget.
A verzekenyseget okozo patkanymeregben egeszen mas hatoanyag van ( 4-hydroxycoumarin).
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.05.07. 03:04

@cube (78530):
egy 6hetes babat "levadasznak" az orvosok a szervei miatt
Az még csak hagyján, de vérzést okozó szerrel még tönkre is teszik a szerveit, hogy azok a gyerekek is meghaljanak, akikbe beültetik.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.05.07. 03:34

@Ganajozó Vazsvella (78532):
Az még csak hagyján, de vérzést okozó szerrel még tönkre is teszik a szerveit, hogy azok a gyerekek is meghaljanak, akikbe beültetik.
Akkor azoknak a szerveivel is vissza lehet elni, ize el lehet adni oket... lancreakcio, vagy piramisjatek...
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.05.07. 14:22

@ennyi (78533):
piramisjatek
Ennek olyan rágalmazásszaga van, úgyhogy legyünk PC-k: Multi Level Marketing :-D Mindenki hozzon magával még egy szervet...
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.08. 11:20

@cube (78530):
Mindenki hulye osszeeskudott
+1 ?

https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. megosztotta In memoriam Labant Endre Baba fényképét.
6 órája
A nyomozóhatóságok is a szervkereskedelem szolgálatában?
A mentési dokumentum szerint Endre baba ÚJRAÉLESZTÉSÉHEZ lettek kihívva.
A rendőrség egy év alatt nem tudta kideríteni, hogy honnan származik ez a hamis információ! Beszerezték állítólag a bejelentés hangfelvételét, amelyen egyetlen szó sem esik újraélesztésről! A mentősök ellenben egyhangzóan azt vallották, hogy velük ezt közölte a központ!
A rendőrség sikeresen kinyomozta egy év alatt tehát azt, hogy KI hívott mentőt, ellenben azt nem, hogy MIKOR!
A sértetti nyomozati indítványok egyike sem lett végrehajtva a nyomozás során, ugyanakkor egy évig olyan irreleváns kérdésekre keresték a nyomozóhatóságok a választ, hogy Endre baba édesanyja mennyire érti a magyar nyelvet...
A nyomozati anyagban akad bulvárcikk, és irreleváns kérdésekre adott szakértői válaszok... Valamint megalapozatlan szakértői vélemények, melyek tele vannak ellentmondásokkal. A nyomozóhatóságok az orvosokkal szemben nem óhajtanak nyomozni. De bezzeg a klinika egyetlen füttyentésére nagy erőkkel szálltak ki, hogy az alaptalanul megrágalmazott szülőket vegzálják, megzsarolják...
Kép
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.08. 12:19

OFF
nem tudom hogy ezt az egipatrona.hu -ra is elvitte ?

https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075

:o

/OFF Elnézést!
OFF
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. megosztotta Titkolt hírek képekben - hogy képbe legyél fényképét.
7 órája

/OFF Elnézést!
OFF

Kép

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.14. 14:27

OFF
ha ezt labant Cs felfedezi ?
/OFF Elnézést!
OFF
RUSSIAN SCIENTISTS DISCOVER CURE TO HOMOSEXUALITY
/OFF Elnézést!
OFF
...Russian scientists developed the so-called «antidote» based on a 1959 scientific research published under the title “Organizing action of prenatally administered testosterone propionate on the tissues mediating mating behavior in the female guinea pig” by Charles H. Phoenix, an american researcher. The study concluded that ”INAH [part of the hypothalamus] is dimorphic with sexual orientation, at least in men, and suggests that sexual orientation has a biological substrate”. - See more at: http://worldnewsdailyreport.com/russian ... X36EQ.dpuf
/OFF Elnézést!
OFF


- See more at: http://worldnewsdailyreport.com/russian ... X36EQ.dpuf

/OFF Elnézést!
OFF

http://worldnewsdailyreport.com/category/health/

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.05.16. 12:02

Magyar anyak sirjatok !!!!
OLTÁS HOMEOPÁTIÁS VÉDELEMBEN - OLTÁSKIVEZETÉS HOMEOPÁTIÁVAL
http://www.valaszthato-oltas.hu/images/ ... ezetes.pdf
Dr. Kürti Katalin
gyermekgyógyász-homeopata
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.05.16. 13:56

@flygandeangel (78670):

Dr. Kürti Katalin egy előadását meghallgattam, ha nem lett volna ott a "dr" a neve előtt, biztos nem hiszem el róla, hogy orvos. Jó lenne tudni, hogy az általa reklámozott homeopátiás termékeket forgalmazó céghez milyen köze van. Biztos nem lenne semmilyen összefüggés. :D
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.06.02. 16:31

LCs ismét aktivizálta magát, de sajnos nem lett okosabb:
Összehangolt civil fellépéssel lefegyverezhető a zsarnok ÁVH!

60 éve süllyedt el a Pajtás gőzös, a "Balaton Titanicja". Az ÁVH gazemberei percek alatt a helyszínre értek, és igyekeztek megakadályozni a mentést, lezárták a környéket, még a rendőrséget sem engedték oda, a túristák fényképezőiből kitépkedték a filmet, Rákosi parancsára teljes hírzárlat volt 30 évig, mert a szocializmusban nem történhetnek balesetek, tragédiák, csak a sikerekről szabad beszámolni.

60 év elteltével megszólalt néhány, még életben lévő túlélő, akik életére örök árnyékot vetett a zsarnok, fasisztoid állami parancs, mely szerint nem beszélhettek senkinek a tragédiáról.

Ma, 2014-ben csak látszólag jobb a helyzet, az úgynevezett "védőoltások" okozta tragédiákról - halálesetekről, súlyos, maradandó egészségkárosodásokról - szigorúan tilos beszélni, mind az orvosokat, mind a szülőket nyomás alatt tartják a hatóságok.

Mert "Magyarország járványügyi helyzete kiemelkedően jó", meg "az egész világ a mi oltási rendszerünket irigyli"... Ilyen alaptalan, ostoba szlogenekkel bombázzák a népet az illetékesek, s sajnos, a média szolgai módon lefekszik a hatósági önkénynek, s az életvédő, bátor oltáskritikusokat kriminalizálják, s igyekeznek felelőtlen, "konteós" bajkeverőknek beállítani.

Pedig az oltóanyagok biztonsági vizsgálatainak hiányosságai nagyságrendekkel durvábbak, mint a Pajtás gőzös stabilitási vizsgálatának hiánya! Ha a vakcinák balatoni hajók lennének, akkor - a Pajtás gőzöshöz hasonlatosan - elsüllyednének az első pár csomó megtételekor... Az áldozatok aránya is hasonló, s a hatóságok pont ugyanolyan zsarnoki módon hallgattatják el az áldozatok hozzátartozóit, s félemlítik meg az orvosokat, mint tették azt Heisz kapitánnyal és a túlélőkkel!

A társadalmat alkotó egyének benső szabadságának kell - egyénileg - megszületnie ahhoz, hogy a hazugság és a zsarnokság kora a múlté legyen végre! Óvjuk meg gyermekeinket - akik a nemzettest jövőjét alkotják - a járványmegelőzésnek beállított esztelen rombolástól! A vakcinázás szükségtelen, és nem kellően vizsgált, visszafordíthatatlan beavatkozást jelent gyermekeink testi-lelki állapotába. Összefogással lefegyverezhető az ÁVH!
A kanyaróról szinte semmit sem tud az orvostudomány - egyáltalán nem biztos, hogy kerülendő betegség volna! Vannak arra utaló jelek, hogy az immunrendszer érési folyamatának természetes velejárója. Ami igazolt: a kanyarón természetes úton átesett gyermekek felnőttként sokkal ellenállóbbak a daganatos megbetegedésekkel szemben, mint a kanyarón át nem esett társaik.
0 x


gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.06.28. 23:40

https://www.youtube.com/watch?v=4WCg0yPNfqk

Mindig azt gondolom, hogy "Na, neeem, ezt már nincs gyomrom meghallgatni", aztán néhány nap után mégis ráveszem magam, hiába tudom, hogy semmi újat nem fog mondani. Most csak reménykedem, hogy nem fog eljönni az a néhány nap vége soha, vagy elfelejtem az egészt addigra :?
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.06.29. 14:09

Na most fel tudsz lépni ellenük vagy nem? Szokás szerint köszönőviszonyban sincs a szöveg eleje és vége, persze a valósághoz sem sok köze van...
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. írta:Nem nézni kell, Ildikó, hanem tenni. Komolyra fordítva: nincs semmi érdemi eszköz a szülő kezében, mivel adott egy végletekig csökönyös, gestapós arroganciával felszerelt fasisztoid hatóság, akiknek nem számít sem ember, sem Isten. Megátalkodott módon mindenkit le akarnak mérgeztetni, semmi nem érdekli őket! Nem számítanak sem érvek, sem jogszabályok, csak azok, amelyeket ők szelektíven kimazsoláznak maguknak.

Viszont mi sem vagyunk már kezdők, ezért aztán elég jól ki tudunk térni előlük, húzzuk az időt, mást nem tehetünk egy ilyen önmagából kifordult banánköztársaságban. Elvi lehetőséget sem ad a jog arra, hogy megütközz velük, hogy bebizonyíthasd az igazad.

A bírósági ítéletemben pl. kijelentette a bíróság, hogy "a világon mindenütt kötelezőek az oltások, így Németországban is". Hogy ez szemenszedett hazugság, az nem számít! A narancsos, nemzeti kormányhivatal egy volt III/II-es ügynökkel képviseltette magát a perben...

Azóta persze sokat kupálódtam, s hál Istennek, egyre többen lépnek a nyílt ellenállás útjára, s sokat tudok segíteni nekik. Aki időben szól, annál elkerüljük a bírságokat, Szóval, ne aggódj, százszámra folynak az ügyek, s nem tudnak érdemben fellépni ellenünk a janicsárok, csak ugatnak, hörögnek... Mi pedig eleinte a falramásztunk az idegtől, de ma már csak futtatjuk velük a köröket... Egy-két ritka kivételtől eltekintve, ritka aljas népség.
0 x

cube
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.04.28. 00:55

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: cube » 2014.06.29. 22:17

@Zardas (79411):
Ezek mindig Nemetorszagot emlegetik. Itt elek, mikor tobbszor olvastam ezt a Nemetorszag dolgot korbekerdeztem a kornyezetemben, nem reprezentativ.
-Torvenyileg nem kotelezo, de altalaban teljesen hulyenek nezik azt aki legalabb az alap oltasokat nem adatja be (Meg a homeopatia fan ismerosom is kozolte, hogy alapimmunitas az kell - Szoval torvenyileg lehet nem kotelezo itt, de az emberek nem hulyek)
-Oviban iskolaban nem nezik, hogy van e oltasa a gyerekeknek, de ha kiderul, hogy nincs abbol sok helyen balhe lehet (szulok balheznak)
-Tokeletes indok a tobbi szulonek, hogy kikozositsek a nem oltott szulot/gyereket
-Mondjuk Waldorf es egyeb alter ovi/iskola itt is van, ahol meg divat a nem oltas

Nalunk a gyermekorvos meg se kerdezte, hogy akarunk vagy sem. Elso vizsgalaton kozolte, hogy a Weblapon fent vannak az oltasok, ajanlott sorrend az osszes informacio ami erdekes lehet. Olvassuk el es kerdezzunk. A nem oltas nem volt ajanlott "opcio":)
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.08.05. 23:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. megosztott egy hivatkozást.
15 órája
Az ebola elleni vakcina több embert fog megölni, mint az ebola.
https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... 6067971075
The Monsanto Sponsored Ebola Vaccine Will Kill More People Than Ebola Itself
http://www.dcclothesline.com/2014/08/04 ... ple-ebola/
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.08.06. 12:32

@flygandeangel (80346): Ők már tudják. :facepalm: Ha lehetne én a jövő heti ötös/hatoslottó nyerőszámaira lennék kíváncsi...
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.08.06. 22:22

@Tuttisuu (80355):
Ők már tudják.
OFF
rossz nyelvek szerint nem is olyan regen meg az Ebolat rem ritka noi nevnek veltek ;) Kulonben voltak az USAban fertozeses emberkiserletek szep szammal az is teny / Tuskegee 1932-72 kozott,. Gondolj csak John /Fed/ Brown esetetol J. Marion Sims nogyogyaszati "kiserletein" at
http://en.wikipedia.org/wiki/J._Marion_Sims
,Dr. Taliaferro Clark syfilis "kutatasai "

/OFF Elnézést!
OFF
Tuskegee syphilis experiment
/OFF Elnézést!
OFF

http://en.wikipedia.org/wiki/Tuskegee_s ... experiment
Susan Reverby http://www.wellesley.edu/wgst/faculty/reverby
http://www.wellesley.edu/wgst/faculty/reverby/research

/OFF Elnézést!
OFF
Susan M. Reverby’s research on an immoral government medical study in Guatemala between 1946-48 where men and women were given syphilis .....
/OFF Elnézést!
OFF

vagy a "harvardos" Harriet Washington /Medical Apartheid: The Dark History of Medical Experimentation on Black Americans From Colonial Times to the Present/munkassagabol napvilagra kerult dolgokra /
Kép
Ugyhogy ha belegondolsz nem alaptalan a conteos felelem am :(

/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.08.07. 13:26

@Tuttisuu (80355):
Ők már tudják...
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass.
Ebola (EB ÓLA, vagyis: kutyaház!!!)
A magyar nyelv csodálatos módon leleplezi, hogy milyen törekvések állnak a hisztériakeltés hátterében. Ebola, eb óla, kutyaház. Hivatalos szóval: karantén, teljes és erőszakos elkülönítés.
https://www.facebook.com/pages/Olt%C3%A ... n=timeline
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.08.07. 15:50

@flygandeangel (80413):
L.Cs. tényleg idióta:
S ezek a fránya, magyar nyelven rendszerint sok eretnek gondolatot felvető, kódolt elnevezések...

- DoD EZ1 Real-time RT-PCR Assay -

Nézzük csak: ez egy (EZ1) részvénytársaság robotizált (RT-PCR), valósan (Real-time), alaphangodat megadó, azaz státuszodat meghatározó (DoD - a Kodály-féle szolmizáció alaphangja a dó) ráolvasása, mely aszályt okoz, vagyis elhervaszt (Assay, a száj, ami ráolvas, kimond, diagnosztizál, meghatároz).
:facepalm:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.12.16. 21:39

Aki nincs kitiltva elvihetne
[img]Vaccine-Preventable%20Disease%20Outbreaks%20Around%20the%20World%20|%20Data%20Vizeo%20#2%20|%20GOOD[/img]
Veröffentlicht am 08.12.2014
Data visualization showing the spread of diseases that could have been easily prevented by vaccines. 7 years of outbreaks in 70 seconds (2008-2014). We have effective and inexpensive ways to prevent these diseases, but they continue to spread. Why?
https://www.youtube.com/watch?v=mka18mbJyh4&gl=DE
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Re: Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2015.01.16. 22:35

Áldott, oltásmentes Újesztendőt kívánunk minden kedves szimpatizánsunknak!
"Oltasmentes 2015-os Ujesztendot
kivanunk minden felvilagosult csaladnak es tisztesseges orvosnak" - szol a a jokivansag :facepalm:
https://www.facebook.com/32056606797107 ... =1&theater
0 x

ludwig47
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.23. 08:22

Re: Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ludwig47 » 2015.01.23. 08:28

Sziasztok. Szkeptikusok egy maroknyi csoportja vagyunk, akik úgy gondolják hogy Labant tébolya most már komoly veszélyt szül országunk számára. Közös, minél szélesebb körű fellépést szervezünk ellene. Első lépésként a szócső gyanánt használt Facebookról szeretnénk eltakarítani mindkét csoportját, ahol "terjeszti az igét", néha olyan tanácsokat adva, hogy az emberek kérjenek igazolást az orvosuktól, de ne menjenek tüdőszűrésre semmiféleképpen, és a már jól ismert vakcinás mese. Ez az ember most már veszélyes!!!

Amennyiben van köztetek olyan, aki ügyünket segíteni tudná, először csak számokkal, később megeshet, hogy szakmailag is (orvosi, jogi értelemben), az kérem keressen meg a ludwig47@freemail.hu elérhetőségemen, https://www.facebook.com/zoli.kiraly.31 vagy az alábbi face profilomon!

Köszönet, további szép napot!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.01.23. 12:51

ludwig47 írta:Sziasztok. Szkeptikusok egy maroknyi csoportja vagyunk, akik úgy gondolják hogy Labant tébolya most már komoly veszélyt szül országunk számára. Közös, minél szélesebb körű fellépést szervezünk ellene. Első lépésként a szócső gyanánt használt Facebookról szeretnénk eltakarítani mindkét csoportját, ahol "terjeszti az igét", néha olyan tanácsokat adva, hogy az emberek kérjenek igazolást az orvosuktól, de ne menjenek tüdőszűrésre semmiféleképpen, és a már jól ismert vakcinás mese. Ez az ember most már veszélyes!!!
A Facebook nagyon liberális az ilyesmiben, ennél sokkal durvább dolgokat sem vesznek le. És igazából én sem helyeselném.
0 x

Válasz küldése