Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.02.19. 14:45

OFF
@gybencsko (77267): Hát, szépen összefújta a szél a szemetet szeretve tisztelt leendő képviselőket: Ács Sándorné (mindenki hallhatta az előadását a SZK-ban), Pacsuta Péter (Pascsker, a greenr-blog háborodottja) és még Labant is. :facepalm: AntalVali(.com) nem indul?
/OFF Elnézést!
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.19. 14:54

Éljen Labant Csaba, az új egészségügyminiszter!!!!
:facepalm:
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.02.19. 17:33

0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.20. 00:43

Érdekes egy miniszter lenne... első rendeletével betiltja az oltásokat, másodikkal a húsevést, harmadikkal a légiforgalmat?
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.20. 09:12

@aszfaltbetyár (77268):
Egyébként én ki akartam deríteni hogyan is történt Labant kurta Jobbikos karrierje
Amint már említettem, Labant ügyesen választotta meg a célrétegét, amihez varratott magának egy kacagányt és szépen betanulta a nemzeti zsargont is. Így beöltözve sertepertélgetett a Jobbik házatáján és sikeresen megtévesztette a párt egyik politikusát, az pedig beajánlotta az egészségügyi kabinetbe. Ami egy meglehetősen átgondolatlan lépés volt, mivel ott szakemberek dolgoznak.

A kabinet tagjai egy darabig türelmesen hallgatták Labant agymenéseit, mígnem egyszer valaki nem bírta megállni és vitába szállt vele. Akkor aztán elszabadult a pokol. Labant a felkészült szakemberekkel szemben nem bírta a vitát, begőzölt, elkezdett tombolni, ezért rövid úton kivágták, mint a papírkutyát.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.02.22. 22:15

Újabb agymenés "kedvencünk" tollából:
"2013. január 1-én este 20:00 óra körül került Endre baba orvoskézbe. A nagydarab doktornő teljesen birtokbavette másfél órán keresztül nyomkodta a kis buksiját, s szétdurrantotta két fejvénáját.

A mentősök 22:45 körül vitték el, erőszakkal, megkérdezésünk nélkül, ekkor ütődött be erősen a tarkója a hordágyba.

A klinikára érkezve mindezek ellenére még eszméleténél volt, kitartóan, életerősen sírt, miközben bennünket továbbra is erőszakkal távoltartottak tőle. 00:30 körül hallottuk borzalmas halálüvöltését a folyosóról, ahol erőszakkal fogvatartottak bennünket, alapos gyanúnk szerint ekkor nyakszirten szúrták a szerveinek megszerzésében erősen érdekelt klinika dolgozói.

00:55-kor készült a baloldali fotó - akkor készítettem, miután kivégezték, telenyomták nagyon erős kabító hatású szerekkel, altatókkal, és sok egyéb más méreggel.

Ezután készült CT felvétel, melyen már kisagyi beékelődés látható.
Sem a kiszálló ügyelet, sem a mentősök, sem a klinika orvosai nem láttak rajta semmi koponyaűri vérzésre utaló jelet, erre bizonyíték az is, hogy agyhártyagyulladásra kezdték el kezelni, annak ellenére, hogy a labor pillanatokon belül igazolta, hogy nincs semmiféle gyulladás a szervezetében...

Másnap kezdett a buksija óriásira nőni - miközben állítólag nyomáscsökkentő gyógyszerekkel nyomták tele. A jobboldali fotó három napos kórházi "kezelés" "eredményét" mutatja.

A csecsemők koponyacsontja nincs még összeforrva, így több napi erős belső vérzés után tud csak agyi beékelődés előállni, mert a koponyájuk rengeteget képes még tágulni. Ha egy-két óra leforgása alatt jön létre a beékelődést előidéző vérzés, az nem lehet természetes vérzés, csakis az agyhalált kiváltani szándékozó erőszakos beavatkozás!

A rendőrség szerint nem történt bűncselekmény, a többkomponensű koponyaűri vérzés az igazságügyi orvosszakértők szerint vitaminhiány következménye lehet. A bűnpártolás új korszakát nyitották meg a nem mellesleg közpénzzel kibélelt szakértők a "vitaminhiány okozta szúrt sebek" teóriájának megalkotásával.

A szervkereskedelem jogi hátterének megtorpedózása képviselői programom egyik célja. Aki segíteni szeretne, az segítsen:
https://www.facebook.com/pages/Labant-C ... 03?fref=ts"
OFF
Nem tudom mennyire van emberhiány a TESZ táján, de azért nem kéne hagyniuk, hogy futóbolondok induljanak náluk képviselőnek, egy Labant Csaba szerintem több szavazatot vesz el tőlük, mint amennyit hozhat, mellesleg teljesen hiteltelenné teszi az egész programjukat.
/OFF
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.23. 12:14

Pár napja azon sírt hogy március 3-ig nem tud egyedül összeszedni 500 aláírást. Milyen érdekes, hogy 14 hónap hallgatás után pont most adta elő ezt a történetet, aminek a végén persze a képviselőségéhez kér segítséget. Tudom, cinikus bunkó vagyok, de nekem ez bűzlik...

Meg ezek a szövegek: "szétdurrantotta két fejvénáját" "erőszakkal fogvatartottak bennünket" :roll:
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.03.01. 13:11

@Ahura (77345):
A mentősök 22:45 körül vitték el, erőszakkal, megkérdezésünk nélkül, ekkor ütődött be erősen a tarkója a hordágyba.
Próbálom elképzelni azt a helyzetet, amikor kihívom a mentőt, mert nagyon rosszul érzem magam, azután erőszakkal, a megkérdezésem nélkül elvisznek. Hát akkor mi a francnak hívtam ki őket?

Egyébként nem kell elképzelnem, előfordult. Nagyon rosszul voltam, de még én hívtam ki a mentőt, mert az ügyeletesnek jobban el tudtam mondani a tüneteket, mint ahogy a feleségem mondta volna el. De utána már megszólalni sem bírtam.

Amikor szállításra alkalmas állapotra hoztak, elvittek. És nem kérdezték meg, hogy vihetnek-e. Én meg nem tiltakoztam. Elvégre én hívtam ki őket. És meg is mentették az életemet. Na persze azon még a kórháziaknak is dolgozniuk kellett pár napot :-) Hát igen, az én szerveimre a kutyának se lenne szüksége. Maximum ebédre... :twisted:
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.03.01. 14:28

@Ahura (77345):
Nem tudom mennyire van emberhiány a TESZ táján, de azért nem kéne hagyniuk, hogy futóbolondok induljanak náluk képviselőnek, egy Labant Csaba szerintem több szavazatot vesz el tőlük, mint amennyit hozhat, mellesleg teljesen hiteltelenné teszi az egész programjukat.
Nincs emberhiányuk, mert szereplésvágyban szenvedő embert minden politikai forrmáció talál eleget :-) Történetesen Labantot az a Fejér Szövetség ajánlotta be a TESz-be, amely egyrészt Ángyán, másrészt Labant hű támogatója. Ők ajánlották Ángyánnak.

Amúgy érdekeseket írsz :-) Például: "de azért nem kéne hagyniuk, hogy futóbolondok induljanak náluk képviselőnek" :-) Szerinted más pártokban (fidesz, baller koala, lmp) nincsenek futóbolondok? Na jó, a Jobbikban biztosan nincsenek :geek:

Ez a legfényesebb gyöngyszemed: "mellesleg teljesen hiteltelenné teszi az egész programjukat". Egy fenét teszi hiteltelenné! A háromlábú lőtéri kutyát nem érdeklik a pártprogramok. Sőt, talán még téged se. Őszintén: melyik párt programját olvastad el életedben - na jó, nem a megértés szintjéig, hanem csak úgy unalomból? Bocs, nem akarlak megbántani, csak egyenes vagyok :twisted:

Az emberek nem olvasnak pártprogramokat, kivéve azokat, akiket ezért fizetnek, vagy akik a saját pártjuk programját írták. Ja, és a mazochisták :-) A ráfordítás/haszon aránya ugyanis nagyon rossz ahhoz képest, hogy csak egy szavazatod van, tehát a program rád gyakorolt hatását csak elenyésző mértékben tudod érvényesíteni. Nem racionális cselekvés pártprogramot olvasni - ezért írni sem :-). Racionális viszont ugyanezen megfontolásból tájékozatlannak maradni.

A TESz nem Labant miatt nem tud jelölteket állítani. Egyszerűen arról van szó, hogy Ángyán elhitte - amit mellesleg sokan elhittünk -, hogy a neve húzóerőt jelent. És lám kiderült, hogy az emberek másként gondolták.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.01. 17:45

@Ganajozó Vazsvella (77450):

Bevallom félreérthetően fogalmaztam, de legalább volt mibe belekötnöd. :D
Valóban minden párt tele van futóbolondokkal, azonban nem ez a kívánt helyzet, legalábbis nálam. Nehéz lenne listát állítani, nem tudok pontos módszert a hülyeség/gyökérség/elmebetegség mérésére.

A program szót a "reális" értelmében használtam, azaz amit ma programnak nevez egy párt, az valójában ideológia, eszme, gyakorlatiasabban kifejezve valamilyen jól hangzó szöveg, amit könnyen megjegyez a név. Ezt értettem én programnak, használjuk most akkor az ideológia szót. A TESZ azzal kampányol, hogy a jelenlegi kormány korrupt és hozzá nem értő, ergo az ő embereik becsületesek és szakemberek. Ebbe a "programba" nem fér bele szerintem Labant Csaba (biztos van több problémás jelöltjük is, de bevallom nem néztem végig a listát).

Nem vagyok egyébként támogatója a pártnak, vagy ilyesmi, de nem utálok egy pártot sem annyira, hogy Labantot kívánnék nekik.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.02. 00:02

@ennyi (77222):
http://www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=26892e50b
egy elrabolt es szerveiert megolt kisfiu tortenete
Mas verzioban
https://www.facebook.com/vivanaturatv
https://www.facebook.com/vivanaturatv
Zoltán Cseh Tisztelt Jakab István úr!
Idézet:
Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet az Ön által Labant Csabával készített „Kinek mennyit ér egy gyermek élete” című interjújára.
Megnéztem és levegőhöz nem jutottam ennyi hazugság hallatán.

Arra a hírre, hogy Labant Csaba képviselőként jelöltette magát, mint „Felelősségteljes Szülő”végképp felháborodtam. A riport és az előbbi jelmondat eszembe juttatta Endre kisfia halálának körülményeit.
Azóta minden nyilvános fórumon igyekszik bebizonyítani, az orvosok, mentősök, rendőrök, gyámhatóság bűnszövetkezeti (szervkereskedelem) felelősségét. Mindenkinek a felelősségéről beszél, csak a sajátjáról hallgat mélyen. Olyan tényeket tár a nyilvánosság elé, amelynek a fele sem igaz és olyanokról nem beszél, amelyek az Ő felelősségére vonatkoznának. Próbál az emberek hiszékenységére hatni hazugságokkal. Végül is egy politikusnak ez nagy erénye.
Ennyi bevezető után leírnám az események hiteles történetét, a gyermek korházba szállításáig.
Ezt azért tudom megtenni, mert az én házamban vendégeskedtek, és tőlünk vitte el a rohamkocsi a picit. Állítása szerint mi romlott ételt adtunk a feleségének. Ha így is lett volna, akkor a felesége lett volna rosszul és nem a gyerek kapott volna agyvérzést pár óra múlva. Engedje meg, hogy magamról annyit írjak, hogy 62 éves vagyok és 13 éve vegetáriánus. Orvoshoz ha lehet csak végső esetben fordulok. Ilyen a jogosítvány, sportorvos, és ha egy sérülést össze kell foltozni rajtam, vagy törött csontomat helyre kell rakni.
Nos ezek után 2013.01.01. nap eseményei:
2012. december 31.-én egy szilveszteri rendezvényen vettünk részt, ahol ott volt Csaba és családja és még száz ember (egy felelősségteljes szülő így gondoskodik gyermeke pihenéséről). Megkértek minket, hogy pár napot Ada és a két gyermekük nálunk tölthessen, mert otthonukban rossz a fűtés, és amíg a Csaba azt megjavítja és kitakarít (már előtte való tél végén nem működött jól) a két gyerek legyen normális körülmények között. Megmondtuk nekik, csak az elsejét tudjuk vállalni, mert másnap már dolgozunk, és nem leszünk otthon. Ők 22,00 óra után mentek el a rendezvényről.
Csaba el is hozta a családját 1.-én délelőtt. A feleségem látta, hogy Ada fáradt és felajánlotta neki többször is a nap folyamán, hogy pihenjen a picivel a hálószobában. Ezt nem vette igénybe. Délután én és a feleségem három órakor elmentünk otthonról egy meghívásnak eleget tenni. Amíg távol voltunk egy hölgy, közös ismerősünk jött a Csaba kérésére, hogy ne legyen egyedül a családja. Hat óra körül értünk haza. Azzal fogadtak, hogy valami nagy baj van a gyerekkel, többször sugárban hányt. Már nem szopik. A feleségem odament a babához , fölé hajolt és ebben a pillanatban Őt is lehányta. A hányadék véres volt. Mondtuk, hogy ide orvost kell hívni. Ekkor kiderült, hogy a fiam már felhívta az ügyeletet, de Ada nem engedte kihívni az orvosokat, mert erről csak a férje dönthet. Közös ismerősünk már az első hányás után felhívta a Csabát, hogy baj van, de Ő azzal a megjegyzéssel, hogy ezzel a gyerekkel mindig baj volt nem jött. A többszöri hányás után Ada újra felhívta a férjét és követelte, hogy jöjjön, mert baj van. Egy óra múlva ért oda ( Diósd-ról Érdre).
Mindenki azt remélte, hogy megoldja a problémát. Hát nem így történt. Még órákig nem engedte, hogy kihívjuk az ügyeletet.
Csak akkor volt hajlandó engedni, amikor a felesége sírva követelte, hogy tegyünk valamit, mert a picinek fennakadt, kifordult, és megdagadt a szeme, lefittyedt az ajka.
Az agresszív Ursulának beállított ügyeletes doktornő (160 cm magas és 60 kg), negyedórán belül ott volt. A dohányzóasztalra plédet és lepedőt terítettünk és ott kezdte vizsgálni a picit. Nem nyomkodta a fejét, mint ahogy azt az édesapa előadta. Úgy bánt a gyerekkel, 30 éves tapasztalattal a háta mögött, ahogy egy hat hetes gyermekkel kell. Az első kérdése az volt a vizsgálat után, hogy a gyerek kapott-e K vitamint (Ön mint tájékozott riporter biztosan tudja, hogy milyen szerepet játszik). A Csaba válasza „nem” volt, Ezért a doktornő úgy döntött, hogy a gyereknek infúzióra van szüksége. Mivel az infúzió hideg volt meg akarta melegíttetni mikróban. Na ekkor kezdődött a Csaba műsora, amely a továbbiakban csak fokozódott. Elkezdett üvölteni, hogy mikróban nem engedi. Megjegyzem ebben egyetértettem vele. Végül forró vízben történ a melegítés. Ezután a doktornő be akarta kötni az infúziót a gyerek fejbőre alá egy érbe. Amint az apuka meglátta a szándékot, újra üvöltve tiltotta meg ( Mit képzel fejbe szúrja a gyerekemet? Ki akarja nyírni?). Ezután akármit akart csinálni a doktornő, üvöltve kötött belé. Ezek után mondta az ügyeletes, hogyha nem hagyja ellátni a gyereket írja alá a nyilatkozatot. Miközben a nyilatkozattal foglalkoztak a gyerek rosszabbul lett. Az édesanya sírva követelte, hogy tegyünk valamit. Ezután az ügyeletes kihívta a gyermekmentőt. Negyedórán belül ott voltak. A kiérkező orvos ránézett a gyerekre és azonnal hívta a rohamkocsit. Fél óra múlva ott voltak. Egy idősebb doktornő megnézte a gyereket, nem kérdezett semmit, bebugyolálta a plédbe és kivitte a rohamkocsiba. A Csaba be akart menni a mentőbe, de tudtára adták, hogy amíg a gyereket nem stabilizálják, addig oda senki nem mehet. Az apuka üvöltött az utcán, hogy kínozzák, kinyírják a gyerekét. A mentő ajtajánál ugrálva igyekezett fényképeket készíteni a mobiljával. Utána nyakába vette a feleségét, hogy belásson a mentőbe. Amikor indulni lehetett, kiszóltak, hogy az édesanya üljön be és menjen velük. Közölték, hogy melyik kórházba viszik a picit.
A Csaba autójával én is bementem a kórházba. Mire mi beértünk a gyereket már az intenzíven próbálták megmenteni. Csaba ott is folytatta az üvöltözést a korábbi vádjait hangoztatva. A viselkedése miatt oda kellet hívni a biztonsági őrt. Egy idő után megelégeltem a minősíthetetlen viselkedését. Megmondtam neki, hogy Te barom azokat szidod akik a gyereked életéért küzdenek? Ezután kb. éjfélkor otthagytam Őket mert már elegem lett ebből a műsorból.
Amikor rendőrségi ügy lett az esetből a feleségemet tanúként hallgatták ki.
A felelősségteljes szülőként képviselőnek induló Labant Csaba arra próbálta rávenni a feleségemet, mondja azt a tanúvallomásában, hogy amikor a gyereket elvitte a mentő, semmi baja nem volt. Tehát hamis tanúzásra bíztatta. Amikor ezt visszautasította, nyilvánosság előtt üvöltözött, vele.
Tisztelettel!
Cseh Zoltán
február 27., 19:26 •
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.02. 04:18

@flygandeangel (77459): Eddig is gyanus volt az ugy, de ilyen melysegekre almomban sem gondoltam volna... reszvetem a felesegenek es a masik gyermekenek.

Ez az ember akar kepviselo lenni?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.03.02. 08:03

@ennyi (77460):
Megdobbento.
Ilyen dologba beleszolhatnanak a csapbol is folyo , mindenhonnan elobujo , érdekeket kepviselo "szervezetek" , "szovetsegek" : pl nincs Mo-n olyan szervezet , hogy "terror alatt elo noket vedelmezok" , "anyakat vedelmezok" , "gyereket vedelmezok" : ez a zokogo , akaratatol megfosztott leny...ekkora alarendeltseg nem igaz, hogy letezik. Beleszolhatnanak a Gyerekvedok , hogy ne legyen bis .
Miert nem kerult ez nyilvanossagra elobb ? A mentok , orvosok , akiket megvadolt feljelentettek ?
Vagy mindenki tekintettel volt a "gyaszara" es hagytak szegenyt?

Szolt a barat a vizsgalat alatt is , vagy titokban tartotta az igazsagot, es hagyta, baratsag cimen, hogy a megtortentek el legyenek rejtve? Mekkora kart okoz egy ilyen "celeb" a magyar egeszsegszolgaltatasnak? Hany ember becsuletebe lett beletaposva ?
A valasztasokat vartak ki az esettel...?

Szornyu.

ez a link talan tovabb fog mukodni
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2014.03.02. 10:38

@flygandeangel (77459):
Ez nagyon durva :(
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.03.02. 17:51

@flygandeangel (77459):

A Btk. egyértelműen fogalmaz:
208. § (1) A kiskorú nevelésére, felügyeletére vagy gondozására köteles személy - ideértve a szülői felügyeletet gyakorló szülő, illetve gyám élettársát, továbbá a szülői felügyeleti jogától megfosztott szülőt is, ha a kiskorúval közös háztartásban vagy egy lakásban él -, aki e feladatából eredő kötelességét súlyosan megszegi, és ezzel a kiskorú testi, értelmi, erkölcsi vagy érzelmi fejlődését veszélyezteti, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Ez nemcsak Labantnak az itt feltárt borzalmas tettére vonatkozik, hanem minden olyan szülőre, aki nem engedi beoltatni a gyermekét. Elgondolkodtatok-e már azon, hogy a hatóság miért nem teszi meg a megfelelő lépéseket?

Más: elgondolkodtatok-e már azon, hogy a kormány miért engedi meg, hogy a fidesz-média (hírtv, echo) az emberek egészségét súlyosan veszélyeztető, kuruzslással felérő műsorokat sugározzon? Természetesen ugyanez felvethető lenne a kereskedelmi médiával kapcsolatban is, de ha a kormány a saját médiáját sem fékezi meg, akkor nagy baj van.

A baj pedig elsősorban nem Labant Csabával és az oltáskritikusokkal van, hanem azzal, aki megengedi nekik, hogy zavartalanul folytassák az üzelmeiket.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.02. 18:45

@Ganajozó Vazsvella (77466):

El kell, hogy keserítselek, a gyermek be nem oltatása nem felel meg az általad citált tényállásnak, nem számít bűncselekménynek, csupán szabálysértésnek.
Olvasd el ezt és egyértelmű lesz: http://www.lb.hu/hu/elvhat/20292009-sza ... -hatarozat
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.03.02. 21:17

@Ahura (77467):

Az általad citált állásfoglalás az akkor hatályos jogszabályi környezetben volt érvényes. Azóta új Btk. van, és a kapcsolódó jogszabályok is megváltoztak. Az viszont igaz, hogy az ÁNTSz azóta nem próbálkozott. Talán azért, mert a fidesz őket is átszervezte, és mindenki az íróasztalába kapaszkodott, ami teljesen lefoglalta mindkét kezüket.

Az idézett LB-állásfoglalás különben jogi nonszensz. Alacsonyabb rendű jogszabályokat és rendeleteket állít szembe a Btk-val. Nem tudom, vettél-e már részt életedben bírósági tárgyaláson - nem kívánom neked. De ha igen, akkor magad is tapasztalhattad, hogy a bírák gyakran teljesen önkényesen hivatkoznak nemlétező jogszabályokra, ez a "tárgyalótermi jogalkotás". Sajnos ez jellemezte az LB-t is. A devizahiteles döntés tanúsága szerint a Kúriát nemkülönben.

Az állásfoglalás azonban csak a védőoltások be nem adására vonatkozik, arra nem, ha valaki az orvosi utasítás megtagadásával gyakorlatilag megöli a saját gyermekét. Labantnak tehát ülnie kellene - már ha a rabtársak megkímélnék az ülepét és egyáltalán ülni tudna :twisted:
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.03. 19:38

@bekukk (77461):
Megdobbento.
Ilyen dologba beleszolhatnanak a csapbol is folyo , mindenhonnan elobujo , érdekeket kepviselo "szervezetek" , "szovetsegek" ..
szerintem a kutyakat vedik meg a libakat ....
OFF
Hooooooooool van semiramis ? USAban franciaknal vagy visszament Svajcba ? Kerdeznem , ha nem tiltanad le a priviket mindenhol . en fogadom a privat uzenetekez legfeljebb valasz nelkul hagyom. Tudod jol birom a stresszt, es barki indulati kitoreset is kezelni :)
/OFF Elnézést!
Ez
http://www.youtube.com/watch?v=1apJgrxBy3A&gl=DE
semiramisnak valo lenne riporterestul egyutt ;)
https://www.facebook.com/pages/In-memor ... 4529283043
Labant Csaba országgyűlési képviselőjelölt, TESZ - Élőlánc Magyarországért Nem fogok parttalan szópárbajba bocsátkozni Zoltán Cseh vel. Tegnap valóban felhívtam, mert meg akartam bizonyosodni róla, hogy valóban ő van-e az akkor még fénykép nélküli FB profil mögött.
"Az ételt a feleségem aznap délelőtt, frissen főzte romlottra."
A karácsonyi bejglit is bizonyára újév délelőttjén sütötte frissen...
Az egész tragédiában az volt a legborzalmasabb, hogy Csehék - akiket spirituális, érett gondolkodású embereknek hittünk -
olyan emberek kezére adták kisbabánkat, akikkel amúgy soha az életben nem találkoztunk volna. Úgy gondolták, hogy joguk van rendelkezni gyermekünk sorsa felett, s a számunkra végtelenül ostoba, infantilis, szolgai világképüknek megfelelően belerondítani egy család életébe.
Cseh Zoltán ott volt a kórház folyosóján, amikor bennünket jogtipró és embertelen módon kidobtak a kórteremből, megfosztva kisbabánkat attól a törvényes jogától, hogy a szülei jelenlétét élvezze. Cseh Zoltán úgy véli, hogy ha valakin fehér köpeny van, az maga az úristen, aki előtt le kell borulni, akármit tesz is az ember gyermekével. A világképébe egyszerűen nem férnek bele a betegjogok legalapvetőbb elemei sem.
Akkor hagyott ott bennünket cserben, amikor a legnagyobb szükségünk lett volna egy tanúra, egy igaz emberre, aki segít megakadályozni gyermekünk kivégzését. Cseh Zoltán már kint cigarettázott az utcán, amikor Endre baba halálüvöltése áthatolt a falakon, amikor nyakszirten szúrták... Ez az ember annyira a saját szolgai, infantilis világában él, hogy a mai napig sem fogta fel, milyen tragédiába taszítottak bennünket. Tény, hogy a klinika nem gyermekünk meggyógyításában, hanem szerveinek transzplantációs célra való megszerzésében volt érdekelt. Hogy a Csehékhez kiszálló doktornő kapcsolatban állt-e velük, azt nem tudjuk, de az biztos, hogy szakszerűtlenül bánt kisbabánkkal, s semmibe se vette betegjogainkat. Lehet vitatkozni azon, hogy mikor kezdődhetett a vérzés Endre baba koponyájában, de az tény, hogy vérzés gyanúja először a halálüvöltést követően merült fel. Brünhilda, s a mentősök is - mint kiderült utóbb - agyhártyagyulladást vizionáltak. Annak ellenére, hogy 9 percen belül igazolta a labor, nincs semmiféle gyulladás a szervezetében, mégis három napon keresztül agyhártyagyulladásra gyógyszerezték a klinikán.
Tény az is, hogy a dokumentációkban leírtak zöme valótlanság - pl. nem igaz az, hogy újraélesztés történt Csehéknél. A kórházba érkezését megelőzően 3-4 órája orvoskézben volt, s mind brünhilda ténykedése, mind a mentőkocsiban történt baleset alkalmas volt arra, hogy koponyaűri vérzést előidézzen. Vitaminhiánytól lehetetlen subdurális vérzést szenvedni, vénaszakadást csak erős ütés, nyomás képes okozni.
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.03.03. 22:30

@flygandeangel (77491):

Ez de kemény!
Komolyan hogy a picsába nincs ez a pasi zártosztályon?!
Mondjuk az emberi nagyságáról is elmond mindent, hogy infantilis módon brünhildázza (evvel csak kicsit közhelyesebb és idétlenebb egy alsótagozatos kisiskolásnál a spirituális békenagykövet bácsi) az embert aki megpróbálta megmenteni a kisbabája életét.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.04. 16:35

@aszfaltbetyár (77499):
OFF
En ezt a reakciohalmazt annak velem hogy O tudott sok dologrol es tudta, hogy nagy lesz/lehet a baj,
es most igy kompenzal talan az EN felmentesevel a szembenezes helyett.
Az "orvosfobia"-ja azert feltarasra var. Kezdetben arra gondoltam, hogy egy vlami nagy szakmai bajt elkovetett orvos traumajaval talakoztam, de amikor olvastam hogy a sectio -t lelki okokra visszavezetheto betegsegnek veli, akkor mar sejtettem, hogy az nem lehet .Igaz jarhatott volna is vlahol, mert ha a jol tudom a svedek sem fogadjak el sajat orvosaiktol az Erdelyben szerzett diplomat,noha a svedeknel nincs orvoskepzes.
Tenyleg vlaki latta vlahol az oneletrajzat ? Kepviselojelolteknek nem kell olyat irni ?

/OFF Elnézést!
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.03.04. 21:23

@Ganajozó Vazsvella (77470):

Valóban korábbi jogi környezetben született az általam idézett döntés, de pont az általad említett probléma miatt van még értelme ezzel foglalkozni. Ahogy említetted a bírók sokszor hivatkoznak hatályon kívül lévő jogszabályokra, jogegységi döntésekre, épp ezért teljesen mindegy, hogy mikor született ez az állásfoglalás. Én simán el tudom képzelni, hogy előkerülne ez egy eljárás során és a bíró erre hivatkozna a határozatában, tekintve hogy már alapban egy elvi eszmefuttatás volt, így a döntéshozó meggyőzésére abszolúte alkalmas. Mellesleg igen, elég sokszor jártam bírósági tárgyaláson, vannak szép emlékeim.
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.03.05. 00:41

Szóval ha még aznap "leszúrták" és "halálüvöltött," akkor hogy gyógyszerezték még három napig agyhártyagyulladásra?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2014.03.05. 12:27

@flygandeangel (77491):
Lattad , hogy Labant feljelenti Cseh-et ?

Itt is beszelnek rola , 29. hozzaszolas : akadt masik szomszed is , aki egy evvel ezelott mar ugy beszelt , mint Cseh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bekukk 2014.03.05. 18:36-kor.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2014.03.05. 16:32

@flygandeangel (77509): OFF
A svédeknél van orvosképzés - pl. Uppsala University, Faculty of Medicine
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.06. 11:48

@bekukk (77523):
Most nezen de nem ertem :oops: OFF
le kellene forditatni az anyanyelvemre :oops:
/OFF Elnézést!
http://www.asztrologosz.com/a-hamis-ala ... html#p5881
Kozma Szilárd
Hozzászólás témája: Re: A hamis alapállás: Kezdjük a betegség elleni oltássa
Kedves Loránd!
Az érveléseitekkel maximálisan egyet értek, csupán a "Békekövet" :) :D :lol: Labant Csaba személye és ügyképviselete nagyon, de nagyon hiteltelen előttem már azóta, hogy hiába figyelmeztettem arra a 2OO4-es Bálványosi életmódtáborban, ahol mindketten előadók voltunk: vigyázzon, mert a Nyilas legelején álló Napját nem lehet kizárólag csak Nyilasként értelmezni, hanem minimum 8O - 9O százalékban Skorpiónak. Tehát kemény újjászületési gondok kell, hogy legyenek a horoszkópjában, bocsánat: a tudattalan érzés-és képzeleti világában. És ez a jelzésem sajnos be igazolódott, MIVEL A VÉDŐOLTÁSOKTÓL MEGMENTETT KISFIÚK EGY OLYAN AUTÓBALESETBEN HALT MEG nem sokkal az interjú készítés után, amelyet ő: az Erdély misztikus csoportjai szerte (Főként Marosvásárhelyen) ünnepelt béke-hírnök vezetett! És a szomorú az, hogy ahelyett, hogy magába szállt volna és a gyermek halálának az igazi - spirituális okait első sorban önmagában, megkereste volna, mint én rögtön az Enikő halála után (Lásd a Táltos Bolond második könyvének a 2O fejezetét!), mindenféle hazugságot ki eszelt arról, hogy a gyógyszer lobby-sok maffia - akciójának lettek az áldozatai, és, hogy tulajdonképpen őt akarták elhallgattatni (megölni), de "véletlenül" a gyermek esett áldozatul. Ráadásul mindkét interjú készítő is hiteltelen a számomra, a tündéri hölgy azért mert egy vele készített Jakab-István interjúban segítő angyalokról hadovázik, akikkel ő állítólag kapcsolatban áll és így tud segíteni ....
ha a Labanték gyakorlati tapasztalataiból esetleg tanulni is lehet. A kérdés az, hogy érdemes-e éppen tőlük, bármit is tanulni, akik azt állítják, hogy Venezuela kevésbé diktatórikus ország, mint Magyarország? Ne vicceljünk már..., legyen elég a misztikus agylágyulásból!..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2014.03.06. 12:05-kor.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.06. 12:00

Valaki fogjooon leeeeeeeeee!!!!!! :cry:
Hozzászólás témája: Re: A hamis alapállás: Kezdjük a betegség elleni oltással
Gitta
HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 13:47
http://www.asztrologosz.com/a-hamis-ala ... html#p5881
Két dologhoz szeretnék hozzászólni: Az egyik a Labant Csaba gyermeke. Egy egészen "véletlen " folytán egy január eleji napon vendégségbe hívott minket a férjem keresztanyja aki mellesleg kertszomszédunk, hogy náluk van épp egy két gyermekes család, van-e kedvünk átmenni a gyerekekhez játszani a sajátjainkkal.......
időközben mi hazajöttünk, már akkor is nagyon sírt a baba, de ugye nálunk a középső fiam volt ilyen, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Viszont ami utána jött, azt a mai napig nem dolgozta fel senki a családunkban. A baba még egyszer hányt, de az anyuka nem engedte kihívni az orvost! Helyette felhívta a férjét, aki odajött a házhoz (amúgy azért kellett az anyának két kicsi gyermekkel mindig máshol tölteni a napokat mert Csaba épp a gyerek születése idejére időzítette a belső felújítást ez ugye november közepe....) aki ugyancsak nem engedte, hogy kihívják az orvost, pedig mire ő odaért, a baba már vért hányt és felakadtak a szemei, eltorzult az arca! A férjem keresztapja végül úgy döntött, hogy nem érdekli mit mond a két szülő, kihívta az ügyeletet, aki oda se ment a babához (nem mert!) hívta egyből a gyerekmentőt, akik aztán beszállították a kórházba, de úgy, hogy majdnem rendőrt kellett hívni, hogy be tudják vinni a gyermeket, mert apuka őrjöngött szó szerint, hogy az orvosok úgyis csak megölik a gyermekét. A baba egy hétre rá halt meg a kórházban, boncolási jegyzőkönyv Csaba szerint a mai napig nincs. A férjem keresztszüleit már behívták kihallgatásra, állítólag minket is fognak, nem sietik el az biztos. Nekem nagyon megrendítő volt ez az egész, még simogattam is a kis fejét a babának, hogy nincs-e láza de szörnyű volt a tudat, hogy ez a pici baba egy hét múlva meghalt. Amit én tanulságnak levontam azonkívül, hogy ez számomra is jelzés volt az anyaságom még jobban való átélésére, az az, hogy ennyire nem szabad végletbe esni, főleg egy ilyen pici babánál, ok, hogy nem oltatnak, de azért amikor az élete forgott kockán ő rá akart olvasni, hogy attól majd meggyógyul.. Ilyen szamárságot.. És tudod mi a szörnyű? Azóta azt hirdeti a férjem keresztszüleiről, hogy miattuk halt meg a fiuk, mert ők kihívták az orvost. Azt már csak később tudtam meg hogy a baba úgy született hogy szó szerint csont és bőr volt, állítólag a szülésnél se minden volt rendben, de orvos ugye nem látta őket. Ami nem lett volna baj, ha minden rendben lett volna.
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.03.08. 07:31

@flygandeangel (77540):
Dehogy foglak!
Sajnos igazad van, belátom. Tudta ez a futóbolond, hogy nagy lesz a baj, de a hülye fóbiái miatt mégsem tett semmit.
Most, hogy már két tanú is leírta hogyan is történt a tragédia, még jobban nem értem Labant mitől van szabadlábon!
0 x


ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.03.08. 16:27

@Ahura (77609): Ehhez kepest mi egeszen jol allunk... es milyen jo nekem, hogy a tablazatban szereplo egyenek es intezmenyek tobbsegerol meg csak nem is hallottam soha.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.09. 09:48

@pounderstibbons (76977):
Akkor orvosi egyetemre is járt?
Csak mert nagyon nem úgy néz ki...
azt nem tudom, de hogy Madridban igen az fix
A madridi barat altal szervezett Valdecabras-i zen-tabor "kulonleges alkalom" , ezert aron/erteken aluli a szolgaltatas : "csak" 30 eurot ker Csaba a kezelesert...25-30 percert...
Kép
veleszuletett kezratetes gyogyito kiropraktor adottsagait hasznalja ki.
http://yogacreativo.blogspot.hu/2009/10 ... de-la.html
Con Motivo de nuestro Próximo Retiro Yoga, Música y Ayurveda, Puente de Diciembre os presentamos en exclusiva para vosotros desde Hungría a los músicos y terapeutas Csaba y Ada Labant. Este artículo sobre quiropraxia sobre la la salud, escrito por Csaba Labant, nos cuenta en qué consisten sus terapias, que podemos practicar también en Valdecabras.
Días 5-6-7-8 Diciembre en Valdecabras, reserva ya tu sitio, plazas limitadas!. Mira aquí!
Profesores invitados y Concierto Especial Vengo del Sol:
Csaba y Ada Labant.
°Ada Y Csaba Labant, Músicos, Masajes, Chamanismo y Músico Terapia. Pincha aquí para conocer a Csaba y
°Ada Y Csaba Labant, Músicos, Masajes, Chamanismo y Músico Terapia. Pincha aquí para conocer a Csaba y Ada

•Precio del Retiro: 345 Euros
Incluye todos los talleres, materiales y pensión completa deliciosos menus inspirados en la cocin ayurvédica, degustaciones y fruta todo el dia!, de la mano de nuestra chef Pilar López, pincha aquí para conocer a Pilar López)
+INFO? llama al 91 457 10 47
felesege meg zeneterapiat folytatott
http://yogacreativo.blogspot.hu/2009/09 ... -yoga.html
Ezt a francia bekukk kutatta fel .
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2014.03.09. 20:15-kor.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.03.09. 09:55

@aszfaltbetyár (77588):
Ez is egy gyongyszem az eletkepekbol, ha nagy emberek talalkoznak / Labant Csaba es Mater Tanpai Rinpocse ;) /avagy bagoly mondja verebnek, hogy ... esete ? /
kakasviadal ? Nincs hely ket gyemantfelkrajcar utan kapirgalo "nagysagnak" egy szemetdombon
de ezt is a francia bekukk talalta :)
http://szabadgondolat.wordpress.com/201 ... iferkonak/
Labant Csaba írta, miután közzétettem a plakátot:
“Ez a Tanpai egy nagyképű szélhámos. Rendszeresen jár Magyarországra, tele van pénzzel, étterembe jár, alkoholizál. “Buddhista mester” létére kétpofára zabálja a húst. Tíz évvel ezelőtt egy zenés előadásomon úgy alázott, hogy fel-alá járkált és hangosan telefonált miközben zenéltem. A végén azt mondta a hallgatóságnak, hogy a zenészek mind egoisták és magamutogatók.
Mikor legközelebb betoppant egy ismerőshöz, akinél éppen vendégeskedtünk, nem mentem oda személyesen üdvözölni, csak foghegyről vetettem oda neki egy hellót. Annyira dühbe gurult, hogy elkapta a karomat, és felháborodottan magyarázta mindenkinek, hogy mennyire tiszteletlen voltam, mert “ha egy mester belép a szobába, akkor fel kell állni”… Mire közöltem, hogy semmiféle mestert nem látok a szobában, ezért megátkozott, hogy következő életemben szülessek állatnak. Erre azt feleltem: kettőnk közül erre neki van inkább esélye, mert én vegetáriánus vagyok nagyon régóta, míg ő … Erre megátkozott, hogy legyek következő életemben nyomorék… Azóta nem láttam, és nem is vagyok rá kíváncsi…”
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.03.09. 19:36

@flygandeangel (77625): :mrgreen:
"Megátkozott"
Sírok a röhögéstől!
:D :D :D
Ezeknél mindenki más szélhámos, csak ők vegánok! :)
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.03.09. 22:58

OFF
Ezen gondolatmenet alapján akkor ő növény lesz következő életében, pl. parlagfű pont találó lenne :)
/OFF Elnézést!
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.03.17. 05:36

@flygandeangel (77625):
megátkozott, hogy következő életemben szülessek állatnak
Jobban jártunk volna, ha ez a Tanpai már az előző életében megátkozza :-D
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.04.04. 08:53

Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk !
Ki viszi el Labant Csabanak ?

Patches of Disorganization in the Neocortex of Children with Autism
http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NE ... tured_home&

autizmusnak nem sok koze van a vedooltasokhoz , inkabb genproblema
hiszen mar a terhesseg kezdo szakaszaban is kimutathato

http://www.nimh.nih.gov/news/science-ne ... eader-link

Autism Awareness: Disorder Begins Before Brain Is Fully Developed, Making Risks From Vaccinations Impossible
By Chris Weller | Mar 27, 2014 10:48 AM EDT
Scientists from the University of California, San Diego, have published a study that gives definitive proof that autism begins during pregnancy, while the brain is still forming, and not as the result of social or environmental factors post-childbirth......
....Courchesne and his colleagues analyzed 25 genes from 22 children, post-mortem. Knowing that certain genes develop at different points in time, reflected in their place within the six cortical layers, similar to the rings on a tree, the team searched for specific genes that act as markers. These included genes marking certain cell types in each cortex layer, genes implicated with autism, and control genes.

When the researchers looked for each gene marker, what they found was a startling difference in the half of children who had autism and the half that didn’t. “The most surprising finding was the similar early developmental pathology across nearly all of the autistic brains,” explained Dr. Ed Lein, co-researcher from the Allen Institute. This was especially true given the diverse mix of symptoms in the 11 autistic children “as well as the extremely complex genetics behind the disorder,” he added.
http://www.medicaldaily.com/autism-awar ... ble-272874
0 x


Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.04. 17:28

Az index.hu körkérdést intézett a parlamenti pártokhoz, a kérdések a tudománypolitikára vonatkoztak. A kérdéseket, a válaszokat és azok elemzését itt találjátok:

http://index.hu/24ora/?tol=1999-01-01&i ... encedebate

A védőoltásokkal és az alternatív gyógyászattal a 8. és 9. kérdés foglalkozik. Bár a különböző pártok válaszai meglepően egybecsengenek, érintettként hadd hívjam fel a figyelmeteket a Jobbik válaszaira:

http://index.hu/tudomany/2014/04/03/a_j ... dessorara/
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.04.07. 13:14

Be is indult egyből a fröcsögés LCs részéről:
Sajnos, a pártlistára nem kerültünk fel, ugyanis, mi nem voltunk hajlandóak csalni.
A Jobbiknál pedig az a banális helyzet immáron négy éve, hogy a párt egészségpolitikáját nem a nemzeti érdekek, hanem arra alkalmatlan személyek rigolyái határozzák meg. Az Indexnek a minap - állítólag - azt nyilatkozta a Jobbik, hogy a rockefelleri irány a helyes, s az oltáskritikusok apostolát - azaz engem - le kellene vadászni.
Írásban kértem, hogy cáfolja meg a Jobbik, a szerző és forrásmegjelölés nélküli cikkben leírtakat, de ezidáig nem jeleztek vissza.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.08. 00:43

@Zardas (77938):

Ettől sz.rt be labicsabi :-D

"Végül pedig megfontolandó a legszélsőségesebb agitátorokkal szemben az erőteljes, akár hatósági fellépés, engedély nélküli egészségügyi tevékenységre hivatkozva."

Mit akar ebben megcáfolni?
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.04.08. 17:10

@Ganajozó Vazsvella (77948):

Gondolom azt szeretné, ha a Jobbik bejelentené hogy nem is ez a hivatalos álláspontjuk, hanem fúj oltások fúj.
A Jobbik pedig még mindig nem jelzett vissza, biztosnak tekinthetjük, hogy tőlük származik az írás. Sőt, meg is tudnám nevezni azt a pojácát, aki papírra vetette...
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.08. 22:55

@Zardas (77977):

Persze hogy meg tudná nevezni. Nyilván az, aki kib...ta a Jobbikból :-D
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.08. 23:14

@Zardas (77977):

A skizofrénia egyik biztos tünete az állandó logikai következetlenség.
A Jobbik pedig még mindig nem jelzett vissza, biztosnak tekinthetjük, hogy tőlük származik az írás.
Hogyaszongya: "Megkérdeztem Labant Csabát, hogy ő ölte-e meg Kennedyt. Még mindig nem jelzett vissza, biztosnak tekinthetjük, hogy ő a tettes".

Amúgy az is "'vazslogikára" vall, hogy miután az index.hu szó lehozta a Jobbik válaszát, őkelme megkérdezi a Jobbikot, hogy tőlük származik-e. Hát ki a fenétől származna? Kun Bélától?

Tulajdonképpen nem is kellene vele foglalkozni - ha nem lennének féleszű követői. De sajnos vannak, és nagyon sokat ártanak. Ez a baj vele, nem az, hogy sérült.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.04.12. 13:26

Kép
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.04.12. 14:51

Látom a választási pofáraesés után visszafeküdt álmodni...
Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. Sajnálom, Bata Piroska. Támogatásommal százszámra veszik fel családok sikerrel a harcot a fasisztoid hatóságokkal, több oltóorvost, védőnőt jelentettünk már fel önkényes oltás miatt veszélyeztetés, hivatali visszaélés, egészségügyi önrendelkezési jog megsértése kapcsán. A határozott, eltökélt szülőkkel nem tudnak mit kezdeni, bíróságra vittünk már jópár esetet. Az egyetlen alternatíva az Élőlánc lenne a Fidesz helyett, de sajnos, a pénzfölényükkel már az első körben legyőztek. Az EP-n indulni sem bírunk, de néhány oltásfasisztát biztosan bíróság elé citálunk.
Jelentsétek be mindenhová a mellékhatásokat,s jelentsétek fel a zsarolókat, Piros. Jogszerűtlen és tisztességtelen fenyegetőzni.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.13. 15:46

@Zardas (77977):
A Jobbik pedig még mindig nem jelzett vissza, biztosnak tekinthetjük, hogy tőlük származik az írás. Sőt, meg is tudnám nevezni azt a pojácát, aki papírra vetette...
Megköszönném, ha megadnád ennek a bejegyzésnek a forrását. Több keresővel is kerestem, de nem volt rá találat.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.04.13. 17:58

Ki er ra? Ki megy el ?
2014. május 6. kedd 18. óra
Labant Csaba: Az oltási kötelezettséggel és a szervkereskedelemmel kapcsolatos döbbenetes visszaélések
Helyszín: Sóter Klub Bp.VI. Dessewffy u. 53.
Előadás belépő: 1.200.-Ft
http://www.egipatrona.hu/index.php/laba ... 0qysPl_uSp
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.04.13. 18:10

@Ganajozó Vazsvella (78126):
en is csak ezt a valtozatot talaltam
https://hu-hu.facebook.com/titkolthirek ... eam_ref=10
A Jobbiknál pedig az a banális helyzet immáron négy éve, hogy a párt egészségpolitikáját nem a nemzeti érdekek, hanem arra alkalmatlan személyek rigolyái határozzák meg. Az Indexnek a minap - állítólag - azt nyilatkozta a Jobbik, hogy a rockefelleri irány a helyes, s az oltáskritikusok apostolát - azaz engem - le kellene vadászni.
Írásban kértem, hogy cáfolja meg a Jobbik, a szerző és forrásmegjelölés nélküli cikkben leírtakat, de ezidáig nem jeleztek vissza.

A Seres Mária-féle párt is oltáskritikusnak mondja magát a választás előtti percekben hirtelen, azonban nem tudunk hinni nekik, márcsak azért sem, mert még a kampányanyagaikat is plagizálták.

Bízunk tehát Káslerékban, akik egyébként az Élőlánccal egyidőben képviselőjelöltjüknek kértek fel, tehát komolyan gondolják az oltási önkény elleni harcot is.

Labant Csaba
https://www.facebook.com/pages/Stop-che ... 79?fref=ts
Stop chemtrails in Hungary - Vegyifelhőmentes Magyarországért megosztotta Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass. fényképét.
április 5.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.13. 19:18

@flygandeangel (78130):

Érdemes elolvasni az interjút. Még arra se ügyelnek, hogy a hazugság ne legyen nyilvánvaló. Nem is kell, mert aki hülye, azt a nyilvánvaló hazugság sem tántorítja el a hitétől.
-Aki kérdez: Jon Rappoport
-Aki válaszol: Dr. Mark Randall egy egykori vakcina-kutató, aki éveken keresztül az USA-ban nagy gyógyszergyárak laborjaiban és a National Institues of Health-nek, az USA egészségügyi kutatóintézetének dolgozott.

J.R.: (Jon Rappoport): Korábban meg volt győződve arról, hogy a vakcinák jó orvosi célt szolgálnak.

M.R.: (Dr. Mark Randall): Igen, meg voltam győződve róla. Néhány oltás fejlesztésénél magam is közreműködtem. Hogy pontosan melyiknél, nem mondom meg.

J.R.: Miért nem?

M.R.: Mert szeretném megőrizni anonimitásomat.
Szóval "Dr. Mark Randall egy egykori vakcina-kutató, aki éveken keresztül az USA-ban nagy gyógyszergyárak laborjaiban és a National Institues of Health-nek, az USA egészségügyi kutatóintézetének dolgozott", szeretné megőrizni az anonimitását :-D Azt hiszem, ez sikerült is neki :-D

És mindezt szemrebbenés nélkül...
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.04.13. 19:23

@flygandeangel (78131):
Vaccine Critics Life Protection Ass.
Az "Ass" pontosan fejezi ki a lényeget.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.04.13. 19:25

@Ganajozó Vazsvella (78134): former vaccine industry insider turned whistle blower “Dr Mark Randall” (pseudonym)


mas forrasban:

He used the pseudonym Dr. Mark Randall in a 2002 interview (source below) by ...

Idezojelben van a nev, es utana irtak zarojelben, hogy ez alnev. A masikban meg ele irtak, hogy alnev.
0 x

Válasz küldése