Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.22. 19:49

@Popula(c)tion (54438): A szakértő, az szakértő! :mrgreen: Kép
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.22. 20:27

@Fabri (54428):

"Hozzáteszem, hogy teljesen igaza volt Paracelsusnak, mert a személyes megtapasztalásom szerint (is) a belső béke és szeretet (másnéven a lelki kiegyensúlyozottság) szinte minden hagyományos betegséget megold."

Jajj, hagyd már ezt a lelki béke-szeretet maszlagot!

Ha elmész a trópusokra malária elleni oltást kérnél vagy nyugtató injekciót a belső béke erősítéséhez?

A torokgyík példáját is említettem neked, de valahogy eltűntél utána, anélkül, hogy válaszoltál volna.Esetleg olvastál róla, milyen rettegett betegség volt Magyarországon?


Most pedig:

"Az Emil von Behring Nobel-díjas orvos által bevezetett passzív immunizálásnak köszönhetően a diftéria visszaszorult, bár nem tűnt el. Például az USA-ban 1980-tól, mióta kötelezően oltják az iskolás korú gyerekeket, évente átlagosan kevesebb mint 5 megbetegedés fordult elő. Magyarországon nem észlelhető. A vakcina védőhatása az életkorral csökken, így szükség lehet emlékeztető oltásra, különösen olyan úticél esetén, ahol még nem számolták fel a diftériát. Ahol az oltottsági arány csökkent, oda a diftéria visszatért. Így például a Szovjetunió felbomlása után 48 ezer új megbetegedést észleltek Oroszországban 1994-ben."/Forrás:Wikipédia/

Én komolyan nem értem, milyen srófra jár nektek az agyatok!
Torokgyíkot meg pestist akartok?Járványos gyermekbénulást?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.22. 20:36

@mimindannyian (54434): Ja, csak éppenséggel nem óhajtanak elkülönülni, AV-n azon is megy a vita, hogy hogyan lehet az oltatlanok "közösségbe nem mehet" állapotán pereskedéssel segíteni. Ügyesen megtalálták az alapjogok között a tanuláshoz valót, de valahogy a leendő osztálytársak élethez és egészséghez való joga elkerülte a figyelmüket.
Nebáncséknál azon ment kb. 1 éve a filózás, hogy az ő oltatlan gyerekeiket veszélyeztetik az oltottak(!), és hogy azért pereskednének.
De mindig előjönnek az olyan kommentek is, ahol valaki alibi-oltó orvost keres, aki bepecsétel/matricáz az oltási könyvbe, de nem adja be. Szóval ilyen is van. Szép lassan nő az oltatlanok száma, olyanokkal akik papíron oltottak. Ez a köjál-parazitizmus.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.22. 20:54

@Fabri (54429):
...igencsak meggyőzően hangzó álláspontjához.
:mrgreen:
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.22. 21:20

@Tuttisuu (54443): Lelki sérültek ezek az emberek, nem érettek a mai társadalmi létre.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.22. 21:24

@lorenz (54441):
Én komolyan nem értem, milyen srófra jár nektek az agyatok!
Torokgyíkot meg pestist akartok?Járványos gyermekbénulást?
Az ilyen Fabri meg Labant félék -mint kiderült-, a teljesen irreális világképük miatt támadják az oltásokat. Legalább is Fabrinál, az eddigi működése alapján biztosra veszem.
Labant már kicsit más tészta. Egyik nap tagadja még a járványok létét is, a másikon azt hazudja, hogy olyan transzcendentális okuk van, amibe nem szabad beleavatkozni. Közben meg a transzpozonokat is belekeveri, meg a thiomersal lebomlását, vagy akár a formaldehidet. Szóval neki mindegy, hogy mit használ érvnek. Nekem úgy tűnik, hogy előbb volt az elutasítás, mint az okok megtalálása.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.22. 21:27

@mimindannyian (54445): Ennél azért durvább a helyzet, potenciális közveszélyokozók.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.22. 21:34

@Tuttisuu (54447): Az, hogy nem érettek, mégis felnőtteknek kijáró jogok illetik meg őket, borítékolja a közveszélyességet.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.22. 21:49

@mimindannyian (54448):

"Az, hogy nem érettek,...."

Nem érettek?
Azért én szigorúbb lennék ebben a dologban egy kissé.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.22. 21:50

@mimindannyian (54448): Mondjuk ez igaz.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.09.23. 14:12



Közlemény

Fabri offolás és a téma elterelése miatt figyelmeztetésben részesült. Kérem a többieket, hogy Fabri elterelési kísérleteire ne reagáljanak. Aki az offolásban részt vesz, maga is szankciókban fog részesülni.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 15:32

0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2012.09.23. 16:50

@lorenz (54441):
"Én komolyan nem értem, milyen srófra jár nektek az agyatok!
Torokgyíkot meg pestist akartok?Járványos gyermekbénulást?"

Ezt én sem értem. De az oltáselleneseknek erre is van blablája.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 17:48

Kezdem megérteni a Labant-félék motivációit és mozgatórugóit.
Lassan egy órája nézem a Google kidobott találatait Labant Csaba nevére.
Előadás itt, beszélgetés ott, "a műsor vendége L.CS." stb.

Namármost! Ahogy léteznek megélhetési politikusok, akik keresztény Magyarországgal, cigány- és zsidóellenességgel kampányolva megtalálják azt a célcsoportot, amelynek szimpátiája és hasonló gondolkodásmódja képes lesz hosszú távon is biztosítani az egzisztenciájukat, úgy szerintem az internet kitenyésztette a megélhetési elmebetegeket, akiket hasonlóan gondolkodó hibbant társai tartanak el.

Elmondom, hogy mire gondolok.

Semmi esélyem sem lenne megtölteni egy koncerttermet, ha úgy hirdetném magam, hogy "Edward Lorenz gitárművész, a közismert normálisan gondolkodó, oltástámogató ateista."
Az átlagos, racionálisan gondolkodók nagyon szétszórtak, nehéz őket célcsoportként megközelíteni és beterelni egy klubhelyiségbe.
Ezzel szemben "Az est vendége Labant Csaba énekes-zenész, oltáskritikus fősámán" felütés az összes környéken található idiótát képes összerántani, és máris csilingel a pénztárgép.

Mark Knopfler a gitártudását adja el egy koncerten, L.Cs. a rögeszméjével házal.
Ő abból él, hogy elmebeteg.

Az én gondolkodásmódomat max. egy általános iskolában tudnám eladni pénzért, ha történetesen tanár lennék.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.23. 19:38

@lorenz (54501): Ez valószínűleg így igaz. Melyhez kapcsolódóan egyből beugrik Gábor aláírása: Btk. 318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 19:58

@mimindannyian (54505):

Az nem bűnügyi kategória, ha valakinek szimpatikus egy őrültség, és ezért elmegy meghallgatni(pénzért) a rögeszme szaktekintélyét.

Nem lehet közvetlenül bizonyítani a tudatos megtévesztést haszonszerzés céljából.

A szcientológia egyházat miért nem sikerül megfogni?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.23. 20:07

@lorenz (54508): Igaz, úgy tűnik tehát, hogy csak a kézelfogható termék/szolgáltatásért harap a törvény. Sokkal nehezebb megfogni a lelki "értékeket" közvetítő egyházat/előadót, hiszen hol a határ butaságok előadása és a művészet között?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 20:24

@mimindannyian (54509):

Most veszem észre, hogy a fenti kommentem első mondatában megadtam a "templomba járó(vallásos)ember" definícióját is.

Hiába, ha nem is akarom, akkor is kiütközik belőlem a zseni.


"úgy tűnik tehát, hogy csak a kézelfogható termék/szolgáltatásért harap a törvény"

Nekem nem úgy tűnik.
Lásd varázsvesszős vízérkeresés, mágneses fogyasztáscsökkentők, energiakarkötők, jóslás, rontáslevétel, televíziós távgyógyítás-energiaküldés, feng-shui, mosógolyó , homeopátia.
A fórum számos témájának a szélhámosság, a szándékos megtévesztés az alapja, amelyet büntetlenül művelhetnek.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 20:44

0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.23. 20:46

OFF
Túl sokat linkelek, de nincs kivel vitatkozni.Még mimi is szokatlanul egyetértő.
/OFF Elnézést!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.09.23. 21:15

@lorenz (54512): Oké, a "harap" túlzás a gyakorlatban téve megfigyeléseket. A törvény szelleme harapna. Ám nem harapós, feltehetőleg azért, mert az ilyen varázsüzletekben, hasonlóan mint a konteóhívős fejtegetésemben, az tűnik ki, hogy a vásárló elégedett. Ekkor tehát csak valami harmadik "okostóni/gvh/tudománylobbi" szólhatna bele az üzletelésbe, hogy bár mindenki elégedett, azért mégsem frankó a történet.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.09.23. 22:10

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 12:11-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.09.23. 22:25

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 12:12-kor.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.23. 22:35

@solarboat (54519):
Tartok tole hogy rossz nyomon jarsz.
Miért?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.24. 21:34

@solarboat (54519):

Ne titokzatoskodj!

Nagyon nyomós oka kell legyen, hogy valaki ennyire kitartson az őrülete mellett.
Félresöpörjön minden érvet, a logika és a józan ész szabályait.

A pénz éppen megfelelő indok erre.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.09.24. 21:34

0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.25. 20:35

Szemelvények az elmúlt 2 nap AV-terméséből. (Nem tévesztettem el a topicot.)
2012, szeptember 25 - 15:34 — Eszter1975
Hepatitis oltás és összefogás
A minap a suliból (munkahelyem) hazafelé tartva, a buszra vártam. Néhány diák a közelben beszélgetett. Az volt a téma, hogy milyen sokan hiányoznak az osztályból, mert betegek. Egyikük megjegyezte, hogy ő is azóta beteg, mióta megkapták az oltást.

Javaslat: Mindenki, aki úgy gondolja, hogy Magyarországon is megérett az oltási rendszer a változásra, keresse fel a választott parlamenti képviselőjét a fogadóóráján, és kérje, hogy nézzen utána kicsit a témának (lehet segíteni, hogy hol talál anyagot), próbáljon valamit tenni az ügyben.
2012, szeptember 25 - 10:49 — znagy
Most elgondolkodtam én is.
Most elgondolkodtam én is. Gyerekként elég sok szart belémtoltak injekciós tűvel. Lehet nem csak a táplálkozás van a betegségeim mögött, hanem ez is? Persze mindenki megkapta ezeket az oltásokat, de eleve nem vagyunk egyforma immunrendszerrel megáldva, egyforma testtömeggel (mégis mindenki ugyanannyi anyagot kapott) stb.
2012, szeptember 24 - 21:48 — Timea
KÖTELEZŐ oltások gyermekeinknek
Már régen nem tudtam időt szakítani, hogy olvasgassak itt Nálatok, s mit tesz a sors?: a gyerekemet ma oltották a mumpsz-kanyaró-rubeola elleni oltással, és ettől függetlenül pont ma valaki felhívta a figyelmemet erre a bejegyzésre.

Most itt ülök leforrázva. Mert tudom, hogy az oltóanyagok finoman szólva is kétes értékűek, és mert a kisfiam - pont az én hatásomra - komolyan tiltakozott, hogy ő nem akarja, hogy betegségeket szúrjanak belé (az ő megfogalmazása), de én mégsem tettem semmit. Nem tettem semmit, mert az oltási értesítőn az állt: KÖTELEZŐ. S ha kötelező, ha törvény írja elő, akkor mit tehetek? Mögöttem nem áll egy Labant Csaba-szerű férj háttérnek a harchoz, nekem nincsenek százezreim bírságra, stb. És legfőképp: nem kockáztathatom, hogy esetleg a gyerekeimet elvegyék tőlem. De a gyerekorvost megkérdeztem, hogy mégis mi van, ha nem ért az ember egyet az oltással. Azt mondta, ma már lehet, mert ma már jogok vannak. Legalábbis a szülőknek, meg a gyerekeknek vannak jogaik! Pl. tiltakozni, ellenszegülni. És akkor a gyerekorvos nem adja be az oltást. Ellenben jön az ÁNTSZ és 100 000,-Ft-ra bírságolja a szülőt, majd a gyermeket kényszeroltják.

Ez igaz? Én azt gondoltam, hogy aki elég gazdag, az minden oltást megúszhat 100 ezerért. De úgy látom nem. Ez elképesztő joggyakorlat - ha igaz.

Tudja valaki, ogy PONTOSAN milyen lehetőségeink vannak, és milyen lehető következmény?

(Kérlek ne nevessetek ki: ez a gyerek még lesz "hepa-korú" és van egy öccse is!
Lám, az elvetett mag jó cserépbe hullt!
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.25. 20:42

2012, szeptember 25 - 13:49 — MakkaiMarcsi
Kedves vaskalapos, akkor
Kedves vaskalapos, akkor tényleg ne ez legyen a végszó, újabb érveket hozok a szúrások ellen.

Volt a világon egy szegény asszony, annak egy kakasa, aki talált a szemétdombon egy gyémánt félkrajcárt. Az asszony, én, a lélek ismerője, a birtokomba került egy igaz egész érték fele. Senkinek sem kellett, a szemétdombon volt. Nevezzük ezt a gyémánt félkrajcárt annak a sejtésnek, hogy isten tökéletesnek teremtett, és ha beteggé tett azt jobbító céllal tette. Ezt nevezzük egy nem tudatodosott értéknek, hiszen nem egész, csak fél, asszonyként ezt érzem a szívemben, de eszemben, fejben nem tudom, nem értem, nem alkalmazom. A török császár viszont, akit nevezzünk ugyan titkosnak már igazán nem nevezhető, de azért összeesküvés végrehajtójának igen, elvette. Kiskakas így belekerül egy vízzel teli kútba, tehát tele vagyok vízzel, érzéseim, vágyaim vannak. Vagy úszok az árral, és szemhéjpúderre, nagyobb házra, stb. vágyok, vagy kiemelkedem belőle, megtisztulva. Így hát kiskakas belekerült az égő kemencébe, előbb, ha megtanulta, hogy azért vagyok, hogy a másikat magam fölé emeljem, akkor nem ül föl a hevítő érzéseknek, nem gyűlöli, nem nézi le, meghallgatja, mondjuk a globálhatalmi rendszer összeesküvőjének leleplezőjét. Aztán persze jönnek a szúrások, hogy témánál legyünk, benyelte a kiskakas, én is, nagyrészt gyermekeim is. Végül kit fognak összeszurkálni? Aki nem veti ki magából. A globálhatalom rendszerének kiszolgálóját, aki végül a fenekénél agyonszurkált szegény áldozat lett. Tehát akit állati, túlélés ösztöne (altesti szint) hajt, azt végül kisemmizik. Tehát hiába adja a megélhetéséért be az oltást az orvos, és veszi tudomásul a megélhetése érdekében a szülő, szófogadóan, nem olvasva utána, nem gondolkodva el rajta, ők lesznek nincstelenek. A gazdasszony, amit eddig csak érzett, az most megvilágosodott, nem csak a gyémánt félkrajcár lett az övé, hanem az egész kincsestár, gazdag asszony lett, az egész tudásának a birtokosa.
:facepalm:
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.09.30. 11:39

Az Urbanlegends.hu látókörébe is bekerültek a zakkantak:

http://www.urbanlegends.hu/2012/09/most ... panyolnak/
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.09.30. 16:44

@stark (55004): Azt még tegyük hozzá, hogy ez alapján a cikk alapján dolgozik:
http://kodpiszkalo.blog.hu/2012/09/29/a ... mekeinknek
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 10:40

Na, Labant is rátalált a cikkre, és persze alakít:
A felelős szülőnek nem csak hogy lehetősége, de kötelessége megóvnia gyermekét egy ilyen méreginjekciótól. Arról se feledkezzünk meg, hogy az oltás megtagadására buzdító cikk szerzője szülői minőségben indított mozgalmat a gyermekek természetes egészséghez való jogáért, míg az őt támadó ködös blog szerzője gyógyszerész, vagyis közvetlenül is érdekelt az oltáslobbi önkényének fennmaradásában.
Tehát ha valaki ért hozzá, az le van fizetve. :facepalm: Az ilyen vakbelét meg operálja egy ács!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.10.01. 10:46

@Tuttisuu (55026):


"Tehát ha valaki ért hozzá, az le van fizetve."

Most mondd azt, hogy nem zseniális húzás!
A középkori boszorkányperek vízpróbája jutott róla eszembe.

És ő (L.Cs.)egy szóval sem állította, hogy ért hozzá.Mindössze azt, hogy ő biztos az igazában.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 11:08

@lorenz (55027):
Most mondd azt, hogy nem zseniális húzás!
A középkori boszorkányperek vízpróbája jutott róla eszembe.
De "zseniális". Hajdanában volt egy ex drámaíró politikus aki mondott valami olyasmit, hogy "a szakértelem bolsevista trükk".
Mondjuk megnézném az arcát, ha elmennék egy koncertjére és egy-egy nótája után bekiabálnék, hogy használjon vonót a gitárhoz.
És ő (L.Cs.)egy szóval sem állította, hogy ért hozzá.Mindössze azt, hogy ő biztos az igazában.
Nem, tőle én még sosem láttam ilyet, hogy "biztos lenne az igazában", hiszen akkor már valami halovány kétség árnya vetülhetne rá, hiszen csak az ő igaza. Nem, ő szimplán azt mondja, hogy az úgy van és kész. Kijelenti.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.10.01. 12:00

@Tuttisuu (55029): Múltkor írta valamelyik oltásról, hogy ő ugyan nem orvos, de többet tud róla, mint 10 orvos együttvéve. Az a szomorú, hogy ilyen kapitális lódításokat képesek óvodát kijárt emberek még beszopni.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 12:34

@mimindannyian (55045): Annyi helyre ír ez az ürge, hogy szinte lehetetlen az összeset követni. Főleg ingyen. :mrgreen:

A nagy tudását azt látjuk. Csak odáig már nem terjed, hogy vírus és baktérium között különbséget tegyen. :facepalm:
A hívei meg persze, hogy hisznek neki, mert addig ugyan terjed a "kompetencia", hogy egy szakszótól megijedjünk, de addig már nem, hogy esetleg utánanézzünk, és kiderüljön, hogy "a 10 orvosnál is jobban hozzáértő" zenész sem érti a szó jelentését, csak használja (pl.: transzpozonok, vagy most a farmakokinetika). Sajnos jól működik a "kémia-sokk" elég benyögni egy vegyület nevét, és máris lehet szörnyülködni. (DHMO ugye.) A blogon is hisztizett valaki, hogy miért nem magyarázzák el neki, de a linkelt magyarázatra csak annyit reagált, hogy túl hosszú... bolond egy világ ez. :x
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.10.01. 12:37

0 x

Fabri
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.10.18. 15:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Fabri » 2012.10.01. 12:47

@lorenz (54437):

OFF
A te "kicsinységedhez" kontrasztként egy NAGY EMBER NAGY MONDÁSAIT állítom szembe: http://www.citatum.hu/szerzo/John_Lennon
/OFF Elnézést! :)
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.10.01. 13:01

@Fabri (55055):

OFF
Ha ennyire szeretsz idézgetni, akkor ajánlom figyelmedbe az új idézetet ezalatt a szöveg alatt, egy szintén igen nagy embertől.
/OFF Elnézést!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.10.01. 14:54

@Fabri (55055):

Tulajdonképpen melyik idézetre gondoltál?
Amelyikben egy vallás nélküli világról álmodik?
Istenem, de szép lenne!
Még mindig állna a WTC és te pedig okos, művelt társalgó lennél!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.10.01. 14:55

Jajj, offoltam.
Bocsánat, bocsánat.Megint nem áll bennem a szó!
0 x

spraaq
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.06.08. 23:03

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: spraaq » 2012.10.01. 19:45

Két új kötelező védőoltás jöhet
http://www.origo.hu/egeszseg/20121001-b ... o-hpv.html

Az egyik egy HPV vírus elleni védőoltás, amit a neten hatástalannak, sőt veszélyesnek titulálnak (többek között az AntalVali oldalon)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2012.10.01. 20:36

@spraaq (55083): Az osszes oltast annak titulaljak, nem?
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.10.01. 20:45

@spraaq (55083):
"Az egyik egy HPV vírus elleni védőoltás,.."
A nagylányom már meg is kapta.
A kerületi lakosoknak ingyenes volt.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.01. 21:42

A böködőn (ködpiszkáló) folyik az élet, megjelent Csbá' is:
Miért volna a gabonatáblák és a disznókondák megbetegedése ugyanaz, mint az embereké? Más létforma a gabona, más a disznó, más az ember. A növényben egy elem, az állatban négy, az emberben pedig öt aktív. A növényi lét sokkal determináltabb, az állatnak már valamivel több mozgástere van, de szabad akarattal csak az ember rendelkezik. Ostobaság tehát a gabonatáblát sújtó betegséget a kanyaróval egybevetni.
Ismét egy példa, hogy az ártalmatlannak hitt ezoterikus ökörségek hogyan lesznek közveszélyokozást alátámasztó "tényekké". Ja, és ez az ember elvárja, hogy komolyan vegyék, és a legrosszabb, hogy egyesek komolyan is veszik.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.10.02. 11:19

Újabb gyöngyszem Labanttól. Valaki a hepatitis B-ről, ill. az ez elleni oltásról kérdezte. Erre Labant:
Az oltottak nagyobb eséllyel elkaphatják ezt is és más egyebeket.
Majd az igazi bölcsesség:
Nincs az a betegség, amit le ne küzdene egy egészséges szervezet. Vagy ha van is, olyannal nem tudsz találkozni, a sors nem engedi.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.10.02. 13:23

@Szilágyi András (55098):

Viszont a sors egyszerűen tehetetlen a védőoltások okozta megbetegedések ellen? Vagy nem tudom, hogy gondolja ezt L. Csaba.
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.03. 03:04

A növényvilágban a víz elem egyedül, ami aktív, a hüllőkben a tűz és a víz, a madarakban víz, tűz, levegő, az emlős állatokban tűz, víz levegő, föld - s az emberben ezeken felül az éter. Nem Duracellről van szó, tudós urak... Létformákról. Egyik létforma betegségeinek vélt szabályait nem lehet ráhúzni a másikra! Ha a gabonatáblák - látszólag - menthetetlenül megbetegednek, az nem jelenti azt, hogy az ember is így működik... Az emberek többsége nem fertőződik meg a legnagyobb járvány kellős közepén sem.
Csak azt nem értem, hogy miért van akkor úgy oda a formaldehid miatt? Az 5 elem között nincs ilyen, tehát nem létezik. LCs egy számára nem létező dolog miatt háborog?

Ha meg már utazó nagykövet akkor utazzon el egy járvány sújtotta területre, és magyarázza el az ottaniaknak, hogy milyen jó, hogy nem telik oltóanyagra...
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2012.10.03. 03:06

L.Cs.:
PTM úr, a vegán étrend megfelelő védelmet biztosít az oltatlan gyermek számára.
:facepalm:
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2012.10.03. 10:05

"Az emberek többsége nem fertőződik meg a legnagyobb járvány kellős közepén sem"

Izé..., a legnagyobb járvány nem azt jelenti, hogy az emberek nagy többsége esik áldozatul ugyanannak a betegségnek?
Most vagy van járvány, vagy nem fertőződik meg sok ember.

Néhány példa:
Az emberek többsége nem éhezett a legnagyobb éhínség közepette sem.
Mindig elegendő csapadék esett a legnagyobb szárazságok idején is.

Szemantikából elégtelen.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.10.03. 11:03

@lorenz (55118): Egy módon védhető lenne a kijelentés, ha feltesszük, hogy a legnagyobb járvány sem terjedt túl az emberek egy szűk csoportján. Ekkor az emberek többsége valóban nem fertőződik meg. Magyarán azt teszi fel a kijelentés, hogy nincs olyan járvány, ami a lakosság zömét érintené. Ez viszont nyilvánvalóan hamis állítás.
0 x

Válasz küldése