Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek

Csipkebogyó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.26. 19:40

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Csipkebogyó » 2014.01.26. 20:50

Elég sokat utána néztem ennek a témának, mert komolyan érintett vagyok benne unokám miatt. Sajnos, olyan olvasmányokban volt részem a védőoltások születése tekintetében, hogy akár én is készíthetnék itthon "tyúk szarból" és ha te elhiszed, hogy ettől nem leszel influenzás, akkor be is adom neked jó pénzért, vagy az állam jó pénzén. A védőoltások nem megbízhatóak, különösen a tekintetben, hogy az általa okozott súlyos károsodásokat nem teszik közzé!!!
Én nem tudom azt megondani, hogy az unokám az európa szerte betiltott, de nálunk alkalmazott védőoltások valamelyikétől nem lesz e beteg, epilepsziás, vagy épp autista. Senki nem tudja, mert mindenkinek más a szervezete. Nem tiltakozott a gyermekorvos , amikor azt mondtam, hogy idegmérget ad be az unokámnak, akkor sem tiltakozott, amikor azt mondtam, hogy 1 éves kor alatt nincs antitest termelés, na akkor meg minek a védőoltás?????????????????
Mostanra behozták a méhnyakrák ellenit is. Míg fizetős volt az ikertestvérem elvitte két lányát, hogy megveszi 80 ezerért csak oltsa be lányait, mert 50 évre védettséget ad. A nőgyógyászuk ismerőse is volt egyben és azt mondta nem adja be, mert most találták fel és honnan tudni, hogy 50 évre védettséget ad!!!!!!!!!!!!!!!! Elég érdekes nem? Ez számomra olyan, mint a sugár és kemó, vegye fel aki feltalálta. Ja, van olyan is amibe a feltaláló maga halt bele, és/vagy a saját gyerekét ölte meg vele. Olyat is tudok, hogy a feltaláló a halálos ágyán vallotta be, hogy a védőoltás több kárt okoz mint hasznot! Immun túlreakciót vált ki és innen sok ételintoleranciás, allergiás és daganatos beteg lesz már gyerekkorban is. A védőoltás, sugár,kemó és egyéb gyógyszerek nem más mint betegségipar, rákipar, mely a tömegfogyasztásra épül!!!!!!!!
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.01.26. 21:18

@Csipkebogyó (76945):

Ez most szimplán fake, vagy trollkodsz?
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.01.26. 23:34

0 x

sedr66
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2013.06.13. 22:56

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: sedr66 » 2014.01.27. 08:12

Jó sok felkiáltó jelet használt,úgy hogy biztosan igazat ír.
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.01.27. 12:04

@sedr66 (76954):
De kérdőjelet is sokat. Ez mindenképpen elbizonytalanít! :mrgreen:
0 x

Csipkebogyó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.26. 19:40

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Csipkebogyó » 2014.01.27. 18:12

Nem, nem vicceltem ! Ha úgy tetszik abszolút hitetlen vagyok az orvostudománnyal szemben, mert nem az emberre irányul, hanem az abszolút kereskedelemre. Nem az orvos személyével van bajom, mert ő azt mondja amit tanult az egyetemen. A baj az oktatásban van alapvetően. Sajnálatos módon sok orvos a saját tudásának is áldozatává válik. Egyébként mindennek utána járok, semmit nem hiszek el. Ami pedig olyan, mint alternatív módszer tesztelem természetesen saját magamon. Ami használ azt használom is.
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2014.01.27. 18:15

@Csipkebogyó (76975):
A baj az oktatásban van alapvetően. Sajnálatos módon sok orvos a saját tudásának is áldozatává válik. Egyébként mindennek utána járok, semmit nem hiszek el.
Akkor orvosi egyetemre is járt?
Csak mert nagyon nem úgy néz ki...
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.01.27. 20:29

@Csipkebogyó (76945):
Sajnos, olyan olvasmányokban volt részem a védőoltások születése tekintetében, hogy akár én is készíthetnék itthon "tyúk szarból"
Akkor rosszul olvasta. Kismillió biztonsági szabály van, amit egy védőoltás gyártása során be kell tartani. Ezt otthon elvégezni lehetetlen. Ajánlom ezt a levelet figyelmébe: http://www.nebancs.hu/az-egyesuelet/egy ... level.html
különösen a tekintetben, hogy az általa okozott súlyos károsodásokat nem teszik közzé!!!
De igen, közzéteszik. Minden oltás betegtájékoztatójának 4.8-as pontja tartalmazza ezt.
Én nem tudom azt megondani, hogy az unokám az európa szerte betiltott, de nálunk alkalmazott
Egyetlen ilyen oltás sem létezik. Nincs olyan Magyarországon használt oltás, amit Európában betiltottak volna. Ezt nem tudom, honnan vette.
epilepsziás, vagy épp autista
Mivel egyik oltás sem okoz sem epilepsziát, sem autizmust, ezért ettől aligha kell tartania. Bővebben:
http://vedooltas.blog.hu/2012/09/05/az_ ... z_autizmus
http://vedooltas.blog.hu/2012/09/05/_hi ... z_autizmus
1 éves kor alatt nincs antitest termelés
Ha a gyermekorvos nem tette meg, akkor ezúton tájékoztatom, hogy minden egészséges csecsemőnek vagy újszülöttnek van antitesttermelése. Ismét félretájékoztatták valahol.
Olyat is tudok, hogy a feltaláló a halálos ágyán vallotta be, hogy a védőoltás több kárt okoz mint hasznot!
Melyik oltás, milyen feltaláló? Egyébként itt is félretájékoztatták, semmi ilyesmi nem történt, vagy legalábbis én nem tudok ilyenről. A millióegy klinikai vizsgálatot, amik az oltások hatásosságát igazolják, nem érvénytelenítik semmilyen ember egyedüli szavai. Nem azért lesz jó vagy rossz egy oltás, mert a feltaláló ezt vagy azt mondja.
Immun túlreakciót vált ki és innen sok ételintoleranciás, allergiás és daganatos beteg lesz már gyerekkorban is.
Ezekről mind bebizonyosodott, hogy téves állítások. Sem az allergiás, sem a rákos betegek nincsenek többen az oltottak között, mint az oltatlanok között. Sokadjára tájékoztatták félre. Viszont ha megadná állításainak forrásait, könnyebben tudnánk reagálni rá.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.01.28. 14:22

A "Szövetség" facebook oldalán kommentálták az index cikkét, ezek között találtam egy gyöngyszemet, érdemes elolvasni. Nem hittem volna, hogy ilyen magas szintre jut a trollkodás. :D
A GYÓGYSZERIPAR PÉNZELI AZ OLTÁSELLENES MOZGALMAKAT?

Az oltásellenes mozgalmak mindenütt jelen vannak, úgy tűnik, hogy számuk egyre növekszik. Jól szervezettek, beépülnek a helyi közösségekbe. Eredményességük kétségtelen: a védőoltások elfogadottságát számos régióban sikerült érdemben csökkenteniük.

Az oltásellenes mozgalmak retorikájának közös eleme a gyógyszerlobbi, a nagy multinacionális gyógyszeripari vállalkozások titkos szövetsége, akik puszta anyagi érdekből arra kényszerítik az embereket, hogy gyermekeiket veszélyes vakcinákkal oltsák be. Az oltásellenes mozgalom tehát aggódó szülők alulról szerveződő közössége, akik mindent megtesznek, hogy megóvják gyermekeiket a lehetséges ártalmaktól, miközben a gyógyszerlobbi csak a profittal törődik és nem foglalkoznak a védőoltások veszélyes mellékhatásaival.

Ebben a gondolatmenetben egy gyenge pont: a gyógyszerlobbi feltűnően tétlenül szemléli az oltásellenes mozgalmakat.

Miközben az oltásellenes mozgalmak próbálják aláaknázni a gyógyszeripar védőoltásokból származó profitját – a gyógyszerlobbi SEMMIT nem lép. Ez kétszeresen is furcsa, hiszen a gyógyszergyártók általában nehéztüzérséggel támadnak bárkire, aki veszélyezteti a nyereségüket, a Johnson&Johnson például nemrégiben közel egymilliárd dollárt költött egy szabadalmi vitára az Abbott Laboratories-sel szemben. Amikor pedig nyilvánvaló fenyegetés éri védőoltásokból származó bevételeiket, egy árva szóval sem reagálnak? Azt gondolnánk, hogy egy egész iparágat komoly veszteség fenyegetné, TV reklámkampányt indítanának a védőoltások védelmében, egész oldalas újsághirdetéseket adnának fel, a bevásárlóközpontokban szórólapokat és kitűzőket osztogatnának. Mindezeknek azonban nyomát sem látjuk. Mitől lett ilyen puha a gyógyszerlobbi? Néhány harcias anya térdre kényszerítette volna a multinacionális vállalatokat?

Ellenkezőleg: a gyógyszerlobbi nyerésre áll. Eszük ágában sincs támadni a védőoltás-ellenes mozgalmakat, sőt: minden jel szerint ők azok, akik támogatják a mozgalmakat. Csendben, a háttérből, nem nyilvánosan, de támogatják. Hogy miért?

A védőoltások ugyanis rendkívüli mértékben ártanak az üzletnek.

Meglepően hangzik? Nem az. Bár sokat hallhatunk a védőoltásokból származó profitról, az igazság az (amely a gyógyszeripari cégek éves beszámolóiból is látható), hogy a védőoltások jelentéktelen részt tesznek ki az iparág profitjából. Ennek több tényezője is van. Elsősorban, a védőoltások legnagyobb részét kormányzati szervek vásárolják. Az USA kormányzata a védőoltások gyártóit már régóta kemény árprés alá helyezte, de más nyugati országokban is a nagy állami egészségbiztosítók diktálják az árakat. Sok helyütt közlik a beszállítókkal, hogy ennyi pénz van az oltásokra, pont.

Eközben a gyógyszergyártókat nyomás alatt tartják, hogy óriási védőoltáskészleteket adjanak a legszegényebb országoknak – teljesen ingyen. Mindemellett a hagyományos védőoltások jelentős részének szabadalmi védettsége is lejárt évek óta, és olyan másodgyártók is a piacra léphetnek, akiket nem terhelnek a kutatás-fejlesztés költségei. Végső soron a fő ok, amiért a nagy gyógyszergyártók mégis gyártanak védőoltásokat: ha felhagynának ezzel, az alapellátásokra vonatkozó törvényi szabályozás miatt kiszorulnának más (nyereséges) gyógyszerek gyártásából, forgalmazásából is.

A védőoltásokon elért „hatalmas profit” tehát csupán mítosz, amiről a nyilvános üzleti beszámolók is tanúskodnak. Továbbmenve, a védőoltások nem csupán alacsony nyereséget hoznak, de más üzleti szegmensekre is káros hatással vannak. A védőoltásoknak köszönhetően ma már számos fertőző betegséget csak az újságokból ismerünk. Az egészséges embereknek pedig nem kell gyógyszer. A védőoltások révén eltűnő betegségek azok, amelyek valójában csökkentik a profitot.

Tehát ha meg tudjuk győzni az embereket arról, hogy ne adják be a gyerekeknek a védőoltásokat,akkor a piacon újra megjelenhetnek a jövedelemtermelő betegségek. Arról szó sincs, hogy MINDENKIT le kellene beszélni a védőoltásokról. Az úgynevezett csoportos védettség azt jelenti, hogy ha egy régióban élők 80-90%-a immunis egy betegséggel szemben, a védtelenek között sem alakul ki járvány, annyira kicsi a valószínűsége, hogy a fertőzött ember a lappangási időben a betegségre fogékony másikkal találkozik. Ráadásul a védőoltások hatásfoka sem 100%: nem ritka, hogy annál az embernél sem alakul ki védettség, aki megkapta az oltást, számára a „csoportos immunitás” jelenti a védettséget. Tehát elegendő, ha az immunis egyének száma a kritikus 80-90% alá csökken, kisebb járványok újra felütik a fejüket, és elértük a kívánt eredményt.

A terv nem hibátlan, mert a védőoltások híján a gyógyszerek potenciális új vásárlóinak egy része esetleg meghal. De ezen betegségek többsége azért nem halálos, sőt, a legmodernebb (tehát igen drága) gyógyszereknek köszönhetően a megbetegedettek nagy része felgyógyul. Egyetlen antibiotikum-kúrán magasabb a profit, mint akár száz védőoltáson. Egészítsük ki ezt azzal a nem túl közismert ténnyel, hogy ezek a fertőző betegségek gyakran hosszan tartó szövődményekkel is járnak, amelyeket modern, szabadalommal védett gyógyszerekkel lehet kezelni.

Nyilvánvaló, a gyógyszergyárak nem mondhatják ki nyilvánosan, hogy az emberek mondjanak le a védőoltásokról: ez nem csak az állami egészségbiztosítók haragját vívná ki, hanem még büntetőjogi következményekkel is járna. Sokkal biztonságosabb, ha a piszkos munkát gyermekeikért aggódó szülők végzik el, így a gyógyszerlobbi keze tiszta marad. Néhány tudományosnak tűnő cikk a védőoltások (nehezen bizonyítható) kockázatairól, és az alulról szerveződő mozgalmak elvégzik a többit. Egy kis aprópénzt kell csak juttatni a weboldalak fenntartására. Ha csillapul a zaj, egy-két újabb cikk fenntartja a védőoltásokkal szembeni ellenséges hangulatot. A kormányzat a gyermekeiket védelmező szülőkkel áll szemben, a gyógyszeripar ártatlanul tárja szét a kezét.

A stratégia brilliáns eleme, hogy a lehetetlennel határos közvetlen bizonyítékot szerezni. A gyógyszeripar rengeteg pénzzel rendelkezik, technológiai és üzleti titkok mögé rejtőzik – lehetetlen nyomon követni őket. Bár arra nincs mód, hogy leleplezzük: valójában a gyógyszergyártók finanszírozzák a védőoltás-ellenes mozgalmakat, a közvetett bizonyítékok hátborzongatóan egyértelműek, és az is nyilvánvalóvá válik, hogy miért csak néhány háziorvos és az egészségügyi minisztérium rosszul fizetett, fáradt alkalmazottai próbálnak meg kiállni a védőoltások mellett.

A védőoltást ellenzőket sem vádolhatjuk bűnrészességgel: ugyanolyan emberek, mint mi, akik próbálják hitük szerint a legjobbat tenni gyermekeikért. Rémisztő, hogy őszinte aggodalmuk és gyermekeik iránti természetes védelmező ösztöneikkel a gyógyszeripar malmára hatják a vizet.

2009-ben három gyógyszergyár is kérelmet nyújtott be a gyermekbénulás kezelésére szolgáló új gyógyszer engedélyezésére. Csendben, tévéreklámok, sajtótájékoztatók nélkül. A gyermekbénulás elleni védőoltásért darabonként 30 cent fizet az egészségbiztosító a gyártónak. A gyermekbénulást kezelő készítmények hetente 500 dollárba is kerülhetnek. Esetleg éveken keresztül.

Nem nehéz kiszámolni.
Kép


Amennyiben egy itteni fórumozó írta ezt, akkor elnézést kérek a "plágiumért" és gratulálok a kreativitáshoz.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.01.28. 17:35

@Ahura (77006):
Ez nem, hogy nem troll, hanem zseniális!
A saját fegyverükkel győzi le a megvezetetteket és még igaza is van a tekintetben, hogy végeredményben csakugyan anyagilag a gyártók járnak jól. Persze mi tudjuk, hogy nem kell és nem is lehet ehhez összeesküdnie senkinek. (Mint ahogy a beidézett írás is csak felveti, de nem bizonyít semmi effélét az oltásellenesekkel kapcsolatban sem.) De ha a hívőknek ez kell? Triplagondol. Én tudom, hogy te tudod, hogy én tudom, hogy te... Vagy inkább, mint a saját farkába harapó kígyó. Közben pedig tényként elfogadtat ilyesmiket:
A védőoltásokon elért „hatalmas profit” tehát csupán mítosz, amiről a nyilvános üzleti beszámolók is tanúskodnak. Továbbmenve, a védőoltások nem csupán alacsony nyereséget hoznak, de más üzleti szegmensekre is káros hatással vannak. A védőoltásoknak köszönhetően ma már számos fertőző betegséget csak az újságokból ismerünk. Az egészséges embereknek pedig nem kell gyógyszer. A védőoltások révén eltűnő betegségek azok, amelyek valójában csökkentik a profitot.
Tehát ha meg tudjuk győzni az embereket arról, hogy ne adják be a gyerekeknek a védőoltásokat,akkor a piacon újra megjelenhetnek a jövedelemtermelő betegségek.
Tehát elegendő, ha az immunis egyének száma a kritikus 80-90% alá csökken, kisebb járványok újra felütik a fejüket, és elértük a kívánt eredményt.
Kiemelések tőlem. Konklúzió:
...őszinte aggodalmuk és gyermekeik iránti természetes védelmező ösztöneikkel a gyógyszeripar malmára hatják a vizet.
Az oltásellenesek a gyógyszergyárak ügynökei. :D
0 x

Avatar
zkacsa
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2012.11.23. 20:51

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: zkacsa » 2014.01.28. 18:09

Lehet, hogy Labantot is egy gyógyszergyár laborában állították elő, sejttenyészetből, aztán rászabadították a társadalomra.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.01.28. 21:31

howdovaccinescauseautism.com
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.01. 07:11

http://www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=35c9fa175

Halgassa meg, akinek van kedve. Nekem nincs. Úgyis tudom, mit mondd, de azért szóljatok, ha van benne valami új!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2014.02.01. 17:45

Nekem feltétlenül újdonság, hogy Labant Csaba egyenesen "felelősségteljes szülő"-ként van feltüntetve, sőt ezt képesek kiírni a képe alá.
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.02.05. 15:01

Tegnap részt vettem egy előadáson a Fejér Szövetség rendezésében, melyen Dr. Ébert Jenő belgyógyász-homeopata és Dr. Kürti Katalin gyermekgyógyász-homeopata voltak az előadók és Védő(?)oltás címmel került megrendezésre. Áprilisban elvileg Labant Csaba is tiszteletét teszi egy előadás erejéig, ezért ebbe a topikba írtam ezt a hozzászólást.

A műsor a legjobb konyhai robotgépes MLM biznisz rendezvényeket idézte, kérdéseket a végén lehetett feltenni és természetesen zárásképp megtudtuk, hogy mennyire hasznosak a homeopátiás szerek az oltáskivezetésben. Előre kérték, hogy hangfelvételt ne készítsen senki, mert kiragadott mondatokkal lehetne őket támadni. Forrásmegjelölést persze sehol nem mellékeltek, ez nem is volt gond tekintettel arra, hogy statisztikáktól is jórészt tartózkodtak.

A teljesség igénye nélkül felsorolnám milyen fontos információkkal gazdagodtam részvételem által:
  • Az influenza oltás (később az oltásokra általánosságban is mondta) csak az esetek 1.5%-ban hatásos.
    Az immunrendszer kb. 80%-a a vékonybélben található.
    2-3 éves koráig az embernek nem működik az immunrendszere.
    Az alumínium/alumíniumsók idegméreg/idegmérgek.
    A "nagy gyermekbénulás-járványt" nem vírus okozta, hanem a DDT.
    Az oltás lappangási ideje változó, alatta változatos tünetek lehetnek.
    Egy tanulmány szerint az Indiában TBC ellen oltottak nagyobb arányban kapták meg a betegséget, mint a nem oltott kontrollcsoport
    Nonszensz az a riogatás, hogy egy oltatlan megfertőzhet egy oltottat.
    Az oltások összetevői között vannak kódnevekkel jelzett vegyületek, melyekről információt nem tudunk szerezni.
    Az oltásokban abortált emberi magzatból származó anyagok vannak.
    Az orvosi egyetemeken nem tanítanak semmit az oltásokról a hallgatóknak. (Ennek ellenére szerintük a háziorvosra és a szülőre kéne bízni, hogy eldöntse milyen oltást kapjon a gyerek.)
A kérdések nem voltak túl változatosak, de azért egy "chemtrailezés" megtörte a monotonitást. Sajnos jómagam már nem került sorra, így nem kellett a lincselés elől menekülnöm, mindenesetre kíváncsian várom az áprilisi Labant Csaba előadást.
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.02.05. 23:11

@Ahura (77057):
Hol lesz ez áprilisban?! :)
0 x

Ahura
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.07.11. 17:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ahura » 2014.02.05. 23:18

@aszfaltbetyár (77062):

Székesfehérváron, pontos helyszínt még nem tudok mondani, a mostani a Hotel Magyar Királyban volt.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.07. 19:49

http://www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=acb289afb

Újabb agymenés.

Vigyázat, a videó megnézésének mellékhatásai:

Nagyon gyakori (több mint egy esetben tíz megnézésenként)
- fokozott agyhalál
- röhögőgörcs
- sírógörcs
- öngyilkossági kísérlet
- rendőrségi feljelentés
- vizelettartási gondok
- hangos, trágár beszéd
- hányás
- hasmenés
- étvágytalanság
- anorexia
- falánkság
- fulladás
- Ennél még a Való Világ is jobb szindróma

Figyelmeztetés! Akinek 80-nál több az IQ-ja, nagy valószínűséggel nem tudja végignézni.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.07. 19:52

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége - Vaccine Critics Life Protection Ass.

"Dr. Ébert Jenő homeopata, ami kimeríti a kuruzsló fogalmát, nem tekinteném hiteles orvosnak."

Tamás Molnár letiltva becsületsértésért!
"Te Labant Csaba pedig egy nyomorult, közveszélyes őrült vagy"

Ezt a bíróságon megbeszéljük, Tamás Molnár. Legyél szíves privátban elküldeni a lakcímedet, hogy ne a rendőrség legyen kénytelen lenyomozni.
Ez egyre jobb :D
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.07. 22:32

Kedves egy úr ez a Labant, neki persze szabad fasisztának és kislánynak neveznie engem. Arról már nem is beszélve, amikor arra buzdította a gyerekeket, hogy döfjék az oltófecskendőt az orvosba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zardas 2014.02.14. 01:27-kor.
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.08. 01:37

@Zardas (77082):

Én mindenesetre köszönöm neked a kitartásodat (amíg lehetett), engem egy ideje már kidobott, csak lusta voltam másik profilt csinálni Labant kedvéért. :evil:
0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.02.08. 01:57

@Zardas (77082):
És elküldted neki a címedet?! :D
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.08. 02:09

Letiltott, így legnagyobb sajnálatomra nem tudok neki üzenetet küldeni. :) Marad az általa sokat hangoztatott nyomorékká oltás.
0 x

Avatar
Krityó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:09

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Krityó » 2014.02.08. 10:17

@gybencsko (77080):

Ránéztem a videóra, az alul lévő komment (már ami látszik regisztráció nélkül :)) éppen állatorvosi, tetszik. :facepalm:
A legjobb része, amikor a körültekintő kommentelő a SOTE Állatorvosi Egyetemre (sic!) vitte a macskáját... Nem hiszem, hogy a SOTE-n jól kezelnének egy macskát, ellenben az ÁOTE-n pedig jól kezelik a tulajdonosokat általában :twisted: !
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.10. 13:45

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zardas 2014.02.14. 01:27-kor.
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.02.11. 15:39

Ezt ki viszi el az oltasvedoknek ? behurcolt kanyarojarvany ?
Measles outbreak in Philippines slowly spreading to Canada
http://www.thestar.com/life/health_well ... anada.html
....Toronto Public Health issued a surveillance alert Monday after a 1-year-old was infected while visiting in Manila before returning to Canada. It is the sixth imported case of measles in Canada so far this year, all linked to visits to the Philippines...
“Measles remains rare in Toronto but clinicians are reminded of the continued risk of importation and further spread,” the alert continued. “Please ensure that your patients are fully protected by providing all eligible patients with two doses of measles-containing vaccine . . . as this remains the best protection against infection with measles.”
Measles is highly contagious, and “remains one of the leading causes of death among young children globally, despite the availability of a safe and effective vaccine,” according to the World Health Organization.......
+ ebbol csinalhatnanak egy jo conteot is :twisted:
Philippines Stepping Up Measles Vaccination Program - See more at: http://www.globalhealthhub.org/2014/01/ ... X6oFd.dpuf
Philippines Sets Goal To Be Measles-Free By 2017
http://www.globalhealthhub.org/2014/01/ ... e-by-2017/

http://www.globalhealthhub.org/2014/01/ ... n-program/
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.12. 04:57

Labant már régebben belinkelte, de csak most néztem meg. Én hülye, nem tudtam, miről maradok le.
https://www.youtube.com/watch?v=UHG9z6y ... =endscreen

Teljesen komolyan mondom, hogy ez a legvadabb oltásellenes teória, amit valaha hallottam, pedig jól ismerem a drága Labantunkat, de labdába sem rúghat a nő mellett.

Az oltásokat rákos emberi sejteken tenyésztik, amiket kergemarha-kóros borjúembrió-szérummal táplálnak, így adják be a kergemarha-kórt és a rákot a csecsemőkbe! :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

De van itt minden. Illuminátusok (Al Gore is az), fluoridos és klóros csapvízzel gyilkolás, csecsemőgyilkosság és abortusz gyógyszergyártáshoz meg szervkereskedelemhez, öngyilkosságra programozás, és akkor ez még csak az első két videó témája a hatból.
0 x

Avatar
the_zenith
*
*
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:09
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: the_zenith » 2014.02.12. 08:17

Végig tudtad őket hallgatni?

Riszpekt. 8-)
0 x

Zardas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.02.07. 22:26

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Zardas » 2014.02.12. 11:22

Jaj anyám... ennek a nőnek nagyon csúnyán ránőtt a rák az agyára. Félelmetes, mennyi ostobaságot képes összehordani. Ehhez képest az itthoniak valóban kismiska.

"Egy-két percnyi dühöngés öt órára vagy még tovább is megbénítja az immunrendszert. Ami azt illeti, a düh a vezető halálok Amerikában."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zardas 2014.02.16. 12:35-kor.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.16. 11:31

Tisztelt Fórumozók!

Labant Csabáról tudni kell, hogy néhány évvel ezelőtt jelentkezett a Jobbik egészségügyi kabinetjébe, ahol egy darabig türelemmel viselték a működését és a stílusát, de végül több mint egy éve elszakadt a cérna és kizárták.

A Jobbikról pedig azt kell tudni, hogy az egészségügyi kabinetjében olyan képzett - orvos, gyógyszerész, szakápoló és informatikus - szakemberek dolgoznak, akik nehezen viselik a sarlatánságot. Ezért a Jobbik nem oltásellenes, legföljebb kritikus egyes kirívó esetekben.

Példának okáért azt a szkeptikusok sem tagadhatják, hogy a H1N1-vakcinával kapcsolatos pár évvel ezelőtti botrány sajnálatosan nem tett jót a védőoltások közmegítélésének. Ez az ügy azt jelzi, hogy a rendszerbe üzleti és politikai érdekek révén bekerülhetnek vitatható hatású készítmények is. Ami természetesen nem jelenti azt, hogy minden védőoltás rossz, de be kell látni, hogy sok laikus az ilyen ügyeket egyoldalúan, sarkosan ítéli meg és általánosítja. Különösen, ha a labancmédia még rá is tesz pár lapáttal. A Jobbik azonban nem engedi az ilyen véleményektől befolyásoltatni magát.

Szomorú azonban, hogy egyes nemzeti radikális szervezetek hagyják magukat megtéveszteni a Labant által oly szívesen hangoztatott nemzeti lózungokkal, és nem veszik észre, hogy ez a "nemzeti" attitűd nem más, mint egy trójai faló, amelyben belopódzik ezekbe a szervezetekbe és hitelesnek mutatva magát, a mesterkedéseihez trambulinként használja őket. Ideje lenne belátni, hogy az ilyen hamis lantpengetések nem tesznek jót a nemzeti radikalizmusnak.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.16. 12:25

Ismeretes egy olyan nézet, mely szerint az oltásellenes mozgalmak mögött valójában a gyógyszergyárak állnak. Ez a nézet erősen összeesküvéselmélet-gyanús, de nem árt egy pillanatra mégis elgondolkodni rajta.

Azt ugyebár elfogadhatjuk, hogy gazdasági értelemben racionálisnak azt a döntést tekintjük, amely a legkisebb ráfordítás mellett a legnagyobb haszonra törekszik. Sőt, nemcsak gazdasági értelemben: ezen az alapon működik például a választásokkal kapcsolatban a racionális tájékozatlanság (és távolmaradás) elve is.

Nézzük meg, hogy a védőoltásokkal kapcsolatban milyen döntés tekinthető racionálisnak! Az állam részéről - feltéve, hogy az államot nem fertőzi meg a korrupció, és általánosságban a polgárai érdekében cselekszik - nyilván a védőoltások támogatása. Egy jól működő állam egészségpolitikájában a prevenciót helyezi előtérbe. Az állam számára ugyanis a prevenció haszon/költség aránya a legmagasabb.

Mi a racionális döntés egy gyógyszergyár számára? Nos, egy védőoltást egy embernek egy életben (esetleg évente) egyszer lehet eladni, és emiatt viszonylag alacsony fejenkénti árbevétel van rajta. Az lehet, hogy a védőoltásnak önmagában magas a haszon/költség aránya, de az olcsósága miatt az összbevétel kicsi. Ennél sokkal magasabb árbevétel és haszon van egy megbetegedett ember gyógyszeres kezelésén. Van például olyan antibiotikum, amely egyetlen kúrán akkora bevételt hoz, mint 10-20 ember immunizálása védőoltással.

Ezt az effektust tovább torzíthatja az egészségbiztosítók döntési mechanizmusa. Ezek többnyire közvetlenül nem fektethetnek be gyógyszergyári részvényekbe, azonban a tilalmak befektetési alapok közvetítésével kijátszhatók. Így elérhető, hogy az egyébként prevencióban érdekelt biztosító a gyógyszergyár érdekeit követő döntéseket hozzon.

Ezen az alapon persze azt is állíthatnánk, hogy az oltásellenes mozgalmakat a temetkezési vállalkozók gerjesztik. Úgyhogy az ilyen elméletekkel nem árt vigyázni!

Nem állítom tehát, hogy a gyógyszergyárak bízzák meg a labantokat és a oltásellenes mozgalmakat. Azt sem állítom, hogy a labantok sültbolondok. Az utóbbit márcsak azért sem, mert jól megnézve a mozgalma olyan profi módon van felépítve, amelyre csak a legkiválóbb marketingesek képesek. Az persze elgondolkodtató, hogy egy kétgyermekes családapa hogyan tud annyit összepengetni, amiből a család eltartása mellett még költséges utazgatásra és egyéb kiadásokra is futja.

Gondoljunk csak méltán nemzetközi hírű lantművészünkre, Benkő Dánielre, aki bizony nem egy kókler, a magyar piac mégis képtelen eltartani, ezért volt kénytelen felcsapni bulvárprostinak. Jó, mondhatjuk erre, ő ehhez kellően exhibicionista. De ha a lantjával össze tudott volna annyit pengetni, mint a szánalmas médiaszerepléssel, nem biztos, hogy idáig alacsonyodik.

Tehát semmi konteó! Pusztán csak annyit javaslok, hogy járjunk nyitott szemmel! Méghozzá úgy, hogy az egyik szemünkkel lefelé, a másikkal felfelé kancsalítsunk, hogy se gödörbe ne tévedjünk, se szemöldökfába ne verjük a fejünket :o
0 x

Mojjo
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2012.11.30. 12:00

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Mojjo » 2014.02.16. 12:46

@Ganajozó Vazsvella (77216):
Ismeretes egy olyan nézet, mely szerint az oltásellenes mozgalmak mögött valójában a gyógyszergyárak állnak.
Ugye tudod, hogy ez a "nézet" nem más, mint trollkodás, az oltásellenes (és ezzel együtt döntő többségükben erősen konteóhívő) embereknek egy fricska?
Azt sem állítom, hogy a labantok sültbolondok. Az utóbbit márcsak azért sem, mert jól megnézve a mozgalma olyan profi módon van felépítve, amelyre csak a legkiválóbb marketingesek képesek.
Én ezt eddig valahogy nem vettem észre...
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.16. 13:06

Elnézést kérek a topik látogatóitól, nem szeretnék itt túltengeni, de régóta zavarnak az olyan bődületes baromságok, mint a keleti hókuszpókuszok (akupunktúra, feng shui, jin-jang, reiki és társaik), a homeopátia, akupresszúra, aromaterápia, aurakezelés, kineziológia, iriszdiagnosztika, vízérbemérő táltoskodás és hadd ne soroljam tovább. Eközben persze tisztában vagyok a placebó jelentőségével és természetesen a gyógynövények vagy mondjuk a masszás hatékonyságával is.

Ami az oltásellenességet, tehát például a védőoltások állítólagos hatástalanságát illeti, mindenkinek javaslom elolvasni ezt a megrendítő írást:

http://www.orvostortenet.hu/tankonyvek/ ... arvany.pdf

Tessék elmélyülni azokban az adatokban, amelyek a különböző országokban a diftéria mai morbiditását és mortalitását mutatják! Csupán ezek tanulmányozása is bizonyítja, hogy az oltásellenesség valójában emberiségellenes bűntett! És ez nem túlzás.

Vagy hadd említsem meg például azt, hogy a macskáimat rendszeresen oltattam, és annyira nem ártott meg nekik, hogy többen közülük 16-18 éves korukig éltek. És nem lettek autisták sem, hál' Istennek :-D

Ha már macskák, akkor említsük meg a kutyákat is! És ne csak mondjuk a szopornyica elleni, hanem különösen a veszettség elleni védőoltást! Az immunizálás kitűnően bevált a rókák esetében is. Egészítsük ki azzal, hogy Magyarországon évente átlagosan (a kitettség változásai okozzák a nagy különbséget) 3000-10000 közötti számú ember kap veszettség elleni védőoltást, és ennek köszönhetően 1950 óta mindössze 5 emberi rabies-halálozás történt.

Ismerek olyan embert, aki ellenzi a védőoltásokat a hatástalanságukra hivatkozva, miközben a drága tenyészkutyáinak minden lehetséges oltással való ellátására évente minimum 100-150 ezer forintot költ :-)

Tiltsuk be a veszettség elleni védőoltást kutyára és emberre? Ne oltsunk embert tetanusz ellen? Normális, aki ezt akarja? Valójában a hatóságoknak kellene az ilyenek ellen erőteljesen fellépni, csak hát az ellenkeznék a véleménynyilvánítás szabadságával.
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.16. 13:25

@Mojjo (77217):

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ezt a feltételezést fricskának szánta a kitalálója. Csupán azt szerettem volna jelezni, hogy ezen túlmenően is érdemes rajta elgondolkodni. Merthogy a gyógyszergyártók részéről racionális döntés lenne. Tehát épp annyira lehet valóság, mint konteó :-)

A valódi összeesküvés-elméletek aránylag könnyen leleplezhetők. A minap például egy konteóhívő barátom elküldött nekem egy chemtrailes írást. Visszakérdeztem, hogy
1. Válogat-e a chemtrail? Az elkövetőknek miért jó az, ha a saját embereiket is mérgezik vele?
2. Ha a chemtrail elhülyíti az embereket, hogy lehet, hogy te nem lettél hülye, és ilyen tisztán átlátsz a szitán?

Amire azt a frappáns választ adta, hogy "lehet, hogy tényleg elhülyítettek, és azért hiszem el" :-)

Szóval lehet, hogy a chemtrail alkalmazóinak pont az a céljuk, hogy elhitessék az emberekkel, hogy a chemtraillel mérgezik és hülyítik őket? :-)

Tekintsd ezt is fricskának! :-)
0 x

Ganajozó Vazsvella
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2014.02.16. 10:25

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Ganajozó Vazsvella » 2014.02.16. 13:44

@Mojjo (77217):

Ha egy kiváló marketingen nem veszed észre, hogy kiváló marketing, akkor az a legkiválóbb marketing :-D Akkor elhitették veled, hogy valódi :-)

Na persze, aki immunis az ilyen hülyítésre, az nyilván más véleményen van. Vedd észre viszont, hogy Labant remekül választotta meg a célrétegét, és ezt a célréteget nagyon profi módon, nagyon hatékonyan manipulálja! Nézd meg, mekkora hozzáértéssel használja a műnemzeti toolkit-et, és milyen ügyesen rakja rá erre a nemzeti alapra az oltásellenes felépítményt!

Hidd el nekem, hogy egy szimpla elmebeteg nem képes éveken keresztül állandó eredményességgel hozni ezt a formát! Itt valami egészen másról van szó. De persze ez már konteó, és ti szkeptikusok lévén alapból ellenségei vagytok annak a konteónak is, ami nem is konteó, hanem bizonyítható tény :-)
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.02.16. 16:50

@Ganajozó Vazsvella (77220):
Hidd el nekem, hogy egy szimpla elmebeteg nem képes éveken keresztül állandó eredményességgel hozni ezt a formát! ....
hogy a viharba ne lenne masrol szo. En mindig mondtam, hogy rohadt nagy baj lehet a magyar termeszettudomanyos oktatassal.
Kulonben meg alacsony iskolazottsagu, /megkockaztatom a tekintelytisztelokben sem /
emberekben fel sem merulnek ellenvelemenyek. Fel sem merul bennuk hogy megkerdezzek Labant Ur,
mi az On vegzettesege ? Ami meg a nevezett onbizalmat illeti :nincs veszelyesebb a korlatolt , ontelt,ambiciozus embernel .
Tenyleg ez a Labant nem vlami bevandorolt valahonnan ?
Itt valami egészen másról van szó...
Bizony bizony masrol .

Similis simili gaudet -szerintem is
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára flygandeangel 2014.02.16. 16:57-kor.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.02.16. 16:50

http://www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=26892e50b

egy elrabolt es szerveiert megolt kisfiu tortenete
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.02.16. 16:52

@Ganajozó Vazsvella (77220):
Vedd észre viszont, hogy Labant remekül választotta meg a célrétegét,
Nem vettem eszre, hogy egy reteghez szolna... hogyan, mivel valasztott?

Nem forditva van, hogy vannak akik erre vevok es azok kozvetik, azok valasztottak maguknak?
0 x

Avatar
flygandeangel
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2011.04.17. 22:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: flygandeangel » 2014.02.16. 18:02

@ennyi (77223):

OFF

/OFF Elnézést!
OFF
Nem forditva van, hogy vannak akik erre vevok es azok kozvetik, azok valasztottak maguknak?
/OFF Elnézést!
OFF

es vannak ahol bemerik /felmerik Social norms strongly influence vaccination decisions and the spread of disease
Friday, February 14, 2014
https://uwaterloo.ca/news/news/social-n ... isions-and

/OFF Elnézést!
OFF
"If vaccination is not mandatory and disease is rare, then a few parents will be tempted to stop vaccinating their children," said Professor Chris Bauch of Waterloo's Faculty of Mathematics, and one of the study authors. "More parents adopt this behaviour as social norms begin to change and it becomes increasingly acceptable to avoid some vaccines. Obviously, when enough parents are no longer vaccinating, the disease will come back."...
/OFF Elnézést!
OFF
.....
/OFF Elnézést!
OFF
Professor Bauch. "Our research suggests that health officials needs to have a really good understanding of the social context to better understand vaccine scares and why people refuse vaccines. To do that, we have to develop predictive tools that also reflect social behavior patterns, or we won’t be able to accurately represent what is happening during vaccine scares."...
/OFF Elnézést!
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.17. 07:24

@ennyi (77222):

Na ezt már nem tudtam megnézni, nem volt gyomrom hozzá...
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.02.17. 10:25

@ennyi (77222):
Na ez az a mosakodás, amit egy éve beígért. (viewtopic.php?p=65328#p65328)
0 x

Avatar
Haibane
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2012.12.23. 11:11
Tartózkodási hely: Klagenfurt

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Haibane » 2014.02.17. 11:53

@ennyi (77222):

2 percet bírtam

"mert ha ennek van igazságtartama... márpedig minden dolognak van igazságtartalma.. " LOL ezt az érvelés :S
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.02.19. 01:57

Labant Csaba országgyűlési képviselőjelölt, TESZ - Élőlánc Magyarországért
Az Élőlánc Magyarországért - TESZ országgyűlési képviselpjelöltje
Politician: 161 like this.

Elozmeny:
Mivel a FB sajnos, megszüntette a kérdésfeltevés opciót, ezért ezen kép alatt kérek minden szimpatizánsunkat, hogy jelezze, mely megyében van a bejelentett lakhelye. Megpróbáljuk felmérni a területi elosztásunkat. — with Heidrich Attila and 7 others.
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.02.19. 08:06

@ennyi (77264):
Valami linket adnál?
Csak az élvezet kedvéért. (Tudod, szörnyülködni, sopánkodni... ;) )
0 x

gybencsko
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013.03.04. 10:36

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: gybencsko » 2014.02.19. 09:25

0 x

Avatar
aszfaltbetyár
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012.09.30. 15:06
Tartózkodási hely: Budapest

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: aszfaltbetyár » 2014.02.19. 09:39

@ennyi (77264):
Aztakurva! :D
(Egyébként én ki akartam deríteni hogyan is történt Labant kurta Jobbikos karrierje, de az az egy szem képviselő akit onnan ismerek az nem tudott visszaemlékezni, hogy is volt pontosan aztán belemerült a választás előtti munkába. Mindegy, majd április után. :) )
0 x

Popula(c)tion
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.12.11. 17:47

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Popula(c)tion » 2014.02.19. 10:40

0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2014.02.19. 13:54

OFF

Ez igy megy ma Magyarorszagon, hogy az politikus megnezi a terkepen hol lenne legjobb eselye es ott indul kepviselojeloltkent (barhol legyen is az), nem pedig ott, ahol eppen el vagy dolgozik?
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Oltáskritikus Életvédők Szövetsége

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2014.02.19. 14:10

@ennyi (77278): Ha jól tudom igen.
0 x

Válasz küldése